>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niższe ligi (III/IV)

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Przed nami 2 kolejka 3 ligi Lubelsko-Podkarpackiej.

Izolator Boguchwala - Wisloka Debica

TYP: 1

Kurs:
1,60

Krótka analiza, Wisłoka z wielkimi problemami kadrowymi i finansowymi, A Izolator w ostatniej kolejce przegrał Z Wisłą 2-0, ale w 1 połowie miał słupek i poprzeczkę i był lepszą drużyną...


Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica
1:0​


Prawda. Wisłoka ma problemy - tj długi (około 150 tys jesli się dobrze orientuje dla ZUS i Urzędu Skarbowego). W tej sytuacji kilku czołowych piłkarzy myślało nad zmianą barw. Jednak jak na razie wszystko skończyło się pomyślne i Wisłoka otrzymała warunkowo licencję na grę w III lidze. Mimo tych problemów dębiczanie zaliczyli udany start rozgrywek przy Parkowej pokonując Unię 2:1. Wisłoka od początku zaatakowała rywala i to niemal natychmiast przyniosło korzysc w postaci gola (w 2 minucie). Jednak piłkarze gości odpowiedzieli dosc szybko - w 10 minucie doprowadzili do wyrównania. Od początku II połowy to goscie przeważali jednak to piłkarz Wisłoki zdobył gola na 2:1. Zawodnikom z Dębicy udało się do końca spotkania utrzymac korzystny wynik.
Z kolei drużyna Izolatora Boguchwała nie może zaliczyc startu rozgrywek do udanych. Grając na wyjeździe ulegli beniaminkowi Wiśle Puławy 2:0. Przyczynę tej porażki można krótko podsumowac: nieskutecznosc. Wprawdzie drużyna Izolatora przeważała w pierwszej połowie jednak marnowała sytuacje na potęgę. To musiało się zemscic się zemściło. Drużyna gospodarzy objęła prowadzenie a potem umiejętnie się broniła przeprowadzając groźne kontrataki. Po jednym z nich gospodarze przypieczętowali wynik spotkania na 2:0. Jutro Izoloator wprawdzie zagra u siebie jednak przeciwnik będzie już mocniejszy. Jeśli zawodnicy Wisłoki nie będą popełniac zbyt wielu błędów to sądzę, że będą wstanie zdobyc chociaż punkt.

Moja propozycja:
Wisłoka lub remis (kurs 2.04 tobet) ⛔

edit:
Porażka Wisłoki jednak trzeba przyznac, że zagrali dobre spotkanie. Akcje było z obu stron ale to gosciom udało sie jeszcze w pierwszej połowie zdobyc gola i utrzymac wynik do końca meczu.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
W nadchodzącej II kolejce IV ligi ciekawie wyglądają dwa spotkania, w których mam swoich faworytów i kursy są przyzwoite. W pozostałych meczach kursy uważam, że są przesadzone i nie warte obstawiania.

KS Częstochowa - Victoria Jaworzno typ X2 kurs 1,77 - wynik 1-2

Jest to zdecydowanie mecz kolejki, w którym zagrają dwie drużyny kandydujące do awansu. W pierwszej kolejce KS Częstochowa sprawiła nie miłą niespodziankę swoim kibicom i przegrała 1-0 na wyjeździe z beniaminkiem z Ciochowic. Napewno Częstochowa będzie chciała wygrać i powalczy ostro. Tylko pytanie czy porażka na inaugurację to tylko przypadek czy poprostu słabość?? Victoria Jaworzno, która sprowadziła 14 nowych zawodników w letniej przerwie jest bardzo silna i moim zdaniem na dzień dzisiejszy najsilniejsza w tej lidze. Trener Victorii zapowiada walkę o zwycięstwo, gdyż remis go nie interesuje, aczkolwiek nie będzie to zły wynik i myślę, że do zaakceptowania na ciężkim terenie. W drużynie Victorii jutro nie zagra Sławomir Magiera i będą małe zmiany w składzie, ale i tak nastawiona bojowo Victoria powinna zdobyć conajmniej jeden punkt w tym meczu.

Czarni Sosnowiec - Olimpia Truskolasy typ X2 kurs 1,86 - wynik 1-2


Czarni Sosnowiec w pierwszej kolejce przegrali 3-1. Widziałem ich w jednym ze sparingów i moim zdaniem nic nie grają... Popełniają sporo błędów w defensywie, a w ataku też bez szału. Olimpia Truskolasy w pierwszej kolejce pechowo przegrała 1-2 z Górnikiem Wesoła. Do przerwy Olimpia nie wypuszczała gości z połówki i prowadziła dobrze poukładaną, ofensywną grę. Nie wykorzystała kilku sytuacji i pod koniec meczu się zemściło. Beniaminek z Truskolas bardzo ambitnie podchodzi do sezonu co widać w ich grze. Nie wierze, że słabi Czarni Sosnowiec wygrają to spotkanie.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
-

KS Warka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mecz Warki z Pogonią zainauguruje rozgrywki IV ligi łódzko-mazowieckiej.
Jeszcze nie tak dawno, to spotkanie byłoby niemożliwe do rozegrania.
Mianowicie, ekipa z Warki w poprzednim sezonie zanotowała spadek do ligi okręgowej. Wydawać by się mogło, że to powoli upadek wareckiej drużyny.
Na szczęście splot przeróżnych sytuacji spowodował, że piłkarze z miasta piwa ostatecznie zagrają w IV lidze. Początkowo drużyna Górnika Wieliczki wycofała się z rozgrywek, przez co dała szansę na grę w barażu ekipie Warki. KS przystąpił do dwu meczu, niestety przegrał oba spotkania. Więc &quot;po raz drugi spadł do okręgówki&quot;. Ale chwilaaa, 5 dni później kolejna radosna wiadomość, ekipa Mazura Radzymin wycofała się z rozgrywek, dając przez to utrzymanie Warce. Tym o to sposobem drużyna spod Radomia zagra statecznie w IV lidze.
Od momentu usłyszenia werdyktu o pozwoleniu na grę w owej lidze, zaczęła się budowa ekipy nad nadchodzący sezon. Ku zaskoczeniu wszystkim, Warka świetnie wykorzystała okres transferowy. Drużyna przeszła wielką zmianę, zaczynając od trenera, kończąc na zawodnikach i celach.
Pierwszym ruchem była zmiana trenera. Po nieudanych barażach zwolniono Jakuba Piłata, a zatrudniono dobrze znającego w regionie radomskim, trenera Arkadiusza Skoniecznego. Trener ów, w poprzednim sezonie trenował drużynę Szydłowianki Szydłowiec, z która to zajął dobre - 6 miejsce. No i tak zaczęło się kompletowanie kadry.
Skonieczny ściągnał do Warki, gracza Szydłowianki - Tomasza Kiliańskiego. Piłkarza grającego w środku pola, potrafiącego zagrac prostopadłe podanie, z dobrym przeglądem pola i warunkami. Jest to na pewno świetny transfer, tym bardziej że Kiliański robił grę w Szydłowcu. Następne transfery były masowe. Mianowicie sięgnieto po młodych, utalentowanych graczy, głównie regionu radomskiego. Przede wszytskim wychowanków Radomiak Radom.
I tak też do Warki przyszli: Blank, Tkaczyk (chłopak któy pół roku spędził w Zwoleniance, mający pojęcie o grze), Kiraga (grał w Szydłowiance), Jurczak (bramkarz) - Radomiak. Wszyscy powinni być znacznymi wzmocnieniami (może oprócz Blanka, który wg mnie gra padake:p) Poza tym do Warki dołączyli Jedrzejewski - młody, zdolny chłopak, który ostatnio grał w Broni Radom, Jończyk z Magnuszewa (strzalał w sparingach).
To jedne z niektórych transferów Warki. Są to na pewno zawodnicy którzy mogą dużo dac tej drużynie. Ponadto do składu powrócił Proporczyk, świetnie spisujący się w sparingach.
Kadra młoda, z kilkoma doświadczonymi zawodnikami, aczkolwiek mogąca coś zdziałać. Wydaje mi się, że fajnie to wszystko wygląda jak na taką drużynę. Oczywiście to nie jest tak, że teraz kadra jest na miare top6, ale spokojnie utrzymanie powinni sobie zapewnić.
No i tak to wygląda w temacie kadry, teraz nieco o przygotowaniach.
Warka rozegrała kilka sparingów, tak to wyglądało:
Warka-Legion Głowaczów 1-2
Warka-Sparta Jazgarzew 5-1 !! (Jończyk, Kilianski m.in)
Warka-Żabiniec 11-0
Warka-Orzeł Wierzbica 1-3
Warka-Gerlach Drzewica 1-3
Warka-Magnuszew 4-4 (3x Jonczyk 1x Kilianski)
Radomiak-Warka 1-0 !!
wyniki jak to w sparingach. Niby w kratkę, ale na pewno jest ciekawie.
Porażkę na początke można tłumaczyć początkiem. Potem wygrana ze Sparta 5-1 !!! ekipa IV ligi, która papierowo zdecydowanie lepsza.
Porażka z okręgową ... ale Orzeł teraz mierzy w awans. Ekipa okęgowa z budzetem 300k zł i transferami na miare IV ligi spokojnie.
Potem 2 dziwne spotkania, w których wykazali się nowi gracze.
Ostatnia potyczka to sparing z Radomiakiem, który widziałem.
Powiem tak, Warka nic nie grała, aleee ... W Poprzednim sezonie dostała baty pod RKS aż 10-0, teraz tylko 1-0. Gra jak to gra z potentatem ???? . Od tyłu i tyle. I tak Warka grała, chcieli na zero z tyłu, no i kontry tylko. Hmm w szeregach obronnych wiele zamieszania, ale jak na taka ekipę ... postępy na pewno beda. Do tego w maire ok wstęp młodych tj Tkaczyka czy Jedrzejewskiego. Na lewej pompie fajnie szarpał Kiraga, 2 akcje bramkowe miał. Także może coś z tego będzie. W porównaniu z gra z poprzedniego sezonu - o niebo lepiej.
także podsumowując. Myśle, ze Warka fajnie pokazała sie w oknie transferowym. Pozskala kilku tych grajków, ktorzy moga sie pokazac w tej IV lidze. Utrzymanie w tym sezonie chyba powini sobie spokojnie zapewnic.

Przeciwnik Warki - Pogoń ...
Co tu dużo mówić. Fajnie to ktoś ujął:
&quot;Czy walka o awans w nadchodzących rozgrywkach, pozostanie tylko w kwestii marzeń kibiców i piłkarzy grodziskiej Pogoni? &quot;
Goście jutrzejszego spotkania to ekipa, która jeszcze kilka miesięcy temu walczyła o awans do III ligi. Fajnie to wszystko wyglądało, gra na prawdę robiła wrażenie, choć nieco odstawała poziomem od Radomiaka, czy swego czasu Piaseczna. Piłkarze do końca sezonu walczyli o możliwośc gry w wyższej klasie rozgrywkowej. Drużyna nie była naszpikowana gwiazdami, a prezentowała się nieźle. Mieli zgrany kolektyw po prostu. Indywidualności jako takich brak, aczkolwiek fajnie prezentował się tam Dominik Dukalski, napastnik - były gracz Radomiaka. To właśnie on był najlepszym strzelcem drużyny z miasta pingponga ????
Ale skoro taka ekipa świetna i walczyła o awans, to czemu teraz nie miałaby tego uczynić ? Skąd te marzenia, a nie realne szanse ?
A no z prostego powodu ...
Przede wszystkim skład. Z Pogoni ubyła masa zawodnków, która grała w poprzednim sezonie. Co gorsza kilku to podstawowi gracze.
Na pewno nieciekawą sprawą jest wycofanie się dotychczasowego sponsora. Aby drużyna miała zaplecze finansowe, miasto dało kasę drużynie, ale postawiło jakby warunek. Ponad połowe składu mają stanowić gracze miejscowi. Warunek został przyjęty i tak też nadeszła mała rewolucja. Zmienił się trener, miejsce poprzednika zajął trener bramkarzy, a zarazem trener rocznika 1992. Jak już wspomniałem ze składu ubyło kilka ważnych ogniw. Przede wszystkim bramkostrzelny Dukalski, który zasilił szeregi Ursusa Wawa (poszedł za trenerem :p). Ponadto brat trenera Krzywickiego, Krzysztof - któy również wybrał się do Ursusa. Następny ubytek to odejście obrońcy Jasińskiego (jak zwykle Ursus) oraz stopera Dembicha. Kolejno dwaj pomocnicy - Rokicki oraz Wieczorek znaleźli nowe drużyny. Ubyli także dwaj napastnicy.
A transfery do klubu ? a no właśnie ! Zgodnie z warunkiem, wiekszośc to gracze z juniorów i rezerw. Do składu wrocił pomocnik Marcin Ejsmont. Pogoń kupiła rownież obrońce.
Ale czy Ci zawodnicy bedą potrafili godnie zastąpić poprzedników ? Czy będą mogli stworzyć podobnie zgrany kolektyw ?
Hmmm każdy niech sam sobie na to pytanie odpowie, ale wg mnie - decydowanie nie !
Grodziszczanie rozegrali kilka sparingów, tak przedstawiają się ich rezultaty:
Pogoń-Przyszłość 0-4
Milanówek-Pogoń 1-4
Narew-Pogoń 5-1
Pogoń-Mszczonowianka 2-1 (Mszczonowianka ta sama liga, w poprzednim sezonie grali padake)
Pogoń-Dyskobolia 3-0
Marki-Pogoń 1-0

widać, że gra totalnie w kratkę. Porażka z nominalnie słabsza Przyszłością, wygrana ze słabym Milanówkiem, do tego baty od Narwii. Na plus sparing z Dyskobolią. No co tu dużo gadać, gra nie powala.
Pogoń niestety, chyba już nie będzie tą samą ekipą co kilka miesięcy temu. Tfuuu, jestem tego pewien !!
Te ubytki to ogromny cios dla zespołu. Nowy skłąd, sporo juniorów.
Nie wydaje mi sie ze juz na poczatku beda prezentowac dobrą piłkę.
Warka - również odnowiony skłąd, sporo młodych graczy, ale ogranych !. Do tego doświdczony Kilianski i bramkostrzelny jak na razie w sparingach Jonczyk. Ekipa ktora moze powalczyc.
Dlatego też ...
W meczu otwarcia widzę Warkę jako faworyta. Graja u siebię, myśle że od początku młodzież będzie chciała pokazać ze potrafia grac. Pogon moze sie pogubic ...
Kursy wydaja sie apetyczne, bo buki jako faworyta stawiają druzyne Pogoni.

KS Warka-Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1X @ 1,55 ✅ 1-0
KS Warka-Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 @ 2,75 ✅ 1-0


KS Warka - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0
edit:
Drużyna z Warki pokonała gości z Grodziska 1-0. Przez większość spotkania prowadziła grę i stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Gra napawa optymizmem, miejmy nadzieję że utrzymają taka formę, a nawet ją podniosą (a na pewno stać na to gospodarzy). Bramkę na wagę 3 pkt strzelił nowo pozyskany Michał Kucharczyk (wczoraj to niestety pominąłem ;/). Typ mega w pyte !!​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
To i ja dodam coś od siebie, a konkretniej z IV ligi dolnośląskiej, IV lubuskiej, III dolnośląsko-lubuskiej.

Karkonosze na starcie ligi wyrównany bój z Bolesławcem, teraz pojedynek z jedną ze słabszych drużyn ze Środy Śląskiej, która fatalnie zaczęła sezon. Raczej pewna wygrana Karkonoszy.

Spójnia Ośno Lubuskie fatalnie grała w sparignach przegrywając np. 1-10 z Orłem Międzyrzecz również IV ligowym. Stal Sulęcin drużyna na górną połowę tabeli, pewnie powinna zwyciężyć ze Spójnią.

Sparta Grabik to klub, który rok po roku idzie w górę od B klasy zaczynając. Teraz duże nadzieje, drużyna z kilkoma doswiadczonymi zawodnikami może być rewelacją rozgrywek, ale jak będzie? Na początek raczej dobrze i wygrana z rezerwami Lechii.

Ilanka to kandydat do awansu. Ligowy start raczej nieudany remis 1-1 na boisku beniaminka w Iłowej, ale teraz powinni już pewnie zwyciężyć. Oleśnica ledwo wygrała ze słabą Tęczą na starcie ligi, a Ilanka to zdecydowanie mocniejsza drużyna.

Promień wymienił dwóch obrońców, nowi jeszcze nie spisują się tak jak tego sie od nich oczekuje. Wałbrzych beniaminek ale kandydat do awansu. W obu drużynach pokładane są spore nadzieje. Mają zawodników, którzy potrafią strzelać bramki, ale także i nie mają super obrońców. Over 2,5 wydaje się być ciekawym typem.
z oferty Tobet
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Środa Śląska | 1 - 1,40 [6/10] ⛔ 0-1 :|
Stal Sulęcin - Spójnia Ośno Lubuskie | 1 - 2,25 [5/10] ⛔ 2-4 :|
Sparta Grabik - Lechia II Zielona Góra | 1 - 1,55 [5/10] ✅ 4:1
Ilanka Rzepin - Pogoń Oleśnica | 1 - 1,72 [6/10] ✅ 1:0
Promień Żary - Górnik Wałbrzych | over 2,5 - 1,70 [2/10] ⛔ 0:1
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
-

CHROBRY GŁOGÓW - VITROSILICON IŁOWA

Spotkanie 3 ligi dolnoślasko-lubuskiej. Dla mnie faworyt tylko jeden gospodarze. Główni pretendenci do awansu podejmują beniaminka 3 ligi zespół z Iłowy. W pierwszej kolejce Chrobry zaprezentował się znakomicie w meczu z Oławą. Pewne zwycięstwo 4-1 na wyjeździe i gdyby troszkę lepsza skuteczność mogłoby być znacznie wyżej. O zespole i jego przygotowaniach opisałem w poprzedniej analizie do, której zachęcam. Zespół gości w pierwszej kolejce niespodziewanie bramkowo zremisował z Ilanką Rzepin, jednego z pretendentów do awansu. Zespół połączony z rutyną graczami wiekowymi 30 letnimi oraz młodymi 20 latkami. W przed sezonowych sparingach sporo strzelali i sporo tracili

Vitrosilicon
- Orzeł Konin Żagański 10:0,
Vitrosilicon - Chrobry Nowogrodziec 1:1,
Sprotavia Szprotawa - Vitrosilicon 1:1,
Promień Żary - Vitrosilicon 3:4,
Czarni Żagań - Vitrosilicon 5:2,
BKS Bolesławiec - Vitrosilicon 2:5,
Korona Kożuchów - Vitrosilicon 0:3,
Dozamet Nowa Sól - Vitrosilicon 7:2.

W ubiegłym sezonie występowali jeszcze w IV lidze Lubuskiej, kończąc ja na pierwszym miejscu z dobrym bilansem 20-5-5. 4 porażki wydarzyły się właśnie na wyjeździe. Drużyna bardziej własnego boiska, co z pewnością zobrazuje 3 liga. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią dwaj gracze, którzy w poprzednim spotkaniu otrzymali czerwone kartki.

W Głogowie kibica zamierzają licznie stawić się na stadion. Taktyka ofensywna przy słabo zorganizowanej obronie gości powinna dać efekty.
W Tobet i Scandic kurs na gospodarzy jedyne 1,3 , Betsafe oferuje bardzo kuszący bo aż 1,5.

MZKS CHROBRY GŁOGÓW - VITROSILICON IŁOWA 1 @ 1,5 Betsafe ✅✅ 3-1
 
pzk 1

pzk

Użytkownik
Przed nami 2 kolejka 3 ligi Lubelsko-Podkarpackiej.
Izolator Boguchwala - Wisloka Debica ✅✅✅
Wynik:
Izolator Boguchwała 1-0 Wisłoka Dębica
Tomasz Płonka 18
TYP: 1

Kurs:
1,60
Avia Swidnik - Wisla Pulawy ✅✅✅
Avia - Wisła Puławy 2-1
TYP: OVER 2.5
Kurs: 1.75

Unia Nowa Sarzyna - Podlasie Biała Podlaska
Moje typy:
Połowa z większą ilością goli: 2. Half ⛔
Kurs: 2,05
Typ:
Kurs:
3,65
Remis⛔
Dostałem informacje że w składzie Unii zabraknie jeszcze oprócz kapitana Piotra Gaca, kontuzjowanych Pawła Wtorka oraz Piotra Reptaka ( obaj 1 skład)
Wobec tego i rozmowie z piłkarzami, dodaje 1 ryzykowny typ:

TYP: 2⛔
Podlasie Biala Podlaska 4.10
Typ: Under 2.5⛔
Kurs: 1.75

2 &quot;suche&quot; typy:
Pogoń Siedlce - UKS SMS Łódź 1 2.05 ✅✅✅ :spokodfhgfh:
Wynik 1:0 Robert Kwiatkowski 27
Jutrzenka Cegłów - Bug Wyszków 2 1,55 ⛔ 1:1
Mecz rozgrywany w Mrozach
Bukmacherzy: tobet i betsafe
Wyniki będę edytował w tym poście, sorry, że na Pogoń nie napisałem żadnej analizy.
Fatalnie mi wyszło typowanie meczu Podlasia.. niestety przegraliśmy 2-1, po 17 minutach było już 2-0, strzeliliśmy bramkę jeszcze w 1 połowie, 2 -ej bramki dla nas sędzia nie uznał, ogólnie nawet kibice z Sarzyny mówili, że byliśmy lepsi, parę razy bardzo mało zabrakło...
Przy następnych typowaniach meczy mojego klubu muszę być bardziej obiektywny ;)
Bramki z meczu Podlasia
http://www.youtube.com/watch?v=gbel2LgyiZU&amp;amp;eurl=http%3A%2F%2Fazspodlasie.eu%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D123&amp;amp;feature=player_embedded
Ogólnie mecz był wyrównany, przynajmniej 1 punkt powinniśmy wywieść, będzie lepiej ;)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
-

RKS Radomiak Radom - KS Stal Niewiadów
Już dzisiaj o godz. 17:00 beniaminek III ligi - Radomiak, zainauguruje rozgrywki. Popularni &quot;zieloni&quot; w pierwszej kolejce zmierzą się z ekipą Stali Niewiadów. Ekipą, która w poprzednim sezonie nie spisywała się dobrze, ostatecznie plasując się na 11 pozycji, tuż za strefą spadkową.
Jeszcze dwa lata temu podopieczni Piotra Kupka walczyli o awans od II ligi.
Niestety polegli w barażach. Później nastąpiła reformacja, na mocy której &quot;przesunięto ligi o jedną w górę&quot;. Wtedy też drużyna z Niewiadowa trafiła do grupy, w której nie wiodło się już tak kolorowo. Zamiast walczyć o awans, jak sezon wstecz, Stal walczyła o utrzymanie, notabene ledwo to czyniąc. Jak wspomniałem, dzisiejsi goście zajęli 11 miejsce z dorobkiem 36 punktów. Bilans ten zawdzięczają 9. wygranym i 9. potyczkom na remis.
Dosłownie 4 pkt dzieliły ich od spadku. Gdyby nie przebudzenie pod koniec sezonu, na pewno nie byłoby nam dane oglądać dzisiejszego spotkania.
Zawodnicy Stali spięli się na ostatnich kilka kolejkach minionych rozgrywek, nie przegrywając od 23 rundy. Zanotowali w tym czasie AŻ 5 zwycięstw i 3 remisy. Na pewno jest to wynik niesamowity. Zdobyli przez te 8 kolejek 50% punktów na cały sezon ! Widać, więc że jak chcą to potrafią.
Czy w tym sezonie powalczą więc o górną cześć tabeli ? A może kolejny sezon walki o utrzymanie ?
Wydaje mi się, ze druga opcja będzie bardziej prawdopodobna, choć wyższe miejsce niż sezon wstecz jest prawdopodobne.
W drużynie gości nie było zmian. Jest to typowa, wiejska drużyna, która pyka sobie w piłkę. Niemająca gwiazd, (tzn ma ... hmmm ale o tym za chwileczke:p) pieniędzy i wysokich celów. Dla nich liczy się gra i zajęcie jak najlepszej pozycji. Przed startem zakładają utrzymanie, nic więcej.
Pewnie więkoszść z Was nurtuje temat tych gwiazd. No właśnie ...
Szokiem może być wiadomośc, że w drużynie Stali występuje ... Sergio Batata. TAK ! ten sam Batat, co grał w Ekstrakalsie ;) No cóż, mnie też to dziwi, ale taka jest prawda. Bez wątpienia jest to lider, kapitan i prawdziwa gwiazda ekipy z Niewiadowa, no i III ligi. Oczywiscie to nie jest juz ten sam pilkarz, co kiedyś, ale jednak umiejętnosci posiada i za pewne będzie motorem napędowym Stali. Tuż obok Bataty, kolejnym zawodnikiem który &quot;jasno świeci&quot; jest Radosław Kowalczyk. Niezwykle doświadczony napastnik, z dużą przeszłością. Występował m.in w Widzewie, Płocku, Radomsku czy Łowiczu. Tak że obok Bataty, to na nim będzie spoczywać odpowiedzialność za wyniki. Oprócz tych zawodników, warto wsponieć o Igorze Sobalczyku, czyli dotychczasowemu playmakerowi. Jest to pomocnik, który strzelił sporo bramek dla Stali w poprzednim sezonie. Na pewno trzon i jasny punkt zespołu. Kolejnym zawodnikiem, który będzie stanowić o sile zespołu Stali jest Oamen James, czyli etatowy obrońca (w porzeszłości gracz Radomiaka, Świtu czy ostatnio Startu Otwock).
Wydaje się, że właśnie Ci wymienieni zawodnicy będą reżyserowac grę, będą brać losy spotkań na swoje barki czy zachęcać kolegów z zespołu do lepszej gry. Są ograni, z doświadczeniem ...
Ale na tym się kończy komplementowanie zespołu z Niewiadowa.
Reszta to gracze miejscowi, bez przeszłości.
W spotkaniu z Radomiakiem nie pewny jest występ tego ostatniego. Podobno ma jakiś niewyleczony uraz.
Piłkarze Stali podczas przygotowań rozegrali kilka sparingów:
ŁKS(ME) - Stal Niewiadów 0-3
Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 0:2
Wda Świecie - Stal Niewiadów 2:0
KS Paradyż - Stal Niewiadów 3:1
Widzew II Łódź - Stal Niewiadów 1:5
krótkie podsumowanie.
Poradzili sobie z zespołem ŁKS ME, co uważam za wynik raczej pozytywny. Pokonali IV ligową Ceramikę, po czym ulegli III ligowej Wdzie (?). Następnie porażka z Paradyżem, czyli nie ciekawie, a na koniec okazałe zwycięstwo z rezerwami Widzewa.
Czego więc można spodziewać się po drużynie z Niewiadowa ? Chyba tego nie wie nawet ich trener. Po 2-3 kolejkach można będzie to jakoś ocenić.
Ale widać, ze goście nie radzą sobie z drużynami teoretycznie silniejszymi.

Ale czy to wystarczy na beniaminka III ligi ?
Uważam, że nie, bo Radomiak dysponuje zdecydowanie silniejszym składem, bardziej zgranym i co ważniejsze - doświadczonym.
Radomiak to ekipa, która w poprzednim sezonie łatwo awansowała do III ligi (trzeba przypomniec, ze ejszcze 3 lata temu gralismy w II lidze). Po słabej jesieni, przyszla w miare fajna wiosna. Druzyna zanotowala w lidze tylko 6 remisow i 1 porazke. Reszta zwyciestwa. Ponadto przekroczyła bariere 100 bramek ;) tzn strzelila dokladnie 100 ;P Roznica klas miedzy Nami, a chocby 3 ekipa była kolosalna. Tak wiec, w spotkaniu ze Stala to bez watpenia MY jestesmy faworytem.
Teraz o nowianch przed sezonem.
Zacznijmy może o personali.
Od momentu awansu do III ligi, w Radomiaku wiele się działo.
Dość niespodziewanie zmienił się trener - zwolniono Wachowicza, a zatrudniono Jerzego Rota. Trenera który ostatnio mógł się pochwalić wprowadzeniem Starachowic do III ligi (świętokrzyskie).
Dalej były już tylko ruchu transferowe. Zawirowań wokół transferów &quot;do&quot; klubu było zdecydowanie więcej niż &quot;z&quot;. Niestety transfery &quot;z&quot; klubu były bardzo bolesne. Z klubem pożegnał się Andrzej Bednarz, stoper zielonych.
Zdecydowanie najbardziej doświadczony gracz ekipy z radomia, z przeszłością ekstraklasy. Strata boli tym bardziej, że od zawsze formacja defensywna kuleje w Radomiaku. Zawodnik potrafił zagrać dobre spotkanie, trzymał jakoś tą defensywę. W jego miejsce ściągnieto nowych graczy, ale czy godnie zastąpią Bednarza ? Przekonamy się już niedługo. Kolejną stratą jest odejście Czpaka. Zawodnik wiekowy, ale niezwykle doświadczony. Dobry technicznie, potrafiący jedną akcją przesądzić o losach spotkania. Zawodnik miał różne momenty gry w Radomiaku, ale jak się starał to dużo dawał temu klubowi. Oczywiście w jego miejsce ściągnieto zawodnika, ale czy będzie tak efektywny jak Cezary ?
Ostatnim &quot;ważnym&quot; ubytkiem jest wypożyczenie Koconia. Zawodnik kupiony rok temu, w IV lidze podstawowy zawodnik. NIestety grał padake i na szczescie zostal wypozyczony (niby przez kontuzje tzn brak przygotowan do sezonu z ekipa, ale i tak by sie nie nadawal). Dlatego wazny w &quot;&quot;.
Hmmm transferów do klubu było sporo. Przede wszystkim ogromne nadzieje wiąże się z nowopozyskanym napastnikiem - Wierzbą. Zawodnik z dobrymi warunkami, potrafiący się znaleźć w polu karnym. Świetnie spisywał sie w sparingach na tle drużyny. Wczesniej strzelał bramki w Wisle Płock i Nadarzynie. Bez wątpienia będzie to podstawowy zawodnik Naszego klubu.
Z myśla o załataniu dziury w obronie do klubu sciągnieto Dawida Salę (Ruch Radzionków) oraz Klaudiusza Łatkowskiego (KSZO). W tych zawodnikach kibice pokładają duze nadzieje, kazdy wierzy ze moze oni w koncu beda prezentowac solidny poziom, a formacja defensywna jakos bedzie wygladała. Pierwszy to prawy obronca, niestety w sparingach gral na srodku - z musu, bo nie bylo srodkowego :| NIe wygladalo to dobrze. Drugi zas - lewy obronca ... wydaje mi sie, ze bedzie z niego pozytek. Zawodnik agresywny, wysoko grajacy, czesto walczajacy sie w akcje ofensywne.
Ponadto, do klubu sciagnieto mlodego Kurbiela, ktory ma byc zmiennikiem na prawa pomoc. Zdecydowanie chłopak z papierami na gre (interesowala sie nim Craxa), lepszy niz &quot;oddany Kocon&quot;. Na gre w pierwszym składzie raczej nie ma szans, ale jako zmiennik na pewno moze sie pokazac.
Oprocz obrony, Radomiak ma kłopoty z bramkarzami. NIestety dotychczasowy doznał kontuzji i bedzie pauzował pól roku ? Sciagnieto wiec Kuczere z Ruchu Radzionkow. Bramkarz z dobrymi warunkami, w oczach trenera zyskal po sparingu z ŁKS, mimo porazki 6-1. Tam pokazal ze potrafi bronic 9puscil tylko 2 bramki +kilka interwencji). On ma byc konkurentem Banasiaka.
No i cos nowego ... transfer Swidzikowskiego z ME Legii. Chłopak z papierami na gre, mysle ze bedzie duzym wzmocnieniem.
Tylko o transferach.
Moze o sparingach ...
No niestety, w tym temacie Radomiak sobie radził dośc przecietnie, by nie powiedziec słabo. Czesc z nich zieloni rozegrali podczas obozu w Dębicy.
Radomiak-Mazowsze Grójec 3-1
Radomiak-Starachowice 0-3
Radomiak-Chemik Pustków 6-0 (obóz)
Radomiak-NIepołomice 1-1 (obóz)
Radomiak-Pilzno 3-3 (obóz)
Radomiak-ŁKS 1-6
Radomiak-Łuków 2-3
Radomiak-Warka 1-0
Krótko: do spotkania z Chemikiem, kadra była sprawdzana, skłądy eksperymentalne. Od obozu i sparingu z NIepołomicami, zaczełą sie jakos klarowac pierwsza 11. W spatkaniu wlasnie z Puszcza i Pilznem jak zwykle szwankowała obrona. Strasznie chaotycznie to wyglądało, mało zgrania. Gra ofensywna była jako taka, choc w kazdym ze spotkan brakowalo skutecznosci. Sytuacji masa, brak goli.
Tak było w spotkaniu z Orlętami (2-3). Gra obronna fatalna, Ofensywa - dorbze, ale brak skutecznosci.
Spotkanie z ŁKS pomijam bo był to sparing wlasnie na wylapanie bledow, ktorych była masa.
Ostatni mecz to potyczka z Warka. Zawodnicy grali tragicznie, nie bylo szybkosci, polotu ... ale tlumacze to zmeczeniem.
Widac wiec, ze gdyby wyeliminowac bledy obronne, wyniki były by na prawde ciekawe.
Uwazam, ze transfery pozwola nam choc troche ograniczyc katastrofe w defensywie. Swidzikowski, Łatkowski czy Sala powini wprowadzic troche spokoju.
Teraz ogółem.
Tak więc mówię, obrone poprawić, a bedzie dobrze. W ofensywie mamy zawodników. Wspomniany wczesniej Wierzba czy fenomenalny jak dla mnie, mlody Tarnowski (20 bramek sezon wstecz). Szybki zawodnik, bardzo dobry technicznie z silnym uderzeniem oraz warunami. Potrafi sie zastawic etc.
Mysle ze ta dwojka, gdy sie rozkreci bedzie nieźle pocinać w lidze.
W srodku mamy Wlazło, ktory byl testowany przez Widzew pod katem ME, czy Oziewicza, bylego mlodziezowca repry. Gracz, ktory IV lige olewał, ale jak sie sprezy potrafi grac. Po boku Barzynski, szybki i technicnzy zawodnik. Problem jest z prawym bokiem, bo tu trener o dziwo wystawia prawego obronce :|. Mysle ze obok obrony, to moze byc najslabszy punkt zespolu.
Tak wiec zespół jako taki. Przede wszystkim młoda kadra, ale teraz nie ma miejsca dla staruchów. Ktos musi przejac stery ... Mysle ze Oziewicz, Tarnowski, Swidzikowski beda w stanie ciagnac gre tego Radomiaka. Do tego kilku zmienników, ktorzy cos tam soba reprezentuja.
Hmmm negatywy ...
Radomiak ma aspiracje na awans, ale wielu w to nie wierzy, glownie przez &quot;slaba kadre&quot;. Ja jednak uwazam, ze Ci zawdnicy, gdy sie rozkreca i zgraja beda w stanie rywalizowac chocby z pretendentem do awansu - Nadarzynem czy Sieradzem. Wielu osobom nie pasuje trener Rot. Wiekszosc uwaza ze w sparingach pokazał, iz nie potrafi prowadzic druzyny, zameczył ja i to było widac w meczu z Warka. (niedawno 1-0 w sparze, a w lidze 10-0). Hmmm oczywiscie, gracze sa zmeczeni, ale jak maja nie byc po przygotowaniach do sezonu. Wydaje mi sie, ze to przejdzie po 2 kolejkach i od tego momentu zacznie sie ciekawsza gra.
No tak, ta defensywa ... mysle, ze w trakcie ligi chlopaki sie spreza i bedzie to juz widac dzisiaj. W ofensywie dopracowac skutecznosc, a bedzie ok.
Przod wyglada bardzo ciekawie, chyba najlepszy duet w tej lidze.

a teraz sam mecz i typ.
Wydaje mi sie, ze na inauguracje Radomiak bedzie chcial pokazac sobie, trenerowi i kibicom, ze potrafi grac w pilke i juz od poczatku sezonu bedzie zbieral pkt potrzebne do awansu. Chyba lepszego rywala, niz druzyne ktora ledwo sie utrzymala miec nie mozna. Owszem, wymienilem kilka gwiazd ze Stali , ale oni sami nie powstrzymaja druzyny z Radomia. Poza tym chyba nieco gorzej przepracowali okres przygotowawczy, wiec beda slabiej przygotowani. Za pewne bedzie to widac na tle gospodarzy.
Radomiak gra u siebie, mysle ze to jest ogromny atut Radomiaka. Własna publicznosc wymusi potrzebna presje, ktora zmobilizuje pilkarzy. Znajac ich zaatakuja od pierwszego gwizdka. Jesli tak sie stanie, mysle ze Stal sie moze nieco pogubic i dac szanse na bramki Radomiakowi. Wysoki presing, gra szybkimi podaniami, to moze byc klucz do zwyciestwa.
Pewnie wielu kibicow zielonych mnie nie popiera, ale ja tak to widze. Mysle, ze Radomiak jest po prostu lepszym zespołem co udowodni w dzisiejszym spotkaniu.
w Radomiaku niestety nie wystąpi Swidzikowski, pod znakiem zapytania stoi wystep Boryczki. Nie mniej jednak Radomiak zagra prawie w najsilniejszym zestawieniu. W Stali jak juz wspomnialem zabraknie Jamesa.
Moze zbyt duzo rozpisalem sie na tematy nie dotyczace bezposrednio samego spotkania, ale te fakty sa wg mnie istotne.
Tak czy siak, stawiam na zwycięstwo Radomiaka!

RKS Radomiak Radom - KS Stal Niewiadów 1 @ 1,60(Tobet), 1,90(Betsafe)
✅ 5-0

RKS Radomiak Radom-KS Stal Niewiadów 5-0
edit: W pierwszym meczu na Struga, Radomiak pewnie pokonał Stal Niewiadów, bo aż 5-0.
Gra całego zespołu była dobra, były momenty na prawdę fajnej gry, ciekawych i składnych akcji. Niebo, a ziemia w porównaniu z ligą IV. Bramki, które padły nie były typowymi farfoclami, jak to miało miejsce niedawno, a wypracowanymi bramkami. Oczywiście, nie mozna popadać w hurraoptymizm, bo w grze jest jeszcze duzo do poprawienia, ale wynik cieszy. Radomiak zaatakował od pierwszej minuty i już na początku miał kilka okazji bramkowych. Później bardzo groznie bbyło pod nasza bramka po rzucie wolnym ... dosrodkowanie i Batata z nozyc probowal szczescia. Zdecydowanie ten gracz sie tam marnuje !! Natspenie akcja RKS&#39;u, dosrodkowanie, reka i karny. Po goly z karnego gra sie uspokoila. 5 minut i 3-0 ???? w II polowie czerwien gosci i kontola 100%. W Radomiaku bardzo dobrze wyglądała gra lewym skrzydłem, ktorym wiekoszosc meczu byly rozgrywane akcje. Tutaj z swietnej strony zaprezentował sie nowy obronca -Łatkowski. Duzo tez gry syzbka pilka w srodku boiska. Dobra wspolpraca Tarana z Wierzba. Ten drugi w debiucie strzleil 2 bramki, oby taka forma byla caly sezon. Mielismy jeszcze 2-3 sety, szkoda ze nie wpaldo. NIe ma co dalej sie rozpisywac. Mecz dobry, ale stac nas na wiecej ????
Tutaj mozna zobaczyc bramki z tego spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=hDdeZrGOJv0&amp;amp;eurl
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Niestety nie mam czasu na analizy, więc podam suche typy. Być może ktoś chciał stawiać poniższe mecze ... Także będzie mógł sobie zobaczyć jak ja to widzę:
III liga łódzko-mazowiecka,

-

KS Piaseczno-Wisła II Płock

Krótko.
Obie ekipy bardzo dobrze spisywały się w sparingach.
Piaseczno wygrało 4-0 z Orlętami Łuków, później przyszły dwa remisy: 1-1 z Grójcem, 1-1 z Pułtuskiem. Później już passa dobrych spotkań i zwycięstwa z: AŻ 5-0 z Ursusem, , 3-0 z UKS Łady i 6-0 z Raszynem.
Widać, że w przed sezonowych spotkaniach Piaseczno radziło sobie wyśmienicie. Wielki podziw oczywiście robi wygrana z mocnym Ursusem, który kupił kilku dobrych graczy, a mimo to poległ 5-0 !
Piaseczno to ekipa, która świetnie radziła sobie w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu. Miała aż 9 pkt przewagi nad Radomiakiem. Niestety wiosna nie była już taka dobra i ekipa KS&#39;u awansu nie była już tak pewna jak runde wstecz. Nie mniej jednak udało im się awansować. Ich gre można rozpatrywać w kategorii dobrej.
Wisła II Płock to drużyna która ledwo utrzymała się w III lidze. Dosłownie 2 pkt dzieliły ich od spadku. Wydaje mi się jednak, że w tym sezonie ich gra będzie zdecydowanie lepsza. Przede wszystkim sparingi napawają optymizmem. Na początek okazałe zwycięstwo z Płońskiem 5-1, później taki sam rezultat z Włocłavią. Trzeba podkreślić, że obaj sparingartnerzy to ekipy trzecioligowe. Następnie jedyna porażka w okresie przygotowawczym, z Mławą - 3-1. Później już tylko świetne wyniki. 6-1 z Kormoranem Łąck oraz 6-0 z Wkrą Żuromin.
We wszystkich tych sparingach z bardzo dobrej strony pokazał się dobrze znany z polskich boisk - Rafał Lasocki. Zawodnik, który walczy o miejsce w pierwszym zespole Wisły. Ponadto świetnie spisywali się Mariusz Solecki, były gracz Grójca a ostatnio Polonii Bytom oraz Jakub Kustra, który błyszczął formą strzelecką. Dodatkowo fajnie grali Klepczyński czy Załęski.
Tak więc ... Wisła prezentowała się w okresie przygotowawczym wyśmienicie. W składzie ma kilku zawodników, którzy mogą przesądzić o losach spotkania. Zawodnicy z doświadczeniem, chcący się pokazać, choćby jak Lasocki, który walczy o pierwszy skład.
Myślę, że ten sezon będzie w ich wykonaniu zdecydowanie lepszy.

Czemu X ? no właśnie ...
Rezultaty obu tych ekip pokazują, że drużyny są w formie. Fajnie wyglądała ich gra w niektórych sparingach, trochę sobie nastrzelali bramek. To na pewno buduje atmosferę, podbudowuje drużyne i daje nadzieję na dobrą grę. Druzyna Piaseczna jak i Wisły już na starcie będzie chciała pokazać, że będzie się liczyć w walce o coś lepszego niż utrzymanie. Piaseczno jako beniaminek, na pewno nie zamuruje bramki i będzie grał z kontry. To ekipa która gra prostą piłką, przynoszącą bramki. Uważam, że od początku zaatakują. Wisła nie będzie dłużna i uczyni to samo. Myślę, że cały mecz będzie grany w szybkim tempie, a samo spotkanie będzie wyrównane.
NIe zdziwie się, jeśli padnie to over, ale 0-0 nie wykluczam, bo mówie ... przewiduje wyrównany mecz, w któym bramki mogą padać jedna za drugą, albo ekipy zagrają trochę taktycznie ... Tak więc X jak w mordę strzelił.
Początkowo chciałem grać 1x, ew 1, jednak po lekkim przestudiowaniu Wisły II Płock zdecydowałem się na postawienie X.
Jest to na pewno trudne spotkanie. Tu każdy może wygrać ... dlatego 1, 2, 1x, czy x2 to typy które można &quot;Śmiało grać&quot; (hahaha). Na każdy z tych ew rezultatów znajdą się argumenty. nie mniej jednak wg. mnie sptokanie będzie wyrównane i ekipy podzielą się punktami.

KS Piaseczno-Wisła II Płock X @ 3,55 (Tobet), 3,35 (Betsafe) ⛔ 6-1
KS Piaseczno-Wisła II Płock 6-1
edit:
Tutaj niestety się nie popisałem. Taaaak, początkowo miałałbyć 1 ale później troszke szperania, no i zdecydowałem sie na X. No coz, glupio wyszlo.Drugi z beniaminków na swoim boisku spisał sie fenomenalnie. W dobrje dyspozycji widac sa Gromadzki i Chukwuma, ktorzy z przodu bardzo szarpali. KS przez calymec zkontolowal sytuacje na boiksu ... coz, oby to byl slaby mecz Wisly, anizeli dobra dyspozycja Piaseczna ! ;)

na koniec jeszcze dodam, ze w ten weekend z IV i III ligi weszlo 5/7. Niestety do reszty typow nie chcialo mi sie pisac analizy, a typy mailem rozpracowane. NIe ma co tak gadac, ale taka notka. Zaznacze tylko, ze moze jest forma do typowania nizszych lig z regionu ????​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W Tobet postanowiłem typować tylko polski sport i dziś skoncentrowałem się na III lidze dolnośląsko-lubuskiej. Ilanka Rzepin zapowiada, że celem jest awans do II ligi. Na starcie remis u beniaminka z Iłowej, później nieskuteczność ale wygrana z Oleśnicą. Motobi nie jest mocniejsze od Ilanki stąd x2. Pogoń Świebodzin to ligowy średniak, a Górnik Wałbrzych kandydat do awansu. Pewna wygrana Górnika.

Tobet

Motobi Kąty Wrocławskie - Ilanka Rzepin | x2 - 1,58 [4/10] ⛔
Górnik Wałbrzych - Pogoń Świebodzin | 1 - 1,30 [7/10] ✅
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
AWANS VICTORII JAWORZNO kurs 10 !!
Tobet co tydzień oferuje zakład na zwycięstwo ligi (4 liga sląska grupa 1). Oczywiście za każdym razem podając uaktualnione kursy. Kilka razy pisałem już o wzmocnieniach i zmianach jakie zaszły w drużynie Victorii Jaworzno. Wspomnę raz jeszcze, że drużyna rok temu zajęła 10 miejsce i prezes postanowił ten słaby wynik poprawić. Po pierwsze zmieniono trenera, po drugie sprowadzono 14 nowych zawodników (konkretnych), Victoria powróciła na wysokiej klasy stadion bliżej centrum Jaworzna, gdzie teraz rozgrywa swoje mecze, a działacze robią wszytsko żeby zachęcić kibiców do licznego uczestnictwa w meczach. Na najbliższe spotkanie najprawdopodobniej wstęp będzie bezpłatny (ostatnio 8 zł). Wszystko co dzieje się wokół tej drużyny idzie w dobrym kirunku, a celem jest AWANS!!
Przed rozpoczęciem sezonu kurs na awans Victorii wynosił 35 !! (już wtedy to obstawiłem)
Pare dni przed rozpoczęciem ligi spadł na 20...
Po pierwszej kolejce, w której Victoria wygrała z wyżej notowanym rywalem (tylko według Tobet) Zielonymi Żarki kurs znowu spadł i wynosił 12...
Jeszcze wtedy można było mieć wątpliwości czy tylko pierwszy mecz się udał (...i wszystkie sparingi) i czy nowa drużyna jest warta tego całego zamieszania wokół niej, ale w drugiej kolejce Victoria wygrywając na wyjeździe z KS Częstochowa (w dalszym ciągu faworyt do wygrania ligi według Tobet) potwierdziła, że nie ma sobie równych w tej lidze !!

Moim zdaniem nie ma aktualnie drużyny, która jest w stanie dorównać Victorii Jaworzno w tej lidze i tyle...
W tej chwili kurs oferowany przez Tobet jest śmieszny i świadczy o braku wiedzy bukmachera na ten temat i wynosi 10 !!
Jest warty grania aczkolwiek wiąże sięz długo terminową inwestycją...

Pare słów na temat rywali wyżej notowanych według Tobet...
KS Częstochowa (kurs 3,2) faworyt według Tobet po dwóch kolejkach ma 0 pkt i mimo niezlej gry i silnego składu coś u nich nie trybi i jakościowo opuscili się w stosunku co do poprzedniego sezonu. W drugiej kolejce KS przegrał u siebie z Victorią Jaworzno 1-2 podczas, gdy około 30 minut grał w przewadze jednego zawodnika od stanu 1-1... grając przeciwko dziesiątcę rywali stacił bramkę nie strzelając żadnej i przegrał!
Górnik 09 Mysłowice (kurs 3,25) wzmocnił się przed sezonem robiąc wielki szum wokół siebie, pierwszy mecz wygrał, a już drugi przegrał z przeciętnym rywalem pokazując, że szału nie ma. Transfery, których w tej drużynie dokonano może w 50% były trafione, a kilka jest zupełnie nie zrozumiałych i napewno nie wzmocni drużyny.
Sarmacja Będzin (kurs 4,75) od lat jest w czołówce, ale nic więcej. Przeplatają zaskakująco dobre występy i zwycięstwa z porażkami z niżej notowanymi rywalami. W ten sposób nie da się wygrać ligi. Po dwóch kolejkach mają 3 pkt.
Zieloni Żarki (kurs 7,5) w pierwszej kolejce przegrali właśnie z Victorią Jaworzno i powinni przegrać... różnicą conajmniej 5 bramek. Od pierwszej do ostatniej minuty widać było ogromną przewagę Victorii co świadczy o różnicy klas pomiędzy tymi drużynami...
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
W Tobet postanowiłem typować tylko polski sport i dziś skoncentrowałem się na III lidze dolnośląsko-lubuskiej. Ilanka Rzepin zapowiada, że celem jest awans do II ligi. Na starcie remis u beniaminka z Iłowej, później nieskuteczność ale wygrana z Oleśnicą. Motobi nie jest mocniejsze od Ilanki stąd x2. Pogoń Świebodzin to ligowy średniak, a Górnik Wałbrzych kandydat do awansu. Pewna wygrana Górnika.

Tobet

Motobi Kąty Wrocławskie - Ilanka Rzepin | x2 - 1,58 [4/10]
Górnik Wałbrzych - Pogoń Świebodzin | 1 - 1,30 [7/10]
Uważałbym z typem na Ilankę. Motobi słabe nie jest, już od paru sezonów zawsze w czubie. W ubiegłym roku w domu spisywali się bardzo dobrze. W tym sezonie pewne zwycięstwo na Łucznikami no i chyba pechowa tak można powiedzieć przegrana z Krosnem (gdzie tracili szybko bramki) . W ubiegłym roku dwa zwycięstwa dzisiejszych gości, stąd determinacja w obozie Motobi do rewanżu będzie z pewnością spora. Czuję w tym spotkaniu remis, jak będzie zobaczymy.


-

MKS SCA OŁAWA - POLONIA/SPARTA ŚWIDNICA

Typ może wydawać się trochę absurdalny, jednak kurs do tego zachęca. Po dwóch kolejkach Oława 0pkt, dwie sromotne porażki, które już na początku pokazują, iż jak co rok zapowiedzi to puste słowa. Pierwsza kolejka to porażka 4-1 z Głogowem na własnym stadionie, dość uzasadniona, druga na wyjeździe z Celuloza Kostrzynem nad Odra 3-0. Zaczęto szukać winnych. Na pierwszy odstrzał poszedł bramkarz Bihun, który już był na wylocie z klubu, ale jednak ostatecznie raczej zostanie. Do klubu ściągnięto bramkarza Bartosz Deręgowski, który w ubiegłym sezonie bronił barw Nielby. Zespół gości znakomicie rozpoczął sezon. Z kompletem pkt przystąpią do dzisiejszego spotkania. Wygrana z Celulozą na wyjeździe 2-1 oraz u siebie z Arką Nową Sól 2-0. Zespół, który zajął w ubiegłym sezonie 2 msc, (jednak w barażach nie wywalczył awansu) w tym również walczy o najwyższe cele. Jednak wyjazd to wyjazd. Dzisiaj łatwego zadania gracze gości nie będą mieli. W końcu coś w drużynie MKS musi ruszyć. Może zmiana bramkarza wpłynie na ich postawę. Aby sponsor za szybko się nie wycofał , trzeba mieć jakieś wyniki. Oczekuje pierwszych punktów.

MKS SCA OŁAWA - POLONIA/SPARTA ŚWIDNICA (1:0) 1 @ 1,93 Betsafe ⛔
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
Trzecia Kolejka Czwartej orange EkstraKASY:))
4 liga śląska grupa 1 i 2.

Victoria Jaworzno - Górnik Wesoła typ 1, kurs 1,7 (betsafe) - na tobecie 1,45 kurs nieopłacalny
wynik 1-1

drugi kupon gramy jako dubel
Polonia Łaziska Górne - Concordia Knurów typ 1, kurs 1,2 wynik 1-0
Skra Częstochowa - ŁTS Łabędy Gliwice typ 1, kurs 1,5 wynik 3-0
AKO wychodzi 1,8 (betsafe)

Dla zainteresowanych szczegółowe informacje na prywatne wiadomości. Pozdrawiam, wysokich wygranych!!
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Na III ligowych boiskach, każdy zawodnik walczy do upadłego ...
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
Z sytuacją piłki lubelsko - podkarpackiej nie mam zbyt wiele wspólnego, z czysto logicznego względu - inny region Polski. Niemniej jednak doszły mnie słuchy o problemach zespołu z Dębicy. Owe kłopoty rozpoczęły się na dobre jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Komisja licencyjna długo zwlekała z licencją dla Wisłoki, zastrzeżenia budziła przede wszystkim płynność finansowa klubu położonego nad rzeką Wisłoką. Klub od dłuższego czasu boryka się z kłopotami finansowymi ma zaległości wobec ZUSu oraz Urzędu Skarbowego. Po uciążliwej walce szefostwo klubu z Dębicy wywalczyła warunkową licencję na grę w III lidze. Póki co Wisłoka gra w III lidze, jednak po rundzie jesiennej licencja może być zweryfikowana ... Sytuacja ta na pewno niekorzystnie wpłynęła na sytuacje w klubie oraz przede wszystkim zawodników. Prezes Podkarpackiego ZPNu, Kazimierz Greń stwierdza, że to sami działacze są sobie winni za zaistniałą sytuację :
&quot;Sami działacze Wisłoki doprowadzili do tego, w jakiej obecnie sytuacji znalazł się ich klub.&quot;
Przez jakiś czas sytuacja w Wisłoce była tragiczna, żaden z zawodników nie miał ważnej umowy (na chwile obecną nie wiem jak tam sytuacja wygląda). Klub nie ma funduszy na wynajęcie firmy ochroniarskiej na mecze u siebie, czy problemy ze sfinansowaniem wyjazdów na mecze wyjazdowe. Po niezdrowej sytuacji w klubie, klub zdecydowali się opuścić - grający trener, na boisku czołowy rozgrywający - Mirosław Kalita (Pogoń Leżajsk) oraz super snajper, zdobywca 19 bramek w ubiegłym sezonie (król strzelców) - Dariusz Kantor (Resovia Rzeszów). W tej chwili barwy Wisłoki reprezentują w większości wychowankowie drużyny (juniorzy), którzy przejęli w tym sezonie pałeczkę po doświadczonych kolegach. Póki co w dwóch spotkaniach wywalczyli trzy punkty, pokonując Unię Nową Sarzynę 2:1 oraz polegli na wyjeździe z Izolatorem Boguchwała 1:0. Ambitna walka może się okazać nie wystarczająca na piłkarzy Avii Świdnik, którzy w chwili obecnej zajmują miejsce drugie w tabeli, z dorobkiem czterech &quot;oczek&quot;. &quot;Żółto-niebiescy&quot; na swoim koncie mają wygraną z Wisła Puławy 2:1 oraz inauguracyjny remis z Karpatami Krosno. Trener Wiesław Kołodziej ma dzisiaj zamiar zdobyć kolejne trzy punkty, które w kontekście awansu mogą być na wagę złota - mimo, że to początek sezonu, bo według wielu Avia w tym sezonie będzie bić się o awans. Wszystko wygląda ładnie, pięknie - a jak będzie? Zweryfikuje to boisko.
Typ : Avia Świdnik # 1.80 w betsafe. ⛔
 
fernandito 0

fernandito

Użytkownik
Sokol Damaslawek - Sokol Pniewy 2 1.55 IV liga wielkopolska północ
W tym meczu widzę zwycięstwo gości którzy po przegranej z Polonią Sroda bedą chcieli się zrehabilitować tym bardziej że będą grali z zespołem który moim zdaniem będzie walczył w tym sezonie o utrzymanie. Sam osobiście grałem przed rozpoczęciem sezonu w sparingu przeciwko Sokołowi i zespół ten prezentował się bardzo słabo. Przed sezonem zespół ten opuścił jeden z ich najlepszych zawodników który przeszedł do Leśnika Margonin za to żadnych poważniejszych wzmocnień nie było. Sokól Pniewy w zeszłym sezonie w osatniej kolejce przegrał awans do III ligi mysle ze w tym sezonie Sokół bedzie znowu walczył o awans
Sokol Damaslawek - Sokol Pniewy 2 1.55 7/10 ⛔ 3:1
III Kujawsko-pomorski-wielkopolska
Lubuszanin Trzcianka - Legia Chelmza 1 1.60 7/10 ✅ 4:0
Tutaj nie bede sie rozpisywał zespol z trzcianki dobrze gra na swoim stadionie gdzie nie powinni miec problemow z pokonaniem zespołu Legii.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Wisła Puławy - Stal Poniatowa 1:1 ⛔
Przed nami trzecia kolejka III ligi, w najciekawszym meczu tej kolejki puławska Wisła podejmie w Zwoleniu drużynę Stali Poniatowa. Puławianie w ostatnim czasie grali bardzo dużo spotkań, w krótkich odstępach czasu. Wpływ na to miał występ w Pucharze Polski z Bytovią II Bytów. Wisła z Puław do Bytowa miała aż 506 km do przejechania, przez co Wisła na mecz musiała wyjechać już we wtorek, na mecz, który był zaplanowany na środę. Niestety po pogoni z wyniku 0:3 do 3:3, górą po dogrywce byli piłkarze z Bytowa, którzy ostatecznie wygrali 5:3. Wbrew nazwie wcale nie była to druga drużyna Bytovii, grali w niej wszyscy zawodnicy, którzy na co dzień grają w pierwszej drużynie. Występują pod szyldem drugiej drużyny po to, aby wszystkie mecze w Pucharze Polski rozgrywać u siebie z racji tego, że rezerwy tego klubu występują w klasie okręgowej. Po meczu w Pucharze Polski piłkarze Wisły już w niedziele musieli udać się do Świdnika gdzie mierzyli się z głównym kandydatem do awansu - miejscową Avią. Niestety Avia wygrała to spotkanie dość szczęśliwie. Wisła objęła prowadzenie po bramce Łukasza Gizy w 64 minucie, lecz Avia zdołała szybko wyrównać, bo w 68 minucie za sprawą Damiana Rusieckiego, który w 86 minucie z rzutu karnego zadał ostateczny cios i trzy punkty pozostały w Świdniku. Po tamtym spotkaniu trener Wisły - Jacek Fiedeń: Wyszło zmęczenie z pucharowego meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Przez 45 minut praktycznie nic nam nie wychodziło. W drugiej części po kilku zmianach było nieco lepiej, ale prowadząc na wyjeździe z silnym rywalem daliśmy się dwa razy skontrować, dziwna sprawa. Dlaczego nie zagrał Konrad Nowak? Ze względu na drobny uraz.
Także w dzisiejszym meczu ze Stalą prawdopodobnie nie zobaczymy Konrada Nowaka, a także Mateusza Chmielnickiego. Stal Poniatowa w poprzednim sezonie była tłem rozgrywek w II lidze wschodniej, z której spadli z hukiem. W przerwie pomiędzy obecnym sezonem z klubu odeszło aż dwunastu zawodników! Są nimi: Bartłomiej Mazurek (Avia Świdnik), Tomasz Judkowiak (GKS Katowice), Adrian Sadowski (szuka klubu), Tomasz Czępiński (wyjazd na Cypr), Łukasz Dziedzic (Siarka Tarnobrzeg), Grzegorz Krystosiak, Piotr Wilawer (obaj Motor Lublin), Radosław Pindur (OKS 1945 Olsztyn), Artur Rado (Wisła Kraków ME), Łukasz Stręciwilk (Stal Stalowa Wola). W ich miejsce pozyskano Ukraińców - Radczenko, Shyman, Omelianow oraz Dominika Pietrasa, który miał już podpisać kontrakt z puławską Wisła, nie podpisał go z powodu, że powiedział &#39;Jadę do Belgii&#39;. Stal jak na razie w lidze na początek remis w Tarnobrzegu z Siarką 0:0 i szczęśliwa wygrana z u siebie z Karpatami Krosno 2:1. Karpaty prowadziły od 17 minuty po bramce Bilińskiego, w 64 minucie wyrównał Omelianow, a w 90 minucie gola na wagę trzech punktów zdobył Pietras. Przed sezonem Wisła zmierzyła się w Poniatowej w sparingu, który zakończył się wynikiem 1:1. Wisła nie grała wtedy w optymalnym składzie, z powodu rozegranego trzy dni wcześniej pucharowego meczu z Wigrami Suwałki. Gola w tym meczu zdobył Łukasz Giza. Piłkarze Wisły do dzisiejszego meczu przystąpią podwójnie zmotywowani, z powodu, że przed dwoma laty Stal wygrywając u siebie z Wisłą 2:1, pozbawiła Wisłę szans na awans do III ligi, sama awansując do II ligi - każdy wie jak skończyła się ich przygoda z tą klasą rozgrywkową. Wobec tego piłkarze Wisły do dzisiejszego meczu przystąpią podwójnie zmotywowani i każdy inny wynik niż wygrana Wisły będzie dla mnie oraz wszystkich kibiców Wisły sporym rozczarowaniem. Po za aspektem sportowym kibice obu klubów nie darzą się zbytnią sympatią. Wisła Puławy - Stal Poniatowa 1 @ 1.95 8/10 Scandic ⛔
Wisła Puławy (-1) - Stal Poniatowa 1 @ 3.14 Betsafe 6/10 ⛔
Łukasz Giza (Wisła Puławy) strzeli bramkę @ 2.55 5/10 ⛔
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
-

MZKS Chrobry Głogów - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
over 2,5 @ 1,55 Tobet ✅ 1:2
Krótko bo zaraz spotkanie. O 17 na stadionie w Głogowie, zmierzy się Chrobry z Motobi. Oba zespoły jak co rok mocne i liczące się w walce o awans do II ligi. Chrobry po 3 kolejkach zgromadził 7 pkt, potykając w Oleśnicy. Bramka stracona na 3-3 w 90 minucie. Zespół szybko chce odwetu. Dobra okazja dzisiaj u siebie, jednak Motobi przed tygodniem pokazało jak mocną mają linie ofensywną. U siebie wygrali z Ilanka Repin aż 5-0. Sama wygrana była dość zaskakująca, a co dopiero w takim rozmiarze. Niestety zdążyli też już zgubić pkt w meczu z Tęcza Krosno Odrzańskie . Oba zespoły zapowiadają walkę. Dwie wyrównane ekipy. Obie dużo strzelają lecz mają problemy z tyłu i niestety także sporo tracą. W ubiegłym sezonie spotkały się dwukrotnie. Dwa razy wygrywali dzisiejsi goście 2-1 i 3-2. Jak dla mnie spotkanie typowo overowe.
Sezon 2009/2010 jak do tej pory
MKS Oława 1-4 Chrobry Głogów
Chrobry Głogów 3-1 Vitrosilicon Iłowa
Pogoń Oleśnica 3-3 Chrobry Głogów

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5-0 Ilanka Rzepin
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
4 kolejka orange EkstraKASY
W tym tygodniu jestem miło zaskoczony kursami... Ostatnio wyglądało to tak jakby bukmacherzy się połapali i wiedzieli więcej o liższych ligach (niskie kursy na faworytów), ale teraz znowu w moich oczach popełniają błędy, które postaram się wykorzystać.

Sarmacja Będzin - Zieloni Żarki typ 1 kurs 2,0 betsafe wynik 4-2
Gospodarze silna drużyna z ambicjami na czołowe lokaty. W sumie co roku próbują awansować, ale aż takiej ekipy nie mają... Sarmacja jest szczególnie dobra u siebie, gdzie zdobywa większość punktów. Ostatnio u siebie niespodziewanie przegrali ze Slavią, ale działy sie cuda: poprzeczki, słupki itd... Zieloni Żarki osłabili się przed rozpoczęciem sezonu co widać w ich grze. Słaba obrona no i atak, w pomocy jeszcze wyglądają nieźle, ale nie mam wątpliwości, że od Sarmacji i tak słabiej.

LKS Czaniec - GKS Grunwald typ 1 kurs 1,9 betsafe, tobet wynik 6-0 !!
LKS Czaniec dokonał kilku wzmocnień przed sezonem co widać w ich grze oraz niezłych wynikach. GKS Grunwald przyznaję, że mnie zaskoczył... Przed sezonem uznałem ich za najsłabszą ekipę w 4 lidze! Od kilku lat osłabiają się coraz bardziej rozdając po klubach wszystkich swoich najlepszyc zawodników (jeśli ktoś się wyróżnia o razu dostaje propozycję z innego klubu i odchodzi). W tym roku odeszło dwóch braci Szpotonów i Mateusz Karcz czyli człon zespołu. W tej chwili GKS Grunwald gra główne młodzieżą (zbieraniną). Od samego początku myślałem sobie, że będę obstawiał na ich porażki aczkolwiek czekałem na właściwy moment. No i zdecydowanie nastąpił... Grunwald sensacyjnie wygrał pierwszy mecz na wyjeździe z Concordią (mega słaba drużyna), potem jak się spodziewałem przegrał u siebie z przeciętnym AKS Mikołów no i w środę w zaległym spotkaniu kolejna niespodzianka, bo wygrał z Unią Rędziny. Grunwald miał szczęście, bo na początku grał ze słabymi rywalami i zdobył 6 pkt. W tej chwili w tabeli prezentuje się nieźle i stąd wysoki kurs na Czaniec. Czaniec to pierwszy rywal Grunwaldu z wyższej pułki. Nie wyobrażam sobie żeby tego nie wykorzystać.

Na koniec AKO
Gwarek Ornontowice - Górnik Pszów typ 1 wynik 3-1
Czarni Sosnowiec - Victoria Jaworzno typ 2 wynik 1-2
kurs wychodzi 2,17 betsafe

Pozdrawiam , wysokich wygranych
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
-

Łucznik Strzelce Krajeńskie - Arka Nowa Sól
Dość spore zamieszanie odnośnie tego meczu. Początkowo miał się odbywać w Nowej Soli, jednak ze względu na remont stadionu został przeniesiony do Strzelców Krajeńskich. Obie drużyny w tym sezonie słabiutko. Co więcej Arka w 3 spotkaniach nie była wstanie nawet strzelić gola. Fatalny bilans 0-0-3 w bramkach 8 do plecy. Jednak jakby nie patrzeć czekały ich trudne spotkania. Wyjazd w pierwszej kolejce do lidera Wałbrzycha (porażka 3-0), później kolejny wyjazd do Świdnicy gdzie porażka z tamtejsza Polonia 2-0. W 3 kolejce pauzowali, mecz z Żarami został przełożony z powodu remontu stadionu, więc w 4 kolejce czekał ich kolejny wyjazd. Tym razem do Świebodzin, gdzie kolejna porażka 3-0. Fatalnie zaczęli rundę jesienną, na wyjazdach sobie totalnie nie radzą. W ubiegłym sezonie raczej problemów z utrzymanie się w 3 lidze nie mieli. 12 lokata z 42 pkt na koncie. Co do dzisiejszych gospodarzy, sezon zaczęli również fatalnie. 4 spotkania i bez pkt. porażka z Motobi na wyjeździe (3-0), u siebie z Trzebnica (0-1) , wyjazd do Ząbkowic Śląskich i lanie 4-0 , i w 4 kolejce dobre spotkanie z Górnikiem Wałbrzych. Przegrana 1-2 po walce na własnym stadionie. Ambitna gra pokazała, że stać tą drużynę do walki z najlepszymi. Nawet, iż mecz został przegrany to jednak piłkarze poczuli, że potrafią. W ubiegłym sezonie spisywali się fatalnie, gdyby nie wycofanie drużyny MKS Oława z rozgrywek z pewnością nie widzielibyśmy ich w tym sezonie w 3 lidze. Dzisiaj atut własnego boiska co wydaje mi się, że będzie miało decydujący wpływ. Ostatnie spotkanie dobra w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy, dzisiaj czas na pierwsze pkt.
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Arka Nowa Sól (1:0) 1 @ 1,76 Betsafe ✅ 1:1
śląskEXPERT odpisałem na PW, tak wiem za późno podaję typy (2 raz z tego co wiem to mi się przytrafiło) Postaram się szybciej pisać jak coś wypatrzę. Post można usunąć.
 
S 0

slaskexpert

Użytkownik
5 kolejka orange EkstraKASY
Witam serdecznie.
Zeszły tydzień był naprawde dobry, bo było kilka ciekawych meczów z wysokimi kursami. W tym tygodniu mam straszny ból głowy, bo kursy są nie ciekawe... Pozatym w 4 lidze nie trudno o nispodzianę! Bukmachera to ciągłe wzloty i upadki stąd też mam obawy czy po dobrym weekendze nie nastąpi słabszy okres, dlategoteż dzisiaj tylko dwa spotknia i to ostrożnie.

Slavia Ruda Śląska - Górnik Wesoła typ 1 (bez remisu) kurs ok 1,84 wynik 1-0
czyli stawiamy na Slavie kurs 2,4 na betsafe za 77% budżetu, który na ten mecz chcemy przeznaczyć i pozostałe 23% stawiamy na remis kurs 4,3 na tobet.
Slavia to drużyna własnego boiska. W tym sezonienotuje przyzwoite rezultaty, a skład też ma niezły. Wesoła to zespół może odrobinę lepszy, ale w optymalnej dyspozycji. Dzisiaj dwóch najlepszych zawoników Wesołej Kroczek i Karpowicz zagrają z urazami (na pół gwizdka). Moim zdaniem nie powinni grać w takim stanie... Sam Kroczek mówi, że niedaje rady, ale musi... Bez nich Wesoła jest bez ofensywy.

Skra Częstochowa - Sarmacja Będzin typ 1 (bez remisu) kurs ok 1,79 wynik 2-1
Gramy tak samo jak wyżej. Na Skrę 78% budżetu i pozostałe 22% na remis.
Skra jest w formie! Młoda drużyna, ambitna no i wygrwa. Na trybunach zasiada około 800 osób (rekord w 4 lidze śląskiej). Sarmacja niezła drużyna, ale szczyt swoich umiejętności pokazuje tylko u siebie, a na wyjazdach od lat ma problemy. Na dzień dzisiejszy ważam, że Skra jest lepsza.

Powodzenia i wysokich wygranych!!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg
Typ: Chojniczanka Chojnice
Kurs: 1.65
Bukmacher: tobet

Już jutro na stadionie przy ulicy Mickiewicza w Chojnicach, miejscowa Chojniczanka podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Któż by się spodziewał, że świetnie spisująca się w II lidze zachodniej drużyna z Północy - Kotwica, zostanie zdegradowana za brak licencji i odejdzie cały trzon zespołu wraz z trenerem? Chyba nikt. Rzeczywistość jest jednak brutalna i na dzień dzisiejszy Kotwica gra w III lidze. Warto zaznaczyć, że gra bardzo słabo. W czterech kolejkach tylko raz udało się zwyciężyć (4:3 na wyjeździe z Gryfem Wejherowo). Resztę spotkań przegrali tracąc łącznie 15 bramek! Średnia na mecz wynosi więc 4.75 na mecz. Bez wątpienia defensywa to jest największy mankament. Kilka słów o beniaminku z Chojnic. MKS jest aktualnie liderem III ligi i to też wielkie zaskoczenia. Nie zaskakuje mnie natomiast cała organizacja drużyny. Szkoleniowcem jest znany większości kibiców, Sławomir Suchomski, który kilka lat temu występował m.in. w GKS Bełchatów, Lechu Poznań czy w Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski. Dobre posunięcia na rynku transferowym o czym wspomniałem już w poprzedniej analizie (zaznaczam, że trafnej ???? ). Mecz z Kotwicą będzie spotkaniem podwyższonego ryzyka, gdyż fani obu zespołów nie przepadają za sobą. Moim zdaniem wygra Chojniczanka, która być może rozpoczyna marsz o kolejny wielki sukces, jakim byłby awans do II ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom