>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
dats13 74

dats13

Użytkownik
Ottawa Senators vs. Washington Capitals 1 @ 2.70 Betway

Ottawa przywita w Scotiabank Place Washington i wszystko wskazuje, że zapowiada nam się doskonałe widowisko. Caps i Sens ostatnio zachwycają, Senatorzy w ostatnich 13 spotkaniach wygrali aż 12 meczy i tylko raz przegrali z Toronto. Zaś Capitals śrubowali aż do wczorajszego starcia z Habs 14 meczy bez porażki. Właśnie spotkanie Washington - Montreal, który Stołeczni przegrali po OT 6-5, ale przegrywali do 3 tercji aż 5-2. Obrona Canadiens zagrała fatalnie, 3 bramki to ich zdecydowana zasługa, dobrze, że mieli w bramce Price&#39;a, który miał pełne ręce roboty, ale z drugiej Jose Theodore również ratował Stołecznych. Caps już po raz drugi wychodzi z opresji fartem, w wspomnianym starciu z Habs oraz z Pittsburgh w Verizon, gdzie też przegrywali już 4-1. I chyba z Ottawą nie wytrzymają, ponieważ z meczu na mecz grają gorzej, a szczególnie w obronie, Senators sprostali Pingwinom w Mellon Arena to czemu nie mają pokonać Capitals u siebie w Kanadzie. Sens robi ważenie swoimi zwycięstwami szczególnie w Scotiabank gdzie gromią ostatnio, Chciago, New Jersey i Calgary nie mogli sobie z nimi poradzić. Ottawa ma bardzo mocną ofensywę, która pozwala im zwyciężać. Bardzo dobrze poczyna sobie duet Alfredsson - Spezza, Jason obecnie punktuję jak na zawołanie i jest w wysokiej dyspozycji, a dawano tak nie było. W bramce wystąpi prawdopodobnie Brian Elliott, któremu nie wyszedł mecz z Toronto, ale w pozostałych bronił pewnie. Z drugiej strony wyjdzie na lód Jose Theodore, który puścił w trzech meczach 13 bramek. Washington to doskonały zespół, ale czy stać ich wygrać z Ottawą, po meczu w Bell Centre gdzie zostawili dużo siły, ale i tak przegrali, a to dobija bo gonili ich strasznie w 3 tercji. Ja jestem za Ottawą.
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
hmm więc w takim razie co byś proponował, na zwycięstwo też mam wątpliwości temu pisałem o wygranej 3 tercji bo zauważyłem że właśnie w 3 tercji grają swoje (Mowa o Capitals). Samego Clevelandu z kursem 1.36 nie puszczam, a hc może się nie pokryć z Orlando które niewątpliwie jest w formie. Ale to nie temat o NBA a NHL. Wiem, że pewniaków nie ma, przewiduje jedynie że po 2 tercjach Washington będzie przegrywać, w 3 tercji wezmą sie do gry, a o wszystkim przesądzi i tak dogrywka. Jeśli ktoś ma dobre informacje odnośnie dzisiejszych spotkań NHL prosiłbym o informacje. W końcu muszę odbić to co wczoraj straciłem ????
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
Nie rozumiem coście się tak czepili tego meczu, który jest chyba najbardziej nieprzewidywalnym z dzisiejszych spotkań ????
powiedzmy ze jeśli chodzi o NHL i NBA mam ustalone drużyny które typuje a na resztę nawet nie zwracam uwagi ???? Co do meczu Ottawa - Washington najbardziej pasuje over 5,5.
Vader// Zachęcam do wypowiedzi dłuższych niż jedno zdanie twierdzące... a zwłaszcza pytające.
 
K 0

karaskov

Użytkownik
Witam. Będzie to - zdaje się - mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Obstawiam tak na poważnie od jakiegoś miesiąca także przesadnie się moimi typami nie sugerujcie. Do rzeczy jeśli chodzi o mecze. Washington - wczorajszy pojedynek przegrany 5-6, zakończona piekna seria zwycięztw i co najważniejsze to co napisał kolega na poprzedniej stronie - zawieszeniei na czas IO rozgrywek. Nie znam dokładnych składów drużyn, ale jak zespół dobry to i też duzo reprezentantów różnych krajów w nim występuje, którzy pewnei już nie występują... Powyższe czynniki skłaniają mnie, aby postawić na Ottawę ( ponadto grają oni też u siebie,a ich seria na własnej tafli jest imponująca...). Zakład oczywiście ML bo REG jak dla mnie są nie pewne bo dużo remisów się trafia. Wczoraj nie popisały się także rekiny, gładkie 0-3 oraz podobne czynniki jak wyżej sprawiają, że skłaniał bym się ku Detroit. Trzeci zakład - byc może - pantery ze względy na własna taflę, aczkolwiek ich forma jakoś odradza mi ten zakład.

Mam do Was wielką prośbę - czy mógłby ktoś podrzucić stronkę ze składami drużyn bo głównie na to czekam, aby zobaczyć ilu czołowych zawodników nie zagra z poszczególnych zespołów. Ew może ktoś przeanalizować te typy i dorzucić coś jeszcze na podwyższenie kursu ????
 
pirania1948 0

pirania1948

Użytkownik
Najlepiej chyba typowac drużyny,których mecze sie oglada...a niewątpliwie mecze Capitals zbierają przed ekranami rzesze fanów hokeja a i ostatnie występy Senatorów po powrocie Spezzy też mogą oczarowac,więc trudno się dziwić ze spotkanie obu ekip budzi wiele emocji u kibiców hokeja...
Obie ekipy dzis bez większych osłabień,Stołeczni wciąż bez Varlamova,Jason Chimera ma status day-to-day( nawet gdy nie wystapi dzisiaj to nie jest to znaczne osłabienie lewej flanki ataku).Senatorowie nadal bez napodziara Nicka Foligno i obrońcy Erika Klarssona ( obaj pauzuja juz od kilku meczu).
Nie bede sie rozpisywał na temat statystyk ostatnich spotkan obu ekip,bo dziś liczby nie wyjadą na lód a sprawdzis je mozna na każdym livescorze...i coż mój typ dzis to Senatorowie w regulaminowym czasie.Dlaczego?
A dlatego,że Ottawa ma solidniejsza defensywe i dużo solidniejszych gollie ( pomijam wpadke z Liśćmi) i moim zdaniem Neuvirth i Theodore to najsłabsze ogniwa Caps...niezależnie czy w bramce Senatorów stanie dzis Elliot,Brodeur czy Leclaire ( na razie nie znam listy startowej) to jestem pewien,ze dzis nie bedzie łatwo Young Guns ze Stolicy pokonac solidna zapore w postaci Kuby,Phillipsa,Picardi i Campoli...na bramkarzu kończąc.
W zwizaku ze zblizajaca sie przerwa zaryzykuje dzis typ na Ottawe po 2,70 na bwin
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Składy możesz zobaczyć na http://www.nhl.com ale najlepiej sprawdź http://www.nhlnumbers.com, bo tam masz również ile, który zawodnik bierze $$$ za sezon.
Co do reprezentantów na IO. Składów jeszcze nie widziałem, niemniej nie wiem czy Ottawa nie traci bardziej niż Caps. Kovalev, Alfredsson i Michalek bankowo jadą na IO. Spezze pewnie też. Co do Waszyngtonu to na pewno Ovechkin, Semin - pewnie też, a po za tym z ofensywy to chyba tylko Backstrom może liczyć na powołanie. Z obrony na pewno Mike Greene.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Stołeczni wciąż bez Varlamova
Stołeczni dziś Varlamovem w bramce ...
W Ottawie Elliott
Marchi -&gt; Green nie dostał powołania do kadry USA jak uznał trener kadry jest zbyt mało wszechstronnym obrońcą (chodzi głównie o sprawę jego bronienia ...)
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Hehe jak dla mnie sugerowanie sie igrzyskami to lekka przesada i nadinterpretacja, ci ludzie to profesjonalisci - zarabiaja po pare milionow dolarow za sezon - wiec na pewno nie potraktuja ostatnich przed Vancouver&#39;2010 meczów na pół gwizdka... Co do meczu Caps zdecydowanie odpuszczam, dla mnie to typowy NO-BET (mozna probowac jedynie over, ale tez podaruje sobie taka przyjemnosc). Na dzisiaj proponuje cos innego:


BOS@TB under 5 2.02 Pinnacle 5-4 ⛔

Mysle, ze dzisiaj w nocy w St. Pete Times Forum bedziemy swiadkami niezwykle zacietego meczu &quot;o cztery punkty&quot;, wystarczy spojrzec na tabele Eastern Conference, osma Tampe i dziewiaty Boston dziela 2 punkty, co wiecej druzyny ktore trzeba gonic - Philadelphia i Montreal - ostatnio wygrywaja, kazdy punkt jest na wage zlota i na pewno oba teamy nie chcialyby stracic dystansu do rywali. W meczach o taka stawke latwo o bledy, dlatego zawodnicy obu zespolow z pewnoscia beda skoncentrowani i zmobilizowani, w pierwszej kolejnosci beda myslec o zabezpieczeniu dostepu do wlasnej bramki, a w ofensywie prezentowac zagrania o niskim poziomie ryzyka. W bramkach stana Antero Niittymaki i Tuukka Rask, ktorzy ostatnio sa w swietnej formie i sa gwiazdami nr 1 w swoich teamach. Rask to nr 2 w NHL pod wzgledem goals against average w przeciagu calego sezonu, Nitty jest 12. Kolejne argumenty przemawiajace za niskim wynikiem w dzisiejszym spotkaniu to swietna gra Tampy we wlasnej hali, Lightning potrafia narzucic swoj styl gry niemal wszystkim przeciwnikom (uwazna gra w obronie, swietny goaltending - gdy broni Fin - i kasliwe strzaly Stamkosa i Vinnego), czyli styl underowy. Z reszta w tym sezonie oba teamy graja underowo (stosunek under/over: Tampa 33-24, Boston 34-21). W tym sezonie oba bezposrednie starcia TB i BOS konczyly sie underami ????


single bets 14-12-1 [54%] -27,8 units
2-team bets 3-4-0 [43%] +141 units
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Może mecz Sens - Caps zostawmy w spokoju bo każdy napisał co już o nim sazi i na kogo gra.

A jest jeszcze klika spotkań o których warto podyskutować. np Florida - Vancouver oraz czy Detroit stać na zatrzymanie San Jose.

Mi się widzi typ, ze Pantery ML, bo Orki na wyjazdach blado, a i Sedinowie się uspokoili. Co Wy myślicie?
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins

Typ: Tampa Bay Lightning
Kurs: 2.40
Analiza:
Dzisiejszej nocy na St Pete Times Forum dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Tampa Bay Lightning a Boston Bruins. Wydaje mi się, że faworytem spotkania są „Błyskawice”, które w ostatnim czasie grają nieco bardziej efektywniej niż podopieczni Claude Julien. Bilans ostatnich gier Tampy wygląda następująco 7 zwycięstw, 2 porażki oraz 1 porażka po OT. Bilans &quot;Niedźwiadków&quot; jest nieco gorszy tylko dwie wygrane aż pięć porażek i 3 porażki po OT. W ostatnim spotkaniu w ekipie Tampy z dobrej strony pokazał się bramkarz Niittymaki, który zanotował 39 obron. Słowa pochwały należna się też Steven Stamkos oraz środkowemu Vincent Lecavalier. Natomiast w drużynie Bruins pochwalić można Marco Sturma (dwie bramki w meczu z Montrealem), na słowa pochwały zasługuje także strzelec dwóch bramek z meczu przeciwko Buffalo Daniel Paill. W ostatnim czasie troszkę słabiej gra Marc Savard. W składzie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Paul Ranger oraz David Hale w drużynie „Niedźwiadków” zabraknie Johnny Boychuk i Mark Stuart. Warto dodać, że będzie to trzecie spotkanie pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie i ostatnie w St Pete Times Forum. Wiele osób pisało że jakość gry Boston nie przekładała się na wynik zobaczymy jak będzie dziś. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 01:30 czasu Polskiego.​
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
@Odisio - dzięki za info, podałbyś jakiś link do składów na IO ? Nie powołanie Greena to jakiś obłęd. Najlepszy strzał z niebieskiej w lidze.
@tronk - ja nie puszcze Kings z jednego powodu. Jest on &quot;niefachowy&quot; bo opiera się bardziej na przeczuciu , niemniej każda passa w NHL się kończy, a Oilers dostają ostatnio takie manto od wszystkich, że po prostu z racji odchyleń od normy muszą ugrac w końcu choćby 1 pkt. Chciałem grać dziś na Kings, ale jako warunek dałem zdobycie przez Oilers punkt wczoraj z Ducks. Przegrali jednak, dlatego odpuszczam.
Nie rozumiem nagłej mody grania na Carolinę (gdzieś dziś chyba na forum, czytałem jak ktoś dziwił się , że na Huragany jest wysoki kurs). Grają z Buffalo, które przewodzi swojej dywizji i walczy z Ottawą o tę pozycję. Co prawda mieli ostatnio słabsze mecze, ale z Caroliną moim zdaniem dzisiaj sobie poradzą i zrewanżują się za porażkę w ostatni piątek. Carolina to nadal przedostatnia ekipa wschodu i niejako wiążąc oba powyższe wątki - Carolina to ostatnia ekipa, z którą udało się wygrać najsłabszemu w lidze Edmonton.
Puściłem sobie takiego dziwaka:
Hurricanes - Sabres(-1,5) 2
Flames(-1,5) - Stars 1
AKO 9,60
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Dzisiejszej nocy na St Pete Times Forum dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Tampa Bay Lightning a Boston Bruins. Wydaje mi się, że faworytem spotkania są „Błyskawice”, które w ostatnim czasie grają nieco bardziej efektywniej niż podopieczni Claude Julien. Bilans ostatnich gier Tampy wygląda następująco 7 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka. Bilans &quot;Niedźwiadków&quot; jest nieco gorszy tylko dwie wygrane aż pięć remisów i 3 porażki.
W NHL bilans ostatnich meczow podaje sie wg nastepujacego wzoru:

wygrane - przegrane - przegrane po OT/SO

Czyli jesli patrzysz np. na Boston i ich osiagniecia: 2-5-3, to oznacza to ze w ciagu ostatnich 10 meczow wygrali 2, przegrali w regulaminowym czasie 5 a po dodatkowym czasie gry lub karnych 3.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres -&gt; Buffalo win (ML) [1.85] ⛔
Dwa ostatnie mecze Sabres przed przerwą olimpijską, nie będą oni chcieli z całą pewnością rozjeżdżać się na zgrupowania z tak fatalną serią porażek więc powinni bardzo chcieć w tych dwóch meczach zdobyć najlepiej dwa zwycięstwa ale skupmy się może na tym pierwszym. Carolina osiągnęła swój najlepszy w tym sezonie wynik czyli trzy zwycięstwa z rzędu, grają nieźle i to trzeba przyznać, kilka dni temu pokonali nawet BUF 3-4 w meczu bardzo wyrównanym i dobrym z obu stron. Buffalo natomiast mimo porażek gra świetnie i to skłania mnie do myśli że dziś wygrają, ostatni mecz z Bostonem tylko utwierdził mnie w przekonaniu że Bawoły mimo przegranych to wciąż ta sama solidna firma - twardo w obronie i konkretnie w ataku, Sabres nie rzucają się jak niektóre drużyny do każdego krążka czasami wolą oddać gumę za bramkę rywala by złapać oddech i przygotować sobie lepiej kolejny atak i to mi się podoba. Dobrym wystepem w meczu przeciwko Bruins uraczył nas w końcu Ryan Miller, w końcu IO tuż tuż więc Ryan musi szlifować formę - Jeśli utrzyma tendencje to dziś być może wpuści mniej niż dwie bramki. Już raz w tym sezonie Buffalo pokonał Caroline i to 5-1 i liczę na powtórkę wyniku z listopada, z taką formą jaką ostatnio widziałem u Bawołów może być to całkiem możliwe bo w bramce CAR ponownie zabraknie Cam&#39;a Warda. Ktoś powie że Hurricanes ostatnio wygrywali i ogólnie wracają &quot;do życia&quot;, szczerze mówiąc nie podniecałbym się zwycięstwami nad Islanders czy Panthers - Carolina nadal jest czerwoną latarnią Wschodniej Konferencji a ich szansę na nagłe wygrywanie wszystkiego oceniam nisko. Sabres z pewnością wiedzą że łatwiej będzie im o zwycięstwo przełamujące dziś niż w kolejnym meczu z Sharks.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Marchi --&gt; KLIK --&gt; Nasi forumowi ludzie od hokeja dobrze spisali się w tym temacie i wszelkie istotne informacje o hokeju na Igrzyskach tam można znaleźć ????
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
SPOTKANIE: Buffalo Sabres u Carolina Hurricanes
TYP: 2
KURS: 2,70
BUKMACHER: Bwin
ANALIZA:
Mecz rozegrany zostanie 12.02.2010r. o godzinie 1:00 polskiego czasu.
Typ ten opieram głównie o statystyki jak i o własne odczucia gdyż ostatnio przyglądam się nhl-owi. Carolina ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie w ostatnich 10 spotkaniach jej bilans to 7-3 w tym cztery mecze na własnym lodowisku i każdy z nich wygrany, natomiast Buffalo po dobrym okresie we wcześniejszej fazie rozgrywek popadło w kryzys formy, z ostatnich 10 meczy wygrało tylko 1 , 2 zremisowały, aż 7 przegrało!!!
W tych 10 ostatnich meczach grało 6 wyjazdów z czego aż 5 przegrało i odnotowało 1 remis. W tym sezonie oba zespoły grały już ze sobą dwukrotnie, oba spotkania odbyły się w Buffalo i były zgoła odmienne w pierwszym przegranym przez Carolinę 5:1 Buffalo zdominowało grę i pewnie wygrało co nie dziwi gdyż Carolina przechodziła duży kryzys formy i przegrywała większość spotkań, natomiast w rozegranym 3 kolejki temu spotkanie górą była Carolina, która wygrała 4:3 w tym meczu Carolina grała dobry mecz a Buffalo robiło wszystko żeby nie przegrać i wyjść z dołka nie udało się to im, a tym razem czeka Buffalo zadanie jeszcze trudniejsze gdyż jadą do Caroliny i jestem przekonany że nie poradzą sobie w obecnej formie z dobrze dysponowanymi gospodarzami!!!
Polecam typ i pozdrawiam!!!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
typ: 1
kurs: 2,3
bukmacher: Expekt
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie pomiędzy Tampa Bay Lightning a Boston Bruins. Tampa Bay w ostatnim czasie złapało całkiem dobrą skuteczność wygrywając w 3 na 4 ostatnich spotkaniach a jedno remisując. Dodając do tego fakt że Tampa Bay gra u siebie bardzo solidnie nie mam dziś wątpliwości że Tampa odniesie zwycięstwo:
Zwycięstwa 13 / 29 44.8 %
Remisy 10 / 29 34.5 %
Porazki 6 / 29 20.7 %
Tampa Bay ciągle walczą o grę w play offach i myślę że gospodarze tego spotkania nie powinni mieć większych problemów z Bostonem, który ostatnio próbował się przełamywać ale średnio im to wychodziło. Nawet jak mieli przewagę 2 bramek potrafili przegrywać mecze ...Dodaję też statystyki Bostony na wyjazdach (bez szału!):
Zwycięstwa 6 / 27 22.2 %
Remisy 11 / 27 40.7 %
Porazki 10 / 27 37 %
Do boju Tampa !
 
mik 53

mik

Użytkownik
Hehe jak dla mnie sugerowanie sie igrzyskami to lekka przesada i nadinterpretacja, ci ludzie to profesjonalisci - zarabiaja po pare milionow dolarow za sezon - wiec na pewno nie potraktuja ostatnich przed Vancouver&#39;2010 meczów na pół gwizdka...[/color][/i][/b]
Czasy kiedy NHL i IO toczyły się niezależnie, nie pozwalając najlepszym graczom na udział w nich, mineły. Prosta sprawa, że dla gracza który walczył o PS, IO to coś w rodzaju odskoczni od NHL i zabawa w coś innego, nie wiem jak to ująć. Jednak teraz rozgrywki NHL zostają zawieszone, zawodnicy którzy nie będą w stanie np przez kontuzję zagrać na olimpiadzie, będą mogli co najwyżej kijem przed garażem pomachać.
Pozatym gdzie w tym roku się odbywają IO wszyscy wiemy i nie mam tu na myśli Japoni...
Kanadyjczycy są faworytami imprezy, dlatego tym bardziej uważam, że wielu powołanych graczy, zastanowi się nad hitem opponenta w bande 2 razy zanim to zrobi ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP

Kilka osób umoczyło pieniądze wczoraj i może stracić i dziś. Nie wierzę, że Datsyuk, Oveczkin, Małkin, czy Kowalczuk, będą grać w tych ostatnich meczach na 100 procent bo to przecież oni stanowią o sile ekipy rosyjskiej.
Pomyślcie jaką osobistą tragedią dla któregokolwiek reprezentanta byłoby to, gdyby teraz wypadł ze składu przed takim eventem jakim jest olimpiada.
Dlatego też, słabsze drużyny będą dalej tak samo jak dziś w nocy szczególnie mocno walczyć o punkty.


Jest to lekko przesadzona teza, prawda jest taka że klubom mimo wszystko olimpiada jest nie na rękę ponieważ niesie ze sobą zagrożenie kontuzji, a jeśli chodzi o rozgrywki ligowe to są one priorytetem i nie sądzę by były tu jakieś kalkulacje że ci najwięksi będą sobie folgować i odpuszczać. To tak słowem wstępu. Wczorajsza noc była dość zjawiskowa, przynajmniej z powodu przerwania passy Capitals, swoją drogą Habbs zaskoczyli efektywną grą w ofensywie, co i tak nie zmienia faktu że powinni wygrać to spotkanie w regulaminowym czasie gry jednak błąd 3 tercji jest już powielany od kilku spotkań w meczach WSH.

Dziś pod lupę trzeba wziąć pojedynek Red Wings vs Sharks. Wskazanie zwycięzcy nie jest prostą rzeczą ponieważ SJS mimo wszystko bardzo ciężko gra się z Detroit i to niezależnie od dyspozycji Skrzydeł. Dziś gramy w Detroit i wydaje się że faworytem są gospodarze, których szeregi po kontuzji zasilił Franzen, a także dziś jest spodziewany powrót Holmstroma. Jest tylko jedno pytanie czego możemy się spodziewać po ekipie Red Wings, ostatnie spotkanie z STL, które de facto mieli już wygrane niespodziewanie przegrali. Jednak tak jak wspomniałem często gęsto Rekiny będące cały sezon w niesamowitej dyspozycji nie potrafiły sobie poradzić z Detroit. To właściwie główny punkt odniesienia na wskazanie zwycięzcy, do tego można tylko podpiąć Holmstroma, a także fakt iż San Jose wczoraj zostało odprawione z kwitkiem przez Mason&#39;a. Myślę że nie będzie żadnej taryfy ulgowej i będziemy świadkami kapitalnej wymiany ognia, w mojej ocenie na korzyść gospodarzy.

Detroit 60&#39;
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Edmonton
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Spotkanie odbędzie się jutro 12.02 o godzinie 4:30. Piąte w tabeli Los Angeles Kings które jest na ostatnio wygrywa prawie wszystkie mecze podejmie na własnej tafli kiepsko radzące sobie Edmonton Oilers którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Oczekuję w tym meczu niespodzianki. Los Angeles Kings już kilka razy przegrało u siebie z drużynami z drugiej cześci tabeli jak np. Minnesota Wind czy St. Louis Blues, a Edmonton Oilers choć z ostatnich 20 meczy wygrali tylko 3, potrafi pokazać pazur i wygrać z teoretycznie lepszym zespołem na wyjeździe jak np. z Detroit Red Wings. Ciekawostką jest, że oba zespoły swoje ostatnie spotkania rozegrały z Anaheim Ducks na tafli kaczek. Edmonton Oilers przegrało wczoraj wynikiem 3-2, choć prowadzili 2-1 i mieli sporo okazji do zdobycia kolejnych bramek. Z kolei Los Angeles Kings przegrało 4-2. Różnca między arenami Los Angeles Kings i Anaheim Ducks jest bardzo mała, także Edmonton Oilers nie będą zmęczeni podróżą gdyż bezpośrednio od kaczek udadzą się do królów, więc powinni być w pełni sił i zagrać na 100% żeby odbić się od dna i przerwać passę kolejnych porażek. Uważam że po takim dużym kursie warto zaryzykować.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
mogę mieć pytanie off-topic do wszystkich o kto chetny niech odpisuje? Zostawiając sytuacje materialna kazdego z Was ( bo nie interesuje mnie ile zarabiacie etc.) to po ile wy gracie te mecze nhl np. takie, które uważacie za pewniaki ? :p:p bo coś czuje ,że operują niektórzy gruba kasa - co kto lubi ale w przypadku nhl to srednio chyba rozsadne :p:p chyba ,że sie myle :] zapraszam do odpowiedzi o ile nie uraziłem nikogo moim pytaniem bezposrednim ( ale niby czemu miałbym) pozdro dla Wszystkich :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom