>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów nhl
na dziś bardzo interesujące spotkanie Panter z Capitalistami , ekipa ze stolicy wczoraj po gładkiej wygranej z Błyskawicami może być troszkę podmęczona i rozprężona , kurs na Floridę w okolicy 2,65 myślę , że warto popróbować bowiem co prawda po dogrywkach , ale wygrali 2 ostatnie mecze u siebie powinni być w wysokiej formie
osobiście omijam Montreal i Detroit , pierwszych z powodu , niewiadomo czy odpalili z formą na dobre po kryzysie a potencjał mają ku temu ,a drugich ze względu na niski kurs i coraz częściej u siebie zdarzają im się śmieszne występy w postaci remisów
( wczoraj o pomstę do nieba występ Pingwinów , nabawiłem się chyba kompleksów Toronto zawsze odwrotnie niż obstawiam , troszkę mnie to kosztowało grosza , na szczęście są inne ekipy co to można odrobić)
pozdro i wygranych życzę
 
ahmed85 0

ahmed85

Użytkownik
Vancouver Canucks-Montreal Canadiens 1 2.05
Dzisiejszej nocy orki z Vancouver podejmują ekipę z Montrealu,zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy ostatnio prezentują się bardzo dobrze i chyba mają już kryzys za sobą,ostatnio mieli serie 3 wygranych meczy,przegrali dopiero z silną ekipą Dallas Stars na wyjeżdzie 1-2.Odnośnie gości to ostatnio zakończyli oni serie 7 porażek z rzędu wygrywając z ekipą Colorado 4-2.Nic nie ujmując ekipie Colorado to oddali oni 48 strzałów przy 22 graczy Montrealu a przegrali 2-4 co jest sporym wyczynem.Dziś w bramce Canadiens zagra Halak który dobrze bronił w tym meczu,odpocznie sobie Price który broni ostatnio bardzo kiepsko,nie zagrają Lang i Plekanec.Moim zdaniem wygrana z Avalanche była bardzo szczęsliwa,dzisiejszej nocy chyba jednak szczęście będzie przeciwko grajką z Montrealu.dodam jeszcze że na ostatnie 10 meczy między tymi teamami 9 wygrali gracze Vancouver ,raz padł remis.Co do innych meczy to zagrałęm dubla X2 na Philadelphie z Rangers (1-0prowadzą ) i X2 na SJ z New Jersey.
Witam i lekko sie wtrace do twojej analizy ???? Nie wiem z jakiej strony ze statystykami korzystasz ale jesli juz piszesz to pisz fakty bo Van przed przegrana z Gwiazdami mieli serie 4 Win, a Montreal przed wygranym meczem z Colorado mial serie 4 Lost, a nie tak jak piszesz 7 to tyle co do faktow... A typ jak najbardziej prawdopodobny,ze Van wejdzie i mam nadzieje iz tak sie stanie

pzdr :spokodfhgfh:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
co myślicie o Pingwinach dzisiaj, czy Islandersi się przełamią czy zadecyduje motywacja i chęć odniesienia zwycięstwa przez Pingwiny za wszelką cenę (w końcu walczą o playoffy)?
 
shen 408

shen

Użytkownik
ST.Louis Blues-New York Rangers 1 2,35 ✅no jak fajnie.kolejny dobry typ ????
Dziś w nocy miejscowi Blues zmierzą się z będącymi w poważnym kryzysie Rangers,faworytem i to zdecydowanym na to spotkanie są gospodarze którzy ostatnimi czasy grają zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu i ostatnio zdobywają dość regularnie punkty.Goście- ekipa Rangers są w poważnym kryzysie,szczególnie strzeleckim w ostatnich meczach zdobyli tylko 13 goli w 8 meczach(wygrali co prawda 5-4 po dogrywce z Capitals ale dwa razy przegrali do 0)Bardzo słabo bronią ostatnio bramkarze Lundqvist i jego zmiennik Valiquette puszczają wszystko co leci w ich strone.Dziś chyba w bramce NYR zacznie Lundqvist .Najlepszym podsumowaniem ich gry była bramka którą stracili w wczorajszym meczu z Flyers przegranym 2-5 u siebie tj grali w przewadze 5 na 3 i stracili bramke,strzelić gola w osłabieniu jest bardzo trudno,a w podwójnym tym bardziej,bardzo kiepsko to świadczy o ekipie Rangers,trzeba się bardzo postarać by stracić tak bramke.Gospodarze to typowy średniak ligi ale dziś w pojedynku z słabymi Rangers są moim zdaniem faworytem.Ciekawy też jest typ na Atlante z Kings na wyjeżdzie-kurs 3.50,po tym jak rozjechali ekipe Z Anaheim 8-4 dziś nawet na vitisport są faworytem,można dziś na nich zaryzykować bo Kingsi chyba zgubili już forme a kurs warty ryzyka.
Polecam czeskie stronki http://www.nhlpro.cz/ i http://www.khlpro.cz/
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja na dzis wybralem cos innego...
Columbus Blue Jackets - Dallas Stars 2 Jest to typ ryzykowny ale w sumie wart uwagi... Niebiescy 4 zwyciestwa z rzedu! Dallas dwie porazki...ostatnim razem zwyciestwo na wyjezdzie 4 kolejki temu, w ostatnich 6 wyjazdach 3 razy...Wiec Dallas ma potecial. Po swietnej grze troszeczke zaczeli splywac...by przegrac z Chicago. Obie druzyny maja podobne miejsce w szansach na play-off, powiedzialbym...malo bezpieczne, narazie w nich sa, ale potem...kto wie. Jesli chodzi o bramki to druzyna Dallas mimo ze jest w ciut gorszej dyspozycji niz Columbus, broni identycznie ale punktuje wiecej, oczywiscie konto nabili sobie na Straznikach! ???? Male niebezpieczenstwo...gwiazdy nie remisowaly juz dawno , ale za to Columbus co nie miara...ponadto Columbus wygrywa ale nie jakos okazale...zazwyczaj w extra time albo jedna bramka, nie licze Win nad Carolina. Obie druzyny prezentuja identyczny poziom na obecny czas. Nie mniej jednak ja licze ze Columbus nie wygra 5-raz z rzedu za to Dallas wreszcie wygra cos i to na wyjezdzie...Bardziej kieruje sie tu prawem passy no i intuicja, poniewaz naprawde statystyki sa identyczne...
pozdrawiam.
p.s. Jesli Bog ze mna, ktorz przeciwko mnie...:]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mój komentarz do meczu ST.Louis Blues-New York Rangers w którym obstawie zwycięstwo drużyny Strażników, zacznijmy może od tego że Rangers ostatnio grają słabo i w niczym nie przypominają tej pewnej siebie ekipy z początku sezonu, nie mniej jednak dziś będą mieli szanse na unikniecie siódmej z rzędu porażki na wyjeździe, to porażająca liczba i myślę że Rangers bardzo chcą przerwać tą kompromitującą serie.
Wczoraj NYR zagrali nie za dobre spotkanie z PHI i ostatecznie przegrali, z pewnością jednak rozłożyli siły na dwa spotkania pod rząd, nie mniej jednak moje wątpliwości budzi właśnie kondycja obu teamów, w lepszej formie fizycznej mogą być gracze Nutek.
Liczę na przełamanie czołowych postaci w zespole Rangers czyli Scotta Gomeza i Chrisa Drury, obaj już dłuugo pozostają bez gola i dziś będą mieli dobrą okazje aby to zmienić. Bilans gier na własnym lodzie St Louis nie powala, i chociaż Rangers również wolą grać u siebie to kurs na zespół będący wciąż w walce o PO jest atrakcyjny
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja na dzis wybralem cos innego...

Columbus Blue Jackets - Dallas Stars 2 Jest to typ ryzykowny ale w sumie wart uwagi... Niebiescy 4 zwyciestwa z rzedu! Dallas dwie porazki...ostatnim razem zwyciestwo na wyjezdzie 4 kolejki temu, w ostatnich 6 wyjazdach 3 razy...Wiec Dallas ma potecial. Po swietnej grze troszeczke zaczeli splywac...by przegrac z Chicago. Obie druzyny maja podobne miejsce w szansach na play-off, powiedzialbym...malo bezpieczne, narazie w nich sa, ale potem...kto wie. Jesli chodzi o bramki to druzyna Dallas mimo ze jest w ciut gorszej dyspozycji niz Columbus, broni identycznie ale punktuje wiecej, oczywiscie konto nabili sobie na Straznikach! ???? Male niebezpieczenstwo...gwiazdy nie remisowaly juz dawno , ale za to Columbus co nie miara...ponadto Columbus wygrywa ale nie jakos okazale...zazwyczaj w extra time albo jedna bramka, nie licze Win nad Carolina. Obie druzyny prezentuja identyczny poziom na obecny czas. Nie mniej jednak ja licze ze Columbus nie wygra 5-raz z rzedu za to Dallas wreszcie wygra cos i to na wyjezdzie...Bardziej kieruje sie tu prawem passy no i intuicja, poniewaz naprawde statystyki sa identyczne...

pozdrawiam.

p.s. Jesli Bog ze mna, ktorz przeciwko mnie...:]
Ja wyjdę na przeciwko i żeby było ciekawiej swój typ skieruje na Columbus. Fakt że mają super passę i każdy czeka aż się skończy ale kto oglądał ich ostatnie mecze, na pewno nie ma najmniejszych złudzeń że te zwycięstwa były zasłużone. Po pierwsze bramka CBJ jest bardzo trudną twierdzą do zdobycia, Pan Zero, wrócił po kontuzji i nie widać nawet śladu po niej, co więcej broni bardzo dobrze. Druga sprawa, że Kurtki ostatnio bardzo dobrze prosperują w ataku, co w połączeniu z bardzo dobrą defensywą wychodzi na wielki plus tej drużynie. Dziś grają u siebie co ma też duży wpływ, ponieważ ostatnia seria meczy u siebie zakończona dużym sukcesem 3/3. Dziś podejmą Dallas które swego czasu nawet nie tak dawno sprawiło srogie lanie Kurtkom na ich lodzie 3:7, także mały pretekst do solidnego rewanżu jest. Warto też dodać że gra Columbus ostatnio jest naprawdę miła dla oka, prawie w każdej tercji zdobywają przynajmniej jedną bramkę. Także pora podtrzymać dziś passę ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciekawie dziś w temacie bo mamy już dwa przeciwstawne typy ????
ST.Louis Blues-New York Rangers --&gt; Ja typuje Rangers , Shen obstawia St Louis
Columbus Blue Jackets - Dallas Stars --&gt; JuanRoman na Columbus zaś Seku(L)ar na Dallas
Rzadka sytuacja i daje dodatkowe smaczki ???? Oczywiście żadna to rywalizacja bo gdy komuś nie wejdzie typ a drugiemu się uda to nie znaczy że pozjadał wszelkie rozumy, aczkolwiek żadnego aktywnego konkursu hokejowego na forum nie ma więc musimy się zadowolić takimi konfrontacjami ????
W moim mniemaniu to jednak Dallas wyjdzie zwycięsko z pojedynku przeciwko CBJ, doświadczenie graczy tej drużyny powinno wziąć górę nad rozpędzonym i będącym na fali entuzjastycznym hokejem &quot;Kurtek&quot;, zobaczymy jak będzie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ST.Louis Blues-New York Rangers --&gt; Ja typuje Rangers , Shen obstawia St Louis
Columbus Blue Jackets - Dallas Stars --&gt; JuanRoman na Columbus zaś Seku(L)ar na Dallas
Rzadka sytuacja i daje dodatkowe smaczki ???? Oczywiście żadna to rywalizacja bo gdy komuś nie wejdzie typ a drugiemu się uda to nie znaczy że pozjadał wszelkie rozumy, aczkolwiek żadnego aktywnego konkursu hokejowego na forum nie ma więc musimy się zadowolić takimi konfrontacjami ????
Niedawno był konkurs hokejowy-&gt; III edycja Hockey Cup Gamebookers. Każdy chętny mógł się wykazać, tutaj wyniki-&gt; Finał, pojedynek o 3 miejsce- KLASYFIKACJA GENERALNA!
Kolejna taka szansa za rok.
A ten temat ja przynajmniej nie traktuję jako pole do konfrontacji.
Ostatnie kilka dni miałem mało czasu na forum. Teraz też już padam z nóg.
Dlatego krótko. W tej mini &quot;konfrontacji&quot; kibicuję nie inaczej jak Seku(L)arowi. Jako, że prawie śpię to przez sen pisząc myślę, że Dallas powinni złamać passę Columbus. Bramkę dziś strzela Lehtinen lub Neal ;)
Kurs ML nie najgorszy.
Los Angeles trochę marny kurs. Ale też powinni uporać się z Atlantą. Jeśli już to może po OT lub SO.
Dodatkowo z dzisiejszych meczów myślę że Nahsville powinno wygrać oraz over Kojotów. Co do meczu STL - NYR to nie będę tam nic typował poza golami Tkaczuka lub Perrona ;)
Budzę się rano i wszystko właśnie tak wygląda ????
Ale sam nic nie gram bo dziś poniedziałek więc niespodzianki wskazane ;)
Pozdrawiam
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
W sumie to mogą też być dwa remisy i żadnemu nie wejdzie czego oczywiście nie życzę... ja na dziś proponuje tak:
01:00 Columbus - Dallas X2 1.55✅2:2
01:00 St.Louis - NY Rangers 1X 1.45✅2:1
02:00 Nashville - Ottawa X2 1.60✅0:2

Wszystko na jednym kuponie co daje razem kurs około 3,80. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Kieruję się swoją intuicją i wiedzą o tych drużynach na dzień dzisiejszy a lepsi są Ci których zaznaczyłem ze wygraja albo zremisują. Co pokaże nam noc? To się okaże za jakies 5 godzin.
Na potwierdzenie zagranych typów oto screen:
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Columbus - Dallas
Typ: over 5.5 @2.05
bet365
Trochę się zastanawiam dlaczego tak wysoki kurs jest na over. Może w ostatnich spotkaniach nie strzelają te drużyny masy bramek, a ich średnie z ostatnich 10 spotkań to odpowiednio 5.5 i 5.6 bramki na mecz. Ale za to ich h2h w tym sezonie jest bardzo obfite w bramki. 3-7, 5-6OT i 5-4OT, to wyniki ich bezpośrednich spotkań. Dlaczego dziś miałoby być inaczej? Ja stawiam na over, bo jak widać do tej pory nie było z tym problemów.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Columbus - Dallas
Typ: over 5.5 @2.05
bet365
Trochę się zastanawiam dlaczego tak wysoki kurs jest na over. Może w ostatnich spotkaniach nie strzelają te drużyny masy bramek, a ich średnie z ostatnich 10 spotkań to odpowiednio 5.5 i 5.6 bramki na mecz. Ale za to ich h2h w tym sezonie jest bardzo obfite w bramki. 3-7, 5-6OT i 5-4OT, to wyniki ich bezpośrednich spotkań. Dlaczego dziś miałoby być inaczej? Ja stawiam na over, bo jak widać do tej pory nie było z tym problemów.
Odpowiedź jest &gt;&gt;&gt; TUTAJ -&gt; STEVE MASON &lt;&lt;&lt;
Błyszczy formą (póki co) i dlatego. Turco to raczej średnio. Choć ostanio trochę lepiej. Chociaż jak dla mnie linia under/ over dokładnie 50/50. Czyli lepiej grać wyższy kurs. A wyższy jest na over ;)
Pozdrawiam
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Columbus - Dallas
Typ: over 5.5 @2.05 ⛔
bet365
Trochę się zastanawiam dlaczego tak wysoki kurs jest na over. Może w ostatnich spotkaniach nie strzelają te drużyny masy bramek, a ich średnie z ostatnich 10 spotkań to odpowiednio 5.5 i 5.6 bramki na mecz. Ale za to ich h2h w tym sezonie jest bardzo obfite w bramki. 3-7, 5-6OT i 5-4OT, to wyniki ich bezpośrednich spotkań. Dlaczego dziś miałoby być inaczej? Ja stawiam na over, bo jak widać do tej pory nie było z tym problemów.
Niestety mecz zakończył się 2-2 w regulaminowym czasie gry. A wszystko się układało bardzo ładnie, bo taki wynik był już po 13. minucie 3. tercji. Wtedy jednak zawodnicy przestali strzelać i wpakowali krążek do siatki dopiero w serii rzutów karnych.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niestety mecz zakończył się 2-2 w regulaminowym czasie gry. A wszystko się układało bardzo ładnie, bo taki wynik był już po 13. minucie 3. tercji. Wtedy jednak zawodnicy przestali strzelać i wpakowali krążek do siatki dopiero w serii rzutów karnych.
Że nie padł over i że Dallas wygrało to duża zasługa Turco. Obronił 41 strzałów. Tak jak na szybko napisałem... Turco ostatnio poprawił się w porównaniu do początku sezonu.
Dziś kolejne mecze.

Zapraszam do pisania przemyśleń, analiz.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Tak na szybko bez przemyśleń to typy na Toronto i Ottawe są ciekawe,Buffulo bez Vanka coś jakby kiepsko ostatnio,a Ottawa po zmianie trenera ogrywa teraz każdego po kolei,a team z Colorado jest dobrym teamem do kontynuacji tej passy.
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
Ja bym osobiście uważał na Ottawę, bo o ile są w gazie, to passa 5W i granie b2b w dodatku na away może mieć różne skutki - ja bym odpuścił, bo prawdopodobieństwo tego, że zeszło z nich powietrze jest naprawdę spore. Natomiast na szybko można obstawić win NJD i Bostonu, który ostatnio zaliczył lekki dołek.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Kurcze Panowie ale jedziemy, większość chyba się ostatnio wzbogaciła nieźle, mi też dzisiaj 3 kupony weszły. :p A dzisiaj Ottawa nie ma bata, na pewno przegrają bo ich streak to już masakra. Kurs nie za wysoki ale seria chyba zostanie przerwana. Jeszcze Boston, kurs tragedia ale może w końcu się przełamią. Jeszcze warta gry jest Florida na ML po kursie 1.95, bo Jersey też zbyt dobrze sobie radzi. ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No i los pogodzil mnie i JuanRomana ???? Mielismy remis, chociaz uwazam ze nie zasluzony...Duzo lepiej moim zdaniem zaprezentowalo sie Dallas! W sumie punkt dla niebieskich zdobyl bramkarz, bronil bardzo poprawnie. Co nie zmienia faktu iz kaski mi to nie zwroci ????
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Na dzis wybralem spotkanie:
Colorado Avalanche - Ottawa Senators 1 Nie wglebialem sie w statystyki, nie wiem tez nic o kontuzjach ale wiem jedno...ktos wreszcie musi zastopowac Ottawe! Sadze ze Colorado po ostatniej wygranej z Red Wings ma ku temu potecjal. Nie wiem z czego wynikla porazka Red Wings?! Z ich beznadziejnej postawy czy znakomitej gry Colorado, nie mniej jednak jakby nie bylo, zwyciestwo na Mistrzem, musi dac im kopa! Przelamali wreszcie passe i to nie z byle kim. Ottawa? Mowie dosc:p 5 razy z rzedu jak na ten klub to i tak za duzo! Ponadto grali wczoraj...nie wiem jak zaciekly byl ten mecz z Nashville ale napewno zmeczyli sie troche wiec tutaj upatruje szanse Colorado!
Kurs zacheca jak nabardziej. Boje sie tylko zeby nie bylo remisu...
Ale...jesli ma ktos jakies sugestie, tylko madre to prosze pisac, zanim postawie ???? !
pozdrawiam.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ja dzisiaj na Bruins. 3 wygrane z Carolina z biegu w tym sezonie z tego kazda roznica conajmniej 2 bramek. Zeby jeszcze do tego dodac to ze Misie mialy jeden dzien wiecej przerwy wiec nie powinno byc to problemem ze dzisiaj graja na wyjezdzie. Kurs tez zachecajacy nic tylko brac i ewentualnie dawac kontry:-D
Bruins - Carolina ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom