>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niższe ligi hiszpańskie - Sezon 2011/12

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Hércules CF - FC Villarreal B
Typ: Hércules CF powyżej 1.5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10/10
Rezultat:

Spotkanie: Hércules CF - FC Villarreal B
Typ: Hércules CF powyżej 2.5 gola
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 7/10
Rezultat:
Analiza: Walczące o awans do Primera Division - Hercules - będzie podejmować na własnym stadionie Villarreal B. Villarreal na wyjazdach spisuje się bardzo słabo z pośród 11 spotkań udało im się wygrać zaledwie jedno spotkanie i trzy zremisować, reszta to już tylko porażki. Poza tym u gości zabraknie Joselu, Castellaniego, Marino (Bramkarz 15/0), Kiko, Truyols, Pere Sastre a niepewny jest występ Ariama. Głównie przez te braki ucierpi obrona zespołu. W Herculesie zabraknie natomiast Escassi, jednak do składu wracają Diaz, Arbilla i Rivas. Nie wydaje mi się, żeby Villarreal nawiązał równą walkę z trzecią drużyną Segunda Division, mój typ 2:0 lub 3:0. Warto dodać, że w ostatnim spotkaniu, kiedy Hercules grało na własnym stadionie padł wynik 4:2.
 
M 0

msmichal

Użytkownik
Obawiam się, że w drugiej lidze hiszpańskiej robią niezłe wałki na bukmacherce. Hercules pewniak do wygrania meczu, przegrywa i to 0:2 z słabym Villarreal B(kurs powyżej 6zł). Całe szczęście nie zagrałem tego meczu, bo 14 stycznia sparzyłem się na Elche, które przegrało u siebie z osłabionym Alcoyano(kurs powyżej 8zł). Dziwne jest też to, że oba spotkania były dostępne za darmo na stronie leaguespy. Wiem, że to jest piłka nożna w której słaby może ograć silniejszego, ale w obu przypadkach czuje, że mogło być coś z góry ustawione.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ta liga to jest istna zyła złota dla ludzi którzy mają jaja i nie boją się wysokich kursów stawiac w tam tym sezonie obstawiałem 5 razy 2 lige Hiszpanską i pięc razy trafiłem kursy powyżej 4,50,efektem był yield wysokosi 70% :grin: także jak ktoś dobrze kombinuje i ma dobre dojscie moze coś ugrać .
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Deportivo La Coruna - FC Cartagena - 29.01. // godz. 16:00
typ: 1
kurs: 1,40
BAH
Wybrałem jako jeden z dwóch meczów na kuponie. Według mnie swoisty pewniak. Zaplecze ekstraklasy hiszpańskiej to liga, którą dobrze się obstawia, przynajmniej mnie.
O 16:00 vice-lider Segunda Division podejmie u siebie 17. FC Cartagenę. Goście zajmują ostatnie miejsce zagrożone spadkiem, mając 2 punkty straty do 16. bezpiecznego miejsca w tabeli.
Deportivo jest najlepszą ekipą jak na razie jeżeli chodzi o formę meczów u siebie jak i na wyjeździe. Od 6 spotkań są niepokonani. Są najlepiej grającą ekipą u siebie. Ostatni raz porażkę u siebie odnotowali we wrześniu ubiegłego roku z Herculesem Alicante 0:1.
Cartagena zaś ostatni raz wygrała w październiku ubiegłego roku z Gironą.
Typowy pewniak, słaby kurs, dobre jako uzupełnienie kuponu. Obstawiam na plus dla Deportivo ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram jagr mi wczoraj nie wyszło z over w meczu numancii. Ta liga jest łatwa ale właśnie nie należy się bać wysokich kursów zobaczycie dziś wiele osób może polecieć na la coruna. Cartagena gra słabo ale należy zobaczyć że bardzo mało tracą Almeria nie strzeliła im bramki u siebie podobnie rezerwy Villarreal. Dodajmy do tego fakt że Cartagena u siebie ograła Deportivo. Patrząc na tabele Deportivo musi wygrać ale czy nie będą chcieli wygrać za bardzo a wiadomo jak działa presja i mobilizująco i destrukcyjnie. Jak miałbym tu grać to wolałbym dać jakiś under 2.5 bo goście bardzo mało tracą czy dać jakieś +1.5 na Cartagene.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 2
Villarreal B - Barcelona B
over 4.5 gola
5.00
WilliamHill


Dzisiaj o godzinie 21:00 zostanie rozegrany mecz w drugiej lidze hiszpańskiej. Zmierzy się ze sobą Villarreal B i Barcelona B. Jest to mecz w ramach 23 kolejki spotkań. Gospodarze po 22 meczach są na 18 miejscu, a goście na 10.
Stawiam w tym meczu na powyżej 4.5 gola. Obydwie drużyny są w czołówce jeśli chodzi o średnią goli na mecz (stracone/zdobyte). Gospodarze w tej klasyfikacji są na 3 miejscu (2.95 goli na mecz), a goscie są na miejscu numer 1 ze średnią 3.09 goli na mecz. Jak widać obie ekipy należą do bardzo overowych. Jeśli chodzi o linię 4.5 gola to zarówno Villarreal jak i Barcelona w tym mieli po 4 takie mecze. Jeśli chodzi o H2H to ostatnie mecze między nimi kończyły się wynikami: 0:2, 2:3, 4:1, 3:2, 2:0. Jak widać mecze między tymi Villarreal B, a Barceloną B obfitują w gole. Stawiam na over 4.5 gola.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Deportivo La Coruňa - FC Barcelona B
Typ: Deportivo La Coruňa
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Stawka: 8/10
Rezultat:
Analiza: Lider Segunda Division - Deportivo La Coruňa na własnym stadionie, będzie podejmował Barcelone B. Gospodarze, mogą uznać własny stadion jako twierdzę, która została zdobyta tylko raz. A miało to miejsce w jednym z pierwszych spotkań ligowych. Hercules na Estadio Municipal de Riazor wygrał 1:0. Po tej porażce same zwycięstwa i jeden remis - seria 10 spotkań na własnym stadionie bez porażki trwa i nie zapowiada się aby dzisiaj została przerwana. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie padł wynik 3:2 dla Deportivo La Coruňa, które zwyciężyło na wyjeździe. Do składu gospodarzy wraca Nouioui - napastnik, który w wyżej wspomnianym spotkaniu strzelił dwie bramki, poza tym do składu wraca obrońca - Laure. Niedostępni są: Bodipo, Jiménez i Pablo, jednak te trzy braki są niewielkie, Ci gracze nie mają większego wpływu na grę zespołu. Do składu Barcelony wraca Roberto i Dos Santos, oboje nie grali od 5 spotkań, jednak są to ważne ogniwa zespołu. Co z tego, że dwóch ważnych zawodników wraca, kiedy ze składu wypada Tello, Muniesa, Montoya i Bartra to Ci ważniejsi zawodnicy, oprócz nich także Gustavo i Sanchez. Dwóch ostatnich nie gra od dłuższego czasu.
Nie wydaje mi się, aby Deportivo La Coruňa dało sobie wyrwać trzy punkty na własnym stadionie, walczą poważnie o awans do Primera Division, by wrócić tam gdzie ich miejsce, wpadki na własnym stadionie są nie na miejscu... Pewna wygrana gospodarzy.
Spotkanie: Deportivo La Coruňa - FC Barcelona B
Typ: Deportivo La Coruňa strzeli powyżej 2.5 goli
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10
Rezultat:
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Girona - Numancia

Numancia radzi sobie ostatnio dobrze w porównaniu do zespołu Girony. Gospodarze w ostatnich 7 meczach wywalczyli zaledwie 1 punkt. Faktem są słabsze gry Numancii na wyjazdach (bilans 1-7-5). Ale to jak rozgromili ostatnio Cordobę (5:0 z 7 miejscem) przekonuje mnie, że i dzisiaj wywiozą 3 punkty i odniosą tym samym swoje 2 zwycięstwo wyjazdowe. Moje typy na ten mecz:
- Numancia DNB @1.83
8/10
⛔
- Numancia @2.70
6/10
⛔
- Numancia powyżej 1,5 @2.62
5/10
⛔
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Deportivo La Coruna - AD Alcorcon 2:1 ✅
Typ : Deportivo La Coruna
Kurs : 1,55
Bukmacher : bet-at-home


W 27-ej kolejce Segunda Division lider tabeli Deportivo podejmie na własnym stadionie drużynę Alcorcon. Gospodarze, którzy w ostatnim meczu niespodziewanie przegrali z Sabadell nie mają prawa powtórzyć tego wyczynu w tej kolejce gdyż świetnie grająca Celta Vigo wciąż depcze im po piętach i dzięki ostatniemu zwycięstwu tracą już do Deportivo zaledwie 2 punkty. Ekipa z Estadio Municipal de Riazor doskonale gra przed własną publicznością gdzie na trzynaście rozegranych spotkań odnieśli jedenaście zwycięstw, zaliczyli jeden remis i odnieśli jedną porażkę tak więc widać, że jest ich badzo ciężko pokonać na własnym terenie. Z kolei goście zajmują obecnie ósmą pozycję wygrywając w ciągu ostatnich pięciu spotkań aż cztery z nich, a jeden remisując. Niestety na wyjazdach nie idzie im tak kolorowo, jak narazie w czterech spotkaniach zainkasowali komplet punktów, w trzech spotkaniach padł remis oraz pięć spotkań przegrali. Wydaje mi się, że mecz będzie dosyć wyrównany ale mimo wszystko faworyta upatruję w gospodarzach i na nich też stawiam.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie porywałbym się na ten mecz w tym kierunku, La Coruna co prawda w bardzo dobrej formie ale każdą ekipę dotknąć musi kryzys... Alcorcon to nie pierwsza lepsza ekipa, ostatnio ugrali bramkowy remis z Valladolid a ich ostatni wyjazd to przełamanie na wyjeździe i wygrana 0-3 z Villarreal B. Bardzo ciekawą statystyką jest to,że Alcorcon w każdym z ostatnich 5 meczy strzelał bramkę w każdym. Patrząc na ich ostatnie 5 wyjazdów strzelali aż w 4 meczach.
Kolejną ciekawą statystyką jest fakt formy w ostatnich 5 meczach, gdzie Alcorcon jest lepszy od La Coruna, bowiem wygrał 4 mecze i jeden zremisował, strzelając 11 bramek a tracąc zaledwie 3! La Coruna dla porównania wygrała 4 mecze i jeden przegrała ich bilans bramkowy jest następujący: 9 strzelonych przy 4 straconych!
Bardzo ciekawie wygląda h2h oba kluby grały ze sobą tylko raz w tym sezonie i Alcorcon wygrał u siebie aż 4-0! Więc czemu teraz mają zostać spisani na straty?
Ja widzę ten mecz następująco:
La Coruna czyste konto NIE 1.61 Bet365
Dla odważniejszych Alcorcon +0.5,+1 2.125
 
tommy_vercetti 15

tommy_vercetti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Hiszpania; Secunda Division
Spotkanie: Deportivo La Coruna - AD Alcorcon
Typ: Deportivo La Coruna (-1)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W piątek do La Corunii na stadion Municipal de Riazor przyjedzie drużyna AD Alcorcon, której celem będzie pokonanie aktualnego lidera Secunda Division. Śmiało możemy założyć że tego celu nie uda im się osiągnąć. Deportivo śmiało zmierza do powrotu na najwyższy szczebel hiszpańskich rozgrywek. Jak na razie idzie im to świetnie i nic nie wskazuje na to żeby coś się w tym temacie zmieniło. Zawodnicy biało niebieskich będą chcieli utrzymać fotel lidera, a żeby móc to osiągnąć muszą wygrywać bo tuż za nimi czai się Celta Vigo. Deportivo jest w tym spotkaniu wyraźnym faworytem. Co prawda nie jestem pewien czy jutro wystąpi Guardado. Mimo że to ważny zawodnik w taktyce trenera Oltry, to jednak siła zespoły z La Corunii pozostaje na tyle duża że zespół Alcorcon wyjedzie z tego miasta bez zdobyczy punktowej. Los Turcos prezentują się na własnym stadionie doskonale. Z 13 rozegranych tam spotkań wygrali 11, raz zremisowali i raz schodzili z murawy pokonani. Było to jednak w początkowej fazie sezonu. Od 15 października Mucipal de Razior jest areną wyłącznie zwycięstw Deportivo. Alcorcon to typowa drużyna środka tabeli. Spadek już im nie grozi i awans jednak raczej też nie mimo że na koncie mają ładny dorobek 41 punktów. Lepsze mecze przeplatają słabszymi i co ciekawe te słabsze mecze zdarzają im się częściej z drużynami niżej od nich notowanymi, bo z zespołami z czuba tabeli Alcorcon razi sobie nie najgorzej. Dlaczego jednak zdecydowałem się postawić na Deportivo i to z handi? Już mówię. Biało niebiescy nie tylko muszą poprawić nastroje kibicom po ostatniej wpadce w meczu z Sabadell, ale powinni też wziąć srogi rewanż za kompromitującą porażkę z Alcorcon w wyjazdowym meczu na początku sezonu. Deportivo przegrało na Santo Domingo 0-4 i lepszej okazji do zrewanżowania się długo nie będzie. Na pewno liczą na to kibice w La Corunii, a ich ulubieńcy nie zawiodą i zaaplikują kilka bramek przyjezdnym nie pozwalając zrobić sobie krzywdy. Mimo ewentualnej nieobecności Guardado który zdobył 8 bramek w tym sezonie to przecież pozostają jeszcze Riki (9 bramek) czy Nouioui (8 bramek) którzy swój dorobek bramkowy chętnie powiększą. Nie pozostaje nic innego jak zakrzyknąć Vamos Deportivo i czekać na mecz.
&lt;!-- / message --&gt;
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 2
Villarreal II - Alcoyano
Over 3.5 gola
4.00
WilliamHill


Na dzisiaj wybrałem mecz z zaplecza Premiera Division. W 27 kolejce spotkań w drugiej lidze hiszpańskiej zmierzy się ze sobą Villarreal II i Alcoyano. Gospodarze po 26 meczach są na 17 miejscu, a goście na 18 pozycji w ligowej tabeli.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Zakładam, że wpadną 4 gole lub więcej. Mój typ argumentuję statystyką &quot;overową&quot; ekipy gospodarzy. Zaliczyli oni w 26 meczach aż 10 razy over 3.5 gola. Villarreal jest jedną z najbardziej &quot;overowych&quot; drużyn w lidze. Ze średnią 2.85 gola na mecz są na 3 miejscu w tej klasyfikacji. Moim zdaniem dzisiaj gospodarze narzucą swój ofensywny styl gry przyjezdnym. Zakładam, że już w pierwszej połowie kibice w Villarreal zobaczą bramki. Mój typ to 1:1 do przerwy i 2:2 wynik końcowy.
✅✅✅
------
wynik w 47 minucie meczu : 2-2;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Elche - Valladolid
over 2.5 gola
2.10
tobet

Spotkanie 3 z 7 druzyną Segunda Division, w czubie mega ścisk od 1 do 7 miejsca dzieli zaledwie 3 punkty różnicy, zdecydowanie odjechały ekipy Celta Vigo i Deportivo La Coruna. Elche po mału podnosi się z dołka i zaczyna regularnie zbierać punkty. Ostatnio wygrali z Almerią na ich terenie 0-2. Teraz czeka ich kolejny cięzki mecz bo przyjedzie ekipa z Valladolid z angolskim napastnikiem Manucho, który miał epizod w United. Moim zdaniem kalkulacji tu nie będzie i obie ekipy pójdą na wymianę ciosów w dotychczasowych spotkaniach między tymi ekipami bramek nie brakowało. Na 5 ostatnich spotkań 3 razy over 2.5 a raz było blisko bo Valladolid wygrał 2-0. Jednak kiedy przyjmy się rywalizacji tych ekip w Elche to widać ładnie,ze bramki tam lubią padać.
Na 6 meczy 3 razy over, patrząc na fakt,że Elche chce wbić się do 5 a Valladolid zapewne chciałby utrzymać miejsce w strefie barażowej skłonny jestem twierdzić,że 3 bramki to absolutne minimum w tym spotkaniu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Alcoyano - Cartagena
powyżej 2.5 gola
2.25
William Hill

Spotkanie zamykające 28 kolejkę zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy. Mecz również o 6 punktów tylko z drugiej część tabeli - bowiem zagra 19. z 21. drużyną tabeli. W strefie spadkowej też dość ciasno i takie mecze mogą mieć olbrzymie znaczenie. Gdyby wygrali dziś gospodarze to wyszli by ze strefy spadkowej, jak wygra Cartagena to będzie jeszcze ciekawiej. Typować wynik to loteria, ja pójdę ponownie w stronę bramek i twierdzę,że padną tutaj minimum 3 bramki.
Obie drużyny nie imponują ostatnio formą:
Alcoyano - bilans 1-0-4 w bramkach 5-10
Cartagena - bilans 1-0-4 w bramkach 1-10
Alcoyano ostatnio u siebie wygrało nie tak dawno bo w luty z UD Las Palmas, których pokonali 2-0. Cartagena na wyjeździe korzystny wynik wywiozła ostatnio w styczniu a był to bezbramkowy remis z Villarreal B.
Cartagena jak chce jeszcze liczyć na utrzymanie musi zagrać aby coś ugrać a aby coś ugrać muszą strzelić, z drugiej strony na tym samym będzie zależało gospodarzom... ku overowi w tym spotkaniu przemawia h2h:
Ostatnie 3 spotkania to 3 razy over i liczę,że utrzymają tą passe. Gdybym miał bawić się w wynik to typuje remis 2-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 2
Villarreal II - Cordoba
Over 3.5 gola
4.00
Unibet


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi hiszpańskiej. W meczu inauguracyjnym 29 kolejkę spotkań zmierzy się Villarreal II i Cordoba. Gospodarze po 28 meczach są na 16 miejscu w ligowej tabeli, a goście plasują się na 5 pozycji.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Swój typ argumentuję statystykami jakimi mogą się pochwalić gracze z Villarreal. Otóż drużyna gospodarzy na 28 meczy zaliczyli aż 11 razy over 3.5 gola co czyni ich najbardziej &quot;overową&quot; drużyną w lidze. Ze średnią 2.93 gola na mecz (zdobyte i stracone gole) są na pierwszym miejscu na klasyfikacji under/over. Cordoba jest mniej overową drużyną. Oni na 28 meczy mieli 5 razy powyżej 3.5 gola. Bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami to 5 meczy. Dwa razy padł wysoki wynik ( 3:1 i 4:0). Moim zdaniem dzisiaj w Villarreal kibice zobaczą 4 bramki. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Reyes - Real B
Typ: Real B
Kurs: 1,40
Buk:


Wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo łatwa przeprawa dla rezerw Realu, które w tym sezonie w pierwszej grupie Segunda B nie mają sobie równych. Zespół ze stolicy, aby w przyszłym sezonie zagrać na zapleczu Primera División, drużyny pokroju Reyes musi po prostu bez problemu pokonywać.

Gospodarze zajmują odległe miejsce w strefie spadkowej, a w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z zamykającym tabelę Montañeros. Także u siebie drużyna ta nie radzi sobie dobrze – w 2 ostatnich meczach poniosła 2 porażki: z Albacete i Getafe B. W ostatniej konfrontacji z jutrzejszym przeciwnikiem Reyes nie miało nic do powiedzenia, przegrywając gładko 3-0.

Real B przystąpi do tego meczu w silnym zestawieniu. Zabraknie co prawda powołanego przez Mourinho do pierwszej drużyny Mejíasa, ale absolutnie nie zmienia to faktu, że Madrytczycy powinny gładko rozprawić się z przeciwnikiem. Morata, Jesé i Joselu prezentują wysoką formę i jutro mogą to potwierdzić zdobywając kolejne bramki.
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division B (Grupa1)
Spotkanie: Leganes - Montaneros
Typ: Montaneros
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już za chwilkę, bo o godzinie 12:00 rozpocznie się spotkanie dwóch ekip będących w strefie spadkowej Segunda Division B Grupy 1. Goście podłapali wiatru w żagle i po niespodziewanych zwycięstwach nad Tenerife oraz Rayo Vallecano B kolejny raz zwyciężyli, tym razem z niżej notowanym rywalem - San Sebastian Reyes 2:1. Montaneros ewidentnie rozpoczęli walkę o utrzymanie, a dziś spotkanie z tego rodzaju, z będącym o 3 pozycje wyżej i mającym 2 punkty więcej Leganes. Nie odrzuca mnie w ogóle statystyka meczów wyjazdowych ekipy przyjezdnych, gdzie to wygrali tylko jedno spotkanie na 14 rozegranych. Pozytywnym aspektem jest to, że to jedyne spotkanie było dość nieoczekiwane i co ważniejsze ich ostatnie z Rayo Vallecano B (2:1). Niczego dobrego natomiast nie można powiedzieć o ekipie gospodarzy. Ostatnie 5 spotkań to pasmo porażek i tylko jeden bezbramkowy remis ze znajdującym się w środku tabeli Coruxo. Mogłoby się wydawać, że po tym spotkaniu Leganes się odblokuje, lecz do ich bram zapukała kolejna porażka, tym razem z Getafe B (1:2). Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania, padły 2 remisy i raz wygrało Leganes, co o niczym nie musi świadczyć. To kolejne spotkanie z rodzaju tych o 6 punktów, więc sądzę, że obie ekipy do meczu podejdą maksymalnie zmotywowane, ale, że gospodarzom ostatnio mało co wychodzi może to im wyjść jeszcze na gorsze. Goście do spotkania powinni wyjść na luzie, gdyż swoją pracę poniekąd zrobili, wygrywając 4 z ostatnich pięciu spotkań i tylko raz przegrywając z Realem Madryt B 2:3 co nie przyniosło im wstydu. Po dość konkretnym przejrzeniu wszystkich dzisiejszych spotkań wydaje mi się, że to jest jedno z tych z zawyżonym kursem. Więc stawiam na wynik 2:3 po strzelaninie w ostatnich minutach z racji, że goście są ekipą, która traci najwięcej bramek w lidze, ale ostatnie mecze jakby na to nie wskazywały. Polecam.
mój typ z Typera
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Villarreal B - Murcia
over 2.5
2.05
William Hill
Spotkanie otwierające kolejną kolejkę zmagań w zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy. Spotkają się 16 z 15 drużyna tabeli, obie ekipy utrzymanie raczej mają pewne. Oglądałem ostatnio mecz Villarreal B i gdyby odrobina szczęścia to by wygrali z Cordoba (poprzeczka i wyłapanie piłki przez bramkarza na linii bramkowej), wtedy było bardzo blisko pokrycia over 2.5 ale nie wyszło bo mecz się skończył rezultatem 1-1.
Dziś próbowałbym podobnie, oferta na dziś nie zbyt ciekawa i moim zdaniem po kursie oferowanym przez William Hill można próbować.
Murcia gra na wyjeździe zdecydowanie lepiej na wyjeździe jak u siebie, ostatnio fakt nie idzie im bowiem przegrali 4 z ostatnich 5 wyjazdów, moim zdaniem Villarreal B jest w ich zasięgu i gdybym miał typować wynik to typowałbym 1-2; 2-2.
Historia spotkań między tymi ekipami też jest overowa- na 3 mecze jakie rozegrali między sobą zawsze padał over:
Murcia-Villarreal B 3-1
Murcia-Villarreal B 2-2
Villarreal B-Murcia 2-1
Moim zdaniem można próbować. Ale oceńcie sami.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Deportivo - Cordoba
Spotkanie lidera Segunda głównego faworyta do awansu i przede wszystkim najlepszej drużyny ligi. Zmierzy się z Cordobą która na wyjazdach gra w kratkę natomiast Deportivo na własnym terenie nie przegrało od 15 spotkań ostatnia porażka miała miejsce we wrześniu zeszłego roku. Jak widać drużyna Oltra gra wyśmienicie na własnym terenie. Przewaga 4pkt nad Celtą Vigą i aż 9 nad Valladoid. Jednak jeśli piłkarze chcą awansować muszą nadal regularnie punktować dzisiaj jest do tego kolejna szansa.
Win Deportivo @@ 1,74

 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Gimnàstic - Barcelona B
Typ: Barcelona B DNB
Kurs: 1,69
Bukmacher:


Plasująca się dokładnie z samym środku tabeli Barça B gra na wyjeździe z ostatnim w klasyfikacji Gimnàstic Tarragona. Gospodarze chyba woleliby, aby spotkanie nie było rozgrywane na ich boisku, bo tam spisują się w bieżącej kampanii wyjątkowo nieudolnie, ponosząc aż 9 porażek i będąc najgorszą drużyną u siebie w całej lidze.

Barcelona B nigdy nie przegrała ze swym lokalnym rywalem. W 5 dotychczas rozegranych spotkaniach wygrała 3-krotnie. 2 ostatnie konfrontacje tych drużyn zakończyły się zwycięstwem Barçy B 4-0 i 1-0.

Eusebio dysponuje silną kadrą na ten mecz, w której brakuje jedynie nieodstępnych od dłuższego czasu Ilie i Miño. Pierwszy z nich nie jest pierwszoplanową postacią w zespole, natomiast brak tego drugiego nie jest widoczny z uwagi na świetną dyspozycję między słupkami Oiera. Dodatkowo kadrę wzmocnią zdrowy już Sergi Gómez, niedostępny ostatni Rafinha, a także Deulofeu, jeden z bohaterów ostatniego meczu Hiszpanii U19 z Czarnogórą (0-3 i jeden z goli autorstwa tego młodziana).

Powody do zmartwienia ma natomiast trener Gimnàstic, któremu ze składu wypadł najskuteczniejszy zawodnik – Powel, autor 9 bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom