>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,1K

rondani

Użytkownik

To nie jego piosenka ale fajna
Post automatycznie złączony:

Wcoraj sie wkurzylem bo mi Leeds wyrownal w 93 albo 94 minucie

Zagralem Brentford przed meczem i dolozylem w przerwie po kursie 20

No i sami widzieliscie ten ped....gej wyrownal

Oj beda go cisnac wszedzie, Patrick Bamford nie ma zycia ogolnie czy to w szatni czy na trybunach, ale ich jest wiecej w Leeds, ciekawe czy Connor Gallagher to jego chlopak i zostal sprowadzony na jego zyczenie.

Tak jak z Fabregasem sciagany na specjalne zyczenei Messiego ktory jest bi i lubi latino chlopakow

Niby nie powinno to miec nic do rzeczy, ale to rzutuje na sklad, forme i transfery


Ciekawe kiedy swiat sie dowie o upodobaniach Messiego o ile w ogole


Dobra wracamy do pilki i amerykanskich sportow

Ale zgaduje nie wiedzieliscie ze Fabregas byl eunuchem Messiego isprowadzili go do Barcelony na specjalne zyczenie Lessiego?
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Zobaczcie jaki jestem sfrustrowany


Siedze i omija mnie

Po wczorajszej ustawce zrobilem gruuuba wyplate i znowu cos jest z karta uciekl mi kurs 105!

MI5 czekaja teraz zatem potezne problemy, tak sie bawic nie bedziemy, ja tez potrafie im dolozyc

Nie mialem nic na kontach bo porobilem wyplaty a dzis Brentfordu nie sprzedawalem


I niech to szlag

Wiec bede robil to co wy do odwolania.

Wirtualnie gral

Ktos tu sie bardzo brzydko bawi a ja potrafie byc wredny

Sekwencja wydarzen jest niesamowita. Wredna i okrutna wobec mnie.

Hitowy mecz w NHL Calgary kontra Vegas. I obawiam sie ze tym razem nie bedzie kolejnych punktow Calgary na wyjezdzia, jakkolwiek jestem ich goracym fanem na wyjazdach dzis bedze 0 punktow

Oczywiscie jutro od rana wyjasniam i rozliczam osoby odpowiedzialne za niemozliwosc wplaty do bukmachera, bo to nie jest tak ze mam puste konto i ktos poteznie nawalil.

Wydaje mi sie, ze bank nie jest tutaj winny. Ale przejade sie po nich.


Zobaczymy jak sie wytlumacza

I kolejne zagrania wobec konserwatystow i MI5.


Dostana pewna paczke. Zeby bylo jasne zawartosc oni sami zapakowali, wiec to nie jest tak ze bedzie to jakas niespodzianka.

Ale ja nie musze sie tlumaczyc.

Oczywiscie dostarcze ja osobiscie i sobie pogadam z recepcjonista. Zapodam im nowe rewelacje ze sledztwa w sprawie korupcji, starannie przygotowane a potem sie spodziewam desperackich prob kontaktu ze strony Kena Wooda i spolki.

Tak czy siak ja z tymi cwaniaczkami skonczylem na obecna chwile, dopoki blondowaty klaun jest premierem a Priti Patel w rzadzie ja sie nie zaangazujem.

Ale po nich moze byc gorzej wiec tez nie bede jakos specjalnie przykladal reki do ich odsuniecia.

Moga byc np zwolennicy przymusowych szczepien a wtedy trzeba bedzie organizowac eksterminacje takowych, oczywiscie rakami innych.

Bo zdrowie to za powazna sprawa zeby sie bawic w jakies eksperymenty. Ale mysle ze w UK to nie przejdzie, choc firmy farmaceutyczne maja w swoich szponach ludzi z obu partii wiec trzeba ich miec na oku. Labour to wiekszy syf niz Boris, szczegolnie pod wodza dobrze ozenionego Starmera.

Opowiem wam kiedys w ogole jakie niespodzianki przygotowala rodzina krolewska parlamentowi pozornie oddajac wladze.

Jak widac dzieje sie.

NBA widze klasyka. Puszczamy news ze covid, jemioly graja a za kulisami pyk wygrana Charlotte.

Lebron to nawet gral jak musial sie poddac protokolowi. I tak na szczescie przegrali ale jak widac sa rowni i rowniejsi.

Koronawirus stowrzyl warunki zarabiania gigantycznej kasy kumatym wiec pandemio trwaj!!!

Obowiązkowe szczepienia przeciw Covid-19. Lewica składa projekt ustawy - rp.pl

Stefan patrz i zapisuj nazwiska

Co prawda na szczescie ta trzodka nic nie znaczy i nie bedzie, ale robia szum, to jednak trzeba ich miec na oku
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Wracajac do sportu, jesli Vegas Golden Knights dzis zleje Calgary paczuszka dotrze do konserwatystow juz jutro lub pojutrze. A wraz z nia kolejne nieoficjalne przecieki ze sledztwa w sprawie korupcji.

Oj to ich bardzo powinno podgrzac.

Jesli Calgary jednak wygra to mi sie nie bedzie spieszylo.

Bo wszystko wskazuje ze Vegas wygra, i to wysoko, ale nie moge zagrac tylko moge sie przygladac.

Ktos musi poniesc konsekwencje.
Post automatycznie złączony:

No to Calgary grajcie dla konserwatystow, moze uratujecie kogos od zawalu jak sie dowie o przeciekach

No i ja bede mniej wkurzony jak wygracie bo zaoszczedze
Post automatycznie złączony:

Ciekawy meczyk bedzie polecam obie druzyny maksymalnie napakowane

EDIT

No to konserwatysci zmowcie Pacior (etty)

Mayor grilled over Metro failings and tram cracks as he calls for independent inquiry - Birmingham Live (birminghammail.co.uk)

Obstawiam ze zadnego z tych panow nie bedziemy juz widziec na stanowisku za rok, no moze Andy jakims cudem sie utrzyma


Gramy i do dziela, Vegas sie zaopiekuja dzis Calgary
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Vegas oczywiscie wygralo, a ja moglem tylko bezsilnie obserwowac. Nie mialem czaasu na sledztwo dlaczego nie moge wplacic kasy do bukmachera zadnego, mimo ze kasa jest i karta normalnie dziala.

Moj blad, choc nie wiem czy to blad, ze wyplacilem grube pieniadze i wszystko po ustawce Coventry

Jak widac pulapki czyhaja na tych madrzejszych i cwanszych, o ktorych nie wiemy.

Ale domyslam sie o co chodzi, i wcale nie musza byc tutaj zamieszane sluzby. Ale wyjasnimy to. Po tkiej ominietej grubszej kasie w nocy na poniedzialek grajac ta sama metoda napewno wystapilaby korekta, wiec lepiej wyjsc w pole sie odstresowac niz grac na sile.

St Albans zagralo totalne gowno, zapewne losowanie przedmeczowe gdzie trafiliby na Wimbledon nie bylo atrakcyjne i maja to gdzies.

Ogolnie sodowka im uderzyla do glowy, ciekawe jak teraz pozbieraja sie w lidze.

Dzis Liga Mistrzow i L1.

O ile Liga Mistrzow to czysta polityka, moze cos wylapiemy, a z League One powinno byc dobrze.

Szykuje sie mega grupa w letnim pucharze pocieszenia wzajemnego i przytulania

- Legia
- Gremio
- Newcastle
- Birmingham

Birmingham zaczelo wreszcie grac spodziewana kiłe, nie chieli pekac, teraz przegraja z Cardiff to beda mieli 2 punkty przewagi nad strefa spadkowa. Ale Championship o dziwo nie gra w srodku tygodnia

Zdaje sie mecz Coventry znowu na wystawce w piatek albo sobote.

Nie jest to podejrzane? Dwa razy z rzedu odseparowany iwyrozniony mecz. Ale nic mi nie wiadomo, zeby mieli zalatwiona wygrana tym razem.

Przed weekendem moge jednak wiedziec cos wiecej ;)

Jodi Jones, Kyle McFadzean, Gus Hamer, Matt Goodden, Todd Kane, jak widac tam nie tylko Gyokeres.

Predzej jednak spodziewam sie ukladanki ze Stoke niz tutaj, gdzie w sobote remis jak najbardziej mzoe byc. Nie sadze zeby Coventry przegralo.

Ale moze panowie od ustawek tym razem im odpuszcza kto wie.


Post automatycznie złączony:

Skleimy kupon po 3-4 mecze ,wlasciwie dwa kupony z L1


Na te chwile:
Accrington DNB
Portsmouth DNB
Charlton DNB
Oxford U
Rotherham
Sunderland
Wycombe

Choc z tym Sunderlandem to roznie moze byc

Wydaje mi sie ze to trzeba wymieszac.

Zarowno mocna jedynka jak i ostra dwojka moga sie skonczyc mecze w Crewe i Fleetwood. Lincoln trener na wylocie, tzn nie robi czegos absolutnie zle ale chce go jakis inny klub, (Ipswich)

Ipswich bez trenera i raczej watpliwe zeby dzis wygrali

Portsmouth z Sheffield Wednesday wazny clash, obie strony nie moga przegrac i madrze odpadly w pucharach, gonia obie szostke, szykuja sie wlasnie na ten mecz


Rotherham to przejedzie sie po biedakach, Wycombe raczej tez wygra, co pociaga koniecznosc gonienia Sunderlandu ,a wiec raczej sklaniam sie ku nim


Teraz mi sie wydaje kwestia szczescia, wszystko pewnei nie wejdzie, odpowiednio zamieszac i jak jeden kupon bdzie udany to OK. Tylko zameiszac losowo czy myslec
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Kto nowym trenerem Ipswich? Bardzo mozliwe ze faworyt Neil Harris, jak zwykle przy tej okazji Frank Lampard i Hohn Terry artykuly w gazetach jak Anna Lewandowska czy Perfekcyjna Pni Domu zeby przypomniec o sobie, ale nic z tych rzeczy. Wezma kogos, kto moze poukladac ten calkiem konkretny sklad a im nie do konca wychodzilo.

Choc rozkrecali sie, musial byc jakis konflikt, Cook urzniety po ostatnim meczu jak Marek Cieslak w Ostrowie po przegranym polfinale 1 ligi

Obejrzyjcie sobie :D

Post automatycznie złączony:

Jak mowilem ja bym go wzial do Legii, nie wzialby tak duzo bo by mial Europe na wyciagniecie reki, Puchar Polski juz jest kupiony
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
No tylko Accrington zwwiodl, ladnie ladnie, tak to wszystko weszlo, albo zwroty

Rotherham byl typem dnia, ale przespalem i nie zalezy mi na wygraniu konkursow, pewnei teraz czegos nie trafie ze nie wklepalem typu

Ale wazne ze panowie wkleli biedakom, ty bylby otherham wygra ai powyzej 3,5 gola, panowie Smith i Ladapo sie nie pieszcza jak widac

Sundeland niepotrzebnie bylo sie co martwic

Naprawde Rotherham i Wybombe beda straszyc w tej lidze, ale i Sunderland potrafi przyperdolic, choc Sunderland potrafi tez niesamowita komede odstawic

Wygraliscie?

Bo typy byly naprawde dobre 5 wygranych 1 zwrot 1 przegrany
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Eh szkoda Rotherhamu dokladnie 5-1 tam widzialem najpewniejszy typ wczoraj

Widze ciekawa dyskusja o koronawirusie, niektorzy sie zagrzali, a to nie ma sensu przekonywac.

Jesli ktos jest przeciwko szczepieniom to niech sie nie szczepi i juz. A jesli wymysla przymusowe to zapisujcie sie do partii u wladzy, badzcie aktywistakmi i w odpowiednim momencie po prostu zakonczcie zywot politykow odpowiedzialnych za to wariactwo bedac z bliska i juz.

Temat przymusowych szczepien nie powinien byc w ogole poruszany, kazdy polityk tylko wspominajac o tym musi wiedziec ze to sie zakonczy jego smiercia i zadnym wiezieniem

Po prostu jesli chodzi o zdrowie nie ma miejsca na kompromisy i eksperymenty z jakims syfem

A jak ktos chce to i niech 20 dawek bierze, problem polega na tym ze sczeepofany chca przeneisc swoje psychopatczne upodobania na innych a to im sie nie uda i ryzykuja brutalne cielesne konsekwencje.

Ale miejmy nadzieje nie beda musieli ginac a temat przymusu szczepein to czysta fikcja., Ale w ogole to nie powinno byc rozwazane.

I tyle

Zaraz wracamy do sportu Carolina 1-0 sa lepsi. Oby wygrali
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Carolina Hurricanes oczywiscie ladnie wygrywa a my kosimy ladny szmalec w NHL

Oczywiscie prywatnie pogralem overy, handikapy, no i Carolina i over 5,5 itp, ale po doswiadczeniem jakiegos meczu gdzie skonczylo sie tylko 3-2 chcialem skromnie i skutecznie.

Weszlo bez wiekszych problemow, kanadyjce wyjce wyly przy golu na 0-2 ale byl jak najbardziej prawidlowy, te plebejusze nie maja za grosz obiektywizmu

Mam nadzieje ze nikt nie skorzystal, ale wczoraj inteligentni mogli jak najbardziej cos ulepic z L1. Weszlo 5 typow, 1 zwrot 1 plapa. To chyba tez niezle?

Przyjrzyjmy sie sytuacji w Coventry bo na meczu wygladali jakby jakas pandemia sie przytrafila, prawdziwy armageddon wsrod zawodnikow, padali jak ,muchy po szczepionce Pfizera

Zgaduje wszyscy beda zdrowi i teraz zabiegaja rywala jak motorki?


Zobaczcie tego gola na 0-2 2 minuta i 59 sekunda meczu, czegos takiego jeszcze nie widzieliscie

Jak mowilem to jest temat dla inteligętnych i zarabiajacych na bukmaherce.

PS co mial ten biedny bramkarz Coventry zrobic jak widzial ze wszyscy graja do jednej bramki. Tez bym stanal w miejsu i olal to

Ten gol wyglada mi na sabotaz


A wy co mi powiecie o wyzszej kulturze i wysokim poziomie obtawiania?

Jak widac to idzie w parze

 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ci goscie z Fleetwood Mac Stevie Nicks i jej maz maja to cos i tyle. To pozwala im odnosic sukcesy. Mariusz T tez to ma, tylko znalazlo to niewlasciwe ujscie

Y ten pan tez to ma

Ten blysk w oku

1638940390167.png

W ogole nie wiem czem usie do niego przyczepili. Zabil kogos? Chyba nie, jzu nie kojarze a zrobili z goscia potwora

Tak to jest jak media sie rzuca, niewazne winny czy nie

Granica miedzy geniuszem a obledem zawsze byla niewyrazna i to wszystko moglo pojscw bardzo niewlasciwa strone. Tylko pokazuje jak z plynnymi czynnikami mamy tutaj do czynienia.

A zatem moj kumpel Jozef czeka na ustawke Coventry i popracujemy nad nimi. Poki co nie mam zadnego info, ale dzis, jutro i pojutrze bedziemy miec info z pierwszej reki czy znowu cos sie kroi.

Na te chwile napewno bym nie gral ze przegraja, ale czy napewno wygraja? Raczej, ale nie napewno.

Bardzo dziwne ze mecz znowu jest wczesna pora, wyizolowany, to nawet nie sa derby zeby policja tak zalecala jak wwypadku meczu z WBA a wiec moze znowu cos sie swiecic.

Ciekawsze sa powiazania w regionie. Kolejny mecz po Hudder Coventry gra ze Stoke, a wiec znowu ziomale.

West Brom puscilo mecz Stoke
Coventry puscilo mecz West Brom

Stoke pusci mecz Coventry?

Takie machinacje maja miejsce w czolowce Championship, a wiec nie w kij dmuchal, druzyny z Midlands trzesa liga. A niedaleko sa jeszcze Nottingham i Derby
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Przegladam media krecace sie dookola Coventry City i za porazke jest obwiniany Ben Sheaf. Ale to mlokos, ma prawo do bledow, nic nie mowia ze mecz byl sprzedany

Drugi gol dla West Brom to ewidentna reka i nie powinien byc uznany, ale tak czy inacej wyrezyserowaliby swoja porazke, gdyby Coventry nie strzelilo w poprzeczke ale trafilo do siatki wrzuciliby sobie trzeciego kleksa do majtek i tak

Pr prostu West Brom mialo wygrac i tak sie stalo. Teraz sie szykuja do meczu na sobote, pewnie nie przegraja, prawdziwy kataklizm nastapil znosili zawodnikow typu Hamer z boiska niezdolnych do gry, zgaduje wszyscy w pelni sil na sobote

Ide o zaklad ze teraz conajmniej jeden z dwoch, sobotni lub ze Stoke wygraja, o ile nie oba

Na noc nie widze nic pewnego, chyba ze zagram porazke Goldenow, ale faworyci powinni wygrac wiec sie nie dorobimy

Z innych wiesci:

Andy zatrudnil kochanka jako komisarza do spraw chodzenia i jazdy na rowerze

Mayor appoints region’s first ever cycling and walking commissioner (wmca.org.uk)

Bawia sie eunuchy na calego. Widac ze chlopak lubi duzych robotnikow w strojach roboczych, to sie nazywa niebieskie kolnierzyki :)

Ewidentnie dobrze sie czuje w jego towarzystwie

Apropo uczuc nie wolno bawic sie nastolatkami


Steve McNeir sie o tym przekonal dobitnie. O nim innym razem.

Tymczasem dzieje sie w partii. Totalny atak sluzb na obecnego klauna, szykuje sie przestawienie wajchy na Labour. A jeszcze dwa miesiace temu twierdzilem ze konserwatysci beda rzadzic na wieki. Ale skoro maja tyle za uszami to trudno sie dziwic.

To nie musi byc dobra wiadomosc, moze nowy rzad byc zmowiony z producentami szczepionek, dlatego ja napewno nie przyloze reki do upadku Johnsona.

I jesli wprowadza przymusowe trzeba bedzie skasowac ten nowy rzad, ewentualnie przeniesc sie do wolnego kraju typu Rosja czy Chiny albo jakas Afryka bo szczepienie nie wchodzi w gre.

Trzeba po prostu myslec z wyprzedzeniem i przygotowywac scenariusze na wypadek rozwoju wydarzen.

Mam nadzieje ze PIS bedzie u was rzadzil na wieki, to moze do was sie przeniose, hehe, trzodka typu holownia czy Lewic jest trzymana zeby robic cyrk i na jej tle Jedna Rosja, przepraszam PIS wydawal sie calkiem rozsadna partia. Tak to dziala

A dopoki pan Budka czy Kidawa czy Arlukowicz beda liderami opozycji to mozna byc spokojnym ze do wladzy nie dojda juz nigdy, i oby

To co tam dzis, Napoli kontra Leicester ,zadna z druzyn nie che awansowac, ciekawe jak to sie skonczy

No i oczywiscie gra Legia, zespol budzacy groze w w Europie, Barcelona wschodu

Dzis przygotujemy sie na wieczor raczej niz typy poranne
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Apropo zakladu

British Politics North Shropshire By Election Betting Odds | Politics | Oddschecker

16 grudniaodbeda sie wybory uzupelniajace w North Shropshire, Andy oczywiscie lobbuje tam i zatrudnia kochankow, rozpedzil sie na calego,

kursy macie, wyrownaly sie. Jeszcze przedwczoraj bylo 1,4 na konseerwatystow 2,8 na LD, teraz jest 1,9 na liberalnych demokratow, 2 na konserwatystow.

Po tym jak wczoraj wyszly kolejne filmy kursy sie odwrocily i z tego juz Johnson sie nie wykaraska

Wiecej tutaj

Anglia zaostrza restrykcje. W tle skandal z organizowanymi w lockdownie imprezami na Downing Street | Wiadomości ze świata - Gazeta.pl

Co tam grac? Mam mieszane uczucia, jak mowilem, konserwatysci przegraja te wybory bo nie wywalaja aferzystow, trzymaja sie kurczowo, ta pinda co wczoraj zrezygnowala to dopiero jak tasmy wyszly, wczesniej oczywiscie kurczowo trzymala sie korytka liczac ze bedzie kryta a tu zonk

Ale jak mowie porazka i upadek Johnsona wcale nie musi byc dobra wiadomoscia, trzeba miec na oku tych za ktorymi teraz stoja sluzby i w razie potrzeby bezposrednio interweniowac

Podejrzewam zmowe Pfizery - sluzby specjalne - kierownictwo Labour i taka sila juz powinna zmiesc obecny rzad. Sluzby po prostu dogadaly sie z kims z laburzystow do przelkniecia, na Corbyna by nikt nie pozwolil bo to komunista, dlatego zostaly zorganizowane zamachy w Manchesterze i Fishmongers Hall.


Najlepsze ze pan Corbyn do teraz nie wie dlaczego przegral i to dwa razy , to tacy sprytni goscie.
Post automatycznie złączony:

Bawia sie chlopaki i dziewczeta niedopchane i niedouczone :D

Przyjęcie na Downing Street. Pracownicy "udawali" konferencję prasową, wyciekło nagranie [WIDEO] | Wiadomości ze świata - Gazeta.pl

A ja po prostu bym poszedl i zlamal jej kark jak by mi ktos zabronil sie bawic

Jaka to kara dymisja jak znajda obciagarze zaraz kolejna pozycje pod biurkiem zapewne
Post automatycznie złączony:

Zeby jeszcze to ladne bylo ale to prosiak, choc nie taki tlusty jak Roza
Post automatycznie złączony:

A niektorzy w jakies pandemie wierza.

Dobra czas zobaczyc co gra Portland, mialem typ na over 5,5 Vegas z Dallas ale to nie wierze ze pwewna rzecz, za slabe mam przekonanie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Legia - Spartak
Typ: Legia
Kurs:
2.87
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

W tym wypadku forma, sklady, absencje nie maja nic do rzeczy i wynik bedzie taki jaki sie zalatwi. Jakos Legia w tym samym skladzie potrafila wygrac na wyjezdzie ze Spartakiem, z Leicesterm u siebie, kilka lat temu w meczu ostatniej kolejki ze Sportingiem o stawke, ogolnie z ruskimi Legii sie dobrze dogadywalo. Pamietne 3-2 z 0-2 po golu Janusza Gola, ogolnie z zespolami rosyjskimi sa sukcesy.

Sa osoby laczace klub i w razie czego wynik zawsze mozna zalatwic, a pilkarze na boisku sa pionkami. Czerczesow najlepszym przykladem.

Legia napewno ma dojscia do oficjeli Spartaka, sa liczne kontakty i jak bedzie trzeba wynik sie zalatwi.

Rozpetana kampania medialna o pladze kontuzji w Legii wydaje sie tylko potwierdzac, ze moze byc cos krecone.

Spartak jesli to nie jest Liga Mistrzow ogolnie ma gdzies puchary, najchetniej sie wyklada na pierwszej przeszkodzie, teraz nabili 6 z 7 punktow na Napoli, ktore im puscilo. Leicester tez chcial im puscic, a nie zdolali wygrac.

Nawet nie zakladajac zakulisowych podchodow Legia wygrala w Moskwie to dlaczego ma nie dzis u siebie na sportowo? Do tego pamietacie mecze ze Slavia czy inne, wszyscy zakladali ze beda baty a tu jajco. Legia wygrala.

Ten sam schemat trabimy jaka to zla sytuacja, kontuzje w Legii a oni myk przechodza dalej.

Zakladam, ze dzis tez tak bedzie.

Spartak przegrywajac bedzie chcial w ogole wyrzucic sie z pucharow, wiec beda celowac w 4 miejsce, a tam Napoli nie moze u siebie przegrac z Leicesterem zeby tak bylo.

Niestety dla obu z tych druzyn) conajmniej jedna z tych druzyn Napoli lub Leicester przejda dalej (a obie beda w trojce)


Ogolnie dzis bedzie sie toczyla zazarta walka o 4 miejsce, zakladam ze zespolem, ktory bedzie sie chcial kompletnie wyautowac bezie Spartak. Wystarczy im przegrac dzis i punkt Napoli i maja wymarzone 4 miejsce

Legia nie pogardzi dalsza gra, gdziekolwiek, chocby w Conference


Legia - Spartak 1-0 2-1

Spartak by byc pewny 4 miejsca potrzebuje punktu Napoli, ale nie po to Napoli wykladalo sie na Spartaku, zeby teraz ich zdradzic i sie sfajczyc.

Napoli ugra ten punkt a wtedy Spartak moze elegancko przegrac i baj baj, wymarzone wakacje :D

Jesli Legia wygra, a Napoli zremisuje badz wygra to:

1. Napoli awans do LE
2. Legia do LE jesli Napoli wygra
3. Legia do ECL jesli bedzie remis w meczu Napoli z Leicester

Mysle ze Napoli i Legia wygraja i zobaczymy polska Barcelone w fazie pucharowej Ligi Europy.

Sprawa znacznie by sie skomplikwowala dla wszystkich (oproocz samego Napoli) gdyby ci sie wylozyli. Maja 4 miejsce, ale wtedy mi sie nie chce rozpisywac scenariuszy.

Nie wierze jednak ze Napoli przegra, Leicester wystawi rzerwy przynajmniej czesciowo, choc moga nabijac staty jakims Dakom zeby ich potem opchnac do Manchesteru

Ale jesli Napoli przegra, to Legia ze Spartakiem moga sie ulozyc ze obie beda w pucharach, ale Legia w LE a Spartak w ECL

A jak sie nie sprawdzi prognoza niech zdychaja ekonomicznie

Przegrana Napoli to jednak straszliwe komplikacje dla wszystkich i nie po to wykladali sie ze Spartakiem, a Spartak bral wygrana podana na tacy zeby meczyc sie w pucharach na wiosne

Ostateczna tabela
1. Napoli/Leicester
2. Legia
3. Napoli/Leicester
4. Spartak

Zakladajac ze Napoli nie przegra, jesli Napoli przegra to i tak wyprzedzi je Spartak, ktory przegra z Legia wiec tak naprawde wynik Spartaka jest drugoorzedny, duzo zalezy od Napoli. Ktore zakladam wywalczy punkt potrzebny Spartakowi do wywalenia sie z pucharow
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Leicester ma zapewniona wiosne, niemozliwe zeby sie wyrzucili z pucharow w ogole. O 4 miejsce walka bedzie miedzy Spartakiem a Napoli, zakladajac ze Legia chce grac dalej na wiosne.

Ale Napoli bedzie bardzo ciezko zajac 4 miejsce, musieliby przegrac i Legia wygrac. Wtedy moga wykolegoac Spartak, ale ruscy nie sa glupi to raz, a dwa ze nie po to im oddawali zeby teraz wbic im noz w plecy przegrywajac dzis z Leicesterem i wrzucajac Spartak na karuzele pucharowa na wiosne. Ten scenariusz mi nie pasuje
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Legia przegrywa, ale poprzeczka, karny, patrzenie na sma wynik naprawde nie ma sensu. Byli blizej wygranej.

Uwazam ze takie bezczelne zalozenia mialy racje bytu, nie rozumiem jakiegos kogucika co sie zagotowal i jak zwykle kasztani sie po meczu ze swoimi madrosciami

Rozumiem magia darmowych forow, kazdy moze twierdzic ze jest mistrzem i schlapac kazdego, czasem nawet i mi to jest potrzebne, w koncu nawet Max Mosley chodzil do prostytutek i placil zeby go batozyly

Co tam dzis? Pelno meczow z Brazylii gdzie wszystko mozliwe, mimo wszystko Montreal z NHL powinien przegrac, nawet nie sprawdzalem ile goli wczoraj Dallas z Vegas, powinno byc conajmniej 6, moze cos znajdziemy


W Brazylii pelno meczow, gdzie moze byc kazdy wynik. Bahia za wysoki kurs, Gremio jak nie pojda inne wyniki po mysli moze przegrac, przegrana Palmeiras wyglada najlepiej

To siedzimy i ogladamy, jak mowilem najlepsze typy na krotko przed meczem, przeciez nie po to jest ten temat zebym dorabial jakichs obcych ludzi z internetow super typami A oni jeszcze sfrustrowani beda bo pewnie zagrali a nie poszlo i trzeba wyladowywac frustracje

I bardzo dobrze, tak ma byc!

Chyba nie jestem taki najgorszy, na forum to sa typy drugiego, a mze trzeciego rzedu. Typy pierwszego rzedu miazdza wszystkich i nie widze potrzeby dzielenia sie, wole podnosic drugorzedne i trzeciorzedne skllls.

Taki jest zreszta cel forum opisany w statucie i zachecajacy do dzielenia sie przemysleniami.

Ale i tak nie jest najgorzej:

Sobota - ustawka Coventry ze przegraja, trabilem od poiedzialku i co? Co by sie dzialo, jakby Coventry wygralo? A tu cisza....
Zaraz potem kupon 4 mecze 3 trqafione 1 zwrot kurs ponad 8 wchodzi

Wtorek - meczow z L1, 5 trafionych 1 zwrot...

Niektorych widac bardzo cisnie i chcieliby zawsze wygrywac a tu bieda bo kieszonkowe cale poszlo i wtopa. Takim osobom odradzam powazna zabawe.

Montreal 0-0 po 1 tercji, maja chyba nowego trenera ale mimo wszystko dzis powinni przegrac a ja juz siedze i sie rozgladam
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
I oczywiscie przegrali

Mioduski wychodzi do kibiców, więc logika i zdrowy rozsądek wychodzą na spacer - weszlo.com

Buhahahhaha

Najlepsze

Generalnie postawę Mioduskiego dobrze oddaje ten cytat: – Uwielbiam ludzi, którzy są niepokorni, którzy się nie podlizują, ale potrafią bezkompromisowo powiedzieć, co myślą na dany temat. Oczywiście, jeśli zgadza się to z tym, co ja sam myślę.

Bez inwestycji w infrastrukturę, boiska, akademię, uderzylibyśmy w ścianę. Bylibyśmy wyprzedzani przez Pogoń czy Lecha.


O ja pier...jakby teraz nie byli wyprzedzani


Gremio juz spadlo i teraz czekaja na Legie w letnim pucharze pocieszenia
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
3/3 dzis z NHL trzy dwojeczki latwo i zdecydowanie.

Ciekawe co jutro przyniesie, moze jakas lewa ustawka przydzwonie specjalnie i wszyscy utopia jak mnie ktos wkurzy, hehe jeszcze sie zastanowie

Jak by to byla moja sprawa co ktos gra a potem dzieci placza ze sie przegralo i potem nie ma kasy na lizaki przez tydzien :D

I oczywiscie przegrancy beda wypominac, przeciez nie trafils Legii 8 lutego 2017 roku) - strzelam


To jest naprawde zabawa dla powaznych ludzi, o ile ktos chce wygrywac oczywiscie

Moze zmienie formule, bede sie odzywal tylko jak ktos o cos zapyta? Jeszcze sie zastanowie.

Ale mozna jak najbardziej zapytac eksperta od lig angielskich przed weekendowa duza kolejka.

Zwracam uwage na Plymouh. Wydawali sie rewelacja a trener po kryjomu negocjowal z Prestonem, druzyna tonela. Wszystko wyszlo w weekend, awans diabli wzieli

A moje Rotherham i Wycombe trzymaja sie mcno, okupuja dwa czolowe miejsca.

Sunderland straszy, ale nie strasz nie strasz bo...Trzecim zespolem awansujacym bedzie Portsmouth. Wigan, Portsmouth, Sunderland, MK Dons do barazy

Poki co Portsmouth nie gra dobrze i w konfrontacji z Sunderlandem byliby bez szans w PO, ale do konca daleko i sie rozkrecaja, a mozna byc pewnym ze Sunderland wpadnie w dolek

To slucham
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
jak mowilem, konserwatysci przegraja te wybory bo nie wywalaja aferzystow, trzymaja sie kurczowo, ta pinda co wczoraj zrezygnowala to dopiero jak tasmy wyszly, wczesniej oczywiscie kurczowo trzymala sie korytka liczac ze bedzie kryta a tu zonk

Ale jak mowie porazka i upadek Johnsona wcale nie musi byc dobra wiadomoscia, trzeba miec na oku tych za ktorymi teraz stoja sluzby i w razie potrzeby bezposrednio interweniowac


przekonanie
Rondani a jak myślisz UK wróci jeszcze kiedyś do Unii Europejskiej ? Jakieś partie to zapowiadają ? Mam interesy w UK i byłoby to dla mnie bardzo korzystne żeby było w UE z powrotem, a ty się dobrze znasz na takich sprawach.
 
Do góry Bottom