>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Niższe ligi hiszpańskie - Sezon 2011/12

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Hercules - Girona 1
1.67
Bet365
Mecz zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy, pomiędzy 5 a 22 ekipą tabeli. Girona na wyjazdach zaledwie 4 remisy. Hercules u siebie gra dobrze, choć często przegrywał. Hercules ciągle jest w walce o gre w play off, jednak aby sobie to zapewnić musi wygrywać takie mecze, moim zdaniem jak ktoś szuka dobrego kursu to polecam ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania Segunda B Grupa 4
Almeria II - Puertollano
Over 3.5 gola
4.33
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z niższych lig hiszpańskich. W trzeciej lidze w grupie czwartej zostanie rozegrany mecz pomiędzy drugą drużyną z Almerii, a Puertollano. Gospodarze to 13 druzyna w lidze, a goście są na pozycji numer 10. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących wybór dzisiejszego typu.
Pierwsze co biorę pod lupę w swojej analizie to średnia bramek na mecz obu drużyn (gole zdobyte/stracone). Almeria legitymuje się średnią 2.97 gola na mecz co daje im 2 miejsce w klasyfikacji na najwyższą średnią bramek na mecz w 20 drużynowej lidze. Puertollano zajmuje w tej klasyfikacji 7 miejsce i mogą się pochwalić średnią 2.50 gola na mecz. Drugi co sprawdzam to ile razy obie drużyny kończyły mecz wynikiem 4 bramkowym lub wyższym. I tak: gospodarze na 32 meczy mieli aż 12 razy over 3.5 gola co jest najlepszym wynikiem w lidze. Nikt nie miał więcej takich meczy od Almerii. Jeśli chodzi o drużynę gości to oni mieli w 32 meczach 7 razy over 3.5 gola. Reasumując obie drużyny są w czołówce ligi jeśli chodzi o wysokość średniej goli na mecz. Obie ekipy zaliczają w tym sezonie sporo wyników over 3.5 gola zwłaszcza Almeria. Moim zdaniem w tym meczu istnieje spore prawdopodobieństwo, że kibice zgromadzeni na stadionie Almerii zobaczą kilka bramek. Ja stawiam, że bramek będzie cztery. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
✅
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania, División de Honor
Spotkanie: Barcelona - Espanyol
Typ: Barcelona
Kurs: 2,30
Bukmacher:


Przedostatnia kolejka trzeciej grupy División de Honor i mecz niezwykły, bo spotkaniem o trzy punkty tej rywalizacji nazwać nie można. Pomijając fakt, że to derby Katalonii, dziś dojdzie do konfrontacji o mistrzostwo. Barcelona broni tytułu, jednak to jej rywal zza między jest w uprzywilejowanej sytuacji, bo prowadzi w tabeli. Podopieczni Óscara García, który już zapowiedział, że po sezonie opuszcza zespół, w poprzednim meczu niespodziewanie podzielili się punktami z Cornellà, co spowodowało spore problemy na samym finiszu sezonu. Chłopaki z Barcelony niejednokrotnie pokazywali już charakter na boisku i tym razem, grając na Miniestadi, muszą udowodnić, że są najlepszą drużyną w całej lidze, a remis sprzed tygodnia był tylko wypadkiem przy pracy. Wcześniej grali bardzo skutecznie, wygrywając 4 kolejne spotkania: 2-0 z San Francisco, 0-2 z Tarragoną, 5-1 z Lleidą i 1-3 z Cide.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 2
Deportivo - Elche
Deportivo strzeli 2 gole lub więcej
1.57

Bet365


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi hiszpańskiej. Zmierzy się ze sobą lider rozgrywek Deportivo La Coruna i ósme w tabeli Elche. Stawiam w tym meczu na to, że gospodarze strzelą co najmniej 2 gole. Poniżej kilka zdań argumentujących mój dzisiejszy typ.
Deportivo w tym sezonie jest zdecydowanie najlepszą drużyną na zapleczu Premiera Division. Zajmują pierwsze miejsce w tabeli i są bardzo bliscy powrotu do najwyższej klasy rozgrywek. Na swoim boisku spisują się rewelacyjnie. Na 17 rozegranych meczy wygrali aż 15, 1 raz zremisowali i tylko 1 raz przegrali. Co ciekawe mają obecnie serię 12 wygranych z rzędu na swoim boisku! I teraz najważniejsze. Aż 11 razy w ostatnich 12 meczach przed własną publicznością strzelali 2 gole lub więcej. Ich ostatnie wyniki to między innymi 3:1, 2:0, 3:0, 2:1, 2:1... Deportivo dzisiaj nie da szans drużynie z Elche. Moim zdaniem wygrają ten mecz 4:1. Stawiam na zakład: La Coruna over 1.5 gola.
✅
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Sabadell - Celta Vigo 05.05.2012, 18:00

Typ:
Celta Vigo
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill
Stawka: 4/10

Analiza:

Gospodarze od trzech spotkań bez wygranej, utrzymania w Segundzie zapewnione.
Celta po porażkach z rywalami z walki o awans od PD, wygrało z Barcą B 4-1 u siebie.
Do końca sezonu 3 kolejki, Celta traci pięć punktów do miejsca dającego bezpośredni awans do PD
oraz zaległy mecz ostatnią w tabeli Cartageną.
Forma , motywacja po stronie gości, pierwszy mecz wygrali 4-1, więc szanse na wygraną są naprawdę wysokie.

✅ 1-2
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Almeria 6/10 1,99 w sbo ⛔ 1-2
La Coruna (-0,25) 6/10 1,85 w sbo ✅ 0-3

Almeria walczy o baraże, traci 3 punkty do Cordoby, Deportivo gra z będącą bez formy Numancią,
więcej nie trzeba pisać o tych meczach

Segunda Division B - Group 2
Osasuna B - R. Union X 3,1 w Sportingbet, teraz 2,94 w BetRedKings 10/10 ✅ 1-1

obu ekipom punkt w ostatniej kolejce daje utrzymanie w lidze.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Numancia - Dep. La Coruna

Numancia w ostatnich meczach się dosłownie opierdziela ( ostatnia wygrana w marcu z Recreativo Huelva, która również formą nie błyszczy..) a w najbliższych dniach musi się zmierzyć się z takimi zespołami jak Deportivo, Hercules, Barça B, Almeria.
Numancia są w strefie tej bezpiecznej strefie; 13 punktów od spadku do 10 playoff strefy. Oni wykazują brak postawy i pragnienia. W ostatnich spotkania, gdzie można było zgarnąć 15 punktów - Numancia zdobyła całe 2 !
Trener Machin nie puścił na spotkanie Cabrera Bedoya , natomiast Del Pino, Juanjo, Ripa i Larrea są kontuzjowani..
Odległość pomiędzy Deportivo (1 °) i Celta de Vigo ust 3 º) to 7 punktów, pozostało jest 6 spotkań (18 punktów). Patrząc na fakt, że w ostatnich dwóch meczach La Coruna zdobyli jedynie punkcik, dzisiaj zapowiadają walkę wyłącznie o zwycięstwo i komplet punktów, aby oddalać się Celta de Vigo.

Najlepszy strzelec Riki i Aythami wyleczył kontuzji i będzie dostępny do JoséLuis Oltra, jak i również David Rochela, Argentyńczyk Diego Colotto i PortugueseBruno Gama. Brakuje bramkarza, ale ostatnio już grał Germán Lux i spisał się całkiem dobrze.
La Coruna✅
2.20 expekt
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do dzisiejszych meczy, a zwłaszcza tych które podałem,
La Coruna była skuteczna w 1 połowie i później kontrolowała mecz.
Wynik w meczu Almerii nie odzwierciedla przebiegu meczu, w 1 połowie dostali z kontry.
W 2 połowie mieli kilka wybornych okazji na bramki, ale dopiero w ostatniej minucie strzelili gola, szkoda.
Szkoda przegapionej Girony, bo walczą o utrzymanie, a rywale ostatnio bez formy,
trzeba pilnowac meczy w ostatnich kolejkach, bo coś dobrego napewno się znajdzie ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Co z villarreal B ? spadają automatycznie do 3 ligi?
Tak.
Nie wiem tylko czy zamienią któregoś z teoretycznych spadkowiczów czy awansuje o jedna drużyna więcej.
Jak tylko to sprawdzę - wrzucę tu informację.

Edit: Póki co nie widzę informacji o sposobie &quot;przeprowadzenia&quot; tej degradacji.
Oczywiście Villareal wyląduje w III grupie Secunda B. JAk to wpłynie na Play-offy, które rozgrywają po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy - nie mam pojęcia. Może po prostu, któryś przegrany playoffów załapie się na dodatkowe miejsce.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cadiz - Real Madrid &#39;&#39;B&#39;&#39;
Będzie to niezwykle ciekawe spotkanie w ramach baraży o awans do Segudna Division, Zespół rezerw Królewskich bardzo by chciał tam grać i mierzyć się w gran derbi &#39;&#39;rezerw&#39;&#39;. Trener Alberto Toril uspokaja jednak w większości młodych graczy, Wyśmienity jest atak Joselu i Morata razem mają 33 bramki, Jose Mourinho bacznie ich obserwuję, Jak robią ogromne postępy. Zespół jest gotowy na awans i spodziewam się że z Cadiz tego osiągną ma wyjeździe na pewno musza strzelić bramkę aby było to możliwe.
Win Real Madrid @@ 3,55 ✅
Over 2,5 @@ 1,90 ✅
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Celta Vigo - Alcoyano

Zaczynając od przejrzenia samej tabeli;
- Celta aktualnie znajduje się na 2 pozycji, mając 75punktów (po plecach depcze im Valladolid - również 75 punktów)
- Alcoyano to drugi koniec tabeli; miejsce 20, z &quot;dorobkiem&quot; 37punktów - spadek będzie jak nic..

Celta u siebie ma 4 miejsce w tabeli ( 13-1-4), na 18 spotkań strzelili 42 bramki.
Alcoyano na wyjeździe również zajmuje drugi koniec tabeli ( 3-3-13 ), 40bramek dali sobie strzelić, sami trafili zaledwie 21.

Pod względem formy Celta zajmuje 1 miejsce w tabeli,w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli 14 punktów, Alcoyano natomiast w 5 ostatnich meczach zdobyli 4 punkty (m.in wygrana ze słabizną Huelva, oraz remis z Cordobą).

Od kiedy Celta przegrała derby przeciwko Deportivo, a następnie poniesli porażkę przeciwko Alicante, odnotowali od tego czasu całkiem niezłą formę pokonując w pięknym spotkaniu 4:1 Barcelone B, Alcorcon 3:0, a i również ostanio pokazali chęć utrzymania się na tej pozycji, powalając na łopatki Guadalajara 3:0.

Dodam, że 06.01.2012 było pierwsze spotkanie tych drużyn, wtedy skończyło się wynikiem 3:0 dla Celty, dzisiaj będzie podobnie.

Celta (-1) 1.65 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
ja od siebie krotko i na temat bo z telefonu. Ja gram na walcząca o utrzymanie Gualdajare która pojedzie dziś na mecz z Elche. Nie dość że gospodarze ostatnio bez formy to braki kadrowe a do tego ostatnie dwie czerwone kartki w meczu ligowym. A kurs mega bo na gości w granicach 4.50. Ja to biorę w ciemno.
2-3 +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Cztery spotkania przed końcem sezonu Xerez zajmuje bezpieczne 14 miejsce, z dorobkiem 46 punktów, jego dzisiejsi rywale to lider tabeli, posiadacze dwukrotnie więcej punktów.
Xerez forma: 2-2-2 (8-6)
Deportivo forma: 4-1-1 (14-9)
Xerez dom: 7-5-7 (26-26)
Deportivo na wyjeździe: 9-2-7 (24-21)

Deportivo ma silną ofensywę i dobra obronę w porównaniu z Xerez, które dotychczas straciło 52 bramki. Dodam, że goście są zmotywowany i zagrają w pełnym składzie, bo nie chcą ryzykować ich &quot;bezpośredniej promocji&quot; w ostatnich meczach.
Do gości wraca z kontuzji bramkarz Aranzubia (GK 35/0).
Ciekawie zapowiada się również duet Juan Carlos Valerón i Bruno Gama, tych dwóch zawodników strzeliło bramki, albo asystowało w 20 z 35 bramek strzelonych przez zespół Depor w ostatnim sezonie.

Przeszło miesiąc temu Valladolid na wyjeździe rozgromił Xerez 4:0, ostatnie spotkanie pomiędzy Deportivo a Xerez skończyło się wygraną Coruny 2:1, nie widzę przeszkód, aby dzisiaj było inaczej, aniżeli wygrana gości.

Typuje:
Deportivo La Coruna 1.78
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Girona-Villarreal B
Girona
1.70
Bet365

Do zakończenia Segunda Division jeszcze 3 spotkania. W 39 kolejce spotkają się walcząca o utrzymanie Girona z rezerwami Villarreal, które zostaną zdegradowane po tym jak pierwsza drużyna &quot;Żółtej Łodzi&quot; spadła z najwyższej klasy rozgrywek w Hiszpanii.
Girona chcą się utrzymać musi taki mecz wygrać, do tego ostatnio dobrze im się powodzi - nie przegrali żadnego z 5 ostatnich spotkań a u siebie wygrali m.in. z La Coruna i Cordobą. Villarreal też radzi sobie bardzo dobrze, jednak myślę,że bardziej będzie zależało na wygranej gospodarzą, którzy wykorzystają atut własnego boiska i tym samym przynajmniej do jutra będą bezpieczni.
Girona walczy z Guadalajara o to, która ekipa się utrzyma. Guadalajara jutro zmierzy się z rezerwami Barcelony.
Mój typ to zwycięstwo gospodarzy.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Cordoba-Cartagena

Miałem okazję obserwować ostatnio dwie ekipy. Cordoba walczy o miejsce premiujące grę w &quot;PO&quot; więc będą gryźć trawę dzisiaj, żeby zainkasować 3 pkt. Gospodarze jak i gości grają bardzo otwarty futbol z tego co zaobserwowałem i stwarzają masę sytuacji a co za tym idzie nabijają trochę kornerów.
Over 10,5 rożnych @ 1,90
Goście na stojąco więc red...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wydaje mi się że z ligi w zaistniałej sytuacji spadają tylko trzy ostatnie drużyny.
Też tak sądzę. O ile jeszcze parę dni temu nie wiedziałem, jakie rozwiązanie przewiduje regulamin... to po lekturze któregoś artykułu na spanishfootball.info jestem niemal pewny, że w tym roku spadną 3 zespoły + Villareal B.
To daje bezpieczną pozycję Gironie i... zdecydowanie zmienia sytuację. Gdyby Girona walczyła o utrzymanie - poparłbym typ na gospodarzy. W tej sytuacji wcale nie muszą dać z siebie 100% a rywale... rywale w pewnym sensie walczą o życie.
Najlepsi przejdą do pierwszego zespołu i dostaną szansę na rywalizację w tej samej lidze. Ci którzy się nie wybiją spadną niżej, co z pewnością nie zaspokaja ich ambicji sportowych. Omijam ten mecz szerokim łukiem.

Moją propozycją na dziś jest:
Cordoba - Cartagena
Cordoba -1,5

5/10 @ 1,825
Bet365

✅ 4,125
Niestety czas nie pozwala napisać w tej chwili analizy ale... nadrobię to po południu. Teraz przede wszystkim chciałem przestrzec przed zbyt dużym zaufaniem w stosunku do Girony


Cordoba-Cartagena

Miałem okazję obserwować ostatnio dwie ekipy. Cordoba walczy o miejsce premiujące grę w &quot;PO&quot; więc będą gryźć trawę dzisiaj, żeby zainkasować 3 pkt. Gospodarze jak i gości grają bardzo otwarty futbol z tego co zaobserwowałem i stwarzają masę sytuacji a co za tym idzie nabijają trochę kornerów.
Over 10,5 rożnych @ 1,90
Dość dawno zacząłem pisać swojego posta - Twojego jeszcze nie było.
Cordoba to przede wszystkim świetna drużyna na własnym terenie. Ostatnia porażka była bodajże w listopadzie. Przez ten czas niemal same zwycięstwa. Dziś nie powinni mieć żadnych kłopotów ze zdegradowaną Cartageną.
Moim zdaniem typ na -1,5 lepszy niż na over rzutów rożnych ale... kto wie.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dość dawno zacząłem pisać swojego posta - Twojego jeszcze nie było. Cordoba to przede wszystkim świetna drużyna na własnym terenie. Ostatnia porażka była bodajże w listopadzie. Przez ten czas niemal same zwycięstwa. Dziś nie powinni mieć żadnych kłopotów ze zdegradowaną Cartageną. Moim zdaniem typ na -1,5 lepszy niż na over rzutów rożnych ale... kto wie.
Spokojnie , gospodarze sami mogą pokryć to linie bo wiadomo, że zaczną szturmować od samego początku. Czym dłużej będzie utrzymywał się remis tym lepiej. Spodziewam się otwartego spotkania jedni grają o &quot;coś&quot; drudzy o nic więc pewnie postawią na ofensywę. Stawka oczywiście bez szaleństw ale myślę ,że warto. Zobaczymy jak to wyjdzie wieczorem. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Guadalajara - Barcelona B 1 @ 2.25 Bet365 ✅ 2:0
Barcelona to zespół któremu kibicuję, jednak dzisiaj trzeba podejść obiektywnie do spotkania rezerw Barcelony z Guadalajarą. Mimo znacznie słabszej pozycji w tabeli dzisiejszych gospodarzy, bukmacherzy uważają ich za faworyta tego meczu i wcale im się nie dziwię. Barca B bowiem nie walczy już o nic. Na trzy spotkania przed końcem ma pewne miejsce w środku tabeli z brakiem możliwości grania w play-offach, ale również nie są zagrożeni spadkiem. Natomiast Guadalajara walczy o ligowy byt. Aktualnie ma 2 pkt straty do Girony, ale Girona już wczoraj zagrała swój mecz i go zwyciężyła. W ogóle jak spojrzymy na ich ostatnie poczynania to widać, że są bardzo zdeterminowani, by utrzymać się w lidze. Również Guadalajara po słabszych meczach wzięła się do kupy i wygrała na wyjeździe z Elche 2:3. Ta walka o pozostanie w Segunda Division między tymi ekipami dodaje im skrzydeł i wygrywają z lepiej notowanymi przeciwnikami.
Jeśli chodzi o formę gospodarzy to zdobyli zaledwie 4 pkt w ostatnich pięciu meczach, ale właśnie ostatni mecz z Elche pokazał, że potrafią się zmotywować, gdy sytuacja ich do tego zmusza. Co więcej, Barcelona radzi sobie jeszcze słabiej w ostatnim czasie: raz wygrana i cztery porażki.
W październiku w Barcelonie padł wynik 1:2 na korzyść Guadalajary. Dzisiaj grają oni na własnym stadionie i widząc uciekającą Gironę muszą ten mecz wygrać, aby ponownie wrócić z pozycji spadkowej. Myślę, że po takim kursie warto grać na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom