>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2023

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To prawda, fizycznie Pantery wyglądają świetnie w tej serii. Gdyby to był każdy inny zespół niż Bruins to z taką motywacją panter oraz grą fizyczną roznieśli by w pył. Niemniej, było widać z początku (w sumie to aż do ostatnich dwóch spotkań) respekt Panter do przeciwnika, a Bruins też nie dawali aż tak na siebie wsiąść. Dlatego też dzisiaj nie odważyłem się dać na czysty win gospodarzy, a bramkę ich lidera. Z tymże po tak dobrym sezonie Bruins i ich konsekwentnej i taktycznej grze - chciałbym ich jeszcze pooglądać w Play-off :)
I jeszcze psychika mocna zespołu bo ten młyn w hali Bostonu był kosmiczny ale pewnie nakręcał Pantery do lepszej gry
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam serdecznie "Prawdziwych typerów" no cięższej ligi do typowania to nie mogliście sobie wybrać a Play Off to jeszcze raz do kwadratu.Bardzo duży szacun za trud,poziom merytoryczny ok,żadnych wycieczek osobistych i za to graty,kiedyś to był bardzo mocny dział na forum.Tak trzymać Panowie,pomagać sobie,wystawiać swoje przemyślenia i do przodu.......
Dziś 7 mecz Diabły kontra Strażnicy
Rywalizacja na maxa,pełne zwroty w rywalizacji,obie zasługują na pochwałę chociaż ciut przewagę charakterną mają Devils,po dwóch wtopach u siebie odkręcić wynik i grać dalej.W rywalizacji mamy tak cztery winy gości i dwa winy gospodarzy,mój typ idzie w kierunku łamiemy serię czy nie?
Po dłuższym namyśle łamiemy.
New York Rangers win 2,58 efortuna
Typ oczywiście ryzykowny,bo z tyłu głowy mam,ileż to razy zawodzili Nowojorczycy w Play off będąc faworytem.
Na drugą rundę prawdopodobnie oprę grę o Las Vegas i Floridę,coś ukręcimy jakąś progresją albo sytym winem na wyjeździe,tym bardziej ,że chwalicie grę Panter
Powodzenia w typach
 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Trudny mecz do wytypowania.. jeśli miałbym już obstawiać zwycięzcę, to pewnie skłaniałbym się w stronę rangers(ml). Wpadły mi jednak w oko na dzisiejszy mecz kary. Oba zespoły są bojowo nastawione i wykluczeń w meczach pomiędzy nimi nie brakuje.. 7, 13, 10, 5, 11, 7 to liczba kar 2 minutowych w dotychczasowych meczach flayoffs.. Pomijając czwarte spotkanie (wtedy jakimś dziwnym trafem wszystkie grające w playoff'ach drużyny urządziły sobie dzień fair play) wychodzi niezła średnia.. dokładając jeszcze rangę i wagę spotkania (może się gotować szczególnie w końcówce meczu) zaproponuję typ na:
Liczba 2 minutowych kar - +7,5 kurs 2.28(fortuna) (brakło 1 kary. Spiskowa teoria jest taka, że chłopaki z Rangers oglądali Polską kadrę na Mundialu i po drugiej tercji stwierdzili, że właściwie to awans do playoff to jak wyjazd na mistrzostwa świata i już są wspaniali, pieniądze mają a wakacje im się należą)
Do dubla można wybrać bezpieczniejszą opcję +6,5 kurs 1.72

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
NIby lekkim faworytem Diabły ala ja trzymam sie tego co wczesniej mówiłem. W Straznikach widze wiecej doswiadczenia na ta faze rozgrywek. Moze sie myle tak jak w przypadku Toronto bo szedłem w strone Bolts ale tutaj widze wygrana Rangers. Argumentów mozna by przytaczac dla obu stron ale moj kierunek to Rangers

Rangers ml kurs 1,92 fortuna
 
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Zakończyła się 1. runda fazy pucharowej, oczywiście nie odbyło się bez kilku niespodzianek, jak to w sporcie, a w szczególności NHL. Druga runda rozpocznie się już najbliższej nocy, podczas której będziemy mogli śledzić poczynania Leafs i Panthers, a także Stars
i Kraken.

bracket.png


Co do rezultatów pierwszej rundy, może kilka słów na temat każdej pary.​

Bruins vs Panthers: Wynik serii 3:4
Zdecydowanie największa niespodzianka tej rundy. Mało kto spodziewał się, że Panthers będą w stanie wyeliminować faworyta Pucharu Stanleya. Jeszcze większe brawa należą się Panthers za to, że Bruins wtopili mając wynik 3:1 po czterech meczach w serii. Co więcej, w ostatnim starciu Bruins prowadzili 3:2 na minutę przed końcem spotkania, ale Panthers zdołali wyrównać, aby ostatecznie dokonać zdawało się niemożliwego i wygrać w dogrywce ostateczny pojedynek o awans. Z jednej strony szkoda mi Bruins, ponieważ ten sezon w etapie zasadniczym należał do nich i było czystą przyjemnością śledzić ich mecze, z drugiej strony Panthers po takim comeback'u pokazali, że mogą jeszcze namieszać w dalszej części rozgrywek.

Leafs vs Lightning: Wynik serii 4:2
Po 19 latach oczekiwania ekipa z Toronto melduje się w drugiej rundzie fazy play-off. Osobiście myślałem, że Leafs nie dadzą sobie rady, ponieważ Lightning w ostatnich latach pokazywali jak mocno i pewnie czują się w pucharach. Brawa dla Leafs, ale trzeba tutaj wspomnieć o meczach w Tampa, gdzie na trzy rozegrane spotkania na terenie Lightning, trzykrotnie ekipa z Toronto wygrała po dogrywce. Sporo szczęścia, ale szczęście w hokeju odgrywa również ważną rolę.

Hurricanes vs Islanders: Wynik serii 4:2
W tym zestawieniu już bez niespodzianki. Hurricanes z awansem, lecz tak jak przewidywano, Isles pozostawili po sobie dobre wrażenie i nie oddali tak łatwo miejsca w drugiej rundzie.

Devils vs Rangers: Wynik serii 4:3
Zapowiadało się na wyrównane zestawienie i tak właśnie było, choć niewątpliwie seria ta miała dość dziwny przebieg. Devils należą się wielkie brawa za powrót ze stanu 0:2, gdzie przegrali oni dwa pierwsze mecze na własnym terenie. Teraz moim zdaniem czeka na nich znacznie mocniejszy rywal i będzie znacznie trudniej o awans do dalszej rundy, niż w przypadku walki z Rangers, którzy trochę zawiedli mnie swoją grą w pucharach.

Avalanche vs Kraken: Wynik serii 3:4
Kolejna niespodzianka, a więc debiutanci play-off'ów pokonują w serii broniących tytułu Avalanche. Nie skreślałem Kraken w tym zestawieniu, ale szczerze mówiąc nie sądziłem, że Avs mogą odpaść już na tym etapie. W sezonie zasadniczym ekipa z Colorado zmagała się z kontuzjami, ale druga część sezonu była w ich wykonaniu wyśmienita. Jednak w tegorocznych pucharach nie przypominali tej mocnej ekipy, a Kraken efektywnie to wykorzystali i zagrają dalej w swojej pierwszej w historii fazie pucharowej.

Stars vs Wild: Wynik serii 4:2
Tutaj zaskoczenia nie było, choć Wild na początku troszkę namieszali. Stars meldują się w drugiej rundzie, a do pochwały należy ich skuteczna gra w przewadze. Na 21 zdobytych goli, aż 9 z nich trafiali grając z przewagą zawodnika, dlatego Kraken muszą uważać na ten aspekt gry w dalszej części pucharów.

Knights vs Jets: Wynik serii 4:1
Zaczęło się wyśmienicie dla Jets, ale Knights szybko obudzili się i zaczęli grać swoje, tak jak na lidera Konferencji Zachodniej przystało. Mimo wszystko ekipa z Winnipeg pokazała się z dobrej strony, lecz to było zdecydowanie za mało, co w efekcie dało najkrótszą serię pierwszej rundy składającą się tylko z pięciu spotkań.

Oilers vs Kings: Wynik serii 4:2
Bardzo przyjemnie oglądało się mecze w tym zestawieniu. Jedna z najbardziej wyrównanych par, lecz zwycięzca mógł być tylko jeden i okazali się nim gracze z Edmonton. Oilers przed dużą szansą, jeżeli pokonają w drugiej rundzie Knights to według mnie finał Konferencji powinien być również w ich zasięgu.

Druga runda przed nami. Bardzo ciekawe zestawienia, ja niecierpliwie czekam na starcie pomiędzy Leafs i Panthers, mogą tam dziać się cuda na lodzie. Miłego oglądania i zachęcam do śledzenia kolejnych zmagań w fazie pucharowej na taflach NHL :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2168
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Początek drugiej rundy, dwa mecze tej nocy, do których zaproponuję coś od siebie. Kursy według Fortuna.

1. Toronto Maple Leafs vs Florida Panthers: Florida Panthers powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 2:4

Trochę bezpieczniej niż w typach dnia, ale nadal idę w stronę Panthers. Poszukam co najmniej trzech trafień z ich strony w regulaminowym czasie gry. Bramek spodziewam się wielu w tym spotkaniu, a przyjezdni pokazali, że w ofensywie czują się znakomicie nawet jeśli grają przeciwko tak mocnej defensywie jaką dysponowali Bruins. Pomimo, że to gospodarze są faworytami, uważam że przyjezdni sporo namieszają nie tylko w nadchodzącym meczu, ale i w całej serii, tak jak zrobili to w pierwszej rundzie.

2. Dallas Stars vs Seattle Kraken: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 4:5 po OT, wszystkie bramki dla Stars zdobywa wracający do gry Pavelski. Niesamowity mecz, a przede wszystkim pierwsza tercja

Ciekawe zestawienie, z którego Stars zapewne są zadowoleni, że nie muszą grać przeciwko Avs. Jednak Kraken udowodnili, że potrafią wygrywać i wszystko może się zdarzyć. Typowanie zwycięzcy na ten moment odpuszczam, lód zweryfikuje, ale poszukam tutaj overu na minimum sześć goli w spotkaniu. Avalanche zawodzili pod względem skuteczności, teraz mam nadzieję, że Stars pokażą się z lepszej strony niż obrońcy tytułu i zobaczymy otwarte, pełne bramek pojedynki z Kraken. Co ciekawe, we wszystkich siedmiu starciach Avs z Kraken, to ekipa z Seattle za każdym razem otwierała wynik meczu zdobywając pierwszą bramkę, jestem ciekaw czy nadal podtrzymają tę serię.


Łączny kurs: 3.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3883
jaroslav_ 348,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
A. Matthews strzeli bramkę @ 1.90

Dzisiaj krótko. No bo nie ma co się rozpisywać na temat formy Auston Matthews, który jest kluczem do zwycięstw Leafs zarówno w sezonie zasadniczym jak również w fazie Play-off, zdobywając już łącznie 9 punktów dla swojej ekipy. Tak jak widzieliśmy w meczu Panter z Bostonem, Pantery grały świetne spotkania w serii, ale ich obrona nie była aż tak szczelna jak zapewne życzyłby sobie tego Sergei Bobrovsky, który miał pełne rękawice roboty, ale dzięki fenomenalnej formie powstrzymywał zdobywanie bramek przez drużynę z Bostonu. Pantery rozegrały ciężkie 7 spotkań i mogą odczuć trudy tych spotkań, zamiast lekko odetchnąć to na miejsce Bostonu wpada ekipa z Toronto, która ma równie dobry potencjał ofensywny. Liczę tutaj na lekkie zmęczenie Panter, dobrą dyspozycję Matthewsa i to, że Bobrovsky musi zacząć wpuszczać więcej bramek.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Przed nami pierwsza kolejka w pozostałych dwóch meczach. Ponownie zaproponuję po jednym typie na każde spotkanie. Kursy według Fortuna.

1. Carolina Hurricanes vs NJ Devils: Carolina Hurricanes powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 5:1

Bardziej w tym zestawieniu przekonują mnie Hurricanes. Dwa pierwsze spotkania Devils w 1. rundzie zakończyły się dla nich porażkami ze stratą 5 goli w każdym. Później wyglądało to znacznie lepiej, ale moim zdaniem Hurricanes są trudniejszym rywalem od Rangers i goście mogą zderzyć się ze ścianą w tym pierwszym pojedynku. Poszukam trochę bezpieczniejszej opcji na co najmniej trzy gole zdobyte przez gospodarzy, choć jeśli miałbym wskazać zwycięzcę tego starcia padło by na Hurricanes.

2. VG Knights vs Edmonton Oilers: Powyżej 1.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.75 // Wynik 6:4, cztery gole w przewadze

Oilers słyną w tym sezonie z bardzo skutecznej gry z przewagą zawodnika. W play-off'ach wygląda to również znakomicie i gospodarze muszą zwrócić uwagę na ten aspekt gry, jeśli chcą pokonać przyjezdnych. Świetna pierwsza runda w wykonaniu Leona Draisaitla, w szeregach gości znajduje się również McDavid, także ekipa z Edmonton ma kim grać w PP. Jeżeli chodzi o Knights, może nie są oni tak efektywni w przewagach jak ich nadchodzący rywale, lecz też potrafią takie sytuacje świetnie rozgrywać i skutecznie kończyć. Pójdę więc w stronę minimum dwóch goli zdobytych w PP w tym spotkaniu, mając nadzieję, że nie zobaczymy wyjątkowo czystego meczu i kar będzie co najmniej kilka.


Łączny kurs: 3.15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3494
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Tej nocy ponownie zawitamy do Toronto i Dallas, gdzie gospodarze będą musieli zrobić wszystko, aby zremisować stan serii. Od siebie standardowo podrzucę po jednym typie do każdego spotkania. Kursy według Fortuna.

1. Toronto Maple Leafs vs Florida Panthers (0:1 w serii): Toronto Maple Leafs powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 2:3, dwa gole Leafs już w pierwszych 5 minutach meczu, niestety na tym się skończyło, szkoda

Panthers powinni być już zadowoleni z jednej wygranej na terenie Leafs. Ciężkie mecze mają za sobą przyjezdni, udało się wygrać 4 ostatnie spotkania, ale nie może to trwać w nieskończoność. Goście mają mocny charakter, ale gospodarze również udowodnili w tym sezonie, że są bardzo silną drużyną i nie mogą sobie pozwolić, aby przegrać to starcie, bo może być już za późno na powrót. Mimo wszystko, odpuszczę stawianie na potencjalnego zwycięzcę, lecz poszukam minimum czterech trafień Leafs w regulaminowym czasie gry, co i tak powinno przynieść im wygraną w tym meczu. Potencjał ofensywny jest duży, oby tylko nie zabrakło skuteczności i odrobiny szczęścia.

2. Dallas Stars vs Seattle Kraken (0:1 w serii): Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.80 // Wynik 4:2, jeden gol Stars w PP

Ponownie wrócę do bramek w PP Stars. Gospodarze grają świetnie w sytuacjach z przewagą zawodnika, co już niejednokrotnie opisywałem podczas tegorocznej fazy pucharowej. Świetna linia do takich akcji z Robertsonem i Hintzem na czele. Jedno o co można się martwić, to niewielka liczba kar jaka może wystąpić w tym spotkaniu ze strony przyjezdnych, ale choć kilka takich sytuacji powinniśmy ujrzeć, a wtedy skuteczność ekipy z Dallas moim zdaniem pozwoli na zdobycie minimum jednego gola w przewadze.


Łączny kurs: 3.25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja licze ze gospdarzy wyciagneli wnioski z pierwszych spotkań i nie daja sie zaskoczyć rywalom . Leafs zaimponowali w pierwszej rundzie przechodąc Bolts ale tez dali sie zaskoczyc rywalom z Florydy, analogiczna sytuacja jest ze Stars. Tez Wild rozmontowali Gwiadzy u siebie, choc z Seatle było na styku to jednak nie dało sie wygrac. Mysle ze dzis beda dwie czyste jedynki ale to NHL i wszystko moze sie zdarzyc

Leafs RT kurs 1,83 🅾 Niestety Siergiej ukradł mecz i mam wrazenie, że ukradnie cała serie

Stars RT kurs 1,84✅
oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1485
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Oglądałem pierwszą tercję meczu w Toronto. Leafs siedli na Panterach od samego początku.. W strzałach(celnych) na bramkę było w pewnej chwili 14 do 2. Gdzieś do 14 minuty wyglądało to tak jakby gospodarze cały czas grali w PP. Poza tym mecz był bardzo ostry, co chwila trzeszczały bandy. Bramka, którą strzeliła Floryda była przypadkowa.
Ciekawi mnie co się wydarzyło później, bo pobudka rano nie była zbyt przyjemna.. podobnie jak koledzy wyżej ja też spodziewałem się przekonującego zwycięstwa gospodarzy i wielu bramek..
W Dallas bez zaskoczenia ale co z tego skoro Leafs(I to ml) popsuli kupon😔😔
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - NJ Devils
Typ: Carolina Hurricanes wygra mecz + Hurricanes powyżej 4.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 6.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwsze spotkanie w tym zestawieniu zakończyło się wynikiem 5:1 na korzyść Hurricanes. Dominacja ze strony gospodarzy pod względem gry przez większość spotkania, wygląda to obiecująco, dlatego ponownie poszukam zwycięstwa Canes. Świetnie wyglądała również gra gospodarzy w przewadze, pomimo nie zdobycia bramki w PP stwarzali wiele dogodnych sytuacji (w pewnym momencie w kilkadziesiąt sekund Hurricanes trzykrotnie obili słupek/poprzeczkę bramki rywali, dość pechowo). Na ten moment nie widzę szans dla Devils na awans, muszą się odblokować żeby powalczyć w następnych meczach, ale uważam, że na terenie Hurricanes górą ponownie będą miejscowi. Do wygranej gospodarzy po regulaminowym czasie gry dorzucam dodatkowo over na minimum pięć trafień z ich strony, co wydaje mi się dość prawdopodobne patrząc na ostatnie starcie tych zespołów.

400
Szacun i wielkie dzięki za typ z nocki.. tym większe ukłony, że po pierwszej tercji nic nie zapowiadało pogromu.. to co FNM99? następny mecz win hurricanes z handi -4,5, over bramek +6.5 i gol Staal'a 😜😜? Ciekawe jaki byłby to kurs🤔😁..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Szacun i wielkie dzięki za typ z nocki.. tym większe ukłony, że po pierwszej tercji nic nie zapowiadało pogromu.. to co FNM99? następny mecz win hurricanes z handi -4,5, over bramek +6.5 i gol Staal'a 😜😜? Ciekawe jaki byłby to kurs🤔😁..
Nie no teraz to już tam under pewnie jakiś wleci w New Jersey :) Ale gol Burnsa może.. :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Witam
Vegas - Edmonton
typ: strzeli Stephenson kurs 3,50 STS

swietna passa Vegas , na 7 ostatnich meczy 6 wygranych , strzelają dużo bramek a prawie w każdy Stephenson strzela bramkę, zaczą w Seattle strzelając 3 bramkę dla ekipy, później wtopa z Winnipeg w pierwszy meczu i tu bramki nie było, na drugi dzień już wygrana i nasz bohater strzela , później 3 mecz i Stephenson strzela w 2 minucie a Vegas wygrywa 4-5 po dogrywce
w ostatnich 2 meczach też strzelił w tym jedna bramka dla Edmonton , myślę że dziś nie będzie innaczej

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
VG Knights vs Edmonton Oilers (1:0 w serii): Powyżej 2.5 goli w 3. tercji meczu (RT) Kurs: 2.25 // Wynik 1:5, tylko jeden gol w 3. tercji meczu

Dzisiaj w nocy Oilers po raz drugi zawitają do Las Vegas, aby powalczyć o remis w serii. Ciężko wskazać potencjalnego zwycięzcę, ale ze swojej strony liczę na sporo bramek, szczególnie w końcowej części meczu. Przy niekorzystnym wyniku dla którejś ze stron zapewne będzie gonienie za wynikiem, dodatkowo dochodzi możliwość goli do pustej bramki. Poszukam więc typu na co najmniej trzy trafienia w 3. tercji w nadchodzącym spotkaniu na terenie Knights. Kurs według Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Dla tych co wolą spać niż zarywać nocki na NHL. Subiektywne wrażenia z meczu Knights - Oilers

Vegas przespało nie tylko początek (jak piszą w relacjach z meczu dziennikarze) ale tak naprawdę cały mecz.. W pierwszej tercji chłopaki z Edmonton grali zarąbiście. Szybkie, składne akcje. Świetna gra w przewadze no i ta para Draisaitl i McDavid (zobaczcie jego bramkę na 5:0 - cudo!! miał przy krótszym słupku bramkarza i malutką lukę bodajże w zgięciu kolana czy przy łokciu.. i tam trafił )..
W drugiej dalej dobra gra ale już nie tak szybka (bo nie musieli), a i tak wsadzili kolejną bramkę.
W trzeciej tercji niech was nie zmyli statystyka. Strzałów Vegas było sporo, zagrożenia pod bramką Edmonton nie było prawie wcale.. w dodatku mecz był co chwila przerywany bo na tafli dochodziło do regularnych bijatyk (dawno nie widziałem tylu kar - 17[samych 2 minutowych]).
Reasumując - jeśli Edmonton ma grać tak jak w tym meczu to możemy oglądać ich w finale..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj trzy spotkania, pierwsze rozpocznie się już o 21:30, ja skupię się na liczbie goli w tych meczach. Do każdego zaproponuję po jednym typie, łącząc te zdarzenia w jeden kupon. Kursy według Fortuna.

1. NJ Devils vs Carolina Hurricanes (0:2 w serii): Carolina Hurricanes powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 8:4, co to był za mecz to ja nie mam pytań. Razem 12 goli, 4 bramki w osłabieniu, a do tego kuriozalne decyzje sędziów, które miały przeogromny wpływ na rezultat spotkania...

Devils ponownie w tragicznej sytuacji po dwóch pierwszych meczach w rundzie. Tak jak z Rangers udało im się jeszcze wyplątać z takiego wyniku, tak z Hurricanes będzie to wręcz niemożliwe, choć skoro Panthers dali radę z Bruins to używanie słowa niemożliwe jest trochę nieodpowiednie. Na własnym terenie Canes zdobyli łącznie 11 goli w 2 spotkaniach, teraz w New Jersey być może nie będzie ich wiele, ale na 3/4 trafienia myślę, że możemy liczyć ze strony przyjezdnych. Prawdopodobnie ostatnia szansa dla Devils żeby jeszcze powalczyć o awans, gospodarze muszą, goście bez presji, lecz oczywiście to nie oznacza, że oddadzą mecz bez walki. Poszukam więc co najmniej trzech bramek przyjezdnych zdobytych już w regulaminowym czasie gry.

2. Florida Panthers vs Toronto Maple Leafs (2:0 w serii): Toronto Maple Leafs powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.10 // Wynik 3:2 po OT

Panthers niesamowicie nakręceni po wyeliminowaniu faworyta tegorocznych play-off'ów. Świetna forma Bobrovskiego, a Leafs w bardzo ciężkiej sytuacji. Przykro będzie, jeśli po przełamaniu demonów związanych z pierwszą rundą ekipa z Toronto odpadnie od razu w drugiej, ale jeśli chcą pozostać w grze to jest to dla nich niesamowicie ważne spotkanie. Na razie nie wygląda obiecująco granie na over goli gości, ale zazwyczaj kreują sporo sytuacji, tylko brakuje wykończenia. Być może nawet cztery bramki nie dadzą Leafs pierwszej wygranej, ale widzę w tym typie potencjał i uważam, że dzisiaj Matthews i reszta złapią kontakt w serii i nie obejdzie się bez co najmniej czterech trafień gości.

3. Seattle Kraken vs Dallas Stars (1:1 w serii): Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 2.00 // Wynik 7:2, Stars bez gola w PP

Standardowo w zestawieniu z udziałem Stars polecam typ na ich gola w PP. Niezły kurs jak na to zdarzenie, a skuteczność i potencjał przyjezdnych podczas gry z przewagą zawodnika jest moim zdaniem bardzo duży. Pisałem o tym niejednokrotnie i zapewne jeszcze nieraz skorzystam z tego typu, ponieważ goście nie zawodzą w tym aspekcie. Oby tylko było kilka kar ze strony Kraken i powinno być wszystko w porządku.


Łączny kurs: 8.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Witam fanów NHL..
Dziś w nocy kolejny pojedynek pomiędzy drużynami z Edmonton oraz Vegas. Poprzedni mecz opisałem parę postów wyżej. Nie sądzę żeby dziś w jakiś cudowny sposób Rycerze wypunktowali gospodarzy (choć cuda się zdarzają - patrz ostatni mecz Hurricanes:eek: ). Poza sprawami czysto sportowymi drużynie Oilers przybywa również dodatkowy zawodnik gdyż wracają po dwóch meczach przed własną publiczność a jak wiadomo ściany pomagają gospodarzom.
Zaproponuję zatem 2 kupony(do wyboru) -
1. Spotkanie/1 drużyna liczba goli
Edmonton i +3,5 bramki - kurs: 2.30

2. Ten pewnie zagram (betbuilder)
Edmonton win z handi -1,5(dla ostrożniejszych można tu zagrać win Oilers ml)
Powyżej 5,5 bramki
strzeli gola - L. Draisaitl (Leon jest ostatnio w niesamowitej formie. Ponadto, co równie ważne, w ostatnim meczu krążek go "szukał" przed bramką. Liczę więc na to, że dziś po raz kolejny zapisze się choć raz na liście strzelców)
kurs: 3.90 (fortuna)

generalnie tragedia

Pozdrawiam



 
Ostatnia edycja:
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam Fanów NHL
Dziś na tapecie Edmonton kontra Las Vegas
Dwa słowa uzasadnienia co do typu,moim skromnym zdaniem Edmonton nie prezentuję się dosyć przekonująco w Play off,męczą się choć ostatni mecz temu oczywiście przeczy,ale jest to NHL i tu zawsze się dzieje a Play off to już dosłowny kosmos,Goldeny moim zdaniem wstaną z kolan po ostatnich batach,zresztą nadmienię ,że w pierwszej rundzie szybko spakowali na wakacje Winnipeg.
Jakoś mnie bardziej przekonują ,typ oczywiście bardziej na czuja
Golden win ml 2,40 fortuna
PS.Jak do tej pory uważam ,że do tej pory w Play off rewelacją jest Florida co podpowiada je i wystawiacie w momentach,ode mnie dorzucam od siebie Devils za mega charakter i odkręcanie rywalizacji na swoją korzyść.Do tego dorzucam Golden i tym ekipom po kibicuję a przy okazji parę groszy zarobić.
Jak to pójdzie dalej zobaczymy,może być na odwrót ,no ale jakaś strategia gry musi być bo inaczej możemy szybko stać się trochę biedniejsi i źli na drużyny........
Powodzenia w typowaniu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1440
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie mogę znaleźć nic ciekawego w MLB więc poszukam szczęścia w NHL. Dzisiaj nietypowy zakład, bo zamierzam pójść w bramki w przewadze. Sporo bramek pada w serii między VGK a EDM i w dwóch meczach over wszedł. Knights mają bardzo skuteczny skład ofensywny i w miarę się ogląda ich grę w przewadze natomiast jeśli chodzi o Edmonton to oni średnio sobie radzą w obronie, ale prowokują sporo sytuacji korzystnych dla siebie. Chodzi mi o to, że zawodnicy Vegas łapią sporo kar. Powyżej 17 minut na mecz, a ekipa z Edmonton ma najwyższy procent wykorzystanych przewag w play offach. Myślę, że kurs 1,80 na dwie takie bramki to dobry kurs.

Powyżej 1,5 bramki w przewadze w Edmonton @1,80 3/10 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom