>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2008/2009- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wczorajszy mecz Chicago pokazał, że mimo duzych ambicji i młodocianego zapału nie są druzyną, która może nawiązać walkę z Detroit w długoterminowym pojedynku. Owszem jednostkowe spotkanie w sezonie może być dla nich udanym meczem, ale jak widać to tylko tylę na tą chwilę.
6:1 dla Skrzydeł jest podobnym ciosem do tego jaki zadały Pingwiny Huraganom. Jedynie można żałować, że wczoraj w bramce Blackhawks zabrakło Khabibulina, który co by nie mówić, jest zdecydowanie lepszy do swych zmienników. Huet chyba szybko nie zapomni tego co mu wczoraj zgotował np. Franzen (swoją drogą kapitalny strzał).
Myślę że również warto wspomnieć o Havlacie, który wczoraj bardziej &quot;na siłę&quot; został wpuszczony na lód i widać było u niego jeszcze lekką mgłę przed oczami, która po kolejnym upadku na lód bodajże w drugiej tercji zmroziła go do stóp.
Przewidywania przed pierwszymi spotkaniami zdają się w 100% zgadzać i drugi raz z rzędu w finale PO spotkają się Pitts i Red Wings. Oczywiście nie chce nikogo już skreślać ale naprawde ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz w którym drużyny obecnie prowadzące przegrały po 3 razy z rzędu.
Jutro spotkanie numer 4 w Carolinie i myślę że seria przedłuży się choćby o jeszcze jeden mecz. Chciałbym aby dla honorowego pożegnania Hurricanes odnieśli zwycięstwo, myślę że dla nich może to być pozytywny bodziec a i na pewno kibice będa im za to wdzięczni także uważałbym na peffkowanie z jutrzejsza wygraną Pingwinów :spokodfhgfh:


Popatrzmy jeszcze raz na biednego Havlata, swoją drogą nie widzę tu podstaw do wykluczenia z całego meczu :jezora:
http://www.youtube.com/watch?v=ZtiEgW1mWvw&amp;feature=related
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Popatrzmy jeszcze raz na biednego Havlata, swoją drogą nie widzę tu podstaw do wykluczenia z całego meczu :jezora:
dokładnie.
moim zdaniem czysty bodiczek,a ze Havlat sie zagapił to jego problem.
już bardziej nalezała się kara Byfuglien&#39;owi ,który od pierwszego meczu z RW szuka zaczepki a potem dostaje po mordzie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
⛔Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins (ML) ⛔
Typ : Carolina Hurricanes
Kurs: 2.15
Buk: Bet365
Ożywiona decyzja na temat serii meczów Penguins - Hurricanes w pewien sposób skłoniła mnie do napisania dłuższej analizy na temat meczu no 4. 3 zwycięstwa Pingwinów przekonały wszystkich, zaczęła się wręcz nagonka że Carolina &quot;przypadkowo&quot; znalazła się w finale konferencji. Dziś Hurricanes będą chcieli za wszelką cenę wygrać i udowodnić że nie przypadkowo zaszli tak daleko.
Szybkie zwycięstwo 4-0 nie jest Pingwinom niezbędnie potrzebne, wiedzą oni że Detroit już zaliczyli jedną przegraną z Chicago więc myśl że Red Wings będą mieli więcej czasu na przygotowania do finału jest raczej nieobecna. Przed dzisiejszym meczem z ekipy PIT dochodziły głosy że najwięcej na lodzie przebywać będzie linia no 2, szansę dostaną też linie 3,4 zaś dosyć oszczędnie w tej grze używane będą główne asy (Crosby Malkin) z linii no 1.
Kwestia bramkarska zaskoczyła w tej rywalizacji większość obserwatorów, Fluery gra lepiej niż jego odpowiednik w Carolinie czyli Ward, jest to sprawa co najmniej niespodziewana bo w opinii wszystkich a także i mojej Ward był najlepszym do tej pory Goaltenderem w PO. Może dziś Cam Ward znów przypomni nam o swoich umiejętnościach i o tym że dobrze czuje się w Play Off game, z pewnością chciałby żegnać się z własną halą w tym sezonie zaliczając SO co przy taktyce gry &quot;dla zabawy&quot; Pingiwnów nie wydaje się nie możliwe. Carolina potrzebuje na pewno dobrej gry swojego lidera, starszy z braci Staalów przez całe PO i większość czasu RS stanowił o sile tej ekipy, w tej serii nie pokazał jeszcze nic ciekawego, co więcej, wyżej oceniany jest jego młodszy brat który występuje w 3 linii ataku Penguins.
Bardzo dobra gra w przewagach Pingwinów również zaskoczyła Caroline, do tej pory czy to w pojedynkach z Flyers czy z Capitals, PIT bardzo słabo i powoli rozgrywali krążek w PP, w pojedynkach z Caroliną widać jednak że w tym elemencie dokonali sporej poprawy. Jednak Carolina również potrafi w PP grać i strzelać bramki czego do tej pory jeszcze nie specjalnie pokazała. Poprawa gry w &quot;specjalnych fragmentach&quot; to jedno z założeń które dziś Hurricanes muszą wypełnić żeby myśleć o wygranej. Patrząc jednak na ogól sezonu jest to bardzo możliwe bo w obu współczynnikach PP i PK byli lepsi od Penguins.
Odebrano już praktycznie szansę Carolinie na grę w wielkim finale NHL, nikt jednak nie może im odmówić szans na zwycięstwo w tym dzisiejszym meczu, prawdopodobnie ostatni wyjazd przed kibicami we własnej hali jest doskonałą motywacją do wygranej i nawet fakt przegrywania 3-0 w całej serii nie powinien wpłynąć negatywnie na morale zespołu CAR​
 
P 0

polskignom

Użytkownik
To nie jest mecz o nic dla Pens. Jesli dzis Pens, a jutro Det wygraja swoje mecze, to finaly rozpoczniemy z koncem maja. Jesli nie, to dopiero 10.06. Ten mecz ma duza wage dla Pens.
;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
To nie jest mecz o nic dla Pens. Jesli dzis Pens, a jutro Det wygraja swoje mecze, to finaly rozpoczniemy z koncem maja. Jesli nie, to dopiero 10.06. Ten mecz ma duza wage dla Pens.
;)
Witam kolegę, po Nicku poznaje chyba z &quot;innego&quot; forum, jeśli Twoja wypowiedź odnosiła się do mojej analizy to uprzejmie zawiadamiam że ja nigdzie nie napisałem że to mecz &quot;o nic&quot; dla PIT , mecze o nic w PO nie istnieją
 
P 0

polskignom

Użytkownik
Zle sie wyrazilem...chodzilo mi o fakt, ze Pens nie musza...niby nie musza, ale beda chcieli. Raczej Pingwiny beda sie baly takiej przerwy, a i pamietajmy o urazach w Det...niby Skrzydla dominuja, ale nie sadze, ze zaryzykuja oddac mecz no. 5. ????
No, zabawiam troche na innych forach ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Oczywiście że będą chcieli, trudno żeby nie chcieli wygrywać. Ale chcieć też bardzo będzie Carolina, w sezonie regularnym sprawa pomiędzy obiema ekipami była bardzo wyrównana, w PO ma skończyć się do zera ? Nic nie jest nie możliwe a jednak moim zdaniem warto uwierzyć w tej grze w Hurricanes.
Jeśli w wypowiedziach zawodników i trenerów PIT przewija się mniej więcej zdanie &quot;Pens just want to have fun&quot; to trudno nie wywnioskować że nikt o ewentualną porażkę do Pingwinów nie będzie miał pretensji ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks -&gt; Chicago Blackhawks - Team Total Goals - Over 2,5 - (OT and PS Included) [2,00] ⛔
Betsafe
Wczoraj poznaliśmy pierwszego tegorocznego finalistę, ekipa Pingwinów całkowicie zdominowała Caroline i szybko zajęła pierwsze miejsce w finale, czy dziś dołączy do nich zespół Detroit ? Być może, ale okupi to jak podejrzewam dużo większą walką, a być może rywalizacja ponownie przeniesie się do Chicago. Jeśli chodzi o braki w obu ekipach to mogą grać dziś decydującą rolę, mówię przede wszystkim o Red Wings, w ich szeregach dziś nie wystąpią dwaj gracze z pierwszej 5 a więc bardzo duże osłabienia, najlepszy (wg mnie) obrońca ligi Nicklas Lidstrom , oraz napastnik Pavel Datsyuk. Już raz w tej serii Detroit musiało dokonać korekt w liniach obronnych i właśnie te spotkanie padło łupem Chicago, Red Wings są niesamowicie zgrani w swoich liniach jednak takie przesunięcia mogą negatywnie odbić się na ich zdolnościach defensywnych , a jak wiemy Chicago lubi i musi w tym meczu atakować. Ze strony Blackhawks nieobecny będzie Havlat, tylko tutaj moje drobne wtrącenie się, po co grał w meczu No 4 ? Na siłę go wepchano tam na lód gdzie widać było że nie ma ochoty jeszcze wkładać łyżew. W bramce nadal Huet który dosyć nieszczęśliwie stracił w poprzednim meczu 4 bramki i zjechał zdenerwowany na siebie, dziś wróżę mu lepszy występ bo przecież jest całkiem niezłym goaltenderem, nie ustępującym w niczym chyba Khabibulinowi. W dotychczasowych dwóch meczach w Joe Louis Arena Chicago strzelało po 2 bramki, dziś czas na pokonanie tej bariery na co spokojnie młodą drużynę stać, jeśli żegnać się z PO to w stylu takim jaki prezentowali przez całą długość sezonu czyli z wieloma ładnymi bramkami.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zgodnie z przewidywaniami większości przed finałami konferencji niespodzianek nie ma. W finale zagrają tak jak przed rokiem Detroit Red Wings przeciwko Pittsburgh Penguins. Tak ułożyła się rywalizacja, że dla Detroit i Pittsburgha o wiele trudniejszą serię mieli w 1/2 konferencji niż w finałach. Właściwie dla obu drużyn była to rozgrzewka. Cały sezon NHL dla każdego klubu to wielka kampania. Tym, którym uda się wejść do PO zwieńczeniem jest finał Pucharu Stanleya.



Detroit Red Wings Vs. Pittsburgh Penguins
Detroit wygrało serię 4-1 z Chicago Balckhawks. Z kolei Pittsbutgh wygrało serię 4-0 z Caroliną Hurricanes.
Terminarz spotkań Finału Stanley Cup





Tak 5 sezonów temu Puchar dla Detroit podnosił kapitan Steve Yzerman.



Tak w zeszłym sezonie podnosił Puchar pierwszy raz w historii Europejczyk, kapitan Red Wings Nicklas Lidstrom.



Tak podnosił Puchar dla Pittsburgha kapitan Mario Lemieux w 1991 i 1992 roku.

Kto jako pierwszy z drużyny podniesie tym razem Puchar?
Nicklas Lidstrom (DET)

Sindey Crosby (PIT)


Powoli czas na finałową rywalizację o Puchar Stanleya.


W tym sezonie obie drużyny spotkały się dwa razy. Taka mała liczba spotkań jest oczywista ze względu na to, że obie drużyny są z różnych konferencji ;)
Mecz #1 Detroit - Pittsburgh-&gt; 6:6 6:7 po OT--&gt; &gt;&gt;&gt; LINK do podsumowania meczu &lt;&lt;&lt;
Mecz #2 Pittsburgh - Detroit-&gt; 0-3--&gt; &gt;&gt;&gt; LINK do podsumowania meczu &lt;&lt;&lt;

Tutaj Linki do meczów z poprzedniego finału Pucharu Stanleya.
&gt;&gt;&gt; MECZ #1 DET - PIT 4:0 &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; MECZ #2 DET - PIT 3:0 &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; MECZ #3 PIT - DET 3:2 &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; MECZ #4 PIT - DET 1:2 &lt;&lt;&lt;
&gt;&gt;&gt; MECZ #6 PIT - DET 2:3 &lt;&lt;&lt;
Aktualne kursy na rynku kto zdobędzie Puchar są w przedziale od @1,55 (unibet) do @1,71 (betsson) na Detroit, oraz w przedziale @2.15 (betsson) do @2,43 (pinnacle) na Pittsburgh.
Zapraszam do dyskusji :spokodfhgfh:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Vad ładnie wszystkich wprowadził w to co przed nami. Pierwszy mecz już jutrzejszej nocy o 2.00 czasu polskiego.
Osobiście mam nadzieję że będzie to naprawdę wyrównany finał bo podsumowując grę obu drużyn to każdy musi przyznać, że w swoich konferencjach nie mieli sobie równych.
&quot;Powtórka z rozrywki&quot; myślę że to dobry nagłówek na prolog przed daniem głównym.
Detroit Red Wings obecni obrońcy trofeum, drużyna uważana za kompletną pod każdym względem, nie raz zadziwiali, zaskakiwali swoją postawą jednak takie rzeczy tylko w regular season, ponieważ gdy przyszło im się mierzyć z tymi samymi ekipami w PO, obraz Skrzydeł uległ całkowitej zmianie. Nawet pomimo cięższych chwil jak choćby w konfrontacji z Anaheim, potrafili udowodnić że Mistrz jest jeden. Jak do tej pory na pewno wyróżniłbym Osgood&#39;a, który spisuje się bardzo dobrze i zbiera znakomite recenzję. Na wyróżnienie w mojej subiektywnej ocenie również zasługuje Hossa, Franzen i Cleary, którzy potrafili w odpowiednich momentach znaleźć drogę do bramki rywala.
Jeśli chodzi o wiadomości z obozu Detroit to warto wspomnieć o tym, że są lekko zawiedzeni tym, ze będą mieli tak mało dni przerwy ponieważ terminarz finałów został zmieniony na niekorzyść Skrzydeł. Jeśli chodzi o kontuzje i urazy, to już pewne jest że w pierwszym spotkaniu na pewno zobaczymy kapitana Lidstroma i Ericssona. W przypadku Datsyuka pewnych informacji na razie nie ma i decyzja ma zostać podjęta na kilka godzin przed spotkaniem.

Przenieśmy się teraz do rewelacyjnych Pingwinów u których większych kłopotów nie ma, a co najważniejsze liderzy zespołu czują się dobrze i na pewno są rządni rewanżu. Pittsburgh w finale to na pewno wielkie zaskoczenie dla niektórych kibiców NHL, przecież mozna by powiedzieć że ledwo co udało im się awansować do najlepszej ósemki, jednak w tym momencie warto sobie zadać pytanie czym były by tegoroczne PO bez tak znakomitej drużyny. Prawdziwa klasa i pełna wartość Pitts ukazuję się właśnie teraz. Właściwie nikt nie jest im straszny, nie boją się presji i wiedzą na co ich stać.Do tego kapitalny duet Malkin &amp; Crosby (obaj zdobyli po 28 pkt). Nie chce być posądzony o nadmierne wychwalanie Pingiwnów ale myślę że w porównaniu z zeszłoroczną drużyną, aktualny team jest o wiele mocniejszy i Detroit świetnie zdaje sobie z tego sprawę. Wynik 4:0 w finale konferencji z CAR nie jest przypadkiem. Wiele osób liczyło na Huragany jednak na dobrą sprawę oni nie byli w stanie nic zrobić, zostali sparaliżowani w najdotkliwszy sposób. Inna sprawa że dla mnie największym przegranym tej konfrontacji jest Ward ale to już inny temat.
Podsumowując nię będę się krył z moją sympatią, która na pewno jest większa do Pingwinów i im będę kibicował z całych sił inna sprawa że mogą być moim asem z rekawa w konkursie :-D
Mam nadzieję że zobaczymy coś jeszcze lepszego niż w I, II i III rundzie,a także hasło: &quot;Anything can happen&quot; bedzię towarzyszem kazdego spotkania:!:
Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Osobiście też sercem jestem za Pingwinami. Nie dlatego, że nie lubię Detroit, ale po prostu dlatego, że zasługłują na Puchar jak żadna inna drużyna. Z pewnością seria nie będzie tak krótka jak Finały Konfenencji. Liczę na minimum 6 spotkań, samych overów i wysokiej skuteczności Małkina i Crosby&#39;ego. Mój typ na finał: Pittsburgh 4-2.
A w przyszłym roku Puchar Stanleya powędruje tam gdzie jego miejsce, do Madison Square Garden, New York City :hokej:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mysle, ze final Detroit Red Wings Vs. Pittsburgh Penguins jest bardzo sprawiedliwy a zarazem ciekawy poniewaz sa to dwie znakomite ekipy, ktorych pojedynki odbywaja sie nie czesto. Zastanawiam sie jak to bedzie wygladac, poniewaz ekipa z Pittsburgh&#39;a dosc gladko rozprawila sie z Carolina i te 4-0 dalo napewno sporo sil i wiary Pingwina w koncowy sukces. Wreszcie zaczal grac jak na swoje mozliwosci Malkin, w polaczeniu z Crosby&#39;m daje nam to narazie najlepszy duet PO 2009.

DET to maszyna do wygrywania, zespol kompletny jak pisal Vader, co wiecej w meczu z Chicago pokazali, ze brak takich zawodnikow jak Lidstrom czy Datsyuk nie wplywa na oblicze druzyny. Bardzo ladnie zaczal grac Hossa, ktory w dwoch ostatnich spotkaniach przeciwko Blackhawks, wydawal sie byc kluczowa postacia na lodzie. Osgood, takze pokazal sie ostatnio z bardzo dobrej strony, bezbledna gra w OT przeciwko Chicago.

Jak juz pisalem zastanawiam sie jak Pingwiny wypadna w tym Finale przeciwko DET, z jednej strony pokonaly gladko Caroline 4-0, z drugiej mysle, ze same Huragany im w tym sporo pomogly. Druzyna Huraganow &quot;rozleciala sie&quot; wlasnie na final co sprawilo, ze nie byli nawet w stanie nawiazac walki z Pingwinami. Jednak caly szacunek dla wlasnie tego team&#39;u, poniewaz odwalili kawal dobrej roboty eliminujac Devils a zwlaszcza Bruins...

DET w Game 5 przeciwko Blackhawks widac, ze nie grali na 100%, a przynajmniej sprawiali wrazenie ze tak nie graja. Ciekawe czy gdzies podswiadomie wiedzieli, ze tej nocy &quot;skromnie&quot; wygraja, a moze mysleli juz o finale przeciwko Pingwina i nie chcieli sie forsowac...

Zapowiada sie wspanialy final, ktory mam nadzieje, ze trwac bedzie az do Game 7 a wygraja go Skrzydla!

Powodzenia:spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins -&gt; Pittsburgh Penguins - Team Total Goals - Over 2,5 - (OT and PS Included) [1,80] ⛔
Tobet
Pierwszy mecz finałowy za nami i już po tej grze można mieć pewne wyobrażenie tej rywalizacji. To co pierwsze rzuciło mi się w oczy to bardzo dobre, szybkie tempo jazdy hokeistów i przemieszczania się krążka, zazwyczaj za tymi faktami idzie też fakt że pada wiele bramek ale o dziwo wczoraj padł under. Obie ekipy oddały dosyć dużo strzałów a bramkarza wcale nie bronili jakoś fenomenalnie (zwłaszcza Fluery z którego winy moim zdaniem padły dwie bramki dla Red Wings) można więc mówić że obie drużyny były nieskuteczne. Pierwsza tercja to zupełna dominacja Red Wings ale o dziwo skończyła się remisem, w pozostałych dwóch odsłonach oglądaliśmy już wyrównane widowisko ale obie tercje przegrały Pingwiny. Jeśli Pingwiny poprawią skuteczność to nawiążą tu wyrównaną walkę z ekipą obecnych mistrzów, swoje okazje miał Crosby i Malkin jednak jeden jedyny raz wykorzystał okazje na zdobycie gola Fedotenko. Nie przewiduje tu powtórki scenariusza z tamtego roku czyli że Pingwiny w dwóch pierwszych meczach nie strzelą za dużo bramek, moim zdaniem ten dzisiejszy mecz może paść ich łupem chociaż Detroit może dużo skorzystać na chwiejne postawie Fluerego. Bramkarz PIT sprawia że napastnicy tego zespołu po prostu muszą zdobywać w każdym meczu minimum 3 bramki żeby myśleć o wygranej, Fluery bowiem z zadziwiającą regularnością wpuszcza bardzo dziwne bramki. Najlepiej punktujący zawodnik Play Off czyli Sid Crossby musi się obudzić i dać drużynie parę ważnych punktów, spokojnie stać go na over 1,5 punktu w każdym meczu. W Detroit całkiem nieźle prezentują się linie dalsze czyli 3 i 4, w tej kwestii również PIT musi się dostosować i zawodnicy typu Staal, Guerin, Kunitz muszą być bardziej kreatywni. Nie głupim pomysłem wydaje się dziś także gra na wygraną Pingwinów ML po wysokim kursie 2.20, lepiej czują się oni w tym sezonie na wyjazdach niż w Mellon Arena więc myślę że bardzo chcą wracać do domu z wynikiem rywalizacji 1-1. Detroit nadal bez Datsyuka i Drapera co na pierwszy rzut oka nie wpływa na ich postawę, ale w długoterminowej rozgrywce może być widoczne.
 
matred21 0

matred21

Użytkownik
Spotkanie:pittsburgh Penguins u Detroit Red Wings (Puchar Stanleya - 2. mecz)
Typ:1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) - PITTSBURGH
Kurs:2.20
Buk:BWIN
Analiza:
Głównym czynnikiem który skusił mnie do postawienia w tym meczu na zespół gości jest... wczorajszy mecz rozegrany miedzy tymi drużynami. Detroit wygrało co prawda 3:1 jednak w mojej opini niedokońca zasłuzenie. 2 niefortunne bramki biednego wczoraj bramkarza Pingwinów zadecydowały, jednak to było wczoraj i jestem przekonany że dziś bedzie on w 100% skoncentrowany i nie popełni tego typu błędów wkońcu to wielka klasa. Do tego brak we wczorajszym meczu skuteczności!!! Dzisiaj to musi sie zmienic i zmienie sie. Wczoraj gdyby ta sytuacja w 2T sam na sam weszła....ale to wiadomo że można gdybac.Dzis majac w pamieci zeszłoroczny pojedynek finałowy i pierwsze 2 przegrane mecze z pewnoscia pingwiny beda chciały to zmienic i zyskac przewage lodu. Tak wiec pierwsze lody wczoraj zostały przełamane, zawodnicy powinni sie troche bardziej w 2 meczu rozluznic i atak - zdecydowanie najlepszy w lidze calej wezmie góre i przełamie Det... wiem że ogólnie granie tego meczu jest bardzo ryzykowne, i wszelakie statystyki niewiele tu daje dlatego bardziej trzeba brac tu instynkt a ten mówi mi zdecydowaniee że Pin byc moze po dogrywce ale jednak przełamią detroit.
Dla ostrożnych na pewniaku pingwiny + 1,5 --kurs około 1.4
oraz do polecenia over5,5 pozdrawiam Go PENGUINS
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Goal&#39;a dla Pens zdobyl Ruslan Fedotenko, a nie Malkin.
Racja ???? Jak zwykle nie sprawdzam tak oczywistych rzeczy w pomeczowych raportach a sugeruje się tym co krzyczeli w pierwszej chwili komentatorzy ESPN
:spokodfhgfh:

Swoją drogą Fedotenko notuje bardzo dobrą rundę play off, jeśli utrzyma dobą dyspozycje z wcześniejszych meczy może sporo pomóc zespołowi PIT. Pytanie jeszcze czy całego dobra wytworzonego przez ten zespół nie spartaczy w prosty sposób Marc Andre Fleury ...
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Pittsburgh - Detroit
Typ:pittsburgh -1.5✅
Kurs:3,00
Bukmacher:Expekt
Analiza

Trzeci mecz Finału o Puchar Stanleya.Pittsburgh przegrywa w rywalizacji już 2-0 i przed nimi bardzo ciężkie zadanie,odrobienie strat i doprowadzenie do 2-2.Myśle ze dla Pittsburghu nie ma rzeczy niemożliwych,co pokazywali już w tych PO. Z Washington&#39;em odrobili strate,wychodząc z 0-2 na 3-2 i ostatecznie wygrywając 4-3.Z Caroliną rozprawili się w mgnieniu oka.Detroit nieperzentuje jakiegoś nadzwyczajnej formy,a i bramkarz Czerwonych Skrzydeł gdy jest ostrzeliwany potrafi się w prostej sytuacji pogubić.
Stawiam dziś na zwyciestwo Pens różnica 2 goli ponieważ jestem przekonany ze wygraja dziś to spotkanie.Dopiero w tym meczu zobaczymy silę Pingwinów,dopiero teraz zobaczymy zdecydowanie przeważającą ekipe z Pittsburgh&#39;a.Narazie słabym punktem jest bramkarz Pingwinów Fleury,który prezentuje mizerny poziom jak na Finał.
Oby dziś się zmotywował i zagrał tak jak w 4 meczu przeciwko Carolinie, gdzie poprostu był nie do zatrzymania.Gdy w bramce stoi pewny siebie bramkarz to ekipa Detroit jest spokojnie do ogrania,co pokazywały mecze Czerwonych Skrzydeł z Kaczorami.Wiec dzis będzie duzo zależało od Fleury&#39;ego,bo o zdobycze bramkowe Pingwinów jestem pewnien.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Zdarzenie: Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings
Typ: x
Kurs: 4,3
Buk:Centrebet
Jutro zostanie rozegrane trzecie spotkania finalu Pucharu Stanleya. Na razie po dwoch spotkaniach w Detroit zakonczonych 3:1 blizej zdobycia kolejnego tytulu sa Czerwone Skrzydla. Jednakze Pingwiny nie dadza sie latwo pokonac i sadze, ze u siebie zagraja duzo lepiej niz dotychczas. Jednakze sa oni juz pod dosc silna presja i moga wyniknac z tego rozne bledy, ktore zapewne wykorzysta doswiadczony zespol z Detroit. Jestem pewien, ze bedzie to bardzo emocjonujacy i wyrownany pojedynek, a zawodnicy stworza niezapomniane widowisko. Jestem pewien, ze Crosby, Malkin i ich koledzy beda za wszelka cene dazyc do kontaktowego zwyciestwa, lecz bedzie im je bardzo trudno wywalczyc ze starymi wyjadaczami druzyny Skrzydel. Stad tez moj dosc ryzykowny, ale mozliwy typ na remis.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings -&gt; Pittsburgh Penguins - Team Total Goals - Over 2,5 - (OT and PS Included) [1,65] ✅
Betsafe
Po raz drugi z kolei próbuję tego typu, bo wydaje mi się on jedną z najbardziej prawdopodobnych wersji na dzisiejszy wieczór, co ma niestety odzwierciedlenie w kursie który jest niższy niż kilka dni temu. Ekipa Pingwinów dziś w Mellon Arena bije się właściwie o wszystko, mecz o cały sezon rozegra się na oczach chyba całego hokejowego świata i jeśli tutaj Pingwiny nie zdołają strzelić minimum 3 bramek to zwycięstwo jest raczej sprawą tylko i wyłącznie złudnych marzeń. Bramkarz Detroit jest jak do tej pory pierwszoplanową postacią swojej ekipy ale nie ukrywajmy że Osgood trzyma formę głównie na własnym lodzie zaś na obcych terenach zaliczał w tym sezonie wiele poważnych wpadek, na nieszczęście obrona Detroit wygląda bardzo solidnie i w tym finale puściła dopiero 2 bramki. Nie chce mi się jednak wierzyć że Sid Crosby czy Malkin wyjdą z tej konfrontacji finałowej bez ważnej decydującej bramki, byłby to występ gorszy niż rok temu kiedy to i tak dosyć gładko Skrzydła odprawiły PIT. Teraz też ja osobiście nie mam złudzeń że Detroit są o krok od zdobycia Stanleya jednak charakter ligi NHL nakazuje Pingwinom walkę do końca, walkę o zwycięstwo dopóki krążek w grze, i mam nadzieje że dziś w końcu doświadczymy meczu overowego w tym finale bo takowy przydałby się bardzo, na razie bowiem widowiska w obu meczach były raczej średnie co z pewnością nie służy wizerunkowi ligi. Jeśli Penguins nie wykażą się tu walką, strzeleniem kilku goli i ładną grą to zapowiadane są zmiany w zespole, utrzymanie tylu dobrze opłacanych graczy w realiach Salary Cup jest mało możliwe więc zawodnicy grają też o swoją przyszłość w ekipie która bądź co bądź staje się regularnym uczestnikiem play offów i myślę że plany wybudowania wielkiego zespołu na miarę DET w Pittsburghu mają racje bytu. Plan na dziś to minimum 3 bramki, na Fleury&#39;ego nie ma co liczyć więc wątpię aby Pens zaczęli bronić minimalnego prowadzenia typu 1-0 , 2-1. Trzymam kciuki za wielki hokej tej nocy
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mamy już za sobą trzy spotkania finałowe po których wynik jest na korzyść Skrzydeł 2:1.
Subiektywnie oceniając te spotkania muszę napisać o dość przeciętnej grze Pingwinów jak do tej pory. W ich obronie może stanąć spotkanie numer trzy i trzecia tercja w której na szczęście pokazali grę na miarę prawdziwych finalistów. Jednak cofając się w tył to pierwsze dwa spotkania były dla mnie strasznie męczące. Ekipa z Pittsburgha w niektórych momentach raziła swoją bezradnością, co jak wiemy w potyczkach z Detroit kończy się bardzo źle, stąd też dwa razy po 3:1.
Nie można też zapomnieć o popisach Marc&#39;a który swoimi interwencjami przyczynił się do takiego stanu rzeczy.
Prawdziwym liderem ekipy Pingwinów póki co jest Malkin, w kazdym meczu daje z siebie 100% co przynajmniej skutkuje świetnymi podaniami otwierającymi. Dla przykładu ostatni mecz i 3 A.
Muszę się również przyczepić do człowieka, który w mojej osobistej ocenie w tych PO do czasu finałów radził sobie znakomicie, a teraz tak jakby zgasł, nie wiem czym jest to spowdowane jednak bez jego bramek Pingwiny nie zdołają wygrać tej rywalizacji, mowa oczywiście o Sidneyu.
Kilka słów o Detroit, na pewno powoli realizują plan, dziś kolejne spotkanie i jeśli wygrają to będzie koniec dla Pitts, trzeba zaznaczyć że w rozegranych spotkaniach nie grał Datsyuk i właściwie to w żadnym stopniu nie odbiło się na Skrzydłach, a w zapowiedziach na dzisiejsze spotkanie Datsyuk jest już przewidywany do składu więc boję się już pomyśleć jak Skrzydła teraz będą funkcjonowały.
Na pochwałę oczywiście zasługuje Chris Osgood, który w meczach u siebie pokazywał wielką klasę broniąc choćby akcję Malkina 1 on 1. Na pewno małym objawieniem jest Justin Abdelkader, który wbijał Pingwinom gwóźdź do trumny, zwłaszcza w drugim spotkaniu (swoją drogą postawa lini obrony w tej akcji to kuriozum).
Reszta zawodników gra na swoim poziomie, chociaż wydaję się że mogą nawet grać jeszcze lepiej ale powiedzmy sobie szczerze Pingwiny póki co nie zmusiły Skrzydeł do morderczego wysiłku.
Ostatnie spotkanie na pewno wlewa dozę optymizmu we wszystkich kibiców Pitts i jestem pewny że nadzieja w końcowy sukces nadal się tli.
Dzisiejsze spotkanie może być przełomowe dla losów konfrontacji, nawet w przypadku zwycięstwa Pingwinów. Mocno wierzę w to, że w końcu Crosby zaprezentuje swoje umiejętności w pełni i poprowadzi gospodarzy do zwycięstwa. Wiem, że moje spekulacje w tegorocznych PO są troszkę odmienne od rzeczywistości ale mam nadzieję że po dzisiejszej nocy wiara kibiców Pens będzie jeszcze większa tymi optymistycznymi słowami zakończę tego posta :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom