>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Tampa Bay @ NY Islanders ⛔ 1:5 (1:4,0:1,0:0)
1 5

Dzisiaj był spory dylemat przy wyborze meczu(y)..Bo i oferta ciekawsza..
Zdecydowałem się pokierować przeczuciem i sentymentem do zespołu Tampa Bay..
W zeszłym sezonie całkiem sporo zarobiłem na kombinacji kilku chłopaków..
Potencjał ofensywny mieszanki St. Louis, Stamkos, Lecavalier, Malone, Purcel i Moore również w tym roku powinien siać spustoszenie w siatce rywali..
Zeszłoroczne &quot;osiągi&quot; Błyskawic
Dziś zagrają czwarty z rzędu mecz na wyjeździe..Po niezłym początku (wygrana 5:1 z Hurricanes) polegli w Bostonie połknięci przez Mistrzów (1:4), by w poniedziałek po zażartym boju w rzutach karnych ustąpić pola Stołecznym (5:6)..
Trzy punkty w tych trzech meczach to niezły dorobek zważywszy na klasę dwóch ostatnich rywali..Jednak dziś już czas powojować nieco więcej w Nowym Jorku..Islanders to dość specyficzna drużyna..Strzela duzo goli ale traci jeszcze więcej..Są w stanie wygrać z najlepszymi ( wciąż odbija mi się czkawką ich zeszłoroczny mecz z Pittsburgiem, gdzie roznieśli Pingwiny 9:3 w niezwykłej jatce - 346 minut w 65 karach plus 10 wykluczeń, 15 bijatyk..kto nie widział niech oglądnie), a słyną również z tego, że seryjnie tygodniami przegrywają wszystko co leci..
W tym sezonie na dwoje babka wróżyła..Przegrana z cieniutką Florydą u siebie 0:2 i wygrana również w domu z przeciętną Minnesotą 2:1..Ofensyfnie nie zachwycają..Sprawdzian defensywy zostanie przeprowadzony dopiero dzisiaj..Ja już z góry przepowiadam wynik.. FAILED...
I za to warto dziś wypić..Albo przynajmniej postawić..;)
Linia over/under jest ustawiona dość wysoko na 6 goli, a coś mam wrażenie, że Islanders mogą pozostać z jajkiem przy wyniku, bo Roloson to nie ogórek ( o ile to on ostatecznie stanie w bramce Tampa Bay)..
Dlaczego wybrałem expekt skoro mam tam bana?..Bo się zagapili z kursem i bo podwójną radość sprawi mi oskubanie ich jeszcze trochę..Nawet jeśli to zrobię za pośrednictwem konta kolegi.. :grin:

14 Oct 01:05 Expekt
Tampa Bay @ NY Islanders - Pierwsza drużyna, która zdobędzie 3 goli Tampa Bay @ 2,15 :hokej:7/10 ⛔ 1:5 (1:4,0:1,0:0)

Rozważam jeszcze pograć poszczególnych zawodników na pkt..Ale to już na własną rękę..Tu zasugeruję tylko, że waham się miedzy Stamkosem, St Louis i Lecavalier..Wybiorę dwóch z nich zależnie od linii pkt i kursów..

NHL 2011/2012: ✅✅✅✅ ⛔+20,82
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Dallas Stars St Louis Blues
Typ: Dallas Stars OT ML
Kurs:1,96
Pinnacle
Nie będę ukrywał, że do takiej decyzji odnośnie tego spotkania skłoniła mnie obsada goalie i ich aktualna dyspozycja. W bramce Stars Kari Lehtonen, który po rozegranych dwóch spotkaniach jest najlepszym goalie w lidze pod względem GAA i Save%, a testowało go już same Chicago i na 38 oddanych shotów Kari wpuścił tylko jedna bramkę. Ciekawa jest też statystyka rozegranych spotkań przez Lehtonena w karierze z Blues: 6-1-0 record with a 1.69 GAA, .944 SV% and one shutout !! tu zdecydowanie widać, że Kari bardzo dobrze radzi sobie z Nutkami. Po drugiej stronie stanie Jaro Halak, znakomity goalie, ale moim zdaniem w tym sezonie na razie rozczarowuje, rozegrał dwa spotkania na własnym lodzie z czego jedno wygrał, ale styl jaki prezentuje nie jest wysokich lotów, bo wpuszczenie 5 bramek przy 32 strzałach na bramkę jest wynikiem bardzo słabym, dodam jeszcze, że Halak nigdy nie wygrał ze Stars jego statystyki przeciwko Gwiazdom to: 0-3-0 record, 3.06 GAA and .875 SV%. Ciekawe są tez statystyki pojedynków pomiędzy obiema drużynami:
-na 5 ostatnich spotkań, aż 4 wygrali gracze z DAL
-DAL wygrało 11 z 15 spotkań rozegranych w ostatnim czasie u siebie z STL​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Konkretna oferta.

Montreal Canadiens - Calgary Flames -&gt; Calgary win (ML OT) [2.16][Pinnacle]
✅
Myślę że Płomienie nie grają na tyle tragicznie żeby zaliczyć trzecią porażkę w trzecim spotkaniu. Montreal niby ciut lepsze wyniki, ale gra bez rewelacji czy to z Winnipeg czy z Toronto. Nie bez znaczenia będzie to że w meczu przeciwko Odrzutowcom mimo wygranej więcej Canadiens stracili niż zyskali. Myślę tutaj głównie o kontuzjach Cammallierego i Spacka. Nie zapominajmy że od początku sezonu na IR znajdują się defensorzy Markow i Campoli. Z tego powodu w liniach obronnych Habs szansę dostają nieopierzeni jeszcze hokeiści jak Szwajcar Diaz, a na przywódce wygląda człowiek z niedużo większym doświadczeniem - PK Subban. Płomienie powinny skorzystać z tej okazji.
Minnesota Wild - Edmonton Oilers -&gt; Edmonton win (ML OT) [2.45][Pinnacle] ⛔
Obie drużyny już widziałem i póki co są na odmiennych biegunach. Wild grają tragicznie zwłaszcza w przewagach i grze zespołowej wygląda to po prostu bardzo źle. Jedynym który próbuje coś ciągnąć jest Cullen, zawodzi na razie Heatley. Z drugiej strony Edmonton fajnie zagrało z Pingwinami, wiadomo było że ten młody zespół nie będzie już tak cieniował jak rok dwa temu, ale kto wie może Nafciarze nie tylko nie będą na dole tabeli ale także powalczą o coś więcej ? Umiejętności indywidualne są po ich stronie, fantazja w grze także.
Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets -&gt; Winnipeg win +1 goal [2.01][Pinnacle] =&gt; ZWROT
Tutaj buki mocno przeszacowały kurs na Jets. Nie wiem czym się sugerowano ale chyba tylko i wyłącznie czystym wynikiem 1:5 z Montrealem. Teraz mogę spokojnie uświadomić wszystkich że rezultat a obraz meczu to zupełnie dwie inne rzeczy. Mnie Odrzutowce zaskoczyły wtedy pozytywnie, widać że mają ambicję i nie chcą tylko i wyłącznie jakoś &quot;przelecieć&quot; przez ten sezon co w pewniej mierze pewnie było by usprawiedliwione. Zdobyli już pierwszego gola dla Jets od kilkunastu lat, teraz czas na pierwszy win. Czy mogą to zrobić ? Mogą, Chicago ma mocny skład ale nie są bez problemów. W ich bramce wystąpi dziś Brzytwa (Emery) a jego forma jest póki co wielką niewiadomą. Dla odważnych 2.75 na czysty win ML OT.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
COL@OTT
Ottawa -0,5 60’ 2,20 ⛔
[Pinnacle]

Kolejna noc z NHL, i kolejny typ przeciwko „Lawinom” którym się wczoraj wyj ątkowo upiekło, wyrównali przecież 41 sekund przed końcem spotkania po czym ostatecznie wygrali po karnych, i przez to „Kurtki” są nadal bez zwycięstwa w obecnym sezonie. Dzisiaj Avs zagrają w Ottawie z „Senatorami” którzy ostatni swój pojedynek rozegrali u siebie z Wild w którym zwyciężyli po karnych. W tamtym spotkaniu goście chyba czuli się zbyt pewnie ponieważ prowadzili już 2-0 i 3-1, jednak bardzo dobra dyspozycja Neila(bramka i asysta) oraz Regina (2 asysty) pozwoliła „Senatorom” wyrównać. Natomiast Colorado wczoraj rozegrało ciężki pojedynek wczoraj a przedtem w TD Garden, więc dzisiaj gracze z Colorado na pewno będą mieli trochę w nogach.. Tym bardziej, że jest to ich trzeci mecz na wyjeździe w ciągu ostatnich czterech dni.. Jeszcze słówko na temat goalie, w barwach gości zobaczymy dzisiaj Giguere, który w zeszłym sezonie grał w barwach Toronto a statystki w potyczkach przeciwko Ottawie ma naprawdę nie zle( 6-3-1, 92% SV, 1,98 GAA). Natomiast bramki gospodarzy bronić dzisiaj będzie Andreson. Mam nadzieje, że dzisiaj Regin będzie równie dobrze asystował jak w meczu przeciwko Wild, a Spezza i Michalek będą mieli sytuacje bramkowe które utrudnią życie Jeanowi.

EDM@MIN
Minnesota -0,5 60&#39; 2,08 ⛔
[Pinnacle]

Drugi mecz który wziąłem pod lupę to spotkanie Minnesoty z „Nafciarzami”. Minnesota rozegrała bardzo dobre spotkanie z Ottawą ale po prostu wydaje mi się, że poczuli się zbyt pewni przy wynikach które mieli. Dzisiaj jeśli zagrają tak samo w ataku a póżniej rozważnie w obronie a co najważniejsze skupieni w obronie to myślę, że sprawa zwycięstwa rozstrzygnie się na ich korzyść i to po 60 minutach gry. „Nafciarze” natomiast rozegrali jak do tej pory jedno spotkanie z „Pens” we własnej hali gdzie odnieśli zwycięstwo, było to 4 dni temu. Jednak nie przyszło im to zwycięstwo wcale łatwo, ponieważ Penguins kontrolowali praktycznie wynik przez całe spotkanie (1-0) po czym na 5 minut przed końcem meczu Edmonton wyrównało i ostatecznie odniosło zwycięstwo po karnych. Autorem wyrównującej bramki był Hopkins. Słówko na koniec o bramkarzach, goście dzisiaj od gry desygnują Khabibulina który ma fatalne statystki grając przeciwko Wild(4-12-2, 2,88 GAA, 88% SV.) Natomiast bramki gospodarzy dzisiaj będzie bronił Niklas który ma za to fantastyczne statystki w spotkaniach z Edmonton(18-2-1, 93%SV, 1,74 GAA!) Mam nadzieje, że Dany, Mikko i Matt swoją grą spowodują iż Nikolai nie poprawi swoich statystyk a wręcz je pogorszy w potyczkach przeciwko Wild.. ;)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ottawa - Colorado
Myślę, że zagranie na over w tym spotkaniu jest rozsądnym posunięciem. Prawdopodobnie dzisiaj w barwach Colorado zagra od pierwszych minut Giguere, Varlamov ma odpoczywać. W Ottawie Anderson i Auld na razie nie grzeszą formą. Obie ekipy pewnie postrzelają, liczę na wyrównany mecz i wynik na styku. W końcówce pewnie wpadnie bramka przesądzająca o overze. Wynik w okolicach 5-3 lub 4-4. Colorado od początku sezonu underowo, teraz mecz bez dnia odpoczynku więc liczę na przełamanie tej pasy.
Typ: Over 5,5 ✅
Bukmacher:Bet365
Kurs: 1,90
Stawka: 7j
Minnesota - Edmonton
Trochę nietypowa propozycja bo na to kto pierwszy strzeli bramkę. Stawiam tutaj na Minnesotę. Liczę na agresywną grę dzikusów od samego początku. Strzelać ma kto, a Edmonton na wyjazdach traci sporo bramek. Trudno o pisaniu czegoś więcej na początku sezonu. Mam przeczucie, że bramek może posypać się sporo, a gospodarze szybko rozpoczną strzelanie. Jednak trzeba pamiętać, że to takie chybił trafił. Przypadkowy faul, błąd może dać szybką bramkę gościom. Ja mam przeczucie inne i tak też stawiam.
Typ: Minnesota 1-sza bramka ⛔
Bukmacher:Bet365
Kurs: 1,71
Stawka: 2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
botshek 360

botshek

Użytkownik


Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets

typ: over 5,5 OT Included
kurs: 2,1
Pinnacle


Czytając dziś wiele analiz najczęściej wszyscy skazują Jets na sromotna porażkę. Jakoś ciężko mi się zdecydować kto wygra dzisiejsze spotkanie, ale skłonny jestem postawić na over 5,5 razem z dogrywką. CHI to chyba jedna z najofensywniej grających drużyn w lidze, a ich jastrzębie skrzydła rozwinięte sa w całej okazałości w grach domowych. W bramce WIN prawdopodobnie Pavelec, któremu raczej daleko do wysokiej dyspozycji. Emery w bramce CHI to także moim zdaniem słabsze ogniwo niż Crawford. CHI w całości poświęcone atakom odkryje szyki obronne co umożliwi drużynie Jets strzelenie kilku bramek, a potencjał do tego mają. Kolejną sprawą będzie chęć odniesienia przez Jets pierwszego zwycięstwa po powrocie do NHL, także tutaj gra będzie otwarta i wymiana cios za cios.​
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Późno już ale mam nadzieje że może ktoś jeszcze skorzysta, dziś wiele meczy a mi w oko wpadło spotkanie Penguins z Capitals. Obie drużyny na starcie nowego sezonu prezentują się bardzo dobrze zwłaszcza w ofensywie. I właśnie poczynania w ofensywie sądzę że będą kluczem do zwycięstwa dla jednej z ekip. Zwłaszcza tyczy się to Capitals którzy w dwóch spotkaniach stracili 8 bramek strzelając przy tym 10. Dziś w bramce Caps zobaczymy Vokuna, który swojego pierwszego występu przed nową publiką na pewno nie zaliczy do udanych, niektóre interwencje przy bramkach pozostawiały wiele do życzenia. Gospodarze dziś do bramki desygnują Johnsona, który jak do tej pory rozegrał jedno spotkanie i było to przegrane po karnych z ekipą Oilers. Mimo wszystko Brent popisał się bardzo dobrą skutecznością obronionych strzałów i to może być jedyny niepokój przed dzisiejszym stawianiem na over. Jednak porównując ataki Capitals i Oilers na pewno ci pierwsi wypadają tu lepiej i jak pokazały już pierwsze pojedynki kluczowymi graczami nie są gwiazdy jak Oviechkin lub Semin, aktualnie na pierwszym planie jest Chimera czy też defensor Dennis Wideman. W ekipie Pingwinów pierwszoplanowi gracze to jak na razie Cook i Letang, także jak widać obie drużyny mają spore zapasy jeśli chodzi o potencjał poszczególnych linii, czas by najlepsi przypomnieli o sobie.
Pittsburgh Penguins vs Washington Capitals
over 5.5 ⛔
1.96
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
funt 2,9K

funt

Użytkownik
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks

W tym meczu ciężko pokusić się o wskazanie faworyta..I ja się nie odważę..Za to całkiem śmiało polecam overek..Drużyny ze sporym potencjałem w ofensywie..Gospodarze mają w szeregach bramkostrzelne trio Perry - Ryan - Selanne, które w dotychczasowych dwóch meczach nie zdobyło ani jednej bramki..A jak dobrze wiemy: &quot;do trzech razy sztuka&quot;..Fakt nieco deprymujący ale zarazem mobilizujący..Tym bardziej, że w meczach tych drużyn zawsze sporo się dzieje, w ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy Rekinami i Kaczorami na lodowisku w Anaheim gospodarze strzelali średnio 3,5 gola..
Nie jest do końca wiadomo czy w drużynie Rekinów wystąpi podstawowy goallie Antti Niemi, którego szanse oceniane są 50/50..Co dodatkowo przemawia za zagrywaniem overa w tym meczu..Jego zmiennik Thomas Greiss to jedno ze słabszych ogniw w meczu z Phoenix wygranego notabene przez Sharks 6:3..Na 29 strzałów Kojotów na bramkę aż trzy sięgnęły celu, przy analogicznej skuteczności dzisiaj można się spodziewać nieco więcej bramek ;)
O zdobycze bramkowe dla Sharks jestem spokojny, bo podobnie jak w Anaheim najlepsi snajperzy jeszcze się nie odezwali w tym sezonie..Marleu i Couture powinni dzisiaj grać pierwsze skrzypce w ataku..W ubiegłą sobotę oddali odpowiednio 6 i 7 strzałów na bramkę - żaden krązek tam nie doleciał..;)
Dziś wpadną...Oj wpadną..
15 Oct 04:05 Pinnaclesports
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks - Over 5.5 @ 1.909 :hokej: 7/10
**************************************

Carolina Hurricanes @ Buffalo Sabres

Tym razem nieco suchy typ..Faworyt tego spotkania to zdecydowanie drużyna gospodarzy..W pierwszym meczu wystrzelali Kaczorów z Anaheim 4:1..W drugim zdetronizowali Królów w Los Angeles 4:2..Więc i dziś wydaje się prawie pewnym, że Carolina im nie nadmucha za wiele..
15 Oct 01:30 Pinnaclesports
Carolina Hurricanes @ Buffalo Sabres - Buffalo Sabres @ 1.909 :hokej: 7/10
**************************************

San Jose Sharks @ Anaheim Ducks

Jeszcze jeden typ na ten mecz..W związku z tym, że mój stan konta na Unibecie wygląda dość okazale, a ostatnio niewiele tam grywam więc zdecydowałem się zagrać dość odważnie na Joe Thorntona..Stawka dość wysoka jak na taki typ..Ale w przypadku dzisiejszego niepowodzenia mam zamiar otworzyć na ten zakład 5 stopniową progresję połączoną z ciągiem fibonacciego..
4-4-8-12-20
Może to i głupie grać za tak wysokie stawki i tylko 5 progów..Ale 48j jestem w stanie poświęcić na to wychodząc z założenia, że trafię w najdalej czwartej próbie..:razz:
Czyli w jednym z meczy:
SJ @ ANA
STL @ SJ
ANA @ SJ
SJ @ NJD
Bo piąty mecz na wyjeździe u Mistrzów w Bostonie i będzie cieplutko..:]
Czasem lubię przyszarżować..Jak na tym wyjdę okaże się niedługo..
Nie polecam tego osobom z ograniczonym budżetem i o słabych nerwach..
Dla nich o wiele pewniejszym jest zacząć jedenastoprogową od 1 j..wg wzoru
1-1-2-3-5-8-13-21-34-55-89
W zeszłym sezonie raz miał 10 meczy bez gola i raz 9..Pozostałe &quot;dziury&quot; nie większe niż 5-7 goli..
Joe Thornton to rzecz jasna hokeista San Jose Sharks..
15 Oct 04:05 Unibet
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks - Thornton, J - score at least 1 goal in the match @ 3,50 :hokej: 4/10
NHL 2011/2012: ✅✅✅✅⛔⛔:?::?::?:+13,82
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes
Zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze. Po dobrych i co najważniejsze wygranych 2 poprzednich meczach powinni wygrać także trzeci, gdyż pokazują niezły hokej. Oglądałem ich 2 mecze i trzeba powiedzieć, że radzą sobie świetnie. Hokeiści z Caroliny zupełnie nie oszałamiają, wygrali jeden mecz z Boston Bruins, zaś 3 inne przegrali, w tym jeden naprawdę znacznie. Jak dla mnie zwycięstwo Buffalo jest pewne, szkoda tylko, że nie ma zakładu, aby T. Vlanek strzelił gola, gdyż ten hokeista naprawdę dobrze się spisuje i w 2 meczach ma już 4 punkty na koncie w tym 4 gole.
Buffalo Sabres @ 1,95 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
CAR@BUF
Carolina +0,5 60’ 2,04 ✅✅
[Pinnacle]

Po wczorajszej fatalnej nocy jeśli chodzi o moje typy NHL, dzisiaj spróbuje si ę odkuć na spotkaniu w Buffalo. Wcale nie jest dla mnie dzisiaj takie oczywiste zwycięstwo „Rekinów” nad „Kaczkami” ponieważ między słupki u gości stanie nie doświadczony na lodowiskach NHL Greiss. Co do spotkania w Buffalo, „Szable” dzisiaj rozegrają pierwsze spotkanie w USA ponieważ dwa poprzednie odbywały się w Europie( Helsinki i Berlin). Oba zresztą spotkania zakończyły się zwycięstwem Buffalo i to po dobrej grze. Od początku sezonu znakomitą formę ma szczególnie Vanek i to chyba dzisiaj Ward i defensywa „Huraganów” powinna się najbardziej obawiać. W Obu spotkaniach „Szable” oddawały o 5-8 mniej strzałów niż przeciwnicy a i tak zwyciężali strzelając w obu przypadkach aż cztery bramki.. Co do gości jak na razie wygrali jedno z czterech spotkań, mianowicie pokonali ostatnio mistrzów NHL. Mimo tylu porażek ich gra nie wygląda aż tak tragicznie jak wskazują to statystki, najgorzej wygląda obrona ponieważ w czterech spotkaniach goście stracili aż 16 bramek co daje średnią aż 4 bramek na mecz.. Ja jednak uważam, że dzisiaj spotkanie może być wyrównane i jeśli Ward w końcu pokażę próbkę swoich możliwości to 60 minut czasu regulaminowego mogą nie wystarczyć do wyłonienia zwycięzcy. Wobec wystawionych kursów nie uważam, że „Szable” są aż takimi faworytami..
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Buffalo - Carolina
Buffalo pierwszy raz w tym sezonie na własnej tafli. W bramce prawdopodobnie Miller, który przed tygodniem zanotował 2 świetne występy. Dzisiaj liczę na podobne widowisko z jego strony. Stawiam na to, że Carolina będzie miała poniżej 2,5 gola. Myślę, że wynik będzie bardzo niski, chociaż po ostatnim meczu Caroliny, gdzie obili Bruins&#39;ów to mam trochę obaw. Historia i statystyki Millera przeciwko Carolinie jak najbardziej na tak, więc próbujemy.
Typ: Carolina Under 2,5 (OT Included)
Kurs: 1,885
Bukamcher: Pinnacle
Stawka: 4j
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes

Zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze. Po dobrych i co najważniejsze wygranych 2 poprzednich meczach powinni wygrać także trzeci, gdyż pokazują niezły hokej. Oglądałem ich 2 mecze i trzeba powiedzieć, że radzą sobie świetnie. Hokeiści z Caroliny zupełnie nie oszałamiają, wygrali jeden mecz z Boston Bruins, zaś 3 inne przegrali, w tym jeden naprawdę znacznie. Jak dla mnie zwycięstwo Buffalo jest pewne, szkoda tylko, że nie ma zakładu, aby T. Vlanek strzelił gola, gdyż ten hokeista naprawdę dobrze się spisuje i w 2 meczach ma już 4 punkty na koncie w tym 4 gole.

Buffalo Sabres @ 1,95 Expekt
Słabo szukasz, bo typ na strzelca gola, którym miał być Vanek był na Expekt, Doxxbet i na 99% na Betssonie. Warto czasami dokładnie przejrzeć oferty bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
BUF@PIT
Pittsburgh -0,5 60’ 2,43 ⛔
[Pinnacle]
“Pingwiny” maj ą dzisiaj szanse zrehabilitować się za porażkę ostatnio na swoim lodzie przeciwko Capitals. Buffalo wczoraj przegrało u siebie z Caroliną. „Szable” we wczorajszym pojedynku nie przypominały w żadnym stosunku drużyny która zagrała tak kapitalne spotkania w Europie. Wczoraj stracili bramki mając dwukrotnie przewagę jednego zawodnika na lodzie! Nie mieści mi się to w głowie, ale przecież nie zły z tego powodu.. ;) Ogólnie Buffalo aż tak mnie nie przekonuje, oczywiście od początku sezonu kapitalną formę ma Vanek oraz Pominville. Jeśli chodzi o gospodarzy cały czas grają bez „Sida” ale już raczej nie długo, ponieważ Crosby na dobre zaczął treningi. Trzeba przyznać, że „Pens” bez niego grają naprawdę bardzo dobrze, mając na koncie tylko dwie porażki. Liczę, że dzisiejszy powrót do bramki Marca spowoduje iż „Szable” nie będą miały zbyt wiele do powiedzenia. Tym bardziej, że u nich dzisiaj wolne ma Miller a za niego zobaczymy w bramce Enrotha, który moim zdaniem jest gorszym goalie aniżeli.
NYR@NYI
New York Rangers -0,5 60’ 2,55 ⛔
[Pinnacle]
“Strażnicy” nadal mają na koncie dwie porażki i nic więcej. Nie potrafię sobie wyobrazić dlaczego na chwile obecną ani razu Rangers nie wygrali mając w składzie takich graczy jak Callahan, Richards, Dubinsky czy Gaborik. Pierwsze zwycięstwo było blisko w potyczce w Europie przeciwko Kings, ale tam szczęście uśmiechnęło się do hokeistów z Kalifornii. Co ciekawe w obu spotkaniach Rangers zawsze wynik nie rozstrzygał się w ciągu regulaminowego czasu gry więc może dzisiaj będzie odwrotnie i od razu zakończy się zwycięstwem „Strażników”? Natomiast gospodarze dzisiejszej potyczki rozegrają dzisiaj już czwarty mecz z rzędu na swoim lodzie, po porażce w openerze z Panthers wzięli się zdecydowanie do pracy i pokonali Wild a przed wczoraj bardzo pewnie „Błyskawice”. W tym spotkaniu znakomicie zagrał lider „Wyspiarzy”, John Tavares( 2 gole i 2 asysty) i to właśnie na niego dzisiaj defensywa Rangers oraz „Henio” będą musieli najbardziej uważać. Na koniec jeszcze o nowym goalie Islanders, mianowicie chodzi mi tutaj o Nabokova który zadebiutuje dzisiaj w barwach „Wyspiarzy”. Ten zawodnik w zeszłym roku miał przerwę od NHL grając w Petersburgu w KHL. Wcześniej cały czas w NHL grał dla Sharks gdzie notował nie złe statystyki ale uważam, że dzisiejszy jego debiut nie wypadnie dobrze przez zmotywowaną i mocną ofensywę Rangers.. ;)
STL@SJS
San Jose -0,5 2,05 ⛔
[Pinnacle]
Wczoraj wedle moich oczekiwań „Rekiny” uległy w Aneheim miejscowym „Kaczkom”. Tylko nie myślałem, że przy takiej ofensywie Sharks w tym spotkaniu padnie tylko jedna bramka.. Dlatego uważam, że dzisiaj ofensywa Sharks może się uruchomić na dobre tak jak to zrobili w openerze z „Kojotami” strzelając wtedy aż 6 bramek. Na razie ciężko coś powiedzieć o gospodarzach dzisiejszej potyczki, rozegrali tylko dwa spotkania. Natomiast goście wygrali jedno z trzech spotkań, to z „Płomieniami”. W tamtym spotkaniu na prawdę zagrali dobrze w ofensywie, natomiast przedwczoraj ulegli nieznacznie drużynie Dallas oddając aż o 14 strzałów aniżeli Dallas. W tym spotkaniu jak i tym z Predators pokazuje się problem skuteczności „Nutek” ponieważ w tamtym meczu Blues oddali o 17 strzałów więcej niż goście z Nashville. Dzisiaj bramki „Rekinów” będzie bronił po raz kolejny nie doświadczony na lodowiskach NHL, Greiss i to właśnie trochę mnie martwi co do typu na „Rekiny” ale brak skuteczności ofensywy „Nutek” powoduj iż jestem dobrej myśli ;) Natomiast bramki Blues będzie bronił Elliott który ma nieciekawe statystki grając przeciwko Sharks(0-1-1, 92% Sv i 2,42 GAA)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Toronto Maple Leafs - Calgary Flames -&gt; under 5.5 goals [1.98][Pinnacle] ✅
Mamy dwóch dobrych bramkarzy, Reimer co prawda dopiero zabawe w NHL na dobrą sprawę zaczyna, ale jeśli go nie dosięgnie syndrom drugiego roku to będzie solidnym punktem Klonowych. Z drugiej strony Miikka o którego była już jedna zażarta dyskusja w dziale NHL. W ostatnim meczu Kipper udowodnił że nadal jest klasą światową, pobił rekord Flames w wygranych meczach jako goalie. Co by na samych bramkarzach sie nie opierać dodam że obie defensywy grają poprawnie. Lepiej Maple Leafs, ktorych defens bardzo mi się podoba a szczególnie Phaneuf wygląda w tym roku na mega pewniaka. Jego wyczyn :
http://www.youtube.com/watch?v=CIdPGRPHnFs

New York Islanders - New York Rangers -&gt; Rangers win (ML OT)[1.96][Pinnacle]
⛔
Strażnicy niby wzmocnienia niby ambicje oczekiwania wielkie a wyniki ... żadne. Odwrotnie Wyspiarze na których nikt nie liczy, a oni robią swoje. Dzisiejsze derby NYC będą na pewno ciekawe, Islanders pokazali już że we własnej hali nie muszą się nikogo w tym roku obawiać. Jednak derby to derby, a że Rangers są jeszcze bez zwycięstwa to myślę że te pierwsze zdobędą właśnie w swoim mieście (niekoniecznie na własnym lodzie). Może w końcu tak wysoko opłacani zawodnicy jak Gaborik czy Richards zagrają na odpowiednim poziomie, pomóc im może paradoksalnie Nabokow debiutujący dziś między słupkami. Rosjanina bardzo sobie cenie ale debiuty i powroty bywają ciężkie dla goalie.
Dallas Stars - Columbus Blue Jackets -&gt; Columbus win (ML REG)[2.33][Pinnacle] ⛔
Kursy dla mnie mają dużą rozbieżność w tym co obie ekipy do tej pory pokazały. Wiecej punktów uzyskały Gwiazdy ale ich gra na kolana nie powalała. Kurtki wręcz przeciwnie, miałem przyjemność oglądać ich z Colorado i oczywiście nie był to poziom mistrzowski ale widać już pewną systematyczność. Stars powinno póki co po nogach całować Lehtonena, Blue Jackets piąty mecz w sezonie i w końcu komplet muszą kiedyś zdobyć dziś doskonała okazja bo klub z Teksasu jest przecież w dołku może nie sportowym ale organizacyjno finansowym.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
New York Islanders - New York Rangers
1ML 1,98 Gamebookers
Strażnicy nie wygrali meczu bo grają niesamowitą padake. Zagrali dwa spotkania w Europie i wyniki uzyskali lepsze niż wskazywałaby na to ich postawa, niby blisko wygranej w obu meczach w szczególności z Kingsami, ale uważam że zasłużenie oba przegrali. Z Ducks zagrali naprawdę beznadziejnie gdyby nie Lunqvist to skończyłoby się na wyniku 6-0 Grając w PP powinni dostać z dwie bramki i to spokojnie. W tym meczu dobry mieli tylko początek, stracili bramkę i się zaczęło. Prócz Lunqvista nieźle (przy reszcie zespołu to nie znaczy, że dobrze) wyglądał Callahan złapał głupią kare ale nie przeszedł obok meczu mógł jeszcze coś strzelić ale wyróżniał się. Islanders to zespół, który sprawia niespodzianki bo to słaba ekipa ale wygrają jeżeli Rangersi nie zagrają znacznie lepiej. Nie zapowiada się na to.

Montreal Canadiens - Colorado Avalanche
1ML 1,75 Gamebookers
Typ trochę na zasadzie ile można wygrywać grając słabo. Ostatniego meczu nie widziałem wygrali wysoko ale mimo wszystko szczęście musi sie od nich odwrócić. Canadiens też nie gra niczego nadzwyczajnego ale drugi mecz u siebie to już trzeba jakieś punkty zdobyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Typ trochę na zasadzie ile można wygrywać grając słabo
Colorado gra wybitnie dobrze. Podobny zryw mieli na początku ligi dwa lata temu bodajże (lub rok) ale wtedy to była zasługa tylko i wyłącznie fenomenalnej formy Andersona. Tak czy siak fajne typy z uzasadnieniem, powodzenia (oprócz Islanders :p)
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
W pierwszych w tym sezonie derbach New York stawiam na Islanders.. Tak tak, Islanders.. Ktorzy po zenujacej grze prowadzacej do porazki w home openerze z Florida w koncu obudzili sie i odprawili z kwitkiem najpierw Minnesote a nastepnie w bardzo ladnym stylu Tampe Bay, co by nie bylo ubieglorocznego finaliste na Wschodzie. W ekipie Rangers nadal nie ma Marca Staala - zdecydowanie najlepszego obroncy w tym teamie. Dzisiaj na lodzie nie zobaczymy rowniez Wojtka Wolskiego, nie zagra najprawdopodobniej takze kapitan druzyny Ryan Callahan.. Z pewnoscia to duze oslabienia i nie pomoga The Blue Shirts na Long Island. To bedzie pierwszy mecz NY Rangers po powrocie z Europy, gdzie zagrali dwa bardzo slabe spotkania (vs LA i vs Anaheim), oba przegrywajac.. Z doswiadczenia z poprzednich sezonow wiem, ze druzyny wracajace z tripu po Europie przezywaja maly hangover w pierwszych meczach rozgrywanych w Stanach... I na ten czynnik rowniez licze:wink: NYR@NYI NY Islanders(-0.5) REG 2.60 [Unibet]
wynik: 2-4 ✅✅✅



RETURN OF THE KING:cool: Czyli powrot Mike&#39;a Richardsa do Philly... Musze przyznac, ze dlugo czekalem na ten mecz. Ex-kapitan Flyers, ktory poprowadzil zespol do Stanley Cup Finals 2010, dzisiaj zagra w Wells Fargo Center w barwach Kings, kto by pomyslal... Co wiecej, w skladzie Kroli zobaczymy rowniez Simona Gagne.:cool: I Justina Williamsa.. Ale czy ulepszone LA jest w stanie zdobyc Philadelphie.. Wg mnie stawi opor, ale polegnie. Lotnicy sa narazie niepokonani, nie mieli zadnych problemow z Bostonem i New Jersey, a w poprzednim meczu okazali sie lepsi od samych Canucks.. Rywale Pomaranczowych jak do tej pory mogli sobie pograc tylko w power playu (i mowie tu rowniez o Canucks). W grze 5-on-5 Phila dominuje i narzuca swoje tempo gry. Bryz w bramce spisuje sie na.. narazie na 4+, ale to wystarcza. W pojedynku dwoch Philadelphii stawiam na tą ze Wschodu:wink:

LAK@PHI Philadelphia(-0.5) REG 2.10 [Unibet]
wynik: 3-2 OT ⛔



I na koniec dodam jeszcze typ na Detroit Red Wings, ktorzy obok Philadelphii sa wg mnie bezapelacynie najlepszym teamem poczatku rozgrywek.. Nigdy nie lubie grac przeciwko Wild, gdy ci graja u siebie, ale tym razem zaryzykuje. Do tego betu zacheca nie tylko fenomenalna gra Skrzydel w ostatnich meczach, ale takze obsada bramki Minnesoty - nie zagra Backstrom, w jego miejsce pojawi sie Harding.

DET@MIN Detroit(-0.5) REG 2.20 [Unibet]
wynik: 3-2 OT ⛔
edit: 41-14 w strzalach na korzysc Detroit, a zwyciestwo dopiero po dogrywce.. caly ice-hockey;)

__________
3-2 [60%]
 
casadejuego 7

casadejuego

Użytkownik
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
Nucks (-1.5) @ 3.00.


Po czterech meczach sezonu Vancouver i tylko jednym zwycięstwie w reg, trzeba zadać sobie pytanie, kiedy ta maszyna w końcu eksploduje ? Jasne i proste. Nucks weszli w sezon niezbyt imponująco lekko ich dotychczasowy wynik określając, ale przy młodym i nieopierzonym składzie Oilers, hokeiści z Vancouver muszą zakasać rękawy i pokazać swoje nieprzeciętne umiejętności. Niezbyt często jest okazja w b2b, by bracia Sedin kończyli je bez punktu. Chłopaki powinni pokazać, że brak Keslera nie oznacza utraty skuteczności. W końcu też Luongo musi zagrać dobry mecz, a że potrafi, pokazał chociażby w ubiegłym sezonie. Edmonton na dzień dzisiejszy to Dubnyk. Dubnyk ma dzień, niski wynik gwarantowany, jeśli nie... Edmonton Oilers powinni grać to z czego osiągali dobre wyniki, a więc najpierw skupić się na obronie, potem atak. Co tu mówić, Oilers nadal bez gola w PP, szans było 7. W ubiegłym sezonie byli na czwartym od końca miejscu pod względem strzelania w PP, nic się nie zmieniło jak widać. Na covers typują 5:2 dla Nucks. Ja skłaniam się ku underowi, bo jednak Dubnyk gra dobrze. Edmonton Oilers - Vancouver Canucks: 1:3, ewentualnie 1:4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Co Wy z tymi derbami Nowego Jorku, przecież to żadne derby. Isles zarówno siedzibę jak i halę mają w innym mieście. Oczywiście obie ekipy podchodzą do tego meczu wyjątkowo, ale derby miasta to nie są, co najwyżej stanu ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co Wy z tymi derbami Nowego Jorku, przecież to żadne derby. Isles zarówno siedzibę jak i halę mają w innym mieście. Oczywiście obie ekipy podchodzą do tego meczu wyjątkowo, ale derby miasta to nie są, co najwyżej stanu ;)
Widzisz trochę racji masz, a trochę jej nie masz : ) W każdym innym przypadku można by się zgodzić, ale Nowy Jork to fenomen nawet na skalę USA. Ten stan w przeważającej większości (duży on nie jest) przynależnością metropolii New York City. Do Uniondale normalnie kursuje nowojorskie metro, a żaden z mieszkańców na wyjeździe poza najbliższą okolicę nie powie Ci że mieszka w Uniondale, tylko że jest z Nowego Jorku i będzie miał racje. Dlatego mówimy o derbach, nawet o derbach miasta bo wyłączając kilka większych jednostek jak Buffalo czy Rochester to cały stan to praktycznie New York City.
Btw. Jak już jesteśmy w temacie, czy to będzie sezon Johna Tavaresa ? Dużo na to wskazuje ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom