>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
ale ja z tymi kursami mówie o Moneyline opcja bez remisów :p:p bo juz sie przeraziłem ,że jestem okradany i czas pomyslec o zmianie buka :p:p hehe pozdro:]

prosze o &quot;niekasowanie&quot; :p:p

Bez zadnych analiz, sugerując sie po prostu tym,że San Jose Sharks są super( zwłaszcza w tym sezonie) drużyną polecam zagranie na nich dziś z Blue Jackets, którzy najwyzszy czas by przegrali pod wodzą nowego trenera. tak wiec
San Jose 1,60 Betclic Pozdro i powodzenia
No to kuku bo San Jose dziś wychodzi z Thomasem Greissem w bramcę, i mimo że młody Niemiec w tym sezonie raczej z dobrej strony pokazał się gdy dostawał okazję, to myślę że Columbus poczuje krew i będzie chciał punkty zdobyć jeszcze bardziej.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
No to kuku bo San Jose dziś wychodzi z Thomasem Greissem w bramcę, i mimo że młody Niemiec w tym sezonie raczej z dobrej strony pokazał się gdy dostawał okazję, to myślę że Columbus poczuje krew i będzie chciał punkty zdobyć jeszcze bardziej.
Czy kuku to ,ze sie tak wyraze - We will see :p:p :] do kasacji po przeczytaniu przez Odisio :] Pozdro :] Nie mówie ,że pewniak ale nie widze przeszkód żeby wygrali ten mecz :]
 
bula 2

bula

Użytkownik
MACIE :razz: :grin:


Spotkanie: Minnesota Wild - Phoenix Coyotes
Typ: 1
Kurs: 2,25
Buk: Expekt

Analiza:
Dzisiejszej nocy o godz. 2.05 dojdzie do niezwykle ekscytującego meczu pomiędzy Minnesotą Wild a Phoenix&#39;em Coyotes.
Oczekuję bardzo wyrównanego poziomu ale mistrzowie własnej tafli zrobią swoje!!!
Minnesota u siebie a tym bardziej ostatnio gra naprawdę rewelacyjnie, pokonując wszystkich kto trafi im się na drodze.

Na potwierdzenie moich słów przedstawię ich ostatnie mecze:

Minnesota vs. Philadelphia Flyers 2:1✅
Minnesota vs. Edmonton 4:2✅
Minnesota vs. Detroit Red Wings 5:2✅
Minnesota vs. Columbus 4:2✅
Minnesota vs. Detroit Red Wings 3:4 (po karnych)⛔
Minnesota vs. Vancouver 5:2✅

Jak widać w ostatnim czasie graję bardzo dobrze. dlatego myślę że dziś sobie również poradzą. Co prawda Phoenix gra też dobrze na wyjazdach.

Ich wyniki prezentują się tak:

Dallas Stars vs. Phoenix Coyotes 4:0 (i na ten mecz należy zwrócić uwagę...rozegrany 7 lutego z bardzo słabym przeciwnikiem... ????
Chicago vs. Phoenix Coyotes 1:2 (po kar)
Nashville vs. Phoenix Coyotes 0:1 (po kar)
Dallas Stars vs. Phoenix Coyotes 2:4
Detroit Red Wings vs. Phoenix Coyotes 4:5 (po dogr)
Washington vs. Phoenix Coyotes 4:2

Jak widać ogólnie na wyjazdach nie grają źle. Patrząc na formę obydwu drużyn zapowiada się zacięty i wyrównany mecz. Minnesota jednak u siebie nie da sobie wyrwać zwycięstwa. Typuję wynik 3-2 :razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks -&gt; over 5,5 goals [2.00] ⛔
Forma obu zespołów w ostatnich dniach jest relatywnie wysoka, najlepiej widać to na przykładzie Columbusa : biorąc pod uwagę trzy ostatnie mecze i straty bramkowe to w kolejności malejącej 5 bramek wbili im Avalanche, tylko 1 Stars a żadnej nie zdołali im &quot;wsadzić&quot; Sabres. Te same trzy ostatnie mecze i kolejność rosnąca czyli jedna bramka zdobyta z Colorado, dwie z Dallas i 4 strzelone Buffalo. Widać więc że jest to być może optymalny moment dla Blue Jackets i optymalna forma - aby zacząć wspinać się do góry NHL-owych tabel. Dziś o zwycięstwo będzie ciężko jednak jeśli jest się w formie trzeba walczyć z każdym, San Jose ostatnio nie gra oszołamiająco a mimo to wygrywa, zwłaszcza w strefie obronnej są jakieś problemy i ich rywale mieli ostatnio więcej okazji niż zwykle na zdobywanie bramek. Dziś trener Rekinów daje tez odpocząć Nabokovowi a do bramki wpuszcza Greissa. Niemiec zagrał w tym sezonie już dosyć sporo (biorąc pod uwagę że to jego drugi rok w NHL), 11 meczy i GAA = 2.51 jest wynikiem niezłym jak na debiutanta, ale mimo wszystko gdy drużyna nie wychodzi do gry tym pierwszym goalie to w świadomości wszystkich zawodników na lodzie jest coś takiego że bramki będą się sypać. W Columbusie który w zeszłym sezonie raczył nas grą w stylu fizycznym i z reguły bardziej defensywnym w tym roku nie ma co o tym myśleć, zupełnie poza formą Steve Mason chociaż w ostatnich dniach coś poszło ku poprawie to mimo to sądzę że nie ma opcji żeby Sharks parę razy tu nie trafili. Thornton i Heatley powinni zadbać o to by z przodu było dobrze, z tyłu nowo pozyskany obrońca Niclas Wallin co dziwne odkąd się pojawił wśród Rekinów to właśnie zaczęły się większe problemy ze stratami bramek ... może to kwestia lekkich przetasowań w ustawieniach i braku zrozumienia z nowymi kolegami. Jak na takich bramkarzy ładny kurs na over
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Columbus Blue Jackets vs. San Jose Sharks 1 @ 3.10 Betsafe ✅

Tym razem na Nationwide Arena zawitają Sharks i od razu są uważani jako faworycie w tym spotkaniu, może i tak, ale wg mnie to jednak słabsze Columbus powinno sobie z nimi poradzić. Rekiny grają dobrze i wygrywają, ale jest w tym zespole coś co krzyżuje im plany, tak było w zeszłorocznych playoffs i w tym sezonie tez ma miejsce np. porażka w HP Pavilion z będącym w kiepskiej formie Detroit Red Wings. Dwa ostatnie ich mecze z Toronto i będącymi fatalnej dyspozycji Nashville było trochę na pół gwizdka i nie były to zdecydowane wygrane, ponieważ San Jose na początku przegrywało, potem wyrównało, ale znów musieli gonić, a wszystko rozgrywało się w 3 tercji i Rekiny odnosiły jedno bramko wymęczone zwycięstwo. Może jest to spowodowane słabszą dyspozycją wielkiej trójki Rekinów Heatley - Thornton - Marleau. Zaś w Columbus nastroje się znacznie poprawiły i to przynosi rezultat. Po wodzą nowego trenera Claude&#39;a Noel&#39;a Kurtki wygrały dwa mecze z rzędu i to z wymagającymi przeciwnikami. Zwłaszcza Buffalo, które na lodzie ostatni czas prezentowało się okazale. Blue Jackets to ekipa, która zdecydowanie wybiera atak niż obronę i trzeba przyznać, że akcje ofensywne są na wysokim poziomie mogą się podobać. W coraz lepszej dyspozycji jest kapitan Rick Nash, które na 9 spotkań tylko z Kings nie zdobył punktu. W ogóle całą pierwsze linia Nash - Vermette - R.J. Umberger poczynają sobie nieźle i stanowią spore zagrożenie dla przeciwnika. W bramce Kurtek wszystko wskazuje, że wyjdzie Steve Mason, który z Dallas puścił tylko 1 bramkę, a z Szablami zachował czyste konto, lecz i tak ten sezon może zaliczać do nie udanych. Pomiędzy słupkami Sharks być może zabraknie Evgenia Nabokova i zastąpi go Thomas Greiss, a to już duża zmiana dla defensywy Rekinów, ponieważ Niemiec gra okazyjnie i nigdy San Jose nie gra tak pewnie jak gdy maja z tyłu Rosjanina. Szykuje się wyrównane spotkanie i nie wolno spisywać Columbus na straty.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Czy kuku to ,ze sie tak wyraze - We will see :p:p :] do kasacji po przeczytaniu przez Odisio :] Pozdro :] Nie mówie ,że pewniak ale nie widze przeszkód żeby wygrali ten mecz :]
No pierwsza przeszkodą jest brak goalie no 1 ????

Ale ja nie o tym, nie napisałem nigdzie że nie wygrają, bo mogą to spokojnie zrobić ale grać na nich po 1.60 dzisiaj to raczej odradzam biorąc pod uwagę rosnącą formę CBJ ... mam nadzieje że tam po prostu się będzie dużo działo ????
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:
Pittsburgh Penguins - New York Islanders

Typ: Pittsburgh Penguins ✅
Kurs: 1,65
Analiza:
Wygrana &quot;Pingwinów&quot; 3-1
Na dziś wybrałem sobie spotkanie Pittsburgh Penguins - New York Islanders. Bez dwóch zdań faworytem tej potyczki są „Pingwiny”, ale zacznijmy od początku. Obydwie ekipy spotkają się po raz czwarty w tym sezonie i po raz drugi w Mellon Arena dwukrotnie wygrywali podopieczni Dan Bylsma. W ostatnim spotkaniu Penguins uległo w jednym z ciekawszych meczów, jakie oglądałem drużynie Washington Capitals (dopiero po dogrywce). W owym spotkaniu z dobrej strony zaprezentował się kapitan „Pingwinów” Sidney Crosby oraz Evgeni Malkin warto pochwalić także Jordana Staala. Natomiast drużyna „Wyspiarzy” wygrała dzisiejszej nocy z Nashville Predators po rzutach karnych, z dobrej strony pokazali się Streit oraz Schremp. Niestety nic więcej o tym spotkaniu powiedzieć nie mogę…Warto też dodać, że podopieczni Scotta Gordona w ostatnim czasie nie radzą sobie na wyjazdach ostatnie zwycięstwo Islanders na wyjeździe to wygrana z „Kojotami”. Dodatkowo drużyna Penguins miał kilka dni wolnego, więc powinna ona wyjść bez wszelkiego rodzaju „kaca” po niedzielnym spotkaniu. W drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Eric Godard oraz Maxime Talbot. W drużynie gość zabraknie Tim Jackman, Radek Martinek, Josh Bailey oraz Jack Hillen. Wszyto wiec wskazuje na wygrana „Pingwinów”.​
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
No wiec a bym polecal na dzis mecz Habs vs WSH under 6.5 po ciekawym kursie 1.790 w pinnacle. Wyglada to o tyle ciekawie, ze WSH musi wkoncu przegrac, prawde mowiac powinni juz ostatnio jednak tak sie nie stalo... Dzis zagraja ze swietnie grajacymi w osttanich spotkaniach Habs, ktorzy mimo porazki 0-3 z Bostonem zagrali naprawde dobrze. Twarda gra w polu dobre ataki na froncie sprawia, ze WSH nie bedzie moglo grac na jedna bamke tylko...Dzis miedzy slupkami WSH nie bedzie Theodora ktory w ostatnich spotkaniach troche duzo wposzczal bramek, u Habs stanie Price ktory notuje niezle wyniki. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze fakt ze WSH zagra jutro z Ottawa i nie sadze, zeby zbytnio forsowli tempo, bo jesli dzis sie &quot;zajada&quot; to jutro moze byc wstyd. Dla bardziej odwaznych Habs ML, ale ja proponuje under 6.5!
pozdrawiam.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ciągle mi mało :] Proponuje jeszcze jeden zakładzik na dziś noc. Dubelek
Capitals + Pingwinki AKO 1,91

Analiza będzie bardzo uboga :] jak często. Liczę na bodajże 15 wygrana Capitals ( niedługo przebiją serie 17 Win bodajże Pingwinków z sezonu 92-93) Poza tym przeciwnik niewymagający jak dla nich w postaci Montreal Canadiens ( a kto na chwile obecną jest wymagającym przeciwnikiem dla Washington ?? Ostatnio tylko Pingwinki w ich ostatnim meczu) Więc po prostu licze na raczej spokojną wygraną Capitals :] Drugi typ z AKO to wlasnie Pingwinki, którze ostatnio stoczyli z Capitals zaciety pojedynek. Co do ich przeciwników czyli Islanders cóż... ostatnio chwalebna wygrana z NAshville ale w dzisiejszym dniu nie spodziewam sie jakiejś eksplozji w postaci wygranej z Pingwinami na dodatek grającymi u siebie. Podsumowując , wydaje mi sie , iż w miare pewny dubelek - niemniej, podobnie jak w NBA tutaj tez amazing happens, everything happens etc. :p:p:p Pozdro i powodzenia

dupa blada jednak San Jose dostało ostro ⛔
debelek nie wszedl bo jednak w dogrywce WSH⛔
dobrze ze chociaz Kojoty weszły✅ ale ogolnie słabo:;/:????????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
WSH odplywa od kilku spotkan w ostatnim czasie mogli przegrac przynajmniej dwa razy i to na wlasnej tafli! Bylo to 3-2 z Blyskawicami oraz 5-4 (OT) z Pingwinami,.. Oba mecze uratowal Owca, a jesli dzis nie bedzie tak swietnie gral? WSH ostatnio traci sporo bramek. ..
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Szczerze mówiąc to podzielam Twoje Seku(L)ar spostrzeżenia co do WAS - MTL, pewnie sam postawiłbym dziś na Habs ML ale odstrasza mnie skutecznie brak Cammalleri&#39;ego i Bergerona ... i jeden i drugi to dostarczyciele bramek dla Canadiens a nie oszukujmy się że kilku bramek będą oni potrzebować aby Caps&#39;ów pokonać.
kabacik -&gt; nie byłbym taki pewny czy rekordową serię Pingwinów uda im się wyrównać czy też ustanowić nowy rekord ???? Szczerze kibicuje na nie. Znam jedną drużynę którą w tej chwili przypomina mi Washington ... przez dwa ubiegłe sezony zdobywała Presidents&#39; Trophy śrubowała jakieś niesamowite rekordy wygranych we własnej hali i ogólnie w Regular Season &quot;napinała&quot; się do każdego meczu. W Play Offach kończyło się to gorzkim płaczem i wczesnymi wakacjami ... Nie wiem czy tak będzie i z Capitals ale szczególnych ich kibicem nie jestem więc złe by to dla mnie akurat nie było ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To i ja dodam kilka swoich zdań na temat dzisiejszych spotkań, chociaż widzę że ładnie Panowie podyskutowaliście.
Odniosę się do dwóch spotkań, na początku dość mocno maglowany temat Minnesota vs Phoenix. Można powiedzieć że jeszcze w zeszłym sezonie takie spotkanie było by chyba jednym z najnudniejszych dzisiejszego dnia, jednak sytuacja diametralnie się odmieniła i można śmiało powiedzieć że czeka nas bardzo emocjonujący pojedynek. Tak jak Koledzy już wspominali Minnesota w tym sezonie jest bardzo mocna na własnym lodzie, na tę chwilę jest to ich dużym atutem ponieważ widziałem akuratnie parę spotkań w hali Xcel Energy Center i byłem mocno zaskoczony postawą Dzikusów, oczywiście na plus ponieważ ich gra sprawiała że przeciwnicy szybko stawali się bezradni, tu dla przykładu odwołam się do ostatniego pojedynku Wild vs Red Wings i totalnej dominacji gospodarzy. Co więcej w samych superlatywach można mówić o przemianie Wild, ponieważ w tym momencie o sile tego zespołu stanowi cała drużyna i myślę że śmiało można tu wyróżnić ludzi którzy w tym sezonie wyszli z cienia (Guillaume Latendresse czy Cal Clutterbuck). Oczywiście nie zapominam o drużynie gości, która spisuje się nad wyraz dobrze, w dużej mierze opierając swoją siłę na dobrej grze w destrukcji czego efektem jest niewielka ilość traconych bramek w poszczególnych spotkaniach.
Jednak konfrontując obie ekipy myślę że to Wild mają aktualnie więcej do zaoferowania i pokładając nadzieję w ich grze ofensywnej jestem zdania iż Kojoty będą miały duże problemy w dzisiejszym spotkaniu. Oczywiście jest to czysta teoria jednak na czymś trzeba się oprzeć.

Drugie spotkanie to pojedynek Habbs i Capitals i pytanie które myślę że coraz częściej pojawia się w głowach sympatyków NHL, czy to już czas na przełamanie serii Caps. Otóż w mojej subiektywnej ocenie Washington &quot;zdemoluje&quot; dziś zespół gospodarzy, mam świadomość tego iż gramy w Kanadzie i niby MTL wkracza na dobrą drogę, przebudzenie Gionty itd. Jednak co znaczą te sprawy w porównaniu z tym co się dzieje teraz z drużyną WSH, każdy mecz ich napędza, wydaje się że w 2 tercji meczu z Pitts byli już przegrani, jednak nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, na tę chwilę jeśli chodzi o grę w ofensywie są ponad wszystkimi, a nie chce mi się wierzyć że ekipa Habbs wygra dziś wyścig w strzelaniu bramek.

Pozdrawiam.

Typy: Minnesota ML ⛔ ; Washington 60&#39; ⛔

4-7-0
.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
at

Philadelphia Flyers at New Jersey Devils
Over 5.5
2.23 ⛔ 3:2 OT
Gamebookers
Kolejne podejście do overu. Dwa dni wstecz mało zabrakło, było 5 goli.. i nerwowo w końcówce. Biorąc do kupy potyczki tych dwóch ekip z tego sezonu na 4 spotkania raz był over, a trzy razy padało 5 goli. A więc wynik oscyluje na tej granicy +/- 5,5. Na pewno, oba zespoły trochę się odblokowały w ofensywie co w ostatnich spotkaniach było ich mankamentem. Zwłaszcza dla Flyers, którzy mieli problemy z zdobywaniem goli na wyjazdach. Czuję, że dorzuci dziś coś od siebie Kovalchuk. 37-30 tak wyglądała ilość strzałów w wtorek, czyli dość pokaźnie. W bramkach bez zmian. Brodeur vs Leighton. Nie będę się dalej rozpisywał, po prostu celuje w min 6 bramek - z nadzieją, że NJD będzie bardziej skuteczne w PP niż w ostatnim meczu.. Zresztą oba zespoły nieźle statystycznie wypadają w PP (22.2% PF oraz 18.6% NJD) patrząc na ogół - a przy dość kiepskim PK (80,7 PF oraz 81,2 NJD), liczę na te bramki.
Dodatkowo.. upatruję -5,5 w spotkaniu Strażników z Drapieżnikami.. 1.77 @ Bwin ale to już bez dwóch zdań.. bo czas nagli. ✅ 2:1
 
mik 53

mik

Użytkownik
MACIE :razz: :grin:

Spotkanie: Minnesota Wild - Phoenix Coyotes
Typ: 1
Kurs: 2,25
Buk: Expekt
Analiza:
Dzisiejszej nocy o godz. 2.05 dojdzie do niezwykle ekscytującego meczu pomiędzy Minnesotą Wild a Phoenix&#39;em Coyotes.
Oczekuję bardzo wyrównanego poziomu ale mistrzowie własnej tafli zrobią swoje!!!
Minnesota u siebie a tym bardziej ostatnio gra naprawdę rewelacyjnie, pokonując wszystkich kto trafi im się na drodze.
Na potwierdzenie moich słów przedstawię ich ostatnie mecze:
Minnesota vs. Philadelphia Flyers 2:1✅
Minnesota vs. Edmonton 4:2✅
Minnesota vs. Detroit Red Wings 5:2✅
Minnesota vs. Columbus 4:2✅
Minnesota vs. Detroit Red Wings 3:4 (po karnych)⛔
Minnesota vs. Vancouver 5:2✅
Jak widać w ostatnim czasie graję bardzo dobrze. dlatego myślę że dziś sobie również poradzą. Co prawda Phoenix gra też dobrze na wyjazdach.
Ich wyniki prezentują się tak:
Dallas Stars vs. Phoenix Coyotes 4:0 (i na ten mecz należy zwrócić uwagę...rozegrany 7 lutego z bardzo słabym przeciwnikiem... ????
Chicago vs. Phoenix Coyotes 1:2 (po kar)
Nashville vs. Phoenix Coyotes 0:1 (po kar)
Dallas Stars vs. Phoenix Coyotes 2:4
Detroit Red Wings vs. Phoenix Coyotes 4:5 (po dogr)
Washington vs. Phoenix Coyotes 4:2
Jak widać ogólnie na wyjazdach nie grają źle. Patrząc na formę obydwu drużyn zapowiada się zacięty i wyrównany mecz. Minnesota jednak u siebie nie da sobie wyrwać zwycięstwa. Typuję wynik 3-2 :razz:
Bula, dlaczego uważasz że Gwiazdki to słaby przeciwnik? Moim zdaniem grają bardzo ładny, poukładany hokej, Richards punktuje do spółki z Erikssonem na prawym skrzydle, na lewym Neal pomaga, naprawde dobrze to wygląda. Pozatym gdyby DAL było tak &quot;bardzo słabe&quot; to Dzikusy w zeszłą środę nie dostali by lania właśnie od Gwiazdek czyż nie?
A tak btw, wkleiłeś ostatnie mecze wygrane MIN u siebie z PHI,EDM,DET,CBJ,VAN - moim zdaniem żadna z drużyn nie była poza ich zasięgiem i nie można uważać wygranej dzikusów jako sensacji. Porażki skrzydełek do tej pory tłumaczyłem brakiem szczęścia, dopóki nie zwróciłem uwagi na nonszalanckie zachowanie formacji defensywnej, która jest przyczyną tracenia kilku bramek w kilka minut mecz po meczu. Edmonton nic nie prezentuje, zamyka północo-wschodnią dywizję, Kurtki zamykają centralną dywizję.
Nie chcę tutaj wróżyć, ale granie czystej jedynki na MIN to moim zdaniem głupota ale nie bierz tego do siebie to tylko moja ogólna ocena ????
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
NSH@NYR Nashville ML 2.10 Pinnacle

Niezwykle waznym argumentem przemawiajacym za Nashville jest rowniez bardzo prawdopodobna absencja Mariana Gaborika - najlepszego strzelca The Blue Shirts (zrodlo: New York Post) .
Raczej na 100% nie będzie obecny, podczas treningu 2 dni temu kumpel Lundqvist pojechał mu łyżwą po prawej nodze (rozcięta) i dodatkowo wyjechał na zgrupowanie swojej narodowej druzyny.
 
P 0

pento116

Użytkownik
Witam panowie ???? i jak nocka ? Nie wiecie czemu na Caroline jest taki wysoki kurs? Są jakieś osłabienia kontuzje? Na dzisiaj będę grał Caroline - chociaż tu się jeszcze waham Tampa i La Kings ???? a u was jak to wygląda ???? ?
LA Kings 1,55 bwin
Grają z Edmonton więc chyba Oilers będą zmęczeni po potyczce z Ducks którą przegrali 3-2 wcześniejsze oba spotkania także wygrywali z Edmonton więc upatruję tu singielka ????
Tampa 2,20 bwin
Tampa u siebie na 10 spotkań wygrała 8 przegrała 2 Boston na wyjeździe 4 wygrane na 10 meczy poprzednie mecze 4:1 dla bostonu i 2:1 dla Tampy także 1:1, ale myślę, że atut własnej tafli będzie bardzo ważnym czynnikiem ????
Carolina 2,70 bwin
Poprzednie mecze z Buffalo to przegrana 5:1 i wygrana 4:3 u siebie Carolina całkiem nieźle sobie poczyna 6-10 Buffalo zaś na wyjeździe 3-10 obie drużyny dość bramkostrzelne więc może over ????
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
apropo nocki, 500 PLN w plecy... Alex Ovechkin miał strzelić i nic z tego nie wyszło. Mam takie pytanie może ktoś ma informacje. Chodzi albowiem o spotkanie Ottawa Senators - Washington Capitals. Jeszcze 2 tygodnie temu stawiałbym bez jakichkolwiek wątpliwości na Capitals, ale teraz nie wiem sam. Rozumiem remis z Pingwinami i wygraną po dogrywce ale wczorajszy mecz z Montrealem budzi we mnie obawy. Prawdopodobnie postawię, że Capitals wygrają trzecią tercję po kursie 2.50. Zauważyłem, że to właśnie w trzeciej tercji Washington goni przeciwnika, tylko czy wystąpią w pełnym składzie i nie będzie jakichkolwiek osłabień? Ottawa wg mnie to trochę poważniejszy przeciwnik niż Montreal i sam już w tym wszystkim się zamotałem. Jeżeli ktoś ma informacje prosiłbym o ich udzielenie, ponieważ chcę zagrać za grubą gotówkę w parze z Clevelandem. Własne opinie również miło widziane. ????
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
apropo nocki, 500 PLN w plecy... Alex Ovechkin miał strzelić i nic z tego nie wyszło. Mam takie pytanie może ktoś ma informacje. Chodzi albowiem o spotkanie Ottawa Senators - Washington Capitals. Jeszcze 2 tygodnie temu stawiałbym bez jakichkolwiek wątpliwości na Capitals, ale teraz nie wiem sam. Rozumiem remis z Pingwinami i wygraną po dogrywce ale wczorajszy mecz z Montrealem budzi we mnie obawy. Prawdopodobnie postawię, że Capitals wygrają trzecią tercję po kursie 2.50. Zauważyłem, że to właśnie w trzeciej tercji Washington goni przeciwnika, tylko czy wystąpią w pełnym składzie i nie będzie jakichkolwiek osłabień? Ottawa wg mnie to trochę poważniejszy przeciwnik niż Montreal i sam już w tym wszystkim się zamotałem. Jeżeli ktoś ma informacje prosiłbym o ich udzielenie, ponieważ chcę zagrać za grubą gotówkę w parze z Clevelandem. Własne opinie również miło widziane. ????
Nie wiem czemu prawie wszyscy uczepili sie tego Washingtonu, po pierwsze mecze z ich udzialem zaczynaja byc niepewne (no moze tylko overy to ciagle zrodlo gotowki), a po drugie nie warto ryzykowac dla takich marnych kursow (moze dzisiaj kurs nie jest zly, ale wyjazd w Ottawie wcale nie bedzie latwiejszy niz w Montrealu..). Ale to tylko moje zdanie. Caps od jakiegos czasu dostarczali mi cashu, ze wzgledu na niskie kursy laczylem ich Wins ze spotkaniami innych teamow, co w dublach dawalo okolo 150% zwrotu, jednak od meczu z Pittsburghiem trzymam sie od nich z dala:p
Jesli chodzi o ML w NHL po kursach ponizej 1.50 to moim zdaniem lepiej ich nie ruszac grajac single, mozna laczyc je w duble z innymi typami, ale to tez ryzykowne - juz kiedys o tym pisalem. Dla przykladu moge podac dzisiejsza noc, kiedy to do swojego analizowanego typu na Nashville ✅(przeciwko NY Rangers) dolaczylem Penguins po kursie 1.34 i Ducks po kursie 1.44, na moje szczescie wszystko zakonczylo sie pozytywnie, ale ile mnie to kosztowalo nerwow: w pierwszym meczu to Islanders dominowali, w pierwszej polowie ostrzeliwali slupki i poprzeczki bramki strzezonej przez Flowera, nie wykorzystali trwajacej prawie pelne 2 minuty przewagi 5-on-3 i przegrali ten mecz na wlasne zyczenie; natomiast drugi rodzynek to juz byla zupelna parodia, Anaheim bedace murowanym faworytem wygralo o wlos z Edmonton, grajac w PP stracilo dwa gole strzelajac tylko jednego, a wynik wlasciwie uratowal genialny Jonas Hiller ???? Pisze o tym odnosnie dzisiejszego meczu LA z Oilers, ktorego tez nie ruszam (pento116: nie ma sensu grac singla NHL po kursie 1.32 ML czy 1.55 REG). Jakis konkretny typ podam wieczorem.
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Waszyngton miał mocarną passę , więc nie dziwota, że troszkę wyhamowali. Dwa remisy, pewnie i porażka przyjdzie, tak jak rekinom wczoraj w nocy (0-3 z CLB).
Ja dziś gram Calgary z Dallas. Po wycieczce na wschód Płomienie wracają na własne śmieci, po drugie zagram Boston(+1,5) nie wydaje mi się by Tampa była w stanie wygrać wyżej niż dwiema bramkami. Połączone mecze dają ładne AKO. 2.72 na bwinie.
 
mik 53

mik

Użytkownik
kn0bber - odpuść sobie, wczoraj już pisałem żeby nie grać za poważne pieniądze teraz NHL, które zawiesza swoje rozgrywki.
Kilka osób umoczyło pieniądze wczoraj i może stracić i dziś. Nie wierzę, że Datsyuk, Oveczkin, Małkin, czy Kowalczuk, będą grać w tych ostatnich meczach na 100 procent bo to przecież oni stanowią o sile ekipy rosyjskiej.
Pomyślcie jaką osobistą tragedią dla któregokolwiek reprezentanta byłoby to, gdyby teraz wypadł ze składu przed takim eventem jakim jest olimpiada.
Dlatego też, słabsze drużyny będą dalej tak samo jak dziś w nocy szczególnie mocno walczyć o punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom