>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
inter 5

inter

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawkes - St. Louis Blues
Typ: 1 ( -1.5)
Kurs: 2.25
Buk: bet365
Ekipa gości jest jak dotychczas najlepszą drużyna jeżeli chodzi o własne lodowisko (13-4 włącznie z dogrywkami).Uważam, że jest to bardzo dobry rezultat w najlepszej lidze świata jaką jest niewątpliwie NHL. W ekipie Chicago upatruje zdecydowanego faworyta tego pojedynku, ponieważ walczą o wyższe cele niżeli goście. St. Louis na pewno podbudowane ostatnim zwycięstwem nad Calgary postawi opór. Moim zdaniem jednak potencjał wśród gospodarzy jest znacznie większy i jeżeli będą umieli go w pełni wykorzystać jestem spokojny o rezultat końcowy tego spotkania. Chicago jest jedną z moich ulubionych drużyn w NHL, dlatego dobrze im życzę i sądze, że nie odpuszczą tak łatwo tego meczu. W tym sezonie będzie to pierwsza potyczka obu tych drużyn w zeszłych latach naprawdę ciężko było wskazać faworyta w tej rywalizacji, jednak ja myślę, że tej nocy to gospodarze spokojnie poradzą sobie z rywalem i wygrają różnicą co najmniej dwóch bramek.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Rangers - New York Islanders -&gt; Rangers win (60 min) [2.10]
Drugie w tym sezonie derby Nowego Jorku. W pierwszym takim pojedynku w obecnych rozgrywkach dosyć niespodziewanie wygrali Islanders 3:1, dziś gdy ponownie spotykają się zespoły z tego samego miasta sytuacja jest troszkę odmienna, obie drużyny w ostatnim czasie prezentują się naprawdę mizernie i zwycięstwo w tym meczu będzie miało znaczenie także mobilizujące. Analizując ostatnie gry teamów z New York City widzę jednak sporą różnicę, ostatnia porażka Islanders aż 1-7 z słabą według mnie Floridą jest wyznacznikiem słabości tej drużyny, we wcześniejszych meczach nie było dużo lepiej bo choć osiągnęli zwycięstwo nad Bostonem to było ono mocno naciągane (Bruins jak zwykle w tym sezonie przegrali przez słabą skuteczność nie wbijając paru krążków wręcz do pustej bramki). Rangers mają na koncie 4 porażki z rzędu ale od dwóch przynajmniej meczy ich gra może się podobać i wskazywać na to że idzie przełamanie - przegrane z Atlantą i Buffalo (oba 2:3) były dobrymi spotkaniami w wykonaniu Strażników którzy grali lepiej od rywali a mimo to gdzieś w końcówce nie potrafili do końca przycisnąć i ugrać zwycięstwa. W bramce Islanders możemy się spodziewać kolejnego występu Dwayne Rolosona, po jego fatalnej grze w meczu z Floridą nie sposób mi pomyśleć że teraz doświadczony już goaltender wespnie się na szczyty swoich umiejętności i zatrzyma Mariana Gaborika czy Ryana Callahana. Apropo tych dwóch wymienionych Panów to ostatnio są filarami Rangers, Callahan strzelał gole zarówno Buffalo jak i Atlancie natomiast Gabor w trzech ostatnich grach zdobył 2 gole i dwie asysty. Wyspiarze dalej borykają się z kontuzjami kilku zawodników ale chyba już przyzwyczaili się do niepełnej kadry na kolejne mecze, Strażnicy natomiast po powrocie do składu Dubinsky&#39;ego mogą w końcu powiedzieć &quot;nasza kadra jest kompletna&quot;. Cztery gole w dwóch ostatnich meczach z Power Play to dobry znak jeśli chodzi o Rangersów, z bardzo słabą obroną Islanders i widocznie nie będącym w formie Rolosonem powinno być o wiele łatwiej niż chociażby z obroną Sabres.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Rangers vs New York Islanders
Typ: 1 (2.10)
Buk: Expekt​



Derby NY, od zawsze elektryzują i niosą ze sobą wiele emocji, dziś spotykamy się w Medison Square Garden, a już jutro przenosimy się do Nassau Coliseum by rozegrać mecz &quot;rewanżowy&quot;.
Trzeba jasno sobie powiedzieć że dzisiejsze spotkanie na dobrą sprawę faworyta na pewno nie ma, jedynie aspekt rozgrywania meczu na własnej hali daje dziś przewagę Strażnikom. Nie z przypadku piszę iż ciężko wskazać faworyta ponieważ obie Nowojorskie drużyny ostatnimi czasy spisują się bardzo przeciętnie.
Skupię się na gospodarzach ponieważ to oni w mojej ocenie odniosą dziś zwycięstwo. Strażnicy od czterech spotkań nie potrafią znaleźć skutecznego sposobu na pokonanie rywala, co więcej gdyby nie świetna postawa Lundqvista w meczu z Sabres prawdopodobnie dziś Rangers stali by zaraz obok drużyny Kurtek pod względem osiągnięć w ostatnich kilkunastu dniach. Warto jednak zauważyć że w ostatnich dniach notujemy sporą poprawę w grze Rangers, w obu przegranych ostatnio spotkaniach Strażnicy potrafili oddać ponad 80 strzałów, pech jednak chciał że Ryan Miller i Johan Hedberg byli świetnie dysponowanie danego dnia. Znaczne ożywienie w szeregi zespołu wprowadzili Drury i Dubinsky(3G,7A), wydaje się że cały czas w bardzo dobrej formie jest niezawodny Marian Gaborik(23G,19A), jednak wszystkie te argumenty nie wystarczają na to by Rangers odnieśli zwycięstwo. Największy problemem drużyny dzisiejszych gospodarzy jest skuteczność, bo co z tego że oddają ponad 30 strzałów na mecz jeśli od sześciu spotkań nie potrafią zdobyć więcej niż dwie bramki. Myślę że NYR większych problemów z defensywą nie mają jednak nie można się nastawiać na to że to właśnie formacja obronna + Lundqvist będą wygrywać mecze. Osobiście więcej spodziewałem się po takich zawodnikach jak Kotalik(6G,13A) czy Higgins(4G,6A)jednak póki co ani jeden ani drugi nie błyszczy.

Parę słów jeszcze o Wyspiarzach, którzy w poniedziałek rozegrali chyba swój najgorszy mecz w tym sezonie i przegrali na własnym lodzie z ekipą Panter 1:7. Odnośnie dzisiejszej konfrontacji myślę że warto zwrócić uwagę na bramkarzy Islanders ponieważ zarówno Roloson(18SV i 5G) jak i Biron(1SV i 2G) nie popisali się w tym spotkaniu, nie ukrywam że taka sytuacja może mieć swoje odbicie w dzisiejszym spotkaniu. Dziś rozpocznie Roloson po którego stronie stoją statystyki jakie odnotował w rywalizacji z NYR w ostatnim spotkaniu gdy obronił 34 z 35 możliwych strzałów. Szczerze powiedziawszy w tym momencie oprócz osoby Tavaresa(15G,12A) nie widzę nikogo kto by mógł &quot;pociągnąć&quot; drużynę Islanders do zwycięstwa.
Oczywiście nie zapominam iż są to derby, a w tego typu meczach może zdarzyć się wszystko jednak podsumowując liczę na lepszą skuteczność NYR, jeśli licznik strzałów po raz kolejny wyskoczy ponad 30 jestem pewny że Roloson przynajmniej trzy razy skapituluje. Poza tym atmosfera w MSG dziś na pewno będzie gorąca i mam nadzieję że Strażnicy nie zawiodą oczekiwań wielu fanów.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja bym dzis widzial zwyciestwo Ottawy... Typ moze sie wydawac dosc ciezki, jesli ktos widzial Senatorow w spotkaniu z Toronto, jednak ja licze dzis na ich ladna gre we wlasnej hali. Szable maja swietna serie i bardzo dobrze grajacego Ryan&#39;a Miller&#39;a. Nie mam zgromadzonej licznej wiedzy na temat Szabli, jednak napisze kilka slow o tym co gralo ostatnio Ottawa. Po super serii we wlasnej hali przyszly ciezsze dni, gdzie Senatorzy nie bardzo mogli sie odnalesc. W meczu z Toronto zagrali bardzo slabo w obronie+ plus kiepsko wykonywali zmiany. Mysle, ze jedyna osoba ktora zagrala ladne spotkanie byl Elliott! Defensywa grala bardzo slabo tracac czesto krazek na wlasnej tercji, jesli chodzi o defensywe ta grala bardzo przecietnie...strzelajac dwie ladne bramki wyszli z tego pojedynku z twarza. Mysle, ze Klonowi byli bardziej zdeterminowani, bo przeciez to oni sa najwiekszym rozczarowaniem Kanady w tym sezonie i wkoncu musieli udowodnic cos. Grali bardzo ladnie super praca na bandach co sprawilo ze Senatorzy byli cieniem samych siebie...
Dzis jednak wracaja na wlasny lod i to moze byc szansa zeby wygrac. Elliott gra dobrze, a do tego dzis otrzyma wsparcie publicznosci... mysle, ze jesli chlopaki dadza z siebie troche ducha walki, maja szanse pokonac Szable...
pozdrawiam.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Montreal Canadiens @ Minnesota Wild
Offense Scoring Avg: 6 Goals
Defense Scoring Avg: 5.17 Goals
Over 5 Goals @ 1.83 Bwin
Na odległość pachnie dogrywką, ale ostatnie wyniki i w/w statystyki bardziej przekonują do zagrania takiego typu.
Vader// Miło, że ponownie zawitałeś na forum (pod nowym nickiem), ale następnym razem napisz coś więcej ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Islanders - New York Rangers -&gt; New York Rangers win (ML) [1.93]
Oglądając wczorajsze zmagania obu zespołów sporo pośmialiśmy się z JuanemRomanem08, śmiech wywoływała głównie gra ofensywna Strażników w której nie widać było najmniejszego pomysłu czy też zdecydowanej chęci na zdominowanie rywali. Był to jeden ze słabszych występów Rangers jakie dane mi było obejrzeć w tym sezonie i dziś wychodzę z założenia że dwa razy pod rząd już tak słabo nie zagrają tym bardziej że oglądając ich w spotkaniach wcześniejszych przeciwko np Buffalo czy też Trashers naprawdę grali dobrze i ładnie. Islanders jak wiele razy pisałem jest chaotycznym zespołem który gra mocno w kratkę, nie przeszkodziło im wręcz badziewne granie przeciwko Floridzie i przegrana 1-7 w zaprezentowaniu się wczoraj całkiem poprawnie i wygraniu z teoretycznie mocniejszym lokalnym rywalem 2-1. Podtrzymując jednak tą serie to dziś przychodzi pora na znów słabszy występ w ich wykonaniu, do tego zmiana bramkarza bo dziś zamiast Rolosona zobaczymy Birona i może ten drugi parę podarunków Strażnikom da. Resztę tzn to co sądzę na temat obu ekip można przeczytać w analizie wczorajszej której większą część podtrzymuje. Jeśli Islanders będzie w tegorocznej rywalizacji prowadzić ze Strażnikami 3-0 po tym meczu to uznam to za rzecz naprawdę niespodziewaną nawet jak na NHL.
Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning -&gt; over 5,5 goal [2.00]
Jedyne spotkanie w tym sezonie Błyskawic z Czerwonymi Skrzydłami. Detroit bardzo osłabione, w każdej formacji brakuje przynajmniej jednego kluczowego gracza a jeśli by popatrzeć chłodno na ten skład który dziś ma zagrać to można śmiało powiedzieć że do dyspozycji trenera DET nie są dopuszczone dwie pierwsze piątki jakie grałyby gdyby nie kontuzje. Brakuje w tej kadrze z różnych przyczyn kontuzji : Andreas Lilja, Niklas Kronwall, Jason Williams , Valtteri Filppula, Johan Franzen, Jonathan Ericsson, Darren Helm ,Dan Cleary. Uwagę w moim typie zwróciłbym głównie na brak obrońców czyli Lilji, Kronwalla i Ericssona dodając do tego słabo spisującego się w bramce Red Wings Howarda można mieć wręcz pewność że Tampa w tym spotkaniu bramkę zdobędzie. Jeśli chodzi o Lightning to są oni w widocznym dołku, przegrali dużo meczy z rzędu i to też jest zasługa właśnie głównie słabego bronienia, podobne problemy co w Detroit (no może oprócz ogromu kontuzji) czyli słaba obsada bramki (dziś wystąpi Mike Smith) całe szczęście dla nich linie ofensywne są praktycznie kompletne i można liczyć na Stamkosa, St Louisa czy Levavaliera. Myślę że Tampa po mocno overowej porażce z Nashville (4-7) podtrzyma passę wielu bramek w meczu i po wielu golach zakończy spotkanie z Detroit (trudno powiedzieć czy wygrają czy przegrają).
San Jose Sharks - Anaheim Ducks -&gt; San Jose win (60 min) [1.85]
Trzeci mecz w tym sezonie pomiędzy Rekinami i Kaczkami, dwa pierwsze spotkania rozstrzygnięte na korzyść Sharks a teraz okoliczności zbliżającego się meczu skłaniają mnie do postawienia na San Jose. SJS mieli 4 dni wolnego i bardzo im się to przyda, ostatnio drużyna ta mocno spuściła z tonu notując kilka niespodziewanych na pewno porażek i czas odpoczynku z pewnością wykorzystali na trening i zajęcia mające na celu poprawę gry a co za tym idzie wyników. Kaczki to póki co najsłabszy zespół na zachodzie, ostatnio jednak radzą sobie nie najgorzej i widać że poprawili kilka elementów w swojej grze zwłaszcza w defensywie - czy starczy to jednak na San Jose ? Może gdyby Sharks wygrywali do tej pory mecz po meczu miałbym większe obawy przed typowaniem tego meczu jednak w takiej konfiguracji trudno uwierzyć mi że SJ nie będą chcieli za wszelką cenę wygrać na własnym lodzie a przeciwnik nadaję się do tego idealnie, Anaheim jest przecież jedynym zespołem w Western Conference który ma więcej porażek niż zwycięstw (czas regulaminowy). Jak zwykle typując zwycięstwo Rekinów mam nadzieje na świetną grę Dynamic Duo: Heatley - Marleau - ta para jest w obecnym sezonie najlepiej punktującą dwójką napastników w lidze i nawet w meczach ostatnio przegrywanych przez SJS oni potrafili punkty zdobywać. Anaheim mimo lepszej gry w obronie 5 on 5 nadal mają ogromny problem z łapaniem niepotrzebnych kar a potem z bronieniem się w osłabieniu, dziś zmierzą się z zespołem który bezwzględnie egzekwuje większość PP a do tego jest szalenie skuteczna w PK.Trzeba też wspomnieć że Ducks zagrają bez kontuzjowanych ważnych ogniw : Cartera, Lupula i Selanne.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
St Louis Blues - Tampa Bay Lightning -&gt; Tampa Bay win (ML) [2.65]
Dziś spotkają się zespoły które w ostatnim czasie mają problemy ze zdobywaniem bramek, oba teamy jako ostatni wynik zanotowały porażki 0-3 (Tampa z Detroit a St Louis z Chicago). Tampa wciąż pozostaje bez wygranej, to już dobrych kilka spotkań jak Błyskawice nie punktują i widać już zniecierpliwienie na twarzach fanów i w wypowiedziach włodarzy klubu, mimo przegranych Lightning nie grają źle - udało im się w meczu z Detroit zagrać bardzo dobrze w obronie i pozwolili Red Wings na oddanie zaledwie 23 strzałów co jak na Detroit jest bardzo kiepskim wynikiem w ataku, niestety goaltender Mike Smith został trzykrotnie pokonany i Tampa mecz przegrała. Podobny scenariusz był w meczu przeciwko Nashville w którym także Tampa podobała mi się jako drużyna bardziej jednak kilka minut w drugiej tercji przesądziło o ich wysokiej porażce. Tampa rozgrywa aktualnie serie 6 meczy na wyjeździe, ten dzisiejszy jest piątą grą (4 pierwsze spotkania Lightning przegrali a wcześniej jeszcze dwukrotnie dawali się pokonać), tak dobrze kadrowo wyglądający zespół powinien przynajmniej jedno zwycięstwo w serii wyjazdowej zdobyć i myślę że to może być właśnie ten wieczór. Jeśli chodzi o Blues to grają mocno w kratkę, i ciężko odgadnąć jak zaprezentują się za kolejnym razem. Co jednak jest pewne to to że St Louis nie potrafi grać w PP i bardzo ciężko przychodzi im zdobywanie bramek w jakiejkolwiek konfiguracji na lodzie, jeśli Tampa zaprezentuje dobrą obronę tak jak w meczu z Red Wings a do tego będący ostatnio w niezłej formie Martin St Louis lub Steven Stamkos strzelą parę bramek to nie powinno być problemu z pierwszą wyjazdową wygraną od dłuższego czasu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Florida Panthers vs Carolina Hurricanes
Typ: 1 (2.14)
Buk: bet365​


Po raz pierwszy w tym sezonie wybieram się z &quot;wizytą&quot; na Florydę do tamtejszych Panter, które swoją postawą w ostatnich spotkaniach wywarły na mnie duże wrażenie. Myślę że niewiele osób spodziewało się tego po ekipie FLA, raczej wróżono im zajęcie dolnych stref w dywizji i granie by grać bez większych ambicji. Jednak spotkanie w New Jersey wygrane przez Pantery 2:4 podziałało bardzo pozytywnie na drużynę czego efektem była minimalna porażka z Pingwinami po dogrywce. Zaś ostatnie dwa spotkania udowodniły że Florida nie składa jeszcze broni i dziś stanie przed szansą wygrania trzeciego meczu z rzędu. Jako ciekawostkę mogę przytoczyć sytuację z października gdy Pantery wygrały dwa mecze z rzędu i kolejny był z Huraganami, ostatecznie 3:0 dla FLA. Myślę że nie skłamię gdy napiszę że Florida bardzo wiele zawdzięcza Vokunowi(GAA 2.62) który w wyżej wymienionych meczach poza NJD spisywał się bez zarzutu. Ja ze swojej strony chciałbym tu wyróżnić Vokuna za to że po feralnej sprawie z Ballardem, potrafił się pozbierać i świetnie prezentować w bramce (chociaż mimo wszystko chodzą głosy iż Thomas chce opuścić Pantery). Kolejna sprawa to na pewno bardzo dobra gra w ataku i 17 bramek w zaledwie 4 spotkaniach, co jeszcze niedawno chyba było nie do pomyślenia, największą niespodzianką było poniedziałkowe zwycięstwo z Islanders 1:7. Nie sposób również zapomnieć o dwóch nazwiskach Horton(11G,23A) i Weiss(16G,15A) to właśnie Ci panowie obok Vokuna w największym stopniu przyczyniali się do zwycięstw FLA, Weiss w każdym z ostatnich trzech spotkań zdobywał bramkę, Horton tylko w czterech ostatnich spotkaniach zdobył 3 bramki i 6 asyst. Myślę że taka postawa czołowych zawodników jest mocnym fundamentem przed dzisiejszym spotkaniem z Huraganami.
Carolina Hurricanes dziś na pewno nie przyjedzie po to by się dać łatwo ograć, ostatnia wygrana z Dallas 5:3 po hattricku Tuomo Ruutu, już nie wiadomo czy była jednorazowym przypadkiem czy też początkiem nowej jakości. Coach Maurice był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych co więcej nie bał się powiedzieć iż Carolina gra na bardzo dobrym poziomie. Ja bym póki co tak optymistycznie nie podchodził do ekipy Huraganów, na pewno dzisiejszej nocy staną przed doskonałą okazją by udowodnić mi jak naprawdę są dysponowani. Osobiście darze Hurricanes sympatią jednak prócz wspomnianego Ruutu(10G,12A) i Whitneya(10G,13A) śmiem twierdzić że reszta drużyny nie jest w tak dobrej formie. Nie ma co ukrywać że na razie najbardziej zawodzi Eric Staal który zdobył raptem 5 bramek do tej pory. Inna sprawa że Cam Ward(GAA 3.03) na dzień dzisiejszy nie jest tym samym bramkarzem którego mieliśmy przyjemność widzieć choćby podczas spotkań PO. Carolina jak na razie jest drużyną która szuka konkretnego stylu, ich defensywa spisuje się co najwyżej przeciętnie a atak zależy od indywidualnych popisów paru graczy. Myślę że to główna różnica jaka jest pomiędzy FLA i CAR, Pantery pomimo tego że przegrywały konsekwentnie realizowały taktykę co było widać w ich grze, teraz zbierają tego &quot;plony&quot;. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, napisałbym że jest to nawet hit dolnej strefy, a tak naprawdę jest to spotkanie drużyn z jednej dywizji więc myślę że podwójnej motywacji nie zabraknie.
Pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Philadelphia Flyers - New York Rangers -&gt; New York win (ML) [2.35]
Spotkanie zespołów które w ostatnich tygodniach zanotowały bolesny spadek w dół jeśli chodzi o tabele konferencji czy tez dywizji, słabsza forma dopadła zarówno Flyers jak i Rangers. Jeśli chodzi o Lotników to powodów i skutków takiej postawy jest kilka, dużo istotnych kontuzji, zmiana trenera, wciąż niezdyscyplinowanie niektórych członków teamu. Rangers natomiast o wiele trudniej wytłumaczyć słabszą postawę, stawiałem ostatnio na drużynę Strażników dwukrotnie w derbach Nowego Jorku i udało im się zagrać jeden dobry mecz, o drugim naprawdę nie warto nawet pamiętać ... jak zaprezentują się dzisiaj ? Mam nadzieje że tak jak w tej lepszej odsłonie derbów metropolii, mam nadzieje że Marian Gaborik wspomagany przez choćby Ryana Callahana znajdą sposób na pokonanie drugiego bramkarza Philadelphi (Ray Emery wciąż kontuzjowany). Patrząc na kontuzje czy też potencjalne braki warto wspomnieć że na lodzie przez kilka minut może już dziś zaprezentować się ze strony PHI długo nieobecny Simon Gagne, wciąż kontuzjowany pozostaje Darroll Powe - Rangersi w pełnym zestawieniu bez żadnych braków kadrowych. Patrząc na ten mecz świeżym obiektywnym okiem można było by spodziewać się kursów bardziej wyrównanych, 2.35 na Rangers to coś co warto spróbować zagrać ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings
Typ: 1 (1,85)
Expekt​


Mecz z serii klasyków, zawsze wiele emocji, kapitalne bramki, a także całe piękno hokeja ukazywane przez obie ekipy. Niestety jednak dzisiejsze spotkanie ma małą skazę, która może wpłynąć na przebieg rywalizacji. Otóż tak jak już wczoraj pisałem goście z Detroit są zdziesiątkowani przez kontuzje, nie było by problemu gdyby na liście kontuzjowanych figurowały nazwiska mniej znaczących graczy, jednak gdy niestety lista wygląda tak: Kronwall, Filippula, Franzen, Lilja, Cleary, Williams, Zetterberg i Ericsson to ciężko o optymistyczną wizję Red Wings. Oczywiście kilku z tych graczy już od dłuższego czasu zmaga się z kontuzjami, jednak w przypadku gdy kolejni znaczący gracze wypadają a nikt nie wraca rodzi się duży problem. Na tę chwilę Detroit z drużyny, która miała praktycznie każdą linie wyrównaną i mogącą przesądzić losy spotkania, może teraz straszyć pierwszą linią w której jest Bertuzzi - Datsyuk - Holmstrom. Nie chce tu nikomu odbierać potencjału i wartości, ale niestety na dzień dzisiejszy Chicago zdecydowanie przewyższa Skrzydła. Co więcej dzisiaj po raz pierwszy Marian Hossa stanie na przeciwko swoim byłym kolegom, to dodaje jeszcze większego smaczku. Myślę że ostatnia dyspozycja Indian i wygrana z Bostonem oraz dwa wcześniejsze mecze bez straty bramki, stawiają co widać po kursach drużynę gospodarzy w roli zdecydowanego faworyta. Ja ze swojej strony nie jestem zwolennikiem takich typów jednak zważając na rangę tego meczu i sytuacje kadrowe, oraz formę obu drużyn również skłaniam się ku gospodarzom. Co nie znaczy że będziemy świadkami &quot;masakry&quot;, wierzę że Detroit postawi duży opór i mecz będzie bardzo wyrównany jednak z końcowym rozstrzygnięciem na korzyść Blackhawks.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
Typ: 2
Kurs: 3,85
Bukmacher: centrebet

Analiza:
9/12-09 Chicago vs. Boston Bruins 4:4
4:4 (OT)
5:4 (Po karnych)
17/12-09 Chicago vs. St Louis 3:0
14/12-09 Chicago vs. Tampa Bay 4:0
12/12-09 Buffalo vs. Chicago 2:1
10/12-09 Chicago vs. NY Rangers 1:1
2:1 (OT)
06/12-09 Pittsburgh Penguins vs. Chicago 1:1
1:2 (OT)

Dobra to ostatnie mecze Chicago, cisną ładnie. Wg zasady, że po 2 remisach (tutaj z Pittsburghiem i NY Rangers) przychodzą 3 zwycięstwa (z Tampą, ze St Louis i Boston Bruins) to w następnym meczu przychodzi porażka...
Wg drugiej zasady jeśli między dwoma remisami (tutaj od NY Rangers do Boston Bruins) zostały rozegrane 3 mecze (więc tutaj z Buffalo, Tampą, i St Louis) to w większości przypadkach w następnym meczu drużyna taka (Chicago w tym przypadku) ponosi porażkę.

19/12-09 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 4:3
18/12-09 Detroit Red Wings vs. Tampa Bay 3:0
15/12-09 Detroit Red Wings vs. Phoenix Coyotes 3:2
13/12-09 Nashville vs. Detroit Red Wings 2:2
2:3 (OT)
12/12-09 Detroit Red Wings vs. Anaheim Ducks 2:2
3:2 (OT)

Dwa remisy z Anaheim i Nashville (lider Nashville pod wzgledem zdobyczy punktowej). i po tych 2 remisach Detroit ładnie wygrało a w ostatnim meczu przegrało z Dallas. Teraz wygra ponieważ wg zasady, po remisie z lepszym (tutaj z Nashville) i dwoma wygranymi (Phoenix i Tampa) następuje remis lub przegrana (4:3 z Dallas to prawie jak remis a już napewno to przegrana) następuje mecz wygrany ( w przypadku silnego rywala to tylko remis ale Chicago wg tamtych zasad dziś zgaśnie więc Detroit wygra).
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dobra to ostatnie mecze Chicago, cisną ładnie. Wg zasady, że po 2 remisach (tutaj z Pittsburghiem i NY Rangers) przychodzą 3 zwycięstwa (z Tampą, ze St Louis i Boston Bruins) to w następnym meczu przychodzi porażka...
Wg drugiej zasady jeśli między dwoma remisami (tutaj od NY Rangers do Boston Bruins) zostały rozegrane 3 mecze (więc tutaj z Buffalo, Tampą, i St Louis) to w większości przypadkach w następnym meczu drużyna taka (Chicago w tym przypadku) ponosi porażkę.



Dwa remisy z Anaheim i Nashville (lider Nashville pod wzgledem zdobyczy punktowej). i po tych 2 remisach Detroit ładnie wygrało a w ostatnim meczu przegrało z Dallas. Teraz wygra ponieważ wg zasady, po remisie z lepszym (tutaj z Nashville) i dwoma wygranymi (Phoenix i Tampa) następuje remis lub przegrana (4:3 z Dallas to prawie jak remis a już napewno to przegrana) następuje mecz wygrany ( w przypadku silnego rywala to tylko remis ale Chicago wg tamtych zasad dziś zgaśnie więc Detroit wygra).
:grin: Szczerze powiedziawszy przeprowadziłeś bardzo ciekawą analizę odnośnie tego spotkania, muszę przyznać że spotykam się z taką analizą po raz pierwszy. Tylko bardzo mnie interesuje jedna sprawa, czy typ opierasz tylko i wyłącznie na tych bądź co bądź dość &quot;dziwnych&quot; wnioskach czy są jeszcze inne przesłanki które skłaniają się Cię do typowania na Detroit. Ja nie jestem zwolennikiem dedukowania wyniku w taki sposób, a zwłaszcza w przypadku NHL, oczywiście żeby była jasność nie krytykuje Cie w żadnym stopniu za pomysł i analizę jednak staram się zrozumieć czy taki tok myślenia jest dobrym wyjściem w odniesieniu do rzeczywistości z którą się spotykamy podczas spotkania.
Pozdrawiam.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Zaglądam w inne ligi hokejowe w statystykach, znajduje podobne sytuacje (analogiczne) i na tej podstawie wysuwam wnioski. Wejdź sobie np. w pierwszą lepszą statystyke hokejową i wybierz jakaś drużynę i zobaczysz pewne zalezności np. 2 remisy , potem porażka - to następnie raczej musi być zwycięstwo.
Swoją drogą NHL jest b. specyficzne, ale udało mi się już z Floridą, Caroliną i paroma innymi drużynami które zagralem jako single.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:grin: Szczerze powiedziawszy przeprowadziłeś bardzo ciekawą analizę odnośnie tego spotkania, muszę przyznać że spotykam się z taką analizą po raz pierwszy. Tylko bardzo mnie interesuje jedna sprawa, czy typ opierasz tylko i wyłącznie na tych bądź co bądź dość &quot;dziwnych&quot; wnioskach czy są jeszcze inne przesłanki które skłaniają się Cię do typowania na Detroit. Ja nie jestem zwolennikiem dedukowania wyniku w taki sposób, a zwłaszcza w przypadku NHL, oczywiście żeby była jasność nie krytykuje Cie w żadnym stopniu za pomysł i analizę jednak staram się zrozumieć czy taki tok myślenia jest dobrym wyjściem w odniesieniu do rzeczywistości z którą się spotykamy podczas spotkania.
Pozdrawiam.
Ja Ci odpowiem, jest to typowa analiza &quot;byle coś napisać&quot; przygotowana specjalnie pod Typy Dnia ???? Oczywiście logika którą posługuje się autor tejże analizy jest wręcz absurdalna ale ma prawo mieć swoje teorie i spostrzeżenia a przy okazji ma szansę ugrać coś w TD więc ...

No cóż są Analizy i analizy ???? Pzdr
 
rex 144

rex

Użytkownik
Nie nie, ja od paru miesięcy typuje tą metodą ale tylko single no ale możesz i krytykować, dla mnie liczy się skuteczność tylko a nie kto jaką ma analizę... i nigdy nie korzystałem z tego jacy zawodnicy mają kontuzje itd... bo dla mnie to nie ma znaczenia, powtarzam najważniejsze jest osiągnąć skuteczność, a każdy analizuje na swój sposób, przyznam moje analizy są dość dziwne dla tradycyjnych typerów.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Masz racje, w gruncie rzeczy liczy się skuteczność ???? Oby ci dopisywała, to jakimi argumentami popierasz swoje typy to na dobrą sprawę Twoja sprawa i masz prawo kierować się takimi danymi jakimi tylko chcesz i interpretować je w dowolny sposób. Nie odbieraj tego jako atak, życzę powodzenia i skuteczności oczywiście ????
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
z gory Cie Rex przepraszam za komentarz ale jak to czytalem to wytrzymac nie moglem:p ja tez prowadze takie analizy, ale bardzo rzadko bo tylko jak sie najaram xD zakonczyles to piekna pleta po ktorej przeczytaniu spadlem z krzesla :
( w przypadku silnego rywala to tylko remis ale Chicago wg tamtych zasad dziś zgaśnie więc Detroit wygra).
najpierw piszesz kilka zasad a pozniej olewasz wszystkie oprocz jednej po &quot;wg tamtej Detroit wygra&quot; xD
btw jak mozesz deprecjonowac nieobecnosc tylu czolowych zawodnikow? jakby caly pierwszy sklad i polowa zawodnikow z lawki doznala kontuzji to tez by to dla Ciebie nie mialo znaczenia?
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja Ci odpowiem, jest to typowa analiza &quot;byle coś napisać&quot; przygotowana specjalnie pod Typy Dnia ???? Oczywiście logika którą posługuje się autor tejże analizy jest wręcz absurdalna ale ma prawo mieć swoje teorie i spostrzeżenia a przy okazji ma szansę ugrać coś w TD więc ...

No cóż są Analizy i analizy ???? Pzdr
I co z tego że napiszesz &quot;Analizę&quot; w której filozofujesz, popisujesz się znajomością tego i tego, znasz wypowiedzi menadżerów czy trenerów, wszystko pięknie ładnie opisane ludzie się podniecają ale typ jest chybiony. Jeszcze raz napiszę: filozofujesz ale typ jest chybiony. Liczą się trafiony typ i zysk, a nie ładne opisanie meczu. Trzeba mieć swoją filozofię gry i zarabiać na niej, on ma taką i zarabia. A to że napisał &quot;analizę&quot; a nie &quot;Analizę&quot; jest mało ważne.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I co z tego że napiszesz &quot;Analizę&quot; w której filozofujesz, popisujesz się znajomością tego i tego, znasz wypowiedzi menadżerów czy trenerów, wszystko pięknie ładnie opisane ludzie się podniecają ale typ jest chybiony. Jeszcze raz napiszę: filozofujesz ale typ jest chybiony. Liczą się trafiony typ i zysk, a nie ładne opisanie meczu. Trzeba mieć swoją filozofię gry i zarabiać na niej, on ma taką i zarabia. A to że napisał &quot;analizę&quot; a nie &quot;Analizę&quot; jest mało ważne.
On ma prawo napisać co chce , operując danymi jak chcę i napisałem to ???? Ja uważam Jego analizę za kiepską i nieprzekonującą, ce****ącą się nawet małą logiką tego co próbował przekazać ... i też mam prawo o tym napisać ????

W działach tematycznych natomiast z tego co się orientuje cenione są właśnie &quot;filozoficzne&quot; wywody i dobrze argumentowane typy. Ja robię swoje, podaje typy z argumentacją czasami też walne jakąś głupotę ale nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Jeszcze raz napiszę: filozofujesz ale typ jest chybiony.
Piszę o tym co widzę, i o swoich przemyśleniach na temat danego spotkania, możesz nazywać to jak chcesz. Moja skuteczność w temacie także jest nie najgorsza, Twoje twierdzące zdanie że &quot;typ jest chybiony&quot; odnosi się do wielu osób na tym forum piszących dłuugie analizy w działach tematycznych, nie zawsze/codziennie się wygrywa ale przynajmniej wiem że nie pisze byle głupot na poparcie podawanego typu.

Pozdrawiam ;)
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings
Typ: 1 (1,85)
Expekt​


Mecz z serii klasyków, zawsze wiele emocji, kapitalne bramki, a także całe piękno hokeja ukazywane przez obie ekipy. Niestety jednak dzisiejsze spotkanie ma małą skazę, która może wpłynąć na przebieg rywalizacji. Otóż tak jak już wczoraj pisałem goście z Detroit są zdziesiątkowani przez kontuzje, nie było by problemu gdyby na liście kontuzjowanych figurowały nazwiska mniej znaczących graczy, jednak gdy niestety lista wygląda tak: Kronwall, Filippula, Franzen, Lilja, Cleary, Williams, Zetterberg i Ericsson to ciężko o optymistyczną wizję Red Wings. Oczywiście kilku z tych graczy już od dłuższego czasu zmaga się z kontuzjami, jednak w przypadku gdy kolejni znaczący gracze wypadają a nikt nie wraca rodzi się duży problem. Na tę chwilę Detroit z drużyny, która miała praktycznie każdą linie wyrównaną i mogącą przesądzić losy spotkania, może teraz straszyć pierwszą linią w której jest Bertuzzi - Datsyuk - Holmstrom. Nie chce tu nikomu odbierać potencjału i wartości, ale niestety na dzień dzisiejszy Chicago zdecydowanie przewyższa Skrzydła. Co więcej dzisiaj po raz pierwszy Marian Hossa stanie na przeciwko swoim byłym kolegom, to dodaje jeszcze większego smaczku. Myślę że ostatnia dyspozycja Indian i wygrana z Bostonem oraz dwa wcześniejsze mecze bez straty bramki, stawiają co widać po kursach drużynę gospodarzy w roli zdecydowanego faworyta. Ja ze swojej strony nie jestem zwolennikiem takich typów jednak zważając na rangę tego meczu i sytuacje kadrowe, oraz formę obu drużyn również skłaniam się ku gospodarzom. Co nie znaczy że będziemy świadkami &quot;masakry&quot;, wierzę że Detroit postawi duży opór i mecz będzie bardzo wyrównany jednak z końcowym rozstrzygnięciem na korzyść Blackhawks.
... JuanRoman08 ... Bardzo mnie zaciekawiła Twoja Analiza meczu jest opszerna i konkretna w mojej ocenie ! więc pozwoliłem sobie zaporzyczyć typ, oczywiście siadło na ✅ ( 3:0 ) !!! z czego wszyscy są zadowoleni ???? . Będę więc częściej zaglądał do Ciebie i tematu ;) Pozdrawiam ....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom