>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP


&gt;&gt;&gt; Oficjalna strona NHL.com &lt;&lt;&lt;


Przypomnienie sezonu 2010/2011​


RUNDA ZASADNICZA:



Ostateczna drabinka Playoff wraz z wynikami.



Pucharu Stanleya broni Boston Bruins


Kursy na zwycięzcę Pucharu Stanleya -bwin:



Kluby:



&gt;&gt;&gt; Anaheim Ducks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: Honda Center (17,174)





&gt;&gt;&gt; Boston Bruins &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 6
Arena: TD Banknorth Garden (17,565)





&gt;&gt;&gt; Buffalo Sabres &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: HSBC Arena (18,690)





&gt;&gt;&gt; Calgary Flames &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: Pengrowth Saddledome (19,289)





&gt;&gt;&gt; Carolina Hurricanes &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: RBC Center (18,639)



&gt;&gt;&gt; Chicago Black Hawks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: United Center (20,500)





&gt;&gt;&gt; Colorado Avalanche &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 2
Arena: Pepsi Center (18,007)





&gt;&gt;&gt; Columbus Blue Jackets &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Nationwide Arena (18,144)




&gt;&gt;&gt; Dallas Stars &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: American Airlines Center (18,532)





&gt;&gt;&gt; Detoit Red Wings &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 11
Arena: Joe Louis Arena (20,066)





&gt;&gt;&gt; Edmonton Oilers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 5
Arena: Rexall Place (16,839)





&gt;&gt;&gt; Florida Panthers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: BankAtlantic Center (19,250)





&gt;&gt;&gt; Los Angeles Kings &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Staples Center (18,118 )





&gt;&gt;&gt; Minnesota Wild &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Xcel Energy Center (18,064)





&gt;&gt;&gt; Montréal Canadiéns &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 24
Arena: Bell Centre (21,273)





&gt;&gt;&gt; Nashville Predators &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Sommet Center (17,113)






&gt;&gt;&gt; New Jersey Devils &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 3
Arena: Prudential Center (17,625)





&gt;&gt;&gt; New York Islanders &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: Nassau Coliseum (16,234)





&gt;&gt;&gt; New York Rangers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: Madison Square Garden (18,200)





&gt;&gt;&gt; Ottawa Senators &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Scotiabank Place (19,153)






&gt;&gt;&gt; Philadelphia Flyers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 2
Arena: Wells Fargo Center (19,536)





&gt;&gt;&gt; Phoenix Coyotes &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Jobing.com Arena (17,799)





&gt;&gt;&gt; Pittsburgh Penguins &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 3
Arena: Mellon Arena (16,940)





&gt;&gt;&gt; San Jose Sharks &lt;&lt;&lt;
Stanley Cups: 0
Arena: HP Pavilion (17,496)





&gt;&gt;&gt; St. Louis Blues &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Scottrade Center (19,022)




&gt;&gt;&gt; Tampa Bay Lightning &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: St. Pete Times Forum (19,758 )





&gt;&gt;&gt; Toronto Maple Leafs &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 13
Arena: Air Canda Centre (18,819)




&gt;&gt;&gt; Vancouver Canucks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: General Motors Place (18,630)





&gt;&gt;&gt; Washington Capitals &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Verizon Center





&gt;&gt;&gt; Winnipeg Jets &lt;&lt;&lt;


Stanley Cups: 0
Arena: MTS Centre (15,045)


Zabawa o najcenniejsze trofeum w świecie NHL trwa przez wiele miesięcy. Która drużyna w tym sezonie osiągnie hokejowe szczyty ?




:hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: Zapraszam do pisania analiz i dyskusji w temacie. :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Los Angeles Kings @ New York Rangers
X 60&#39; 4,00 ✅✅✅ ????
Betsafe

Wczoraj zainaugurowały wreszcie rozgrywki NHL ;) Niezmiernie mnie cieszy że „Pens” tak dobrze weszli w sezon mimo tego, że mecz mogli rozstrzygnąć w 60&#39;... ;) to jednak zwycięstwo nad VC Mistrzami NHL po karnych również bardzo cieszy. Jednak dziś nowy dzień i nowe mecze. Ja pod lupę wziąłem pierwszej w tym sezonie spotkanie Strażników z Kalifornijczykami z Los Angeles. Mimo że spotkanie odbywać się będzie w ramach NHL to mecz odbędzie się w stolicy Szwecji. Obie drużyny dokonały pewnych transferów latem i zobaczymy jakie będą tego „owoce”. Mocnym wzmocnieniem Kings powinien być ściągnięty z Tampy, Gagne oraz Richards z Flyers, ale Kings ponieśli również straty przede wszystkim dużym osłabieniem jest oddanie Smytha do Nafciarzy z Edmonton oraz Handzusa (Sharks) i Ponikarovskiego(Hurricanes). Natomiast „Strażnicy” w dużej mierze się wzmocnili nie trącąc raczej wartościowych graczy. Pozyskali jedną największych „Gwiazd” oraz lidera drużyny z Dallasa , Brada Richardsa o którego zabiegali również właśnie ich dzisiejsi rywale. Po tym wzmocnieniu Dubinsky, Gaborik czy Callahan będą mieli godnego siebie partnera ataku co spowoduje iż Rangers będą w obecnym sezonie bardzo grożną drużyną. Podsumowując, mecz dzisiaj odbędzie się na neutralnym terenie tak jak wspomniałem wyżej. Predyspozycje obu drużyn wydają mi się podobne, może paść dziś dużo bramek w Sztokholmie ponieważ obie ekipy mają na prawdę kim strzelać ale uważam, że do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzebna co najmniej dogrywka.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Z typowaniem za własne pieniążki jeszcze się wstrzymam, &quot;openery&quot; są naprawdę ciężkie do przewidzenia zwłaszcza że dużą rolę odgrywa tu motywacja i nie oszukujmy się przygotowanie fizyczne, a tego nikt z nas nie może wiedzieć kto jak motorycznie wygląda na tym etapie ligi.
Zaryzykowałbym nie zgodzić się z Torretoo w jednej kwestii, bardziej niż over w meczu Rangers kontra Kings widzi mi się under, dwóch dobrych bramkarzy i ofensywy które jeszcze się nie do końca nie rozumieją.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pierwszy wniosek jaki się narzuca po tych 3 rozegranych spotkaniach wczoraj, a także dwóch aktualnie rozgrywanych jest taki że można próbować grać powyżej 1.5 w 1 tercji. W 4 z 5 w 1 tercji padały przynajmniej 2 bramki, oczywiście nie mówię że jest to pewne, ale śmiało można stwierdzić że pierwsze mecze i początki spotkań to tak naprawdę wielka niewiadoma, jeśli chodzi o postawę goalie, a także poszczególnych graczy. Z pośród pozostałych spotkań na pewno wziąłbym pod uwagę Dallas vs Chicago oraz Detroi vs Ottawa. Co do spotkania Blue Jackets vs Nashville myślę że szykuje się klasyczny under 5.5 ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tampa Bay Lightning @ Carolina Hurricanes
Ładny situational play w tym przypadku. Na wstępie zaznaczam, że nie mam zielonego pojęcia jak te situational plays wychodzą w przypadku typowania NHL.W innych sportach pewne factory są sprawdzone. A więc, Canes przegrane ostatnie playoffy właśnie z Tampą, przed własną publiką - revenge factor. Z kolei w przypadku Tampy możemy mówić o pewnym LOOK AHEAD factor - Tampa gra jutro z Bruins, a więc również w grę wchodzi revenge game za playoffy. Seria w zeszłym sezonie była overowa, więc skłaniałbym się ku overowi, ale ponieważ mam słabe wyczucie co do U/O, zostaję przy Huraganach.
Carolina ML @ 1.962
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dallas Stars @ Chicago Blackhawks
DAL 2,09 ML ✅✅✅ :spokodfhgfh:
Pinnacle

W American Airlines Center dzisiaj pierwszy mecz sezonu NHL rozegrają „Gwiazdy” oraz „Jastrzębie”. Obie drużyny dokonały latem paru roszad w składzie największą jest bez wątpienia starta przez Dallas Richardsa który przeniósł się do Nowego Yorku, ale i paru graczy włodarze z Dallas sprowadzili w miejsce Brada. Natomiast gościom głównie chodziło o to żeby zatrzymać trzon czyli Hosse, Toewsa czy Shap, ale i kilku graczy do drużyny dołączyło między innymi Montador, Mayers, Lepisto oraz Carcillo. W zeszłym roku obie drużyny w Dallas grały dwukrotnie i w obu spotkaniach „Jastrzębie” nie miały za dużo do powiedzenia.. Nie pewny jest występ w dzisiejszym spotkaniu Sharpa który latem miał jakieś komplikacje z wyrostkiem. Faworytem bukmacherów w dzisiejszym meczu są goście, chociaż nie wiem dlaczego. Czy odejście Brada aż tak osłabiło drużynę? Przecież NHL to liga największymi niespodziankami. Na koniec słowo o bramkarzach, Crawford i Lehtonen zdecydowanie lepsze statystki przeciwko Hawks ma ten drugi niż Carwford przeciwko Stars. Stawiam dzisiaj na „Gwiazdy” które w przedsezonowych spotkaniach wyglądały jak by właśnie odszedł od nich ich kapitan więc uważam, że w dzisiejszej potyczce nie są bez szans.. ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Faworytem bukmacherów w dzisiejszym meczu są goście, chociaż nie wiem dlaczego. Czy odejście Brada aż tak osłabiło drużynę?
Pewnie dlatego że na miesiąc przed rozgrywkami Dallas Stars ogłosili oficjalnie bankructwo i jest to jeden z klubów zmierzających niechybnie w otchłań ... ale może znajdzie się inwestor itd. Phoenix od paru sezonów skazywani są na odstrzał przez problemy z kasą, miastem itd a grają wszystkim na przekór. Powodzenia z typem, w pierwszych meczach sezonu wszystko się może zdarzyć.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Bankructwo bankructwem, ale jak narazie skład nie jest zły pozatym mecze przed sezonowe im wychodziły. Mysle ze maja duza szanse wygrac, sam zastanawiałem sie miedzy typem na nich a typem na Predators, i jednak zdecydowałem sie na Dallas, powinni wygrac, choc roznie moze byc, wiadomo.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
ale jak narazie skład nie jest zły pozatym mecze przed sezonowe im wychodziły
Odchodząc już kompletnie od tematu (gratki za typy na DAL ???? ), to kto niby w NHL ma zły skład ? ???? Stars już w poprzednim sezonie momentami grali bardzo fajnie,. Zwłaszcza jeśli ktoś lubił taką typową ofensywę z wieloma wymieszanymi strategiami, a nie trzymanie się pojedynczego schematu typu overload albo behind the net.
Dziś gra prawie cała liga, 13 spotkań jest z czego wybierać więc zapraszam do analiz dyskusji ; )

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=2FnZa2FPD28
(fajna dyskusja na temat nowo obowiązujących zasad, które w licznych przypadkach są absurdem)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
NYR@ANA
New York 60&#39; 2,50 ⛔
Bet365

Obie drużyny przegrały swoje spotkania, chociaż „Strażnicy” po jakby ospałym początku spotkania od końcówki 1 tercji zaczęli grać jak równy z równym co zaowocowało wyrównaniem stanu meczu. Co ciekawe zawodnicy z Nowego Yorku we wczorajszej potyczce z Kings prowadzili na 5 minut przed zakończeniem spotkania 2-1 jednak „Królowie” zdołali wyrównać i przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść w dogrywce gdy grali w przewadze. Widać, że w formie jest Callahan który wczoraj zdobył pierwszą bramkę przy której miał dość dużo szczęścia ale co ważne oddał aż 11 strzałów na bramkę „Henia”. Mało widoczny był Brad który oddał tylko 3 strzały na bramkę i raz asystował przy bramce Gaborika na 2-1. Jeśli chodzi o „Kaczki” uległy wczoraj z kretesem „Szablom”(czyt. 1-4). Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Guenin. Drużyna z Kalifornii wczoraj oddała o 5 strzałów na bramkę więcej niż przeciwnicy ale jak widać brakowało skuteczności i stąd też ten wynik. Szczególnie skuteczny był Vanek który miał udział przy jednej bramce dla Buffalo a sam strzelił dwie. Podsumowując na pewno wrażenie z wczorajszych spotkań lepsze pozostawili po sobie „Strażnicy” i dlatego stawiam na to iż dzisiaj rozstrzygną sprawę zwycięstwa w ciągu regulaminowego czasu gry.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja dzisiaj skuszę się na Under 1,5 w 1 tercji w meczu LA Kings z Buffalo. Bramkarze całkiem, całkiem, początek sezonu i do tego mecze przedsezonowe w bramki jakoś nie obfitowały. Myślę, że jedna jak i druga ekipa nie rzucą się jakoś mega do ataku. Trudno cokolwiek napisać bo początek sezonu więc jest sporo niewiadomych, dlatego też do tego typu stawka malutka.
Typ: Under 1,5 (1tercja)
Kurs:1,76
Stawka: 2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Po udanym meczu w Bostonie Phila zagra dzisiaj w Newark z ekipa Devils, dla ktorej bedzie to season opener.. Pierwszy kwadrans w TD Garden w wykonaniu Flyers nie wygladal zbyt dobrze, Niedzwiadki wjezdzaly w ich obrone jak w maslo, przewazaly zdecydowanie. Jednak pozniej druzyna Petera Laviolette grala juz o niebo lepiej zdecydowanie tlamszac poczynania obroncow Stanley Cup 2011.. Swietnie wygladala wspolpraca Jaromira Jagra i Claude&#39;a Giroux - licze na ten duet rowniez w dzisiejszym spotkaniu. Wg mnie po slabych pierwszych 15 minutach tego sezonu Flyers weszli juz w rytm meczowy i w Prudential Center bedzie to ich atut. Dodatkowo zwyciestwo w Bostonie z rywalem, ktory zmiotl ich w poprzednich playoffach 4-0, na pewno dodalo im pewnosci siebie.
PHI@NJD
typ: Philadelphia
wynik: 3-0 ✅✅✅

__________
1-0 [100%]
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

OTTAWA SENATORS TORONTO MAPLE LEAFS
0-1-0 October 8, 7:00 PM | Air Canada Centre 1-0-0
Toronto -0,5 Regulation
Kurs: 2,06
Pinnacle

Chyba najbardziej zacięty pojedynek zaplanowany na dzisiejszy wieczór. &quot;Święta&quot; wojna o panowanie w Ontario pomiędzy Maple Leafs, a Senatorami z Ottawy. Obie drużyny są już po pierwszym pojedynku w tym sezonie. Toronto od drugiej tercji zaprezentowało naprawdę przyzwoity hokej z Habs, ale razili bardzo nieskutecznością, bardzo poprawne zawody w obronie, szybkie kontry + znakomita postawa Reimera- tak krótko można opisać pojedynek Leafs z Canadiens, który powinni wygrać znacznie wyżej jeśli mieliby odpowiednio nastawione celowniki. 100% obrona w osłabieniu, znakomita gra Phaneufa i wyśmienity Reimer to będzie zdecydowanie za dużo dla niemrawo grającej ofensywy Sens. Ottawa swój pierwszy pojedynek grała wczoraj w Detroit, zakończony porażką, przeciętną grą całego zespołu i dwoma bramkami zdobytymi w PP, ale na obecną chwilę porażka z niezbyt dobrze spisującymi się Red Wings moim zdaniem stawia Sens na straconej pozycji z TML. Jedynym ratunkiem dla Sens może być Craig Anderson, ale jego vis a vis nie będzie wcale gorszy, a sądząc po dyspozycji w inauguracyjnych pojedynkach nawet lepszy.


NASHVILLE PREDATORS ST. LOUIS BLUES
1-0-0 October 8, 8:00 PM | Scottrade Center 0-0-0

Typ: Under 5 OT Included
Kurs: 2,15
Pinnacle
Przeglądając dzisiejsze pojedynki NHL wpadł mi w oko jeszcze jeden ciekawy typ, ubder 5 w pojedynku Predators z Nutkami. W bramkach dwie solidne firmy: Rinnie i Halak, można powiedzieć, że obie bramki będą w 99% zamurowane ???? to tego dokładam jeszcze czystą matematykę i statystyki ostatnich pojedynków obu drużyn: ostatnie 5 pojedynków pomiędzy obiema drużynami zakończyło się underami, a na ostatnie 10 tylko 2 razy padł over.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
PIT@CGY
Pittsburgh ML 2,07 ✅✅✅ :cool:
Pinnacle

Dla gospodarzy dzisiejszej potyczki będzie to debiut w tegorocznych rozgrywkach NHL natomiast „Pens” już rozegrali pierwsze spotkanie pokonując „Orki” w ich hali po rzutach karnych. Goście nadal bez swojej gwiazdy czyli Crosby&#39;ego. Podobno ma zagrać dopiero na początku listopada, ale jest w bardzo dobrej formie Malkin u którego śladu po zeszłorocznej kontuzji już nie widać. Mam nadzieje, że Sullivan nowy nabytek „Pingwinów” w końcu „odpali” ponieważ grając w NSH w zeszłym sezonie był jedną z pierwszoplanowych postaci tej drużyny. Co do „Płomieni” na pewno grożny będzie Iginla i Tanguay&#39;a, trudno jest coś powiedzieć więcej o drużynie która dopiero zadebiutuje w tegorocznych rozgrywkach. Liczę, że dzisiaj Penguins odniesie drugie zwycięstwo.

PHI@NJD
Philadelphia -0,5 60&#39; 2,51 ✅✅✅
Pinnacle

Spotkania między tymi drużynami bardzo elektryzują kibiców obu zespołów. Diabełki dzisiaj zadebiutują w tegorocznych rozgrywkach NHL natomiast „Orange” pokonali już Mistrza NHL drużynę z Bostonu w TD Garden. Ten mecz zresztą „Pomarańczowi” wygrali. Silnym punktem zespołu w tym roku pewnie będzie nowo pozyskany Jagr ale jego kosztem odeszli między innymi Carter i Richards czyli dwa bardzo wartościowe ogniwa „Phili”. Bryzgalov pozyskany z drużyny „Kojotów” w tym roku będzie w większości spotkań bronił bramki Flyers więc widać, że Philadelphia mierzy wysoko w tym roku.. Jeśli chodzi o gości to trudno mi cokolwiek powiedzieć, końcówkę sezonu mieli bardzo dobrą. Zerwali się ale jednak to nie pozwoliło im na wejście do fazy play off. Uważam, że Jagr i spółka dzisiaj zainkasują komplet punktów w Prudential Center.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nie znam się na NHL, ale 3 typy weszły, więc sobie gram za drobne. Na noc wybrałem 2 mecze, zobaczymy co z nich będzie.
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 2 @ 3,25⛔
W tym typie sugerowałem się, że Tampa pewnie rozgromiła 5-1 Huragany, natomiast Bruinsi wtopili z Philladelphią, więc stąd mój typ, nie znam się, ale cóż...
New Jersey Devils - Philladelphia Flyers under 5,5 @ 1,65✅
A tak sobie underovo, bo nie znam zwycięzcy, ale dużo bramek nie powinno być, bo start sezonu ????

Pozdrawiam (nie grać tych typów, kompletne strzały)
EDIT: 1/2 Udało się chociaż raz, i tam z NHL jestem na + w tym sezonie ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 2 @ 3,25 W tym typie sugerowałem się, że Tampa pewnie rozgromiła 5-1 Huragany, natomiast Bruinsi wtopili z Philladelphią, więc stąd mój typ, nie znam się, ale cóż... New Jersey Devils - Philladelphia Flyers under 5,5 @ 1,65 A tak sobie underovo, bo nie znam zwycięzcy, ale dużo bramek nie powinno być, bo start sezonu
Nie trzeba się obawiać, każdy ma jakieś przemyślenia Twoje są dosyć ogólne ale przynajmniej typy z krótką argumentacją ;)
Dwa słowa ode mnie, Devils kontra Flyers oglądnę z ciekawości żeby zobaczyć na co stać Diabełki w tym sezonie. Nie ukrywam, że sympatyzuje z nimi ale od jakiegoś roku nie dzieje się tam zbyt ciekawie. Wciąż jednak posiadają silny kręgosłup i są w stanie walczyć o play-offy, pierwszy mecz wiadomo sprawa ambicji jeszcze przeciwko Philly ... zobaczymy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Total Goals -&gt; over 11 [1.86][Bet365] ⛔
Pierwszy typ w tym sezonie NHL, ale jeszcze nie zdecyduje się typować wygranych/przegranych. Dziś dwa mecze, Montreal jedzie by zmierzyć się w emocjonalnym spotkaniu z powracającymi do ligi Jets. Pingwiny będą próbowały podtrzymać swoją serię w openerze na tafli Edmonton. Dlaczego sądzę, że w obu meczach padnie sporo bramek ? Jets kontra Canadiens to typowy mecz na wysokich emocjach, niesieni publiką żądną bramek Odrzutowce powinny sprawić jakieś problemy Kanadyjczykom, Ci nie pozostaną dłużni bo przecież przegrali ostatnio z Toronto i nawet nie zdobyli gola a mają kim. Druga partia oceniona na podstawie bramkarzy - w PIT dziś prawdopodobnie backup Johnson, w Edmonton nie wybitny Dubnyk. Defensywa Nafciarzy już na otwarcie sezonu mocno poszarpana przez kontuzję, a Pittsburghowi obrońcy będą mieli lekko w nogach wczorajsze minuty z Calgary.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
PIT@EDM
Pittsburgh -0,5 60&#39; 2,22 ⛔
Pinnacle

Dzisiaj tylko dwa spotkania w ramach NHL. Przyznam się szczerze, że spotkania Jetsów nie ruszam, nie widziałem jeszcze żadnej z ekip w tym roku i nie wiem na co ich stać. Spotkanie „Pingwinów” również miałem odpuścić przez wczorajszą ich potyczkę z „Płomieniami” ale jednak wystawienie do bramki Dubnyka przez „Nafciarzy” skusiło mnie do tego. Devan ma bardzo kiepskie statystki z zeszłego sezonu przeciwko „Pens” (czyt. 0-2-0, 87% SV oraz 4,03 GAA) co przy obecnej formie ofensywy Mistrzów NHL sprzed dwóch lat nie zwiastuje dobrze dla gospodarzy.. Idealnym rozwiązaniem było by gdyby Fluery bronił bramki gości ale po dwóch spotkaniach Marc dostał wolne i jego miejsce zajmie dzisiaj Brent. Więc spotkanie może obfitować w dużą ilość bramek ale mam nadzieje, że forma Malkina, Letanga, Staala i Cooke&#39;a spowoduje iż więcej razy dzisiaj krążek z siatki wyjmować będzie Devan ;)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Edmonton Team Total (OT and PS Included) Over 2,5 1,85 betsafe

Sądzę, że Nafciarzy spokojnie stać na 3 bramki. Młoda drużyna, mająca w drużynie świeżo wydraftowane złotko w postaci Hopkinsa. Do tego Hall, który jeśli będzie unikał kontuzji może być graczem na (całkiem spokojnie) minimum 70pkt. Nie wolno zapominać o Hemsky&#39;m - gdyby nie kontuzja, kto wie, z jakim dorobkiem zakończyłby sezon ( 42p/47gp), a więc prawie 1pkt na mecz.
Zobaczymy również Paajarviego, którego występ na mistrzostwach był na tle całej reprezentacji na prawdę dobry. Omark może dorzucić swoje 3 grosze, a na swoim poziomie zagra Horcoff. Co do postu kolegi wyżej, to podważyłbym pozycję Dubnika, rozegrał on kilka na prawdę świetnych spotkań (a graj tu świetny mecz w drużynie która traciła obok Avs najwięcej bramek). Powiem tak- Khabibulin nie powinien spać spokojnie ;) Zwłaszcza, że poprzedni sezon w jego wykonaniu był słaby.
https://www.betsafe.com/games_event.htm?eventid=739125#/sportsbook/makeSelection/
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
:hokej: Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins

Moje przemyślenia to +5,5gola 1,96 Betsson

Typ opieram na statystykach ostanie 5 h2H

11.01.2006 Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers 1-3
06.12.2007 Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins 2-4
07.11.2008 Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers 5-4
15.01.2010 Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins 2-3
13.03.2011 Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers 5-1

Dla ,,nafciarzy&#39;&#39; będzie to pierwszy mecz w nowym sezonie natomiast ,,pingwiny&#39;&#39; mają za sobą dwa rozegrane spotkania:

07.10.2011 Vancouver Canucks - Pittsburgh Penguins 3-4 (Pk)
09.10.2011 Calgary Flames - Pittsburgh Penguins 3-5

Liczę na Matt Cooke że ukuje coś dla ,,pingwinów&#39;&#39; również liczę na ,,nafciarzy&#39;&#39; że będą głodni w pierwszym meczu zdobyczy bramkowej i też coś strzelą.

Dobrym typem również jest --&gt; Pingwiny +2,5gola 1,73 Betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom