>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Natomiast najwiekszym wg mnie bledem jest stawianie na przelamanie negatywnej passy???? sledze typy na tym forum i pamietam jak ludzie na poczatku sezonu ostro stawiali na Caroline hehe a mi sie smiac chcialo, w koncu na ilu tam sie zakonczylo porazkach z rzedu? 13? albo teraz sytuacja w Calgary... (to do Odisio). Jak dostaja baty od wszystkich to czemu nie mieliby dostac jeszcze kolejnych 5 z rzedu? Zdecydowanie logiczniej jest stawiac na PODTRZYMANIE SERII ZWYCIESTW. Jak np ostatnio swietnie spisuje sie Ottawa...
Hmmm no każdy ma swoją filozofie ???? Nie grałbym nigdy w życiu na przełamanie złej serii Edmonton czy Islanders (ekipy nieprzewidywalnej). Jednak Calgary kto się orientuje ten wie czym dysponuje i kto to jest - tak jak napisałem wyżej ekipa która wciąż w to wierzę będzie walczyć o Stanleya, mają potencjalnie każdą świetną formacje a do tego oglądałem ich mecze i tak jak napisałem po 3-4 loss mimo świetnej gry zacząłem stawiać na ich przełamanie bo prezentowali się świetnie w tych spotkaniach. Jak się okazało te porażki podziałały na nich w odwrotny sposób i zanotowali kolejne wtopy już w dużo słabszym stylu ????

A Ciebie zapraszam do tematu, nie warto się zniechęcać paroma porażkami nawet jeśli jest to długa niekorzystna seria - w moim przypadku chodzi o coś więcej niż bukmacherke i na pewno nie zaprzestane pisać nawet po tak słabym miesiącu jak ten. W końcu jak to pisał jeden z ViP-ów z krótką kadencją mężczyznę poznaje się po tym jak kończy ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jak tylko zobaczylem statystyki to wiedzialem, ze bedzie ciekawa dyskusja...
Jak dla mnie Odisio i JuanRoman to postacie ktore maja ogromna wiedze o NHL, i zawsze ich posty szanuje. Typowanie NHL nie jest wogole latwe, ja bardzo czesto gram jak wygrywam to ok jak zaczynam moczyc to zostawiam lige nawet nie sledze jej. . . za jakis czas znow wracam i tak caly czas. Czasem swiezy poglad ma najlepszy skutek w wynikach...;)
Nie zgodze sie jednak z typem na gwiazdy... A to dlatego iz mialem okazje ogladac mecz gwiazd z Avalanche i byc moze podpadne tymi slowami Vaderowi, jednak to co zagralo Dallas w obronie to smiech na sali;) Avalanche niby w tym sezonie jest na gazie, no ale bez przesady, strzelali nie tylko bramki PP ale SHP, szkoda gadac. . . Dallas w ataku kompletnie bez pazura, troche szarpal Modano ale samemu grac nie moze. Jak dla mnie dzis Calgary ML to pefffka, mowie z reka na sercu przed meczem ???? . Plomienie jak mowil Odisio maja wszystko, a skoro maja wszystko i jada do Dallas zmierzyc sie z gwiazdami ktore zagraly cieniutko z Avalanche powinni wygrac. Ostatnio gralem wlasnie na gwiazdy i ciezko mnie zawiodly, Calgary szuka W wiec bedzie to napewno super mecz zeby przelamac sie wkoncu.
Dlaczego Calgary nie mialo by dostac jeszcze 5 razy z rzedu....? Ja wiem na 99.9% bo widzialem mecz Gwiazd z Lawinami, a jak bedzie to sie dowiemy dzis...;)

pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak tylko zobaczylem statystyki to wiedzialem, ze bedzie ciekawa dyskusja...
Dyskusja myślę że jest w miarę w &quot;temacie&quot; i kulturalna więc nikomu nie szkodzi. Co więcej myślę że będzie miała pozytywny skutek dla tematu no bo &quot;coś się dzieje&quot; i może ktoś nowy zacznie swoich sił próbować pisząc swoje spostrzeżenia i typy - albo ktoś &quot;stary&quot; wróci na dłużej rozpoczynając od postu ustosunkowującego się do obecnych (styczniowych) wydarzeń w lidze ????
Co do Twoich spostrzeżeń Seku(L)ar to muszę się zgodzić. Od początku sezonu obserwuję taką rzecz u Dallas - czasem świetne mecze w ataku kiedy mnie zadziwiali szybkością i celnością rozgrywania krążka - ale w powalającej większości meczów dziura na dziurze w strefie obronnej i właściwie brak większej mobilizacji do przeszkadzania rywalom.
EDIT: A no i oczywiście nie przesadzałbym z tą ogromną wiedzą ???? opisałbym ją jako już niezłą ale wciąż daleką od ideałów.
 
mik 53

mik

Użytkownik
Odrazu na wstępie, dziękuje za słowa uznania od Odisio, jeżeli chodzi o mnie to też narazie wstrzymuje się od pisania analiz bo krew mnie zalewa jak patrze na to co się wyprawia w nowym roku. Pozwolę sobie pare słów napisać, skoro już w ogólę piszę na temat jednego meczu dzisiaj, tj, MIN-DET, jeżeli ktoś śledzi ostatnie poczynania skrzydełek, to nie muszę mu tłumaczyć dlaczego ta ekipa przegrywa mecz za meczem, tym co nie przyglądali się dokładniej, postaram się przedstawić w kilku słowach jak wygląda sytuacja. Mianowicie DET gra miły dla oka ofensywny hokej, wczoraj w meczu z kojotami, zdominowali neutralną strefę, datsyuk, lindstorm robili co chcieli, nie oszukujmy się ale jako że zdąrzyli nas przyzwyczaić do nadmiernego braku szczęścia ostantimi czasy, to stracili dwie bramki w ostantie minucie 3ciej tercji. Podobne anomalia można było zauważyć w meczach z CHI czy DAL, ogólnie rzecz biorąc czekamy tylko na to aż DET zakonczy BL. Przed pisaniem tego postu widziałem ze Holmstorm wreszcie wraca, tzn jest daytoday...
Podsumowujac, nie jest to tym a luzna sugestia na Detroit ML, glownie dlatego, ze jak to mówią - stara miłość nie rdzewieje.

ps. jak howard dzis znowu zaprezentuje wczorajszy poziom, to nie zdziwie sie jak po pierwszej tercji dzikusy beda prowadzic 3-0.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Ja specem od tematu nie jestem, ale postawiłem dzisiaj na Gwiazdy chociaż ostatnio też na nich umoczyłem, ostatni mecz właśnie z Colorado. Moja wiedza zapewne waszej nie dorównuje, ale to jest hokej. Wydaje mi się, że jeden mecz nie daje obrazu drużyny, dzisiaj możemy zobaczyć całkiem inaczej grające Dallas i mnie to nie zdziwi, tak samo jakby np. Rengersi dostali baty od Caroliny, czy wygrana Minesoty nad Wings, na których nawiasem mówiąc też ostatnio umoczyłem.

A w brammce Wings będzie na 90% Osgood
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Ok, moj pierwszy noworoczny typ na forum to dubel:
ANA@WSH Washington ML 1.455 1-5 ✅
STL@VAN Vancouver ML 1.500 2-3 ✅
kurs 2.18 pinnacle

Capitals od momentu kiedy OV zostal kapitanem wygrywaja ze wszystkimi i wszedzie - nawet w Pittsburghu. Kolejna dobra okazja na zwyciestwo bedzie miedzykonferencyjny mecz z Anaheim. Zawsze ostroznie podchodze do meczow tego typu.. w ostatnich latach lepsza dyspozycje pokazywaly teamy z Zachodu preferujace szybszy i bardziej techniczny hokej, jednak Caps to team charakteryzujacy sie wlasnie takimi cechami - taki zachodni team na wschodzie;) Mysle, ze najwazniejszym argumentem przemawiajacym za Stolecznymi to wlasnie ostatnia dyspozycja (seria zdecydowanych zwyciestw). Co wiecej, Ducks to team pozwalajacy przeciwnikom oddawac srednio 32,5 strzalow na mecz (27 miejsce w NHL pod tym wzgledem!), ofensywanie nastawieni Caps powinni to bezwzglednie wykorzystac.
Vancouver to team swietnie spisujacy sie we wlasnej hali (wg mnie to faworyt do zwyciestwa Western Conf. w tym roku - obok Hawks rzecz jasna), ostatnio pokazuja swietny, szybki i efektowny hokej (szczegolnie magiczna linia Sedin-Sedin-Burrows) i biorac pod uwage ich dyspozycje w ostatnich meczach u siebie (rozbicie najlepszych tej ligi: wspomnianego Chicago oraz druzyn z czolowki Eastern Conf. - Pittsburgha i Buffalo) powinni poradzic sobie z przecietnym St. Loius... jedyne co mnie martwi, to nieco niechlujna gra w obronie Canucks... jednak wg mnie zdobeda w tym meczu wiecej goli niz rywal ????

straight wagers 2-0-0 [100%] +95.5
2-team parlays 1-0-0 [100%] +118
 
mik 53

mik

Użytkownik
Odisio - zgadza się, dobre info masz :&gt;
Przepraszam, za mój post wyżej jak go przeczytałem teraz to śmiać mi się chcę, wypiłem troszeczkę i tak przelałem myśli na monitor hehe.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Calgary szuka W wiec bedzie to napewno super mecz zeby przelamac sie wkoncu.

Dlaczego Calgary nie mialo by dostac jeszcze 5 razy z rzedu....? Ja wiem na 99.9% bo widzialem mecz Gwiazd z Lawinami, a jak bedzie to sie dowiemy dzis...;)
Widze, ze mecz Dallas z Flames to wydarzenie tej nocy na forum;) Nie mowie ze przegraja jeszcze 5, ale nie jest to wykluczone, tak o sobie napisalem.. A jak bylo na poczatku sezonu z Carolina? Tez bylo ze to klasowy team, ze byl w finale konferencji w playoff, ze sklad prawie taki sam, ze Ward, itd itp, a jak sie skonczylo? Na dlugiej i morderczej serii dla grajacych progresje na przelamanie.. ???? CGY tez sprawia teraz wrazenie druzyny klasowej, ale czarna seria wcale nie musi sie szybko skonczyc.

Dla mnie to no-bet. Po 1 - tragiczna seria Calgary i dywagowanie czy sie przelamia czy nie blablabla. Powiedzmy ze porazki z Chicago i San Jose nie hanbia (mowie o porazce samej w sobie, a nie o wyniku, bo 1-9 to juz jakas komedia...), ale czemu nie przelamali sie u siebie z Blues? Nie zrobili tego, wiec po 2 - czemu mieliby to zrobic dzisiaj w nocy w Dallas, ktore ma swietny bilans u siebie (14-5-5)? Takze jak mowie, dla mnie no-bet ale z nastawieniem na Dallas ????

Co do Dallas... to bardzo przyjemna druzyna do grania gdyz jest bardzo himeryczna - zwroccie uwage na ich niesamowita wrecz konsekwencje w graniu - ani razu nie udalo im sie jeszcze wygrac meczu po 2 zwyciestwach ???? a z drugiej strony ani razu nie przegrali meczu po 3 porazkach ???? wiec jesli juz grac &quot;na przelamanie&quot; czy to serii zwyciestw czy porazek (jesli 2 lub 3 to w ogole seria) to warto wziac ich pod uwage hehe. Np ostatnio duzy cash-in jak po dwoch zwyciestwach pojechali do Vancouver - pewniak ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No wiesz ja bym nie patrzyl tutaj na Caroline, bo Carolinie daleko jeszcze do Plomieni, a fakt, ze w sezonie 2008/ 2009 zawitali w Play Off to jak dla tej druzyny spory sukces po przecietnym sezonie no i &quot;ciaglemu ocieraniu sie&quot; o Play off. Druzyna jak dla mnie nie posiada &quot;nazwisk&quot; a co do Ward&#39;a uwazam go za jednego z najlepszych goli w lidze, jak i za najlepszego w zeszlym PO...jednak sam Ward nie wygra.
Calgary jest w wiekszym dolku lecz podobnym do nie tak dawnej sytuacji z Lotnikami...
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Seku(L)ar Dallas jest trochę w przebudowie zespół. Pewne filary drużyny się wykruszyły i czas na &quot;młode wilki&quot;.
Modano powoli pozostaje ikoną drużyny ale coraz mniej bierze na swoje barki. Wózek powinien ciągnąć kapitan drużyny Morrow, który ma problemy z kontuzją i dziś prawdopodobnie wraca. Ribeiro kontuzja, Lehitnen kontuzja ale wraca (ale On już od poprzedniego sezonu ciągle kontuzjowany, zawsze na liście połamanych był Lehtinen i Zubov).
Nie łatwe czasy dla moich dwóch ulubionych drużyn z NHL.
---------
mik Holmstrom dziś trenował około godziny na lodzie. Zapowiadany jego powrót jest na sobotę przeciwko Pingwinom.
--------
OrngCrsh przypomniało mi się, że od kilku godzin zbieram się do odpisania na pytanie o pinnacle na forum, zaraz siądę i dokończę ;)
--------
Zawsze miałem gdzieś, kiedyś to napisać w temacie...
Ale nie było okazji...
Dziś przy okazji dyskusji o NHL chyba przyszedł na to czas.
Zanim każdy z dzisiejszych dyskutantów zarejestrował się na FB to w sieci zapaleńcy od NHL spisali mądrości. Nazwali to &quot;Dziesięć przykazań typera NHL&quot;.
Teraz cytat:
&quot;Dziesięć przykazań&quot; typera NHL powstało swego czasu na jednym z popularnych for bukmacherskich.
Każdy kto choć trochę interesuje się bukmacherką i obstawianiem NHL zapewne kojarzy autorów poniższych złotych myśli.
I choć oczywiste jest, że w walce z bukami nie ma uniwersalnej recepty na sukces to na pewno warto się przez chwilkę nad nimi zastanowić...

Po pierwsze: &quot;nie przegrać&quot; (Lemex)
Po drugie: &quot;największe błędy popełniamy w chwili chwały&quot; (Jacky Sparrow)
Po trzecie: &quot;hazard to sztuka, sztuka wyboru&quot; (Lemex)
Po czwarte: &quot;NHL uczy pokory&quot; (Lemex)
Po piąte: &quot;wybierać znaczy rezygnować&quot; (Timeek)
Po szóste: &quot;łam czego rozum nie złamie&quot; (Ralph)
Po siódme: &quot;głupi ten, co logicznie myśli&quot; (Lemex)
Po ósme: &quot;nasza siła wyrasta z niepowodzeń i porażek, nie z sukcesów&quot; (Nivet)
Po dziewiąte: &quot;w NHL nie ma pewniaków&quot; (SenDPL)
Po dziesiąte: &quot;bądź gotów przegrać bitwę aby wygrać wojnę&quot; (Nivet)
Cześć autorów także posiada tutaj na FB konta, chociaż z aktywnością bywa różnie.
lemex, nivet, SenD.
Pozdrawiam ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No to Calgary kolejna klapa...az sie wierzyc nie chcialo, ze mozna przegrac wygrany mecz, no ale caly urok NHL, przypomnial mi sie mecz z zeszlego sezonu miedzy Szablami a Panterami gdzie po 2t bylo 1-3 dla Panter a po 3t 5-3 dla Szabli ????
Na dzis proponowalbym mecz Avalanche vs Wild. Generalnie wszystko w strone Wild. Ja osobiscie grac bede under 5.5 poniewaz Wild, grali wczoraj i zagrali swietny mecz, twardo na bandach, twardo w obronie. Znakomite zawody rozegral gramkarz gospodarzy. Lecz po drugiej stronie mamy rozpedzona Lawine...mysle jednak, ze mlodziez z Colorado nie natrzela duzo bramek, ponadto bramki Avalanche broni, bedacy ostatnio w fantastycznej formie Anderson, stad moj typ na under. Fajnie wyglada jeszcze kurs na Wild ML bo kurs na gospodarzy 1.90 to jakas pomylka... to juz po troche nizszym mozna grac x2.
Z wolnych przemyslen mysle, ze Edmonton nie powinno miec problemow, z Nutkami. Edki zagraly dobry mecz z Chicago wiec moze ze slabsza obrona i slabszym przeciwnikiem sobie poradza jeszcze lepiej!
pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
ATL@PHI Philadelphia ML 1.541 4-3⛔ (3-0 w 3t)
NYI@CAR Carolina ML 1.769 1-4✅
kurs 2.73 Pinnacle

Rzucmy okiem na uklad Eastern Conference.. roznica miedzy 6 a 13 druzyna to 1 punkt ???? Mecz Flyers vs Thrashers to mecz o 4 punkty i chyba kazdy czlonek obydwu ekip zdaje sobie z tego sprawe. Laviolette (trener Philly) rowniez nie kryje sie z takim stwierdzeniem.. Mysle ze w spotkaniu tej rangi szale zwyciestwa na swoja korzysc przechyli druzyna lepsza czyli Lotnicy. Czemu? We wlasnej hali graja swietnie, w ostatnich tygodniach ulegli jedynie Pittsburghowi i to pechowo (nieuznana bramka Richardsa, szczesliwe strzaly Gonchara..). Kolejnym argumentem jest fakt, ze na ostatnich 10 meczow miedzy tymi teamami 9-krotnie wygrywali hokeisci Flyers, jedyne zwyciestwo Atlanty mialo miejsce w ostatnim meczu (1-0) kiedy to Phila byla w najwiekszym dolku w sezonie...
Jesli chodzi o drugie spotkanie, to ostatnia dyspozycja obu ekip mowi wszystko, Carolina rozgromila po 5-1 i Bruins i Rangers i teraz we wlasnej hali podejmie Islanders, ktorzy graja coraz slabiej, przede wszystkim w obronie (ostatnie wyniki 2-7, 2-4 rowniez duzo mowia).. Jeszcze nie dawno stan Isles byl zaskakujaco dobry 7-2-1, jednak obecnie ich forma spada z meczu na mecz - ostatni dobry mecz ktory grali przegrali z Devils 2-4.. Co wiecej, Eric Staal i Sergiei Samsonov zaczynaja sobie dobrze poczynac w ataku... a Ward coraz lepiej broni.. mysle ze jest duza szansa ze znowu beda those making difference in the game ????

straight wagers 3-1-0 [75%] +72.4

2-team parlays 1-1-0 [50%] +18
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
WItam

To dzis znow krotko o tym co w nocy...Dzis znowu proponowalbym typ na mecz Dallas vs Colorado... Ja osobiscie zagram Dallas M⛔⛔⛔L. Avalanche zagrali wczoraj solidne zawody jednak nie bardzo potrafili znalesc droge do bramki Wild. Stracili sporo sil oraz impet, ponadto nie poradzili sobie z bedacym w dobrej formie bramkarzem. Dzis w bramce Dallas zobaczymy Alex&#39;a Auld&#39;a ktory bronil takze w spotkaniu z Calgary... Wpuscil tam 3 bramki, ale trzeba zauwazyc, ze dwie podaczas PP, gdzie obrona Dallas nie popisala sie w PK. Reszte meczu bronil dobrze co pozwolilo Gwiazda dogonic rywala. Kolejna sprawa to fakt iz Dallas napewno postara sie przed wlasna widownia odplacic Lawina za ostatnia porazke 4-0...Zreszta jak chca zagrac w Play Off to czas zaczac wygrywac;)

pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
No to Calgary kolejna klapa...az sie wierzyc nie chcialo, ze mozna przegrac wygrany mecz, no ale caly urok NHL
Nie dosc ze przegrali w Dallas (ogladalem koncowke i spokojnie mogli przegrac juz w regulaminowym czasie..) to teraz dostali w Phoenix hehe. Wiec nadal tylu chetnych zeby grac na przelamanie Calgary?;)


A na dzisiaj przygotowalem dwa single:

BOS@BUF under 5 and 5,5 1.813 [OT included] 1-2✅

Mecz dwoch underowych teamow. Stan over/under: Buffalo 22-28; Boston 21-30. Oba teamy sa w pierwszej 6 NHL jesli chodzi o srednia bramek traconych na mecz, co wiecej Boston zdobywa najmniej bramek na mecz (ostatnie 30 miejsce!). Pojedynek swietnych bramkarzy - wg wielu fachowcow Ryan Miller to w tej chwili najlepszy goalie na swiecie i w nim USA pokladaja najwieksze nadzieje w walce o medale Vancouver&#39;2010.. Ostatnio jest w swietnej formie. Co do Bostonu, sprawa wyglada podobnie, mysle ze zarowno Thomas jak i najlepszy backup goalie NHL Tuuka Rask to wybitni specjalisci, ktorykolwiek by nie wyszedl na lod dzisiaj w nocy, bedzie najlepszym z obroncow Niedzwiadkow.

FLA@WSH Washington(-1) 1.699 [OT included] 1-4✅

Mysle, ze to najlepszy wybor jesli chodzi o rodzaj zakladu i kurs. Nawet w przypadku zwyciestwa Caps w OT czy po karnych buk wyplaca zwrot stawki. Stawka na zwyciestwo Stolecznych w regulaminowym czasie to 1.730 wiec roznica niewielka, natomiast ML to juz tylko 1.446 - kurs malo oplacalny gdybysmy grali singla. Przechodzac do konkretow.. Wszyscy widza co sie dzieje z gra Capitals od momentu kiedy Ovechkin zostal kapitanem, wiec nie bede sie powtarzal... Wiec zajme sie bardziej Florida, ktora w tym sezonie przegrala z Washingtonem 4-krotnie, tracac srednio az 5,5 gola na mecz ???? Co wiecej, Pantery stracily nie dawno czolowego strzelca Hortona, nadal nie ma Bootha (ktory dochodzi do siebie po poteznym hicie Mike Richardsa). Caps zdrowi (poza klopotami na bramce), mysle ze pojda za ciosem.

kursy oczywiscie Pinnacle



straight wagers 5-1-0 [83%] +223,6
2-team parlays 1-1-0 [50%] +18
 
A 0

anttekk

Użytkownik
Co myślicie o meczu Tampa Bay - Anaheim? Tampa Bay ostatnio sobie bardzo dobrze radzi a Anaheim tak średnio.. kurs na Tampa Bay bardzo przyzwoity 2,25?
 
L 0

leafar

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Florida Panthers
Zakład: Kto wygra 1-szą tercję
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,75 @ Bet-at-home

Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają dzisiaj za kolejnym, dziewiątym z rzędu, zwycięstwem Waszyngtonu. To byłoby swego rodzaju klamra na serii zwycięstw WSH, bo właśnie od wyjazdowego meczu z Panterami 15 stycznia rozpoczęła się bieżąca seria Capitals. Postanowiłem jednak nieco utrudnić sobie życie i dodać emocji stawiając typ jak wyżej. Statystycznie rzecz biorąc to typ dość ryzykowny, gdyż na 10 ostatnich gier tylko w dwóch Owieczkin i spółka wygrywali 1-szą tercję, jednakże tylko w jednym - nomen omen z Florydą - nie strzelili żadnej bramki w pierwszych 20 minutach. Z tego co wiem, w bramce WSH mecz rozpocznie Neuvirth, ale w rezerwie będzie już wracający po kontuzji Jose Theodore. Po przeciwnej stronie oczywiście Tomas Vokoun, notujący ostatnio bardzo dobrą serię (7-4-2, skuteczność 95,1% w ostatnich 13 spotkaniach), jednak ogólnie bilans przeciw Capitals ma ujemny (7-10-1), a w tym sezonie przegrał oba mecze w których wystąpił (0-1-1). O sile ofensywnej WSH nie piszę, bo to fakt wszystkim fanom NHL doskonale znany. Reasumując, trochę ryzykownie, wierzę że dość szybko atak WSH da znać o sobie, a obrona w pierwszej tercji będzie na tyle skoncentrowana by nic nie wpuścić ????

✅ 4-1 (1-0, 1-1, 2-0) ???? ✅
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Dzisiejsza kolejka NHL przedstawia sie niezwykle interesujaco, przygotowalem 3 single i jednego dubla... To jedziemy z tym koksem:


MTL@OTT Ottawa REG 1.909 2-3 OT ⛔

Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiaja za Sens.. Ottawa (obok Washingtonu) jest obecnie the hottest team w calej NHL - seria 8 z rzedu pewnych zwyciestw w regulaminowym czasie gry, z czego az 6 roznica co najmniej dwoch goli! Wszystkie elementy gry funkcjonuja swietnie, jedna z najlepszych defensyw ligi (pozwalaja przeciwnikom oddawac jedynie 28 strzalow na mecz - to 4. wynik w NHL; wrocili juz zarowno Kuba jak i Volchenkov), bardzo dobrze spisujacy sie w bramce czy to Elliot czy Mike Brodeur, solidna doswiadczona ofensywa (po kontuzjach wrocili juz i Alfredsson i Spezza i Michalek, dodatkowo szaleja Kovalev i Fisher..). Czego chciec wiecej? W ciagu tej dlugiej juz serii wygranych meczow Senators odprawili grube ryby ligi: we wlasnej hali Chicago i NJ, a na wyjezdzie Pittsburgh... Jesli chodzi o Habs to graja nierowno, bardzo slabe ostatnie dwa mecze, przegrane 1-2 i 0-3 ze slabszymi druzynami z Southeast.. Montreal oddaje tylko 27.6 strzalow na mecz i na pewno taki styl gry nie bedzie sprzyjal temu teamowi przeciwko swietnie dysponowanej ostatnio obronie Sens... W 4 starciach w tym sezonie miedzy Sens a Habs 3 razy zwyciezala Ottawa.

NYI@PHI Philadelphia REG 1.833 1-2 ✅

Weglug mnie, najwazniejszym argumentem przemawiajacym za Flyers nie beda statystyki ostatnich bezposrednich meczow rozegranych miedzy tymi teamami (stan 10-0 na korzysc Philly / 8 zwyciestw z rzedu w Wachovia Center / czy fakt ze w ostatnich 27 meczach faworyt wygrywal 23-krotnie) ale paradoksalnie przegrana 0-3 trzecia tercja ostatniego meczu Philadelphii rozgrywnego z Thrashers, ktora zadecydowala o porazce z teamem Kovalchucka 3-4... Mysle ze Laviolette nie zostawil suchej nitki z zawodnikow Orange&amp;Black po wspomnianym meczu i taka gra juz sie nie powtorzy w najblizszym czasie.. a mecz z regularnie ogrywanymi Isles bedzie najlepsza okazja do zrehabilitowania sie ???? Co wiecej, Islanders graja ostatnio slabo, traca sporo bramek i maja problemy ze skompletowaniem linii obrony (kontuzjowani Witt, Martinek a teraz odpadl jeszcze Hillen).

NYR@PHO Phoenix ML 1.709 2-3 ✅

Kolejny typ przeciwko druzynie z New York;) Tutaj nie bede sie za duzo rozpisywal... Kojoty beda chcialy zrewanzowac sie za porazke z Rangersami w Madison Square Garden pod koniec pazdziernika.. Powinni wykorzystac atut wlasnej hali (ktora naprawde jest w przypadku tej druzyny atutem - stan 20-8-2) oraz kryzys w ekipe NYR (seria 4 przegranych spotkan, w ktorych Rangers strzelili zaledwie 3 gole..).


i wspomniany juz dubel:

MTL@OTT Ottawa ML 1.556 2-3 OT ✅
NYI@PHI Philadelphia ML 1.526 1-2 ✅
kurs 2.37


Kursy z pinnacle



straight wagers 7-2-0 [77%] +277,8
2-team parlays 2-1-0 [67%] +255
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie zagram w meczu Ottawa - Montreal x2✅✅✅ oraz Habs ML. Faktycznie druzyna Senatorow idzie jak burza w ostatnich spotkaniach, jednak ogladajac ostatni mecz z Pingwinami, odnioslem wrazenie, ze team lapie zadyszke i zaczyna troche splywac. Tak naprawde za wynik meczu odpowiadaja dwie osoby: Znakomicie broniacy Elliot oraz Fleury &quot; Dziurawe nogi&quot; ;) Pingwiny ostatnie spotkania graly bardzo w kratke, a mimo to bez problemu potrafili znalesc droge do bramki Ottawy, a fakt, ze trafili do niej tylko raz to juz zasluga nie obrony Senatorow tylko kapitalna postawa Elliota. Obrona Ottawy byla na tyle dziurawa, ze dzis w podobnych sytuacjach noga moze sie podwinac takze i Elliot&#39;owi...Idac dalej takie Kanadyjskie derby to zawsze mecze w ktorych walczy sie do konca i nie popuszcza, stad nie sugerowalbym sie postawa Habs w ostatnich meczach ktorzy przeciez mieli znakomita passe oraz ciezki ciag spotkan, dwa ostatnie day by day.

Co do spotkania Lotnikow, ja dalbym under 5.5. Zlosliwie mozna powiedziec, ze wraz z powrotem Emery&#39;ego powrocily problemy w bramce Phil, a mimo to widze ze trener uparcie stawia na wlasnie tego bramkarza. W NYI zobaczymy Rolson&#39;a ktory potrafi zagrac dobry mecz. NYI cos kombinuja po ostatnich przegranych, stawiaja na Rolsona. Poprostu Phil z Emery&#39;m w bramce jak dla mnie to bardzo ryzykowny pomysl. Najlepiej zostawic i nie ruszac;P
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Hockey Day in Canada: MTL @ OTT
ja tak jak poprzednik więcej szans na zwycięstwo daje zespołowi Canadiens. Ottawa ma świetną passe, ale widać było właśnie w meczu z pingwinami ze ta passa lada moment sie zakończy. Canadiens grają w kratkę, ale w takich spotkaniach jak to lubią pokazać dobrą grę i wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom