>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa Senators - Washington Capitals
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Dziś o godzinie 1.00 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Ottawą Senators a Washington&#39;em Capitals.
Ostatnio gospodarze grają bardzo dobrze. Goście natomiast grali fenomenalnie do wczoraj...W końcu musieli złapać jakąś zadyszkę i wczorajszy ciężki mecz myślę że ich dużo kosztował dlatego dziś powinno im się grać po prostu źle.
Ottawa wtedy powinna zrobić swoje.
Wracając do gości chodzi mi o ich wczorajszy mecz z Montreal&#39;em Canadiens, przegrany po dogrywce 6-5.
Ostatnio ogólnie Washington grał już na pograniczu ale udawało im się wygrywać, sytuacja się jednak odwróciła Nie moga przecież wygrwać ze wszystkimi.
Gospodarze mieli 2 dni przerwy dlatego z większą świeżością przystąpią do tego meczu.

A ich ostatni mecze u siebie prezentują się następująco:

Ottawa vs. Calgary 3:2✅
Ottawa vs. Vancouver 3:1✅
Ottawa vs. Montreal Canadiens 3:2✅
Ottawa vs. New Jersey 3:0✅
Ottawa vs. St Louis 3:2✅
Ottawa vs. Chicago 4:1✅


Jak widać niszczą wszystko ostatnio co stanie im na drodze. dziś nie może być inaczej. I Washington który wczoraj zakończył swoją fantastyczną serię dziś dozna porażkę w regulaminowym czasie gry. Wynik 5-2
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
mogę mieć pytanie off-topic do wszystkich o kto chetny niech odpisuje? Zostawiając sytuacje materialna kazdego z Was ( bo nie interesuje mnie ile zarabiacie etc.) to po ile wy gracie te mecze nhl np. takie, które uważacie za pewniaki ? :p:p bo coś czuje ,że operują niektórzy gruba kasa - co kto lubi ale w przypadku nhl to srednio chyba rozsadne :p:p chyba ,że sie myle :] zapraszam do odpowiedzi o ile nie uraziłem nikogo moim pytaniem bezposrednim ( ale niby czemu miałbym) pozdro dla Wszystkich :]
To raczej do rozmów w HP czy GG, piszmy w temacie.

LA Kings dają odpocząć dziś Quickowi, w bramce Królów w meczu przeciwko Edmonton szansę dostanie Erik Ersberg. Qucik do tej pory rozegrał bardzo dużą ilość meczy jako starter (bodajże najwięcej ze wszystkich bramkarzy) więc ma prawo do wolnego wieczoru raz na jakiś czas ... ale czy to nie pomoże Oilers w odniesieniu w końcu wygranej ?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Odisio podal juz wczesniej fajny typ na Szable i przyznam, ze mnie ,takze bardzo kusi ten pomysl, jednak sam do konca nie wiem. Co mi nie odpowiada to tym typie to fakt, ze Szable graja niezle, ale kiepsko w bramce. W Hurraganach wyjdzie dzis znow Legace czyli zmiennik Warda ktory jest raz ze wypoczety bo to jego drugi mecz to na dodatek ostatnio przeciwko Florydzie pokazal sie z dobrej strony. Nie jest to sukces wielkiego formatu gdyz Floryda bardzo malo strzela, jednak takze bardzo malo traci a mimo to Carolina wbila im 4 bramki. Atak Huraganow gra jak nalezy a do tego jeszcze wrocil Ruutu dosc wazna postac w szeregach gospodarzy. Nie ladnie tez wyglada sprawa taka iz Carolina ma w obecnym czasie dosc &quot;luzacki&quot; grafik, sporo odpoczywa, seria spotkan we wlasnej hali... No sam nie wiem czy jednak sie skusze, jakos ladnie wyglada mi 1x...
Ja na dzis proponuje Calgary vs Dallas. Calgary mozna powiedziec wreszcie zaczelo grac, moze nie wygrali ostatniego spotkania przeciwko Ottawie ale nie nalezy zapominac ze Ottawa szla jak walec przez kolejne teamy, wiec 3-2 wyglada niezle. Dallas po serii na wlasnej tafli przegralo 4-3 z Chicago, ktore no jak by to okreslic gra obecnie w kratke. W bramce gosci dzis bez zmian. Jak dla mnie Calgray ML po kursie okolo 1.800 wyglada bardzo fajnie...
A tak z wolnych przemyslen to DET vs SJS powinien siasc under 5.5;)
pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja na dzis proponuje Calgary vs Dallas. Calgary mozna powiedziec wreszcie zaczelo grac, moze nie wygrali ostatniego spotkania przeciwko Ottawie ale nie nalezy zapominac ze Ottawa szla jak walec przez kolejne teamy, wiec 3-2 wyglada niezle. Dallas po serii na wlasnej tafli przegralo 4-3 z Chicago, ktore no jak by to okreslic gra obecnie w kratke. W bramce gosci dzis bez zmian. Jak dla mnie Calgray ML po kursie okolo 1.800 wyglada bardzo fajnie...
Widzę że dziś myśleliśmy bardzo podobnie, ja tez głównie pod uwagę brałem Calgary lub Buffalo, zdecydowałem się na Bawoły ale Płomienie również wyglądają ok moim zdaniem. Odstrasza mnie tylko fakt że tak wiele zależy w CGY od jednego praktycznie człowieka (jeśli chodzi o atak) i kumaci powinni wiedzieć o kim mowa ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jesli chodzi o &quot;szlagier&quot; to stawiac nie polecam, ale jesli juz ktos odczuwa straszna potrzebe adrenaliny to juz lepiej typowac Ottawe. W bramce WSH zobaczymy dzis Varlamova po dlugiej przerwie no i to moze byc wlasnie ten klucz. Bardzo ciezko jest ocenic dzis bramke WSH poniewaz forma goliego jest kompletnie nie znana... Generalnie wszystko w strone Ottawy...
A najlepiej nie ruszac, szkoda tracic kaske...

pozdrawiam.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Na Calgary juz tyle razy sie przejechalem, ze nie planuje typowac wiecej ich zwyciestw, co najwyzej moge wiec przegrane lub remisy ;] Gra Plomieni wciaz mnie nie przekonuje i jesli bramkarz Dallas wciaz bedzie tak znakomicie bronil to goscie beda mogli wywiezc stamtad co najmniej jeden punkt. Zreszta jak Odisio powiedziales, zbyt wiele od tego czlowieka zalezy, co tez pokazuje pewna slabosc w ataku Calgary, co przy wysmienitej dyspozycji goalie Gwiazd moze zaowocowac typem x2, lub pewniejszym na under 5,5.
Rowniez uwazam, ze kompletnie nie warto grac po takim kursie przeciw Edmonton. Udalo sie z Kaczkami, wiec niech sie ludzie ciesza, ze wygrali. Drugi raz z rzedu moze moim zdaniem nie wyjsc i bardziej mnie w tym meczu ciekawi handi +1,5 na gosci niz czysta jedynka (bo stawiania na ML nie ma dla mnie sensu) na gospodarzy. W ogole tej nocy spodziewam sie niemalej czesci wygranych gosci, a przynajmniej nie tak wielu zwyciestw gospodarzy, jakkolwiek dziwnie to nie brzmi ;) Mysle, ze warto zastanowic sie nad underem w Tampie (kurs moze maly, ale do przyjecia) oraz zwyciestwem Orkow. Sadze, ze tym razem kilka strzalow z kanonady w strone bramki przeciwnikow bedzie celnych i jesli nie w regulaminowym, to w doliczonym czasie gry wygraja. A obrona Panter z pewnoscia nie jest tak szczelna jak Blyskawic.
EDIT Poza nietrafionym underen w Tampie, gdzie sie ostro nastrzelali cala noc na plus, no i tak jak mowilem, handi dodatnie na Edmonton po bardzo ladnym kursie mozna bylo utrafic, do tego nikt z gospodarzy (poza Ottawa, gdzie po niesamowitym meczu kolejny over 8,5 padl w meczu Waszyngtonu padl) nie wygral w regulaminowym czasie, dawno nie mialem tak dobrej nocki ;]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rowniez uwazam, ze kompletnie nie warto grac po takim kursie przeciw Edmonton. Udalo sie z Kaczkami, wiec niech sie ludzie ciesza, ze wygrali.
No zgadza się, ludzie się rzucają jak szczerbaty na suchary na grę przeciwko Edmonton bo jest kilka osłabień i słabe wyniki - nie patrzą zupełnie na to że Oilers grają nieźle że nie przegrywają (oczywiście z wyjątkami) w stylu fatalnym czy też bez walki. Oczywiście czerwona latarnia ligi i pewnie tak zostanie już do końca regular season ale parę meczy jeszcze oni wyjmą na złość wszystkim ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Florida - Vancouver ML Vancouver ✅✅✅1,66 Betsson

Wybaczcie ten post i brak analizy ( i tak by nikt nie skorzystał tak późno , choc jeszcze godzina przed meczem ) Po przeczytaniu dwóch preview:p mój jedyny typ na dzis to gospodarze IO Canucks po kursie 1,66 :] i mam nadzieję ,że wejdzie i odbije sobie wczorajsze San Jose:p Pozdro i good luck Wszystkim na noc!

i rzucam w cholere to NHL jeśli ten mecz nie wejdzie :p:p

p.s. czemu nikt tego meczu na dziś nie ruszył :p:p

kurna człowiek to jest głupi po fakcie:p miałem przeczucie co do Bostonu ( po pierwszej tercji wygrywają 4-0 i na bank wygrają) podobnie jak wczoraj co do Kojotów, ale oczywiście nie zagrałem! damn it! :/ oby Canucks wygrali bo narazie bezbramkowo :/ kurna szkoda tego Bostonu :p wiekszosc grała Tampa Bay i chyba sie nieźle przejadą :p Pozdro

Tampa jak sie wziela za odrabianie :p a szlagier dla Ottawy :p:]

No i mój Vancouver do zera :] hell yeah:cool::cool:
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Ottawa Senators vs. Washington Capitals 1 @ 2.70 Betway✅
W końcu Caps się przegrało w regulaminowym 60 być może przyczyną był dosyć słaby występ Ovechkin&#39;a i Backstrom&#39;a, który oddali razem tylko 3 strzał na bramkę.
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Ciekawa noc za nami, przewidywania moje co do wygranej Oilers się sprawdziły, teraz znowu można spokojnie grać przeciw nim ???? Niestety Płomienie zawiodły na całej linii.
Co na dziś? Devils(-1,5). Diabły na pewno będa chciały wygrać ostatni przed przerwą mecz we własne hali. Wzmocnienia pod postacią Kovalchuka musi w końcu zaprocentować i NJ przerwą zła passę ostatnich pechowych porażek &quot;na styk&quot; pewnym zwycięstwem przeciw słabemu na wyjeździe Nashville, która na dodatek na pewno odczuwa zmęczenie związane z tournee po konferencji wschodniej.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Hej hej :] rzucam propozycje do dyskusji i zapraszam do wyrażania opinii :p propozycja jest Toronto Maple Leafs. Grają dziś w St.Louis i mają kurs powyżej 2. Co sądzicie bo ja mam przeczucie ,że to może sie udać :p Pozdrawiam :]
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Kabacik to jest typowy mecz, którego nie ruszam ????
Pytanie.
1. czemu nie ma kursów na mecz Devils dziś zarówno na bwinie jak i unibecie ?
2. czy ktoś z was mi informację czy Zach Parise zagra dziś przeciwko Nashville ? bo ma Day to Day, jakieś problemy z szyją.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Kabacik to jest typowy mecz, którego nie ruszam ????

Pytanie.
1. czemu nie ma kursów na mecz Devils dziś zarówno na bwinie jak i unibecie ?
2. czy ktoś z was mi informację czy Zach Parise zagra dziś przeciwko Nashville ? bo ma Day to Day, jakieś problemy z szyją.
heh rozumiem, dla mnie to taki typowy mecz w którym jedna z drużym ma wysoki kurs a może wygrać czyt. typowy mecz , na którym można zarobić:cool: stracić też co prawda :p:p pozdro:]


a właśnie! Marchi - nie tylko na bwinie i unibecie, zaden bukmacher internetowy all over the world tego meczu jeszcze nie puścił do oferty, pewno będzie wieczorkiem :] Pozdro :]
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Minnesota Wild vs. Atlanta Thrashers ML 2 @ 2.60 Pinnacle

W Xcel Energy odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Wild i Atlantą. Oba zespoły do czołówki NHL się nie zaliczają, ale aż tak źle nie grają. Ekipa z Minneapolis ostatnie 5 meczy to 3 porażki i 2 wygrane obie u siebie, zaś Atlanta punktuje już od 2 starć, a mecz z Washington Capitals wcale tak łatwo nie oddali. Drozdy muszą spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić, że Kovalchuk był dobry, ale już nie wróci i trzeba to jakoś zrekompensować. Pamiętam okres gdy Ilya miał kontuzje i pauzował długo, a Thrashers całkiem nieźle sobie radzili, bardzo dobrze grał min Rich Peverley, który po powrocie Rosjanina zupełnie zgasł. Teraz już gra Atlanty nie będzie się opierała na jednym zawodniku, lecz trzeba wykorzystać całą drużynę. W dobrej dyspozycji jest Nik Antropov, który w dwóch ostatnich spotkaniach zdobył 5pkt. Przyzwoitą i tak obronę teraz wzmocnił Johnny Oduya, a jest to solidny szwedzki defensor. Minnesota wydawało się, że w końcu coś z tego będzie, ale znowu zaczynają grać coraz słabiej, a ta zwyżka formy wydaję się już kończyć. Mecz jak mecz, ale Atlanta ma spore szanse odnieść w nim zwycięstwo chociaż po OT i to powinno ich cieszyć.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Panowie czy myślicie ,że dubelek Devils - Minnesota ma przyszłość na dziś? :p:p czy lepiej z Pittsburgiem coś pomysleć zamiast Devils? proszę o rady :] Pozdro
wydają sie być te trzy drużyny sensownym typem na dziś noc :]

Vader// W tym dziale panuje zasada, że piszemy bardziej rozbudowane posty. Post z jednym/dwoma zdaniami twierdzącymi a co gorsza pytającymi jest usuwany...
Jeśli wydaje Ci się sensowym typem to napisz dlaczego tak uważasz.
Ostatnie dni to trochę &quot;wyluzowanie&quot; nad treścią postów u niektórych. Fajnie jakby każdy pisał choć kilka zdań. Bo część postów usuwam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie czy myślicie ,że dubelek Devils - Minnesota ma przyszłość na dziś? :p:p czy lepiej z Pittsburgiem coś pomysleć zamiast Devils? proszę o rady :] Pozdro

wydają sie być te trzy drużyny sensownym typem na dziś noc :]
Myślę nad Devils intensywnie i być może właśnie na nich się dziś skuszę ... trochę nie pasuje mi do nich te ostatnie porażki - wydaje się że od przyjścia Kovalchuka Diabły osiągają gorsze wyniki mimo że ich gra wygląda zupełnie nieźle

BTW : kabacik -&gt; nie musisz nikogo zachęcać do dyskusji w tym dziale, kto będzie miał coś do powiedzenia o dzisiejszych meczach to z pewnością to napisze a tymczasem tylko dziś napisałeś tutaj 3 posty które wniosły do tematu bardzo niewiele.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ok , ok :] spokojnie :] już sie podporządkuje :p
Wiec na dziś proponuje dubelek Pittsburg Penguins 1,40 oraz Minnesota Wild 1,55 razem AKO 2,17 Betclic
Pare słów:
Przede wszystkim Minnesota zagrała ostatnio wyrównane spotkanie z Kojotami we własnej hali i szczerze mówiąc wygrana tym razem im sie należy. Na pewno będą chcieli dostarczyc troche radości swoim kibicom. Poza tym Atlanta z pewnością jest w zasięgu drużyny z Minnesoty. Bilans Last10 Minnesota ma co prawda tylko lepszy o jedna wygrana , ale jak już powiedziałem liczę, że dzisiaj ten mecz po prostu będą chcieli wygrać :]
Co do Penguins - rywal na chwilę obecną w postaci Rangersów niezbyt wymagający seria Last 10 fatalna , a Pingwinki wręcz przeciwnie - całkiem przyzwoicie. Poza tym obecnie drużyna Penguins gra po prostu lepszy hokej od swoich dzisiejszych rywali. Przypomne choćby niedawny mecz z Capitals, który zdecydowanie był do wygrania. W obliczu tego nie spodziewam sie w tym przypadku innego rozwiązania niż wygrana Penguins przed własną publicznością ( co jest dodatkowym handicapem )
Możnaby sie nawet zastanowić nad handicapem :p :]
Pozdrawiam i powodzenia :]
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Chciałby zwrócić wam uwagę na bardzo ciekawy typ:
Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens(+1,5) 2 kurs na bwinie 1.55
Jest to bardzo wysoki przelicznik biorąc pod uwagę, że kupon wchodzi nawet jeśli Canadiens przegrają mecz. Spójrzmy jednak w przeszłość. Po pierwsze ostatnie mecze drużyn. Flyers w ostatnich sześciu meczach zaliczyli 3 winy, 1 remis i 2 porażki, co jednak zwraca uwagę apropos tego typu to fakt, że ani raz nie wygrali więcej niż jedną bramką na własnym lodowisku (poza nim też nie). Canadiens z kolei wysoko przegrali raz, u siebie z Bostonem. Pozostałe mecze głównie remisowali (3 razy) odnieśli również 2 zwycięstwa, jak widać forma obu ekip jest podobna i mecz będzie zacięty.
Co jednak najbardziej przekonuje mnie do tego typu to bilans wzajemnych pojedynków w Wachovia Center
28.02.2009 PHI - MTL 3:4(OT)
14.10.2008 PHI - MTL 3:5
01.05.2008 PHI - MTL 4:2 (mecz w play off)
29.04.2008 PHI - MTL 3:2 (mecz w play off)
18.02.2008 PHI - MTL 3:5
14.12.2007 PHI - MTL 1:4
12.01.2007 PHI - MTL 2:4
12.10.2006 PHI - MTL 1:3
07.03.2006 PHI - MTL 5:4 (SO)
Jak widać, na 9 prób tylko raz Montreal wywiózł z Wachovia dwie bramki w plecy i to w PO. Głównie tam wygrywał.
Biorę ten typ na jeden ze swoich dzisiejszych kuponów.
EDIT: Zach Parise zagra dziś w barwach Devils.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Myślę nad Devils intensywnie i być może właśnie na nich się dziś skuszę ... trochę nie pasuje mi do nich te ostatnie porażki - wydaje się że od przyjścia Kovalchuka Diabły osiągają gorsze wyniki mimo że ich gra wygląda zupełnie nieźle
Ogladalem wszystkie ostatnie mecze Devils i szczerze mowiac nie pamietam juz meczu w ktorym ich gra wygladala niezle. Wlasciwie przypomina mi sie tylko 3 tercja meczu z Toronto, a wlasciwie ostatnie trzy minuty tej tercji hehe, kiedy to NJ strzelilo 3 bramki z rzedu i wygralo przegrane spotkanie 4-3.. A tak to dwie porazki z Flyers - w ktorych byli strona slabsza i gdyby nie dwa samoboje Philly (jeden w 1 a drugi w 2 meczu) i koszmarny blad Leightona w pierwszej minucie drugiego spotkania to kto wie czy nie zostaliby w obu spotakniach obici do zera; porazki z Toronro i New York Rangers po zenujacej wrecz grze, itd itp. Wlasciwie ostatni dobry mecz w wykonaniu NJ, i wcale tu nie przesadzam, to 4-0 z Dallas... ale to bylo na poczatku stycznia. I w taki oto sposob uzbieraly sie 4 zwyciestwa w ostatnich 15 meczach hehe. Nad kim? Oczywiscie nad najwiekszymi potegami Eastern Conference i calej NHL - w slabiutkim stylu nad Florida i New York Islanders oraz dwa razy nad Toronto Maple Leafs... Taka postawa New Jersey Debils cieszy mnie niezmiernie, gdyz jest to team ktorego najbardziej nie trawie w NHL (potem dlugo dlugo nic i dopiero Montreal i Boston hehe), ale naprawde pisze obiektywnie... Ich gra ofensywna to kpina, sam myslalem ze transfer Kovalchuka to zmieni, ale narazie mamy z duzej chmury maly deszcz, podejrzewam ze jest to spowodowane tym, ze Kovy gral cala swoja kariere w jednym klubie i stad problem z odnalezieniem sie w NJ...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nad NJD również się zastanawiam i w pełni zgadzam się z OrngCrsh co do poczynań ofensywnych tej drużyny. Oglądałem dwa spotkania z Philą i na moje oko poza pierwszymi minutami gdy Diabłom udawało się strzelić bramki, później za wiele do powiedzenia nie mieli a biorąc pod uwagę fakt iż ostatnio zabrakło Zach&#39;a to i tak nieźle że zdobyli dwie bramki. Dziś rywal bardzo wymagający ponieważ Predators nie są wygodni dla żadnej drużyny i teraz kwestia tego czy Devils będą w stanie się odblokować w ofensywie, może w końcu Kovalchuk zdobędzie jakąś bramkę bo póki co dość blado wypada. Najbezpieczniej byłoby zagrać typ ML jednak biorąc pod uwagę kursy na to wydarzenie lepiej albo odpuścić albo zaryzykować regular time ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom