>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Niższe ligi hiszpańskie - Sezon 2011/12

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Hercules - Girona 1
1.67
Bet365
Mecz zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy, pomiędzy 5 a 22 ekipą tabeli. Girona na wyjazdach zaledwie 4 remisy. Hercules u siebie gra dobrze, choć często przegrywał. Hercules ciągle jest w walce o gre w play off, jednak aby sobie to zapewnić musi wygrywać takie mecze, moim zdaniem jak ktoś szuka dobrego kursu to polecam ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania Segunda B Grupa 4
Almeria II - Puertollano
Over 3.5 gola
4.33
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z niższych lig hiszpańskich. W trzeciej lidze w grupie czwartej zostanie rozegrany mecz pomiędzy drugą drużyną z Almerii, a Puertollano. Gospodarze to 13 druzyna w lidze, a goście są na pozycji numer 10. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących wybór dzisiejszego typu.
Pierwsze co biorę pod lupę w swojej analizie to średnia bramek na mecz obu drużyn (gole zdobyte/stracone). Almeria legitymuje się średnią 2.97 gola na mecz co daje im 2 miejsce w klasyfikacji na najwyższą średnią bramek na mecz w 20 drużynowej lidze. Puertollano zajmuje w tej klasyfikacji 7 miejsce i mogą się pochwalić średnią 2.50 gola na mecz. Drugi co sprawdzam to ile razy obie drużyny kończyły mecz wynikiem 4 bramkowym lub wyższym. I tak: gospodarze na 32 meczy mieli aż 12 razy over 3.5 gola co jest najlepszym wynikiem w lidze. Nikt nie miał więcej takich meczy od Almerii. Jeśli chodzi o drużynę gości to oni mieli w 32 meczach 7 razy over 3.5 gola. Reasumując obie drużyny są w czołówce ligi jeśli chodzi o wysokość średniej goli na mecz. Obie ekipy zaliczają w tym sezonie sporo wyników over 3.5 gola zwłaszcza Almeria. Moim zdaniem w tym meczu istnieje spore prawdopodobieństwo, że kibice zgromadzeni na stadionie Almerii zobaczą kilka bramek. Ja stawiam, że bramek będzie cztery. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
✅
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania, División de Honor
Spotkanie: Barcelona - Espanyol
Typ: Barcelona
Kurs: 2,30
Bukmacher:


Przedostatnia kolejka trzeciej grupy División de Honor i mecz niezwykły, bo spotkaniem o trzy punkty tej rywalizacji nazwać nie można. Pomijając fakt, że to derby Katalonii, dziś dojdzie do konfrontacji o mistrzostwo. Barcelona broni tytułu, jednak to jej rywal zza między jest w uprzywilejowanej sytuacji, bo prowadzi w tabeli. Podopieczni Óscara García, który już zapowiedział, że po sezonie opuszcza zespół, w poprzednim meczu niespodziewanie podzielili się punktami z Cornellà, co spowodowało spore problemy na samym finiszu sezonu. Chłopaki z Barcelony niejednokrotnie pokazywali już charakter na boisku i tym razem, grając na Miniestadi, muszą udowodnić, że są najlepszą drużyną w całej lidze, a remis sprzed tygodnia był tylko wypadkiem przy pracy. Wcześniej grali bardzo skutecznie, wygrywając 4 kolejne spotkania: 2-0 z San Francisco, 0-2 z Tarragoną, 5-1 z Lleidą i 1-3 z Cide.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 2
Deportivo - Elche
Deportivo strzeli 2 gole lub więcej
1.57

Bet365


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi hiszpańskiej. Zmierzy się ze sobą lider rozgrywek Deportivo La Coruna i ósme w tabeli Elche. Stawiam w tym meczu na to, że gospodarze strzelą co najmniej 2 gole. Poniżej kilka zdań argumentujących mój dzisiejszy typ.
Deportivo w tym sezonie jest zdecydowanie najlepszą drużyną na zapleczu Premiera Division. Zajmują pierwsze miejsce w tabeli i są bardzo bliscy powrotu do najwyższej klasy rozgrywek. Na swoim boisku spisują się rewelacyjnie. Na 17 rozegranych meczy wygrali aż 15, 1 raz zremisowali i tylko 1 raz przegrali. Co ciekawe mają obecnie serię 12 wygranych z rzędu na swoim boisku! I teraz najważniejsze. Aż 11 razy w ostatnich 12 meczach przed własną publicznością strzelali 2 gole lub więcej. Ich ostatnie wyniki to między innymi 3:1, 2:0, 3:0, 2:1, 2:1... Deportivo dzisiaj nie da szans drużynie z Elche. Moim zdaniem wygrają ten mecz 4:1. Stawiam na zakład: La Coruna over 1.5 gola.
✅
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Sabadell - Celta Vigo 05.05.2012, 18:00

Typ:
Celta Vigo
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill
Stawka: 4/10

Analiza:

Gospodarze od trzech spotkań bez wygranej, utrzymania w Segundzie zapewnione.
Celta po porażkach z rywalami z walki o awans od PD, wygrało z Barcą B 4-1 u siebie.
Do końca sezonu 3 kolejki, Celta traci pięć punktów do miejsca dającego bezpośredni awans do PD
oraz zaległy mecz ostatnią w tabeli Cartageną.
Forma , motywacja po stronie gości, pierwszy mecz wygrali 4-1, więc szanse na wygraną są naprawdę wysokie.

✅ 1-2
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Almeria 6/10 1,99 w sbo ⛔ 1-2
La Coruna (-0,25) 6/10 1,85 w sbo ✅ 0-3

Almeria walczy o baraże, traci 3 punkty do Cordoby, Deportivo gra z będącą bez formy Numancią,
więcej nie trzeba pisać o tych meczach

Segunda Division B - Group 2
Osasuna B - R. Union X 3,1 w Sportingbet, teraz 2,94 w BetRedKings 10/10 ✅ 1-1

obu ekipom punkt w ostatniej kolejce daje utrzymanie w lidze.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Numancia - Dep. La Coruna

Numancia w ostatnich meczach się dosłownie opierdziela ( ostatnia wygrana w marcu z Recreativo Huelva, która również formą nie błyszczy..) a w najbliższych dniach musi się zmierzyć się z takimi zespołami jak Deportivo, Hercules, Barça B, Almeria.
Numancia są w strefie tej bezpiecznej strefie; 13 punktów od spadku do 10 playoff strefy. Oni wykazują brak postawy i pragnienia. W ostatnich spotkania, gdzie można było zgarnąć 15 punktów - Numancia zdobyła całe 2 !
Trener Machin nie puścił na spotkanie Cabrera Bedoya , natomiast Del Pino, Juanjo, Ripa i Larrea są kontuzjowani..
Odległość pomiędzy Deportivo (1 °) i Celta de Vigo ust 3 º) to 7 punktów, pozostało jest 6 spotkań (18 punktów). Patrząc na fakt, że w ostatnich dwóch meczach La Coruna zdobyli jedynie punkcik, dzisiaj zapowiadają walkę wyłącznie o zwycięstwo i komplet punktów, aby oddalać się Celta de Vigo.

Najlepszy strzelec Riki i Aythami wyleczył kontuzji i będzie dostępny do JoséLuis Oltra, jak i również David Rochela, Argentyńczyk Diego Colotto i PortugueseBruno Gama. Brakuje bramkarza, ale ostatnio już grał Germán Lux i spisał się całkiem dobrze.
La Coruna✅
2.20 expekt
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Co do dzisiejszych meczy, a zwłaszcza tych które podałem,
La Coruna była skuteczna w 1 połowie i później kontrolowała mecz.
Wynik w meczu Almerii nie odzwierciedla przebiegu meczu, w 1 połowie dostali z kontry.
W 2 połowie mieli kilka wybornych okazji na bramki, ale dopiero w ostatniej minucie strzelili gola, szkoda.
Szkoda przegapionej Girony, bo walczą o utrzymanie, a rywale ostatnio bez formy,
trzeba pilnowac meczy w ostatnich kolejkach, bo coś dobrego napewno się znajdzie ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Co z villarreal B ? spadają automatycznie do 3 ligi?
Tak.
Nie wiem tylko czy zamienią któregoś z teoretycznych spadkowiczów czy awansuje o jedna drużyna więcej.
Jak tylko to sprawdzę - wrzucę tu informację.

Edit: Póki co nie widzę informacji o sposobie &quot;przeprowadzenia&quot; tej degradacji.
Oczywiście Villareal wyląduje w III grupie Secunda B. JAk to wpłynie na Play-offy, które rozgrywają po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy - nie mam pojęcia. Może po prostu, któryś przegrany playoffów załapie się na dodatkowe miejsce.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Cadiz - Real Madrid &#39;&#39;B&#39;&#39;
Będzie to niezwykle ciekawe spotkanie w ramach baraży o awans do Segudna Division, Zespół rezerw Królewskich bardzo by chciał tam grać i mierzyć się w gran derbi &#39;&#39;rezerw&#39;&#39;. Trener Alberto Toril uspokaja jednak w większości młodych graczy, Wyśmienity jest atak Joselu i Morata razem mają 33 bramki, Jose Mourinho bacznie ich obserwuję, Jak robią ogromne postępy. Zespół jest gotowy na awans i spodziewam się że z Cadiz tego osiągną ma wyjeździe na pewno musza strzelić bramkę aby było to możliwe.
Win Real Madrid @@ 3,55 ✅
Over 2,5 @@ 1,90 ✅
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Celta Vigo - Alcoyano

Zaczynając od przejrzenia samej tabeli;
- Celta aktualnie znajduje się na 2 pozycji, mając 75punktów (po plecach depcze im Valladolid - również 75 punktów)
- Alcoyano to drugi koniec tabeli; miejsce 20, z &quot;dorobkiem&quot; 37punktów - spadek będzie jak nic..

Celta u siebie ma 4 miejsce w tabeli ( 13-1-4), na 18 spotkań strzelili 42 bramki.
Alcoyano na wyjeździe również zajmuje drugi koniec tabeli ( 3-3-13 ), 40bramek dali sobie strzelić, sami trafili zaledwie 21.

Pod względem formy Celta zajmuje 1 miejsce w tabeli,w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli 14 punktów, Alcoyano natomiast w 5 ostatnich meczach zdobyli 4 punkty (m.in wygrana ze słabizną Huelva, oraz remis z Cordobą).

Od kiedy Celta przegrała derby przeciwko Deportivo, a następnie poniesli porażkę przeciwko Alicante, odnotowali od tego czasu całkiem niezłą formę pokonując w pięknym spotkaniu 4:1 Barcelone B, Alcorcon 3:0, a i również ostanio pokazali chęć utrzymania się na tej pozycji, powalając na łopatki Guadalajara 3:0.

Dodam, że 06.01.2012 było pierwsze spotkanie tych drużyn, wtedy skończyło się wynikiem 3:0 dla Celty, dzisiaj będzie podobnie.

Celta (-1) 1.65 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
ja od siebie krotko i na temat bo z telefonu. Ja gram na walcząca o utrzymanie Gualdajare która pojedzie dziś na mecz z Elche. Nie dość że gospodarze ostatnio bez formy to braki kadrowe a do tego ostatnie dwie czerwone kartki w meczu ligowym. A kurs mega bo na gości w granicach 4.50. Ja to biorę w ciemno.
2-3 +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Cztery spotkania przed końcem sezonu Xerez zajmuje bezpieczne 14 miejsce, z dorobkiem 46 punktów, jego dzisiejsi rywale to lider tabeli, posiadacze dwukrotnie więcej punktów.
Xerez forma: 2-2-2 (8-6)
Deportivo forma: 4-1-1 (14-9)
Xerez dom: 7-5-7 (26-26)
Deportivo na wyjeździe: 9-2-7 (24-21)

Deportivo ma silną ofensywę i dobra obronę w porównaniu z Xerez, które dotychczas straciło 52 bramki. Dodam, że goście są zmotywowany i zagrają w pełnym składzie, bo nie chcą ryzykować ich &quot;bezpośredniej promocji&quot; w ostatnich meczach.
Do gości wraca z kontuzji bramkarz Aranzubia (GK 35/0).
Ciekawie zapowiada się również duet Juan Carlos Valerón i Bruno Gama, tych dwóch zawodników strzeliło bramki, albo asystowało w 20 z 35 bramek strzelonych przez zespół Depor w ostatnim sezonie.

Przeszło miesiąc temu Valladolid na wyjeździe rozgromił Xerez 4:0, ostatnie spotkanie pomiędzy Deportivo a Xerez skończyło się wygraną Coruny 2:1, nie widzę przeszkód, aby dzisiaj było inaczej, aniżeli wygrana gości.

Typuje:
Deportivo La Coruna 1.78
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Girona-Villarreal B
Girona
1.70
Bet365

Do zakończenia Segunda Division jeszcze 3 spotkania. W 39 kolejce spotkają się walcząca o utrzymanie Girona z rezerwami Villarreal, które zostaną zdegradowane po tym jak pierwsza drużyna &quot;Żółtej Łodzi&quot; spadła z najwyższej klasy rozgrywek w Hiszpanii.
Girona chcą się utrzymać musi taki mecz wygrać, do tego ostatnio dobrze im się powodzi - nie przegrali żadnego z 5 ostatnich spotkań a u siebie wygrali m.in. z La Coruna i Cordobą. Villarreal też radzi sobie bardzo dobrze, jednak myślę,że bardziej będzie zależało na wygranej gospodarzą, którzy wykorzystają atut własnego boiska i tym samym przynajmniej do jutra będą bezpieczni.
Girona walczy z Guadalajara o to, która ekipa się utrzyma. Guadalajara jutro zmierzy się z rezerwami Barcelony.
Mój typ to zwycięstwo gospodarzy.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Cordoba-Cartagena

Miałem okazję obserwować ostatnio dwie ekipy. Cordoba walczy o miejsce premiujące grę w &quot;PO&quot; więc będą gryźć trawę dzisiaj, żeby zainkasować 3 pkt. Gospodarze jak i gości grają bardzo otwarty futbol z tego co zaobserwowałem i stwarzają masę sytuacji a co za tym idzie nabijają trochę kornerów.
Over 10,5 rożnych @ 1,90
Goście na stojąco więc red...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wydaje mi się że z ligi w zaistniałej sytuacji spadają tylko trzy ostatnie drużyny.
Też tak sądzę. O ile jeszcze parę dni temu nie wiedziałem, jakie rozwiązanie przewiduje regulamin... to po lekturze któregoś artykułu na spanishfootball.info jestem niemal pewny, że w tym roku spadną 3 zespoły + Villareal B.
To daje bezpieczną pozycję Gironie i... zdecydowanie zmienia sytuację. Gdyby Girona walczyła o utrzymanie - poparłbym typ na gospodarzy. W tej sytuacji wcale nie muszą dać z siebie 100% a rywale... rywale w pewnym sensie walczą o życie.
Najlepsi przejdą do pierwszego zespołu i dostaną szansę na rywalizację w tej samej lidze. Ci którzy się nie wybiją spadną niżej, co z pewnością nie zaspokaja ich ambicji sportowych. Omijam ten mecz szerokim łukiem.

Moją propozycją na dziś jest:
Cordoba - Cartagena
Cordoba -1,5

5/10 @ 1,825
Bet365

✅ 4,125
Niestety czas nie pozwala napisać w tej chwili analizy ale... nadrobię to po południu. Teraz przede wszystkim chciałem przestrzec przed zbyt dużym zaufaniem w stosunku do Girony


Cordoba-Cartagena

Miałem okazję obserwować ostatnio dwie ekipy. Cordoba walczy o miejsce premiujące grę w &quot;PO&quot; więc będą gryźć trawę dzisiaj, żeby zainkasować 3 pkt. Gospodarze jak i gości grają bardzo otwarty futbol z tego co zaobserwowałem i stwarzają masę sytuacji a co za tym idzie nabijają trochę kornerów.
Over 10,5 rożnych @ 1,90
Dość dawno zacząłem pisać swojego posta - Twojego jeszcze nie było.
Cordoba to przede wszystkim świetna drużyna na własnym terenie. Ostatnia porażka była bodajże w listopadzie. Przez ten czas niemal same zwycięstwa. Dziś nie powinni mieć żadnych kłopotów ze zdegradowaną Cartageną.
Moim zdaniem typ na -1,5 lepszy niż na over rzutów rożnych ale... kto wie.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dość dawno zacząłem pisać swojego posta - Twojego jeszcze nie było. Cordoba to przede wszystkim świetna drużyna na własnym terenie. Ostatnia porażka była bodajże w listopadzie. Przez ten czas niemal same zwycięstwa. Dziś nie powinni mieć żadnych kłopotów ze zdegradowaną Cartageną. Moim zdaniem typ na -1,5 lepszy niż na over rzutów rożnych ale... kto wie.
Spokojnie , gospodarze sami mogą pokryć to linie bo wiadomo, że zaczną szturmować od samego początku. Czym dłużej będzie utrzymywał się remis tym lepiej. Spodziewam się otwartego spotkania jedni grają o &quot;coś&quot; drudzy o nic więc pewnie postawią na ofensywę. Stawka oczywiście bez szaleństw ale myślę ,że warto. Zobaczymy jak to wyjdzie wieczorem. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Guadalajara - Barcelona B 1 @ 2.25 Bet365 ✅ 2:0
Barcelona to zespół któremu kibicuję, jednak dzisiaj trzeba podejść obiektywnie do spotkania rezerw Barcelony z Guadalajarą. Mimo znacznie słabszej pozycji w tabeli dzisiejszych gospodarzy, bukmacherzy uważają ich za faworyta tego meczu i wcale im się nie dziwię. Barca B bowiem nie walczy już o nic. Na trzy spotkania przed końcem ma pewne miejsce w środku tabeli z brakiem możliwości grania w play-offach, ale również nie są zagrożeni spadkiem. Natomiast Guadalajara walczy o ligowy byt. Aktualnie ma 2 pkt straty do Girony, ale Girona już wczoraj zagrała swój mecz i go zwyciężyła. W ogóle jak spojrzymy na ich ostatnie poczynania to widać, że są bardzo zdeterminowani, by utrzymać się w lidze. Również Guadalajara po słabszych meczach wzięła się do kupy i wygrała na wyjeździe z Elche 2:3. Ta walka o pozostanie w Segunda Division między tymi ekipami dodaje im skrzydeł i wygrywają z lepiej notowanymi przeciwnikami.
Jeśli chodzi o formę gospodarzy to zdobyli zaledwie 4 pkt w ostatnich pięciu meczach, ale właśnie ostatni mecz z Elche pokazał, że potrafią się zmotywować, gdy sytuacja ich do tego zmusza. Co więcej, Barcelona radzi sobie jeszcze słabiej w ostatnim czasie: raz wygrana i cztery porażki.
W październiku w Barcelonie padł wynik 1:2 na korzyść Guadalajary. Dzisiaj grają oni na własnym stadionie i widząc uciekającą Gironę muszą ten mecz wygrać, aby ponownie wrócić z pozycji spadkowej. Myślę, że po takim kursie warto grać na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom