>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: San Jose Sharks vs. Calgary Flames
Typ: San Jose -1.5
Kurs:2.50
Buk:Bwin
Analiza:
Dzisiejszej nocy o 4 czasu polskiego San Jose podejmowac bedzie na wlasnej tafli Calgary. W tym sezonie jak dotad gora bylo Calgary, ktore pokonalo SJS na wyjezdzie. Co prawda w spotkaniu padly tylko 3 bramki i warto byloby sprobowac typu na under niemniej mysle ze San Jose poradzi sobie z przeciwnikiem w pelnym wymiarze i przynajmniej 2 bramkami poza tym przy sile napadu SJS typ na under - mimo malej ilosci bramekj w poprzednim spotkaniu- nie jest godny polecenia. W druzynie gosci wyniki najlepszych snajperow nie porazaja; Jarome Iginla(21/22), Rene Bourque(17/21) czy Oli Jokinen(10/21). Za to w druzynie gospodarzy gra dwoch swietnych srodkowych- Joe Thornton(13 goli 50 asyst!) i Patrick Marleau(32/19), jak i dwoch niezlych lewoskrzydlowych - Dany Heatley(27/26) oraz Ryane Clowe(10/21)- te liczby daja do myslenia. Na uwage zasluguje zwlaszcza Marleau ktory oddaje w meczu mnostwo strzalow i jest bardzo skuteczny (na 178 strzalow 32 razy trafil) zatem mysle ze i dzis zmusi Kiprusoff&#39;a do kapitualcji. Poza tym W druzynie gospodarzy prym na bramce wiedzie Evgeni Nabokov - a tego pana chyba nie musze nikomu przedstawiac ????
Zatem - podsumowujac - mysle ze typ na SJS jest jak najbardziej adekwatny a i kurs na wygrana co najmniej 2 bramkami satysfakcjonujacy. Mam nadzieje ze uda mi sie przelamac besse jesli chodzi o nhl;p (tak tak nie stawiam juz spotkan rangersow;p)
nooo... chlopaki daly rade;pp 9-1 ✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie, już kilkakrotnie w ostatnim czasie zwracano wam uwagę w tym temacie że nie piszemy tutaj w trakcie meczy ani o ofercie live ! Jest od tego odpowiedni temat, trzymajcie się regulaminu działu bo zrobi się śmietnik ...
Nashville Predators - Toronto Maple Leafs -&gt; under 6 goals [1.87] ⛔
Typ na under, chociaż Toronto mam za zespół nastawiony ofensywnie to jednak na wyjazdach starają się oni grać bardziej zbilansowany hokej i już tak nie szarżują jak w Air Canada Centre. Na bramce w TOR zobaczymy Gustavssona, czy to dobrze czy źle ciężko powiedzieć bo bronią z Toskalą praktycznie na zmianę i zmiennie w kratkę, dziś wychodziłby według tej zasady dobry mecz Gustka ale co pokaże naprawdę ciężko przewidzieć. Można się natomiast spodziewać co pokaże Nashville, zespół grający głównie w defensywie i opierający się na szybkich atakach z kontry - taka gra dała im dobry rezultat między innymi z Calgary, teraz w konforntacji z inną Kanadyjską ekipą pewnie zagrają podobnie aczkolwiek szansę na zwycięstwo mają chyba jeszcze większe. W bramce Predators Pekka Rinne z GAA 2.74 i dwoma SHO w tym sezonie, myślę że dziś zagra dobre spotkanie - odpowiednio powinien zmotywować go do tego ostatni występ jego rywala Ellisa w którym udało się mu zdobyć SHO. Linia ustawiona na 6 bramek jak dla mnie nie zostanie przekroczona.
San Jose Sharks - Calgary Flames -&gt; Calgary win (ML) [2.70] ⛔
A co tam jak już cisnę to Calgary to na pewno takiego kursu nie przeoczę, ktoś tam napisał gdzieś tam na naszym forum ze kursy dobrze odzwierciedlają sytuacje. A dla mnie guzik prawda ! 2.70 na CGY która jest ekipą bardzo dobrą potencjalnie to bardzo bardzo dużo i nawet ostatnie porażki o których już tyle ostatnio pisałem że były dosyć niezasłużone, że brakowało czasami centymetrów czasami łapałem się za głowę jak bardzo sport potrafi być okrutny (w stosunku do Płomieni konkretnie w tym przypadku) ale tak to już jest. We wczorajszym meczu został wyeliminowany największy mankament ostatnich tygodni w Flames - skuteczność. Odblokowały się linie ataku CGY (jeszcze czekam na odblok Iginli) i teraz bramki powinni z ich strony padać - szkoda że w meczu wczorajszym do późnych godzin nocnych podawany był jako starter Kiprusoff a w meczu zagrał McElhinney co od razu znalazło swoje odzwierciedlenie w liczbie straconych bramek - trudno, dziś już raczej na 99 % Miikka więc będzie kto miał stawić czoła tej szalenie dobrej muszę przyznać ofensywie Rekinów. Mecz ciężki nie chce nikogo oszukiwać że Flames zdominują Rekiny lub że zdobędą łatwy win ale powalczyć powinni i kurs jest warty uwagi.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Minnesota Wild
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: bwin

Analiza:
Dallas bilans 4 ostatnich meczów lecąc od końca:
16/01-10 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 3:2 (Po karnych)
15/01-10 Montreal Canadiens vs. Dallas Stars 5:3
13/01-10 Philadelphia Flyers vs. Dallas Stars 6:3
11/01-10 Columbus vs. Dallas Stars 2:0

No więc razi brak skuteczności, i widać spadek formy - jednak ostatni mecz wygrany po karnych 3:2 z Detroit, więc Dallas wróciło do formy. I jestem przekonany że beda chcieli nadrobić punkty za ostatnią serię 4 porażek w 6 ostatnich meczach, tym bardziej że przeciwnik będzie wyśmienity - to tylko Minnesota która ma tyle samo punktów w tabeli co Dallas więc drużyna jak najbardziej do ogrania.

Co do Minnesoty - miała niedawno okres świetności, lecąc od końca wygrana z Calgary, potem remis z Chicago, wygrana z Pittsburghiem, i wygrana 5:2 z Vancouver - a więc naprawde wymagające drużyny i Minnesota pokazała klase w tych meczach. Ale 2 ostatnie mecze pokazują spadek formy Minnesoty - bo przegrali 1:0 na wyjeździe ze St. Louis i ostatni mecz przegrany 6:4 po walce z Phoenix. Liczyłem że zremisują jeszcze z Phoenix ale nie dali rady - to znak że forma ich słabnie co wykorzysta dziś napalone na zwycięstwo Dallas które jest w formie (mecz zakończony 3:2 &lt;SO&gt; z Detroit to pokazał&gt; i musi odkuwac się za 4 porazki w ciągu 6 ostatnich meczach. Także zwycięstwo Dallas dziś!

✅ Wynik 4:3 ✅
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Florida Panthers - Atlanta Thrashers
Typ: 2
Kurs: 2,10 [ML]
Bukmacher: Centrebet

Analiza:
Hm oba zespoły moim okiem na dzień dzisiejszy są równe sobie, Florida jest na gazie, nie przegrała od 4 meczów chociaż w wiekszości były to mecze ze słabszymi drużynami, wprawdzie zremisowała u siebie z Washingtonem ale to raczej z racji potknięcia Washingtonu.
Stawiam na Atlantę bo wg mnie jest bardziej waleczna, spodobał mi się jej remis z Buffalo w przedostatnim meczu, i nawet mecz z ostatnią Caroliną wygrany na wyjeździe 3:5 pokazał że umieją kontrolować przebieg spotkania. Także sądze że wynik przesądzi waleczność Atlanty, nawet nieco lepsza forma Atlanty niż Floridy. Florida plasuje się minimalnie pod Atlanta w tabeli wiec dla Atlanty Florida nie będzie wymagającym przeciwnikiem. Na koniec dodam analogię: Florida miala lecąc od końca 2 &quot;remisy&quot; (wygrana 2:3 z Tampą na wyjeździe to prawie jak remis) i ostatni mecz to wygrana 5:2 z Tampą u siebie. W innych ligach hokejowych bardzo często zdarzało się, że po 2 remisach i wygranej u siebie - następny mecz był przegrany więc taką analogię tutaj zastosuję i Florida powinna przegrać.

⛔ Wynik 1:0 ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
vs.

Typ: 1 (2.20) ✅ 1:0​


Dziś proponuje wycieczkę na Florydę by sprawdzić formę Panter. Na pewno miłym zaskoczeniem jest dyspozycja FLA, myślę że niewielu sądziło iż Pantery zdołają dwukrotnie ograć Tampę, a jednak cel uświęca środki i po bardzo dobrym spotkaniu z Capitals, w końcu starania przyniosły efekt. Dziś na pierwszy rzut oka można stwierdzić że spotkanie z Atlantą wcale nie będzie &quot;lekkim spacerkiem&quot;. Drozdy po zwycięstwie z Hurricanes na pewno będą chciały podtrzymać dobrą passę wyjazdową.
W mojej subiektywnej ocenie są jednak pewne aspekty które mogą w dużej mierze pokrzyżować plany Atlanty.
Jak wiemy Trashers to drużyna usposobiona mocno ofensywnie, zaś gracze z Florydy od jakiegoś czasu bardzo mocno poprawili swą grę defensywną która okazuje się być bardzo skuteczna co potwierdzają wyniki, gdzie można jasno stwierdzić iż Pantery rzadko tracą więcej niż 3 bramki. Do tego oczywiście muszę dodać osobę Thomasa Vokuna który w tym sezonie już niejednokrotnie potwierdzał swą świetną formę, która na dobrą sprawę w ostatnich meczach również okazywała się bardzo pomocna. Małym utrudnieniem na dziś może być absencja Stephen&#39;a Weiss&#39;a który należy do liderów drużyny FLA. Co ciekawe Pantery są charakterystycznym przykładem drużyny w której można liczyć na ludzi z drugiego planu i tu trzeba wyróżnić Rostislava Olesza który w ostatnich kilkunastu dniach spisywał się znakomicie.
Na koniec chciałbym zaznaczyć że Florydy może i nie jest typową drużyną własnego lodu jednak na przełomie ostatnich tygodni poczyniła spory progres i w pojedynkach z równorzędnymi rywalami myślę że śmiało może być oceniana jako faworyt spotkania. Jeśli chodzi o Drozdy to jako ciekawostkę dodam iż bardzo głośno od jakiegoś czasu jest o Kovalchuku który powoli nosi się z zamiarem opuszczenia drużyny Atlanty.​

3-3-0
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Ja bym na te noc typowal zwyciestwo Nashville i Edmonton. Ci pierwsi sa w takim gazie, ze powinni u siebie ze spokojem poradzic z raczej slabo sobie radzacymi w ogole, a szczegolnie na wyjazdach Klonowymi Liscmi. Nashville gra ostatnio naprawde ladnie i w takim stylu, ze maja naprawde spore szanse na PO, jesli te forme przez dluzszy czas utrzymaja. A do tego bedzie potrzebne wygrywania z potencjalnie slabszymi ekipami jak np ta z Toronto. Mysle, ze jest spora szansa na podtrzymanie dobrej passy.
Z kolei co do Edmontonu to w sumie mozna by nawet zaczac na nich grac jakas progresje na zwyciestwo. Nie graja wcale najgorzej, a to nawet pomimo ciaglego szpitalu, ktory fakt faktem jest juz mniejszy, ale to wciaz naprawde spory ubytek. Jednakze ci, ktorzy graja pokazuja sie ostatnio z tak dobrej strony, ze zaryzykowalbym gre na nich po tak ladnym kursie, rowniez ML, szczegolnie, ze imo Lawiny ostatnio jakby spuscili z tonu. Chyba jednak sa wciaz za mlodzi na walke o najwyzsze cele, ale za pare lat kto wie... Moze i wygrali z Devils 3:1, ale przy porazce tych drugich 4:0 z NYI jakos mniejsze robi to na mnie wrazenie. W sumie ostatnio bardziej niz od dawna chwalony atak lepsza wydaje sie obrona z Andersonem w bramce na czele. Lecz nawet pomimo jego obecnosci sadze, ze gracze z Edmontonu maja szanse na wygrana. Typy na 2, x2 oraz 2ML wydaja sie calkiem niezle.
EDIT Bylbym zapomnial... 4:3 w 3 tercji! Te Kojoty co i rusz mnie rozwalaja ;] Pewnie znow nie trafie, ale mysle, ze w tej kolejce przegraja, ale wiecej w tym intuicji niz przemyslen.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: Florida Panthers - Atlanta Thrashers
Typ: 2 ⛔????
Kurs: 2,75
Bukmacher: bwin
Analiza: Zaczne od tego, że po czterech opuszczonych meczach z powodu kontuzji do składu powrócił Nik Antropov na mecz z Buffalo, który Atlanta przegrała dopiero po dogrywce. Pierwsze spotkanie wyjazdowe po serii 7 porażek z rzędu wygrali w Carolinie, dzisiaj kolejny wyjazd na Florydę. W tym sezonie Atlanta wygrała 2 a przegrała 1 mecz z Panterami. W poprzednim sezonie drużyny te rozegrały 6 spotkań z których 4 wygrała Atlanta. Dwa sezony temu na rozegrane 8 spotkań, aż 5 wygrała Atlanta. Uważam, że w tym sezonie nie będzie gorzej i dzisiejszej nocy to Atlanta zejdzie zwycięska z lodu.
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Expekt
Pingwiny zagrają z Wyspiarzami o godzinie 1.30 naszego czasu. Napiszę jedno - bardzo ciekawy mecz się nam na noc szykuje. Ostatnio Pingwiny grają jakoś w kratkę. Bardzo wyraźnie to widać po ostatnich sześciu meczach. Co prawda ich bilans przedstawia się następująco: 0-3-3-0-3-0, ale te trzy wygrane nie były jakieś spektakularne, a rywale nie byli zbyt wymagający (słabiutkie Edmonton i Toronto i cienko przędące Calgary). Wyspiarze natomiast radzą sobie świetnie. Ostatnio przyszło im grać z bardzo mocnym przeciwnikiem, jakim są Diabły z New Jersey (mecz wygrali Islandersi, 4-0, chociaż Diabły podobnie jak Calgary formą nie zachwycają ;p). Wcześniejsze spotkania też są jak najbardziej na plus ; ). No, może nie ta wtopa z Dallas (mecz przegrany 4-3), ale to można im wybaczyć. Zwłaszcza dlatego, że wygrywali niedawno z takimi zespołami jak Detroit czy wspomniane wcześniej Jersey.
No i gwóźdź programu. Właśnie teraz przeczytałem coś, co mnie jeszcze bardziej utwierdziło w moim wyborze. W meczu nie zagra Fleury (złamany palec).
Mój błąd, zaraz to poprawie. Przy kontuzjach było przekręcone nazwisko. Jeszcze raz sorry. Nie zmienia to faktu, że na bramie naprawdę cienko ;p.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No i gwóźdź programu. Właśnie teraz przeczytałem coś, co mnie jeszcze bardziej utwierdziło w moim wyborze. W meczu nie zagra Fleury (złamany palec), a na bramce stanie młodziutki Pechurski. W spotkaniu z Vancouver ten młodzieniec puścił aż pięć bramek (przy bodajże czternastu strzałach). Jedyne co przemawia za Pingwinami, to własna tafla, nic poza tym.
Nie prawda, Pechurski w meczu z Vancouver zagrał 33 minuty (zastąpił w bramce gorzej spisującego się Johna Curry&#39;ego) i przepuścił zaledwie jedną bramkę ! (To Curry pozwolił na stratę 4 goli).
Sytuacja na bramce Pingwinów jest wręcz tragiczna, Fleury wypadł ze składu, wątpliwy jest występ Johnsona i najprawdopodobniej zagra jeden z mało doświadczonych goalie Curry lub Piechurski.
Mimo to, pisanie że jedyne co przemawia za Pingwinami to ich własna tafla to już spora przesada ... na każdej pozycji (oprócz bramki w aktualnej sytuacji) Pingwiny dysponują lepszymi potencjalnie zawodnikami a każda formacja obecnych mistrzów NHL jest lepsza niż ta Islanders.
 
marc0 202

marc0

Użytkownik
Ponadtwo Islandersi dzisiaj z kontuzjwanymi obroncami:
New York will be without a couple top defensemen against the Penguins.
- Radek Martinek, possibly the best all-around defenseman on the Islanders’ roster, is out for the season following a torn ACL in his right knee suffered against the New Jersey Devils on Nov. 6.
- Defenseman Brendan Witt will be out until late January with a calf injury.
- Right wing Tim Jackman sustained a broken orbital bone against the Ottawa Senators on Dec. 31 and he will also be out until the end of January.
A co do Pechurskiego to bronił bardzo dobrze, jak na swój pierwszy mecz w NHL - ma dopiero 19lat. Dowiedział się o powołaniu na ten mecz parenaście godzin przed jego rozpoczęciem i to Curry wpuścił 5 goli ???? Proponuje poogladac skróty.
Do składu możliwe, że wróci Brooks Orpik, a na bramce stanie dzisiaj pewnie B.Johnson
 
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals vs. Detroit Red Wings
Typ: WSH -1.5
Kurs: 2.75
Buk:Bwin
Analiza:
Nauczony niedawna przygoda z NYR postanowilem nie stawiac drugi raz z rzedu na SJS i wybrac typ moim zdaniem nieco pewniejszy. Chodzi mi o spotkanie Washington Capitals z Detroit Red Wings. Co do konkretnego wyboru watpliwosci moje warunkowane sa obawa, ze nawet najlepszy mechanizm do strzelania bramek i podawania krazkow kolegom moze sie zaciac. Mam na mysli znanego nawet sympatykom badmintona bramkostrzelnego Ovechkina. Z drugiej strony nawet gdyby Alex zaniemogl i przestal rozrozniac krazek od tafli lodowiska moze go godnie zastapic Semin. Poza tym jest Backstrom - swietny center. Co do czerwonych skrzydel - solidny zespol - przyznac trzeba - powinien powalczyc w tym spotkaniu. Roznie tez losy tego pojedynku potoczyc sie moga - napewno bedzie zaciety. Konczac ta przydluga analize przejde do garstki statystyk; Washington po wygranej z Floryda w karnych jakby nabral wiatru w zagle. Toronto rozgromil(6-1) a Filadelphie pewnie pokonal(5-3). Z kolei Detroit przegralo dwa ostatnie mecze w karnych(moga byc zdeterminowani bardziej niz zwykle). Widze pewna rownowage - Jimmy Howard - naprawde dobry bramkarz - odpowiadajacy swietnemu napadowi WSH. W opozycji stoi natomiast Jose Theodore i Semyon Varlamov(graja na zmiane - moim zdaniem drugi o wiele lepszy) bramkarze slabsi od Jimmy&#39;ego ale tez odpowiadajacy mniej skutecznemu atakowi druzyny Detroit. Reasumujac - moim zdaniem bramek nie zabraknie ale WSH wygra przynajmniej 2 bramkami ????
kuzwa pazerny to mam 3-2 ⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Już potwierdzona informacja - w bramce Penguins dziś backup Fleurego czyli Brent Johnson więc takiej tragedii w bramce PIT nie ma. Chociaż trzeba pamiętać że Johnson ostatnio 5 meczy pauzował z powodu kontuzji.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles - San Jose
Typ: over 5,5 ✅
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza: Zaczne od tego, że oba zespoły spotkały się ostatnio 11 stycznia.
Padł wtedy wynik 2:1. Poprzednie dwa mecze:4styczeń 2:6, 9 grudzień 4:5 po dogrywce. Pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie 28 października zakończyło się wynikiem 1:2 po dogrywce. W poprzednim sezonie było podobnie 2 wysokie wyniki na przemian z jednym niskim. Dodatkowo mając na uwadze to, że oba zespoły w ostatnich dwóch meczach strzeliły w sumie 21 goli spodziewam się dzisiaj wysokiego wyniku. Szczególnie liczę na skuteczność San Jose, które w ostatnim meczu z Calgary strzeliło 9 goli, a jeżeli dodać do tego możliwy brak dwóch podstawowych obrońców LA (Davis Drewiske 38 meczy, Matt Greene 45 meczy) wynik musi być wysoki.:grin:
 
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens vs. St.Louis Blues
Typ: Powyzej 5.5 goli
kurs:2.20
buk:bwin
Analiza:
Dzisiejszej nocy o 1.30 czasu polskiego Montreal Canandies podejmowac bedzie na wlasnej tafli St. Louis Blues. Pojedynek wg mojej skromnej opinii bedzie zaciety, gdyz mimo iz to niebieskim wiedzie sie ostatnio lepiej (4 z 5 spotkan wygrane) to widzialem ostatnie 2 mecze Montrealu i naprawde czasami brakowalo im szczescia. Na czysty typ 1 sie nie pokusze i mimo ze spotkania - te ostatnie z innymi zespolami - nie obfitowaly zawsze w bramki pokusze sie o tym na over 5.5. Co do ostatnich spotkan stricte miedzy tymi druzynami to ciezko cokolwiek powiedziec, gdyz zespoly- w mniej lub bardziej roznych skladach- graly w listopadzie 2008 roku... wiec troszke czasu minelo. Ofensywa St Louis jest rowna poczynajac przez Boyes&#39;a Tkachuka Perrona a konczac chociazby na Paulu Kariya. Na bramce Chris Mason (niezly acz nie wybitny bramkarz) na zmiane z Ty Conklin(broni duzo rzadziej). Jak juz jestesmy przy bramkarzach to w druzynie gospodarzy graja na zmiane Jaroslav Halak i 22 letni Carey Price. Co do napasci Montrealu Tomas Plekanec(11/37) Michael Cammalleri(22/18 ) licze ze i ten pan Brian Gionta pokaze swoja klase w kluczowych momentach ???? Reasumujac mysle ze typ ryzykowny, ale warty zagrania. Osobiscie jakbym mial typowac jeszcze cos innego w tym spotkaniu to kz montrealu ????
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
:hokej:Spotkanie: Bruins - Blue Jackets
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin

Analiza: Bruins goszczą dzisiaj u siebie drużynę Kurtek. Jest to jedyne spotkanie tych drużyn w sezonie. W zeszłym roku Bruins przegrali, dwa sezony wstecz wygrali. Boston od trzech meczy nie wygrał na własnym lodzie co często się nie zdarza, chociaż mistrzami własnej tafli nie są. Trzeba tutaj wziąć pod uwagę sytuację w lidze. Kurtki na zachodzie na play off mają raczej znikome szanse, Bruins natomiast zajmują obecnie miejsce siódme, mają dwa punkty więcej niż Islanders, punkt straty do Rengers i dwa do Ottawy z którą przegrali ostatni mecz aż 5:1. Trzeba zauważyć, że konkurencja w dole tabeli jest duża, Islanders, Floryda, Atlanta wszystkie te zespoły mają szansę na play off. Boston musi wygrywać takie mecze jak ten na własnym lodzie. Muszą się podbudować zwycięstwem zważywszy, ze już 23 będą grali rewanż z Ottawą. Kolejne mecze też do łatwych należeć nie będą, bo kolejni przeciwnicy to oprócz Caroliny, Buffalo, Kings i Capitals. Więc dzisiejszej nocy to Bruins muszą zgarnąć dwa punkty.
 
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: San Jose Sharks vs. Anaheim Ducks
Typ: over 5.5
Kurs: 1.91
Buk: bwin
Analiza:
Na dzisiejszy wieczor wybralem typ na over 5.5 w meczu San Jose z Anaheim Ducks. Gospodarze pozostaja ostatnio w swietnej dyspozycji strzeleckiej (14 bramek strzelonych w ostatnich dwoch meczach) a i Anaheim ma szczescie do wygrywania spotkan (2x stosunkiem 5-4). Kaczki jak dla mnie przynajmniej spotkanie z Calgary powinny przegrac niemniej taki jest hokej. Osobiscie uwazam ze dostana dzisiaj (w koncu!) łomot aczkolwiek sa druzyna nieprzewidywalna i ( co by nie mowic o szczesciu) solidną. W ostatnich spotkaniach to San Jose bylo gora... ale typ na -1.5 San Jose jest bardziej ryzykowny. O napadzie San Jose rozpisywalem sie juz w poprzednich typach, dlatego tez tym razem napisze o naprawde dobrym napadzie kaczek. Saku Koivu - mimo iz nie ma najwiecej trafien z druzyny bo (tylko;pp) 10 to naprawde czesto ciezko pracuje na bramki swego zespolu. Fenomenalnego Perry&#39;go czy Getzlaf&#39;a(35! asyst) przedstawiac chyba nie musze. Naprawde solidny duet swietnie wypracowujacy akcje dla swego zespolu. Reasumujac mysle ze wrazen nie zabraknie... Goli tez mam nadzieje.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Colorado Avalanche - Nashville Predators -&gt; Nashville win (ML) [2.10] ⛔
Na początku sezonu, Colorado zaskoczyło mnie jak i wielu typerów swoją świetną dyspozycją, od tamtego czasu unikałem przeważnie obstawiania spotkań z udziałem Lawin z powodu dużej nieprzewidywalności tej młodej i trudnej w odgadnięciu ekipy. Dziś stawiam przeciwko nim, mają na swoim koncie cztery wygrane z rzędu więc seria musi się w końcu skończyć a ta jak na nich jest dosyć długa. Dodatkowo bardzo duże osłabienia w postaci braku Adama Foote, Ruslana Saleia (obrona) oraz Hejduka i Svatosa (atak). Pozostałych kontuzjowanych w ekipie Colorado nie wymieniam bo są to gracze o mniejszym znaczeniu ale jest w tej drużynie mały szpital. Gracze których wymieniłem grali w pierwszych dwóch najgroźniejszych formacjach Avs. Nashville trzyma bardzo solidną i wysoką formę, zespół potrafi zarówno bronić jak i atakować i gdy trzeba potrafi dostosować się do tego co prezentuje rywal na lodzie. Ostatnie mecze Predatorów to naprawdę dobre zawody w ich wykonaniu, minimalne przegrane nie oddają przebiegu meczów z ich udziałem w których moim zdaniem byli lepsi od rywali (Phoenix i Toronto) dziś mają dużą szanse na zwycięstwo.
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
analiza dla ubogich:
Spotkanie: New York Islanders - New Jersey Devils
Typ: 1
Kurs: 2.65
Buk: Expekt
Analiza:
Ostatnio cholernie się zawiodłem na Diabłach. Spodziewałem się pewnej wygranej z Habsami, a tutaj takie rozczarowanie. Wiadome było to, że spotkanie najprawdopodobniej zamknie się w jakichś pięciu bramkach, ale liczyłem na to, że więcej bramek będzie autorstwa Diabłów. Nie wiem jak dali sobie strzelić te trzy bramki. No ale już dość mojego narzekania i wodolejstwa ;p. Diabły będą w nocy grały na tafli Wyspiarzy w Nowym Jorku. Ostatnio mocno się zapędziłem analizując mecz Pittsburgha z Islandersami (byłem całkowicie pewny wygranej Wyspiarzy) i stwierdziłem, że Pingwiny są po prostu bez szans. Dzisiaj będę troszkę bardziej powściągliwy ;p. Znowu trochę statystyki. Wyspiarze radzą sobie ostatnio po prostu świetnie. W ostatnich sześciu meczach ulegli tylko wspomnianym wcześniej Pingwinom (6-4). Cofnijmy się trzy spotkania wstecz: Islandersi grają z Jersey. Wtedy też postawiłem na Islandersów i się nie zawiodłem, wygrali wtedy ten mecz 4:0. Warto dodać, że chłopaki z NY świetnie sobie radzą na własnej tafli. U Diabłów mamy dość znaczące osłabienie, ponieważ nie zagrają Elias i Clarkson. Zastanawiałem się nad postawieniem undera (mocno osłabiona ofensywa Devilsów), ale jednak bardziej opłacalne wydało mi się postawienie na zwycięstwo Wyspiarzy ;d.

i male pytanko. juz ktorys raz z kolei przejchalem sie na informacjach z pewnej stronki. chodzi mi dokladnie o kontuzje. na stronie, z ktorej korzystam, bardzo czesto pojawiaja sie bledy (na 10000% mial nie grac spezza, moja pomylka z bramkarzami i kilka innych), a ja je bezkrytycznie lykam. gdzie najlepiej sobie sprawdzac nazwiska kontuzjowanych ?
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Phoenix Coyotes
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: bet-at-home
Analiza:

Dziś o godzinie 1.00 czasu polskiego rozpocznie się mecz hokejowy pomiędzy Washington Capitals a Phoenix Coyotes.
Gospodarze przystępują do tego meczu z serią 5 zwycięstw pod rząd, natomiast goście grają w kratkę.

Goście z 6 ostatnich meczy na wyjeździe wygrało 3, ale trzeba spojrzeć z jakimi przeciwnikami... a byli nimi:

Edmonton (4-5 po dogrywce)
Columbus (1-2 po karnych)
Toronto (3-6)
- jednak to zwycięstwo miało miejsce 17 grudnia

Natomiast porażki jakie doznali w ostatnim czasie na wyjeździe prezentują się tak:

Vancouver (4-0)
San Jose Sharks (3-2 po karnych)
Anaheim Ducks (4-2)


Więc jak widać goście na wyjazdach spisują się naprawdę bardzo słabo.

Przejdźmy teraz do drużyny Washington Capitals
Gospodarze z 6 ostatnich meczy u siebie wygrali aż 5
wyniki prezentują się następująco:

Detroit Red Wings (3-2)
Philadelphia Flyers (5-3)
Toronto (6-1)
Ottawa (5-2)
Montreal (4-2)

Oraz jedna porażka która miała miejsce 29 grudnia z Carolina (3-6)

Podsumowując:

Gospodarze są oczywistymi faworytami tego meczu. Widać to po ostatnich wynikach. Dodatkowo dziś Washington pokonał na wyjeździe Pittsburgh Penguins aż 3-6 !!! Dodatkowym argumentem jest ogólny bilans meczy. Washington w tym sezonie u siebie przegrał tylko 3 mecze!!!

Dziś nie może być inaczej niż pewne zwycięstwo Washington Capitals!!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
donat36 - Co do Twojego typu na Islanders to w sumie ma to ręce i nogi ???? Dziś w bramce Devils wystąpi Yann Danis i chociaż backup Brodeura w sumie nie jest jakimś strasznym świeżakiem w NHL to ograny w tym sezonie jest mało. Islanders im dalej w sezon tym wydają się lepiej zgrani i pewniejsi, nie mniej faworytem wciąż pozostają Diabły.
Co do stron z kontuzjami i informacjami o brakach ja korzystam z :
http://www.cbssports.com/nhl/injuries
Patrz również na status zawodnika kontuzjowanego, jeśli to Day-To-Day to nic pewnego gracz może wyjść na mecz i grać w pełni sił lub zaledwie parę minut, lub nie zagrać wcale.
Co do bramkarzy nie pomogę Ci bo korzystam z pewnego sprawdzonego płatnego źródła ale w odpowiednim temacie w dziale Hokej podawane były dobre strony z prognozami.
EDYTA : Jednak Brodeur w bramce Diabłów, to już ponad 20 razy z rzędu Martin jest starterem w swojej drużynie - że też nie dopada go zmęczenie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom