>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Co do twojej wypowiedzi Simons-to niby dlaczego mam rezygnowac z klikuset złotych miesięcznie które mam dzięki bukmacherce?Bo panu Tuskowi nagle coś sie we łbie popierdoliło i chce,żeby nie było niczego?
Podziwiam,że bądz co bądz moderator jednego z największych forum bukmacherskich w Polsce potrafi nad tym przejśc do porządku dziennego,jakby sie nic nie stało...
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ta całą ustawa jest jak zakaz prostytucji,Niby nie wolno tego robić ale i tak nikt tego nie wyegzekwuje.Jak dla mnie to zagranie pod publiczkę i tyle.Ze niby zakaz hazardu w sieci:-D:-D:-D.Kto korzysta z netu ten wie jak takie rzeczy ominąć i wie ze w necie nie takie rzeczy można załatwić,to tak jak walka ze ściąganiem plików z rapidshare,wygrać z tym nie można i tyle.A co do automatów to zakaz ma wejść za kilka lat więc do tego czasu każdy o tym zapomni,a że zakaz ma wejść nie wiadomo kiedy(podobno jak wygasną dotychczasowe koncesje)to póżniej się okaże że ma wejść póżniej bo coś tam i tak dalej.Co do zysków z kasyn jak by coś takiego weszło w Polsce to tylko sami idioci by otwierali i prowadzili kasyna(płaćić 50 procent z zysku:kwasny4565:złodzieją tzn Państwu Polskiemu).Więc wg mnie ta ustawa nie wejdzie bo niema szans na jej realizacji,więc można olać to co piszą i mówią o nowej ustawie hazardowej.Wie ktoś może o co chodziło w tej aferze hazardowej(nie śledzę polityki za bardzo),Co kto komu miał za co załatwić,jak kiedy i za ile.Jak ktoś wie to niech napiszę.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ta całą ustawa jest jak zakaz prostytucji,Niby nie wolno tego robić ale i tak nikt tego nie wyegzekwuje.Jak dla mnie to zagranie pod publiczkę i tyle.Ze niby zakaz hazardu w sieci:-D:-D:-D.Kto korzysta z netu ten wie jak takie rzeczy ominąć i wie ze w necie nie takie rzeczy można załatwić,to tak jak walka ze ściąganiem plików z rapidshare,wygrać z tym nie można i tyle.A co do automatów to zakaz ma wejść za kilka lat więc do tego czasu każdy o tym zapomni,a że zakaz ma wejść nie wiadomo kiedy(podobno jak wygasną dotychczasowe koncesje)to póżniej się okaże że ma wejść póżniej bo coś tam i tak dalej.Co do zysków z kasyn jak by coś takiego weszło w Polsce to tylko sami idioci by otwierali i prowadzili kasyna(płaćić 50 procent z zysku:kwasny4565:złodzieją tzn Państwu Polskiemu).Więc wg mnie ta ustawa nie wejdzie bo niema szans na jej realizacji,więc można olać to co piszą i mówią o nowej ustawie hazardowej.Wie ktoś może o co chodziło w tej aferze hazardowej(nie śledzę polityki za bardzo),Co kto komu miał za co załatwić,jak kiedy i za ile.Jak ktoś wie to niech napiszę.
Prostytucja w Polsce jest legalna. Nielegalne jest sutenerstwo czyli czerpanie korzysci z prostytucji osob trzecich.
A co do AoNW to wydaje mi sie ze to wlasnie jest glowny cel tego zamieszania, chodzi o to by zastapic je videoloteriami na ktore monopol bedzie mialo panstwo (lotto).

Ester mam do Ciebie pytanie poniewaz widze ze orientujesz sie w temacie innych panstw. Czy wiesz cos na temat jak to przebiegalo we Francji, Wloszech, Dani czy Szwecji gdzie rowniez rzady chcialy namieszac ale przez prawo unijne nie udalo im sie?
 
D 0

degas

Użytkownik
Czekam już teraz kiedy &quot;liberałowie&quot; z PO z Tuskiem na czele zakażą picia wódki. Albo nie. Czekajcie. To będzie wyglądało tak. Powstaną specjalne punkty do picia wódki. Każdy będzie musiał mieć specjalną kartę chipową by tam wejść, a od tego trzeba będzie jeszcze płacić VAT, akcyzę 50 % i podatek &quot;zdrowotny&quot; 25 %.

Za nie długo będzie musieli mieć pozwolenia na wyjścia z domu, a żeby korzystać z internetu trzeba będzie mieć zgodę &quot;Urzędy do spraw kontroli internetu&quot;, plus zapłata 50 zł za tydzień korzystania z neta.

A tak na poważnie, plany Tuska są tak żałosne że aż szkoda o tym pisać. Tusk kreuje się na jakiegoś obrońcę moralności, ale nie bo on przecież jest &quot;liberałem&quot;. Jego postępowanie to jakiś ciemnogród nie mówiąc już o ograniczaniu wolności. Mam nadzieje, że te jego pseudo-ustawy nie zostaną wprowadzone w życie. Poza tym kontrola internetu nie jest w 100% możliwa, więc nie ma się co tak denerwować. Ale jeżeli kaczorowi Donaldowi uda się jakoś tego dokonać, to trzeba będzie zejść z bukmacherką do podziemi, a hazardem zajmie się mafia, i wrócą czasy jak to było gdy wprowadzono prohibicję w USA. E-bukmacherstwo było ostatnią ostoją wolnego rynku, a ten platformerski debil chce ograniczać nam wolność. Mam wrażenie że rząd traktuje nas jak dzieci. Ehh...

A tak a propo:

Czy Donald Tusk wprowadzi ustawę anty-hazardową?

Kurs
Tak 1,8
Nie 1,8

Kiedyś pewnie, za to odpowiem, po wprowadzeniu tej durnej ustawy ????

????
 
N 0

nifares

Użytkownik
Oto fragment wywiadu z Schetyną z radia zet :
Monika Olejnik: A zakłady bukmacherskie, też będą zakazane?
Grzegorz Schetyna: To jest problem, bo te zakłady, które są prowadzone teraz są na serwerach, które nie są w Polsce zarejestrowane, to są zagraniczne serwery i tak naprawdę cała ta procedura jest zagraniczna, więc trudno ją zakazać.
Monika Olejnik: No właśnie.
Grzegorz Schetyna: Szczególnie, że też to są firmy, które bardzo taki intensywny sposób finansują polskich sport, piłka nożna, kluby sportowe, w piłce nożnej na przykład.
Monika Olejnik: No to...
Grzegorz Schetyna: Więc to będzie bardzo trudne i to też będą wymogi europejskie, będzie prawo europejskie, które będziemy musieli traktować no w sposób taki pełny, nie będziemy mogli omijać czy łamać.
Monika Olejnik: Czyli nie można tego zakazać.
Grzegorz Schetyna: Będzie to bardzo trudne.
Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.
Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera – ograniczyć i opodatkować.
Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.
Monika Olejnik: Nie, powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Ja mówię o tym wariancie piłkarskim, sportowym, bo tych zakładów jest bardzo wiele, ja mówię o tym, który jest tak bardzo obecny w tym życiu polskim, sportowym.
Monika Olejnik: Ale inny hazard też jest dozwolony w krajach Unii Europejskiej.
Grzegorz Schetyna: Dlatego, nie jesteśmy wyspą oderwaną od rzeczywistości.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Mnie się wydaje że to się rozejdzie po kościach wszystko z tego co wiem to gry w kasynach maja być zakazane do 5 lat a nie do 2 czy 3 tygodni jak niektórzy pisali tak samo z tym podatkiem to nie będzie tak że ktoś wygra 5000zł i ma podatek od tego zapłacić 25% tylko dajmy na to że ktoś wygra 10 tyś to wtedy tylko na duże sumy nie jak ktoś wygra 100zl to już podatek tak to nie działa. Z bukami internetowymi to tak samo nie wypali kiedyś było praktycznie to samo wtedy co zakazali hazardu tego typu w Polsce tez niby że będą monitorowane konta i co do tego czasu nic a jesli chodzi o banki jak bon się może do ciebie przyczepić skąd masz tą kase bo nie zarabiasz bo przeciez możesz dostać nie wiem ta kasę od cioci kuzynki z zagranicy. Mi się zdaje że tylko każdy panikuję to nie przejdzie za ***** z kasynami także watpie by były monitorowane typy przelew z karty kredytowej na karte czy z buka na Mb przeciez mb to portwel do tego typu rzeczy hazardu
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
A ja mam takie inne pytanie. Dzisiaj nauczycielka od j.polskiego powiedziała, że jeżeli ustawa zostanie zaakceptowana i hazard przez internet zostanie wykryty to ta osoba zostanie pozbawiona wolności do lat... 8 ! Słyszeliście o tym ? Warto więc ryzykować ?

Aha, no i czy będzie można grać w pokera ? Jeżeli tak, to kamień mi spadnie z serca, bo w bukmacherze mi nie idzie i nie gram ostatnio ;)
 
R 0

rzufiq

Użytkownik
Patologią to jest to że dopiero teraz się za to biorą...każde normalnie państwo europejskie ma uregulowane sprawy związane z hazadrem. Przykre jest tylko to że zajmują się tą sprawą politycy a nie fachowcy. Wpadają na krzywy ryj w jakąś dziedzine na której funkcjonowaniu się kompletnie nie znają, rozpieprzą wszystko pokolei co jest z ta dziedzina zwiazane i myślą że naprawiają świat. Kpina.
 
R 125

roger12

Użytkownik
hahahah a to dobre to powiedz tej nauczycielce że jest głupia przecież hazard i tak nie jest tego typu legalny i co gram juz ponad 10lat i co złapał mnie ktoś nie wszystko głupie straszenie i tyle
 
R 125

roger12

Użytkownik
Patologią to jest to że dopiero teraz się za to biorą...każde normalnie państwo europejskie ma uregulowane sprawy związane z hazadrem. Przykre jest tylko to że zajmują się tą sprawą politycy a nie fachowcy. Wpadają na krzywy ryj w jakąś dziedzine na której funkcjonowaniu się kompletnie nie znają, rozpieprzą wszystko pokolei co jest z ta dziedzina zwiazane i myślą że naprawiają świat. Kpina.
daj spokój szkoda słów taki jeden z drugim noob siedzi i ***** robi w tym rządzie z innych krajów śmieją się przecież z polskiego rządu jak tam połowe matury nie ma skończonej hahahha smiech
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
A ja mam takie inne pytanie. Dzisiaj nauczycielka od j.polskiego powiedziała, że jeżeli ustawa zostanie zaakceptowana i hazard przez internet zostanie wykryty to ta osoba zostanie pozbawiona wolności do lat... 8 ! Słyszeliście o tym ? Warto więc ryzykować ?

Aha, no i czy będzie można grać w pokera ? Jeżeli tak, to kamień mi spadnie z serca, bo w bukmacherze mi nie idzie i nie gram ostatnio ;)
Nie wiem... hm... musisz pogadać z panem od Wosu...
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
stawiać na jednej szali jednorękich bandytów z dużymi międzynarodowymi korporacjami, notowanymi na giełdach ,które mają licencje na swoją działalność wydaną w krajach UE??????????????????PARANOJA

Mam pytanie : żeby ustawa przeszła wystarczą głosy PO-PSL ,czy potrzeba jeszcze jakiegoś % z SLD bądź PIS&#39;u??
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
stawiać na jednej szali jednorękich bandytów z dużymi międzynarodowymi korporacjami, notowanymi na giełdach ,które mają licencje na swoją działalność wydaną w krajach UE??????????????????PARANOJA


Mam pytanie : żeby ustawa przeszła wystarczą głosy PO-PSL ,czy potrzeba jeszcze jakiegoś % z SLD bądź PIS&#39;u??
a powiedz mi jaka różnica? że niby pis zagłosuje przeciw? wolne żarty
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Simons, Twoje olewajace podejscie to widac, ale mniejsza o to, bo chodzi o to co maja mi zabronic? Wejsc na strone bwin? Czy wplacic kase do bwina? Hmm...wiesz tak sie tylko wydaje, ze tego nie moge bo wplacic moge gdzie mi sie zywnie podoba i to sie nie zmieni, chyba, ze wprowadza autorytaryzm i tusk bedzie rzadzil sam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom