>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
misiek_ik1 0

misiek_ik1

Użytkownik
] NY Rangers-Ottawa
typ: 2 ✅
kurs:2,40✅

Dzisiaj poddałem do analizy mecz Ny Rangers-Ottawa.
Moim zdaniem nie ma teraz drużyny która będzie w stanie przerwać dobrą passę Ottawy. Nie sądzę żeby byli to Rangersi. Ottawa w konferecji wschodniej zajmuje 1 miejsce a Ny Rangers 8. Noc z soboty na niedziele będzie należec do Ottawy. Ottawa już raz w tym sezonie pokonała ich 2-0.

Wszystkie spotkania Ny Rangers z Ottawą:


W 33 spotkaniach Ottawa wygrywała aż 22 razy prz czym Ny Rangers tylko 8, a 3 razy padł remis. Statystyki wyraźnie przemawiają za Ottawą.

Ostatnie spotkania Ottawy:
Ottawa - Carolina3:5
Atlanta - Ottawa1:3
Ottawa - New Jersey4:2
Ottawa - NY Rangers 2:0
Ottawa - Toronto3:2
Toronto - Ottawa3:4OT
Ostatnie spotkania Ny Rangers :
NY Rangers - Washington 3:1
NY Islanders - NY Rangers2:1
Ottawa - NY Rangers2:0
NY Rangers - Florida5:2[/quote]
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Nashville Predators vs Calgary Flames
Nashville Predators
2.25
Betsson
Za niecałą godzinę Drapieżniki z Nashville podejmą na własnej tafli Płomienie z Calgary. Po dwóch okazałych zwycięstwach Nashville u siebie z Colorado 4:0 i Dallas 5:1 przyszła dość nieoczekiwana porażka z Kojotami z Phoenix 3:6. Calgary w tym sezonie nie zachwycają - tylko jedno zwycięstwo na 4 spotkania - 3:2 OT z Dallas na wyjeździe. Wcześniej 2:4 z Detroit na wyjeździe i 2 porażki u siebie - z Vancouver 4:3 OT i Philadelphią 2:3. Predators zapewne będzie chciało zmazać plamę porażki z Kojotami - lecz nie będzie to łatwe, jak widać Calgary nieźle radzi sobie w ofensywie i w każdym spotkaniu strzela conajmniej 2 gole. Dobrze musi spisać się Mason, który po 2 pierwszych spotkaniach wypadł genialnie - by w dwóch następnych puścić 9 bramek (GAA - 2.87, SV - 0.905%). W końcu obudził się nowy nabytek Predatorów - Radek Bonk i w spotkaniu z Kojotami 2 razy znalazł drogę do bramki. Ostatnie dwa sezony to srogie lanie Calgary przez Nashville - na 8 spotkań, 7 wygranych i porażka po dogrywce. Wszystkie cztery spotkania na Sommet Center na korzyść Drapieżników. Dobra passa przeciwko Płomieniom będzie trwała nadal? To się okaże, dla mnie 1.
⛔ 4:7
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Anaheim Ducks – Minnesota Wild ⛔
Typ: 1
Kurs:
Buk: BetGun

Analiza: W dzisiejszej ubogiej oferty bukmacherów zdecydowałem się przybliżyć Wam mecz pomiędzy Kaczkami z Anaheim a Dzikusami z Minnesoty. Drużyna gospodarzy słabo zaczęła ten sezon. Na sześć meczy, które rozgrywali wygrali jedynie dwa mecze, które na dodatek rozgrywane były na lodowisku Anaheim. Nasuwa mi się myśl, że Anaheim nie potrafi grać na wyjazdach, a w dzisiejszym meczu to oni są gospodarzami. Natomiast Minnesota wygrała trzy z trzech meczy, które rozgrywała. Nie grali oni jeszcze na wyjeździe. Ciekawostką jest również to, że w sezonie 2006/2007 prawie wszystkie mecze rozgrywane pomiędzy tymi drużynami wygrywali gospodarze. Myślę, że Anaheim po raz trzeci pokaże, że na własnych terenie jest nie do pokonania, a Minnesota w pierwszym meczu wyjazdowym ulegnie Kaczorom.

Ostatnie mecze Anaheim:

Anaheim – Boston 2:1
Pittsburgh – Anaheim 5:4
Columbus – Anaheim 4:0

Ostatnie mecze Minnesoty:

Minnesota – Edmonton 2:0
Minnesota – Columbus 3:2
Minnesota – Chicaga 1:0
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Rzeczywiście, ale grała z drużyną Phoenix, strasznie sie męcząc. Ledwo co wygrała 2:3. Czyli najwyższy czas na ich porażkę. Jestem przekonany iż dzisiejsza noc pokaże, że Anaheim przerwie świetną passe Minnesoty.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Anaheim znowu po dłuższej przerwie bedzie grac u siebie. Do gry powraca Bertuzzi, najprawdopodobniej tez w bramce zobaczymy Giguere&#39;a (chociaz tzreba przyznac ze i Bryzgalov nieźle sobie radzi). Co do Minnesoty to uważam że ich seria 4 zwyciestw skonczy sie dzis w nocy. Na dodatek wczorajszej nocy grali wyjazdowy mecz z Phoenix (z którymi mieli kłopot) więc sądze, że mogą być zmęczeni podróżami. Anaheim miało duzo czasu by przygotować się do tego meczu. Na dodatek w Minnesocie atmosfera jest taka sobie - 2 dni temu mówiło się o konflikcie zainstałym między Demitrą (jeden z głównych graczy dzikusów) a trenerem. Nie powinno tez pasc duzo goli.
Mój typ: 1 @ 2,10 / under 5,5 @ 1,60 (0:2)


VS

Analiza: Detroit w dotychczasowych 5 meczach przegrali 2 razy i to z Chicago (chociaz w obu meczach wygrywali nawet dwoma bramkami). Zlekceważenie rywala? Byc moze. Dzisiaj zagrają z LAK którzy grają po prostu tragicznie w obronie - dotychczasowe 5 meczy i stracone 23 bramki (!!!). Statystyki również przemawiają za skrzydłami - od 2003 roku w kilkunastu meczach Królowie wygrali tylko raz.​
Mój typ: 2 @ 1,95 (1:4)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę na szybko.


Los Angeles Kings - Detroit Red Wings
Mój typ over 5,5 (wynik 1-4)⛔
kurs BAW 1.83

Typ pisany w biegu.W bramce Kings stanie dziś Jason LaBarbera,który w dwóch dotychczasowych meczach spisywał się beznadziejnie.W dwóch meczach przepuścił,aż 9 goli (GAA 4.5,SV% 0.827%).W starciu z takimi napastnikami jak Henrik Zetterberg (3 gole,6 asyst) oraz Tomasem Holmstromem (4 gole,1 asysta)jest na straconej pozycji.Tym bardziej,że Kings jest drużyną ,która straciła najwięcej bramek ze wszystkich zespołów NHL.Mój typ over 5.5.⛔


P.S.Jednak bronił Bernier...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Anaheim - Minessota
Dzisiaj 2 mecze i myślę, że po wczorajszym dniu w którym mało było niespodzianek dzisiaj bukmacherzy mogą sobie to nadrobić.

:hokej: Anaheim - Minessota
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,90 (Expekt) ✅

Nie wiem skąd u wszystkich taki hurraoptymizm w stawianiu na gospodarzy ... Kaczory to bez kilku ważnych zawodników, którzy zdobyli tytuł nie ta sama drużyna. Zgodzę się z tym, że w obronie grają nadal dobrze jednak siłą rażenia nie jest już taka sama. Typ ten to przede wszystkim propozycja &quot;for fun&quot; nie do grania za większe sumy ... Rolston, Gaborik a szczególnie ten drugi ... Dzisiaj liczę na dobrą dyspozycję obu tych zawodników ... Wiem, że H2H nie daje mojemu typowi zbyt wiele szans jednak ja stawiam według dyspozycji obu drużyn i ich potencjału. W tej chwili moim zdaniem zespoły grają podobnie jednak &quot;Dzikusy&quot; mają większe ambicje i mam nadzieję, że to zmobilizuje ich do walki ... Poza tym nie wiem jak można wypisywać, że Minessota męczyła się z Phoenix ? Po pierwsze grali na wyjeździe. Po drugie Phoenix to już nie są chłopcy do bicia co udowodnili chociaż by w meczu z Nashville . Typując w tym spotkaniu 1x2 można trafić na tykającą bombę jednak jeśli chodzi o ilość goli to myślę, że tutaj niespodzianki być nie powinno ... Jednak czy kurs w okolicach 1,60 na under jest wart tego ryzyka ? Moim zdaniem nie i poprzestanę na jednym typie.
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Anaheim Ducks – Detroit Red Wings ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.70
Buk: Bwin

Analiza: Dzisiaj zdecydowałem się przeanalizować spotkanie pomiędzy Kaczorami z Anaheim a Czerwonymi Skrzydłami z Detroit. Wczoraj błędnie wytypowałem wygraną Anaheim, jednak dzisiaj mam zamiar postawić przeciwko im. Gospodarze bardzo słabo zaczął ten sezon. Wygrali oni jedynie dwa mecze na siedem. Osłabieni są głównie brakiem ich świetnych graczy jakimi są niewątpliwie: S.Niedermayer oraz M. Schneider. W bramce gospodarzy zobaczymy dzisiaj: Ilya Bryzgalov (GAA 2.68 SVPCT 0.903 %) Detroit oprócz dwóch porażek z zespołem z Chicago wygrało wszystkie swoje mecze. Zdążyli oni zmierzyć się na rozpoczęcie swego sezonu z Kaczorami, z którego to spotkania wyszli zwycięską ręką. Wygrali oni 3:2 po OT. Dzisiaj ich bramki strzegł będzie Dominik Hasek (GAA 2.11 SVPCT 0.907 %). Sądzę, że dzisiejszej nocy zobaczymy jak zawsze pomiędzy tymi drużynami niezwykłą walkę, lecz w tym meczu postawie na zwycięstwo Detroit Red Wings.

Ostatnie spotkania Anaheim:

Anaheim - Minnesota 0:2
Anaheim - Boston 2:1
Pittsburgh - Anaheim 5:4

Ostatnie spotkania Detroit:

Los Angeles - Detroit 4:1
Detroit - Chicago 2:3
Detroit - Calgary 4:2
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Po pierwsze chciałbym sprostować jedną sprawę. To, że trafiłem mini niespodziankę typując na Minessotę nie oznacza, że jestem jakiś mega typerem ... Bo otrzymałem 2 czy 3 PW w których userzy pisali żebym podał typy to zagrają grubo ;) Otóż ostrzegam bo granie cudzych typów często nie popłaca a ja piszę analizy nie dlatego, że chcę Was namówić do tego typu tylko sugeruję Wam co ja o tym myślę i tyle.
Dzisiaj znów oferta nie obfituje w dużą ilość spotkań, ale nad pewnymi typkami się zastanowimy ;)

:hokej: Buffalo - Toronto
Typ: 1 ⛔ , Pierwszy gol - Buffalo ⛔ , Over 6,5 ✅
Kurs: 1,85 , 1,65 , 2,00 (Expekt)
Buffalo po niezbyt udanym początku w końcu powraca na dobry tor i zaczyna &quot;demolować&quot; rywali. Przede wszystkim respekt wzbudza u mnie wygrana Buffalo z Washingtonem aż 7-3. To prawda, że mecz meczowi nierówny jednak trzeba przyznać, że Washington na początek sezonu przygotowany jest bardzo dobrze. Przede wszystkim Buffalo lubi szybko strzelić bramkę a później stopniowo dobijać rywala dlatego jeden z moich typów jest na strzelca pierwszej bramki. Co do ilości goli to obie ekipy prezentują bardzo ofensywną grę i lubią sobie postrzelać. Jednak ktoś powie, że 7 bramek to dużo ... Tak zgadzam się z tym, ale wiem również, że Toronto lubi sobie pograć agresywnie co prowadzi do kar a nie zapominajmy o tym, że Buffalo w tym sezonie jeśli chodzi o strzelanie bramek w PP jest dosyć skuteczne ... Doliczając do tego kilka goli Toronto te 7 bramek powinno spokojnie się uzbierać ;) Jednak ilość goli to tak jak zawsze mówię loteria ... Jeszcze chciałem dodać coś o gościach ... Mianowicie grają oni w kratkę. Jednego dnia przegrywają 7-1 aby na drugi dzień zwyciężyć 8-1 ;) Tak więc to też należy wziąć pod uwagę ... Mimo to ja nadal podtrzymuję swoje zdanie i myślę, że Buffalo wygra bezproblemowo.

:hokej: Vancouver - San Jose
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,35 (Expekt)
Kilka dni temu obie ekipy spotkały się ze sobą i wygrało San Jose 3-1. Jednak mecz meczowi nierówny, dlatego też dzisiaj jestem skłonny zaufać ekipie gospodarzy, która po 2 zwycięstwach nad Edmontonem będzie mam nadzieję na tyle podbudowana, że ogra ekipę gości. Łatwo o to nie będzie, gdyż SJ po ostatniej kompromitującej porażce z Bostonem na &quot;własnych śmieciach&quot; będzie chciała coś udowodnić. Jednak czy ta kompromitacja to nie efekt dosyć przeciętnej gry ? Moim zdaniem po części tak bo gdzie jest ta ekipa SJ, która rok temu grała świetnie w obronie tracąc bardzo mało bramek i wykorzystując dużo PP. Oczywiście jest to dopiero początek sezonu i nie mam co osądzać formy drużyn jednak tak jak mówię taka jest moja opinia.W poprzednim spotkaniu między tymi ekipami gospodarzom zabrakło chyba zimnej krwi w 1 tercji, gdyż dając sobie wbić 3 bramki na początku już siebie pogrzebali ... SJ to ekipa świetnie broniąca się więc po takiej przewadze musieli tylko utrzymać wynik i to się im udało ... Myślę, że dzisiaj scenariusz potoczy się inaczej i jeśli goście nie nastrzelają szybko kilku bramek to gospodarze odniosą nie łatwe, ale jednak zwycięstwo ...

Co do ostatniego spotkania, czyli Anaheim - Detroit cały dzień po głowie chodzi mi remis jednak nie odważę się tego zagrać gdyż takie mecze to tak jak już ostatnio wspominałem tykająca bomba czekająca aż ktoś ją odpali ;) Jednak tak jak mówię jeśli już miał bym typować to najbardziej prawdopodobnym wynikiem dla mnie jest remis ;)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Philadelphia Flyers – Atlanta Trashers ✅
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: BetGun

Analiza: Dzisiaj mam zamiar postawic w meczu pomiędzy Philadelphia Flyers a Atlanta Trashers na zwycięstwo gospodarzy. Są oni drużyną, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Z dorobkiem trzech wygranych i tylko jednej przegranej. Ostatnio pokonali u siebie NY Islanders 3:1. Przegrali oni jedynie na wyjeździe z Edmontonem. Natomiast ich przeciwnicy – Atlanta – jest bardzo słabą drużyną. Nie wygrała ona jeszcze ani jednego meczu!!! Ma na koncie 5 porażek i zajmuje ostatnią lokatę w tabeli. Bardzo wysoko przegrywają, gdy grają na obcej tafli. Między innymi z Buffalo 6:0 i z Tampa Bay 5:2. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie i znacząco wygra drużyna gospodarzy. Na dodatek bramkarz, który dzisiaj będzie strzegł bramki gości jest „troszkę” słaby. Lubi on wpuszczać średnio 4.60 bramki na mecz. Natomiast bramkarz gospodarzy spisuję się zdecydowanie lepiej od niego. W sezonie 2006/2007 drużyny te spotkały się czterokrotnie, gdzie aż trzy spotkania wygrała a jedno dopiero po OT. Mój typ w tym spotkaniu to wygrana Philadelphi Flyers.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: Philadelphia - Atlanta
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,85 (Expekt)
Po pierwsze chciałbym sprostować jedną rzecz ... Atlanta nie jest słabą drużyną tylko akurat początek sezonu to w ich wykonaniu falstart. Jednak nie ma co przekreślać ich szans bo zawodników mają dobrych i jak przyjdzie czas to zaczną zapewne grać swoje. Przede wszystkim Atlanta pozwala przeciwnikom na zbyt wiele jeśli chodzi o akcję ofensywne co powoduje, że ich bramka jest wielokrotnie ostrzeliwana a bramkarz to tylko człowiek i błędy też popełnia. Prawdopodobnie nie zagra jeszcze Hossa co jest dużym osłabieniem dla drużyny gości. W spotkaniu tym typuję na zwycięstwo gospodarzy jednak obawiam się tego, że 5 porażek z rzędu dla Atlanty to już za dużo ...
:hokej: Montreal - Florida
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,80 (Expekt)
W spotkaniu tym jako faworyta upatruję drużynę gości. Początek sezonu w wykonaniu panter dość niemrawy jednak później przyszły 2 zwycięstwa z rzędu i to tak na prawdę moim zdaniem pokazuje siłę tej drużyny w obecnym sezonie. Mam nadzieję, że w bramce Floridy na swoim normalnym poziomie zacznie grać Vokoun. Obie ekipy praktycznie w najmocniejszych składach co zapowiada bardzo zacięty mecz. Montreal jeśli wygrywa to dosyć szczęśliwie a każdy ich wynik jest na styk ;) Na razie niczym nie zaskoczyli, ale kto wie może jeszcze pokażą na co ich stać. Jednak nie dzisiaj i nie z panterami takie jest moje zdanie ...

:hokej: Colorado - Calgary
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,05 (Expekt)
Ekipa gospodarzy jak na razie w domu niepokonana a co ważniejsze, że każde spotkanie na własnej tafli wygrywa pzekonywująco. Przede wszystkim zwycięstwo nad SJ aż 6-2 może robić wrażenie ... Co do gości to nadal nie jestem przekonany co do ich gry ... Niby coś tam wygrywają, ale to wciąż nie ta sama drużyna co przed rokiem. Może jeszcze się przebudzą ? Zobaczymy ... Jedyne wartościowe zwycięstwo według mnie które odniosło Clagary to z zespołem Dallas Stars. Gwiazdy w tym sezonie grają solidny hokej i ograć ich to spore wyzwanie. Biorąc pod uwagę H2H typ powinien wejść na około 75 - 80 % jednak jeśli sport opierał by się tylko na suchych statystykach to każdy byłby bogaty ... a przecież tak nie jest ... Zaufam niezłej dyspozycji strzeleckiej drużyny z Colorado i postawię na nich ... Interesująco wygląda jeszcze jak dla mnie Under 5,5 jednak w ilość goli już się nie bawię ;)

Pozdrawiam P atro ;)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Philadelphia vs Atlanta @ X2 - 1.90 / Expekt
Ja czuje w kościach że Atlanta dziś się przełamie, bo ileż można przegrywać? Sezon temu to Philadelphia była outsiderem, ostatnie 30 miejsce - a Atlanta wygrała Southeast dywizję. Oglądając mecz z Diabłami, musze stwierdzić to co Patro - za dużo swobody w defensywie - stracili aż 6 bramek, ostatnią w ostatniej minucie - zresztą w osłabieniu. Trashers strzeliło w tym spotkaniu 5 bramek - więcej niż w 4 poprzednich meczach. Fakt - słaba Philadelphia zdołała wygrać 4-krotnie z Atlantą, ale w tym sezonie już nie takie passe były przełamywane, nic mnie nie zdziwi. Osobiście postawiłbym X2, po kursie 1.9.
4:0 ⛔
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Mecz: Anaheim Ducks - Nashville
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Data i godzina: 17/18.10.2007r., godz 4:05 (noc)
Rodzaj zakładu: Kto zwycięży? (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Typ: Anaheim Wynik: 3:1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bwin
Uzasadnienie typu:
Obrońcy Pucharu Stanley&#39;a, team Anaheim Ducks podejmują rozczarowującą w tym sezonie ekipę Nashville. Zespół &quot;Mocarnych Kaczorów&quot; na początku sezonu 2007/2008 bardzo dobrze spisuje się na własnej tafli. Natomiast goście tego spotkania grają slabo zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Ponadto Nashville dwa ostatnie spotkania przegrywał. Grając we własnej hali ulegli kolejno Phoenix i Calgary. Jak można zauważyć, &quot;Predators&quot; przeżywają kryzys i nie sądzę, by odblokowali się na dobrze grającej drużynie z Anaheim.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dzisiaj nie będę się aż tak rozpisywał bo po prostu czas na to nie pozwala ;)
:hokej: Pittsburgh - New Jersey
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,10 (Betfair)
Malkin i Crosby zaczynają grać na swoim poziomie ... Mecz ten to zetknięcie 2 różnych stylów gry. Gospodarze grający efektownie i ofensywnie i goście grający totalną destrukcję w defensywie ... Który styl okaże się dzisiaj zwycięski ? Moim zdaniem będą to pingwiny ponieważ nie tylko grają dobry hokej, ale jestem pewien, że będą chcieli zmazać plamę po porażce z Montrealem na własnej tafli. Nie oszukujmy się ... dla pingwinów atut własnego lodowiska jest bardzo ważny i myślę, że postarają się to skrupulatnie wykorzystać ogrywając nie bez problemów, ale jednak ogrywając New Jersey ...
:hokej: Anaheim - Nashville
Typ: 1 ✅ , 1 ✅ ( handicap 0:1,5)
Kurs: 1,96 , 2,54 (Betfair)
Kaczory w ostatnim meczu pokazały, że potencjał jeszcze pozostał i łatwo w tym sezonie się nie poddadzą ... Dla kaczorów jest to ostatnie spotkanie u siebie bo później czekają ich 2 wyjazdowe spotkania ... Dobrze by było wygrać, aby podnieść morale i poczuć się pewniej ... Ale czy same chęci wystarczą ? Moim zdaniem tak ... Ekipa z Nashville powoli zaczyna się sypać ... Z początku sezonu grali nawet przyzwoicie jednak teraz z meczu na mecz grają co raz to gorzej ... W ofensywie spisują się jeszcze jako tako, ale defensywa to ewidentnie już ich zmora ... Mam nadzieję, że kaczory w końcu pokażą jak gra się skutecznie w ataku i na 0 w obronie ... Dzisiaj jest to jak najbardziej możliwe bo Nashville kaczorom ewidentnie &quot;leży&quot; jako przeciwnik ... Dlatego też zaufam dzisiaj gospodarzom i chociaż nie jestem do końca przekonany czy grają to co dawniej zaryzykuję ...
:hokej: Chicago - St. Louis
Typ: 1 ⛔ , 1 ⛔ (handicap 0:1,5)
Kurs: 2,32 , 3,05 (Betfair)
Chicago muszę powiedzieć, że na prawdę mnie zaskakuje jak na razie ... W ostatnich 5 meczach aż 5 trudnych przeciwników i co ważne aż 3 zwycięstwa ???? Moim zdaniem nie jest to dzieło przypadku bo Chicago zawsze miało większe aspiracje tylko nigdy jakoś się nie udawało ... Czy w tym roku może być inaczej ? Myślę, że tak ... Grają bardzo skutecznie w ataku i nie tracą głupio bramek ... Zobaczymy jak długo będzie im się to udawało ;) Goście nie zachwycają jednak należy im przyznać to, że grają bardzo solidny i oparty o dobrą obronę hokej ... Jednak gdy gra się tak jakby otwiera i drużyny idą na wymianę ciosów to St. Louis często tą wymianę przegrywa i to jest jak na razie chyba największa bolączka trenera gości ... Jeśli Chicago zagra tak jak w ostatnich meczach to o wynik jestem spokojny... Jednak drużyny pokroju Chicago, St. Louis, Columbus grają bardzo himerycznie i nigdy nie wiadomo na co je stać ...
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Calgary Flames – Los Angeles Kings ✅
Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: BetGun

Analiza: Dzisiejsze spotkanie między Calgary Flames a Los Angeles Kings, które odbędzie się o godzinie 03.00 naszego czasu zapowiada się bardzo ciekawie. Niewątpliwie jest ono jedno z ciekawszych dzisiejszej nocy. W tym meczu stawiam na wygraną gospodarzy. Drużyna Calgary rozegrała na razie sześć spotkań, z czego wygrała tylko dwa spotkania. Ich przeciwnicy też zbytnio nie błyszczą. Wygrani oni dwa spotkania z siedmiu jakie rozegrali. Wysoko przegrali mecze, na których byli gośćmi. Zaletą gospodarzy w tym meczu jest między innymi lepszy bramkarz. Następnym czynnikiem przemawiającym za wygrana Flames’ów jest ich bilans spotkań z Los Angeles. Wygrali oni trzy z czterech meczy, jakie grali w sezonie 2006/2007. Ponadto wygrali oni wszystkie mecze z LA rozgrywane na własnej tafli. Zastanawiałem się, czy postawić over czy wygraną gospodarzy, ale stwierdziłem, że ilość bramek są mniej przewidywalne i ostatecznie stawiam na zwycięstwo Calgary Flames.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę.

Atlanta Thrashers - New York Rangers (wynik 5-3)⛔
Mój typ 2
kurs BAW 2.15

Fatalna passa Drozdów trwa,6meczy z rzędu LOS. W dzisiejszej konfrontacji z Rangers ,sa według mnie na straconej pozycji.Doskonale w bramce Strażników spisuje się Szwed Henrik Lundqvist (GAA 2.00,SV% 0.934%).Chris Drury nowy zawodnik ,zakupiony z Buffalo już wkomponował się w skład Rangersów ,w 5 meczach 1 gol i 3 asysty.Jaromir Jagr jak zwykle doskonale kieruje formacjami ofensywnymi,jest mózgiem i sercem drużyny(5 meczy 1 gol,5 asyst).Atlanta traci bardzo dużo bramek w 6 meczach ,aż 27.Mój typ 2⛔

Ostatnie wyniki Thrashers

17/10-07 NHL Philadelphia Flyers vs. Atlanta Thrashers 4:0
14/10-07 NHL Atlanta Thrashers vs. New Jersey Devils 5:6
12/10-07 NHL Buffalo Sabres vs. Atlanta Thrashers 6:0
11/10-07 NHL Atlanta Thrashers vs. Ottawa Senators 1:3
07/10-07 NHL Tampa Bay Lightning vs. Atlanta Thrashers 5:2
06/10-07 NHL Atlanta Thrashers vs. Washington Capitals 1:3

Ostatnie wyniki New York Rangers

14/10-07 NHL New York Rangers vs. Ottawa Senators 1:3
13/10-07 NHL New York Rangers vs. Washington Capitals 3:1
11/10-07 NHL New York Islanders vs. New York Rangers 2:1
07/10-07 NHL Ottawa Senators vs. New York Rangers 2:0
05/10-07 NHL New York Rangers vs. Florida Panthers 5:2
30/09-07 NHL Preseason Philadelphia Flyers vs. New York Rangers 2:3
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: San Jose - Detroit
Typ: 1 (handicap 0-1,5) ⛔
Kurs: 3,10
Bukmacher: Betfair
San Jose rozegra swój drugi mecz w tym sezonie na &quot;własnych śmieciach&quot;. Przypomnę, że pierwszy przegrali z Bostonem ;) Idąc serią którą prezentują hokeiści SJ powinienem stawia na ich porażkę. Ja jednak skuszę się nawet na handicap bo Detroit może być dosyć osłabione w tym meczu. Na decyzję czy zagrają czekają Lidstrom, Zetterberg, Samuelsson ... Jak wiadomo są to zawodnicy którzy napędzają tą drużynę i &quot;ciągną&quot; grę w trudnych momentach. Przede wszystkim nadzieja na wejście tego typu to to, że SJ nadal świetnie broni jednak niepokojąca jest jedna rzecz ... Nie grają tak skutecznie w ataku jak chociażby przed rokiem ... Mam nadzieję, że z upływem czasu się to zmieni bo jest to jedna z moich ulubionych drużyn. Detroit w tym sezonie znów ma aspiracje mistrzowskie jednak na razie grają jakoś niemrawo ... Jeśli już wygrywają to z trudem i są to wymęczone zwycięstwa no może oprócz meczu z LA ;) Poza tym obrona jak na razie szwankuje i do czasu aż ta formacja nie zacznie funkcjonować normalnie to o mistrzostwie mogą pomarzyć. W obliczu informacjo o tym iż najsilniejsze ogniwa być może nie zagrają i nierównej formie ekipy Detroit stawiam zdecydowanie na gospodarzy i mam nadzieję, że się nie zawiodę ... ;)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkania: Vancouver Canucks – Los Angeles Kings ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: BetGun

Analiza: Dzisiejszej nocy o godzinie 04.00 na lodowisku Canucks’ów odbędzie się spotkanie między hokeistami z Vancouver a hokeistami z Los Angeles. Gospodarze w tym sezonie nie błyszczą formą. Znajdują się aktualnie w połowie tabeli. Ich przeciwnicy tym bardziej, są na przed ostatnim miejscu, przed tragicznie grającą Atlantą. Vancouver wygrał trzy z sześciu meczy, który zdążył rozegrał w tym sezonie. Zwycięsko wychodzili dwa razy w meczu z Edmonton’em oraz w meczu z Calgary po OT. Natomiast Los Angeles wygrał tylko dwa mecze. Jeden z Anaheim na inauguracje sezonu a drugi z Minnesotą po OT. W dzisiejszym meczu, bramki gospodarzy bronił będzie Roberto Luongo (GAA 3.16 SVPCT 0.897%). A bramki gości strzegł będzie Jonathan Bernier (GAA 4.03 0.864%). Na cztery mecze jakie drużyny te rozegrały ze sobą w sezonie 2006/2007 Vancouver wygrało trzy mecze! Mój typ w tym spotkaniu to wygrana Vancouver Canucks.
 
misiek_ik1 0

misiek_ik1

Użytkownik
Bufallo-Columbus 1 1,95
Buffalo-Columbus 1 1,95 ⛔
buk: TOTO-MIX

Dzisiaj postanowiłem poddać analizie mecz Buffalo z Columbus. Buffalo nie zachwyca formą w tym sezonie a Colmbus pokazało w niektórych meczach, że potrafi walczyć o każdy gol i punkt. Buffalo za wszelką cene chce wskoczyć w pierwszą czwórkę a by tego dokonać muszą dzsiaj wygrać z Columbus. Buffalo gra u siebie i musi wykorzystać atut własnej tafli. Myślę też, że chcą poprawić statystykę meczów z Columbus. W 7 meczach rozegranych do tej pory Buffalo wygrwało tylko 2 razy, zremisowali 1 a 4 razy przegrywali.Mój typ na ten mecz: Buffalo-Columbus 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom