>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
no ba panowie, Miller nie musi nikogo przekonywać, o jego wielkiej klasie świadczą statsy - w tym sezonie 93,1% save, numer jeden w NHL, jego niebywały sezon zaowocował powołaniem na IO, Odisio ma rację, chwilowa obniżka formy u bramkarza jest czymś normalnym w ciągu tak długiego sezonu. Rask jest 3 w tej chwili w lidze 92,9%.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
A jak dla mnie zapowiada sie dzisiaj porzadna noc w hali w Buffalo. Co przez to rozumiem? Wbrew obiegowej opinii &quot;pare bramek&quot; wreszcie powinno wpasc. Ciezko mi mowic cos obiektywnie o Bostonie gdyz mam cicha sympatie dla nich, ale moim zdaniem jak juz wspomnieliscie tez wczesniej kurs 3.05 jest zdrowo przesadzony. Fakt moze i Miskom przydarzyla sie slabsza &quot;wygrana&quot; noc z montreala to jednakze poprzednie ich mecze byly jak najbardziej niezasluzenie przegrane. W ogole dla mnie niezrozumialym jest stawianie na taka konfrontacje DNIA podczas gdy w innych halach odbywa sie 6 innych spotkan. Ja ze swojej strony jesli juz mialbym obstawiac to:

Over 5 Boston vs Buffalo ⛔
Boston ML ✅


Over ze wzgledu na pewna zaleznosc i nierownosc golkiperow, a ML ze wzgledu na kurs.

P.S. W sumie chyba wlasna hala bedzie tez miala duzo do powiedzenia, wiec naprawde ciezko wytypowac tutaj faworyta....
 
mr.t 0

mr.t

Użytkownik

Pozwoliłem sobie wrzucić terminarz meczów nhl na dzisiejszą noc ???? Mam nadzieje, że moderator się nie pogniewa i uzna to za przydatne ;)

Dla mnie pewniakiem na którego można stawiać, jest rozgrywane o 4.05 naszego czasu spotkanie Annaheim - Edmonton. Gospodarze na własnej tafli spisują się rewelacyjnie. Wygrali 10 ostatnich spotkań. Każde ich spotkanie u siebie to popis strzelecki. I nie wydaję mi się żeby tym razem było inaczej.


Zespół z Edmonton ma fatalny sezon. Ostatnie 10 spotkań na wyjazdach zakończyło się porażkami (przynajmniej 2 bramkowymi). Goście na wyjazdach radzą sobie fatalnie. Mógłbym nawet użyć stwierdzenia, że zazwyczaj są chłopcami do bicia, dostarczycielami punktów, ale nie będę pastwił się nad tym zespołem.

Podsumowując, obie passy zostaną podtrzymane, a granie na Annaheim może przynieść nam pewny zysk.


typy:
Anneheim 1.42
Annaheim(-1.5) 2.17


Warto również pomyśleć o typie na Washington, San Jose i overku w meczu Pittsburgh.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Hej hej hej :] Bardziej niż przestawiać analize, wolę podać typ do szerszego przedyskutowania :] a mianowicie Coyotes grając away mają moneyline 2,00 w Betclicu ( w innych może być wyższy kurs ) więc moje pytanie , a jednocześnie zasugerowanie brzmi : Nie sądzicie , ze warto spróbować Phoenix po takim kursie ? są w gazie mają serie chyba 8-2 , w tym sezonie z Minnesotą bilan 3-0 z czego grając away wygrali 3-2. Minnesota ma serie 5-4-1. No i właśnie - na papierze Coyotes powinni wygrać ( ostatnio rozgromili 6-1 Edmonton by the way - czyli forma strzelecka jest choć przeciwnik nie był wymagający, choć wcześniej dostali łomot od Dallas do zera ) Minnesota wydaje sie byc słabsza drużyna niż Coyotes tzn. na papierze jest :] Anyway, co sądzicie bo ja myśle ,że mimo iż Minnesota gra u siebie będzie miało ciężkie zadanie wygrać z Kojotami - z tego wynika ,że wygrać powinni gracze z Phoenix :] co sądzicie?? :]
 
P 0

pento116

Użytkownik
no nie wiem kabacik ja osobiście nie ruszam tego meczu owszem ich bilans przemawia za Phoenix 3 wygrane na 3 mecze, ale warto też spojrzeć jak ich rywale prezentują się na własnej tafli 10 meczy 8 wygranych 2 przegrane przy 10 meczach kojotów na wyjeździe gdzie mają 50% skuteczność, że się tak wyrażę bowiem 5 porażek i 5 zwycięstw ???? jak dla mnie są lepsze typy do grania ???? Będę stawiał dokładnie tak jak pisał Mr.T czyli Anneheim , Washington, San Jose oraz Pittsburgh myślałem żeby rozbić to na 2 kupony Aneh+Pitsb AKO 2,81 i Washington z San Jose AKO 3,60 bwin. Albo odpuścić te trzy mecze i singiel Anneheim 150zl ???? Pozdrawiam czekam na podpowiedzi ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
no nie wiem kabacik ja osobiście nie ruszam tego meczu owszem ich bilans przemawia za Phoenix 3 wygrane na 3 mecze, ale warto też spojrzeć jak ich rywale prezentują się na własnej tafli 10 meczy 8 wygranych 2 przegrane przy 10 meczach kojotów na wyjeździe gdzie mają 50% skuteczność, że się tak wyrażę bowiem 5 porażek i 5 zwycięstw ???? jak dla mnie są lepsze typy do grania ???? Będę stawiał dokładnie tak jak pisał Mr.T czyli Anneheim , Washington, San Jose oraz Pittsburgh myślałem żeby rozbić to na 2 kupony Aneh+Pitsb AKO 2,81 i Washington z San Jose AKO 3,60 bwin. Albo odpuścić te trzy mecze i singiel Anneheim 150zl ???? Pozdrawiam czekam na podpowiedzi ????
a może singielek na San Jose przy kursie 1,60 :cool: co do tych Coyotów - no prawda bilans home-away jest taki a nie inny , nie wiem jeszcze co z tym meczem zrobie :p pozdro
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Odisio nie chce sie czepiac, nie wiem jakie sa zasady u Twojego bukmachera, ale zarowno w Pinnacle jak i w Betsson typ under 5 liczony jest razem z dogrywka i rzutami karnymi, przy czym wygrane rzuty karne to doliczony jeden gol (bez wzgledu na ilosc goli, ktore w nich padna), a więc w meczu Boston @ Buffalo padlo dokladnie 5 goli czyli mamy zwrot, a nie ✅. Przypuszczam, ze u wszystkich szanujacych sie bukow sa takie same zasady rozliczania kuponow under/over ???? W sumie moj post bylby do kasacji po zapoznaniu, ale czesto pojawiaja sie watpliwosci odnosnie rozliczania typow tego rodzaju, wiec moze warto go zostawic..;)
 
bartekzmc 7

bartekzmc

Użytkownik
vs

Devils vs Flyers

Witam, będzie to moja pierwsza analiza w tym temacie, choć NHL interesuje się od dłuższego czasu. Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie New Jersey Devils vs Philadelphia Flyers. Będzie to drugie spotkanie tych drużyn w przeciągu trzech dni, także pozwolę sobie skomentować ich ostatni pojedynek. Devils przegrali ten mecz 2:3, jednak można powiedzieć, że zrobili to na właśne życzenie. Praktycznie całą 2tercje Diabły prowadziły 2:0, a chwila dekoncentracji w końcówce wystarczyla by Lotnicy, którzy grali w przewadze, wyrównali stan rywalizacji i w trzeciej tercji zdobyli zwycięskiego gola za sprawą Mike&#39;a Richardsa. Hokeiści NJD na pewno nie zapomną zbyt szybko tej porażki, a okazja do rewanżu nadarza się już dzisiaj. Jako ciekawostka, można dodać, że będzie to 100 mecz obu dryżyn na tafli w New Jersey, ale do rzeczy. W bramkach staną dzisiaj tak jak ostatnio, Ray Emery (PHI) i Martin Brodeur (NJD), choć nie jest to jeszcze potwierdzone. Brodeur we własnej hali spisuje się znacznie lepiej, niż na wyjazdach, co potwierdzają statystyki, ponadto w tym sezonie zaliczył już 4krotnie czyste konto grając na arenie NJD. Natomiast jego odpowiednik po drugiej stronie czyli Leighton przegrał ostatnie trzy wyjazdowe pojedynki (z TOR, MIN i EDM).Z kontuzjowanych w ekipie gospodarzy nie zagrają David Clarkson, Paul Martin oraz Anssi Salmela, natomiast u gości podstawowy bramkarz Ray Emery. Coach New Jersey mimo braku dwóch obrońców nie powinien mieć jednak problemu z zestawieniem defensywy, gdyż Martin jest kontuzjowany od dłuższego czasu. Liczę także na dobrą grę nowego nabytku Devils - Ilyi Kovalchuka, który czeka na pierwszą bramkę dla nowego klubu (17strzałów w ostatnich dwóch meczach, 31goli i 29asyst w Atlancie). Podsumowując, jeśli Devils zagrają maksymalnie skoncentrowani to nie powinni mieć dzisiaj problemów z pokonaniem Lotników, gdyż ci nie zachwycają formą w wyjazdowych potyczkach, kiedy przychodzi im zmierzyć się z kimś z górnej półki. Jako ciekawostke można dodać, że New Jersey Devils zanotowali w tym sezonie tylko dwukrotnie serię 3porażek z rzędu, dzisiaj nie powinni uczynić tego po raz trzeci ???? .

New Jersey Devils - Philadephia Flyers - 1 - 2.05 (betsson)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odisio nie chce sie czepiac, nie wiem jakie sa zasady u Twojego bukmachera, ale zarowno w Pinnacle jak i w Betsson typ under 5 liczony jest razem z dogrywka i rzutami karnymi, przy czym wygrane rzuty karne to doliczony jeden gol (bez wzgledu na ilosc goli, ktore w nich padna), a więc w meczu Boston @ Buffalo padlo dokladnie 5 goli czyli mamy zwrot, a nie ✅. Przypuszczam, ze u wszystkich szanujacych sie bukow sa takie same zasady rozliczania kuponow under/over ???? W sumie moj post bylby do kasacji po zapoznaniu, ale czesto pojawiaja sie watpliwosci odnosnie rozliczania typow tego rodzaju, wiec moze warto go zostawic..;)
Akurat ten typ zagrany był w buku który rozlicza u/o tylko na podstawie czasu regulaminowego - czy jest to szanujący się buk w Twojej ocenie nie wiem ale buków stosujących taki system rozliczania jest kilka Bwin, Expekt z tych najpopularniejszych
 
P 0

pento116

Użytkownik
Kabacik w jakim buku grasz ???? ? ja gram na bwin i kurs na San Jose mam 2.00 i mimo wszystko bardziej skłaniam się ku Anaheim dlaczego ? na 10 spotkań u siebie nie pokonani to raz , dwa Edmonton to obecnie najsłabsza drużyna 10 spotkań na wyjeździe same porażki ostatnie 3 mecze Edmonton to również porażki Anaheim zaś 2 zwycięstwa i 1 porażka z Kingsami ???? Jak dla mnie pewniejszy jest typ na Ducks ???? po kursie 1.7 San Jose na wyjeździe 2.0 oba typy dobre i oba będę grał tylko, że na Anaheim singielek pójdzie trochę grubiej. Pozdarwiam
 
phate 0

phate

Użytkownik
Akurat ten typ zagrany był w buku który rozlicza u/o tylko na podstawie czasu regulaminowego - czy jest to szanujący się buk w Twojej ocenie nie wiem ale buków stosujących taki system rozliczania jest kilka Bwin, Expekt z tych najpopularniejszych
tak, a na dodatek w expekcie jest under 5,5 czyli przy 5 golach wygrywamy.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Odisio nie chce sie czepiac, nie wiem jakie sa zasady u Twojego bukmachera, ale zarowno w Pinnacle jak i w Betsson typ under 5 liczony jest razem z dogrywka i rzutami karnymi, przy czym wygrane rzuty karne to doliczony jeden gol (bez wzgledu na ilosc goli, ktore w nich padna), a więc w meczu Boston @ Buffalo padlo dokladnie 5 goli czyli mamy zwrot, a nie ✅. Przypuszczam, ze u wszystkich szanujacych sie bukow sa takie same zasady rozliczania kuponow under/over ???? W sumie moj post bylby do kasacji po zapoznaniu, ale czesto pojawiaja sie watpliwosci odnosnie rozliczania typow tego rodzaju, wiec moze warto go zostawic..;)
Zalezy jaki under/ over sie typuje, jesli razem z OT to masz zwrot jesli poprostu to masz przegrana... over 5 razem z OT to byla kaska okolo 1.4 a normalnie 1.870 chyba, nie pamietam...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wracając do meritum tematu ... pisano o dzisiejszym Minnesota - Phoenix. Dla mnie tez wygląda to raczej na zwycięstwo Phoenix ale jednak pewne wątpliwości można mieć : Wild punkty jeśli zdobywają to przeważnie na własnym lodzie, po drugie powrót do bramki Backstroma który wyleczył kontuzje (z tymi powrotami jest różnie ale on wyjątkowo słabo jak na siebie w tym sezonie więc może teraz po przerwie mu się odmieni), trzy że obie ekipy są dosyć mocno uszczuplone i liczyć się będą gracze dalszych linii co w efekcie daje sporą niewiadomą ....
Uważałbym też na Edmonton dzisiaj, w Anaheim dosyć mocno poobijany jest Getzlaf który ostatnio dyrygował całą tą ekipą, a EDM mimo wciąż kilku istotnych kontuzji nie zagrało źle przeciwko Minnesocie czy wbrew pozorom Phoenix (1-6 dostali i w defensywie rzeczywiście mecz bardzo słaby ale w ataku wyglądało to ok). Oilers brakuje jednego istotnego elementu żeby zacząć zdobywać w końcu punkty, bramek w PP ! Nie ma tam kto strzelać i rozgrywać krążka i póki się nie znajdzie mają ciężko
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie nie zagram meczu Kojotow i Dzikusow, jednak jak dla mnie to wszystko w strone Wild ktorzy graja ostatnio bardzo ladnie, a dzis dochodzi jeszcze wlasna tafla. Kojoty takze na fali, jednak trzeba zauwazyc, ze Wild ostatnio bardzo duzo strzelaja na bramke nie pamietam ktory to byl mecz, nie wiem czy nie ostatni ale jak wszedlem w statystyki to az oczy otworzylem widzac, ze Wild dali grubo ponad 40 strzalow! Faktycznie bedzie wielki powrot w bramce, ale chyba w dobrym momencie bo Backstrom bedzie mial wsparcie publicznosci... 6-1 ostatni mecz Kojotow to nie wyczyn biorac pod uwage przekroj postawy w tym sezonie zespolu Edmonton. Jak dla mnie wszystko w strone Wild.
Co do Getzlafa to nie zagra napewno... a jak slusznie Odisio napisal, o czym takze wczesniej wspominalem jest to postac ktora nie strzela duzo goli ale jest tym ktory otwiera droge do bramki innym... Nie wiadomo poprostu jak zagraja Kaczki bez niego...
A jakis typ napisze wieczorem...
pozdrawiam.
 
P 0

pento116

Użytkownik
Zastanawiam się również nad typem Pittsburgh - NY Islan 1 oczywiście dosyć dobry bilans gier u siebie ale nie wiem jak z kontuzjami absencjami jeżeli ktoś ma jakieś info byłbym wdzięczny ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
ale ja z tymi kursami mówie o Moneyline opcja bez remisów :p:p bo juz sie przeraziłem ,że jestem okradany i czas pomyslec o zmianie buka :p:p hehe pozdro:]
prosze o &quot;niekasowanie&quot; :p:p
Bez zadnych analiz, sugerując sie po prostu tym,że San Jose Sharks są super( zwłaszcza w tym sezonie) drużyną polecam zagranie na nich dziś z Blue Jackets, którzy najwyzszy czas by przegrali pod wodzą nowego trenera. tak wiec
San Jose 1,60 Betclic Pozdro i powodzenia
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Zalezy jaki under/ over sie typuje, jesli razem z OT to masz zwrot jesli poprostu to masz przegrana... over 5 razem z OT to byla kaska okolo 1.4 a normalnie 1.870 chyba, nie pamietam...
Niestety w Pinnacle nie ma mozliwosci postawienia under/over w regulaminowym czasie.. Nawet nie wiedzialem ze u innych bukmacherow jest taka mozliwosc (jak wspomnial Odisio). W takim razie warto miec zalozone konto u takiego buka tylko po to zeby moc postawic taki wlasnie zaklad (jak w przypadku meczu BOS@BUF), bo co do innych rodzajow typow NHL to Pinnacle moim zdaniem zdecydowanie dzieli i rzadzi - po pierwsze kursy, ale rowniez chociazby ze wzgledu na mozliwosc postawienia ML w regulaminowym czasie, jesli jest sie pewnym slabej postawy danego teamu w OT czy SO.
 
mik 53

mik

Użytkownik
Panowie, pomyślcie dzisiaj i jutro dwa razy zanim obstawicie mecze, NHL zawiesza rozgrywki więc może być naprawdę różnie, słabsze drużyny myślę, że będą lód gryźć, bo to ostatnie sprawdziany przed przerwą.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
NSH@NYR Nashville ML 2.10 Pinnacle 2-1 ✅

To mecz dwoch teamow, ktore ostatnio nie spisuja sie zbyt dobrze (Nashville 2-6-2; New York 3-7-0) a potrzebuja punktow aby liczyc sie w walce o playoff.. Po udanych wydawaloby sie meczach z Washingtonem i NJ, Rangersi w oczach bukmacherow sa faworytem tego spotkania, jednak moim zdaniem zachlysniecie sie przeblyskami NY w tych dwoch meczach byloby bledem. Fakt, ze dotrzymali kroku Stolecznym wynikal w duzej mierze z bardzo lekkomyslnej gry Caps w obronie i duzej ilosci przewinien skutkujacych gra w przewadze Straznikow. Natomiast zwyciestwo nad Devils to wedlug mnie bardziej zasluga niemocy w ofensywie i ogolnego kryzysu teamu z Newark.. Dzisiaj do MSG przyjezdzaja Nashville Predators, z ktorymi Rangersom nie udalo sie wygrac we wlasnej hali od 10 lat! Oczywiscie, statystyka ta nie ma jakiegos wiekszego znaczenia, poniewaz te dwa teamy spotykaja sie bardzo rzadko, ale cos w tym jest, poza tym to mecz miedzykonferencyjny rzadzacy sie swoimi prawami - i tutaj NYR nie wygladaja zbyt dobrze - ich stosunek meczow z druzynami z Zachodu to 7-8-1, natomiast Nashville gra swietnie przeciwko teamom z Eastern Conference: 7-3-2 - na te liczby trzeba juz zwrocic uwage. Predators calkiem niezle zaprezentowali sie w ostatnich 3 meczach, wygrali z Colorado no i pechowo przegrali w ostatnich minutach z San Jose i NY Islanders, mysle ze dzisiaj swoja dobra gre potwierdza koncowym wynikiem, zwyciezajac nad ekipa Tortorelli. Niezwykle waznym argumentem przemawiajacym za Nashville jest rowniez bardzo prawdopodobna absencja Mariana Garorika - najlepszego strzelca The Blue Shirts (zrodlo: New York Post) .



single bets 14-11-1 [56%] +72,2 units
2-team bets 3-4-0 [43%] +141 units
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie:New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
Typ:1
Kurs:1,95
Buk:Bet at home
Analiza:
Bardzo szybko drużyna New Jersey będzie miała okazję zrewanżować się za ostatnią porażkę w Philadelphi.Wprawdzie po rewelacyjnym początku gospodarze spuścili z tonu i nie grają już tak skutecznie i porywająco to wydaje mi się , że chęć pokazania gościom kolejności w szyku będzie miała decydujące znaczenie. Myślę, że gospodarze w pełni wykorzystają atut własnej tafli i wygrają to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom