>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2023

Status
Zamknięty.
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Dziś na pierwszy rzut oka :

- Carolina win(ml)
- Boston win + over 4,5gola kurs 2,36 , lub dla odważnych Boston -1,5 + over 5,5 gola + strzeli gola (Marchand lub T. Hall) kurs ok 6.00 :love::love: (ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami Miśki sobie na początku odpuściły, myślę, że teraz profilaktycznie dostaną zjebkę już przed meczem a nie dopiero po pierwszej tercji i skoczą dziś zabawę z Panterami.)
- Dallas + 0,5 bramki strzelonej w PP(co mecz od początku playoff pada tu sporo bramek w PP )

Ostateczne propozycje wrzucę późnym wieczorem..

Jakieś uwagi lub propozycje szanownych kolegów z forum mile widziane
Również idę w stronę Boston Bruins. Oglądałem całą serię i widać, że Boston nie wrzucił w tej serii jeszcze najwyższego biegu - co tez obróciło się przeciwko nim w ostatnim spotkaniu. Niemniej, widać różnice jakości, pomysłu na grę i ogólnie całokształtu pomiędzy obiema drużynami. Moim zdaniem dzisiaj Bruins wyjdą zmotywowani po ostatniej porażce i siada na Pantery od początku.
 
FNM99 693,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Witam po krótkiej przerwie. Nadchodząca noc przyniesie nam 4 emocjonujące mecze, a ja do każdego z nich podrzucę coś od siebie, dzieląc je na dwa kupony. Kolega już podał kilka fajnych propozycji, ale może dodam jeszcze coś ciekawego. Opisy do spotkań niezbyt obszerne, ale trochę ubogo z czasem. Kursy według Fortuna.

1. NY Islanders vs Carolina Hurricanes (2:3 w serii): Powyżej 1.5 goli w 3. tercji (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 1:2 po OT, niestety tylko jeden gol w 3. tercji przez co cały kupon poleciał

Możliwe, że tym meczem Isles pożegnają się z rozgrywkami w obecnym sezonie. Ja jednak odpuszczę typowanie zwycięzcy, a skupię się na myślę dość fajnej propozycji. Wydaje mi się, że to spotkanie powinno dostarczyć dużo goli, gospodarze nie mają nic do stracenia i na pewno będą próbować gonić wynik w razie negatywnego dla nich rezultatu w ostatniej części meczu. Jeśli nie, to liczę może na gole do pustej bramki, albo po prostu na dobrą skuteczność ofensywy w 3. tercji.

2. Florida Panthers vs Boston Bruins (2:3 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65 // Wynik 7:5, jak dla mnie najlepsze widowisko w tegorocznych play-off'ach, przynajmniej na razie. Trzecia tercja kosmos :)

Wydaje mi się, że Panthers postraszą Bruins w tym pojedynku, a kto wie, może uda im się doprowadzić do 7 starcia. Bramek powinniśmy trochę zobaczyć, być może nie tylko ze strony gości. Ja liczę na łączną liczbę w postaci co najmniej sześciu trafień już w regulaminowym czasie gry.

Łączny kurs: 2.80



3. Minnesota Wild vs Dallas Stars (2:3 w serii): Gol do pustej bramki: TAK (ML) Kurs: 2.30 // Wynik 1:4

Zaproponował bym to co kolega wyżej, czyli trafienie gości w PP, ale pójdę tym razem w gola do pustej bramki. Liczę, że zobaczymy komplet meczów w tym zestawieniu, ciężko jednak powiedzieć czy Wild podołają tej presji. Jeżeli tylko nie będzie bardzo wyrównanego meczu i przede wszystkim wyniku, to spodziewam się dość szybko sprowadzonego na ławkę bramkarza jednej z ekip, co powinno dać choć jedno trafienie do pustej bramki.

4. Seattle Kraken vs Colorado Avalanche (3:2 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.75 // Wynik 1:4, ponownie zabrakło jednej bramki do zamknięcia kuponu...

Standard ode mnie w tym zestawieniu, czyli over na bramki. Niesamowite jest to, jak mało goli pada w bezpośrednich meczach tych drużyn biorąc pod uwagę liczbę stworzonych sytuacji bramkowych obu ekip. Ostatni mecz zakończył się z tylko 5 trafieniami, gdzie na spokojnie mogłaby paść dwucyfrowa łączna suma goli na tablicy wyników. Teraz liczę na znacznie lepszą skuteczność i oczywiście choć odrobinę więcej szczęścia w ofensywie. Poza tym, Kraken stoją przed wielką szansą wyeliminowania broniących tytułu Avs i to już w pierwszej rundzie, także zapowiada się bardzo ciekawie.

Łączny kurs: 4.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Florida Panthers - Boston Bruins
D. Pastrnak zdobędzie bramkę @ 1.85

26 letniego Czecha Davida chyba nikomu kto interesuje się NHL, a nawet jeśli oglądał tylko ten sezon, przedstawiać nie trzeba. David w tym roku po raz pierwszy w karierze przekroczył linię 60 bramek w sezonie zasadniczym i prawdę mówiąc poprowadził Bruins do pobicia rekordu ligi w ilości wygranych spotkań. Pomimo tak znakomitego sezonu, lider zespołu w Play-offach nie spisuje się tak dobrze, w serii 5 spotkań z Panterami zdobył dwie bramki, zaledwie dwie, biorąc pod uwagę jego formę z obecnego sezonu. Mając na uwadze obecną serię i ostatnie spotkania, liczę na to, że Bruins w tym meczu wyjdą w pełni zmotywowani i usiądą na gospodarzach od początku, co nie do końca udało się w ostatnim przegranym spotkaniu. Licząc na mocną ofenfywe Bruins, myślę również o pierwszej formacji oraz gwieździe, czyli wspomnianym już Czechu. Czuję, że to on dzisiaj poprowadzi Bruins do zwycięstwa i zapewni awans do dalszej fazy Play-off swojej drużynie strzelając bramkę lub dwie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +936
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Florida Panthers - Boston Bruins
D. Pastrnak zdobędzie bramkę @ 1.85

26 letniego Czecha Davida chyba nikomu kto interesuje się NHL, a nawet jeśli oglądał tylko ten sezon, przedstawiać nie trzeba. David w tym roku po raz pierwszy w karierze przekroczył linię 60 bramek w sezonie zasadniczym i prawdę mówiąc poprowadził Bruins do pobicia rekordu ligi w ilości wygranych spotkań. Pomimo tak znakomitego sezonu, lider zespołu w Play-offach nie spisuje się tak dobrze, w serii 5 spotkań z Panterami zdobył dwie bramki, zaledwie dwie, biorąc pod uwagę jego formę z obecnego sezonu. Mając na uwadze obecną serię i ostatnie spotkania, liczę na to, że Bruins w tym meczu wyjdą w pełni zmotywowani i usiądą na gospodarzach od początku, co nie do końca udało się w ostatnim przegranym spotkaniu. Licząc na mocną ofenfywe Bruins, myślę również o pierwszej formacji oraz gwieździe, czyli wspomnianym już Czechu. Czuję, że to on dzisiaj poprowadzi Bruins do zwycięstwa i zapewni awans do dalszej fazy Play-off swojej drużynie strzelając bramkę lub dwie.
Typ na Pastrnaka jest według mnie nieco ryzykowny.. wydaje mi się, że po prostu na tym etapie rozgrywek liderzy zespołów (Bruins A także np. Oilers - Mc. Davids) są szczególnie pilnowani przez obrońców.. co z kolei daje więcej szans innym.. Ale to dalej NHL więc może się zdarzyć, że lider Bruins zaliczy w meczu hattrik😜
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów NHL
Dziś mam kocioł wyjątkowy z typem,wszystkie mecze z serią 3-2 więc skończy się albo dla kogoś wakacjami albo lecimy do siódmego meczu.
Na szybko wychodzi Colorado na wakacje a Boston do 7 meczy.
Więc spróbujemy tak: do bezpieczymy trochę typ na Kraken damy
Kraken over 2,5 gola -1,84 fortuna
I adekwatnie pod siódmy mecz Panter
Pantery over 2,5 gola -1,85 fortuna
Typy trochę asekuracyjne z myślą o wtopie, może wejdą przy mocnym overze w meczu i przeciwnym wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Ja dziś pokombinowałem. Tradycyjnie 2 kupony, jeden "pewniejszy" drugi hmm.. ciekawy:

1. Dallas - ilość bramek w PP +0,5 po czterech meczach pod rząd passa musiała się skończyć
Boston wygra mecz(ml) + do tego liczba goli powyżej 3,5(betbuilder)
kurs - 3,03

2. Seattle - Colorado
- liczba goli powyżej 4,5 i handicap Seattle +2,5 (betbuilder)
Florida - Boston
- Liczba goli - Powyżej 4.5 i Handicap - Florida +3.5 i Strzeli gola w dowolnej chwili - B. Marchand (betbuilder)
kurs - 5.78

z typu powyżej na strzelca gola można wybrać zamiast Marchanda np. Pastrnaka lub T. Hall.

zobaczymy co z tego wyjdzie:unsure::unsure: generalnie to może umówmy się, że zapominamy o tej nocy;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Florida Panthers - Boston Bruins
D. Pastrnak zdobędzie bramkę @ 1.85

26 letniego Czecha Davida chyba nikomu kto interesuje się NHL, a nawet jeśli oglądał tylko ten sezon, przedstawiać nie trzeba. David w tym roku po raz pierwszy w karierze przekroczył linię 60 bramek w sezonie zasadniczym i prawdę mówiąc poprowadził Bruins do pobicia rekordu ligi w ilości wygranych spotkań. Pomimo tak znakomitego sezonu, lider zespołu w Play-offach nie spisuje się tak dobrze, w serii 5 spotkań z Panterami zdobył dwie bramki, zaledwie dwie, biorąc pod uwagę jego formę z obecnego sezonu. Mając na uwadze obecną serię i ostatnie spotkania, liczę na to, że Bruins w tym meczu wyjdą w pełni zmotywowani i usiądą na gospodarzach od początku, co nie do końca udało się w ostatnim przegranym spotkaniu. Licząc na mocną ofenfywe Bruins, myślę również o pierwszej formacji oraz gwieździe, czyli wspomnianym już Czechu. Czuję, że to on dzisiaj poprowadzi Bruins do zwycięstwa i zapewni awans do dalszej fazy Play-off swojej drużynie strzelając bramkę lub dwie.
Trzeba przyznać, że bramka Pastrnaka najwyższych lotów:
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Ależ to był mecz Panter. Wyszli niezwykle zmotywowani i od pierwszej minuty starali się przejąć dominację na lodzie, mocna fizyczna gra przytłumiła trochę zapędy Bruins. W meczu padło aż 12 bramek i oba zespoły dały nam świetne widowisko, przy czym dwie z nich (jedna w poście powyżej) padły przez wytypowanego wczoraj Davida Pastrnaka. Spotkanie numer 7 przed nami i z pewnością będzie to świetne widowisko :) Ktoś również oglądał z takim zachwytem jak ja?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj znowu można spróbować trochę powróżyć. Ciekawi mnie wciąż seria Tampa - Toronto. Leafs mieli okazję zamknąć serię w ostatnim meczu, ale jak zwykle w ich przypadku los chciał inaczej. Dzisiaj wracamy na Florydę, gdzie z kolei Bolts mają okazję doprowadzić do remiu. Bardzo doświadczona ekipa jeśli chodzi o występy w playoffach. Poszczególni zawodnicy również od co najmniej dwóch - trzech sezonów grają razem regularnie w playoffach. Pytanie jest tylko, czy Tampa wykorzysta doświadczenie i poradzi sobie z przeciwnikami, czy jednak Toronto nie ulegnie presji klątwy pierwszej rundy i awansuje dzisiaj dalej. Ja skłaniam się ku remisowi w serii i bardziej przekonuje mnie ekipa z Florydy.

❌ Lightning ML @1,90 2/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
FNM99 693,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Trzy ciekawe mecze tej nocy, możliwe, że dla niektórych zespołów będą to ostatnie spotkania w tym sezonie. Ja od siebie podrzucę po jednym typie do każdego starcia i spróbuję zagrać to dzisiaj na jednym kuponie, co może wydawać się mało logiczne, ale ostatnio i tak ciężko jest cokolwiek ustrzelić. Kursy według Fortuna.

1. TB Lightning vs Toronto Maple Leafs (2:3 w serii): Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.15 // Wynik 1:2 po OT, no cóż, przynajmniej nie brakło jednej bramki tak jak dwukrotnie ostatnio. Leafs po 19 latach przełamali się i awansują do 2. rundy

Leafs staną przed kolejną szansą na zakończenie tej rundy na swoją korzyść, co jak dla mnie byłoby małą niespodzianką, ponieważ nie takiego rezultatu spodziewałem się przed rozpoczęciem fazy pucharowej. Gracze z Toronto wygrali dwukrotnie na wyjazdach po dogrywkach, czy będą w stanie ponownie to powtórzyć to już nie mi oceniać. Ja skupię się na liczbie goli, których to w tym zestawieniu nie brakuje. Trzykrotnie granica siedmiu goli była przekraczana w pięciu do tej pory rozegranych pojedynkach. Dwa razy natomiast padło łącznie sześć bramek, także również nie mała liczba. Poszukam więc tutaj typu na over 6.5 trafień, co w tym przypadku wydaje mi się prawdopodobne, choć jak wiadomo szczęście i skuteczność w ofensywie odegrają tutaj kluczową rolę.

2. NY Rangers vs NJ Devils (2:3 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 5:2

Ponownie typ na over goli, lecz w zestawieniu, w którym nie wygląda to zachęcająco patrząc na dotychczasowe wyniki. Na pięć rozegranych meczów over 5.5 padał jedynie w dwóch pierwszych meczach i to z rezultatem łącznie sześciu bramek w każdym z nich. Jednak biorąc pod uwagę okoliczności w jakich rozegrane będzie to spotkanie, czyli wynik 2:3 w serii na korzyść Devils, jestem skłonny poszukać tutaj co najmniej sześciu trafień. Rangers muszą się obudzić i wziąć w garść, a kiedy jak nie przy własnych kibicach (i w sumie ostatnim meczu, jeśli przegrają), którzy nie takiego przebiegu tej rundy spodziewali się po dwóch pierwszych meczach. Goście natomiast będą chcieli skorzystać z dobrej passy i wygrać czwarte starcie z rzędu zamykając tym samym tę rundę na swoją korzyść. Typować zwycięzcy ponownie nie zamierzam, ale liczę na lekką dominację którejś ze stron i dość szybkie rozpoczęcie otwartego spotkania z naciskiem na granie all in w ofensywie, co albo przyniesie bramki atakującym, albo pozwoli na skuteczne kontry broniącym.

3. LA Kings vs Edmonton Oilers (2:3 w serii): Adrian Kempe (LA Kings) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.60 // Wynik 4:5, jeden gol A. Kempe. Oilers grają dalej, Kings żegnają się z pucharami

Przyjezdni staną przed szansą zakończenia pierwszej rundy już tej nocy. Ciekawe i przyjemne dla oka dotychczasowe mecze, także nie miałbym nic przeciwko, gdybyśmy mogli zobaczyć komplet spotkań w tym zestawieniu. Również tutaj nie mam zamiaru przewidywać kto ma większe szanse na wygraną, lecz moją uwagę przykuł typ na minimum jedno trafienie Adriana Kempe z ekipy Kings. Już czterokrotnie wpisał się na listę strzelców w tegorocznych play-off'ach i dość często sprawdza czujność bramkarza Oilers. Liczę na jego skuteczność i tym razem, a przynajmniej na choć jedną bramkę w nadchodzącym meczu w wykonaniu tego zawodnika.


Łączny kurs: 11.15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1991
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Wczoraj fatalna noc, wszędzie czegoś brakło - dziś próbujemy znowu

Los Angeles - Edmonton

  • Strzeli gola w dowolnej chwili - L. Draisaitl (Mecz - do rozstrz.)
  • Handicap - Los Angeles +2.5 (Mecz - do rozstrz.)
  • Liczba goli - Powyżej 5.5 (Mecz - do rozstrz.
Tampa Bay- Toronto - liczba goli Powyżej 4,5:cautious:
Rangers - Devils - liczba kar +5,5
Ako: 5,45 (fortuna)

Stawiałbym normalnie na Oilers (może nawet z handi) ale zawsze jak mam takie przeczucie to oni dostają lanie;).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2313
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Jakieś pomysły szanownych Panów na dzisiejszą noc? Nie kusi was wizja zwycięskich Panter i Krakenów 🤔🤔😊
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jakieś pomysły szanownych Panów na dzisiejszą noc? Nie kusi was wizja zwycięskich Panter i Krakenów🤔🤔😊?
Ja bym chyba ponownie szedł w bramkę Pastrnaka dzisiaj i over w całym spotkaniu. Z pewnością będzie gorąco, już ostatni mecz był pełen emocji, walki fizycznej i zaangażowania obu ekip. Czekam na spotkanie z niecierpliwością. Co do drugiego spotkania, biorąc pod uwagę ostatnie zwycięstwo Avalanche i sposób w jaki zagrali, raczej skłaniałbym się ku obrońcom tytułu :) Pewnie bliżej wieczora coś wstawię od siebie.
 
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Boston Bruins - Florida Panthers
D. Pastrnak zdobędzie bramkę @ 1.85

Tak jak już opisywałem w poprzednim typie na bramki Czecha, kto jak nie Pastrnak ma pociągnąć Bruins w ostatnim meczu serii do zwycięstwa i awansu do kolejnych rozgrywek Play-off. Pastrnak ostatnio zdobył dwie bramki na lodzie przeciwnika w przegranym przez Bruins meczu 7-5. Przy czym jedna z nich była najwyższych lotów. Czech udowodnił, że podtrzymuje formę z sezonu zasadniczego i gdy tylko ma okazję, jest groźny i potrafi ją wykorzystać. Dzisiaj ostatni mecz, mecz o awans. Liczę na to, że Bruins po tak znakomitym i rekordowym pod wieloma względami sezonie ruszą dzisiaj do ataku, a głównym katem Panter okaże się Pastrnak.

Tutaj jego bramka z ostatniego spotkania jako ciekawostka:

Colorado Avalanche - Seattle Kraken
Colorado Avalanche wygrana RT @ 1.78

W meczu o wszystko można spodziewać się wyrównanej gry, zespół z Seattle wydaje się, że niespodziewanie doprowadził do wyrównania w serii - pokazując przy tym dobry hokej, niemniej wygrywając trochę "szczęśliwie" moim zdaniem. Patrząc na całokształt obu drużyn to Avalanche są lepszą drużyną w tym sezonie i z pewnością będą chcieli przejąć kontrolę nad tym spotkaniem. Tak samo jak uczynili to w ostatnim spotkaniu na terenie przeciwnika, wygrywając pewnie 4-1. Nathan MacKinnon, Mikko Rantanen i reszta skrzydłowych Avalanche wnoszą krążek do strefy ofensywnej szybkimi podaniami tworzą otwarte przestrzenie, a Cale Makar czy też wspomniany wcześniej Rantanen potrafią to doskonale wykorzystać zamieniając na bramki. Liczę w tym spotkaniu na to, że dzisiejsi gospodarze odniosą dzisiaj spokojnie zwycięstwo, nawet z handi. Wszystkie mecze przegrane w tej serii, to bardzo stykowe spotkania, które w szczęśliwy sposób okazały się zwycięskie dla Kraken. Niemniej jak Avalanche wrzucają wyższy bieg to nie ma co zbierać z lodu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1456
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Czołem towarzystwo NHL
Dzisiaj kwintesencja 1 rundy Play off,czyli mecze nr 7,Na 100 procent Boston i Colorado w szoku są,sezon zasadniczy to daleka przeszłość i radzę zapomnieć o tym a skoncentrować się tylko na Play off.
No to próbujemy wysłać faworytów na wakacje,może się uda może nie.Boston i Colorado źle weszli w Play off,pewność siebie i morale poszły w dół,teraz jeden mecz decyduje o wszystkim.
Boston-Florida Pantery win 3,95 fortuna
Colorado-Seatlle Kraken win 3,65 fortuna
W Play off na asekuracyjną grę nie ma co stawiać,trzeba grać odważnie generując niespodzianki.Inaczej lepiej się wstrzymać od gry.Jednocześnie bardziej opłaca trafić tłustego singla niż kleić dubletony czy treeble.
Powodzenia w typowaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1099
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
FNM99 FNM99 kolega dzisiaj coś stawia? Jakieś przemyślenia :) Chętnie zrobiłbym jeszcze jeden kupon na noc z podekscytowania :sneaky:
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wg mnie gdzies dzis polegnie faworyt fajnie jakby obaj . bo za tach uwazane są Bruins i Avs. To co sie działo sotatnio w szatni Panter do baja, chłopaki sa tak nakreceni ze dzis mysle ze sienie poddaja i pojda za ciosem. Kto wie czy Miski nie zapłacą odpadnieciem w pierwszej rundzie za to śrubowanie rekordu NHL, zobaczymy. Pantery zmobilizowani a i fizycznie tez wygladaja dobrze

Panthers ml kurs 2,75 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1097
jaroslav_ 327,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Wg mnie gdzies dzis polegnie faworyt fajnie jakby obaj . bo za tach uwazane są Bruins i Avs. To co sie działo sotatnio w szatni Panter do baja, chłopaki sa tak nakreceni ze dzis mysle ze sienie poddaja i pojda za ciosem. Kto wie czy Miski nie zapłacą odpadnieciem w pierwszej rundzie za to śrubowanie rekordu NHL, zobaczymy. Pantery zmobilizowani a i fizycznie tez wygladaja dobrze

Panthers ml kurs 2,75 fortuna
To prawda, fizycznie Pantery wyglądają świetnie w tej serii. Gdyby to był każdy inny zespół niż Bruins to z taką motywacją panter oraz grą fizyczną roznieśli by w pył. Niemniej, było widać z początku (w sumie to aż do ostatnich dwóch spotkań) respekt Panter do przeciwnika, a Bruins też nie dawali aż tak na siebie wsiąść. Dlatego też dzisiaj nie odważyłem się dać na czysty win gospodarzy, a bramkę ich lidera. Z tymże po tak dobrym sezonie Bruins i ich konsekwentnej i taktycznej grze - chciałbym ich jeszcze pooglądać w Play-off :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +590
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Colorado - Seattle
Handicap - Seattle +2.5 (Mecz - do rozstrz.)
Liczba goli - Powyżej 4.5 (Mecz - do rozstrz.

Boston - Florida
Liczba 2 minutowych kar +7.5:

ako: 4.05

i kupon dla rozrywki -
Boston - Florida:

Handicap - Florida -1.5 (Mecz - do rozstrz.)
Strzeli gola w dowolnej chwili - D. Pastrnak (Mecz - do rozstrz.)
Liczba goli - Powyżej 4.5 (Mecz - do rozstrz.)
ako - 12.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +218
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom