>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Ja i tak całym sercem za Senators. Pięć zwycięstw to jeszcze nic nadzwyczajnego, taką passe zanotowała chociażby słabiutka Tampa tak wiec nie jest to nic nadzwyczajnego. Zapowiada sie dramatyczne spotkanie, obydwa teamy potrzebują tych punkcików aby myśleć jeszcze o PO. Widać, że Ottawka wybudziła się z megaa głębokiego snu, mam nadzieje że w bramce znowu świetny Auld a i w przodzie będzie bardziej skutecznie niż z Nashville.

Ciekawie wygląda także typ na Toronto Maple Leafs,który szczerze mówiąc biore w ciemno. Sabress przyjadą w mocno okrojonym składzie, w składzie w którym wyraźnie im nie idzie. Zabraknie chociażby Henrika Tallindera i Thomasa Vanek, Maxima Afinogenova i Paula Gaustada a takie absencje to już spore przemeblowanie w składzie..To że potrafia sie podnieść pokazali chociażby z niesamowitym Pittsburgh :-D lutując im pięc bramek w III tercji.

Typ na Miśki z Bostonu popieram w 100 % dla takiego zespołu cztery porażki z rzędu to już malutka plama na honorze, więc wydaje mi się że zmiotą Carolajne z tafli. Jutro musze wstawać o 6, lecz jednak jako iż moi Senatorowie pokazali w ostatnich meczach charakter i serce to i ja z miłą chęcią zasiąde przed kompem o 03:30 i będę trzymał kciuki za Sens :spokodfhgfh:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę, że Sajuken mnie wyprzedził z meczem Misiów, od siebie dodam, że Boston już od niepamiętnych dni nie miał tak złej passy, ostatni raz na początku sezonu przegrali ale tylko 3-krotnie, a tu już mamy 4 i dziś szansa na 5 jednak jak dla mnie nie zbyt realna. Nawet przy słabszej dyspozycji Bruins są aktualnie lepiej grającą drużyną niż Carolina, co prawda ostatniego spotkania w Buffalo nie widziałem, ale to co Huragany prezentowały w dwóch poprzednich spotkaniach u siebie wołało o pomstę do nieba. Przede wszystkim zauważalny jest brak defensywy i dramatyczne błędy przez które gracze Caroliny byli ośmieszani. Niedźwiadki ostatnio nie zachwycały, ale z całym szacunkiem i sympatią wierze, że dzisiejszej nocy staną na wysokości zadania i odniosą w końcu zwycięstwo. Zabraknie Rydera, który jest kontuzjowany od jakiegoś czasu, ale trzeba powiedzieć sobie jasno, że w takiej drużynie jeden człowiek nie może być zbawicielem ofensywy dlatego też pora na przebudzenie Kassela, Krejciego, a i asysty Savarda na pewno też by się przydały.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Matriks1111 napisal:
to passa 5W i granie b2b w dodatku na away może mieć różne skutki
giancardi napisal:
Kurs nie za wysoki ale seria chyba zostanie przerwana. Jeszcze Boston, kurs tragedia ale może w końcu się przełamią
Seku(L)ar napisal:
Przelamali wreszcie passe i to nie z byle kim. Ottawa? Mowie dosc:p 5 razy z rzedu jak na ten klub to i tak za duzo!
sztajger napisal:
Typ na Miśki z Bostonu popieram w 100 % dla takiego zespołu cztery porażki z rzędu to już malutka plama na honorze
JuanRoman08 napisal:
przegrali ale tylko 3-krotnie, a tu już mamy 4 i dziś szansa na 5 jednak jak dla mnie nie zbyt realna.

Panowie czy wy wszyscy za bardzo nie obijamy sie o progresje?? Moze napiszmy jakiegos typy analizy z innym watkiem. Sprawdzilem ten temat w tym pare stron i tyl ile nie weszlo juz kuponow z powodu takiego myslenia to jest porazka. Oczywiscie gore w rankingu porazke kuponowych biora Pingwiny i Rangersi.
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Colorado Avalanche - Ottawa Senators 2 2.70
Ottawa jest na fali i nie zgodze się z wami że najwyższy czas na porażke, oglądałem kilka ich meczy i jestem pod wrażeniem! Colarado nawet po ostatniej wygranej z Detroit Red Wings nie wygra tego meczu.

San Jose Sharks - Edmonton Oilers 2 5.0
Mecz dosyć ciężki, gospodarze są w kryzysie w ostatnich 6 meczach zanotowali tylko 1 wygraną. Emont poczyna sobie przyzwoićie, jednak są dużo niżej w tabeli. Kurs jest bardzo wysoki więc ja napewno zaryzykuje i zagram na Edmonton szansa na wygraną jest dość spora.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Na dzis wybralem spotkanie:

Colorado Avalanche - Ottawa Senators 1 Nie wglebialem sie w statystyki, nie wiem tez nic o kontuzjach ale wiem jedno...ktos wreszcie musi zastopowac Ottawe! Sadze ze Colorado po ostatniej wygranej z Red Wings ma ku temu potecjal. Nie wiem z czego wynikla porazka Red Wings?! Z ich beznadziejnej postawy czy znakomitej gry Colorado, nie mniej jednak jakby nie bylo, zwyciestwo na Mistrzem, musi dac im kopa! Przelamali wreszcie passe i to nie z byle kim. Ottawa? Mowie dosc:p 5 razy z rzedu jak na ten klub to i tak za duzo! Ponadto grali wczoraj...nie wiem jak zaciekly byl ten mecz z Nashville ale napewno zmeczyli sie troche wiec tutaj upatruje szanse Colorado!
Jak najbardziej sie zgodze z Twoim typem, Ottawa grała wczoraj i postawiłem na nia też, ale mecz w jej wykonaniu nie był tak fenomnalny jak poprzednie, jedynie zaimponowała mi postawa bramkarza który był rewelacujny ???? . Uważam ze dzis zmęczenie Ottawy przesądzi wynik na strone Colorado. Stawiam na Colorado!!!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie czy wy wszyscy za bardzo nie obijamy sie o progresje?? Moze napiszmy jakiegos typy analizy z innym watkiem. Sprawdzilem ten temat w tym pare stron i tyl ile nie weszlo juz kuponow z powodu takiego myslenia to jest porazka. Oczywiscie gore w rankingu porazke kuponowych biora Pingwiny i Rangersi.
Sajuken do końca nie rozbijałbym się o progresję, każdy gdy pisze analizę spogląda na takie elementy i zawsze wspomina o tym. Ja np. nie opieram się tylko i wyłącznie na tym że przegrali cztery mecze z rzędu, bo jakby dzisiaj przyszło im grać podam dla przykładu w Ottawie, to nie wiem czy byłbym zdolny do takiego typu.
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
Progresja progresją, ale mimo wszystko uważam, że nawet jeżeli Ottawa jest w gazie i mają nowego trenera, który ich ciągnie w górę po ostatnim dołku, to jednak dla mnie granie b2b w dodatku na away może przynieść różne skutki. Fakt, że w ostatnim meczu się zbytnio nie namęczyli, ale jednak ten czynnik jakoś zupełnie eliminuje dla mnie ten typ. A prawda jest taka, że na dziś nie widzę dziś nic pewnego z fajnym kursem ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A więc szykuje nam się tak zwana &quot;masówka&quot; na Boston bo i ja dziś śmiem twierdzić że Miśki odniosą zwycięstwo. Carolina jest zespołem który dosyć łatwo złamać, nie należą do walczaków to jest raczej ekipa która zależnie od tego jak &quot;wejdzie&quot; w mecz tak już pozostanie do końca więc o ile nie strzelą pierwsi bramki i nie poczują &quot;krwi&quot; to Bruins powinni ich na spokojnie wypunktować, osłabienia Bostonu nie są aż na tyle istotne zaś w CAR zabraknie dwóch defensorów, dodatkowym smaczkiem jest tu oczywiście zła seria Bostonu (branie pod uwagę prawa przełamania serii a progresja to jednak co innego panowie) ale nawet bez tego obstawiałbym tu pewne zwycięstwo ekipy Bruins.
Z racji tego że forum dziś ma przerwę techniczną już teraz życzę wielu pozytywnych emocji dzisiejszej nocy
 
shen 408

shen

Użytkownik
Chyba najpewniejszy dziś typ to New Jersey z Florydą na wyjeżdzie,co jak co to w 2 ostatnich meczach NJ ograli San Jose i Boston czyli najlepsze teamy z zachodu i wschodu.Florida -New Jersey 2ML 1.86⛔+over San Jose-Edmonton 1.83✅
Kupon na ⛔Kurde no raz na jakiś czas człowiek zagra kurs poniżej 2 i od razu jego team do jaja przegrywa:kwasny4565:
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Panowie czy wy wszyscy za bardzo nie obijamy sie o progresje?? Moze napiszmy jakiegos typy analizy z innym watkiem. Sprawdzilem ten temat w tym pare stron i tyl ile nie weszlo juz kuponow z powodu takiego myslenia to jest porazka. Oczywiscie gore w rankingu porazke kuponowych biora Pingwiny i Rangersi.
Widzisz kolego, postawiłem na ML Ottawę grubo- weszła.
Bruins progresją- jak złoto.
Dodatkowy typ dla forum- Florida, weszła (sam nie grałem).
Dlatego jak zacznie nam forumowiczom nie iść &quot;progresywnym&quot; myśleniem to wtedy damy chyba sobie spokój. Ottawa ledwo ale co z tego? Kasa jest i to najważniejsze. Dobra noc. ????
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
No to powodzenia Ci życzę, bo Twoja grubo zagrana Ottawa ML przegrała 3-2 po OT ???? I stało się tak jak mówiłem - OTT przegrała, Boston w końcu wygrał. Szkoda tylko, że NJD dołożyłem, bo przez to noc 50/50 i zero zysku ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Panowie czy wy wszyscy za bardzo nie obijamy sie o progresje?? Moze napiszmy jakiegos typy analizy z innym watkiem. Sprawdzilem ten temat w tym pare stron i tyl ile nie weszlo juz kuponow z powodu takiego myslenia to jest porazka. Oczywiscie gore w rankingu porazke kuponowych biora Pingwiny i Rangersi.
No bo jak się gra na wygraną jakiegoś teamu w progresji po kursie np 2.50 to się jest sporo do tyłu,rozumiem jak już grać na progresje to na porażke Detroit czy San Jose u siebie:jezora:,szanse są małę ,ale zawsze kurs koło 5 jest:jezora:.W ogule granie w NHL na progresje to bezsens straszny jest.Ja jak stawiam to najbardziej patrze na formę z ostatnich 2 tygodnii i tyle.A stawianie teraz NHL to jak łażenie po polu minowym.New Jersey Devils pokonują najlepsze teamy wschodu i zachodu a dwa dni póżniej przegrywają do zera z jakimiś średniakami:kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565:No K@#$$????
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Skoro PO mają pewne to grają zapewne dla kibiców, czyt. z najlepszymi dają z siebie wszystko a ze słabszymi olewają te spotkania.. :jezora:

Szkoda Sens, zmęczenie dało się we znaki i Wojtoń Wolski lutnął na 3-2 w dogrywce. Bywa i tak ;)

Na dzisiejsza noc nic pewnego mi się szczerze mówiąc nie widzi, no może Under w meczu Blue Jackets..

 
M 0

mest1987

Użytkownik
Ja Shen całkowicie nie rozumiem dlaczego granie progresją na NHL jest bezsensu. Ja jestem sporo do przodu co jestem w stanie udokumentować, pomagam również znajomym. Oczywiście nie za darmo, także są zadowoleni. Oczywiście że granie Detroit na zwycięstwo mija się z celem, ale drużyny ze środka tabeli często przeplatają porażki ze zwycięstwami, więc można trochę zyskać. Ostatnio trafiłem po dobrym kursie Colorado z Detroit ML. Kurs 3.95 i z jednego wydarzenia jestem sporo do przodu.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
No to powodzenia Ci życzę, bo Twoja grubo zagrana Ottawa ML przegrała 3-2 po OT ???? I stało się tak jak mówiłem - OTT przegrała, Boston w końcu wygrał. Szkoda tylko, że NJD dołożyłem, bo przez to noc 50/50 i zero zysku :smile:
Również Ci powodzenia życzę jakbyś czytał moje posty to byś wiedział, że postawiłem vs Ottawa ML a tutaj się walnąłem w piśmie. Stało się tak jak mówiłem, Ottawa przegrała, Boston wygrał i NJD przegrał więc powodzenia to ja Tobie życzę na przyszłe mecze. Ale już bez wycieczek osobistych.
Shen zgodzę się ze stwierdzeniem pole minowe ale nie zgodzę się z grą na wygraną. Jak granie kursów 2.50 prawie pewnych meczów jest nieopłacalne to ja nie wiem co jest.. Jakoś takie śmieszne Phoenix po kursie 2.65 wchodziło po serii porażek. Dzisiaj Ottawę można było grubo grać a gdyby się nie udało to w następnej kolejce. Teraz nie ma wysokich streaków to trzeba poczekać. Ewentualnie grać na dzisiaj LAK po kursie około 2.20 na ML albo czekać aż dostaną znowu w skórę i wtedy. Gorzej będzie jak zespół zachce pograć jak Islanders i przegrać z 8 spotkań.
Handi +1.5 na Predators wygląda nieźle po kursie ok 1.5 ale w sumie faktycznie nic pewnego dzisiaj.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Ja w sumie tez nic ciekawego nie widze na dzis, ale rozmyslam na overem w derbach Nowego Yorku. Znajac amerykanow to zrobia szobke dla kibicow i grad bramek. W pamiec bardzo mi zapadly ostatnie derby...Rangers Islander wygrane w rezultacie przez Rangers 5-4...bylo 2-1 do 3-ciej tercji i potem nagle grad bramek, widownia sie cieszy, wszyscy zadowoleni, hot dogi sie sprzedaja cola leje litrami.... ????

Ale napewno jeszcze sie namysle, to takie tylko pierwsze mysli po spojrzeniu na dzisiejsza kolejke....
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ja tu w sumie to widze dwa pewniaki✅. Anaheim i LA musza wygrac jesli chca dalej walczyc o nastepna runde, ale tutaj raczej bedzie to piata porazka z rzedu w Anaheim zespolu Krolow. Natomiast nie wydaje mi sie zeby Montreal w takiej formie jakiej obecnie sie znajduje przerwie passe wygranych na wlasnym terenie zespolu ze stolicy.
Capitols - Montreal 1 ✅
 
H 0

hooligans

Użytkownik
mysle washington moze wygrac dlatego stawiam troszke kasy na nich ???? chyba ze ktos cos wie o czym ja nie wiem bo nawet niezly kurs maja ??:p
 
xael 83

xael

Użytkownik
mysle washington moze wygrac dlatego stawiam troszke kasy na nich ???? chyba ze ktos cos wie o czym ja nie wiem bo nawet niezly kurs maja ??:p
To myśl dalej :-D , w ogóle nie rozumiem zbytnio twojej wypowiedzi , nie zagra Kozlov co w jakimś tam sensie jest lekkim osłabieniem



Ja jednak bardziej się skłaniam na drobne postawic na X , kurs ponad 4 (bet365 nawet 5,00), a raczej warto. Montreal od 13 spotkan nie remisował , natomiast WSH sie rozbrykał po wygranych z Tampa i Florida. Sądze że Montreal to drużyna która potrafi się obudzic w pore i stawic czoła 4 drużynie w lidze. W tym sezonie już grali se soba 3 razy , raz wygrał WSH zdecydowanie 3:0 jednak w pozostałych spotkaniach o losach meczu przesądzał 1 gol. Mam przeczucie na 2:2 dzisiaj ????

Typ: X ✅

Tak tutaj sie trafia iksy ;d
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
To myśl dalej :-D , w ogóle nie rozumiem zbytnio twojej wypowiedzi , nie zagra Kozlov co w jakimś tam sensie jest lekkim osłabieniem

Typ: X


Caps-Canadiens
Typ: 1​

hmm Caps mogą zagrać bez Kozlova, ale po stronie MC znacznie wieksze osłabienie dzisiejszej nocy oraz w nastepnym meczu nie wystapi lider Canadiens Kovalev do tego dochodzi kontuzja sprzed kilkunastu dni Langa i mamy problemy, a nawet duże problemy z ofensywą Canadiens. To skłania mnie do typowania na Caps chociaż nawet gdy nie wiedziałem o abstynencji Kovaleva byłem skłonny grać na Caps.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom