>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2023

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
17 kwietnia rozpoczynamy walkę o najbardziej prestiżowe trofeum w hokejowym świecie. Bez większych niespodzianek na zachodzie, ale na wschodzie tegoroczne playoffy bez udziału Penguins i Capitals co w przypadku tych pierwszych wydarzyło się pierwszy raz od kilkunastu lat. Zapowiada się zmiana warty na wschodnim wybrzeżu na rzecz drużyn z okolic Nowego Jorku. Miłej zabawy!

1681447923919.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +997
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Tak prezentują się pary fazy pucharowej sezonu 2022/23. Pierwsze mecze rozpoczną się w nocy z 17 na 18 kwietnia.​

cut.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1202
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Ekipa co sądzicie dzisiaj nad dubelkiem Boston + Caroloni ??
W sezonie zasadniczym Boston u siebie ograł Floryde dwóktonie u siebie, a Carolina wygrał 3/4 spotkań.
 
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Bruins u siebie powinni dominować, także warto spróbować. Oby tylko nie było powtórki Lightning z 2019 roku ;)
Co do Hurricanes to ja bym się jeszcze wstrzymał tą pierwszą kolejkę, bo Isles mogą zaskoczyć, choć oczywiście Hurricanes są bez wątpienia faworytem tego spotkania.
 
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Doczekaliśmy się fazy pucharowej. Cztery spotkania dzisiejszej nocy, do każdego podrzucę coś od siebie. Kursy według Fortuna.

1. Carolina Hurricanes vs NY Islanders: Powyżej 0.5 goli w każdej tercji: NIE (RT) Kurs: 2.20 // Wynik 2:1, trzecia tercja bez gola

Pierwszy mecz i od razu dość niestandardowa propozycja, ale moim zdaniem ma ona swoje uzasadnienie. Jest to pojedynek pomiędzy dwiema mocno under'owymi drużynami i raczej nie należy nastawiać się na dużą liczbę goli w tym spotkaniu. Dwie solidne defensywy, do tego pierwsza kolejka fazy play-off, uważam więc, że szanse, iż nie padnie żadna bramka w choć jednej tercji jest spora i warta uwagi, dlatego poszukam właśnie takiego zdarzenia w tym meczu.

2. Boston Bruins vs Florida Panthers: Boston Bruins wygra mecz + handicap: Bruins (-1.5) (RT) Kurs: 2.20 // Wynik 3:1

W tym meczu bez większego wymyślania pójdę w stronę Bruins. Wyjątkowy sezon drużyny z Bostonu, a teraz przed nimi pierwszy sprawdzian, czy wytrzymają myślę nie małą presję jaką nałożyli na siebie swoimi rezultatami. Panthers rzutem na taśmę dostali się do play-off'ów i teraz arcytrudne zadanie przed nimi, na które według mnie nie są gotowi. Uważam, że ta seria może zakończyć się dość szybko, a nadchodzące spotkanie powinno zapoczątkować zwycięstwa Bruins, czyli faworytów tegorocznych rozgrywek. W celu podbicia kursu, dodatkowo dorzucam handicap w ramach którego liczę na wygraną gospodarzy minimum dwoma golami przewagi po regulaminowym czasie gry.

3. Dallas Stars vs Minnesota Wild: Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.95 // Wynik 2:3 po OT, dwa gole Stars w PP

Spotkanie równie ciekawe jak i cała seria. Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to gol w PP gospodarzy i przy tej myśli zostanę. Przynajmniej kilka okazji do gry w przewadze Stars powinni mieć w tym meczu, a to zapewne przełoży się na minimum jedno trafienie z przewagą zawodnika. Gospodarze mają jedną z najlepszych linii do takich sytuacji, jest Robertson, Hintz, w świetnej formie sezon zasadniczy kończył Pavelski, czy też Benn. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj co najmniej jednego trafienia w PP gospodarzy w tym pojedynku.

4. Edmonton Oilers vs LA Kings: LA Kings powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 3:4 po OT

Duże nadzieje są pokładane w ekipie Oilers, ale nie ma się co dziwić, mają niezłą paczkę z McDavidem na czele. Rok temu również zespoły te spotkały się w pierwszej rundzie, a górą wyszli Oilers wygrywając serię po siedmiu meczach. Teraz spodziewam się równie wyrównanego starcia, natomiast po cichu liczę na lekką niespodziankę i awans Kings do dalszego etapu. Na pierwszy mecz zaproponuję zdarzenie, w którym goście zdobędą co najmniej trzy trafienia w regulaminowym czasie gry, co według mnie jest mocno prawdopodobne, ponieważ bramek nie powinno tutaj zabraknąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5250
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Może i ja włożę swoje trzy grosze do PO.
Spoglądam na mecze w Karolinie Północnej i Edmonton.
Canes dobry ( jak zawsze ) RS ale kazdy wie że PO to inna bajka, Isles lubia ten etap , jesli graja to raczej z pozycji doga i swietnie sie z tym czują. Miedzy słupkami Raanta i Sorokin i jak dla mnie to rosjanin jest górą w tej parze a wszyscy wiemy ile zależy od tej pozycji. Do składu Isles wraca Barzal co rozwinie kilka opcji, i Canes moga sie zdziwic w pierwszym meczu . Ide w kierunku gości bo na tym etapie widze wiele mocnych stron w tym zespole.

Isles z x kurs 1,8⛔ działo się w Karolinie

Ile to juz razy w Oilers pokładano nadzieje ze w koncu zgarną Stasia ale gdy przychodziło do PO to rury miękły i konczyło sie na pierwszej rundzie. Owszem to po Briuns chyba drugi najgorętszy zespoł RS ostatnio ale teraz trza odciąć kupon i jedziemy od zera. Kings to twardziele zaprawieni w takich grach i łatwo nie pękną, jest szansa na wystep Vilardiego ale Fiala na te rnde chyba nie zdazy, jesli obaj byli by w składzie to bym zaryzykował wygrana a tak daje kierunek gosci z podpórką

Kings z x kurs 1,92✅💚
oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +999
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Nadchodząca noc przyniesie cztery pozostałe mecze pierwszej kolejki. Ponownie postaram się wybrać cztery ciekawe zdarzenia, po jednym do każdego spotkania. Kursy według Fortuna.

1. NJ Devils vs NY Rangers: Padnie gol do pustej bramki: TAK (RT) Kurs: 2.35 // Wynik 1:5

Jedna z najbardziej wyrównanych par play-off'ów. Ciężko powiedzieć kto przejdzie dalej i bardzo możliwe, że zobaczymy tutaj komplet siedmiu pojedynków. Ja poszukam tutaj dość niestandardowej opcji, czyli gola zdobytego do pustej bramki. Uważam, że nie ujrzymy remisu w tym spotkaniu, a tym bardziej dominacji którejś ze stron, tak więc liczę na skuteczne wykończenie sytuacji, gdy któraś drużyna zagra w końcówce bez bramkarza. Typ oczywiście nie należy do "pewniaków", ale myślę, że warto w tym przypadku zwrócić na niego uwagę.

2. Toronto Maple Leafs vs Tampa Bay Lightning: Tampa Bay Lightning wygra mecz (ML) Kurs: 2.30 // Wynik 3:7

Leafs spróbują ponownie nie odpaść po pierwszej rundzie. Na ich nieszczęście trafili na Lightning, którzy są jak dla mnie bardzo mocną ekipą w pucharach, nawet jeśli nie osiągają wybitnych rezultatów w sezonie zasadniczym. Jeżeli miałbym wybrać kto awansuje do dalszego etapu, wybrałbym Lightning. Jest to poniekąd pojedynek doświadczenia ze strony między innymi Kucherova, Pointa i Stamkosa z młodzieńczymi ambicjami Matthewsa, Marnera i Nylandera. Własny teren będzie sprzyjał gospodarzom, ale według mnie Leafs nie podołają presji przełamania pierwszej rundy, a ten pierwszy mecz powinien być początkiem końca mimo wszystko mocnej w bieżącym sezonie ekipy z Toronto.

3. VG Knights vs Winnipeg Jets: VG Knights wygra mecz (ML) Kurs: 1.65 // Wynik 1:5, zdaje się, że Jets jednak mocno niedocenieni przeze mnie

Jak dla mnie Jets trochę nie pasują do tegorocznych pucharów. Co prawda nie śledziłem zbytnio ich poczynań w sezonie zasadniczym, dlatego mogę się mylić, ale jak dla mnie ta seria ma duży potencjał na szybkie 4:0 dla Knights. Na tyle co dostrzegłem, Jets nie grają jakoś fenomenalnie, a na pewno nie lepiej niż ich rywale z pierwszej rundy. Mało kto spodziewał się gości w tegorocznych play-off'ach, ale wyniki, szczególnie w pierwszej połowie sezonu mieli wręcz rewelacyjne. Mimo wszystko, poszukam tutaj uważam dość gładkiej wygranej gospodarzy, lecz zagram z marginesem błędu jakim jest ewentualne zwycięstwo Knights po dogrywce w tym starciu.

4. Colorado Avalanche vs Seattle Kraken: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 1:3

Broniący tytułu Avalanche podejmą w pierwszej rundzie debiutantów z Seattle. Faworytami spotkania, jak i całej serii są gospodarze i ciężko się z tym nie zgodzić. Avs długo zmagali się z kontuzjami w tym sezonie, ale nie przeszkodziło im to, aby wygrać swoją Dywizję. Świetny sezon Rantanena, czy też MacKinnona, a do tego szykuje się również powrót Makara, dobrze to wróży kibicom Avs. Mimo wszystko jest to pierwsza kolejka i myślę, że nie warto od razu skazywać Kraken na porażkę, nie wiadomo jak zachowają się oni w swoim pierwszym w historii meczu fazy pucharowej. Pójdę tutaj w stronę liczby goli, czego tak na prawdę nie powinno się robić, ale widzę dość duży potencjał biorąc pod uwagę to konkretne zestawienie drużyn. Poszukam więc łącznie co najmniej sześciu bramek już po regulaminowym czasie gry, licząc oczywiście bardziej na skuteczność ofensywy Avalanche.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2043
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis tez spogladam na dwa mecze, na derby NY i mecz w Toronto
Co do pierwszej pary to mam takie wrazenie ze wiecej doswiadczenia potrzebnego na tym etapie jest po stronie NY, trio Kane, Kreider i Trochek robi niesamowita robote, i w PO mysle ze beda ciagnac ten wózek w bramce tez bym dał wiecej szans Sestroikinovi. Nie lekcewaze Diabłów bo ten zespoł budowany jest swietnie i jest tam mnóstwo młodych talentów do których może nalezec przyszłość tej ligi, póki co wg mnie trzeba sie uczyć grac w PO bo trafili na zaprawiony w bojach zespoł . Dla mnie z tej pary widze awans NY i pierwszym mecz dla nich

NY Rangers z x kurs 1,7✅💚

Mecz w Toronto opisał kolega wyzej i trudno sie z tym nie zgodzic. Bolts nie popełnia błedu z 2019 , Cooper wie jak rozgrywac mecze w PO, wykonawcy jak najbardziej sa odpowiedni i mam wrazenie ze Bolts lekko tankowali przed PO by ruszyc z kopyta. Leafs troche przypominaja mi Oilers, wielkie nadzieje ale presja ich zjada i od lat ta pierwsza runda jest zaczarowana, nie wydaja mi sie zeby w tym roku było inaczej tym bardziej ze rywal tłusty.

Tampa RT kurs 3,1✅💚
oba fortuna

Czy czasem Jets nie zrobia kuku w Las Vegas✅, jakos jawi mi sie tam mecz na styku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4434
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Druga kolejka przed nami. Cztery mecze tej nocy, a ja do każdego z nich podam coś od siebie. Kursy według Fortuna.

1. Carolina Hurricanes vs NY Islanders (1:0 w serii): NY Islanders powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.30 // Wynik 4:3 po OT

Po pierwszym meczu tej pary Hurricanes prowadzą w serii, choć nie odbyło się bez kłopotów gospodarzy, a mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Isles zagrali solidnie i pokazali, że nie można skazywać ich na porażkę. Ekipa z Nowego Jorku straciła (wszystkie) dwie bramki grając w osłabieniu, jeżeli poprawią ten aspekt, to być może zobaczymy tu niespodziankę. Świetna robota bramkarzy w poprzednim spotkaniu, teraz liczę bardziej na skuteczność ofensywy, a w szczególności ataku gości. Uważam, że przyjezdni mają szansę wyrównać rezultat serii, lecz bardziej podoba mi się typ na liczbę goli. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że tutaj prawdopodobnie wielu trafień nie zobaczymy, ale myślę, że tej nocy Isles będą w stanie pokonać bramkarza rywali co najmniej trzykrotnie już w regulaminowym czasie gry.

2. Boston Bruins vs Florida Panthers (1:0 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65 // Wynik 3:6

Pierwszy mecz obfitował łącznie jedynie w cztery trafienia. Sytuacji bramkowych było jednak znacznie więcej, lecz zabrakło czasem skuteczności, a niekiedy jedynie odrobiny szczęścia. Zdaje się, że Bruins powinni zwyciężyć w tym starciu, ale pójdę tutaj w łączną liczbę goli, kto wie, może Panthers zaskoczą tegorocznych faworytów. Poszukam minimum sześciu bramek po 60' spotkania, licząc na otwarty pojedynek i przyzwoitą skuteczność z obu stron, co w tym przypadku wydaje mi się mocno prawdopodobne.

3. Dallas Stars vs Minnesota Wild (0:1 w serii): Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.90 // Wynik 7:3, trzy gole Stars w PP

Niespełna 100 minut spędzili na lodzie zawodnicy Stars i Wild w pierwszym pojedynku. Ostatecznie to goście zwyciężyli zdobywając trzecie trafienie w meczu. Bez dłuższego opisywania, powtórzę typ z pierwszego spotkania, gdzie Stars dwukrotnie pokonywali bramkarza Wild grając w przewadze. Teraz ponownie spodziewam się choć jednej skutecznie zakończonej akcji w PP gospodarzy.

4. Edmonton Oilers vs LA Kings (0:1 w serii): Connor McDavid (Edmonton Oilers) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 1.80 // Wynik 4:2, niestety McDavid wyłącznie z asystą

Oilers nie mogą sobie pozwolić na porażkę w tym meczu. Pierwsze spotkanie wypuścili w 3. tercji, a pojedynek zakończył się ostatecznie po dogrywce na korzyść gości. Jeżeli Kings wygrają to moim zdaniem będzie już bardzo trudno o powrót Oilers, dlatego gospodarze powinni dać z siebie tej nocy więcej niż 100%. A kto jak nie obecnie najlepszy gracz na świecie ma zrobić różnicę w tym meczu na korzyść ekipy z Edmonton. Co ciekawe, McDavid nie zdobył gola w ostatnich trzech spotkaniach z rzędu i trzeba przyznać, że jest to niespodziewana sytuacja. Liczę na przełamanie kapitana Oilers, który powinien poprowadzić gospodarzy do zwycięstwa w drugiej kolejce bieżącej rundy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4032
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis bardzo ciezko było mi wybrac mecze na które mozna by połozyc troche grosza. W pierwszych spotkaniach wyniki rownie dobrze mogły isc w druga strone i mysle ze dzis tez zobaczymy stykowe mecze.
Canes swietni w PP, zreszta pod tym wzgledem jedni z najlepszych w lidze, czy to z niebieskiej czy kombinacyjnie ,Raanta jeszcze lepszy ale po drugiej stronie Sorokin tez wyjął z dwie setki a Isles pokazali kawał dobrego hokeja i mysle ze dzis beda sie starali zagrac skuteczniej i moze szczesliwiej. W Canes brakowało mi tego błysku i lekkosci , który był chocby rok temu w pierwszej rundzie

Isles z x kurs 1,81✅💚

Stars z Wild swietne widowsko, mimo niewielu bramek. Stars mogli to skonczyc w RT bo trzecia tercja to był koncert z ich strony ale w bramce WIld swietny Gustavson do czego raczej nie przyzwyczaił kibiców i ekspertów, Stars byc moze stracili Pavelskiego po niefajnym bodiczku Dumby a szkoda bo on na tym etapie jest waznym graczem, mysle ze Stars beda chcieli wyrownac stan

Stars RT kurs 2,02✅💚

Moja pierwsza myślą na dzis dzien były wygrane Panter, Isles, Stars i Kings ale zobaczymy
Myslełem ze Oilers zagraja lepsze spotkanie, dwa bezpanskie krazki do których dopadł Daisailt i gol 5 na 3 przy zasłonietym Korpisalo to traoche słabo, Kings zagrali dobrze w obronie moze czasem zbyt asekuracyjnie
Nie bez szans sa wg mnie Panthers, problemem jest młody w bramce ale moze dzis sie ogarnie bo z gry goscie mieli sporo.
To NHL i wszystko mozliwe w kazdym spotkaniu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3916
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio mniej śledzę hokej, ale ruszyły play offy i to już nieco ciekawsze niż sezon regularny. Jak zobaczyłem dzisiaj kurs na zwycięstwo Bolts to prawie oczy mi wypadły z głowy. 1,55 na Toronto? W ostatnim meczu pokazali co potrafią, albo czego nie potrafią, a Bolts wypunktowali ich jak należy. Leafs co roku mają swoją paradę zwycięstwa tuż przed końcem sezonu zasadniczeego, a póniej nadchodzi pierwsza runda i czar pryska. Nie wierzę, że Leafs dzisiaj się odgryzą, szczególnie bez Buntinga co pomiesza im nieco szyki. Bols mają świadomość, że 2-0 na wyjeździe w playoffach to prawie jak bilet dalej i to wykorzystają. Mam nadzieję, że los nie spłata mi figla i Bolts wygrają.

❌ Lightning ML @2,45 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Przed nami cztery mecze, w których po pierwszej kolejce to przyjezdni prowadzą w seriach. Zapowiada się ciekawa noc, a ja tak jak ostatnio zaproponuję cztery typy ode mnie.

1. Toronto Maple Leafs vs Tampa Bay Lightning (0:1 w serii): Podwójna szansa: remis po 1. tercji lub w meczu (RT) Kurs: 2.05 // Wynik 7:2 (3:0 po 1. tercji)

Wygraną Lightning w pierwszym starciu ciężko uznać za jakąś niespodziankę. Goście świetnie ułożyli sobie spotkanie już w 1. tercji, a po drugiej było już po meczu. Przyjezdni, tak jak pisałem ostatnio, radzą sobie świetnie w pucharach, lecz czy są w stanie wygrać dwa razy z rzędu w Toronto? To się okaże już tej nocy, ale nie liczyłbym na lekką przeprawę przez szeregi Leafs. Jeśli gospodarze przegrają nadchodzące spotkanie będą już praktycznie bez szans żeby się odkuć. Cały czas trzeba mieć na uwadze, że ekipa z Toronto nie jest drużyną słabą i raczej jakiś opór powinni być w stanie postawić. Biorąc pod uwagę powyższe, trudno przewidzieć kto może tutaj zwyciężyć, ja liczę na bardzo wyrównane spotkanie, dlatego poszukam dość niestandardowej opcji na remis po pierwszej tercji, bądź po upływie regulaminowego czasu gry.

2. NJ Devils vs NY Rangers (0:1 w serii): NJ Devils powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65 // Wynik 1:5

Rangers ze zwycięstwem w pierwszym meczu, solidna zaliczka jak na wyjazdy, teraz walczą bez presji o więcej. Ciężko powiedzieć kto tutaj może wygrać, ja skupię się tylko na gospodarzach, a konkretniej na liczbie ich goli w nadchodzącym starciu. W pierwszym meczu Devils zdobyli jedynie jedną bramkę i to po rzucie karnym. Mimo wszystko potencjał ofensywny jest u nich spory, co pokazali w sezonie zasadniczym. Myślę, że teraz odblokują się w ataku i trafią do siatki rywali minimum trzy razy, co być może przyniesie im pierwsze zwycięstwo w tegorocznych play-off'ach.

3. Colorado Avalanche vs Seattle Kraken (0:1 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.75 // Wynik 3:2

Kraken wygrali swój historyczny pierwszy mecz w fazie pucharowej i to przeciwko broniącym tytułu Avalanche. Robi to wrażenie, lecz pojawia się pytanie, czy przyjezdni mogą ponownie zaskoczyć Avs. Odpuszczę typowanie potencjalnego zwycięzcy i pójdę znowu w stronę liczby goli, choć ostatnio padło tylko cztery bramki. Gospodarze powinni dać z siebie trochę więcej, mają kim straszyć w ofensywie i przy dobrej skuteczności sami są w stanie zamknąć to zdarzenie. Podsumowując, liczę na łącznie co najmniej sześć trafień w tym spotkaniu, na które przy odrobinie szczęścia i przyzwoitego wykończenia nie powinniśmy czekać długo.

4. VG Knights vs Winnipeg Jets (0:1 w serii): VG Knights wygra mecz (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 5:2

Ponownie stanę po stronie gospodarzy w tym zestawieniu. Ostatnio Jets pokonali Knights aż 1:5, jednak nie sądzę, aby taki rezultat powtórzył się drugi raz i to znowu w Las Vegas. Nadal uważam, że Knights mają większe szanse na awans dalej, choć oczywiście w NHL może stać się wszystko i nie można lekceważyć nikogo. Poszukam tutaj wygranej gospodarzy już po 60' meczu licząc, że Knights nie wypuszczą dwóch spotkań rozgrywanych przy własnej publiczności, ponieważ potem mogą zacząć się poważne problemy liderów Dywizji Pacyfiku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1471
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Cztery dwójki w pierwszych meczach mnie nie zaskoczyly i nie zakoczą mnie ponownie. Teoretycznie i statystycznie powinny być dziś jedynki ale wg mnie w dwóch parach będzie po 2-0 w serii, pytanie gdzie?
W derbach pojednynek rosyjskich bramkarzy wygrał Sestroikin i dla mnie to facet z lepszym potencjałem, w polu gracze Rangers grali jak na stare wygi przystało i Diabły mialy problem, defensywa Strazników + golie robi robote i mysle ze dzis beda grali jeszcze spokojniej

Rangers ml kurs 2 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2020
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W ekipach z Las Vegas i Denver odnosze takie wrazenie ze to nie z tymi bramkarzami mozna osiagnac sukces w PO, chciałbym sie mylic ale i Georgijev i duet w Vegas mnie nie przekonuja. Juz bardziej widza mi sie golie w ekipach rywali bo i Hellebuyck i powracajacy na stare smieci Grubauer to na tę faze solidni gracze. Choc bramki mnie specjalnie słuchają ale dzis spróbuje przełamac ten stereotyp i taki duet.

Kraken over 1,5 gola + Jets over 1,5 gola ako 1,8✅💚 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2050
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Trzecia kolejka rozpocznie się tej nocy, w której zobaczymy cztery starcia. Ze swojej strony zaproponuję cztery propozycje, które podzielę na dwa kupony po dwa zdarzenia na każdym. Kursy według Fortuna.

1. NY Islanders vs Carolina Hurricanes (0:2 w serii): Powyżej 4.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 // Wynik 5:1

Gospodarze pod ścianą, przegrana w nadchodzącym pojedynku praktycznie kończy ten etap dla Islanders. Hurricanes są jak najbardziej w stanie wygrać i trochę boję się grać tutaj na Isles, choć jest to logiczne. Ostatnio padł remis 3:3 po 60' meczu, teraz liczę na podobną liczbę goli. Być może gospodarze zdominują w tym starciu swoich rywali i możliwe, że zagrają bardzo otwarcie i ofensywnie, co nie obejdzie się jednak bez straty bramek. Typ trochę gryzie się z logiką, ponieważ są to underowe drużyny, ale obecna sytuacja Isles skłoniła mnie, aby zagrać właśnie to zdarzenie, a łącznie pięć trafień nie jest jakąś wysoko postawioną poprzeczką.

2. Florida Panthers vs Boston Bruins (1:1 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65 // Wynik 2:4

Bardzo ciekawe i ważne spotkanie dla obu zespołów. Panthers udało się wygrać jeden mecz w Bostonie i niewątpliwie staną przed szansą wyeliminowania największego faworyta tegorocznych play-off'ów, lecz do tego jeszcze długa droga. Panthers pokazali ostatnio, że są w stanie strzelać bramki przeciwko Bruins i również tej nocy liczę na kilka skutecznie wykończonych akcji, ale swoje nadzieje pokładam także w ekipie gości, którzy muszą szukać co najmniej jednego zwycięstwa na terenie rywali. Biorąc pod uwagę powyższe, pójdę w stronę łącznej liczby minimum sześciu goli w tym meczu, które mam nadzieję padną już w regulaminowym czasie spotkania.

Łączny kurs: 2.60


3. Minnesota Wild vs Dallas Stars (1:1 w serii): Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.80
// Wynik 5:1, Stars tylko dwie gry w PP i to niestety bardzo słabe

Stars jak na razie nie zawodzą w zdobywaniu bramek podczas gry z przewagą zawodnika. Dwukrotnie już opisywałem to zdarzenie, dlatego pozwolę sobie na odwołanie do wcześniejszych analiz, jeśli ktoś byłby chętny przyjrzeć się czemu warto spróbować akurat tego typu. Wild są do tego świetnym rywalem, więc ponownie poszukam tej opcji w tym zestawieniu.

4. LA Kings vs Edmonton Oilers (1:1 w serii): LA Kings powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 3:2 po OT

Przenosimy się do Los Angeles, gdzie Kings moim zdaniem mają dobrą okazję, aby ponownie wyjść na prowadzenie w serii. Ja pominę wyłanianie potencjalnego zwycięzcy, ale poszukam bramek ze strony gospodarzy. Oilers nie są mistrzami w defensywie, swoje braki w tym aspekcie nadrabiają solidną ofensywą. Nawet jeśli Kings tego meczu nie wygrają, to liczę na chociaż kilka bramek z ich strony, a mianowicie na minimum trzy trafienia już w regulaminowym czasie gry.

Łączny kurs: 3.05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1670
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Też ciezko myślę o meczu w NY bo moze wydarzyc sie wszystko( w sumie w której serie nie może) . Isles pokazuja twardy playoffowy hokej, moze bez zbednej finezji ale potrafia byc skuteczni, Canes sa nieobliczalni w każdej hali ale licze ze dzis bedzie gorąco w NY i gospodarze złapą kontakt w serii

Isles ml kurs 1,84 ✅ 💚

Teraz skok na Floryde. Pantery w obu spotkaniach wygladały dobrze, mam jakies dziwne przeczucie ze Briuns moga zapłacic wysoka cene za ten wysrubowany rekord w NHL ( zreszta komu on potrzebny) i odpaść juz w pierwszej rundzie, Barkov i spółka dzis tez beda bez kompleksów dla Misków i mam wrazenie ze moga wyjsc na prowadzenie w serii

Floryda z x kurs 1,74⛔
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1347
FNM99 688,2K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Druga połowa meczów trzeciej kolejki rozpocznie się już dzisiaj o 22:00. Standardowo cztery spotkania, a więc cztery propozycje ode mnie, podzielone tak jak ostatnio na dwa kupony, lecz oczywiście jest to tylko taka moja drobna sugestia. Kursy według Fortuna.

1. Winnipeg Jets vs VG Knights (1:1 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.90 // Wynik 4:5 po OT

Jeszcze dzisiaj rozpocznie się pojedynek pomiędzy Knights, którzy odwiedzą Winnipeg, aby zmierzyć się z miejscowymi Jets w walce o kolejne zwycięstwo w serii. Patrząc na pierwsze dwa mecze mogę stwierdzić, że błędem było lekceważenie Jets i teraz mam mieszane myśli co do tego, kto przejdzie dalej. W dwóch rozegranych już spotkaniach ekipa z Winnipeg pokazała się z solidnej strony i nie małe problemy czekają Knights, aby wyrzucić swoich rywali na tym etapie. Pominę tutaj typowanie zwycięzcy w nadchodzącym meczu, ale skupię się na łącznej liczbie goli, których to nie brakowało w Las Vegas. Na terenie Knights padły wyniki kolejno 1:5 i 5:2. Teraz liczę również na co najmniej sześć trafień, choć kto wie, może zobaczymy tym razem po kilka bramek z obu stron, co na pewno sprzyjało by jeszcze lepszemu widowisku.

2. TB Lightning vs Toronto Maple Leafs (1:1 w serii): TB Lightning wygra mecz (ML) Kurs: 1.95 // Wynik 3:4 po OT, zabrakło minuty do zwycięstwa Lightning w RT

Po dwóch meczach z dość szalonymi rezultatami (3:7 i 7:2) zobaczymy trzeci pojedynek moim zdaniem jednej z najciekawszych par pierwszej rundy. Mocni w pucharach Lightning, czy Leafs z przełamaniem bardzo pechowej dla nich pierwszej rundy fazy play-off. Jak na razie mamy remis w serii i dwa spotkania z zupełnie innym rezultatami. Tak jak pisałem na początku, jest to starcie typu doświadczenie kontra młodzieńczy zapał i według mnie na tym etapie to doświadczenie w pucharach gospodarzy jest bardziej przekonującym argumentem, aby stanąć po którejś ze stron. Nie jest to prosty wybór, lecz poszukam tutaj zwycięstwa Lightning, które da im ponowne objęcie prowadzenia w tej serii i znacznie przybliży do potencjalnego awansu.

Łączny kurs: 3.70



3. NY Rangers vs NJ Devils (2:0 w serii): NY Rangers powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.80 // Wynik 1:2 po OT

Rangers jako jedyni mają jeszcze możliwość wygrać serię w czterech meczach. Dwa pierwsze spotkania na terenie Devils skończyły się wynikami 1:5 i nie wróży to nic dobrego dla ekipy z New Jersey przed kolejnymi pojedynkami w tym zestawieniu. To co działało w poprzednich meczach u Rangers to gra w przewadze. Mieli oni 9 szans, w których grali z przewagą zawodnika i 4 z nich zamienili na bramki. Nie może to mocno dziwić, ponieważ mają mocną linię do takich akcji, w skład której wchodzą Zibanejad, Kane, Panarin, Kreider, Fox. Devils są pod ścianą, to oni muszą koniecznie wygrać ten mecz, dlatego spodziewam się ostrej gry z ich strony, co przełoży się na faule i kary. Liczę, że przynajmniej kilka okazji do gry w PP i tym razem będą mieli gospodarze, a minimum jedną z nich wykończą skutecznie.

4. Seattle Kraken vs Colorado Avalanche (1:1 w serii): Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 4:6

Ponownie spróbuję z typem na over 5.5 goli w tym zestawieniu. Pierwszy mecz to wygrana Kraken 1:3, drugi to zwycięstwo Avs 3:2. Dwukrotnie sytuacji bramkowych było znacznie więcej niż trafień i jeżeli trzeci raz padnie tak mało goli to bardzo się zdziwię. Kraken na własnym terenie mogą zaskoczyć, a przynajmniej powinni kilkukrotnie trafić do siatki broniących tytułu rywali. Goście z takim potencjałem ofensywnym strzelili tylko cztery gole w dwóch pojedynkach. Woła to o pomstę do nieba mając w składzie chociażby Rantanena i MacKinnona, którzy w sezonie zasadniczym sami zdobyli łącznie 97 goli. W nadchodzącym spotkaniu liczę na łącznie co najmniej sześć bramek, mając nadzieję na skuteczny pokaz umiejętności ofensywnych obu ekip.

Łączny kurs: 3.05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1718
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tak szybko bo zaraz mecz Jets. Idę tu w bramki. Mysle że Jets u siebie zrewanżuja się Rycerzom za porażkę a przynajmniej strzelą im przynajmniej trzy gole. Inna sprawa że Brossoit między słupkami nie przekonuje mnie. Owszem w RS statystki niezle ale PO to inna bajka. Do dubla gole Kraken bo mysle że strzelą przynajmniej dwa u siebie

Jets over 2,5 gola + Kraken over 2 gola kurs ako 2,45 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz Bolts tez za chwile. Niesamowiste zwroty akcji w tej serii i cos mi sie wydaje ze tak bedzie do konca. Licze ze Cooper wyciagna wnioski z porazki i teraz to Bolts beda góra

Tampa RT kurs 2,55 ⛔

Próbuje znalezc jakies argumenty w kierunku Devils ale w tych PO nieststy ich nie widze, moze Sestroikin nawali, moze bedzie niemoc w ataku ale czy tak bedzie? choc mam wrazenie ze Devils wygraja jeden z tych meczów ale mam nadzieje ze nie dzis

Rangers ml kurs 1,7⛔

I ostatni mecz. Tu isde w kierunku obroncow tytułu. NIe bedzei łatwo bo Kraken gra swietny hokej ale Avs potrafia wyciagac wnioski z takich coezkich meczów

Avalanche RT kurs 2,1✅
wszystko fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +496
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom