>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL Stanley Cup playoffs 2023

Status
Zamknięty.
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Po 3 mecze każdej z drużyn za nami. Wyniki, jak to w NHL, trudne do przewidzenia. Ale, jako że każdy mecz teraz zaczyna ważyć swoje, zrobiłem sobie wczoraj małe zestawienie kar 2 minutowych. Wnioski wyciągnijcie sami..

Mecz 1 2 3
--------------------------------------------------------
1. Boston - Florida 4 11 6
2. Dallas - M.Wild 13 11 10
3. E.Oilers - Kings 11 5 13
4. Vegas - Winnip 6 11 13
5. Carolina - Island. 8 7 9
6. Seattle - Colorado 5 8 9
7. Rangers - Devils 7 13 10
8. Toronto - Tampa 10 11 8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1470
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Zostały dwa nocne mecz i moze coś uda sie ugrac.
Wild wypunktowali Stars ostatnio , u których w zasadzie nic nie funkcjonowało, błędy w obronie , które wykorzystywali gracze WIld, w ataku troche bez pomysłu i na pałę a Oettinger nie pomagał, no i stad lanie, które jak najbardziej sie należało a wynik nie wziął sie tym razem z przypadku. Jednak kazdy mecz jest inny i licze ze ten tez bedzie zupełnie inny. Stars potrafia sie odrodzic i mysle ze dzis zagraja inaczej, w Wild rotacja na pozycji jedynki nie jestem pewnien czy pomaga. Ja ide w kierunku gosci

Stars ml kurs 1,95✅💚

W parzr KIngs -Oilers mamy bardziej wyrównane mecze, i bywaja dogrywki do których szczescie mają gracze KIngs choc trzeba przyznac ze ostatnia wygrana jak najbardziej zasłużona. W Oilers obudził sie McDavid ale nie pociagnął druzyny, mysle ze dzis Connor bedzie tak samo skuteczny i przelozy to sie na zespoł. Bardzo cenie Królów ale mysle, że przed wyjazdem do Edmonton bedziemy mieli stan remisowy

Oilers RT kurs 2,05⛔ wygraną Oilers po dogrywce

I jeszcze taki dubel bramkowy
Oilers over 2,5 + Stars over 2 kurs ako 2,05✅💚
wszystko fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2218
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Minnesota - Dallas : liczba 2 minutowych kar +8,5
Los Angeles - Edmonton : liczba 2 minutowych kar +8,5
Ako 2.51 fortuna

Typ czysto statystyczny.. powyższe mecze w playoff generują bardzo dużą ilość kar. Liczę, że tak będzie ponownie

edit.. ehh statystyka ale dziś spróbuję to samo na mecze Rangers oraz Knights
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis typy które chodzą za mną od wczoraj ale zobaczymy. W derbach NY ostatnio lepsze diabły choc sam mecz bardziej pod dyktando gospodarzy, gdzie było sporo okazji ale młody Szwajcar w bramce pokazał kawał dobrego rzemiosła, dzis cos mi sie wydaje ze tk różowo nie bedzie i Rangers dopną swego i wyjda na 3-1.

NY Rangers RT kurs 2,05⛔

W parze Leafs-Bolts scenariusz układa sie dosc podobnie do zeszłego roku, mecz numer trzy zgarnelo Leafs choc to Bolts byli juz blisko ale cwaniak O'Reilly pokazał jak sie gra w PO i dopowadził do dogrywkia w niej gosci predzej trafili do sieci. Dzis potrzeba mimo wszystko lepszej gry Vasilewskiego i wiecej z przodu, i Tampe na to stać

Bolts RT kurs 2,44⛔

I jeszcze gram bramki obu ekip bo stac ich na przynajmniej trzy trafienia a mysle ze wpadnie wiecej

NY Rangers over 2,5 + Bolts over 2,5 kurs ako 2,45
wszystko fortuna⛔

A mialem odpuścić pisanie wczoraj
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj poszło beznadziejnie, choc Bolts wypuscili wygrany mecz niestety, moze dzis bedzie lepiej
Mysle ze Canes zamykaja te serie, Isles walcza ofiarnie, walcza na bandach ale to za mało na lepszych jakosciowo Cane, mysle ze dzis beda dwie bramki przewagi Huraganów

Canes RT kurs 2 🅾 Sorokin odpalił we własciwym momencie ale nie dobrym dla typujacych

Nadal nie przekonja mnie Nafciarze, przez te cztery spotkanie nie widziałem kompletnej druzyny, zawsze jakis element nawalił, nie było widac McDavida, a to w bamce kłopot i bałagan w defensywie, jeszcze nigdy te elementy ze soba nie zagrały i mecze sa na styku i takiego tez sie dzis spodziewam, wynik moze isc w dwie strony ale ja ide w kierunku gosci

Kings z x kurs 1,99🅾
fortuna

Czas na przerwę w pisaniu, pograne będzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
mark1973
Nie poddawaj się i pisz dalej analizy,każdy kto liznął trochę Play off NHL to wie jak ciężko się wstrzelić w drużyny.Jak nie wstrzelimy się w odpowiednią drużynę to straty murowane.Proponuję poczekać na drugą rundę i dalsze wtedy troszkę powinno się rozjaśnić.Pozdrawiam,Życzę samych zielonych kolorów
 
Otrzymane punkty reputacji: +588
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów NHL
Colorado-Seattle
Play off rządzą się swoimi prawami,kto się nie wstrzeli formą to jedzie na szybkie wakacje,moim skromnym zdaniem 3 elementy są za tym etapie rozgrywek decydujące: przygotowanie fizyczne,bramkarz,obrona.1 miejsce z tych 3 to wg mnie bramkarz,da ciała w 2 meczach i praktycznie zapewnia wakacje reszcie ekipy.
Na dziś mecz w Colorado.Lawiny do tej pory nie przekonują mnie w Play off,może odpalą z formą może nie,obstawiam,że nie.Jesteśmy po 4 meczach jest remis,typuję ,że kto wygra 5 mecz jedzie ostatecznie dalej do 2 rundy Play off.Dlatego typ
Kraken win ml 2,45 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +900
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mecze to spróbuje jakis dubel złozyc.
Ile w hokeju znaczy dobry bramkarz przekonujemy sie w ligach, mistrzostwach swiata itp. Bruins maja solidnego golie. Ulmark moze poza jednym meczem broni na wysokim poziomie , przeciwnicy moga tłuc ile wlezie, nie robi to na nim wrazenia. Mysle tez ze Bruins nie pozwola na dominacje u siebie jak w meczu na Florydzie, musza to dzis skonczyc bo sytuacja moze wymknac sie spod kontroli kilka typów zwiazanych z Miśkami

Bruins handi minus 1,5 kurs 2 fortuna
Grałbym tez gola do pustej bramki bo w przypadku prowadzenia Bostonu, na co licze, jedna lub dwom bramkami Pantery nie beda mialy wyjscia i zdejma golie a wtedy sa szanse na taka bramke, jesli ktos znajdzie gdzies ten typ to mysle ze kurs w okolicach 3 powinien byc

I dubel Bruins RT + Kraken plus handi 2,5 kurs ako 2,18 fortuna

Myśle ze goscie nie stoja na pozycji i sa w stanie sie przeciwstawic atakowi mistrzów, u siebie zagrali swietne wygrane spotkanie i stac ich na to dzis. Nie jestem pewien czy Georgijev przeprowadzi Avs przez PO, Dzis spodziewam sie ze Colorado nie wygra az trzema golami
 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Ja dziś liczę po cichu na to, że Boston będzie chciał odprawić Pantery i spokojnie czekać na następnego przeciwnika.. Postawiłem więc dziś (stawka bez szaleństw) coś takiego (Fortuna Betbuilder)

Boston win z handi -1,5 :mad::mad::mad: jednak Miśki postanowiły grać dalej(pewnie słówko od sponsorów - więcej meczy, więcej reklam, więcej kasy;) )
Liczba bramek - powyżej 4,5
strzelec bramki - T.Hall (punktował w ostatnich 3 meczach, ewidentnie jest w gazie i potrafi znaleźć drogę do bramki)
ako: 5.25

I za większą stawkę:
Boston gol w przewadze więcej niż 0,5
Colorado - Seattle - liczba goli +4,5
Ako: 2:14
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1470
rekretyper 84,2K

rekretyper

Użytkownik
Grałbym tez gola do pustej bramki bo w przypadku prowadzenia Bostonu, na co licze, jedna lub dwom bramkami Pantery nie beda mialy wyjscia i zdejma golie a wtedy sa szanse na taka bramke, jesli ktos znajdzie gdzies ten typ to mysle ze kurs w okolicach 3 powinien byc.
Taki zakład jest w Fortunie po kursie 2,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +588
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Witam.. Ktoś oglądał mecz Bruins? To pech czy słaba gra, bo ze statystyk strzałów na bramkę to wychodzi tam totalna dominacja Miśków (47 do 25)..
 
jaroslav_ 417K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Witam.. Ktoś oglądał mecz Bruins? To pech czy słaba gra, bo ze statystyk strzałów na bramkę to wychodzi tam totalna dominacja Miśków (47 do 25)..
Oglądałem. Boston pierwszą tercję przespał, nawet w PP nie potrafili ustawić niczego sensownego, nie oddając nawet strzału w PP. Sporo ilość solo akcji i raczej zabawy niż motywacji do zdominowania i wygrania spotkania. Na drugą tercję wyszli chyba po mocnej zjebce w szatni bo ruszyli od początku na bramkę Panter i działo się naprawdę sporo. Bruins oddali łącznie 18 strzałów, przy PP wyrównali szybko na 1:1. Całą tercję dominowali Pantery, ale nie potrafili tego przekuć w kolejne gole - finalnie dostali bramkę (trochę z przypadkowej akcji) do szatni. Trzecia tercja to dokładnie ten sam scenariusz co druga. No i pechowa bramka stracona w dogrywce, gdzie Ullmark zawalił bramkę, zresztą tak jak pierwszą w tym meczu. Ogólnie nie był to dobry mecz Bruins, nie to co widzieliśmy w sezonie zasadniczym czy poprzednich spotkaniach serii. Pantery wykorzystały doskonale błędy Ullmarka, zagrali cierpliwie i wygrali. Imo, moim zdaniem kolejny mecz to czysta wygrana Bruins.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
mikko-makko 2,8K

mikko-makko

Użytkownik
Witam.. Ktoś oglądał mecz Bruins? To pech czy słaba gra, bo ze statystyk strzałów na bramkę to wychodzi tam totalna dominacja Miśków (47 do 25)..
Hej,

oglądałem tylko 1 tercję. Do utraty 1 bramki Bruins grało fajnie i szybko ale bardzo dobra postawa Bobrovakyego zatrzymywała gumę. Po stracie bramki nie wiele się zmieniło a dodatkowo dochodziło do niebezpiecznych kontr Panter. Niestety było już późno więc najciekawsze (nawet po statach) mnie ominęło.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Hej,

oglądałem tylko 1 tercję. Do utraty 1 bramki Bruins grało fajnie i szybko ale bardzo dobra postawa Bobrovakyego zatrzymywała gumę. Po stracie bramki nie wiele się zmieniło a dodatkowo dochodziło do niebezpiecznych kontr Panter. Niestety było już późno więc najciekawsze (nawet po statach) mnie ominęło.
Wlasnie się zastanawiam czy Siergiej miał wyskok czy w końcu złapał rytm i utrzymywał poziom. To że stać go na to każdy kto śledzi hokej wie. Jeśli tak ta seria może nam się przeciągnąć i kto wie jak się skończy
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów NHL
Na dzisiejszą nockę wybrałem chyba najtrudniejszy zestaw do wytypowania a mianowicie Diabły kontra Strażnicy.Jesteśmy po 4 meczach i mamy remis,na co warto zwrócić uwagę wygrywają tylko Goście,no właśnie co możemy powiedzieć o tej rywalizacji? Moim skromnym zdaniem Strażnicy po 2 wygranych nie wytrzymali ciśnienia i zaliczyli 2 wtopy u siebie,można dodać o mocnym charakterze Devils,że to udźwignęli i o ile 3 mecz był dla nich meczem typu gramy dalej albo rezerwujemy na 99 procent wakacje to dali radę i poprawili Nowojorczyków w 4 meczu.Ten mecz typować to trochę jak wróżenie z fusów.
Mój typ to win New Jersey Devils czas reg.
2,45 fortuna
Można pokusić się o rozpoczęcie progresji na win gospodarzy..........7 meczy pod dyktando gości raczej wątpliwe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1153
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio hokej trochę zaniedbany na rzecz MLB, ale śledzę co nieco. Wyniki ciekawy, a najbardziej ten w serii Colorado - Seattle. Może powtórka z sezonu kiedy Vegas będąc beniaminkiem dotarli do finału. Do rzeczy. Dzisiaj chyba pójdę w win Devils i Vegas właśnie. Devils podnieśli się z wyniku 0-2 w serii zdobywając na wyjeździe dwa zwycięstwa i dzisiaj powinni wykorzystać moment kiedy "momentum" jest po ich stronie. Oglądając część spotkania widać, że ekipa jest zgrana i pewnie próbuje iść po swoje, a liderzy Rangersów trochę ospali. Jeśli dzisiaj Devils zagrają u siebie tak jak w ostatnich spotkaniach to wyjdą na prowadzenie. Co do Vegas to krótka piłka. Trzy wygrane z rzędu, a w ekpie Jets zabraknie prawdopodobnie Scheifele'go a i z nim w składzie "szału nie ma".

✅ Devils ML & Vegas ML @2,78 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1022
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dwa dni szedłem z prądem ale sie nie udało to moze pod prąd zaskoczy,
Ja widze inaczej dzisiejsze mecze niz koledzy

Trzecia porazka z rzedu Rangers jakos mi sie nie widzi, troche jestem zaskoczony ze tak doswiadczony zespol jak Rangers nie radził sobie u siebie, mysle ze trzeba cos zmienic i dzis zaskoczyc Diabły na ich lodzie, dla mnie potencjał plus doswiadczenie po stronie gosci

Rangers ml kurs 1,9

Bolts na wakacjach? bardzo mozliwe ale czy juz dzis to zobaczymy. Słabiej niz oczekiwałem gra Vasilewski ale to nie maszyna , ma słaby punkt, ktorego szukaja gracze Leafs , ale jest w stanie zamurowac bramke, z przodu przydałoby sie wiecej dokładnosci i czasem po prostu trzeba strzelac a nie grac koronkowo

Bolts ml kurs 2,2

W miescie hazardu pewnie szykuja szampany na awans do kolejnej rundy, ale ta liga jest tak piekielnie wyrównana nieprzewidywalna ze trudno przewidziec co sie wydarzy. Mnie po głowie chodzi wygrana Jets , moze Vegas nie beda mieli dnia , moze Hellebuick skaradnie mecz a moze jeszcze cos sie wydarzy. Bedzie sie działo a Jets potrafia sie odradzac , mam nadzieje ze dzis

Jets z x kurs 1,88
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1329
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Hej.. koledzy na forum idą w stronę Devils.. Ja uważam, że mecze tej pary są nie do wytypowania.. Choć te prognozy mają sens.. ile razy mogą zwyciężać goście..
W meczu Leafs powinno pójść na ostro, czyli logiczne byłyby kary (choć ostatnio się na nich przejechałem).. W tych meczach pada też sporo goli więc over kusi..
W meczu Knights stawiam na tych ostatnich.. Jets mnie nie przekonują, ani w rundzie zasadniczej ani teraz..
Ostatecznie pójdą 2 kupony -

1. Toronto - Tampa - liczba kar 2 minutowych +7.5
Devils win (ml) + mniej niż 7.5 goli
ako - 3.81

2. Toronto - Tampa - liczba bramek +5.5
Las Vegas - Jets - liczba bramek +4.5
Rangers - +1,5 bramki(z dogrywką) (oczywiście najniższy kurs uwalił kupon:confused: )
ako - 2.69

Tradycyjnie pierwszy kupon bardziej dla rozrywki, drugi pograny troszkę poważniej. Wszystkie typy z fortuny

Ps. Grałbym dziś z betbuilder Win Las Vegas(ml) + bramki(over 4.5) ale niestety w tym meczu nie jest dostępny..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1032
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Dziś na pierwszy rzut oka :

- Carolina win(ml)
- Boston win + over 4,5gola kurs 2,36 , lub dla odważnych Boston -1,5 + over 5,5 gola + strzeli gola (Marchand lub T. Hall) kurs ok 6.00 :love::love: (ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami Miśki sobie na początku odpuściły, myślę, że teraz profilaktycznie dostaną zjebkę już przed meczem a nie dopiero po pierwszej tercji i skończą dziś zabawę z Panterami.)
- Dallas + 0,5 bramki strzelonej w PP(co mecz od początku playoff pada tu sporo bramek w PP )

Ostateczne propozycje wrzucę późnym wieczorem..

Jakieś uwagi lub propozycje szanownych kolegów z forum mile widziane
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom