>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niższe ligi hiszpańskie - Sezon 2011/12

Status
Zamknięty.
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Valladolid - Huelva

Wczoraj w zasadzie wszyscy rywale do awansu do Primera Division wygrali, zatem Valladolid musi również zgarnąć komplet punktów, chcąc przed ostatnimi kolejkami zrównać się z Celtą Vigo, która zajmuje 2. pozycję - dającą bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Forma gospodarzy niezła ostatnio, Huelva natomiast nic wielkiego nie pokazuje, także zapowiada się zwycięstwo Valladolid.

Typ: 1 - 1,22 ✅
Typ: 1 [-1] - 1,57 ⛔

Bet365
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Girona FC vs. Recreativo Huelva typ: Girona FC @ 1.95
Miejscowi już jakiś czas temu byli praktycznie spisani na straty co za tym idzie byli głównym kandydatem do spadku jak się później okazało tę drużynę stać na naprawdę dużo jeśli jest postawiona pod ścianą. W ośmiu ostatnich spotkaniach nie zanotowali porażki przy pięciu zwycięstwach i trzech remisach a grali również z kandydatami do awansu co jak na taką słabą ekipę to wręcz rewelacyjny wynik. By być pewnym utrzymania na zapleczu PD trzeba wygrać oba mecze z zespołami grającymi także o życie i liczyć na odrobinę szczęścia. Recreativo w ostatnich siedmiu meczach poniosło pięć porażek z tego trzy ostatnie z rzędu na szczęście w ostatniej kolejce grają z nie grającą o nic już Cartagena. Huelva bez Pablo Sanchez (36/8), Alejandro Zambrano (18/0), Borda (24/2). Rywal tylko bez Ricardo Alvarez (10/0). W obecnej sytuacji trzeba wręcz grać na Gironę.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Girona FC vs. Recreativo Huelva typ: Girona FC @ 1.95
Trzeba jednak pamiętać o tym, co pisali wcześniej bo86bo czy kukla, czyli o spadku Villareal z pierwszej ligii, a co za tym idzie degradacji Villareal B o klasę niżej. Wtedy wychodzi na to, że Girona utrzymanie ma zapewnione.

Ja zastanawiam się nad zagraniem spotkania
Alcorcon - Valladolid 2,20 Unibet ⛔

Valladolid zajmuje trzecie miejsce i ma tyle samo punktów co druga Celta Vigo. Te dwie drużyny będą walczyć do samego końca o bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z pewnością dziś łatwo gościom nie będzie, bo przyjeżdzają do ekipy plasującej się tuż za nimi na czwartym miejscu ale ze sporą stratą (12 pkt). Alcorcon co prawda ma jeszcze o co walczyć, ponieważ miejsca 3-6 grają w barażach ale by zapewnić to sobie wystarczy im punkt w 2 spotkaniach, w kolejnym natomiast zmierzą się z Numancią, która już o nic nie gra. Valladolid natomiast, by bezpośrednio awansować musi wygrać oba mecze i liczyć na wpadkę Celty Vigo, szczególnie w ostatniej kolejce, kiedy Ci grać będą z Cordobą. Co prawda Alcorcon gra ostatnio dobrze ale myślę, że Valladolid przedłuży swą serię 13 nieprzegranych spotkań z rzędu kolejną wygraną.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Guadalajara - Almeria
Guadalajara +1.5,+2
1.90
Bet365

Zaznaczę,że w ostatnich dwóch kolejkach grałem na Guadalajara i opłacało się to, teraz grają u siebie z rzekomo walczącą o play off Almeria. Guadalajara może i przegra ale wątpię aby aż 3 bramkami. Almeria na wyjazdach gra za słabo, wygrali zaledwie 6 razy, to eksperci od remisów na wyjazdach. O play off walczą bezpośrednio z Cordobą, która u siebie podejmować będzie Murcia. Guadalajara jest w strefie spadkowej i za tydzień w ostatniej kolejce pojadą na mecz do Valladolid, które póki co walczy o bezpośredni awans do Primiera Divison.
Widzę tutaj olbrzymię value bo kurs 11 na DNB Guadalajara to jakaś maskara, tym bardziej,że na ostatnie 5 wyjazdów Almeria nie wygrała ani razu. Przegrali z Sabadell ostatnio a Guadalajara wygrała z Elche na wyjeździe a w ostatniej kolejce ograła 2-0 u siebie rezerwy Barcelony.
Moje propozycje na ten mecz:
Guadalajara 1DNB 11 1/10
Guadalajara +1.5,+2 3/10
Ja zastanawiam się nad zagraniem spotkania Alcorcon - Valladolid 2,20 Unibet
A ja to odpuszczam Alcorcon zagra ostatni mecz u siebie, wyżej nie będą niżej też ale zapewne będą chcieli utrzymać świetną passę z gier u siebie. Alcorcon wygrał aż 13 meczy, zaledwie 2 przegrał a obecnie ma passę 5 meczy wygranych u siebie. Już wolałbym 1DNB jak grać na Valladolid. W sumie jak Alcorcon nie przegra to zapewni sobie play off, przegra może kusić los.
Interesuje mnie mecz Cordoby, która ale zostawię go sobie jedynie do oglądania - cóż głupio dziś przegrałem na live w jednym meczu i uszczupliłem sobie budżet, zobaczę może coś dopłacę ale ja na bank gram na Guadalajra bo value widzę olbrzymie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Castilla - Mirandes
Powyżej 2,5 gola 1,80 Bet365
✅ 3:0

Pojedynek dwóch najlepszych drużyn w trzeciej lidze hiszpańskiej. Pewne jest to, że obie ekipy w następnym sezonie zagrają w Segunda Division. Ten dwumecz będzie jedynie ukoronowaniem całego sezonu i powalczenie o miano najlepszej drużyny. Zdecydowałem się grać w tym meczu over. Kurs na rezerwy Realu jest zbyt niski. Mirandes to jednak klasowa drużyna, która notuje najlepszy sezon w historii rozgrywek. Co prawda jest to drużyna głównie własnego boiska, ale o zdobycz bramkową na pewno się pokuszą. Drużyna Mirandes zabłysnęła w tym sezonie przede wszystkim świetnymi występami w Pucharze Króla, ale zdecydowanie większym osiągnięciem jest awans do drugiej ligi. Jeśli chodzi o drużynę rezerw Realu to bez wątpienia najsilniejszą formacją jest atak. Jesé, Joselu i Morata to wiodące postaci o charakterze ofensywnej w tej lidze. Real zaczyna wracać na właściwe tory jeśli chodzi o jakość zaplecza. Nie wykluczone, że Mourinho zobaczy potencjał w którymś zawodniku z rezerw i zacznie powoływać go do pierwszego zespołu. W tym meczu widzę over, a kurs jest naprawdę solidny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina:
Piłka Nożna &gt; Hiszpania &gt; Segunda B Play Off
2012-06-01 20:00
Real Madrid B - Mirandés
Typ: Real Madrid B
Kurs: 1.50 Unibet
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru dojdzie do finałowego spotkania w ramach fazy play-off. Naprzeciw siebie staja odpowiednio 2 drużyna oraz 1 hiszpańskiej 3 ligi. Obie ekipy w dość prosty sposób odniosły zwycięstwa w play-offach i zapewniły sobie awans do segunda division. Zwieńczeniem tego sukcesu może być dzisiejsze zwycięstwo w finale rozgrywek. Naprzeciw siebie stanie najlepsza ofensywa w lidze, której przyjdzie zmierzyć się z najsolidniejsza obroną ligi. Faworytem tego spotkania są rezerwy Realu Madryt, powodem tak niskiego kursu jest zapewne własny stadion na którym rozegrane zostanie spotkanie. Ekipa rezerw Los Blancos w obecnym sezonie świetnie spisywała się na własnym stadionie przegrali tylko raz (z Realem Oviedo). Dlatego są zdecydowanym faworytem w tym starciu. Skład ekipy Castlli będzie optymalny spowodowane jest to tym iż gracze nie są wysyłani do ekipy słynnego Mourinho i w 100 % mogą skupić się na grze w Realu Madryt B. Sądzę że ten mecz to tylko formalność, a bramkostrzelny atak zaaplikuje rywalom dzisiaj kilka bramek.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Skład ekipy Castlli będzie optymalny spowodowane jest to tym iż gracze nie są wysyłani do ekipy słynnego Mourinho i w 100 % mogą skupić się na grze w Realu Madryt B.
Skład nie będzie optymalny. Kontuzje wykluczyły Oscara Plano i Ivana Gonzaleza.
Omar, Mendes i Denis powołani zostali do reprezentacji.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Elche CF vs. Gimnastic de Tarragona typ: Elche CF @ 1.80
typ: Obie strzelą @ 1.57

Pora na ostatnią kolejkę w Liga Adelante a tam już nam się sporo wyjaśniło jak na przykład fakt ,że do ligi wraca Deportivo a zainteresowanych powrotem czy też grą w PD jest jeszcze sześć innych drużyn. Ja biorę się za mecz o pietruszkę. Elche ostatnio ma czarną serię ,która powinna być dziś przerwana bo cztery porażki z rzędu to sporo a dziś okazja na godne pożegnanie się z kibicami ,bo grają przecież ze spadkowiczem o nic już nie walczącym. Gospodarze kolejno przegrywali Guadalajara, UD Las Palmas czy ostatnio wysoko z Alcoyano szczególnie boleć może porażka z przedostatnim zespołem i to aż (0-4) na wyjeździe ,wygląda na to że zespół sobie odpuścił ale dziś może się zmotywuje do lepszej gry i samego wyniku. Jeśli chodzi o braki to zabraknie Pelegrin (28/4), Palanca (25/1), Luque (23/0) czy napastnika Linares (16/3). Gimnastic z ligi spadło już tak naprawdę dawno temu ,ich dorobek nawet nie 30-punktów pokazywał mocno że odstają i są głównym kandydatem do miana czerwonej latarni ligi. Dwie ostatnie porażki u siebie z liderami Deportivo i Celtą po (2-1) choć z Gironą i Murcią udało się punktować. Juste (24/0), Moran (33/8), Abalo (17/0) ta trójka wśród gości jest kontuzjowana zaś zabraknie także na boisku Arzu (29/0), Tuni (26/3), Rey (25/1), Powell (20/9). Myślę że wygrana gospodarzy a przy okazji fakt że i goście coś strzelą jest opcją całkiem prawdopodobną w obu przypadkach.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Hercules-Alcorcon 1
1.91
Bet365
Pierwszy mecz w ramach play off o awans do najwyższej klasy rozgrywek w Hiszpanii. Hercules u siebie musi wygrać jeżeli chce awansować dalej, Alcorcon nie grał dobrze na wyjazdach, przegrał aż 9 spotkań wyjazdowych. H2H wygląda na układ bo obie ekipy u siebie wygrywały i to zawsze w stosunku 1-0. Teraz nie będzie sentymentów i kalkulacji. Moim zdaniem też ciekawie wygląda zakład na over 2.5 bramki, kurs 2.30. W 5 ostatnich meczach Hercules aż 4 razy over 2.5, Alcorcon aż 3 razy... trzeba pomyśleć nad tym meczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom