>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
BOSTON BRUINS - COLORADO AVALANCHE
Moje pierwsze przemyślenia więc proszę o wyrozumiałość. Przygodę z NHL zacząłem dopiero od ubiegłorocznych play-offów więc jestem żółtodziobem w temacie ale spróbuje. Colorado nie zaczęło najlepiej , przegrana z Detroit Red Wings 3:0 gdzie przyjezdni stworzyli sobie masę sytuacji i mogli wygrać zdecydowanie wyżej gdyby nie ich goalie Varlamov.Wnioski są proste , postawa defensywy nie najlepsza , podobnie jak ofensywy gdzie nie byli w stanie nawet zdobyć honorowego trafienia. Boston po pierwszej wygranej z Tampą powinien sobie poradzić z Colorado. Niedźwiedzie mają w bramce Thomasa , który zdaję się być w podobnej formie jak w play-offach gdzie wyjmował dosłownie wszystko. Nie widzi mi się jakoś aby ofensywa z Colorado stwarzała masę sytuacji pod bramką Thomasa , druga sprawa to ich słaba postawa w defensywie co Bruins ze swoim potencjałem powinno spokojnie wykorzystać.
Boston Bruins @ 1,71 REG
Colorado UNDER 2,5 FT 0-1

edit: Thomas jednak nie wystartuję w podstawie dzisiaj , więc spokojnie ze stawką...
edit 2:Coś w tych marnych kursach poniżej 2,00 w NHL jest ...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
CGY@STL
St. Louis -0,5 60’ 2,25 ✅✅
[Pinnacle]

Wiele myślałem czy nie wybrać spotkania Devils lub Islanders z tych które odbędą się wieczorem czasu Polskiego ale jednak zdecydowałem się na spotkanie STL. Obie drużyny w openerach ulegli swoim przeciwnikom w swoich halach. „Nutki” przegrali Toronto 2-4 natomiast „Płomienie” ulegli „Pens 3-5. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić , że dzisiaj „Nutki” po raz kolejny przegrają we własnej hali mając w bramce takiego tuza w tym fachu jakim jest Halak. Moim zdaniem gospodarze w tej formacji mają duży handicap ponieważ Jaroslav jest lepszym goalie aniżeli Kiprusoff. Liczę, że dzisiaj obudzi się i będzie strzelał bramki jak w zeszłym sezonie Backes i Stewart ;) Defensywa gospodarzy i Halak jeśli chcą zdobyć dzisiaj komplet punktów muszą szczególnie uważać na Jokinena, Bourque’a i Iginla. W dobrej formie również znajduje się Tanguay oraz Glencross czyli dwa z kilku główne filarów z zeszłego sezon drużyny Calgary.

edit // uf... po pierwszej bramce dla Calgary już chciałem przyznać racje Odisio i JuanRoman08, ale na szczęście nutki się obudziły chociaż muszę przyznać, że ta bramka podczas PP dla &quot;Płomieni&quot; wkradła trochę niepokoju w moje myśli.. ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jaroslav jest lepszym goalie aniżeli Kiprusoff
Dyskusyjna sprawa, Kipper czasami czyni cuda. Moim zdaniem jedna półka trudno mówić o jakiejkolwiek przewadze Blues na tej pozycji.
Backes ;)
Ogólnie dla mnie no bet, ale powodzenia. Co do typu t0mson też zalecam ostrożność, Colorado dostało w openerze we własnej hali do zera i dziś będą chcieli ugryźć ...
OrngCrsh jakbyś mógł podawać typy zgodnie z regulaminem działu tj. podawać bukmachera kurs i typ zakładu (ML,60?) byłoby na pewno łatwiej wszystkim korzystać z Twojej wiedzy ????
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
St. Louis Blues zagrali calkiem dobry home opener, jednak mimo ze oddali na bramke Nashville Predators az 33 strzaly (pozwalajac rywalom na oddanie zaledwie 16) przegrali to spotkanie 2-4. Blues zdominowali Preds, jednak zabraklo im skutecznosci i zimnej krwi, na dodatek swietne zawody zagral goalie rywali Pekka Rinne. Wg mnie, mlode wilki z St. Louis, wzmocnione doswiadczonymi Jamie Langenbrunnerem i Jasonem Arnottem (ktorzy najwieksze sukcesy odnosili w barwach New Jersey Devils), maja o wiele wiekszy potencjal niz w poprzednim sezonie i kazda ekipa na Zachodzie musi sie z nimi liczyc.. Dzisiaj Bluesmani znowu stana przed szansa na zwyciestwo przed wlasna publicznoscia, tym razem podejmujac Calgary Flames - wg mnie zdecydowanie jedna z najslabszych ekip NHL. Flames graja w tym sezonie praktycznie nie zmienionym skladem i nie sadze by mieli wieksze szanse na playoffy. W swoim pierwszym spotkaniu ulegli Pittsburghowi u siebie 3-5, oddajac na bramke Fleury&#39;ego zaledwie 20 strzalow..
CGY@STL
Typ: St. Louis
wynik: 2-5 ✅✅✅

__________
2-0 [100%]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dyskusyjna sprawa, Kipper czasami czyni cuda. Moim zdaniem jedna półka trudno mówić o jakiejkolwiek przewadze Blues na tej pozycji.
No jak dla mnie to Słowak to minimum pół poziomu wyżej aniżeli Miikka, ale każdy może mieć przecież swoje zdanie ;)
Dzięki za poprawienie ;) literówka.
Ogólnie dla mnie no bet, ale powodzenia.
Ja ogólnie interesuje się NHL od około półtora roku i mam takie drużyny który nie pozostawiły na mnie wrażenia do tego latem nie wzmocniły się jakąś znacząco dlatego gram przeciwko nim między innymi do tej grupy drużyn należą &quot;Płomienie&quot; ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No jak dla mnie to Słowak to minimum pół poziomu wyżej aniżeli Miikka, ale każdy może mieć przecież swoje zdanie
Wiadomo zdanie zdaniem, po to też jest temat żeby dyskutować ;) Patrząc na staty z ostatnich dwóch sezonów wyraźnie widać że bramkarze na zbliżonym poziomie. Kipper bardziej doświadczony bo i prawie o 10 lat starszy. GAA z całej kariery = 2.47. Słowak dwa lata temu w Montrealu dopiero na stałe wywalczył sobie miano startera, GAA z z całej kariery =2.57.
Ja ogólnie interesuje się NHL od około półtora roku i mam takie drużyny który nie pozostawiły na mnie wrażenia do tego latem nie wzmocniły się jakąś znacząco dlatego gram przeciwko nim między innymi do tej grupy drużyn należą &quot;Płomienie&quot;
Z tym też bywa różnie w NHL. To specyficzna liga czasami wzmocnienia nie są potrzebne, wystarczą dobre ruchy w drafcie ewentualnie forma życia bramkarza i już można się załapać do końcowej walki o play offy. A wtedy rzuca się wszystko i w deadline przed PO sprowadza się znaczne wzmocnienia. Colorado bodajże dwa sezony temu skazywane na pożarcie wystartowało w lidze jak szalone i dopiero gdzieś na półmetku zwolnili na dobre ...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pozwolę sobie włączyć się do dyskusji :razz:
Stawianie Calgary wśród zespołów skazanych na porażki jest lekko irracjonalne według mnie, oczywiście dzisiejszy mecz może i jest lekko na korzyść Blues jednak Flames to w dużej mierze zespół który ma wielu doświadczonych zawodników jak choćby Iginla, Tanguay czy właśnie Kiprusoff. Można więc śmiało stwierdzić że ta drużyna jest budowana głównie na doświadczeniu i nie potrzeba żadnych spektakularnych wzmocnień, przed sezonem dołączył tylko Stempniak i jak na razie to by było na tyle. Głównym powodem takiej polityki jest to że Flames w każdym sezonie liczą się w walce o PO, a więc po co wprowadzać jakieś zmiany skoro drużyna gra na przyzwoitym poziomie.
Jeśli chodzi o goalie to biorę tu stronę Odisio, Kipper jest bardzo dobrym bramkarzem, który ma wielkie doświadczenie i w każdym sezonie jest w topie wśród bramkarzy ligi. Halak to jak na razie tylko i wyłącznie świetne występy w PO jeszcze w barwach Montrealu, ostatni sezon w St.Louis to już bardzo nierówna i co najwyżej średnia dyspozycja Słowaka.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Dla mnie sprawa jest jasna w tej kwesti, szanse oceniam mniej wiecej po rowno a kurs lepszy na Calgary wiec trzeba brac, nie wiem czemu taki ped do grania nutek jest, tak jak wczoraj na na wymeczone pingwiny
Calgary powinno wygrac, ale to moja subiektywna ocena

/ Odisio - Tak sobie tutaj dopiszę żeby nie rozciągać już tematu kolejnym postem. Dyskutowaliśmy dyskutowaliśmy a tu w bramce Cgy pojawił się Henrik Karlsson ; )
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins 2:4 (0:1,1:2,1:1) ✅
2
4

Zazwyczaj początki sezonu traktuję ulgowo ale dziś wydaje mi się, że już czas coś zagrać..Mecz giganta z outsiderem z Florydy..Pingwiny już od 9 miesięcy bez swojej gwiazdy Crosby&#39;ego, a po niedzielnym meczu w Edmonton również udział Malkina stoi pod znakiem zapytania..
Co nie zmienia faktu, że w meczu otwarcia sezonu 2011/2012 we własnej hali to Pingwiny są skazane na zwycięstwo..
Kapitalnie rozpoczęli sezon w Kanadzie pokonując najpierw Vancouver 4:3 po rzutach karnych (gole Letanga i Malkina), później pognębili Calgary 5:3, by w niedzielę w rzutach karnych ulec Nafciarzom z Edmonton 1:2..
Jakby nie było to 5 pkt z 6 możliwych wywiezione z gorącego terenu jakim jest zachodnia Kanada...
Przegrana z Edmonton nieco pechowa, gdyż Pingwiny po szybko objętym prowadzeniu dały się zepchnać do defensywy, co na niespełna 5 minut przed końcem zemściło się golem na 1:1..
Dziś zagrają u siebie..
Pod nieobecność Crosbiego doskonale radzą sobie Staal (gol i 2 asysty w 3 meczach), Cooke ( 2 gole w Vancouver), Kennedy (gol w Calgary i asysta w Edmonton) i Malkin który w dwóch meczach zdobył gola i asystę)..Ale póki co najskuteczniejszym zawodnikiem Pingwinów do tej pory jest podpora defensywy czyli Kris Letang, który zgromadził już 5 pkt, (gol i 4 asysty)..
Zdziwiłbym się niezmiernie gdyby dziś żaden z tych panów niczego nie skubnął...Wypowiedzi przed meczem są niezwykle optymistyczne, nastroje bojowe..i co najważniejsze ponad 16 000 kibiców wypełni Mellon Arena licząc na kolejne 2 pkt..
Ze strony statystycznej patrząc czarne chmury nad Florydą są jeszcze ciemniejsze..W poprzednim sezonie Pingwiny wygrały wszystkie cztery mecze z Panterami..Mało tego dzisiejsi gospodarze na swoim terenie wygrali ostatnich 5 spotkań, a cofając się o kolejne cztery mecze znajdziemy zaledwie jedną wygraną gości..
W jedynym meczu tego sezonu jaki rozegrała Floryda, zanotowala dość niespodziewaną wygraną z Wyspiarzami w Nowym Jorku 2:0..
Dziś na żadne niespodzianki się nie nastawiam..

12 Oct 00:30 Panbet
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (3 way) @ 1,82 8/10 ✅
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (-1,5) @ 2,5 7/10 ✅
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (over 5,5) @ 2,1 4/10 ✅

Pozdrawiam..I Powodzenia..;)

NHL 2011/2012: ✅ ✅ ✅ +21,46
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Polecam highlights z meczu Caps vs Bolts ???? Rozumiem jak bramkarz w trakcie jednego meczu wpusci jeden strzal z zerowego kąta, przytrafilo sie to chyba wszystkim najlepszym goalies... Kiedy Flyers spotkali sie z Sabres w pierwszej rundzie ostatnich playoffow, w jednym z meczow Boucher dal sie zaskoczyc w taki sposob dwukrotnie i nie moglem w to uwierzyc... Myslalem, ze NHL juz niczym nie jest w stanie mnie zaskoczyc, ale prawie spadlem z krzesla jak zobaczylem to co zrobil dzisiaj w nocy Vokoun - 3 bramki z zerowego kąta! ???? Purcell, Gervais i Clark. 3 identyczne gole strzelone z lewej strony patrzac z perspektywy czeskiego giganta hehe. I pomyslec, ze tej samej nocy oddany do Colorado Varlamov popisal sie efektownym shutoutem w TD Garden...

OrngCrsh jakbyś mógł podawać typy zgodnie z regulaminem działu tj. podawać bukmachera kurs i typ zakładu (ML,60?) byłoby na pewno łatwiej wszystkim korzystać z Twojej wiedzy ????
Oczywiscie, moge podawac dokladne typy, ale nie wiem jaki mialoby to sens w temacie NHL. Piszac analize typuje jedna z druzyn, kazdy sam moze wybrac sobie typ zakladu - czy postawi ML czy pojdzie na calosc stawiajac na zwyciestwo w regulaminowym czasie gry. Szczegolowe kupony z kursami i stawkami sa w moim temacie:razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I pomyslec, ze tej samej nocy oddany do Colorado Varlamov popisal sie efektownym shutoutem w TD Garden...
Nie wiem właśnie jak można było Warłamowa tak po prostu oddać, tzn. z tego co pamiętam sytuacja miała się tak że to raczej decyzja zawodnika - on chciał odejść najpierw do KHL a potem dogadał się z Colorado. Dla młodego Rosjanina bardzo dobrze, dla nas też bo jestem pewien że to jeden z najlepszych goalie młodego pokolenia.
Oczywiscie, moge podawac dokladne typy, ale nie wiem jaki mialoby to sens w temacie NHL. Piszac analize typuje jedna z druzyn, kazdy sam moze wybrac sobie typ zakladu - czy postawi ML czy pojdzie na calosc stawiajac na zwyciestwo w regulaminowym czasie gry. Szczegolowe kupony z kursami i stawkami sa w moim temacie
Wiesz dobrze, że to ogromna rożnica jaki typ polecasz czy ML REG czy ML OT czy 60&#39; czy handi ... część osób analiz nie czyta lub czyta je powierzchownie, patrząc tylko na to jaki typ proponujesz.
To jest moja prośba do Ciebie, jeśli rzeczywiście uprzesz się przy swoim to jakoś to wszyscy przeżyją że nie będziesz podawał dokładnego typu kursu i buka ; )
BTW. Uaktualnij sobie sygnaturkę, tak żeby odnośnik z niej przechodził bezpośrednio na ostatnią stronę Twojego tematu a nie na pierwszą. To też ułatwi ludziom odnajdywanie najnowszych typów z Twojego wątku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
12 Oct 00:30 Panbet
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (3 way) @ 1,82 8/10
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (-1,5) @ 2,5 7/10
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (over 5,5) @ 2,1 4/10
Pozdrawiam..I Powodzenia..;)
Kursy poleciały ostro do góry , jakieś info ktoś ma na ten temat ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stardog 250

stardog

Użytkownik
nie zagra Malkin, na Pinnacle kurs na Pens win in reg. time już 2,02 (i co tu dużo gadać kusi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
FLO@PIT
Pittsburgh -0,5 60’ 2,02 ✅✅✅:cool:
[Pinnacle]

Niestety seria „Pens” została przerwana podczas potyczki z „Nafciarzami”. Mimo prowadzenia od pocz ątku spotkania praktycznie do końca(gospodarze wyrównali na 5 minut przed końcem spotkania) nie udało się zwyciężyć, ponieważ ulegli po rzutach karnych. Przypomnę, że rzuty karne były szczęśliwe dla „Pingwinów” w meczu otwarcia sezonu z „Orkami”. Dzisiaj kolejna potyczka, myślę, że można śmiało rzec że z drużyną o poziom niższą niż „Pens”. Czy to wykorzystają? Myślę, że tak. Gospodarze dzisiaj bez Malkina ale za to z Fluerym w bramce.. być może brak Malkina spowodowany jest tak wysokim kursem a raczej jego wzrostem w ciągu dnia. Liczę, że Letang i Staal spowodują iż parę razy skapituluje Theodore a defensywa gospodarzy nie dopuści aby dużo pracy miał dzisiaj Marc przez ataki między innymi Campella, Garrisona czy Weissa ;)
MIN@OTT
Minnesota ML OT 2,18 ⛔
[Pinnacle]
Podczas wczorajszego spotkania w Nowym Yorku w którym uczestniczyła drużyna Minnesoty chciałem na nich stawiać tym czasem zagrali nie tyle żle co nie skutecznie. Oddali o 7 strzałów więcej niż „Wyspiarze”(najwięcej cztery Heatley) mimo to już po pierwszej tercji przegrywali 2-0 i przez następne dwie udało im się strzelić tylko jedną bramkę przez co przegrali. Dzisiaj liczę, że Heatley i Koivu się obudzą przez co utrudnia znacznie życie Andersenowi. Szczególnie liczę tutaj na Danego jak zresztą pewnie i kibic oraz włodarze Wild, przecież po coś był on ściągnięty z Sharks a w zamian za niego oddano dwóch bardzo ważnych graczy Wild z zeszłego sezonu. Natomiast „Senators” nadal czekają na pierwsze zwycięstwo . Szczególnie grożny dla Backstroma może być dzisiaj Sepzza, Karlsson oraz Alfredsson. Ja jednak zaryzykuje i postawie na Wild, myślę, że to może spotkanie na styku. Nie wykluczam, że wynik poznamy dopiero po OT a kto wie może po SO ;)
 
botshek 360

botshek

Użytkownik


MINNESOTA WILD OTTAWA SENATORS
1-1-0 October 11, 7:30 PM | Scotiabank Place 0-2-0

Typ: Senators -0,5 Regulation
Kurs: 2,33
Pinnacle

Szybko i sensownie postaram się uzasadnić swój typ: Senators przegrali już 2 mecze w tym sezonie, dziś zagrają pierwszy mecz przed własną publicznością, sami zawodnicy jak i kibice chcą pierwszej wygranej w sezonie, a tym bardziej po przegranej z odwiecznym rywalem TOR. Nie widzę ku temu żadnych przeszkód, ale jest jeden warunek, zagrać jak w 3 tercji meczu z TOR. Sens grając tak jak w 3 tercji meczu z Leafs spokojnie poradzą sobie z Wild grającymi już chyba od dwóch sezonów ospale na wyjazdach, mam takie wrażenie, że MIN chciałaby grać tylko na własnym lodzie gdzie prezentuje twardą i spokojną obronę, lecz mecze wyjazdowe naprawdę im nie wychodzą. Ruchy transferowe w ofensywie jak najbardziej na +, ale jak do tej pory cała machina nie współgra, przykład, aż 7 PP z NYI i żadnego wykorzystanego !!! Gdzie OTT pomimo 2 przegranych spotkań zaprezentowała się w PP przyzwoicie i aktualnie (po kilku spotkaniach) należy do czołówki ligi. W bramkach zobaczymy dziś Andersona i Backsa, może aktualna dyspozycja nie wskazuje na to, ale Anderson pokazał w zeszłym sezonie, ze może być nawet o 2 klasy lepszy od swojego vis a vis i poprowadzić drużynę do wygranej. Ku radości kibiców Sens do formy wydaje się powracać Spezza, Alfredsson i wysokie loty prezentuje Michalek. Moim zdaniem wygrana Sens w regulaminowym będzie dziś nieunikniona.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macready 56

macready

Użytkownik
Krotko bo za 2 minutki mecz, mysle ze wzmocnienia Wild zaprocentuja i wygraja dzis z Ottawa, boje sie tylko o swietosc w NHL czyli przełamanie, ale 2 mecze przegranych to mało zwłaszcza dla ekipy pokroju Senators, spokojnie moga jeszcze kilka meczy wtopic:grin:
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Vancouver Canucks @ Philadelphia Flyers ✅ 4:5 (1:3,2:1,1:1)
4 5

Dziś kolejne trzy mecze..Jak dla mnie trzy wielkie znaki zapytania..Jedyne co się rzuca w oczy to starcie gigantów i nieco zaskakujący kurs na over w tym meczu..
Między słupki Vancouver wraca Luongo, a u Lotników prawie nieomylny Bryzgalov, który w dwóch pierwszych meczach obronił 42 z 43 strzałów na bramkę..Dla porównania Roberto Luongo puścił 3 gole (+2 z rzutów karnych) co wygląda dość blado..
Ale moim skromnym zdaniem to nie oni będą gwiazdami wieczoru..Bukmacherzy faworyzują gospodarzy czyli drużynę Lotników..Może mają rację, a moze nie..Dla mnie pewnym jest, że jeśli Philadelphia wygra ten mecz to będzie musiała strzelić znacznie więcej niż 2 lub 3 gole..Dyspozycja dnia Bryzgalova zostanie poddana najcięższej próbie, a zadbają o to bracia Sedin i spółka prosto z Kanady..
Jak do tej pory Canucks trafiają średnio 3 razy w meczu..oddają 30,5 strzału na bramkę..pozwalając przeciwnikom próbować 26,5 razy..
Analogiczna skuteczność Lotników to 2,5 gola na mecz plus 29 strzałów na bramkę przeciwnika i 21,5 od nich..
Lotnicy preferują bardziej fizyczny styl gry co nie do końca leży hokeistom Vancouver, o czym boleśnie przekonali się w zeszłorocznych finałach Play Off z Bostonem..Ale to niesie za sobą również i częstsze wizyty na ławce kar, gospodarze przesiadują tam średnio 14,5 minuty, a goście &quot;zaledwie&quot; 9...
Można się tam spodziewać zarówno Burrows&#39;a (VAN) jak i &quot;czarnego&quot; charakteru wśród Lotników..;) Wayne&#39;a Simmonds&#39;a...Jak do tej pory 6:9 dla Wayne&#39;a :grin:
Można doszukiwać się wielu różnych &quot;za&quot; i &quot;przeciw&quot; overowi w tym meczu...
Ja jednak wierzę w gwiazdę braci Sedin i grę zespołową drużyny z Vancouver..Na pewno coś wpadnie..Więc jeśli Philadelphia dotrzyma im kroku bądź będzie lepsza to over 5,5 jest doskonałą inwestycją na ten mecz..

Możliwe, ze wieczorem pogrzebię jeszcze na Unibecie i dorzucę jakieś typy na poszczególnych graczy (czyt.braci//obaj po 2 pkt :grin ???? .. ;)Albo wizytę na ławce kar Burrowsa//pognał tam jeszcze w pierwszej tercji :grin:..Choć to mało prawdopodobne, bo dzień, wieczór i noc zapowiada się z dala od komputera..


13 Oct 01:30 Pinnaclesports
Vancouver Canucks @ Philadelphia Flyers - over 5,5 @ 2,060 6/10 ✅ 4:5 (1:3,2:1,1:1)

Pozdrawiam i Powodzenia..

NHL 2011/2012: ✅✅✅✅+27,82


// Z innej beczki..Wie ktoś moze jaki buk oferuje zakłady na poszczególnych zawodników..Przeważnie grałem to na unibecie..Teraz tam nie ma..Np. Henrik Sedin zdobędzie 2 pkt lub więcej..itp..
//Pozostaje pewien niedosyt, że nie pograłem braciszków i Burrowsa na ławce..Bo tam była dużo grubsza kasa jak się okazało..Niestety na expekt gdzie te zakłady były mam dożywotniego bana..:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
COL@CBJ
Columbus -0,5 60’ 2,35 ⛔
[Pinnacle]

Spośród dzisiejszych spotkań wybrałem to w Columbusie, szlagieru „Orek” z „Lotnikami” nie ruszam jak i potyczki Mistrzów NHL z „Huraganami”. „Kurtki” rozegrały już trzy spotkania, z czego nie wygrali żadnego.. przynajmniej jedno, to z Canucks powinno zakończyć si ę ich zwycięstwem, ale chyba sędziowie byli po stronie gości.. Dzisiaj kolejna szansa już trzecia przed własn ą publicznością, i z rywalem myślę, że nie z tej wysokiej półki mimo, że wzmocniony młodym utalentowanym Varlamovem, który zresztą dzisiaj będzie bronił bramki „Lawin”. Po drugiej stronie bramki zobaczymy Masona, który nie ma rewelacyjnych statystyk przeciwko Avs(2-5-1, 86%SV i 3,93 GAA), ponadto obie drużyny spotkały się w zeszłym roku czterokrotnie i to aż trzy krotnie górą były „Lawiny” z czego 2/2 w hali „Kurtek”. Więc żądza rewanżu jest na pewno spora oraz chęć odniesienia pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. Liczę szczególnie na ze goalie gości będzie miał dzisiaj dużo pracy przez świetne akcje Cartera, Nasha oraz Prospala. Natomiast Mason i defensywa Jackets powinna dzisiaj uważać na Hejduka oraz Matta Duchene. Stawiam dzisiaj na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry gospodarzy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche -&gt; Columbus win ML OT [1.74][Pinnacle] ⛔
Jeśli dziś u Lawin drugiego z rzędu wspaniałego meczu nie rozegra Warłamow, a w te kilka dni dużo nie zmieniło się w Avs, to mecz przegrają. W ostatnim wygranym spotkaniu to właśnie rosyjski goalie był ich najjaśniejszą stroną, pokłony za udany trade, który może na lata zapewnić im porządnego bramkarza. Wracając jednak na ziemie zgadzam się z Torretoo, czas na wygraną Kurtek przed własną publicznością. Przypomnieć należy że drużyna z Ohio została pokaźnie wzmocniona przed sezonem i to praktycznie na każdej pozycji, oczekuje się wiec wyniku lepszego niż ubiegłego roku. Póki co jest z tego wielka kaszka ale czasami początki są mylące, a tym bardziej jeśli popatrzeć choćby na ostatni mecz CBJ gdzie tylko nieznacznie ustąpili nie byle komu bo Vancouver.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów nhl.
Jak co roku na początku gra mega ostrożna gdzieś do ok. 20 kolejki,pózniej zobaczymy kto jest kto w tym sezonie.
Dziś bardzo ciekawy mecz Devils kontra Kings , pierwsi mam nadzieję tak tragicznego sezonu nie powtórzą i wrócą na swoje miejsce czyli gwarant play off , natomiast Królowie jakoś jeszcze nie wybudzili się bądż wchodzą w sezon bardzo spokojnie licząc na to ,że mają czas na rozpędzenie się i wejście na odpowiedni tor wygranych .
Tu optuję za NewJersey bo ci z każdą wygraną będą w siłe rośli i wracali powoli do pozycji sprzed lat
W Ottawie mecz Senatorów z Lawinami - Senatorowie co muszę z żalem przyznać cień ekipy sprzed lat,jedyne ich marzenie to w ogóle załapanie się do play off ,natomiast Lawiny nic do stracenia ( na marginesie też zjazd po równi pochyłej) więc kierując się lepszymi kursami typuję Colorado win
Nashville-Phoenix
Tu optuję za Wieśniakami,bardzo ciekawa ekipa ,od paru lat weszli do czołówki i trzeba się z nimi już mocno liczyć,taka trochę niepozorna natomiast bardzo efektywna ekipa,może jeszcze w play offach ich bardzo nie widać ,ale kto wie może w tym roku.... a Kojoty cóż taki trochę cienias ligi,choć oczywiście jak to w nhl jakieś pojedyncze supraisy mogą wykręcić.Jednak Nashville win bedą chcieli udowodnić przynależność do czołówki i przegrać nie wypada
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom