>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
bastianesta 0

bastianesta

Użytkownik
Ja bym zaproponował wygraną SJS (łącznie z dogrywką i karnymi). Wg mnie bardziej prawdopodobny ale zobaczymy ;)
Edit: Jednak mój typ okazał się błędny ????
 
sugarbear 0

sugarbear

Użytkownik
Co myślicie o tym meczu:
New York Islanders - Washington Capitals
Zastanawiam się nad zagraniem &quot;all in&quot; na wyspiarzy.. sezon zaczeli całkiem ładnie.. 9-6 w bramkach, 2 mecze- 2 zwycięstwa. Washington podobnie.. Licze na Rick`a DiPietro (2-0-0, 3.00 GAA, .897 SV%) i na to, że chłopaki coś z przodu ustrzelą.. nie wiem co myśleć, macie jakieś pomysły..​
 
bastianesta 0

bastianesta

Użytkownik
Ja bym proponował Detroit i Ottawa. Moim zdaniem Detroit po porażce z Chicago powinno teraz roznieść Edmonton, zwłaszcza że grają u siebie a Ottawa co najmniej po dogrywce i karnych. Oczywiście Ottawa ma 3 wygrane z rzędu i powinna przyjść kiedyś porażka ???? ale nie sądze żeby było to akurat dzisiaj.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Detroit Red Wings vs Edmonton Oilers
Analiza: Kto sie spodziewał porażki skrzydeł z Chicago? Chyba nikt. Ale teraz jest dobra okazja do zrehabilitowania się, bo grają u siebie z Edmonton. Niektórzy mówią że ładnie zaczeli sezon - no cóż, ja uważam że każdemu mogą wyjść 2 mecze, zwłaszcza z Philadellphią, najgorszą druzyną zeszłego sezonu. A Detroit juz pokazało jak gra u siebie - jeszcze raz przypominam mecz z Kaczkami, gdzie oddali 42 strzały przy 15 przeciwnika i tylko dobra postawa Bryzgalova uratowała ich od wygranej tylko 3:2. Ja po prostu nie widze innego wyniku niz wyraźna wygrana Detroit. 2 mecze i jeszcze żadnej wygranej bez dogrywki... pora na przełamanie.
Mój typ: 1 @ 1,60 ✅ (4:2)
Ottawa Senators vs New Jersey Devils

Analiza: Nie widzę w tej chwili żadnej drużyny która mogłaby rywalizować z senatorami jak równy z równym. Może jakiś team się wykształtuje się w dalszej częsci sezonu (Tampa? Pittsburgh? Detroit? Może Colorado?). Ale do rzeczy. Dzisiaj kolejna potyczka Ottawy na własnym lodowisku. Tym razem przyjezdni to diabły z New Jersey. Nie są w wybitnej formie, rozegrali 2 mecze - na początek przegrali z Tampą a potem wygrali ze słabiutką Floridą. Formacja defensywna (choc juz bez rafalskiego) i bramkarz New Jersey to ich największe atuty, jednak ofensywa (bez Gomeza) juz nie jest taka dobra. Dlatego spodziewam się mało bramek w tym meczu. Tymbardziej po tym co zaprezentował Gerber, bramkarz senatorów w poprzednim meczu. 35 obronionych strzałów i czyste konto w meczu z Rangersami, którzy przecież mają jeden z lepszych formacji ofensywnych w lidze. Ktoś tu mówił o passie senatorów i dzisiaj moze byc przerwana - 3 wygrane to jeszcze nie jest taka passa, przypominam ze na początku tamtego sezonu Buffalo wygrało 7 meczy z rzędu. Ostatni dwumecz miedzy tymi druzynami wydarzył się w maju i oba mecze wygrała Ottawa. Uważam więc że i teraz Senatorowie nie zawiedzą i przed własną publiką wygra ten mecz. Jednak ja ostrożny dam podpórkę.
Mój typ: 1X @ 1,31 ✅/ under 5,5 gola @ 1,65 ⛔ (4:2)
Mecz Islanderów z Washington odpusczam bo dla mnie tutaj moze sie zdarzyc wszystko...​
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Ottawa Senators vs New Jersey Devils :hokej:
Over 5.5
2.15
Expekt
Dziś o 21;00 na lodowisku Scotiabank Place Senatorzy będa podejmowały Diabły z New Jersey. Ottawa rozegrała dotychczas 3 spotkania i wszystkie wygrała w tym jedno po dogrywce - Toronto x 2 &amp; NY Rangers. Dwa z tych spotkań zakończyły sie underem. Diabły - w 2 spotkaniach raz wygrały raz przegrały. Najpierw przegrały z Błyskawicami z Tampy by później wygrać z Panterami. Co ciekawe oba spotkania zakończyły się underem (1:3, 4:1). Patrząc na spotkania poprzedniego sezonu, na 9 spotkań aż 7! zakończyło się underem. Wszystko wskazuje, że w dzisiejszym spotkaniu (zresztą jak w większości spotkań w tym sezonie NHL) znów zobaczymy mało bramek - lecz postawię w drugą stronę. W bramce senatorów kapitalnie spisuje się Martin Gerber - który na 3 spotkania stracił tylko 5 goli (GAA - 1.64, SV - 0.953%) i swoją wysoką formę powinien potwierdzić i w tym spotkaniu. Naprzeciw Gerbera - Martin Brodeur, jeden z moich ulubionych graczy. Rozegrał dotychczas jedno spotkanie z Tampa Bay (GAA - 2.00, SV - 0.913%) - i ciężko stwierdzić w jakiej jest formie. Jak wiemy, under/over czasem płata figle i w spotkaniu w którym spodziewamy się mało goli - na przekór losu pada ich grad i ja taki scenariusz dzisiaj widze - Diabły zostaną zdemolowane przez Senatorów.
✅ 4:2, ciekawy mecz - w nadchodzącym meczu Florida vs Devils dwójeczka ;- ]
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes ⛔ (wynik 1-7)
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin

Dzisiejszej nocy, o godzinie 01:00, Toronto Maple Leafs zmierzy się z zespołem Carolina Hurricanes. Oba zespoły zaczęły sezon podobnie. Wygrały 1 z 3 mecz, które rozgrywały, lecz to drużyna z Toronto musiała zostawić więcej potu na lodzie, gdyż rozgrywała 2 spotkania z drużyną Ottawy - faworytem do wygrania Wschodniej Konferencji. Ponadto w poprzednim sezonie to właśnie Toronto wygrało 3 z 4 meczy rozgrywanych z Caroliną. Dlatego w dzisiejszym meczu jestem skłonny postawić na win Toronto.

Ostatnie spotkania Toronto:

Toronto – Montreal 4:3 (OT)
Ottawa – Toronto 3:2
Toronto – Ottawa 3:4 (OT)

Ostatnie spotkania Caroliny:

Washington – Carolina 2:0
Carolina – Pittsburgh 4:1
Carolina – Montreal 2:3 (OT)

Spotkania H2H

Toronto – Carolina 6:1
Carolina – Toronto 1:4
Toronto – Carolina 1:4
Carolina – Toronto 3:4
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
popieram, aczkolwiek ja dla bezpieczeństwa dałem podpórkę. Carolina w ostatnim spotkaniu z Washington kompletnie nie zachwyciła i przegrała 0:2. Toronto mimo słabego bilansu gra nieźle, z ottawą walczyli jak równy z równym. Myślę że w tym meczu Toronto wygra.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę.


Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes ( wynik 1-7)⛔
Mój typ under 6
kurs BAW 1.70

W dzisiejszym meczu w bramce ,,Klonowych Liści&quot; stał będzie pozyskany z San Jose,Szwed Vesa Toskala.Vesa dobrze spisywał się w bramce w dotychczasowych spotkaniach (GAA 2.95,SVPCT 0.895 %).Bramki Hurricanes strzegł bedzie fenomenalny na początku tego sezonu młodziutki Cam Ward (GAA 1.98,SVPCT 0.946 %).Przednie formacje Carolina nie imponują forma strzelecką na 3 spotkania tylko 6 bramek.Najlepszym strzelcem zespołu jest niezastąpiony Eric Staal (2 gole,1 asysta).Niewiele wiecej bramek strzelili zawodnicy z Toronto,tylko 9.Najlepiej punktujacym w zespole jest Mats Sundin (1 gol,5 asyst!!!).Biorąc pod uwage obsade bramki,oraz dotychczasowe wyniki obydwu druzyn,skłonny jestem postawić na wynik under 6.Mój typ under 6⛔.


Wyniki ostatnich spotkań Carolina

07/10-07 NHL Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes 2:0
06/10-07 NHL Carolina Hurricanes vs. Pittsburgh Penguins 4:1
04/10-07 NHL Carolina Hurricanes vs. Montreal Canadiens 2:2 (2-3 OT)
29/09-07 NHL Preseason Carolina Hurricanes vs. Columbus Blue Jackets 1:1 (2-1 Pen)
28/09-07 NHL Preseason Columbus Blue Jackets vs. Carolina Hurricanes 0:3
26/09-07 NHL Preseason Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes 2:2 (3-2 OT)


Wyniki ostatnich spotkań Toronto.

07/10-07 NHL Toronto Maple Leafs vs. Montreal Canadiens 3:3 (4-3 OT)
05/10-07 NHL Ottawa Senators vs. Toronto Maple Leafs 3:2
04/10-07 NHL Toronto Maple Leafs vs. Ottawa Senators 3:3 (3-4 OT)
30/09-07 NHL Preseason Detroit Red Wings vs. Toronto Maple Leafs 4:0
29/09-07 NHL Preseason Toronto Maple Leafs vs. Detroit Red Wings 6:4
27/09-07 NHL Preseason Toronto Maple Leafs vs. Buffalo Sabres 2:7
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Spotkanie: Detroid Red Wings - Calgary Flames (wynik 4-2)
Typ: Under 5.5
Kurs: 1.75
Buk: BetGun

Analiza: Dzisiejszej nocy, w Detroit, o godzinie 01:35 , zmierzą się Detroit Red Wings z Calgary Flames. Faworytem tego meczu są hokeiści z Detroit. Zaczęli sezon od dwóch wygranych (jednej po OT) oraz jednej przegranej. Dwa z trzech spotkań rozgrywanych przez Czerwone Skrzydła zakończyły się wynikiem powyżej 5.5 gola. Drużyna z Calgary zanotowała jeden over i jeden under. Calgary nie wygrała jeszcze żadnego meczu w tegorocznym sezonie. Sądzę, że będą chcieli za wszelką cenę wygrać i nie odpuszczą tak łatwo. Między tymi drużynami w sezonie 2006/2007 padło 8 underów i tylko 2 overy. Mój typ na dzisiejszą noc -&gt; UNDER 5.5

Ostatnie spotkania Detroit:

Detroit - Edmonton 4:2
Chicago - Detroit 4:3 (OT)
Detroit - Anaheim 3:2 (OT)

Ostatnie spotkania Calgary

Calgary - Vancouver 3:4 (OT )
Calgary - Philadelphia 2:3
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Anaheim Ducks vs Boston Bruins
Analiza: W końcu po raz pierwszy w sezonie kaczki zagrają na własnym lodowisku. Na dodatek po kilkudniowej przerwie. Tym razem spotkają się z misiami z bostonu, 12 druzyny konferencji wschodniej z tamtego roku. Grają słabo, szczególnie na wyjazdach, na dodatek w meczach pre-season odwalili straszną kaszanę - wygrali tylko jeden mecz na sześć. Rozegrali już 2 mecze z czego wygrali tylko jeden z Pheonix, przedostatnią druzyną poprzedniego sezonu. Na dodatek są osłabieni - nie zagra Marc Savard, najlepiej punktujacy &quot;miś&quot; w poprzednim sezonie (95 pkt). Co prawda u kaczek tez jest sporo kontuzji, ale uważam że Anaheim ma duzo lepszy zespół i powinni w końcu wygrać u siebie i pokazać że Pucharu Stanleya nie zdobyli przypadkowo. Tymbardziej ze kolejna porażka byłaby już czwartą z rzędu...
Mój typ: 1 @ 1,70 ✅ (2:1)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Chicago Blackhawks vs San Jose Sharks :hokej:
San Jose Sharks
2.10
Expekt
O godzinie 2:30 naszego czasu na tafli Indian - United Center zawitają Rekiny. Chicago póki co ma 2 punkty, za wygrana po dogrywce 4:3 z Detroit. Mało kto spodziewał się takiego wyniku, ba po 2 tercji Detroit wygrywało 3:1. Czy Chicago po raz drugi na swojej tafli pokona wyżej notowanego rywala? Wg mnie nie. Choć San Jose póki co nie zachwyca (4 punkty, po 3 spotkaniach) z Indianami powinno sobie poradzić, co czynili w ostatnim sezonie 4-krotnie. Drugie spotkanie Chicago przegrało z Minessotą 1:0. Rekiny - rozegrały 3 spotkania na wyjeździe (dziś 4). Najpierw przegrały z Nafciarzami 3:2 po karnych, później wygrały z Vancouver 3:1 i przegrali znacznie z Lawinami 6:2. W poprzednim sezonie po 3 spotkaniach mieli już 8 punktów. Joe Thorton - jak zwykle jest najlepszym zawodnikiem przyjezdnych - 2 gole + asysta. Nienajlepiej wiedzie się Kazachowi Nabokov&#39;ovi - GAA - 3.16, SV 0.873%. Jednak patrząc na wszystkie spotkania przeciwko Chicago wygląda to już lepiej - GAA - 2.16, SV - 0.922%. Nieco lepiej po drugiej stronie Nikolay Khabibulin - tylko 4 stracone gole (GAA-1.94, SV-0.920%) - ale po dzisiejszym spotkaniu jego dorobek straconych goli powinień się powiększyć. Passa zwycięstw nad Chicago +7, najlepszy wynik biorąc pod uwagę drużyny z Konferencji Zachodniej. Dziś 8? Najprawdopodobniej.
✅ CHI 1:2 SJS
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Spotkanie: Nashville Predators – Phoenix Coyotes ⛔ (wynik 3-6)

Typ: Under 5.5
Kurs: 1.87
Buk: Bwin

Analiza: Na dzisiejszą analizę wybrałem mecz pomiędzy Predatorami z Nashille a Kojotami z Phoenix. Mecz ten rozegrany będzie o godzinie 02.00 w Nashville. Gospodarze bardzo dobrze zaczęli ten sezon od dwóch wygranych, oraz jednej przegranej. W tych meczach padł jeden over. Natomiast goście nie są za dobrą drużyną. W dzisiejszym spotkaniu bramki gospodarzy będzie bronił M. Tellqvist (GAA 2.52, SVPCT 0.896%), natomiast bramki gości, będzie strzegł C. Mason (GAA 1.99, SVPCT 0.939%). We wszystkich spotkaniach jakie zdążyli rozegrać w tym sezonie zanotowali undery. W sezonie 2006 – 2007 wszystkie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem poniżej 5.5 gola. W tym spotkania jestem skłonny postawić under 5.5.


Ostatnie spotkania Nashville:

St. Louise – Nashville 4:1
Nashville – Dallas 5:1
Nashville – Colorado 4:0

Ostatnie spotkania Phoenix:

Columbus – Phoenix 3:0
Phoenix – Boston 1:3
Phoenix – St. Louise 3:2
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
:hokej: Nashville Predators vs Phoenix Coyotes :hokej:
Analiza: W ciągu ostatnich 5 lat obie druzyny spotykały się na lodzie Predatorów tylko 7 razy. Tylko raz kojotom udało się ugrać remis, to wszystko. I to na dodatek w tych czasach, kiedy Nashville okupowało doły tabeli (dopiero po lokaucie w 2004 roku nagle zaczeli grac duzo lepiej), więc to tylko pokazuje jak słabe jest Phoenix. Praktycznie rzecz biorąc nie gra tam żaden hokeista z wyższej półki, no może od biedy mozna wspomnieć o Doanie. Najgorsza druzyna konferencji zachodniej w poprzednim sezonie, najgorsza druzyna w dywizji oceanu spokojnego od 4 lat. Są outsiderami ligi, jeśli chcą zacząć grać dobrze, to muszą przebudować cały skład. Co do Nashville - w tym sezonie wygrali 2 z 3 spotkan. Te 2 spotkania to mecze na własnym lodzie i były to efektowne wygrane - 4:0 z Colorado i 5:1 z Dallas. To świadczy o tym jak dobrze grają we własnej hali. W poprzednim sezonie na 41 spotkań &quot;domowych&quot; wygrali 28 meczy, a przegrali tylko 8 ( 4 wynik w lidze). W bramce drapieżników po stracie Vokouna (odszedł do Floridy) stoi Mason, który dobrze go zastępuje. Poniżej oczekiwań spisał się we wczorajszym meczu z St.Louis gdzie puscił 4 bramki, a Predatorzy przegrali mecz. To kolejny argument przemawiający za gospodarzami. Kolejny przegrany mecz, na dodatek u siebie z jedną z najsłabszych druzyn w lidze? Nie wierze w to i po prostu nie daje zadnych szans kojotom w tym spotkaniu.

Mój typ: 1 @ 1,70 ⛔ (3:6) :eek:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę


Ottawa Senators - Carolina Hurricanes (wynik 3-5)⛔
Mój typ 1
kurs BAW 1.90

Wspaniała seria Senatorów 5 meczy Win na początku sezonu wygląda imponująco.Jedno co prawda po OT. Mają szansę poprawić osiągniecie Buffalo 10 WIN pod rząd (łącznie z OT)Dziś bramk Ottawa bronił bedzieSzwajcar Martin Gerber (GAA 1.73 ,SV % 0.949 ,SO 1).Bramki Caroliny strzegł będzie młodziutki Cam Ward (GAA 1.66 ,SV % 0.951).Statystyki obydwu bramkarzy na początku sezonu sa imponujące.Carolina doskonale zagrała w ostatnim meczu pokonując,,Klonowe Liscie&quot; ,aż 7-1.Jednak ,według mnie są na straconej pozycji w grze z Senatorami.Ostatnie 3 bezposrednie spotkania wygrała Ottawa.W wspaniałej formie jest Daniel Alfredsson (5 goli,4asysty) a skutecznie jemu asystuje Jason Spezza (8 asyst).Mój typ 1.⛔


Wyniki ostatnich spotkań Ottawa.

Atlanta - Ottawa 1:3 10.10.2007
Ottawa - New Jersey 4:2 08.10.2007
Ottawa - NY Rangers 2:0 06.10.2007
Ottawa - Toronto 3:2 04.10.2007
Toronto - Ottawa 3:4 OT03.10.2007

Wyniki ostatnich spotkań Caroliny.

Toronto - Carolina 1:7 09.10.2007
Washington -Carolina 2:0 06.10.2007
Carolina - Pittsburgh 4:1 05.10.2007
Carolina - Montreal 2:3 OT0 3.10.2007
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Nashville Predators vs Phoenix Coyotes [1 tercja] :hokej: ⛔ 0:1
Nashville Predators
2.15
Expekt
O godzinie 2:00 naszego czasu mój ulubiony team NHL - Drapieżniki z Nashville na własnej tafli - Sommet Center podejmować będą Kojoty z Phoenix. Oba zespoły dotychczas rozegrały 3 spotkania, jednak to Nashville wygrało 2 przy jednym Phoenix. 2 wygrane na własnej tafli - Drapieżników - 5:1 z Dallas i 4:0 z Colorado - muszą robić wrażenie. Jednak wczoraj przegrana z St.Louis Blues 1:4 - jak powiedział trener, zostawili za dużo miejsce przeciwnikom i Mason musiał skapitulować 4-krotnie. Trzeba jednak o tym zapomnieć i skupić się na dzisiejszym przeciwniku, z którym u siebie nie przegrali od października 2002 - lecz wtedy Nashville byli chłopcami do bicia - klub założono w 1997 i trudno spodziewać się o dobre wyniki od razu. Teraz role się odwróciły i to Kojoty okupują od kilku sezonów dolne części tabeli. Do rzeczy - Phoenix zdołał wygrać inaugurujące spotkanie na własnej tafli z wczorajszymi pogromcami Predatorów - Blues 3:2. Później dwie przegrane - u siebie z Niedzwiadkami 1:3 i wczorajsze 3:0 z Columbus. Słabo wygląda ofensywa Kojotów przy Predatorach - 4 gole przy 10, z czego 9 u siebie. W spotkaniach, które Kojoty przegrały - w 1 tercjach także przegrywali i odwrotnie, w spotkaniach w których Drapieżniki wygrywały - 1 tercje również. A taki scenariusz dziś przewiduję, Predatorzy wygrają z Kojotami. Conieco o bramkarzach - w drużynie gospodarzy zapewne wystąpi dobrze spisujący się Chris Mason - GAA - 1.99, SA - 0.939 % (1 SO - 35 strzałów Lawin). W zespole gości najprawdopodobniej - Mikael Tellqvist - GAA - 2.52, SA - 0.896 %. Liderami Drapieżników są - Dawid Legwand (3G/1A) i Jason Arnott (2G/2A). Po cichu liczę na przebudzenie się Radka Bonka. W zespole gości - Shane Doan z dwoma asystami. Myśle, że za drobne można zaryzykować na 1 tercję, bo czasem to loteria (a było to spowodowane szybszym typem kolegi w Typach Dnia - panmv, oby obu nam się udało - bo 1 popieram jak najbardziej
;))
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: New York Rangers – Washington Capitals ✅ (wynik 3-1)
Typ: Under 5.5
Kurs: 1.80
Buk: BetGun

Analiza: Na dzisiejszą noc do dokładniejszego przeanalizowania wybrałem mecz pomiędzy New York Rangers’ami a Washington Capitals. W tym meczu mam zamiar postawić under 5.5, ponieważ bardzo przekonuje mnie do tego zespół z Washingtonu który ma bardzo dobrego bramkarza – Kolzig Olaf (GAA 0.50, SVPCT 0.981 %) oraz w swoich meczach zanotował same undery. Drużyna gospodarzy także wykazuje się małą ilością bramek. Pierwszy mecz pokazał Rangersów z bardzo dobrej strony. Wygrali oni wtedy z Floridą 5-2. Natomiast w następnych ich meczach nie było tak kolorowo. Najpierw przegrali z Ottawą (która idzie jak burza) a następnie NY Islanders, którzy też w tym sezonie jak na razie pokazują się z dobrej strony. W bramce gospodarz wystąpi dzis – Henrik Lundqvist (GAA 2.02, SVPCT 0.935 %). Washington wygrał wszystkie 3 mecze. Ich przeciwnikami byli: Atlanta, Carolina i NY Islanders. Sądzę, że w tym meczu drużyna gospodarzy będzie chciała wygrać za wszelką cenę i udowodnić na co ich stać, lecz niestety może im to pokrzyżować świetny bramkarz drużyny gości. Dlatego też stawiam na under 5.5 gola.

Ostatnie mecze Rangersów:

NY Islanders – NY Rangers 2:1
Ottawa – NY Rangers 2:0
NY Rangers – Florida 5:2

Ostatnie mecze Washingtonu:

NY Islanders – Washington 1:2
Washington – Carolina 2:0
Atlanta – Washington 1:3
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Dallas Stars – Calgary ⛔ (wynik 2:3 OT)
Typ: Over 5.5
Kurs: 2.25
Buk: BetGun

Analiza: Drugie spotkanie jakie wybrałem dzisiaj do przeanalizowania to mecz pomiędzy Dallas Stars a Calgary Flames. W tym spotkaniu proponuję postawić over 5.5 gola. Czynnikami, jakie przemawiają za tym, aby postawić na over w tym meczu, jest postawa gospodarzy, która jest drużyną overową. Dallas w tym sezonie rozegrało cztery mecze, z czego aż trzy zakończyły się dużą ilością bramek. Bramki gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu będzie bronił – Marty Turco (GAA 2.02 SVPCT 0.926 %) Natomiast drużyna z Calgary rozegrała trzy mecze, z czego dwa zakończyły się overem. Dodatkowym czynnikiem, który może przesądzić o wysokim wyniku jest bramkarz gospodarzy – Miikka Kiprusoff (GAA 3.59!!! SVPCT 0.871 %) W ubiegłym sezonie pomiędzy tymi drużynami aż w czterech meczach, z pięciu jakie rozgrywali padł wynik powyżej 5.5 gola. Podsumowując jestem skłonny postawić w tym spotkaniu over.


Ostatnie spotkania Dallas:

Dallas – Los Angeles 5:1
Nashville – Dallas 5:1
Dallas – Boston 4:1

Ostatnie spotkania Calgary:

Detroit – Calgary 4:2
Calgary – Vancouver 3:4 (OT)
Calgary – Philadelphia 2:3
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Colorado Avalanche – Columbus Blue Jackets ✅ (wynik 3-1)
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: Unibet

Analiza: Dzisiaj pod dokładną analizę podszedł mi mecz pomiędzy Colorado Avalanche a Columbus Blue Jackets. Mecz odbędzie się o 03.00. Zespół z Colorado rozpoczął ten sezon można powiedzieć bardzo dobrze. Umiała sprostać wyzwaniu silnych drużyn i wygrać między innymi z San Jose oraz Dallas. Mecze, które wygrało Colorado, były to mecze u siebie. Na wyjazdach się jeszcze nie zdążyli popisać. Przegrali oby dwa mecze: z St. Louis 4:1 oraz Nashville 4:0. Dzisiaj bramki gospodarzy będzie strzegł Peter Budaj (GAA 3.29, SVPCT 0.890 %). Ich przeciwnicy wygrało dwa swoje mecze, które odbyły się na lodowisko Columbusów. Na wyjeździe przegrali mecz z Minnesotą 3:2. Drogi do bramki będzie strzegł Pascal Leclaire. Na cztery spotkania jakie drużyny rozgrywały między sobą w sezonie 2006/2007 aż trzy razy wygrała drużyna z Colorado. W tym meczu skłaniam się postawić na Colorado, myślę, że będzie w tym meczu zacięta walka, z której zwycięską ręką wyjdzie drużyna Colorado.

Ostatnie spotkania Colorado:

St. Louis – Colorado 4:1
Colorado – San Jose 6:2
Nashville – Colorado 4:0

Ostatnie spotkania Columbus:

Columbus – Phoenix 3:0
Minnesota – Columbus 3:2
Columbus – Anaheim 4:0
 
misiek_ik1 0

misiek_ik1

Użytkownik
NY Rangers -Ottawa 2 2,40
NY Rangers-Ottawa
typ: 2 ✅( 1-3 )
kurs:2,40

Dzisiaj poddałem do analizy mecz Ny Rangers-Ottawa.
Moim zdaniem nie ma teraz drużyny która będzie w stanie przerwać dobrą passę Ottawy. Nie sądzę żeby byli to Rangersi. Ottawa w konferecji wschodniej zajmuje 1 miejsce a Ny Rangers 8. Noc z soboty na niedziele będzie należec do Ottawy. Ottawa już raz w tym sezonie pokonała ich 2-0.

Wszystkie spotkania Ny Rangers z Ottawą:



W 33 spotkaniach Ottawa wygrywała aż 22 razy prz czym Ny Rangers tylko 8, a 3 razy padł remis. Statystyki wyraźnie przemawiają za Ottawą.

Ostatnie spotkania Ottawy:
Ottawa - Carolina3:5
Atlanta - Ottawa1:3
Ottawa - New Jersey4:2
Ottawa - NY Rangers 2:0
Ottawa - Toronto3:2
Toronto - Ottawa3:4OT
Ostatnie spotkania Ny Rangers :
NY Rangers - Washington 3:1
NY Islanders - NY Rangers2:1
Ottawa - NY Rangers2:0
NY Rangers - Florida5:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom