>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Sacramento Kings
Typ:
ZWYCIĘZCA I LICZBA PUNKTÓW
LA Clippers i powyżej 214,5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Chyba w koncu Los Angeles Clippers wygra mecz u siebie. Graja juz 6ty mecz z rzedu i delikatnie mowiac nie zachwycaja. Jesli juz wygrywaja, to maja olbrzymie problemy ze slabeuszami, zdecydowanie polegli w starciu z Golden, ktore wczoraj gralo jak dzieci z przedszkola z Phoenix.

Ostatni mecz to istna katastrofa, caly mecz lecieli na minuz 10-minus 20 i nawet przez moment nie pachnialo wygrana. I to z outsiderami New Orleans Pelicans, ktorzy ich dziurawili kosz jak chca.

Gdzie ta slynna 'znakomita' pobrona Clippers gdzie do przerwy rywal im wrzucil 70 punktow? Tylko Paul George robil swoje, reszta przereklamowana patologia lacznie z trenerem

Sacramento? Tez chory klub, masowka wczoraj bo Lebron nie zagra i rzeczywiscie przez 2 i pol kwarty wydawalo si...no wlasnie wydawalo sie. Skonczylo sie 92-117.

A dzis kolejny mecz z marszu. To im napewno nie pomaga. Plus Clippers napewno byl duzy szum, zaraz poczytam ich reakcje fanow, zachwyceni pewnie nie byli

A dlaczego over? Wszystko wskazuje na under, Clippers musi dac szow atakiem a nie obrona, ktora spisywala sie ostatnio zle, ale i tez rywalowi wpadaly trojki za trojka. Cklippers atakiem musi wygrac ten mecz, nie obrona

PS Oklahoma City : :D Kolejna masowka dzis, wlasnie kasujemy kolejna gruba wygrana w NBA i wlaczamy mecz, oby nawrzucali punktow, bo wygrana Clippers jest raczej, raczej przesadzona, choc odnosnie nich nie mozna byc niczego pewnym

Clippers - Kings 117-104
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Bardzo dziwne decyzje trenera Coventry. W koncu Marian Banas ma leb nie od parady

Wyjazd do Bournemouth, lidera ligi i zalozyli ze bedziew dupe z gory, Gyokeres i spola na lawce, pojechali na sciecie liczac na przegrana. Tymczasem szlo zupelnie niezle, stracony gol dopiero pod koniec 1 polowy, a mialy byc baty.

Po przerwie zmiany, rzucamy co najlepsze, efektem czego szybki gol dla Bournemouth. 2-0 wydaje sie po meczu a tu zonk! 2-2!

I to Bournemouth jeszcze zaliczylo czerwien, zanosilo sie ze Coventry wygra ten mecz.

Ale i tak wynik 2-2 to jest mocno ponad stan, wszyscy wpisali ten mecz 0 punktow wiec jakakolwiek zdobycz to jest 1000% normy.

Sobotni mecz z West Bromwich Albion jest ustawiony. Tak. To jest ten mecz. Ale nie powiem kto wygra. Powiem co zagram na krotko przed

Post automatycznie złączony:


Zobaczcie sobie. Pojecjali prawie na sciecie a tu ugrali remis i byli o wlos od wygranej z dominatorem ligi na jego terenie

Polemizowalbym czy sluszna czerwona kartka dla Bournemouth, mozna by dyskutowac, ale decyzja sie broni

Ogolnie sprawdzcie sobie mecze Coventry, co mecz to czerwona kartka i ile lamakow.

W sobote tez mozna grac ze bedzie czerwona.

Moim zdaniem zwyciezca tego meczu jest juz znany!
Post automatycznie złączony:

Widac efekty szczepien

Medical emergencies in crowd stop Watford v Chelsea and Southampton v Leicester - BBC Sport
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dzizas

1638421816030.png

Jednak mozna bic granice zenady. Takie Sacramento ich leje az milo

Jedyny ozytyw ze over wejdzie bez problemu. To juz chyba pora na Vegas przelaczyc

Zadnej reakcji?

Nic to w sobote ustawka z Championship

PRZYPOMINAM

Z tego co mi wiadomo sobotni mecz West Bromwich z Coventry jest ustawiony. Wczesneij oczywiscie nie ma co zamieszania robic bo zrobi sie smrod i przekreca. Ale na te chwile wiem kto wygra.
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Witam.

Dzis zamiast slow niech przemowia obrazy. Wszystko po 10j

Typ na mecz Arsenalu pozniej

1638472825744.png

1638472874818.png

to moze byc ciekawy meczyk

3-2 3-3 cos kolo tego, choc Brentford z czolowymi druzynami raczej u sieie robi takie wyniki

Sytuacji nie powinno brakowac.

Arcyciekawa noc dzis

i oby grala muzyka


Napieprzamy gole Brentford a potem odwracamy

4-2 tez sie nie pogniewam
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Czyli możemy grać undery wszelkiej maści Panowie :p:p:p
Chyba meczow Brentfordu nie ogladasz

Moze byc to fakt, ale nawet jak przegrywaja to maja olbrzymiego pecha, mnostwo sytuacji im nie wpada

Uwazasz ze to moja wina ze im nie wpadalo ostatnio?
Post automatycznie złączony:

Tu masz z Leicesterem

15 strzalow i wtopa

1638473688319.png

Z Burnley mniej wiecej to samo

1638473742768.png

Norwich cisneli caly mecz, tamtym wpadl gol i kontra

1638473808530.png
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wam powiem sie nauczylem w tym tygodniu

Jak chcecie zamowienie w samorzadzie czy prace idziecie do burmistrza i mowicie mu ze slyszeliscie o toczacym sie sledztwie o zarzutach korupcyjnych wobec niego.

90% (a w Polsce chyba 100) az podskoczy z wrazenia i bedzie chaialo wiedziec wiecej

Do mnie radni od trzech dni wydzwaniaja z propozycja pracy i spotkania desperacko chca sie dowiedziec co jest grane

Ale im zagralem slajsa hehe wiem perfidny jestem

I tak sie sklada ze to ja decyduje z kim kiedy rozmawiam i sie spotykam. I wole blondynki z kreconymi dlugimi wlosami w wieku 25-30 lat niz jakies stare pryki

Mam dylemat moge sie spotkac z Andym i skonfrontowac te zarzuty korupcyjne. Nic mi nie musi odpowiadac juz sama reakcja powie wszystko

1638475886417.png

Pewnie bedzie wiekszosc rzadu bo to wazne wybory

Gdyby nie to ze w tych samych godzinach jest ustawiony mecz Coventry z WBA.

To gdzie byscie jechali na moim miejscu? Powazna kasa do skocszenia w Coventry

Jutro bede musial zdecydowac gdzie jade. Tzn juz zdecydowalem ale udaje

PS Typ 20 jednostek

united-arsenal obie strzela i idziemy spac

w nocy nba i nhl i whl

ten typ wejdzie naobie strzela

raczej
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
A teraz przyjrzyjmy sie naszemu bohaterowi

1638476258789.png

Ewidentne gniazdo na glowie objawy depresji, to nie ten blyskotliwy polityk co zamiatal w wyborach.

Zblizaja sie czarne chmury
Post automatycznie złączony:

Coventry wygra jutro mam rozumieć ? Jeśli tak daj emotkę z oczkiem
Nie.

Tzn nie z enie wygra ale nie masz tak rozumiec

Z Birmingham Coventry ma przyjazn i kazde mecze to walka neisamowita

Z WBA napewno nie ma przyjacielskich stosunkow ale mecz jest dogadany
Post automatycznie złączony:

Apropo Coventry to jest wlasnie klub naszego przyjaciela Andyego Streeta :D

1638476547006.png

Zalatwial im stadion nawet

Bo to jego klub

Tak ze wszystko ladnie sie spina
Post automatycznie złączony:

Poszlo na zywca na Brentford

@ 28

Jesli moge cos zasugerowac, wszystko wskazuje ze ten tydzien nie bedzie dobry dla Andy'ego zarowno w sprawach zawodowych, jak tez jego ulubionego klubu.

Na obecna chwile wszystko na to wskazuje.

Co nie znaczy ze w miedzycasie cos moze sie odmienic.

Ale wszystko wskazuje na to, ze Coventry juz przegralo ten mecz.

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 04
:00
Spotkanie: Los Angeles Kings - Calgary Flames
Typ: Wynik w czasie regulaminowym (60 minut) i gole - Calgary Flames i powyzej 5,5
Kurs: 3.9

Bukmacher: STS
Analiza:


Ogladalem mecz Calgary z Winnipeg i no ludzie to bylo jak siedzenie sępa na karku i wydziobywanie zawartosci gardla, a to co dzialo sie podczas gry w przewadze to istna masakra. Dawno nie widzialem jednej druzyny tak siedzacej na drugiej. Calgary przegralo oczywiscie ten mecz, jak to bywa w hokeju z druzyna dominujaca caly mecz.

Nastepna kolejka to piekna odkretka. Winnipeg Jets przegrywaja u siebie z Arizona Coyotes , absolutnym slabeuszem, robiacym jednak kilka upsetow ostatno po kursie 6, Calgary natomiastt niezupelnie sie odkuwa, ale zgarnia pelna pule w meczu z jakas silna druzyna, juz nie pamietam.

Calgary to ogolnie trasznie niedoceniana druzyna z bardzo dobrym bilansem ifenomenalna gra na wyjazdach. Bolaczka tj druzyny sa mecze u siebie, gdzie zajmuja jedynie 11 miejsce w swojej konferencji, natomaist na wyjazdach sa zdecydowanymi liderami. Tylko dwie przegrane w 13 meczach i dzis na przegrana sie raczej nie zanosi z taka gra. Graja naprawde widowiskowo, nie wiem skad nagle tak efektowna pake zmontowali.

Czemu over? Ostatnio nie wygrali w regulaminowym po porazce w poprzednim meczu, czas na klepanie leszczy. Jakis Kopitar jak jest glownym graczem to nei mam pytan. Kiedy oni zdobywali mistrzostwo? 2011? Pamietam ze mieli chyba 2 tytuly w 3 lata ale to bylo dawno temu. Kings jest nasycone ito raczej zespol z dolnej polowki tabeli, Calgary glodne i naprawde na gazie

Los Angeles Kings - Calgary Flames 2-4

Przypominam ze nie jest to najlepszy typ na dzis, ale po prostu bede siedzial nad papierami i ogladal i zagralem dla emocji. Ale oby weszlo
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Apropo dzisiejszych meczow Premeirship (wczorajszych)

1. Tottenham - Brentford. Trudno miec pretensje ze nie trafilo sie kursow 28 i 29 za kazdym razem chyba? Tottenham pod wodza Conte jest moim faworytem do 4 miejsca, wyglada ze trzy sa zarezerwowane juz. O 4 bedzie wojna. Tottenham, United/Arsenal. Reszta to tlo i napewno jakis West Ham czy inny Leszczester nie zajmie tak cennego miejsca tylko beda mieli rozkaz usunac sie w koncowce jak to juz zauwazyliscie jak Leicester grzecznie odmaszerowuje na grzede

Brentford naprawde niezle gra, jeszcze bedzie z nich pociecha i overy, mecze z 6 golami, spokojnie. Zagraja z City to zobaczymy. Ale to melodia przyszlosci

2. Zaraz potem skontrowalem znakomitym typem, darmowe pieniadze wlasciwie Manchester nited z Arsenalem 'obie strzela' kurs kolo 1,8 do kasy i to nie trzeba bylo sie wysilac.

Amoglem cudowac, Arsenal itp, media wychwalaly ze nie przegrali 9 z ostatnich 10 i pieciu ostatnich z United (Arsenal znaczy sie). I co? I jajco! Szkoda bylo kasy na Arsenal. Ale obie strzela to wystarczylo sie schylic

Wiec to mimo wszystko chyba nie byl az tak fatalny dzien?

Gorzej z Clippersami, ktorzy prawie doszli, ale grali tak jakby niedawno ...doszli. I to wszyscy. Ale to trudno. Typ byl dobry, na over, ale ze taka padake zagraja trzeci raz z rzedu, niech promuja dalej blacklivemattersow na czolowych stanowiskach zobaczymy jak daleko zajada.

Jak mozna kibicowac takiemu czemus nie wiem, chyba tylko murzyni chodza
Post automatycznie złączony:

Mam zagadke dla was

1638502499857.png

Przyjrzyjcie sie i co widzicie. Pewne cechy mozna zobaczyc w twarzy, oczach.

Slucham co wyczytacie a ja wam pozniej powiem ciekawe rzeczy o tej pani.

No slucham jestem ciekaw
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Kenwood1.jpg
Kenwood2.jpg

Hm, wyglada na to, ze torysi bardzo chca sie ze mna spotkac i rozmawiac

Mimo ze ja wole na ogol blondynki w wieku 25-30 lat z dlugimi kreconymi wlosami ew rude typ Julii Roberts. No i jeszcze Azjatki, byle blondynki. (Kto ogladal parodie 'Sciganego' wie do czego nawiazuje)

Natomiast kim jest Ken Wood pseudonim Kenwood :D

To stary ogór a jego zona to juz w ogole.

Councillor Ken Wood | Sutton Walmley & Minworth Ward | Conservative Party | Birmingham City Council

Wstydziliby sie. A ja tylko napisalem jednemu z nich ze jest tajne sledztwo w sprawie powiazan, kontraktow radnych i politykow z przedsiebiorstwami dostarczajacymi uslugi dla miasta i potencjalnie burmistrzowi i calej grupie konserwatystow groza kryminalne konsekwencje.

Wyglada na to ze trafilem nie w 10tke, ale jak to w lucznictwie, chynba maksymalnie mozna dostac 10.9 punktu za najdokladniejszy strzal.

Ewentualnie uzywajac terminologii darta trafilem w Bullseye!

I teraz bardzo chca sie spotkac i dowiedziec wiecej szczegolow.

Ale to ja decyduje z kim i kiedy sie spotykam

Jak mowie w sobote mam dylemat, albo jechac i skonfrontowac burmistrza w jakims North Shropshire albo przygladac sie ustawionemu meczowi Coventry, ktore na te chwile wyglada na to ze podlozy sie West Bromwich Albion.

A zatem niespodziewane cycki Priti Patel czy ustawka Coventry co byscie wbrali?

Zgaduje ze caly rzad bedziew tym Shropshire bo wybory uzupelniajace w najblizszym czasie tam gdzie wygrana nie jest przesadzona a przegrana wywola juz powazne konsekwencje w partii

Zmiany beda predzej czy pozniej ale wydarzenia potocza sie szybko jak przegraja te wybory

Czyli Boris, Priti Patel, Grant Shapps i inny syf zostana wymieceni

I tylko dlatego Andy Street i cala grupa skorumpowanych konserwatystow w Birmingham jak Ken Wood jest poki co oszczedzona

Ciekawie sie dzieje, prawda?

Do akcji na odsiecz wkracza Lukasz M pseudonim Bulgot (tylko mu tak nie mowcie bo sie wkurzy)

1638505675742.png

Niech was cieply wizerunek nie zmyli, to bezwzgledna postac.

W koszeniu kasy napewno.

Tak jak ja

A Ken to mi zaplaci zdalnie, trzeba sie izolowac, nie spotkamy sie w realu. W koncu w powietrzu grasuje smiercionosny koronawirus i tylko ystans kwarantanna szczepienie jest rozwiazaniem.

Pfizer ustawiac mi to Calgary, tzn wygrac powinni ale wiecej goli

PS ta na zdjeciu z prawej to corka, nie dziewczyna bo juz Mariusz sie poderwal

1638508089522.png

Oj to nie bedzie najlepszy okres dla Andy'ego i jego druzyny w sobote

Moze to jest powiazane, liczba lamakow i czerwonych kartek w meczach Coventry jest zatrwazajaca. Formacje zaskakujace z meczu na mecz. No i wynik jest znany najczesciej przed meczem.

Mecz bedzie 13:30 w glownym pasmie jutro, caly swiat zobaczy. Jst cos z Premiership po poludniu ?Jezcze nie sprawdzalem, ale Coventry - WBA napewno bedzie mnostwo transmisji mecz wczeesnym popoludniem

Wlasnie widze West Ham gra z Chelsea i pewnie wygra, tak wiec przesloni to Coventry
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Troche pesszek z tym overkiem, ale kolejna bardzo bliska prognoza w NHL, prawie trafilem dokladny wynik

I oczywiscie inkasuje wygrana Calgary bo innej opcji tu nie bylo

To co gracie w meczu Coventry - West Brom? Zakladajac ze padnie dwojka? Jak to rozdmuchac na wysoki kurs? Lamak? Wygrana jednym golem? Szukam propozycji
Post automatycznie złączony:

1638512464133.png
Post automatycznie złączony:

To ze na te chwile kroi sie ustawka i przegrana Coventry nie znaczy ze jutro przeciez pan Guochan Lai z pania Seppala nie dogadaja sie w ostatniej chwili ze bedzie inaczej.

To sa dynamiczne wydarzenia, ja ich mam na oku w kazdym razie. Na obecna chwile nic nie wskazuje na odwolanie ustawki, ale jak sie lud rzuci spokojnie cos innego wyrezyseruja na boisku. Tam sa tylko pionki

a jak widac nic specjalnie do ukrycia nie mam, cytujac Urbana 'powiedzialem wiecej niz wiem'. Trudno o cos do dodania

Aha i nasza bohaterka

joy seppala - Google Search

Totalnie bez pojecia o futbolu i zarzadzaniu, ciekawe skad taki majatek

Ale do klubu nic nie idzie, maja szczescie ze trafili na trenera, tak to juz by stadion byl zburzony ale sportowy postep jest co roku

Tak czy siak widzac co sie swieci nie przychodzilbym na mecz bo i po co, ale w tv napewno bede ogladal bo szykuje sie krecenie

Czerwona? Lamak? Karny? 0-1? 1-2? 2-3? za to ostatnie kurs pewnie 50

1638513614249.png

Milego dnia ja musze na nogach byc za 50 kola miesiecznie, nie jak ta fladra Ruza Thun dupsko na szerokim fotelu posadzic i chipsy wcinac
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
OK to dzis siedzimy, jade tylko na 4 godzinki do Longbrige odwalic mala misje

pieprzyc Andy\ego Streeta, tzn nie oczywiscie w sensie doslownym bo on lubi zapinanie od tylu, ale w metaforycznym, iech sie frustruje chlop :D

Ta zbieranina konserwatystow przypomina mi rzad Kopacz w latach agonii, ot obwozna trupa jezdzila i bylo kwestia czasu kiedy beda mieli sciety leb, ozywiscie tez w sensie politycznym i metaforycznym


Konswerwatysci wygrali wybory uupelniajace w Sidcup, ale to bylo ich bezpieczne miejsce, 16 grudnia o wiele trudniejszy test North Shropshire, gdzie zrezygnowal skorumpowany brexitowski fircyk Owen Paterson, zamieszany w deale z firmami podmieniajacymi mieso na konskie w kielbasach i czerpiacy z tego osobiste korzysci. Musieli go odrywac koparka bo tak sie przyssal, ale w koncu zrozumieli ze musi odejsc i sa wybory.

A tutaj ie tak jak w Polsce gdzie jakas Mejza sie wtarabai na listy i czeka w kolejce zeby zajac fotel poselski tylko trzeba wygrac wybory w okregu zeby sie dostac do parlamentu

Tyle o polityce, dzis biznes i sport zwyciezy (miejmy nadzieje)

Posprawdzalem sobie profile zawodnikow, wiem kto to jest Gus Humer, Jodi Jones i Todd Kane.

Dzis wielki mecz w West Midlands, Coventry kontra West Bromwich, znam sytuacje od strony Coventry, dzis poznamy od strony West Brom. Gdzie jest koleja kontuzja, ale dzis powinni wygrac


Nie zagra Jake Livermore. ALE Livermore to byl dobry w Tottenhamie w 2011 moze, jak jeszcze szlaal mi w FIFIe Aaron Lennon. Wiec jaka to strata.

Coventry City boost as West Brom hit by injury and suspension ahead of CBS Arena clash - CoventryLive (coventrytelegraph.net)


west Brom 4 mecze bez wygranej, 5 godzin bez gola. Dzis bedzie gol lub gole ;)

Zagralem na zywo Calgary, Clippers, over Calgary, do tego Seeeattle Kraken

Zobaczymy
Post automatycznie złączony:

Ciekawy jest mecz Phoenix z GSW. Golden to moze wygrac nawet 20ma punktami, ale i Phoenix moze wygrac wbrew pozorom. Oba scenriusze rownie pawdopodobne, ale nic to dzis meczow jest wystarczajaco.

Dzien dobry
Post automatycznie złączony:

Hahahahha

1638588818334.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom