>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Niższe ligi (III/IV)

Status
Zamknięty.
L 3

luga

Użytkownik
3 liga kuj-pom-wlkp
Victoria Koronowo-Polonia Leszno 1 @1,45 scandic 8/10
Victoria Koronowo-Polonia Leszno over2,5 1,72 tobet 5/10
Kurs na Victorie lekko spadl.Bralem za 1,55 ale mysle ze typ dosc pewny i za 1,45 tez sie przyda do jakiegos dubelka. Koronowianie ide jak burza w tym sezonie. Graja bardzo ofensywanie nawet na boiskach przeciwnikow.Spadkowicz z 2 ligi zachowal wiekszosc zawodnikow z poprz.sezonu. W ostatniej kolejce na wyjezdzie pokonali zawsze defensywnie grajaca Włocłavie i powiem ze mimo iz wywalczyli zwyciestwo dopiero w koncowce to mogli to zrobic o wiele wczesniej bowiem mieli 5-6 klarownych sytuacji( bylem, widzialem)
Polonia Leszno to mlody zespol.Gra bardzo chimerycznie. Potrafi wygrac w jednej kolejce 5:0 aby w nastepnej z lepszym przeciwnikiem przegrac 0:5. Ostatnie wyniki 3:2 z Legia i Notecianka moga swiadczyc o zwyzce formy jednak sa to zespoly dosc slabe. W ost kolejce spotkali sie z silniejsza Wda juz tak ladnie nie bylo. Wypowiedz trenera Polonii po ty meczu&quot;Był to mocny zespół, któremu gratuluję wygranej. My niestety mieliśmy mało sytuacji bramkowych. Mój zespół nie był dziś w stanie pokonać tak dobrze dysponowanego przeciwnika&quot;
Biore wygrana gospodarzy.Mam tylko nadzieje ze podejda skoncentrowani do spotkania bo nawet ich trener po meczu z Unia Swarzedz mowil ze sciagal z boiska napastnikow zeby za duzo nie strzelali zeby im sie nie poprzewracalo w glowach ???? .
W dotychczasowych meczach u siebie pilkarze Victorii zdobyli 25 goli tracac 6. Srednia na mecz u siebie to 5 goli!!! To wyjasnia moj zaklad na powyzej 2,5 gola.
Zdrój Ciechocinek - Sparta Oborniki 1 @1,8 scandicbookmakers 6/10
Widzialem w akcji oba zespoly i wieksze wrazenie na mnie zrobil Zdroj. Oczywiscie mecz meczowi nie rowny ale na podstawie czegos trzeba wyciagac wnioski i obstawiac.
Zdroj do tej poryosiagnal wyniki ktore budza szacunek:
Wda Świecie 2-3 Zdrój Ciechocinek
Victoria Koronowo 3-2 Zdrój Ciechocinek
Górnik Konin 2-3 Zdrój Ciechocinek
Nie ustrzegl sie takze wpadki jak np 0-4 z Calisia Kalisz (btw dla nie to zespol ktory powinien byc wyzej w tabeli) tym bardziej teraz przed wlasna publika beda chciali zmazac plame z ostatniego wystepu pod tezniami ???? . Ostatni wygrana z Gornikiem w Koninie potwierdza potencjal tej druzyny
ale przed graniem grubiej nalezaloby sprawdzic czy zagra Marcus Vinicius.Ten zawodnik decyduje o ofensywie Zdroju. Ma umiejetnosci na granie wyzej i pewnie niedlugo ze Zdroju wyfrunie.
Przeciwnik...Powiem tak dla mnie jeden z kandydatow do spadku. Jesli obroncy miejscowych powstrzymaja Florka a Marcus zagra na swoim poziomie to 3 pkty zostana w miescie Maxi Kaza ????
Ciekawostka tego meczu jest to, ze bedzie go mozna zobaczyc na zywo w internecie a dokladniej na stronie Zdroju Ciechocinek http://www.ckszdroj.com !!!
Legia Chełmża - Mieszko Gniezno 1 @2,25 4/10
zapowiedz meczu:
http://www.mieszkogniezno.pl/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=276:legia-mieszko-hit-kolejki&amp;amp;catid=39:hotnews
Zespoly o podobnym potencjale. Co mnie jednak sklania do grania na gospodarzy to to ze zespol gosci wystapi bez 3-4 podstawowych zawodnikow oraz to ze Legia wreszcie sie przelamala.O sile gospodarzy decyduja w akcjach ofensywnych Preis i Wojtas i mysle ze przechyla szale zwyciestwa na korzysc miejscowych.
Relacja na zywo na : http://mieszkognieznolive.blip.pl/
Update z gazety Nowosci: - Dobrze by było potwierdzić, że zwycięstwo z Goplanią to początek naszej dobrej passy - uważa Dariusz Preis, drugi trener legionistów. - Zagramy w najsilniejszym składzie, bo nikt nie narzeka na kontuzje i nikt nie pauzuje za kartki.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
witam. z 4 ligi lubuskiej polecam zagrac mecz Sprotavii z Orłem Międzyrzecz na 2. kurs 1.7 tobet albo 1.75 w betsafe.
Druzyna Orła ma mega sklad jak na ta lige i raczej maloprawdopodobne ze straca punkty w tej rundzie. kurs 1.7 trzeba wziac z pocalowaniem reki.
drugim mecze ktory mnie zainteresowal jest potyczka czarnowasow z oderka opole w 4 lidze opolskiej kurs rowniez 1.7 . oderka rowniez przewyzsza wszystkie ekipy w tej lidze . w ostatniej kolejce mieli bezbramkowy remis . mysle ze w tej kolejce pokonaja Swornice.
pozdrawiam

Orzeł wygral 4-1✅
Oderka wygrala 2-0 dziękuję ;)
✅
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Spotkanie: Sparta Augustów - ŁKS Łomża
Typ: 2⛔ 1-0
Kurs: 4,00
Buk: tobet
Analiza:

ŁKS ŁOMŻA jutro o godzinie 15,00 będzie walczyć na terenie rywali o kolejne ligowe punkty tym razem zmierzę się ze Spartą Augustów.
Puki co gra Łomżyńskich kopaczy nie wygląda najlepiej i czas to zmienić. Ostatnie kilka meczy w wykonaniu Łkaesiaków to żenada, Sparta ma bardziej doświadczony zespół, w ŁKS-ie zabraknie dobrego defensora Tarnowskiego lecz od łatania dziur w obronie jest Lis. Uważam, że ŁKS musi odbić się od środka tabeli , i wygrać ze Spartą by muc pozostać w gronie zespołó walczących o 3 ligę. Typuję 0-1 dla ŁKS-u.
Kibice ŁKS-u licznie wstawią się na terenie rywala. ŁKS więc grać będzie przy własnej publiczności, miejmy nadzieję że nie zawiedzie swoich fanów.
ŁKS! 4ever
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
vs


PROMIEŃ ŻARY - MKS SCA OŁAWA

Odrodzenie ? Chyba tak można to nazwać. MKS w ostatnich kolejkach to całkowicie inna drużyna niż z początku sezonu. Od 6 spotkań kiedy to przyszedł do zespołu nowy trener Andrzej Leszczyński klub nie przegrał spotkania. Najpierw seria 3 remisów, a teraz 3 wygrane pod rząd. Co jest najlepsze wygrane nie byle z kim. U siebie z Orłem 3-1, potem wyjazd do Wałbrzycha i pokonanie w 9 kolejce wtedy jeszcze lidera 3 ligi doln-lubu Górnika 2-0, przed tygodniem okazałe zwycięstwo 3-0 nad Arką Nową Sól. Na prawdę wyniki fenomenalne i można powiedzieć, że szkoda pkt straconych w pierwszych kolejkach. Jak na zawołanie gole strzela napastnik MKS Łukasz Ochmański. Co mecz wpisuje się na listę strzelców. Co do dzisiejszych gospodarzy to jest to solidna drużyna. Może nie świadczy o tym pozycja w tabeli (dopiero 12 miejsce z dorobkiem 9pkt) jednak obrona jest znakomicie ułożona. Przegrali 7 spotkań, a stracili jedyne 12 bramek. Ostatnie 3 spotkania to porażki jedynie po 1-0, więc niedosyt zostaje. Dzisiaj z pewnością będą chcieli się postawić. To oni wg bukmacherów są faworytem i w sumie nie dziwię się. Długa podróż ok. 200km z Oławy do Żar wpłynie z pewnością negatywnie na drużynę przyjezdną, jednak będąc w takiej formie w ostatnich spotkaniach liczę iż kryzys dzisiaj nie nastąpi i znowu zainkasują 3pkt. Warto podeprzeć się remisem, a kurs bardzo ciekawy. W ubiegłym sezonie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami wygrał MKS.

PROMIEŃ ŻARY - MKS SCA OŁAWA (0:1) 2 @ 1,55 Betsafe ✅✅ 1-2



vs

POLONIA TRZEBNICA - POLONIA/SPARTA ŚWIDNICA

Najlepiej zapowiadający się pojedynek. Lider ze Świdnicy przyjeżdża do Trzebnicy, tracącej tylko 2 pkt do pierwszego miejsca. Oba zespoły marzące o zwycięstwie. Kluby, które strzelają sporo bramek. Trzebnica posilona zawodnikami z Wulkana Wrocław stanowi bardzo dobrą drużynę. Na 10 rozegranych spotkań stracili pkt 3 krotnie, raz remisując i dwa razy przegrywając. Ostatnia kolejka to bolesna przegrana z Motobi Kąty Wrocławskie aż 3-0. Zawodnicy są zmobilizowani aby udowodnić, że był to wypadek przy pracy, jednak zadanie nie będzie łatwe. Świdniczanie strzelają mnóstwo bramek, wygrywają kolejne mecze. Na swoim koncie zgromadzili już 22 pkt, tylko dwa razy przegrywając. Bilans bramkowy 28-11, co ciekawe aż 9 bramek straconych na wyjeździe. Mecz o lidera, lekkim faworytem wydaje się być zespół gości, jednak ja tutaj stawiam na otwarte spotkanie z dużą ilością bramek.

POLONIA TRZEBNICA - POLONIA/SPARTA ŚWIDNICA over 2,5 @ 1,7 Tobet ✅✅ 3-0
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Mateuszm obawiam się ,że Twój typ może być słuszny :cry: Promień fatalnie 4 porażki z rzędu niektóre na własne życzenie.Zarząd w tygodniu postanowił nie zwalniać trenera , więc może to jakaś kropla nadziei (nadzieja matką głupich , wiem)Oława na &quot;gazie&quot; graja bardzo dobrze.Myślę że tu spokojnie można overa grać po kursie 2,10 w Tobet. Promień ma problem z bramkarzem, podstawowy GK ciągle ma jakieś problemy z kontuzjami a rezerwowy bramkarz w ostatnim meczu otrzymał czerwoną kartkę, dziś 2 bramkarzem będzie jakiś junior.
Ja liczę na przełamanie mojej drużyny ???? . Pozdrawiam

Promień Żary - MKS Oława over 2,5
kurs :2,10✅✅✅
Tobet

Wynik 1-2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Promień ma problem z bramkarzem, podstawowy GK ciągle ma jakieś problemy z kontuzjami a rezerwowy bramkarz w ostatnim meczu otrzymał czerwoną kartkę, dziś 2 bramkarzem będzie jakiś junior.
No właśnie nie wiadomo do końca czy Tomek Kowalczyk dziś zagra czy nie, bo Tobiasz pauzuje za czerwoną. A kto tam w juniorach jest bramkarzem to nie pamietam, ale po tym jaka pozycje zajmują juniorzy Promienia nie sądzę aby był to jakiś klasowy bramkarz...

Promień ma o tyle szczęście, że trafionym transferem okazał się Rafał Darda. W Młodej Wiśle nauczył się sporo i jego umiejetności jako środkowego obrońcy są widoczne. W drużynie brak dobrego środkowego pomocnika, a i napastnikom nie zawsze chce się angażować na maksa. Najmocniejszą formacją Promienia jest środek obrony, dlatego mimo wszystko nie sądzę aby miało w tym meczu dojść do jakiejś strzelaniny tym bardziej, że trener Buczyński gra 4-2-3-1 z zagęszczeniem środka pola. No ale zobaczymy... ja mam nadzieję, że mimo problemów z pozycją bramkarza Promien w końcu się przełamie.
 
L 3

luga

Użytkownik
Victoria Koronowo-Polonia Leszno 1 @1,45 scandic 8/10
Victoria Koronowo-Polonia Leszno over2,5 1,72 tobet 5/10

Kurs na Victorie lekko spadl.Bralem za 1,55 ale mysle ze typ dosc pewny i za 1,45 tez sie przyda do jakiegos dubelka. Koronowianie ide jak burza w tym sezonie. Graja bardzo ofensywanie nawet na boiskach przeciwnikow.Spadkowicz z 2 ligi zachowal wiekszosc zawodnikow z poprz.sezonu. W ostatniej kolejce na wyjezdzie pokonali zawsze defensywnie grajaca Włocłavie i powiem ze mimo iz wywalczyli zwyciestwo dopiero w koncowce to mogli to zrobic o wiele wczesniej bowiem mieli 5-6 klarownych sytuacji( bylem, widzialem)
Polonia Leszno to mlody zespol.Gra bardzo chimerycznie. Potrafi wygrac w jednej kolejce 5:0 aby w nastepnej z lepszym przeciwnikiem przegrac 0:5. Ostatnie wyniki 3:2 z Legia i Notecianka moga swiadczyc o zwyzce formy jednak sa to zespoly dosc slabe. W ost kolejce spotkali sie z silniejsza Wda juz tak ladnie nie bylo. Wypowiedz trenera Polonii po ty meczu&quot;Był to mocny zespół, któremu gratuluję wygranej. My niestety mieliśmy mało sytuacji bramkowych. Mój zespół nie był dziś w stanie pokonać tak dobrze dysponowanego przeciwnika&quot;
Biore wygrana gospodarzy.Mam tylko nadzieje ze podejda skoncentrowani do spotkania bo nawet ich trener po meczu z Unia Swarzedz mowil ze sciagal z boiska napastnikow zeby za duzo nie strzelali zeby im sie nie poprzewracalo w glowach ???? .
W dotychczasowych meczach u siebie pilkarze Victorii zdobyli 25 goli tracac 6. Srednia na mecz u siebie to 5 goli!!! To wyjasnia moj zaklad na powyzej 2,5 gola.

Zdrój Ciechocinek - Sparta Oborniki 1 @1,8 scandicbookmakers 6/10

Widzialem w akcji oba zespoly i wieksze wrazenie na mnie zrobil Zdroj. Oczywiscie mecz meczowi nie rowny ale na podstawie czegos trzeba wyciagac wnioski i obstawiac.
Zdroj do tej poryosiagnal wyniki ktore budza szacunek:
Wda Świecie 2-3 Zdrój Ciechocinek
Victoria Koronowo 3-2 Zdrój Ciechocinek
Górnik Konin 2-3 Zdrój Ciechocinek
Nie ustrzegl sie takze wpadki jak np 0-4 z Calisia Kalisz (btw dla nie to zespol ktory powinien byc wyzej w tabeli) tym bardziej teraz przed wlasna publika beda chciali zmazac plame z ostatniego wystepu pod tezniami ???? . Ostatni wygrana z Gornikiem w Koninie potwierdza potencjal tej druzyny
ale przed graniem grubiej nalezaloby sprawdzic czy zagra Marcus Vinicius.Ten zawodnik decyduje o ofensywie Zdroju. Ma umiejetnosci na granie wyzej i pewnie niedlugo ze Zdroju wyfrunie.
Przeciwnik...Powiem tak dla mnie jeden z kandydatow do spadku. Jesli obroncy miejscowych powstrzymaja Florka a Marcus zagra na swoim poziomie to 3 pkty zostana w miescie Maxi Kaza ????
Ciekawostka tego meczu jest to, ze bedzie go mozna zobaczyc na zywo w internecie a dokladniej na stronie Zdroju Ciechocinek http://www.ckszdroj.com !!!

Legia Chełmża - Mieszko Gniezno 1 @2,25 4/10

zapowiedz meczu:
http://www.mieszkogniezno.pl/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=276:legia-mieszko-hit-kolejki&amp;amp;catid=39:hotnews

Zespoly o podobnym potencjale. Co mnie jednak sklania do grania na gospodarzy to to ze zespol gosci wystapi bez 3-4 podstawowych zawodnikow oraz to ze Legia wreszcie sie przelamala.O sile gospodarzy decyduja w akcjach ofensywnych Preis i Wojtas i mysle ze przechyla szale zwyciestwa na korzysc miejscowych.
Relacja na zywo na : http://mieszkognieznolive.blip.pl/
Update z gazety Nowosci: - Dobrze by było potwierdzić, że zwycięstwo z Goplanią to początek naszej dobrej passy - uważa Dariusz Preis, drugi trener legionistów. - Zagramy w najsilniejszym składzie, bo nikt nie narzeka na kontuzje i nikt nie pauzuje za kartki.
Wyniki :
Victoria Koronowo 3-0 Polonia Leszno
Zdrój Ciechocinek 1-0 Sparta Oborniki
Legia Chełmża 2-0 Mieszko Gniezno

buki....co???? .....:jezora:
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Vitrosilicon Iłowa - Promień Żary​
Derby jak to derby rządzą się swoimi prawami.Oba zespły zagrały w II rundzie pucharu polski.Promień pokonał Łks Łęknica 3:2 a Vitrosilicon Małomicką Iskrę 2:1.Obaj szkoleniowcy oszczędzali swych najlepszych zawodników na derbowy pojedynek.O dziwo zarząd Promienia postanowił dać szansę trenerowi i młodym zawodnikom do końca tej rundy ,nie będzie żadnych zmian kadrowych:-? ( 8 porażek w 11 kolejkach i miejsce w strefie spadkowej)Oby to podziałało motywująco na żarski zespół w tym spotkaniu wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera.Vitrosilicon gra dość solidnie na własnym boisku, Promień za to fatalnie na wyjazdach.Ale to derby i każdy chce wygrać.Mam nadzieje , że ta wygrana w Łęknicy da jakiś impuls i poniesie PROMIEŃ do zwyciestwa ! ???? Każda zła passa musi się skończyć.

Vitrosilicon Iłowa - Promień Żary typ 2/kurs 2,75/ Tobet✅✅✅

Wynik 1-3 ????

Ciekawy też jest typ na over 2,5 kurs 2,10
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS Łomża - Hetman Tykocin
Typ: X✅✅✅1-1!!!!!!!!
Kurs: 3,70
Buk: Tobet
Analiza:

Dopiero w niedzielę odbędzie się spotkanie ŁKS-u Łomża na stadionie przy ulicy Zjazd 18. Podejmować oni będę Hetman Tykocin. ŁkS po 11 kolejkach ma 15 pkt i ostatnie mecze to żenada!. Przegrywaj, kopacze, nie potrafią nic zrobić konkretnego, Tarnowski najlepszy obrońca kontuzjowany, tylko płakać. O Tykocinie nie wiele wiem są niżej od ŁKS-u mają 13 pkt. 2 razy stawiałem że Łomżyniacy wyjdą z kryzysu i wygraj, teraz nie popuszczę i stawiam na remis.
ŁKS jest silny przy stałych fragmentach. Kurs jest piękny a bardzo prawdopodobny remis może okazać się niespodzianką. ????
ŁKS z pewnością u siebie gra lepiej niż na wyjazdach.
Stawiam remis .. Być moze będzie 1-1. ???? ✅✅✅ 1-1!!!!
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
11 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :)
Witam serdecznie!!
Bardzo cieszy mnie ożywienie na forum !! Bravo dla Was, bo zeszły tydzień był rewelacyjny, a typy wyśmienite :) Luga, kalima88, mateuszm szacun za skuteczność i podziękowania za pomoc w ogrywaniu buków !!

Nad zbliżającym się weekendem długo myślałem i miałem sporo pomysłów odnośnie typów (handicapy azjatyckie itd.), ale ostatecznie stwierdziłem, że zbyt wiele kombinacji nie koniecznie wyjdzie na dobre. Dlategoteż zagrałem bardzo proste dwa kupony, które również Wam polecam...

1 kupon
Górnik Wesoła - MK Katowice typ 1X wyniki 4-1
Slavia Ruda Śląska - Skra Częstochowa typ X2 wyniki 2-2
Łączny kurs 1,99 betsafe.


Górnik Wesoła tak jak pisałem był w straszny kryzysie... wręcz zapaści, jednak wszystko się kiedyś kończy. W tej chwili drużyna ma nowego trenera, który zbiera ekipę do kupy i próbuje odbudować morale drużyny. Do składu wraca Kroczek po pauzie za kartki, wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, a pauzować będzie tylko Dawid Misz. Wesoła jest szczególnie dobra u siebie i myślę, że wykorzysta ten atut w sobotę. Wesoła ma specyficzne boisko, które po lekkim deszczu jest mega miękkie, rozmoknięte i robią się wręcz kałuże błota. Każda drużyna przyjezdna ma z tym problemy.
MK Katowice to drużyna z końca tabeli. eMeczKa ma niezłą obronę i świetnego bramkarza, który jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny ...no i na tym koniec, bo moim zdaniem z przodu nie mają się czy pochwalić. Stawiam tu bezpieczne 1X aczkolwiek cały tydzień myślałem o zwycięstwie gospodarzy.

Slavia to drużyna własnego boiska. Ostatnio słyszę jak każdy mówi, że w tym sezonie wygrali u siebie wszystkie mecze!! Ale po przeanalizowaniu tych meczy stwierdzam, że grali z samym dołem tabeli i w sumie niespodzianką byłyby inne rezulataty. W sumie to Slavia jest za wysoko w tabeli jak na swoją grę i potencjał, bo miała tak ułożony terminarz. Mecze z czołówką dopiero przed nimi. Tylko jeden mecz dotychczas mieli ciężki na Myszkowie 1-1.
Skra Częstochowa (lider) gra bardzo regularnie, ambitnie i ciekawie. Nawet na Victorii gdzie co prawda przegrała, miała momentami przewagę i grała ciekawą piłkę. Myślę, że wynik będzie bliski remisowi, ale biorąc pod uwagę umiejętności obu drużyn skłaniam się w stronę gości.

2 kupon
Czarni Sosnowiec - Wyzwolenie Chorzów typ 1X wynik 3-1
Przyszłość Ciochowice - Sarmacja Będzin typ X2 wynik 2-2
Łączny kurs 2,02 betsafe.


Widziałem w tym sezone zarówno Czarnych Sosnowiec jak i Wyzwolenie i zdecydowanie lepsze wrażenie zrobili na mnie gospodarze. Pozatym personalnie uważam, że Czarni są mocniejsi i ich aktualne miejsce jest zbyt niskie biorąc pod uwagę potencjał drużyny. Wyzwolenie choć wydaję się być dojrzalszą drużyną gra troche himerycznie i zdarzają im się niespodziewane wtopy.
Drugi mecz przyznaję bez bicia nie jest poparty żadnymi &quot;niusami&quot; i nie jestem zorientowany czy, w którejś z tych drużyn nie ma absencji itd... Jedyne co kieruje mnie w stronę tego typu to fakt, że w moich oczach Sarmacja jest lepsza i opinie z poprzednich kolejek jakie słyszałem oraz skróty meczów, które na necie oglądałem stawiają w lepszym świetle drużynę gości to wszystko.

Pozdrawiam, wysokich wygranych!! :))
 
K 0

kalima88

Użytkownik
witam, z 4 ligi lubuskiej polecam zagrac:
Odra Btyom - Korona Kozuchow 2 tobet 2.0 . 3-3 Gospodarze wyrównali ponoć 5 min przed końcem ⛔
Odra Gorzyca - Lechia II Zielona Gora 2 1.95 2:5 gładkie zwyciestwo gosci ✅

1 mecz sa to derby dwoch wiosek lezacych obok siebie. Korona ma bardzo silny sklad. do tej druzyny doszedl w trakcie rundy Rosmiarek ktory jest ciekawym zawodnikiem. ma okolo 2m wzrostu i pootrafi wykorzystac swoj wzrost przy stalych fragmentach.

2 mecz. 1 zespol lechii dzis gral w bydgoszczy. przegral 1-0 ale pokazal ze jeszcze moze sie utrzymac w 2 lidze. 2 zespol gra w niedziele i powinni miec bardzo mocny sklad gdyz lawka rezerwowych spokojnie moze grac . druzyna juniorow Lechii ma pauze w tej kolejce i co za tym idzie najlepsi juniorzy beda mogli sie pokazac w meczu 4ligowym.

co do meczu omawianego wyzej tj. iłowa - promien. nie stawialbym mimo wszystko na 2.... Promien jest w kryzysie. nie ma klimatu sa porazki sa klotnie i czarno widze ich jutrzejszy mecz.
Opcja powyzej 2.5 kurs 2.1 wyglada ciekawie i warte ryzyka. 1:3 Jednak Promień pokazał w meczu derbowym gdzie miejsce Iłowa. Duzy wpływ na ich zwyciestwo miala sytuacja z 6 minuty czerwona dla gosp i karny wykorzystany dla gosci.

powodzenia . pozdrawiam
 
H 0

herdek

Użytkownik
Moto Jelcz Oława - Pogoń Świebodzin 1 || 1,55
Po bardzo nieudanym początku, Moto Jelcz pnie się w górę tabeli. Gracze z Oławy nie przegrali od siedmiu meczów, a od czterech nie stracili jeszcze punktu. Co więcej, w trzech wygranych meczach pokonywali swoich rywali różnicą dwóch goli, ostatnio z Promieniem Żary zwyciężyli 2:1. Przed sezonem zawodnicy z miejscowości pod Wrocławiem byli typowani jako jeden z pretendentów do awansu. Po bardzo słabym starcie, gracze Moto Jelcza złapali rytm w żagle i gonią czołówkę. Jeżeli chcą w tym sezonie liczyć się w walce o awans to jutrzejsze spotkanie muszą wygrać.
Pogoń to zespół, który w poprzednim sezonie bronił się przed spadkiem, a teraz gra w kratkę i dobre mecze przeplata bardzo słabymi. Tydzień temu Świebodzin w spotkaniu z niżej notowaną Celulozą zwyciężył zaledwie 1:0, zaś dwa tygodnie temu poległ w Głogowie z miejscowym Chrobrym aż 5:1. Co prawda ekipa gospodarzy jutrzejszej rywalizacji także wysoko, bo aż 4:1 przegrała z tym samym rywalem, ale było to w pierwszej kolejce, kiedy tak jak mówię, Moto Jelcz nie wskoczył jeszcze na prawidłowe, wysokie obroty.
Wspierani przez własnych fanów gracze z Oławy będą chcieli podtrzymać pasję zwycięstw i u siebie nie powinni stracić punktów z bądź co bądź, ale średnim klubem ze Świebodzina. Kursik 1,50 nie jest jakiś powalający, ale myślę, że dość pewny.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Energetyk ROW Rybnik - Rozwój Katowice ---- &gt; 1 @@ 2,65 Tobet
Patrząc na formy obu ekip nasuwa się jednak myśl zwycięstwo gospodarzy przed własną publicznością , ROW radzi sobie znakomicie w tym sezonie jednak ma sporo szczęscia w swoich spotkaniach ale podobno ono sprzyja lepszym . Dzisiejszy kurs to promocja na zagranie tego spotkania więc można spróbować za stawkę 2/10
 
L 3

luga

Użytkownik
III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
17 października, 15:00
Unia Swarzędz - Zdrój Ciechocinek 1 @1,8 4/10

Troche statystyk:
http://www.sksunia.pl/news.php?readmore=587

Mecz sasiadow w tabeli bowiem Uni w ostatnich dnich odebrano 6 pktow za wczesniej przyznane walkowery co sadze jescze bardziej zdeterminowaly ten zespol do zdobycia 3 pktow w meczuze Zdrojem.
Przyznam ze zespol Uni jest dla mnie zagadka bowiem nie widzielam ich w akcjii w tym sezonie. Jednak z pogawedki z kolega ktory gral przeciw nim wnioskuje ze jest to jeden z lepszych zespolow starajacych sie grac w pilke a nie tylko kopac dop przodu. Byl pod wrazeniem tej ekipy i dlatego stawiam dzis ich w roli faworyta przeciw oslabionemu Zdrojowi. Unia jescze nie przegrala u siebie.2 ostatnie mecze w roli gospodarza wygrala z druzynami pokroju Zdroju.
W Zdroju nie zagra najlepszy gracz da Silva ktory z 10 bramkami jest jednym z najkuteczniejszych w tej lidze. Zdobyl 10 z 15 bramek Zdroju wiec dzis sila ofensywna przyjezdnych bedzie bardzo ograniczona. Gra ofensywna jest oparta na tym zawodniku. Czesto gra sie do niego a on indywidualna akcja potrafi osmieszyc czaem 2-3 obroncow przeciwnika.
Ostatni mecz w Cichocinku z ostatnia w tabeli Sparta Oborniki wzbudzil duzo kontrowersji i nawet miejscowi kibice mowili ze Zdroj nie zaslugiwal na wygrana i gral piach. Moze onbnizka formy? Na to licze.
W Uni od 2 lat przebakuje sie o 2 lidze ale nie wiem czy to tylko pobozne zyczenia kibicow czy realne zamiary dzialaczy. Jesli mysla powaznie o 2 lidze musza strate przed przerwa zimowa jak najbardzoej zmniejszyc bo po odjeciu 6 pktow strata wynosi juz 13.

III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
17 października, 15:00
Sparta Oborniki - Lech Rypin 2 @1,9 4/10

Statystyki i zapowiedzi meczu:
http://sparta.obornikionline.pl/aktualnosci-id-317.html
http://www.lechrypin.ovh.org/

Mecz ostatniego zespolu tabeli z druzyna , ktora jest na fali wznoszacej. Sparta dosc pechowo i podobno przy pomocy sedziow przegrala ost wyjazdowy mecz. Nie zmienia to jednak faktu ze zespol zamyka ligowa tabele i nie prezesntuje sie za dobrze. Sparta przegrala wszystki swoje domowe mecze i nie zanosi sie zeby z silnym Lechem sie przelamali. Na w/w stronach klubowych jest wzmianka o oslabieniach gospodarzy co jeszcze utwierdza mnie w typowaniu gosci ktorzy najprawdowpodobnie wystapia w najsilniejszym zestawieniu.
Lech po zmianie trenera w koncu wygral w wielkopolsce(z mieszkiem). Bylo to ich zmora do tej pory , z ktora nie radzili sobie w tym i poprzednim sezonie. Zespol zasluguje na na wysoka pozycje w tabeli i zaczyna to potwierdzac mimo slabego poczatku.
Widzialem oba zespoly w akcji i co tu duzo mowic pomysl na gre maja tylko dzisiejsi goscie.

III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
17 października, 15:30
Goplania Inowrocław - Wda Świecie 2 @1,95 4/10

Kandydat do spadku kontra czarny kon rozgrywek.
Na poczatku tygodnia gralbym to spotkanie ze stawka 7/10 ale teraz tylko 4/10.Czemu? Czytaj dalej...

Ogladalem juz obie druzyny i niestety Gopania to tylko kopnij i biegnij. Gra na walce i ciagle pokrzykiwania trenera zeby biegac. Chyba zapomina ze czasami w pilke tez trzeba pograc. Rewelacja poprzedniego sezonu (przegrane baraze z Czanymi Zagan) jest dzis zupelnie innym zespolem. Gracze stanowiacy o sile tego zespolu w poprzednim sezonie juz tam nie graja. Pozostali glownie mlodziezowcy. Zawodnicy ci nie radza sobie z presja i zlosliwymi uwagami miescowych kibicow. Nie idzie im kompletnie na swoim boisku. Troche lepiej na wyjazdacj bo maja komfort psychiczy ale i tak jest cienko. Dzis zagraja bez najlepszego w poprzednim meczu napastnika Kowalskiego pauzujacego za kartki. Jednak to nic w porownaniu z oslabieniami gosci:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /847342095
Mimo tych oslabien postawie na przyjezdnych ale stawke zmniejsze. Beniaminek smialo pogrywa sobie w 3 lidze.Calkowicie zasluguje na swoja pozycje. Licze ze zmiennicy dadza rade bo Goplania gra naprawde slabo. Jednak nie szalejmy ze stawkami.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Moto Jelcz Oława - Pogoń Świebodzin 1 || 1,55

Ciężki mecz, buki już nie dają aż tak dobrych kursów na MKS SCA Oława (Moto Jelcz to chyba nawyk za starych czasów ???? ). Dzisiaj nie będzie łatwo, Pogoń Świebodzin na wyjazdach owszem gra straszny piach, jednak w końcu przyjdzie czas i na wyjeździe się odblokować. W Oławie jak narazie cały czas kropi, jest zimno ciężkie warunki. Całkiem możliwy under 2,5 po kursie 2,00 w Tobet.


vs

Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Na dzisiaj mam takie spotkanie. Sorki z góry, że dość późno piszę. Ciężko mi było się na coś zdecydować, jednak Polonia nie powinna mieć większych problemów w odniesieniu zwycięstwa. Na własnym stadionie grają fenomenalnie (gorzej na wyjazdach) co pokazali w spotkaniu w ubiegłym tygodniu pokonując 3-0 Świdniczan. Ogólny bilans spotkań u siebie 4-1-1 i tylko 3 bramki stracone. Drużyna z ogromnymi możliwościami na awans. Orzeł na wyjazdach gra bardzo bardzo słabo. Tylko jeden pkt w 5 spotkaniach, w bramkach 3-11. Przed tygodniem niespodziewanie chcieli urwać pkt Motobi, jednak stracili punkty w ostatnich minutach meczu. Ten mecz rozgrywany w Ząbkowicach, gdzie grają bardzo dobrze. Obrona gości nie spisuje się najlepiej, 15 bramek straconych to przeciętny wynik. Dzisiaj Polonia powinna wypunktować rywala, powinni wygrać nawet z handi, jednak nie ma co szaleć. Kurs do dubelka jest dobry.

POLONIA TRZEBNICA - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1 @ 1,5 Tobet 3-0 ✅


edit
Kurcze, a chciałem podawać kurs z handi (1,97) ale i tak mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Tak jak mówiłem MKS Oława nie będzie miał łatwo, frajersko stracona bramka do tego w 90minucie i nawet pkt nie wynieśli z dzisiejszego pojedynku.

Jak widać da się zarabiać na niższych ligach i to ładnie. Narazie tylko jeden mój typ okazał się chybionym więc oby tak dalej :jezora:
 
H 0

herdek

Użytkownik
Moto Jelcz Oława - Pogoń Świebodzin 1 || 1,55

Po bardzo nieudanym początku, Moto Jelcz pnie się w górę tabeli. Gracze z Oławy nie przegrali od siedmiu meczów, a od czterech nie stracili jeszcze punktu. Co więcej, w trzech wygranych meczach pokonywali swoich rywali różnicą dwóch goli, ostatnio z Promieniem Żary zwyciężyli 2:1. Przed sezonem zawodnicy z miejscowości pod Wrocławiem byli typowani jako jeden z pretendentów do awansu. Po bardzo słabym starcie, gracze Moto Jelcza złapali rytm w żagle i gonią czołówkę. Jeżeli chcą w tym sezonie liczyć się w walce o awans to jutrzejsze spotkanie muszą wygrać.

Pogoń to zespół, który w poprzednim sezonie bronił się przed spadkiem, a teraz gra w kratkę i dobre mecze przeplata bardzo słabymi. Tydzień temu Świebodzin w spotkaniu z niżej notowaną Celulozą zwyciężył zaledwie 1:0, zaś dwa tygodnie temu poległ w Głogowie z miejscowym Chrobrym aż 5:1. Co prawda ekipa gospodarzy jutrzejszej rywalizacji także wysoko, bo aż 4:1 przegrała z tym samym rywalem, ale było to w pierwszej kolejce, kiedy tak jak mówię, Moto Jelcz nie wskoczył jeszcze na prawidłowe, wysokie obroty.

Wspierani przez własnych fanów gracze z Oławy będą chcieli podtrzymać pasję zwycięstw i u siebie nie powinni stracić punktów z bądź co bądź, ale średnim klubem ze Świebodzina. Kursik 1,50 nie jest jakiś powalający, ale myślę, że dość pewny.
⛔⛔⛔

Cinek, notabene były piłkarz seniorów mojego zespołu, Orła Ząbkowice strzelił w pierwszej połowie na 1:0 i wszystko wyglądało cacy. Później jednak nieporadna gra w obronie i MKS dostał dwie bramki w ostatnich minutach i pozamiatane. A miało być tak pięknie...
 
L 3

luga

Użytkownik
III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
17 października, 15:00
Unia Swarzędz - Zdrój Ciechocinek 1 @1,8 4/10

Troche statystyk:
http://www.sksunia.pl/news.php?readmore=587

Mecz sasiadow w tabeli bowiem Uni w ostatnich dnich odebrano 6 pktow za wczesniej przyznane walkowery co sadze jescze bardziej zdeterminowaly ten zespol do zdobycia 3 pktow w meczuze Zdrojem.
Przyznam ze zespol Uni jest dla mnie zagadka bowiem nie widzielam ich w akcjii w tym sezonie. Jednak z pogawedki z kolega ktory gral przeciw nim wnioskuje ze jest to jeden z lepszych zespolow starajacych sie grac w pilke a nie tylko kopac dop przodu. Byl pod wrazeniem tej ekipy i dlatego stawiam dzis ich w roli faworyta przeciw oslabionemu Zdrojowi. Unia jescze nie przegrala u siebie.2 ostatnie mecze w roli gospodarza wygrala z druzynami pokroju Zdroju.
W Zdroju nie zagra najlepszy gracz da Silva ktory z 10 bramkami jest jednym z najkuteczniejszych w tej lidze. Zdobyl 10 z 15 bramek Zdroju wiec dzis sila ofensywna przyjezdnych bedzie bardzo ograniczona. Gra ofensywna jest oparta na tym zawodniku. Czesto gra sie do niego a on indywidualna akcja potrafi osmieszyc czaem 2-3 obroncow przeciwnika.
Ostatni mecz w Cichocinku z ostatnia w tabeli Sparta Oborniki wzbudzil duzo kontrowersji i nawet miejscowi kibice mowili ze Zdroj nie zaslugiwal na wygrana i gral piach. Moze onbnizka formy? Na to licze.
W Uni od 2 lat przebakuje sie o 2 lidze ale nie wiem czy to tylko pobozne zyczenia kibicow czy realne zamiary dzialaczy. Jesli mysla powaznie o 2 lidze musza strate przed przerwa zimowa jak najbardzoej zmniejszyc bo po odjeciu 6 pktow strata wynosi juz 13.

III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
17 października, 15:00
Sparta Oborniki - Lech Rypin 2 @1,9 4/10

Statystyki i zapowiedzi meczu:
http://sparta.obornikionline.pl/aktualnosci-id-317.html
http://www.lechrypin.ovh.org/

Mecz ostatniego zespolu tabeli z druzyna , ktora jest na fali wznoszacej. Sparta dosc pechowo i podobno przy pomocy sedziow przegrala ost wyjazdowy mecz. Nie zmienia to jednak faktu ze zespol zamyka ligowa tabele i nie prezesntuje sie za dobrze. Sparta przegrala wszystki swoje domowe mecze i nie zanosi sie zeby z silnym Lechem sie przelamali. Na w/w stronach klubowych jest wzmianka o oslabieniach gospodarzy co jeszcze utwierdza mnie w typowaniu gosci ktorzy najprawdowpodobnie wystapia w najsilniejszym zestawieniu.
Lech po zmianie trenera w koncu wygral w wielkopolsce(z mieszkiem). Bylo to ich zmora do tej pory , z ktora nie radzili sobie w tym i poprzednim sezonie. Zespol zasluguje na na wysoka pozycje w tabeli i zaczyna to potwierdzac mimo slabego poczatku.
Widzialem oba zespoly w akcji i co tu duzo mowic pomysl na gre maja tylko dzisiejsi goscie.

III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
17 października, 15:30
Goplania Inowrocław - Wda Świecie 2 @1,95 4/10

Kandydat do spadku kontra czarny kon rozgrywek.
Na poczatku tygodnia gralbym to spotkanie ze stawka 7/10 ale teraz tylko 4/10.Czemu? Czytaj dalej...

Ogladalem juz obie druzyny i niestety Gopania to tylko kopnij i biegnij. Gra na walce i ciagle pokrzykiwania trenera zeby biegac. Chyba zapomina ze czasami w pilke tez trzeba pograc. Rewelacja poprzedniego sezonu (przegrane baraze z Czanymi Zagan) jest dzis zupelnie innym zespolem. Gracze stanowiacy o sile tego zespolu w poprzednim sezonie juz tam nie graja. Pozostali glownie mlodziezowcy. Zawodnicy ci nie radza sobie z presja i zlosliwymi uwagami miescowych kibicow. Nie idzie im kompletnie na swoim boisku. Troche lepiej na wyjazdacj bo maja komfort psychiczy ale i tak jest cienko. Dzis zagraja bez najlepszego w poprzednim meczu napastnika Kowalskiego pauzujacego za kartki. Jednak to nic w porownaniu z oslabieniami gosci:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /847342095
Mimo tych oslabien postawie na przyjezdnych ale stawke zmniejsze. Beniaminek smialo pogrywa sobie w 3 lidze.Calkowicie zasluguje na swoja pozycje. Licze ze zmiennicy dadza rade bo Goplania gra naprawde slabo. Jednak nie szalejmy ze stawkami.


III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Unia Swarzędz - Zdrój Ciechocinek 1 @1,8 4/10

Wynik 3:1 ft

Sparta Oborniki - Lech Rypin 2 @1,9 4/10

Wynik 0:1 ft

Goplania Inowrocław - Wda Świecie 2 @1,95 4/10

Wynik 0:2 FT

3/3 Full House :jezora:
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Promień Żary - Pogoń Oleśnica​

Promień po wygranych derbach &quot;uciekł&quot; ze strefy spadkowej i na swoim stadionie podejmuje Pogoń Oleśnice mającą tyle samo oczek w tabeli.Pogoń w tym sezonie nie wygrała jeszcze na wyjeździe, a straciła aż 17 bramek ! w meczach na obcym terenie.Promień na swym stadionie wygląda solidnie, dzielnie stawiał czoła faworytom do awansu (Chrobry,Górnik porażki po 1:0) mając wiele bramkowych okazji a obrona Pogoni szczególnie na wyjazdach sobie nie radzi,więc bramek trochę powinno paść.Promień limit porażek i błędów już wykorzystał.Teraz już tylko marsz w gorę tabeli.

Wyjazdowy bilans pogoni : 0 zwycięstw 0 remisów 5 porażek 4-17 w bramkach.

Promień Żary - Pogoń Oleśnica 1 kurs 1.70 Tobet ⛔⛔⛔ fatalny wynik 1:3 ????


moje typy na promień 66%:-D
POLECAM!
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
12 Kolejka Czwartej Orange EkstraKASY :))
Witam serdecznie:)

W tym tygodniu postanowiłem postawić na ilość, a nie na jakość!! heh:)) oczywiście żartuję, ale prawda jest taka, że gram więcej meczów za mniejsze pieniądze...

1 kupon
Przyszłość Ciochowice - Victoria Jaworzno typ 2 kurs 2,1 betsafe wynik 0-1


Przyszłość to drużyna środka tabeli. Czasem zaskoczy i wygra z niezłym rywalem, a potem... znów zaskoczy, ale tracąc punkty ze słabą drużyną. W sobotę nie zagra w Ciochach jeden ze stoperów co też jest dość istotne. Victoria jako jedyna w lidze jeszcze nie przegrała i jej takie himeryczne wzloty i upadki nie grożą. Drużyna jest nastawiona na awans i stara się wygrywać wszystko. W zeszłym tygodniu Vicia zremisowała z Truskolasami co zostało uznane za porażkę na maxa i trzeba przyznać, że zanotowała spadek skuteczności. Moim zdaniem spowodowane było to tym, że w sładzie zabrakło Gabigi i Strusia. Bez nich siła ofensywna Vici wiele traci. W sobotę wszystko wskazuje na to, że obaj wystąpią więc nie będzie z tym problemu. Jeżeli tylko Victoria wykorzysta sytuacje, które regularnie w każdym meczu hurtowo stwarza to wygra napewno.

2 kupon
Polonia Marklowice - Unia Rędziny typ 1 kurs 1,82 tobet wynik 0-3


Polonia Marklowice to bardzo silny zespół, dokonała wielu wzmocnień w składzie przed ligą, bardzo dobrze rozpoczęła sezon po czym przyszedł spadek formy i pogubiła troche punktów. Często lubię grać na przełamanie i w tym przypadku widzę do tego świetną okazję. Unia Rędziny nie powinna sprostać Polonii tym bardziej na wyjeździe, gdzie Polonia strzela mnóstwo bramek.

3 kupon
Górnik 09 Mysłowice - Slavia Ruda Śląska typ 1 bez remisu kurs 1,7 wynik 3-1


Obstawiamy na 09 Mysłowice 73% budżetu, który chcemy przeznaczyć na ten mecz kurs 2,35 i pozostałe 27% na remis kurs 3,65.
Górnik 09 Mysłowice nie ma szczęścia w rozgrywkach. Personalnie zasługują na pierwszą piątkę może nawet trójkę, ale coś nie trybi czego przykładem może być ostatni remis na Zagłębiaku. 09 ma to do siebie, że potrafi się sprężyć na silnego rywala i w najtrudniejszych meczach pokazują na co ich stać. Właśnie na taki przebieg wydarzeń teraz liczę. Slavia wykorzystuje wszystkie okazje do zdobywania punktów. Szczególnie u siebie wygrywa każdy mecz ze słabszymi rywalami. Jednak w meczach z górną półką widać różnicę klas i Slavia sobie średnio radzi. Co prawda i tak wyniki ma niezłe, ale jeżeli chodzi o posiadanie piłki, prowadzeni gry, sytuacje bramkowe to zdecydowanie przegrywa.

4 kupon
Olimpia Truskolasy - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza typ 1 wynik 7-1
ŁTS Łabędy - Górnik Wesoła typ 2 wynik 3-1
Łączny kurs 2,15 betsafe


Nie ma się co rozpisywać... W meczach dwóch najsłabszych drużyn gramy na ich porażki. Wesoła oraz Truskolasy notują tendencję zwyżkową... Tydzień temu się przełamały i myślę, że podtrzymają formę, tym bardziej, że ich słabiutcy rywale nie powinni im w tym przeszkadzać. Oby nie było niespodzianek :))

Powodzenia, wysokich wygranych!!
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Kolejarz Czeremcha - ŁKS Łomża
Typ: 2
Kurs: 1,8
Buk: tobet
Analiza:


W Sobotę o godzinie 11,00 Kolejorz Czeremcha podejmować będzie ŁKS.
Łomżyniacy w okręgowym pucharze Polski wygrali z Jedwabnym 0-4. W lidze stracili punkty po słabym spotkaniu, wynik 1-1 nie zadowala ŁKS.
Ten mecz to praktycznie ostatnia szansa na nawiązanie walki z czołówką.
4 liga to poziom sami wiecie jaki ale ŁKS potrafi sie zmobilizować. Ostatnio świetne zmiany dawał 16 letni Kamil Przybyłko. Jest szybki nie brak mu zapału do gry. Uważam że ŁKS już wszystko to co miał do stracenia już stracił a pozatym Kolejorz ma na sowim koncie 4 pkt zajmuje ostatnie miejsce jest pierwszym kandydatem do spadku ŁKS ma macarskie plany i myślę że ten mecz wygrają. W drużynie gości zabraknie nalepszego obrońcy tak zwany Mućka jest kontuzjowany. Sowa( tragiczny piłkarz, gwiazdor który źle kopie), LIs ( doświadczenie) i inni powinni sobie poradzić, może Laskowski poprawi bilans bramkowy? Miejmy nadzieje że tak.
Typuję 0-2 na korzyść gości. :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom