>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
gullix 0

gullix

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers - New York Islanders
Typ: x
Kurs: 4.5
Buk: bet365
Analiza:
Wczoraj typowałem remis w spotkaniu Flyers z Canadiens, nie wyszło, liczę na rozstrzygnięcie w dogrywce lub w rzutach karnych w dzisiejszym meczu z Isles. Faworytem tego spotkania są Flyers, którzy są zdecydowanie silniejsi personalnie, a dodatkowo ostatnio grają wręcz tragicznie i w końcu będą chcieli się przełamać. Wyspiarze to jednak zespół bardzo nieobliczalny z wieloma młodymi utalentowanymi graczami, który niespodziewanie spisuje się w tych rozgrywkach przyzwoicie. W bramce NYI ma dziś stanąć były gracz Flyers Martin Biron, który jak to zwykle bywa, będzie się chciał z pewnością dobrze zaprezentować przed kibicami w Philly. Oglądałem w tym sezonie kilka razy Isles w akcji i naprawdę grają ciekawy dla oka hokej. Typuję więc znów wyrównane spotkanie między rywalami z dywizji, które mam nadzieję rozstrzygnie się w doliczonym czasie.
 
K 0

klenk12

Użytkownik
Spotkanie:
Anaheim Mighty Ducks - Dallas Stars
Bukmacher: Betsson
Typ: 2
Kurs: 2.55

Analiza:
O 4:00 Anaheim Mighty Ducks podejmie Dallas Stars . W tym spotkaniu faworyzowana przez bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Zajmują oni 28 miejsce z 26pkt na koncie zaś goście to drużyna z 12 miejsca z dorobkiem 34pkt . Ostatnie 5 meczy obu drużyn wyglądają następująco:
Anaheim Mighty Ducks Ottawa Senators 3 : 4 +
Minnesota Wild Anaheim Mighty Ducks 5 : 4 +
Dallas Stars Anaheim Mighty Ducks 3 : 1
Anaheim Mighty Ducks Los Angeles Kings 3 : 4
Anaheim Mighty Ducks Phoenix Coyotes 2 : 3 +
Ostatnie seria nie jest zbyt optymistyczna 3 remisy i 2 porażki nie wróżą nic dobrego w nastęonych spotkaniach chyba że nastąpi jakis przełom w co szczerze wątpie.
Popatrzmy na drużynę gości:

Dallas Stars Edmonton Oilers 2 : 3 +
Dallas Stars Anaheim Mighty Ducks 3 : 1
Detroit Red Wings Dallas Stars 4 : 1
Dallas Stars Tampa Bay Lightning 4 : 3 +
Phoenix Coyotes Dallas Stars 5 : 2
Goście z kolei grają podobnie jak gracze Anaheim lecz bilans jest trochę lepszy 2 remisy 2 porażki i 1 zwycięstwo.

Porównując ostatnie 5 meczy można stwierdzić że mecz będzie zacięty. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem drużyny Dallas Star. Myślę że i tym razem wygrają i stawiam na drużynę nr 2.
Typ to Dallas Stars
 
K 0

kacap1

Użytkownik
Spotkanie: Nashville - Vancouver
Bukmacher: expekt
Typ: 2
Kurs: 2.50
Czas rozpoczęcia: 2:00
Analiza:
Na jutrzejszy poranek wybrałem mecz z bardzo podobnymi kursami i drużynami grającymi ostatnio bardzo podobnie. Nashville obecnie 2 zespół Central Division podejmie na własnym lodowisku Vancouver, 3 zespół Northwest Division.
Zespół gospodarzy u siebie prezentuje się następująco: 9-0-6, bramki: 35:37. W ostatnich 5 spotkaniach grał następująco:
2009-12-06 Nashville Predators - Minnesota Wild 3-5
2009-12-05 Chicago Blackhawks - Nashville Predators 1-4
2009-12-03 Minnesota Wild - Nashville Predators 5-4 sd
2009-12-01 Nashville Predators - Calgary Flames 0-5
2009-11-29 Nashville Predators - Florida Panthers 4-1

Goście natomiast na wyjazdach to: 6-0-9, bramki: 41:47. Ostatnie 5 meczy to:
2009-12-05 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks 5-3
2009-12-04 Philadelphia Flyers - Vancouver Canucks 0-3
2009-12-03 New Jersey Devils - Vancouver Canucks 2-5
2009-11-30 Vancouver Canucks - San Jose Sharks 2-4
2009-11-29 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 7-3

Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Nashville 5:3.
Moim zdaniem ten mecz będzie wyrównany. Obydwa zespoły prezentują podobną formę, ale myślę, że Vancouver to wygra i odegra się za ostatnia porażkę przed własną publicznością mimo wszystko że prezentuje się trochę gorzej na wyjazdach.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Philadelphia Flyers - New York Islanders -&gt; Philadelphia win (60 min) [1.95] ✅
Drugie podejście w drugi dzień do zespołu Philadelphi. Praktycznie wszystko napisałem o tym zespole wczoraj i swoje zdanie podtrzymuje - nowy trener, nowe motywacje, długa seria porażek która aż nie przystoi do tego zespołu - dobra gra w ostatnich spotkaniach (wykluczając to wczorajsze o którym za chwilę...). Co do meczu przeciwko Montrealowi który typowałem wczoraj ... mecz porażka, oglądam NHL już jakiś czas ale to co wczoraj zaprezentowały oba teamy to jest śmiech nie ten poziom nie ta liga ... Łącznie oddali uwaga uwaga 28 strzałów ! Tyle to oddaje w średnio słabym meczu w ofensywie średnia drużyna NHL, naprawdę najbardziej współczuje kibicom i Canadiens i Flyers którzy na meczu byli obecni. Tak czy siak po takim występie i ostatnich porażkach (cała gruba seria) dziś w meczu u siebie nie widzę innego rozwiązania dla Flyers jak zwycięstwo i to najlepiej wysokie na jednej ze słabszych drużyn ligi czyli Islandersach. Wyspiarze potrafią co prawda zagrać od czasu do czasu dobre spotkanie ale myślę że tu więcej zależeć będzie od Philadelphi a ta jeśli nie zagra na poziomie ... no to już kompletnie pogrąży siebie nowego trenera i całe podwaliny budowane przecież skrupulatnie na ten sezon. Kurs całkiem przyzwoity
 
U 0

uhr

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Islanders -&gt; New York Islanders (60 min) [2.50]

Nie chciałbym przeszkadzać ale analiza Odisio jest idealna:
Drugie podejście w drugi dzień do zespołu Philadelphi. Praktycznie wszystko napisałem o tym zespole wczoraj i swoje zdanie podtrzymuje - nowy trener, nowe motywacje, długa seria porażek która aż nie przystoi do tego zespołu - dobra gra w ostatnich spotkaniach (wykluczając to wczorajsze o którym za chwilę...). Co do meczu przeciwko Montrealowi który typowałem wczoraj ... mecz porażka, oglądam NHL już jakiś czas ale to co wczoraj zaprezentowały oba teamy to jest śmiech nie ten poziom nie ta liga ... Łącznie oddali uwaga uwaga 28 strzałów ! Tyle to oddaje w średnio słabym meczu w ofensywie średnia drużyna NHL, naprawdę najbardziej współczuje kibicom i Canadiens i Flyers którzy na meczu byli obecni. Tak czy siak po takim występie i ostatnich porażkach (cała gruba seria) dziś w meczu u siebie nie widzę innego rozwiązania dla Flyers jak zwycięstwo i to najlepiej wysokie na jednej ze słabszych drużyn ligi czyli Islandersach. Wyspiarze potrafią co prawda zagrać od czasu do czasu dobre spotkanie ale myślę że tu więcej zależeć będzie od Philadelphi a ta jeśli nie zagra na poziomie ... no to już kompletnie pogrąży siebie nowego trenera i całe podwaliny budowane przecież skrupulatnie na ten sezon. Kurs całkiem przyzwoity


Dlatego też, kurs na 2 jak złoto. Bo z całym szacunkiem dla twoich typów, z których często korzystam, to drużyna nie jest w stanie w jeden dzień zmienić swojej gry o 180 stopni.
Pozdrawiam.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Spotkanie: Nashville Predators vs. Vancouver Canucks
Typ: Arnott Jason strzeli bramkę
Kurs: 2.60
Bukmacher: DoXXbet
Arnott Jason jest najlepszym strzelcem Nashville Predators ma na swoim koncie 10 bramek. W ostatnich 3 spotkaniach strzelił 3 bramki. Oddaje on najwięcej strzałów pośród całej drużyny gospodarzy (80). Vancouver Canucks średnio popełnia 16 minut kar w meczu, a ich gra w osłabieniu nie jest najlepsza, myślę że Arnott to wykorzysta bo zdobył najwięcej bramek z drużyny właśnie po grze w przewadze (4G/2A). Nashville z kolei popełnia bardzo mało kar, średnio 9 więc nie będą musieli się bronić przez część meczu i będą przebywali częściej w strefie gości niż w swojej.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dlatego też, kurs na 2 jak złoto. Bo z całym szacunkiem dla twoich typów, z których często korzystam, to drużyna nie jest w stanie w jeden dzień zmienić swojej gry o 180 stopni.
Pozdrawiam.
Hmmm odeśle Cię całkiem nie dawno ???? do mojego ostatniego typu na Boston Bruins (05.12) ???? w jeden dzień zagrali prze tragicznie w meczu z Montrealem przegrywając 5-1 marnując kilka podwójnych gier w przewadze itd ... dzień później inny Boston, inni Bruins pożarli wręcz Toronto w rozmiarach 8-2. Można ? Można ???? a właśnie Islanders i Toronto dla mnie bardzo porównywalne zespoły jeśli chodzi o potencjały ... podobnie Philadelphia i Boston ???? No ale jak będzie zobaczymy
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dokladnie jak mowi Odisio... jak poszuka sie dalej mozna znalesc moj PRZED meczowy komentarz do typu Odisia na Boston, w ktorym pisze jak beznadziejnie zagral Boston... Jak bylo potem mozna sobie sprawdzic...
Ja wczoraj takze gralem Phil ML i po pierwszej tercji przelaczylem sobie na Toronto - Atlanta...
Phil oddal 4 strzaly w pierwszej tercji! A Habs 1 !!!!
Jak dla mnie dzis Phil ML i Ottawa ML...
pozdrawiam.
 
K 0

kacap1

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey - Carolina
Bukmacher: unibet
Typ: 2
Kurs: 3.95
Czas rozpoczęcia: 1:00
Analiza:
Nad ranem polskiego czasu w hali East Rutherford gospodarze podejmą zespół Carolina Hurricanes. Będzie to mecz pomiędzy liderem Atlantic Division, a ostatnim zespołem Southwest Division.
Gospodarze na własnym lodowisku prezentują się nastepująco: 9-0-5, bramki: 40:34. Ostatnie 4 mecze to:
2009-12-08 Buffalo Sabres - New Jersey Devils 0-3
2009-12-06 New Jersey Devils - Detroit Red Wings 4-3 kar
2009-12-05 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 3-2
2009-12-03 New Jersey Devils - Vancouver Canucks 2-5

Goście natomiast na wyjazdach to: 1-3-10, bramki: 24:53. Ostatnie 4 mecze to:
2009-12-08 Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes 2-3
2009-12-05 Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks 5-3
2009-12-01 Carolina Hurricanes - Washington Capitals 2-3
2009-11-29 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes 5-1

Jak widać ostatnie mecze obydwu drużyn wyglądają podobnie. Różnice dzielące te drużyny to: mocniejsza gra gospodarzy na własnym lodowisku co daje im lekka przewagę, natomiast Carolina gra słabo na wyjazdach. Carolina pokonała ostatnio mocnych przeciwników (kandydatów do zwycięstwa w lidze) i jest w bardzo dobrej formie, ale New Jersey nie jest gorsze i też pokonało mocnych przeciwników (według mnie trochę słabszych niż rywale Caroliny). Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem New Jersey 2:0.
Stawiam na Caroline Hurricanes.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - Florida Panthers -&gt; Columbus win (60 min) [2.10] ✅
Pojedynek wewnątrz jednej konferencji, oba zespoły ostatnie wyniki mogą zaliczyć do niezbyt zadowalających, Florida przegrała trzy spotkania z rzędu podobnie Columbus ale jest różnica w stylu gry którą tylko laik może przeoczyć. Mecze Floridy zazwyczaj wyglądają podobnie - duża nieporadność w obronie, problemy z wprowadzaniem i wyprowadzaniem krążka ze strefy do strefy i kompletny brak wsparcia dla bramkarzy których mają całkiem dobrych. Tylko w ostatnim meczu Panter mogę o nich powiedzieć jakieś dobre słowa, bo przegrali po walce z Edmonton 2-3, jednak wcześniejsze porażki to już jak najbardziej zasłużone wyniki bo Florida nie grała nic, mogą jak zwykle podziękować swojemu goalie za niski wymiar kary z Atlantą, a w meczu z Washingtonem nie pomógł nawet bramkarz. Columbus wręcz odwrotnie, przegrywa ale jego gra ciągle utrzymuje się na wysokim poziomie, w przegranej z Colorado duży udział jak zwykle miał Mason, przeciwko Toronto Niebieskie Kurtki zagrały naprawdę jak równy z równym, najlepiej w Blue Jackets spisują się formacje ataku, najgorzej bramkarze i to trzeba wyeliminować. Oba teamy ce****e jedno - mnóstwo traconych bramek, Florida średnio traci 3.27 gola na mecz zaś Blue Jackets 3.45. Mówiąc o dobrym ataku Niebieskich Kurtek wyróżnie dwóch zawodników szczególnie podobających mi się w ostatnich grach, Jason Chimera i R.J. Umberger, ten drugi w ostatnich 10 meczach zdobył 10 punktów, pierwszy zaś popisuję się niezwykłą dynamiką i stwarza wiele groźnych sytuacji pod bramką rywali CBJ. Florida w ofensywie jest słabsza, wpływ na to mają także liczne kontuzje w tej formacji, brakuje przecież ważnych zawodników jak Booth, Campbell czy Stillman. Z tak słabą grą w obronie Panter, i tak mocnym atakiem Blue Jackets spodziewam się co najmniej kilku bramek Columbusu, FLA grają bardzo słabo w PK natomiast Columbus świetnie rozgrywa krążek w PP co także będzie miało wpływ na końcowy wynik. Blue Jackets u siebie powinni poprawić sobie nastroje po trzech porażkach z rzędu i odprawić Panthers z niczym.
Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers -&gt; Tampa win (ML) [1.82] ⛔
Ostatnio proponowałem typ na Tampa Bay i nie zawiedli, co prawda przeciwnik nie był wymagający bo Islandersi to nie jest jeszcze ekipa nastawiona na zdobywanie wyników lecz na przebudowę ale styl w jakim Błyskawice osiągnęły zwycięstwo bardzo mi się podobał. Przemyślana rozsądna gra, czyste konto Mike Smitha i przede wszystkim dobra gra w destrukcji to naprawdę podobało mi się w wykonaniu graczy Tampy i to mam nadzieje zobaczę w ich wykonaniu w meczu kolejnym. Po wygraniu z Islanders Tampa przegrała w Washingtonie ale z Caps przegrywają praktycznie wszystkie zespoły w lidze bo &quot;Stołeczni&quot; mają w tej chwili świetny okres więc nie brałbym tej porażki zbytnio do siebie, natomiast to że Lightning nie udało się tam strzelić nawet bramki moim zdaniem wpłynie pozytywnie odnośnie dzisiejszego spotkania przeciwko Edmonton, zwarcie w liniach ataku powinno być większe bo przecież w drugim meczu z rzędu nie można nic nie trafić tym bardziej z kadrą jaką dysponują Lightning w ofensywie. Trochę o zespole przeciwników czyli Edmonton, fakt że będzie to ich 5 gra z rzędu na wyjeździe nie jest bez znaczenia mimo że do tej pory szło im nadspodziewanie dobrze (3 wygrane z rzędu) to dziś może być o to zbyt trudno, wciąż Oilers są bardzo poszatkowani przez kontuzje - ucierpiała zwłaszcza kadra atakująca czyli czołowi gracze mający zdobywać bramki dla EDM (Pisani, Comrie, Hemsky) ale nie ma także raczej podstawowego goaltendera tej ekipy czyli Khabibulina. Od dłuższego czasu w bramce Oilers nie ma więc rotacji a broniący dziś Jeff Deslauriers nie należy do wybitnych bramkarzy i w jego przypadku zmęczenie dużym natężeniem gier może odegrać jakąś rolę. Cieszy fakt że za przykładem Stevena Stamkosa w Tampie poszło kilku graczy i punkty zdobywa już nie tylko wydraftowany z numerem jeden kilka sezonów temu Steven, w ostatnich meczach dobrze zaprezentowali się także Jeff Halpern i Steve Downie (po 2 gole i asyście w czterech ostatnich meczach), Ryan Malone i Vincent Lecavalier(po golu i dwóch asystach w czterech ostatnich spotkaniach).
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
#9
Toronto Maple Leafs vs New York Islanders
Typ: 1 (2.00)
Buk: Betway​


Dzisiejszej nocy drużyna Klonowych Liści po raz kolejny stanie przed szansą wygrania drugiego spotkania z rzędu przed swoją publicznością. Jak do tej pory ta sztuka nie udała się w żadnej z dwóch prób.
Ostatnie wyniki gospodarzy to seria dobrych występów z czego większość miała miejsce na wyjazdach. O dziwo Liście potrafiły zdecydowanie ograć Montreal czy Columbus. Kolejna sprawa to wyniki osiągane w zwycięskich spotkaniach, nie dość że zdobycz bramkowa była w okolicach 3 &lt; ... to każde ze zwycięstw było zdecydowane i przynajmniej 2 bramkami. Jeśli chodzi o wyróżniających się zawodników to na pewno wielkie brawa należą się Kassel&#39;owi(10G,6A) który zaczyna potwierdzać swą wartość jednostkową jak i dla drużyny, pochwały również można skierować do Stajan&#39;a(9G,12A) i Ponikarovskiego(11G,9A) którzy dzielnie wspierają swojego lidera. Jedynym problemem Liści może być obsada bramki, jak wiemy Gustavsson(3.14 GAA) ma problemy z sercem i na pewno przez jakiś czas go jeszcze nie zobaczymy, póki co numerem jeden stał się Toskala, a wiadomą rzeczą jest że ten bramkarz nie należy do grona najpewniejszych i najskuteczniejszych jeśli chodzi o interwencje. Nieobecność Jonasa może jednak nieść ze sobą pewne korzyści w postaci lepszej dyspozycji prezentowanej przez Vesa(3.89 GAA), to chyba ostatnia szansa dla niego by udowodnił że jest wartościowym bramkarzem, a w Toronto po kilku lepszych spotkaniach &quot;apetyt rośnie w miarę jedzenia&quot; więc i poprzeczka musi być zawieszona wyżej.
Nie przez przypadek napisałem o dużej szansie wygrania dwóch spotkań z rzędu ponieważ drużyna gości którą dziś będą Wyspiarze z NY, są drużyną która jest spokojnie w zasięgu Toronto. Co więcej myślę że po wczorajszym laniu w Philadelphii, Islanders nie są w zbyt dobrych nastrojach i dzisiejsze spotkanie mogą traktować jako &quot;za karę&quot;. Jedyny jasny punkt NYI to z pewnością Tavares(13G,11A) który choćby wczoraj zdobył dwie jedyne bramki. Można zwrócić również uwagę na Moulsona(14G,9A) jednak ten zawodnik w meczach z mocniejszymi rywalami staje się tłem samego siebie, nie twierdzę że Toronto będzie dziś zdecydowanie dominowało jednak na pewno Matt nie zasłużył jeszcze na miano gwiazdy zespołu.
Wczorajszy mecz z Flayers był w wykonaniu Islanders nieprzeciętnie słaby, na usprawiedliwienie można tylko dodać sytuację Flayers przed tym meczem i ich wielką mobilizację, jednak są jeszcze umiejętności których wczoraj Wyspiarzom zdecydowanie brakowało.
W drużynie z NY na pewno nie zobaczymy dziś Weighta i Martinka, niewiadomą jest też czy wystąpią Jackman i Bergenheim(4G,7A).
Jedyną korzyścią po stronie Wyspiarzy jest to że w bramce wystąpi dziś Roloson(2.76 GAA) który na pewno jest lepszym goalie od Toskali jednak czy będzie w stanie uratować swój zespół przed porażką :?: W to akurat szczerze wątpię.
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Hokej, NHL , 1:35
Spotkanie: Detroit Red Wings - SL Blues (handicap 0-1,5)
Typ: 1
Kurs: 2.89
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dzisiejszej nocy rozegranych zostanie kilkanaście spotkań w najlepszej hokejowej lidze świata - National Hockey League. Ja wybrałem spośród nich jedno które wg. mnie zasługuje na szczególną uwagę. Mianowicie uważam , że spotkanie pomiędzy Detroit Red Wings a SL Blues wygrają gospodarze wysoko. Minimalnie dwoma bramkami. Zespół Detroit zajmuję trzecie miejsce w dywizji ,natomiast SL znajduje się na ostatniej piątej pozycji (oba teamy występują w tej samej dywizji). W tym sezonie oba teamy mierzyły się trzykrotnie. Pierwsze spotkania rozpoczynające sezon NHL rozegrane zostały &#39;za oceanem&#39; w Sztokholmie. Detroit mające słaby początek sezonu przegrało oba pojedynki z SL 3-4 i 5-3. Trzeba jednak nadmienić , że Czerwone Skrzydła prowadził w nich odpowiednio 3-1 i 0-2...natomiast kolejne trzecie spotkanie pomiędzy tymi teamami rozegrane zostało niedawno w hali SL Blues i zakończyło się zwycięstwem Red Wings po karnych . Należy nadmienić , że w tym spotkaniu to do gości &#39;uśmiechnęło&#39; się szczęście gdyż wyrównującą bramkę na 3-3 w regulaminowym czasie gry zdobyli tuż przed końcową syreną. Red Wings ostatnio wygrali 3-1 na tafli NY Rangers natomiast jeśli chodzi o poprzednie pojedynki na własnej tafli to ostatnio przegrali 1-4 z Edmonton Oilers i wygrali 4-1 z Dallas Stars. Hokeiści SL ponieśli natomiast srogą porażkę w swoim ostatnim jak dotychczas spotkaniu 0-4 na własnej tafli z Colorado Avalanche. W zespole Red Wings nie wystąpią kontuzjowani od dłuższego czasu Franzen , Williams , Flippula i Kronwall. Jednak i bez nich Czerwone Skrzydła musiały radzić sobie w poprzedniej kolejce. Jeśli chodzi o potencjał zawodników to Detroit przewyższa gości. Myślę , że pora wygrać pierwsze spotkanie w tym sezonie po regulaminowym czasie gry z tym przecież nie najsilniejszym przeciwnikiem. Liczę szczególnie w tym spotkaniu na Holmstroma , Zetterberga i Pavla Dastyuka którzy powinni w końcu rozstrzelać porządnie przeciwników. Kurs całkiem przyzwoity na wygraną DRW min. dwoma bramkami , szansa dość spora a więc do Boju Czerwone Skrzydła !
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago win (ML) [1.87]
Spotkanie zespołów będących wysoko w tabelach NHL i których forma nie przechodziła większych kryzysów w tym sezonie, zapowiada się ciekawe widowisko i w sumie nie dziwie się wyrównanym kursom jakie bukmacherzy wystawili, ale widzę w tym meczu faworyta w postaci Chicago - dlaczego ? Blackhawks potwierdzili w ostatnich swoich grach świetną formę, wygrali 3 z 4 ostatnich rywalizacji i spokojnie utrzymują się na prowadzeniu w Central Division, Buffalo natomiast oprócz ostatniego dobrego wyniku 3-0 z Washingtonem dwa razy przegrali i to w nie najlepszym stylu, zwycięstwo nad Caps też zawdzięczają głównie goalie Millerowi który uratował tyłki całego zespołu kilkakrotnie notując łącznie 35 save&#39;ów. To co mnie dziwi ostatnimi czasy to mała ilość bramek strzelanych przez Chicago, zespół posiadający w ataku niesamowity potencjał nie wykorzystywał go na 100 % i mimo że wygrywał to zdobycze bramkowe nie były okazałe (w sumie 5 bramek w trzech meczach) dziś uważam że Chicago poszaleje i bramek strzeli over 2,5 - ten wniosek bardzo podpiera też fakt że w bramce Sabres nie wystąpi ich bohater ostatniego tygodnia dzięki któremu osiągali w miarę przyzwoite wyniki czyli Miller, dziś na bramce zobaczymy jego back-upa czyli Patricka Lalime. Podczas gdy w zespole Sabres wyróżnić za ostatnie czasy można chyba tylko i wyłącznie Millera to w zespole Chicago trzeba pochwalić cały kolektyw, po kontuzji przez którą pauzował Marian Hossa nie ma już śladu i w swoich pierwszych siedmiu meczach zgromadził dla CHI 7 punktów co pokazuje jak dobrym wzmocnieniem i uzupełnieniem jest dla tego zespołu. Zawsze można liczyć także na Jonathana Toewsa który asysty i gole zdobywa w ostatnich meczach równie często co Hossa. Reasumując całość nie widzę dziś dużego pola do popisu dla graczy Sabres, a i wykluczona jest opcja że uratuje ich świetna gra Millera w bramce bo najzwyczajniej w świecie dziś on nie zagra.
 
gullix 0

gullix

Użytkownik
Spotkanie: St.Louis Blues - Edmonton Oilers
Typ:1
Kurs:2.1
Buk:bwin
Analiza:

Spotkanie dwóch ekip sąsiadujących ze sobą w dolnych rejonach tabeli konferencji zachodniej. Bluesmani, którzy przez wielu byli typowani do roli czarnego konia rozgrywek jak na razie spisują się bardzo przeciętnie. Po dobrym początku, kiedy dwukrotnie ograli w Europie Detroit, nie mogą złapać odpowiedniego rytmu gry. W dużej mierze jest spowodowane obecnością sporej liczby młodych zawodników w ich składzie i wahań ich formy. Co ciekawe St.Louis posiada zdecydowanie lepszy bilans spotkań wyjazdowych niż u siebie, ale myślę, że dziś pora zacząć go poprawiać. Dla Oilers jest to ostatnie z serii 6 wyjazdowych spotkań. Niespodziewanie aż 4 z nich zdziesiątkowani kontuzjami Nafciarze wygrali. Myślę, że dziś nie będą mieli już tyle szczęścia, a dla St. Louis jest to idealna okazja, aby wygrać przed własną publicznością. W ubiegłym sezonie Blues jeszcze do stycznia znajdowali się na dnie konferencji, a później rewelacyjna druga połowa sezonu dała im awans do playoffs. Spodziewam się, że St.Louis jest w stanie dokonać podobnej rzeczy również w tych rozgrywkach. Patrząc na ich potencjał z pewnością trzeba się z taką możliwością liczyć. Dodatkowo 7 ostatnich meczów pomiędzy tymi ekipami kończyło się zwycięstwem Oilers, więc pora zakończyć tę passę. W Edmonton zabraknie dziś Khabibulina, Hemsky&#39;ego, Comrie, Pouliot, Pisaniego i prawdopodobnie Grebeshkowa, u gospodarzy nie wystąpią Brewer i King. Liczę na spokojne zwycięstwo Blues.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Popieram typ Odisia, dodam tylko od siebie, ze zwyciestwo Szabli nad WSH moze mylic troszke na korzysc gospodarzy... ale wystarczy zobaczyc w jakim stylu zagralo WSH w meczu z Blyskawicami, cala druzyna moim zdaniem grala &quot;na odwal&quot; w sumie nie wiem jak oni to wygrali... Stad porazka z Szablami wcale mnie nie dziwi, co takze nie oznacza iz Szabla zagraly nie wiadomo jaki mecz... Wystarczylo troche serca zeby pokonac WSH....
Ja osobiscie widzialbym jeszcze WIN Blyskawic ML. Dzis w bramce Lawin zobaczymy Anderson&#39;a ktorego forma jest wielkim znakiem zapytania. Wraca po kilku meczowej przerwie i bardzo ciekawy jestem jak zagra przeciwko tak znakomitym strzelca Blyskawic. Gospodarze w tym sezonie graja ladnie i ofensywnie wiec zapowiada sie dobre spotkanie bez zbednego zakrywania bramki;)
pozdrawiam.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalanche - Tampa Bay Lightning
Typ: X
Kurs: 4,5
Buk: bet365
Analiza: Dzisiejszej nocy czeka nas niesłychanie ciekawa rywalizacja w hali Pepsi Center, w Colorado. miejscowe Lawiny, zajmujące 5 miejsce w konferencji zachodniej, zmierzą się z plasującymi się na dziesiątym miejscu na wschodzie Błyskawicami. Faworytem u bukmacherów jest oczywiście zespół gospodarzy, który wygrał 3 z 6 ostatnich spotkań, grając w tylko jednym z nich więcej niż 60 minut. Goście wygrali tylko 1 z ostatnich 6 spotkań, ani razu nie remisując. Czy dziś przyjdzie przełamanie serii? Moim zdaniem - tak. Będzie to superciekawy pojedynek pomiędzy dwoma strzelbami rywalizujących ze sobą teamów - Hejduka i Lecavaliera. To ich postawa w dużym stopniu decyduje o możliwościach ofensywnych obu ekip. Ponadto w zespole COL sporym zagrożeniem bramki Tampy moga być Svatos, Stasny, Tucker i Stewart. Po drugiej stronie krążek do bramki rywala postarają się zapakowac m.in. Stamkos, Malone, St. Louis, Tanguay czy Halpern. No i ostatni, a może najważniejszy w tym meczu z mojej perspektywy hokeista - Wojtek Wolski. On również może przesądzić o losie tego spotkania i mam nadzieje, że jego bramki i asysty nie pozbawią mnie kilku złotych ???? Błyskawice muszą wkońcu złamać serię bez remisu, więc nawet jeśli w tym meczu się nie powiedzie, to warto stawiać na taki rezultat w och kolejnych spotkaniach. Jednakże moim skromnym zdaniem, dziś zobaczymy bardzo wyrównany pojedynek, zakończony remisem lub nieznaczną wygrana gospodarzy. Po tak wysokim kursie wystawionym przez bet365, grzechem byłoby nie spróbować typu na remis :cool:
 
marcelklb 0

marcelklb

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - Florida Panthers
Typ: New Jersey Devils
Kurs:1.70
Buk: Bet-at-home
Analiza:
W nocy o godzinie 01:00 odbędzie się mecz NHL pomiędzy New Yersey Devils i Floridą Panthers. Gospodarze zajmują 3 lokatę z dorobkiem 43 punktów. U siebie meczu jeszcze nie przegrali, przy czym 10 wygrali a 5 zremisowali. Ogólnie przegrali tylko jeden mecz, 21 wygrali i 7 zremisowali strzelając przy tym 85 goli a tracąc 63. Jest to drugi wynik co do najmniej straconych goli w lidze !!! New Jersey kontynuuję serię 4 zwycięstw z rzędu.
A teraz przejdźmy do gości z Florydy. Zajmują 27 lokatę z 28 punktami na koncie. Na wyjeździe wygrali 7 razy, 8 zremisowali i 1 raz przegrali. Ogólnie 11 wygrali, 14 zremisowali i 6 razy przegrali strzelając 82 gole i tracąc 106. Kontynuują serię 4 porażek z rzędu.
Wszystkie statystki przemawiają za gospodarzami, za gośćmi nic. Wg mnie jest to pewny typ przy dość ciekawym kursie. Śmiało stawiam na 1 !
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Colorado Avalanche(-1.5) - Tampa Bay Lightning
Typ: 1
Kurs: 2.90
Buk: bet365
Analiza:

O godzinie 3:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Colorado a Tampą. Lawiny spisują się w obecnym sezonie dobrze, oblegając 8 pozycję. Pioruny radzą sobie zdecydowanie słabiej a ich miernikiem jest 23 pozycja i 10 punktów mniej od dzisiejszych rywali. Obie drużyny już się w tym sezonie ze sobą spotkały, lecz teraz mecz odbędzie się w Colorado, anie tak jak to było 1 grudnia w Tampie. Tamte spotkanie zakończyło się gładkim 3:0 dla Lawin. Skoro na obcej tafli wygrali aż 3 bramkami, to czemu nie mają wygrać na swojej przynajmniej 2? Oba zespoły przegrały swoje ostatnie spotkania. Colorado z Minnesotą 1:0, a Tampa z Oilers 3:2. Natomiast gdyby cofnąć się o 2 pojedynki wstecz, to Lawiny rozgromiły St.Louis 4:0, a Pioruny dały się ograć zespołowi ze stolicy USA czyli Capitals. Sądzę, iż innego zwycięzcy niż ekipa gospodarzy tu nie powinno być. Drugą kwestią pozostaje ilość bramek przewagi - ja stawiam przynajmniej 2.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New Jersey Devils vs Philadelphia Flayers
Typ: 1 (2.14)
Buk: bet365​


Typuję zwycięstwo gospodarzy ponieważ jest wiele argumentów, które są zdecydowanie na korzyść Devils. To że wczoraj Diabły przegrały u siebie z Floridą nie jest żadną tragedią, NJD zostali zdominowani w pierwszej i drugiej tercji i ciężko już było się podnieść z wyniku 0:3, Martin(2.18 GAA) też wczoraj nie zachwycał formą i na 22 strzały zdołał obronić jedynie 18, póki co decyzji kto wystąpi dziś jeszcze nie podjęto. Mimo wczorajszego spotkania Diabły prezentują bardzo równą i wysoką formę czego efektem była seria czterech zwycięstw w tym bezdyskusyjne 0:3 w Buffalo, gdzie zagrali można rzec popisowo. Właściwie więcej nie ma co pisać o drużynie z New Jersey ponieważ ich gra opiera się na dużej dyscyplinie taktycznej która kładzie silny nacisk na defensywę, stąd też w większości wygranych pojedynków wskaźnik straconych bramek jest na poziomie jednej lub dwóch.
Teraz kilka słów o drużynie Lotników, wygrana z Islanders miała być przełomowym momentem w tym ciężkim dla Phili okresie, sam coach Peter Laviolette pokładał duże nadzieję w tym meczu i de facto się nie zawiódł jednak kolejne spotkanie na własnym lodzie z Senators pokazało że Lotnicy nadal borykają się z wieloma problemami, głównym jest bez wątpienia brak &quot;mocy&quot; w ataku, w spotkaniu z drużyną której defensywa nie jest mocnym punktem Flayers oddają zaledwie 22 strzały, podobnie było z Montrealem gdzie oddali 15. Laviolette zapewniał że będzie chciał odmienić drużynę i duży nacisk położy na zniwelowanie łapania kar, jednak z tego wszystkiego chyba zapomniał o rzeczach najważniejszych. Spotkanie z NYI udowodniło że Phila potrafi świetnie wykorzystywać grę w przewadze, która od początku sezonu była ich atutem, jednak jak się okazuje był to jednorazowy wyskok. Przykro pisać takie słowa jednak Lotnicy z drużyny która grała widowiskowy ofensywny hokej stali się drużyną o niewiadomym profilu. Kolejna sprawa to kontuzja Emer&#39;ego(2.83 GAA), w takim wypadku jedynym bramkarzem jest Bryan Boucher(2.36 GAA), który spisuję się dość dobrze jednak w moim mniemaniu Ray nawet pomimo paru słabszych występów jest lepszym goalie. Następna zła informacja to Mike Richards(13G;12A) którego występ dziś stoi pod znakiem zapytania ponieważ kapitan Flayers ma problemy z nadgarstkiem. Cały czas kontuzjowani są Gagne i Powe czyli ludzie odpowiadający za poczynania w ofensywie.
Wobec takich faktów jak i stylu który obecnie prezentują zawodnicy Philadelphii naprawdę dużym zaskoczeniem dla mnie będzie jeśli Diabły nie odprawią ich z kwitkiem. Jeszcze 1,5 miesiąca temu myślę że to spotkanie mogłoby się zapowiadać jako hit dzisiejszej nocy, jednak w takiej sytuacji ten pojedynek chyba nie budzi zbyt wielu emocji.
 
maxhardcore 0

maxhardcore

Użytkownik
Parę wniosków się nasunęło do tej pory. Mimo kilku nieudanych kuponów, na razie w sumie niewielkie straty początkowego kapitału.
Bez kitu, ale ten tekst mnie rozjebał dogłębnie. Mimo że nie w realu, to gość stracił prawie połowę kapitału, ale twardo obstaje przy swoim i wmawia sobie że ponióśł niewielkie straty ! ! ! To się nazywa optymizm BUHAHAHAHA. Z takim podejściem masz takie szanse na wygrywanie jak bałwan śnieżny na pustyni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom