>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie na remis

dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
To jest mój drugi temat. W poprzednim było dobrze, ale później, jakieś dziwne fatum wciągnęło mnie na minus u bukmacherów - teraz wiem, że było to granie LIVE. Tak więc od dziś unikam jak ognia grania LIVE wszystkiego oprócz tenisa.
Jak większość z was się już zapewne domyśliła po tytule, będę tutaj podawał typy w których nie ma remisów (np.: koszykówka, tenis, siatkówka), ale nie oznacza to, że będę unikał piłki nożnej czy jakiegokolwiek innego sportu w którym można zremisować. Czasem zdarzy się jakiś typ z cyklu 1x2, lecz częściej under/over. Będę grał tylko single raz na jakiś czas wystąpi dubel - żadnych multi, taśm itp. Stawki w jednostkach 1/10. Teraz na pewno będzie większa selekcja typów, czasem może się pokuszę nawet o analizę, ale nie jakieś długie wywody, tylko krótka argumentacja dlaczego akurat ten typ.
W tym temacie można się oczywiście wypowiadać, bardziej ten temat tworzę dla was niż dla siebie. Temat raczej z typu doradczych, co warto zagrać, na co zwrócić uwagę niż dziennika typów.
Kursy po jakich staram się grać może nie będą powalające czasem się nawet i 1,2 zdarzy ale pojawią się również mocne 1,9 czy nawet ponad 2,0.
Z racji, że są to KzS podsumowanie tematu pod każdym postem, a na koniec miesiąca wielkie zliczenie typów i podsumowanie ich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Kashima Antlers - Cerezo Osaka (Japońska J-League) ⚽
Spotkanie 14 drużyny Japońskiej J.League z 9 ekipą, może nie powala na kolana, ale na pewno będzie ciekawe. W ostatnich 5 meczach 4 razy Kashima miała wynik overowy i 4 razy Cerezo miało wynik over 2.5 mam nadzieje, że ta passa zostanie podtrzymana. Ponadto w ostatnich meczach tych ekip padały wyniki overowe (2:1 i 3:1). Teraz sądzę, że będzie podobnie.
Over 2.5 @1.61 3/10 Bet365 ✅
Temat: 1,83 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Christina McHale (WTA - Cincinnati) ????
Druga runda turniej w Cincinnati w którym zmierzą się pierwsza i 76 rakieta na świecie. Wiadomo, że faworytką jest Dunka polskiego pochodzenia. Za Caroline przemawia poza tym, że jest pierwsza w rankingach fakt, że do tego spotkania podchodzi wypoczęta, ponieważ została rozstawiona dopiero od drugiej rundy, a McHale w pierwszej rundzie stoczyła fascynujący 3 setowy pojedynek z Pironkovą (7:5 4:6 6:1). Sądzę, że wypoczęta Wozniacki bezproblemowo poradzi sobie z amerykanką i awansuje do kolejnej rundy turnieju.
Caroline Wozniacki 2:0 @1.50 3/10 Bet365 ⛔ Nauczka, żeby nie grać nieprzemyślanych i zapożyczonych typów. Temat: 1,17 ⛔
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Nicolas Almagro - Ivo Karlovic (ATP - Cincinnati) ????
Spotkanie drugiej rundy turnieju ATP w Cincinnati. 11 rakieta na świecie (Almagro) zmierzy się ze 104 (Karlovic). Ci dwaj grali między sobą dwukrotnie za każdym razem wyrównane pojedynki pierwszy w 2005 roku zakończony 2:0 dla Almagro. Wydawać by się mogło, że to łatwe zwycięstwo, lecz to mylne wrażenie gdyż było wtedy w obu setach 7:6. Ostatni ich pojedynek (2010 rok) mimo identycznego wyniku jak ten pierwszy było równie wyrównane bo w setach było kolejno 7:5 i 7:6. Jak widać po tych dwóch meczach mimo iż równych to przegranych przez Chorwata. Śmiem twierdzić, że teraz będzie podobnie i dobra passa zostanie podtrzymana przez 11. w rankingach Hiszpana. Ewentualną alternatywą dla mojego typu może być over na gemy po nieco wyższym kursie (1.66 w Bet365 over 23.5). Ja jednak pozostanę przy typie na Hiszpana który wydaje się względnie pewny.
Nicolas Almagro @1.57 2/10 Bet365 ✅ Co za mecz uhhh ;)
Temat: 1,97 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Szwajcaria - Dania (MŚ u19)
Mistrzostwa Świata do lat 19 w piłce ręcznej mężczyzn. Faza play off więc tutaj o żadnych kalkulacjach nie ma mowy. Po prostu trzeba wygrać, a że Duńczycy mają mocnych juniorów i są faworytami pokazali w ostatnich spotkaniach. Silne chłopaki dadzą rade.
Dania @1.60 4/10 Bet365 ✅
Temat: 4,37 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Bayern Monachium - FC Zurich (Liga mistrzów - kwalifikacje) ⚽
To, że trzeba wywieźć jak największą zaliczkę od siebie wie już chyba każdy z Bawarczyków. Wysokie zwycięstwo u siebie da Bayernowi spokój w rewanżu. Co ważniejsze do składu wraca po kontuzji Robben, który do spółki z Ribberym będą szaleć na skrzydłach. W ataku zagra Gomez i myślę, że to zabójcze trio wsparte jeszcze Thomasem Mulerem w linii pomocy zapewni Monachijczykom wysoką zaliczkę przed rewanżem. W bramce stanie nie kto inny jak sam Manuel Neuer. Tak więc kuszące są jak dla mnie dwa typy - oczywiście w obu wykluczam remis ;). Po pierwsze Bayern -1.5 AH, lub alternatywnie Bayern zachowa czyste konto. Pierwszy z typów jest po kursie 1.5, natomiast kurs na czyste konto Bawarczyków wynosi 1.61 (kursy: Bet 365).
Bayern -1.5 AH @1.50 3/10 Bet365 ✅
Temat: 5,87 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Wisła Kraków - Apoel Nikozja (Liga mistrzów - kwalifikacje) ⚽
No i ostatni na dzisiaj mój typ. Trochę patriotyczny, ale także przemyślany. Trener Maaskant na treningach powtarzał swoim zawodnikom, żeby myśleć na boisku, powtarzał i powtarzał, mam nadzieje, że wiślacy nie zapomną o tym na boisku w czasie meczu. Ten z pozoru łatwy mecz może się odbić w rewanżu, tak więc trzeba się postarać już w Krakowie. Na Cyprze warunki będą ciężkie dla nieprzystosowanych do takich upałów organizmów, a co za tym idzie, będzie się grało ciężko. Krakowianie muszą zatem wywieźć jakąkolwiek zaliczkę z Krakowa, żeby w Nikozji skupić się głównie na bronieniu rezultatu i grać tylko z kontry. Poza tym już taka szansa dla tego klubu może się nie powtórzyć, tak więc na boisku trzeba dać z siebie wszystko. Po meczach w lidze widać, że piłkarze białej gwiazdy skupili się głównie na europejskich pucharach - teraz czas to udowodnić.
Wisła Kraków DNB @1.61 3/10 Bet365 ✅
Temat: 7,7 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Wellington vs Southland (ITM Cup)
Spotkanie outsiderów Premiership odpowiednio 7 i 8 drużyny. Obu potrzebne są punkty, tak więc będzie tutaj na pewno zażarta walka. Co tu dużo pisać liczę na to, że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i wygrają to spotkanie.
Wellington @1.50 3/10 Bet365 ✅
Temat: 10,8 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
USA - Izrael (Uniwersjada w Shenzhen) ????
To, że Amerykanie na punkcie koszykówki mają bzika wiemy nie od dziś. Wielką wagę przykłada się tam do meczy koszykówki już na poziomie &quot;high school&quot;. Widziałem ostatni mecz Amerykanów na tej uniwersjadzie - to co grali, jak grali - kosmos! Trener daje pograć każdemu zawodnikowi, żaden nie gra więcej jak 20 minut w meczu, a co za tym idzie, każdy chce się przez tą chwile pokazać. Mają kapitalne zbiórki zarówno w obronie jak i w ataku, a efektowne akcje w końcówkach meczu uhhh, ręce same składają się do oklasków. O ile nie odbije im i nie będą chcieli za wszelką cenę grać efektownie, a zagrają efektywnie to typ z handicapem -49.5 na nich jest pewny. Lecz radze zagrać go za małą stawkę, gdyż to są jeszcze młodzi zawodnicy i nie wiadomo co kryje się w ich głowach.
USA -49.5 AH @1.83 2/10 Bet365 ⛔
Temat: 8,8 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Marion Bartoli - Daniela Hantuchova (WTA Cincinnati) ????
No i pierwszy takie poważniejszy typ, może to nie jakiś mega pewniak, ale jestem przekonany, że ma spore szanse powodzenia. Aktualnie 23 w rankingach Hantuchowa zmierzy się z 9 Bartoli. Bezpośrednie pojedynki między tymi zawodniczkami kończyły się w stosunku 1:4 dla Hantuchowej, przy czym pragnę zauważyć, że Słowaczka przegrała z Francuzką na trawie, a w Cincinnati mamy korty twarde na których to obie toczyły pojedynki między sobą 3 razy (z czego raz w hali) i za każdym razem górą była Słowaczka. Francuzka ostatnio coś gra w kratkę raz dochodzi do finału, a raz odpada w pierwszej rundzie, Hantuchowa natomiast, gra w miarę na poziomie i wygrywa co potrafi ostatnie pojedynki przegrywała dopiero z Radwańską i Sharapova. Przegrała również z Martiną Sanchez, ale to uznaje raczej za wypadek przy pracy i sądzę, że ćwierćfinał w Cincinnati jest w zasięgu Hantuchowej.
Daniela Hantuchova @2.10 3/10 Bet365 ✅
Temat: 12,1 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Na Li - Samantha Stosur (WTA - Cincinnati) ????
Chinka z Australijką grał miedzy sobą czterokrotnie i wynik tych pojedynków to póki co 0:4 dla Australijki. Ostatnie ich spotkanie (jednocześnie ostatnie na nawierzchni hard) zakończyło się wynikiem 0:2 (2:6, 4:6) dla Stosur. Grały niedawno bo na WTA w Toronto. Patrząc na bilans pomiędzy 5 a 10 rakietą świata śmiem twierdzić, że zwycięsko wyjdzie Australijka.
Samantha Stosur @1.57 4/10 Bet365 ✅
Samantha Stosur 2:0 @2.50 2/10 Bet365 ⛔
Temat: 12,38 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Rapid Bucuresti (Liga Europejska - kwalifikacje) ⚽
Długo zastanawiałem się czy w ogóle postawić ten mecz, ale to co widzę po meczu w Warszawie stwierdzam, że warto. Polskie drużyny chyba mają jakieś patenty na europejskie puchary. Wisła wczoraj po 45 minutach nie pokazała nic szczególnego, ba można było w przerwie wziąć w ciemno remis na koniec, a tu proszę 71 minuta i co? 1:0! Legia dzisiaj za punkt honoru obrała chyba nie przegrać, a może pokusić się nawet o wygraną kto wie jeszcze 10 minut na Pepsi Arena. Ja wierze w geniusz pana Oresta Lenczyka, mimo iż wszyscy są pewni, że padnie under 2.5, ja wierze, że Wrocławianie pokuszą się o skromną zaliczkę, ale nie większą jak wczoraj wiślacy. Mój typ na Śląsk podyktowany jest także tym co Śląsk wyprawia ostatnio w pucharach - brakiem skuteczności. W końcu taka fatalna seria musi się skończyć, oczywiście najlepiej teraz, gdy grany jest mecz pucharowy a w najbliższej kolejce zmierzą się z drugą drużyna w LE Legia. Miejmy nadzieję, że skromna, ale jednak wygrana śląska przybliży go do gry w fazie grupowej Ligi Europejskiej.
Śląsk DNB @1,83 3/10 Bet365 ⛔ Wstyd! Gdyby nie piękna bramka Mili to było by upokorzenie
Temat: 9,38 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
ARI Diamondbacks - PHI Phillies (MLB) :baseball:
O 1:05 naszego czasu. Nie mam czasu na analizę, więc tylko suche statystyki. Phillies wygrali ostatnie spotkanie z Diamondbacks 9:2. Większość spotkań między tymi ekipami wygrali Phillies. Phillies nie mają dobrej ostatnio passy 2-2 i muszą wyjść z dołka. Marsz zwycięstw Diamondbacks przerwali właśnie Phillies w ostatnim meczu. Liczę na powtórkę z wczoraj.

(Ian Kennedy i Vance Worley muszą zacząć)
PHI Phillies @1,71 4/10 Bet365 ✅
Temat: 12,22 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Melbourne Storm - St George/Illawarra Dragons (NRL)
Spotkanie lidera (gospodarza) i piątej ekipy Australijskiej Ligi Rugby. Gospodarze póki co mają kapitalną passe, wprost nic nie może ich zatrzymać - 6 ostatnich meczy 6 wygranych. Nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe - ciągle wygrywają. Natomiast przyjezdni w 6 ostatnich spotkaniach 2 wygrane i 4 przegrane (pod rząd). Spotkania między tymi ekipami wyraźnie wskazują na gospodarzy, a ostatnie zwycięstwo 17:4 kusi nawet zagrać z handicapem -2.5 przy którym to kurs wynosi 1.8. Ja jednak zagram bez handicapu, sądzę, że kurs równy 1.61 jest spokojnie warty zagrania.
Melbourne Storm @1.61 3/10 Bet365 ✅
Temat: 14,05 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Włochy - Peru (WGP Kobiet) :siata:
Różnica klas między ekipami. Liczę na spokojne 3:0 dla Włoszek i typ under jest względnie pewny. Tyle bo mecz za chwilkę.
Under 130.5 @1.60 2/10 Bet365 ✅ (-18, -16, -18)
Temat: 15,25 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Daniela Hantuchova - Vera Zvonareva (WTA Cincinnati) ????
Tak jak wczoraj pisałem, Hantuchowa, może tutaj dotrzeć maksymalnie do ćwierćfinału i tak też będzie gdyż na przeszkodzie w drodze do półfinału stenie Zvonareva. Rosjanka, a zarazem 2 rakieta świata pewnie zmierza w tym turnieju do finału, a nawet po zwycięstwo. W tym turniej straciła raptem 7 gemów! Daniela straciła już nawet seta (wczoraj z Bartoli) w sumie straciła 24 gemy. Widać różnice co? W bezpośrednich pojedynkach jest 2:5 dla Rosjanki co ciekawe wszystkie ich spotkania miały miejsce na hardzie (z czego 2 razy w hali). Więc jak widzicie faworyt i to zdecydowany jest tylko jeden Vera!
Vera Zvonareva @1.40 5/10 Bet365 ✅
Vera Zvonareva 2:0 @2.10 2/10 Bet365 ✅
Temat: 19,45 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
WAS Redskins - IND Colts
No i jak zwykle jakiś &quot;nocny typ&quot; z Ameryki ;). Może nie powala na kolana kurs, może nie powala moja stawka, ale już tak tradycyjnie wrzucam coś na noc za skromne 2/10 ???? . Gwoli ścisłości mecz z rozgrywek przed sezonowych Amerykańskiego NFL. Mecz o 1:00 w nocy. Mam nadzieję, że moje typy się wam podobają bo jeszcze żadnego + nie dostałem ???? . A wracając do typu to co odważniejsi (ja niestety się do nic nie zaliczam) mogą spróbować ten typ z -5.0 po ładnym kursie 1.90
WAS Redskins @1.44 2/10 Bet365 ✅ Żałuję, że nie zagrałem -5.0 wynik 16:3. Mówi się trudno.
Temat: 20,33 ✅
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Gold Coast Titans - Canberra Raiders
Spotkanie ostatniej drużyny z trzecią od końca w NRL. Nie licząc dwóch ostatnich spotkań gdzie Raiders wygrali na stadionie Titans i odwrotnie gdzie Titans wygrali na stadionie Raiders to wszystkie spotkania kończyły się zwycięstwem na własnym stadionie. Liczę, że po nie najlepszej passie Titans będą chcieli wygrać i powoli wydostawać się z dna w końcu w 6 ostatnich meczach mają bilans 1-5, Raiders mają taki sam, ale to Titans grają u siebie i bardzo potrzebują tego zwycięstwa.
Gold Coast Titans @1.66 2/10 Bet365 ✅
Temat: 21,65 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale (Japońska J.League) ⚽
Spotkanie 2 drużyny Japońskiej J.League z 8 ekipą, może nie powala na kolana, ale na pewno będzie ciekawe. Gamba ma ładną passe ostatnich 5 spotkań 3-2-0, a Kawasaki dostają baty i w ostatnich 5 meczach raptem jedno zwycięstwo i aż cztery porażki, lecz mój typ nie będzie na zwycięzce lecz tak jak w 1 poście under/over. W przeciągu ostatnich 10 spotkań aż 8 kończyło się wynikiem over 2,5 i tylko dwa under 2,5. Mam nadzieję, że passa z 4 ostatnich spotkań zostanie podtrzymana i padną te minimum 3 gole. Można próbować z over 3.25 AH, a nawet over 3.5, ja jednak pozostanę przy over 2.5 - jestem tego w miarę pewny.
Over 2.5 @1,44 3/10 Bet365 ✅ Znowu żałuję, że nie zagrałem odważniej. Ale kto by przewidział, że po 45 minutach będzie już 2:3.
Temat: 22,97 ✅
 
Do góry Bottom