>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
bastianesta 0

bastianesta

Użytkownik
Ja bym zaproponował wygraną SJS (łącznie z dogrywką i karnymi). Wg mnie bardziej prawdopodobny ale zobaczymy ;)
Edit: Jednak mój typ okazał się błędny ????
 
sugarbear 0

sugarbear

Użytkownik
Co myślicie o tym meczu:
New York Islanders - Washington Capitals
Zastanawiam się nad zagraniem &quot;all in&quot; na wyspiarzy.. sezon zaczeli całkiem ładnie.. 9-6 w bramkach, 2 mecze- 2 zwycięstwa. Washington podobnie.. Licze na Rick`a DiPietro (2-0-0, 3.00 GAA, .897 SV%) i na to, że chłopaki coś z przodu ustrzelą.. nie wiem co myśleć, macie jakieś pomysły..​
 
bastianesta 0

bastianesta

Użytkownik
Ja bym proponował Detroit i Ottawa. Moim zdaniem Detroit po porażce z Chicago powinno teraz roznieść Edmonton, zwłaszcza że grają u siebie a Ottawa co najmniej po dogrywce i karnych. Oczywiście Ottawa ma 3 wygrane z rzędu i powinna przyjść kiedyś porażka ???? ale nie sądze żeby było to akurat dzisiaj.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Detroit Red Wings vs Edmonton Oilers
Analiza: Kto sie spodziewał porażki skrzydeł z Chicago? Chyba nikt. Ale teraz jest dobra okazja do zrehabilitowania się, bo grają u siebie z Edmonton. Niektórzy mówią że ładnie zaczeli sezon - no cóż, ja uważam że każdemu mogą wyjść 2 mecze, zwłaszcza z Philadellphią, najgorszą druzyną zeszłego sezonu. A Detroit juz pokazało jak gra u siebie - jeszcze raz przypominam mecz z Kaczkami, gdzie oddali 42 strzały przy 15 przeciwnika i tylko dobra postawa Bryzgalova uratowała ich od wygranej tylko 3:2. Ja po prostu nie widze innego wyniku niz wyraźna wygrana Detroit. 2 mecze i jeszcze żadnej wygranej bez dogrywki... pora na przełamanie.
Mój typ: 1 @ 1,60 ✅ (4:2)
Ottawa Senators vs New Jersey Devils

Analiza: Nie widzę w tej chwili żadnej drużyny która mogłaby rywalizować z senatorami jak równy z równym. Może jakiś team się wykształtuje się w dalszej częsci sezonu (Tampa? Pittsburgh? Detroit? Może Colorado?). Ale do rzeczy. Dzisiaj kolejna potyczka Ottawy na własnym lodowisku. Tym razem przyjezdni to diabły z New Jersey. Nie są w wybitnej formie, rozegrali 2 mecze - na początek przegrali z Tampą a potem wygrali ze słabiutką Floridą. Formacja defensywna (choc juz bez rafalskiego) i bramkarz New Jersey to ich największe atuty, jednak ofensywa (bez Gomeza) juz nie jest taka dobra. Dlatego spodziewam się mało bramek w tym meczu. Tymbardziej po tym co zaprezentował Gerber, bramkarz senatorów w poprzednim meczu. 35 obronionych strzałów i czyste konto w meczu z Rangersami, którzy przecież mają jeden z lepszych formacji ofensywnych w lidze. Ktoś tu mówił o passie senatorów i dzisiaj moze byc przerwana - 3 wygrane to jeszcze nie jest taka passa, przypominam ze na początku tamtego sezonu Buffalo wygrało 7 meczy z rzędu. Ostatni dwumecz miedzy tymi druzynami wydarzył się w maju i oba mecze wygrała Ottawa. Uważam więc że i teraz Senatorowie nie zawiedzą i przed własną publiką wygra ten mecz. Jednak ja ostrożny dam podpórkę.
Mój typ: 1X @ 1,31 ✅/ under 5,5 gola @ 1,65 ⛔ (4:2)
Mecz Islanderów z Washington odpusczam bo dla mnie tutaj moze sie zdarzyc wszystko...​
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Ottawa Senators vs New Jersey Devils :hokej:
Over 5.5
2.15
Expekt
Dziś o 21;00 na lodowisku Scotiabank Place Senatorzy będa podejmowały Diabły z New Jersey. Ottawa rozegrała dotychczas 3 spotkania i wszystkie wygrała w tym jedno po dogrywce - Toronto x 2 &amp; NY Rangers. Dwa z tych spotkań zakończyły sie underem. Diabły - w 2 spotkaniach raz wygrały raz przegrały. Najpierw przegrały z Błyskawicami z Tampy by później wygrać z Panterami. Co ciekawe oba spotkania zakończyły się underem (1:3, 4:1). Patrząc na spotkania poprzedniego sezonu, na 9 spotkań aż 7! zakończyło się underem. Wszystko wskazuje, że w dzisiejszym spotkaniu (zresztą jak w większości spotkań w tym sezonie NHL) znów zobaczymy mało bramek - lecz postawię w drugą stronę. W bramce senatorów kapitalnie spisuje się Martin Gerber - który na 3 spotkania stracił tylko 5 goli (GAA - 1.64, SV - 0.953%) i swoją wysoką formę powinien potwierdzić i w tym spotkaniu. Naprzeciw Gerbera - Martin Brodeur, jeden z moich ulubionych graczy. Rozegrał dotychczas jedno spotkanie z Tampa Bay (GAA - 2.00, SV - 0.913%) - i ciężko stwierdzić w jakiej jest formie. Jak wiemy, under/over czasem płata figle i w spotkaniu w którym spodziewamy się mało goli - na przekór losu pada ich grad i ja taki scenariusz dzisiaj widze - Diabły zostaną zdemolowane przez Senatorów.
✅ 4:2, ciekawy mecz - w nadchodzącym meczu Florida vs Devils dwójeczka ;- ]
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes ⛔ (wynik 1-7)
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin

Dzisiejszej nocy, o godzinie 01:00, Toronto Maple Leafs zmierzy się z zespołem Carolina Hurricanes. Oba zespoły zaczęły sezon podobnie. Wygrały 1 z 3 mecz, które rozgrywały, lecz to drużyna z Toronto musiała zostawić więcej potu na lodzie, gdyż rozgrywała 2 spotkania z drużyną Ottawy - faworytem do wygrania Wschodniej Konferencji. Ponadto w poprzednim sezonie to właśnie Toronto wygrało 3 z 4 meczy rozgrywanych z Caroliną. Dlatego w dzisiejszym meczu jestem skłonny postawić na win Toronto.

Ostatnie spotkania Toronto:

Toronto – Montreal 4:3 (OT)
Ottawa – Toronto 3:2
Toronto – Ottawa 3:4 (OT)

Ostatnie spotkania Caroliny:

Washington – Carolina 2:0
Carolina – Pittsburgh 4:1
Carolina – Montreal 2:3 (OT)

Spotkania H2H

Toronto – Carolina 6:1
Carolina – Toronto 1:4
Toronto – Carolina 1:4
Carolina – Toronto 3:4
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
popieram, aczkolwiek ja dla bezpieczeństwa dałem podpórkę. Carolina w ostatnim spotkaniu z Washington kompletnie nie zachwyciła i przegrała 0:2. Toronto mimo słabego bilansu gra nieźle, z ottawą walczyli jak równy z równym. Myślę że w tym meczu Toronto wygra.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę.


Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes ( wynik 1-7)⛔
Mój typ under 6
kurs BAW 1.70

W dzisiejszym meczu w bramce ,,Klonowych Liści&quot; stał będzie pozyskany z San Jose,Szwed Vesa Toskala.Vesa dobrze spisywał się w bramce w dotychczasowych spotkaniach (GAA 2.95,SVPCT 0.895 %).Bramki Hurricanes strzegł bedzie fenomenalny na początku tego sezonu młodziutki Cam Ward (GAA 1.98,SVPCT 0.946 %).Przednie formacje Carolina nie imponują forma strzelecką na 3 spotkania tylko 6 bramek.Najlepszym strzelcem zespołu jest niezastąpiony Eric Staal (2 gole,1 asysta).Niewiele wiecej bramek strzelili zawodnicy z Toronto,tylko 9.Najlepiej punktujacym w zespole jest Mats Sundin (1 gol,5 asyst!!!).Biorąc pod uwage obsade bramki,oraz dotychczasowe wyniki obydwu druzyn,skłonny jestem postawić na wynik under 6.Mój typ under 6⛔.


Wyniki ostatnich spotkań Carolina

07/10-07 NHL Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes 2:0
06/10-07 NHL Carolina Hurricanes vs. Pittsburgh Penguins 4:1
04/10-07 NHL Carolina Hurricanes vs. Montreal Canadiens 2:2 (2-3 OT)
29/09-07 NHL Preseason Carolina Hurricanes vs. Columbus Blue Jackets 1:1 (2-1 Pen)
28/09-07 NHL Preseason Columbus Blue Jackets vs. Carolina Hurricanes 0:3
26/09-07 NHL Preseason Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes 2:2 (3-2 OT)


Wyniki ostatnich spotkań Toronto.

07/10-07 NHL Toronto Maple Leafs vs. Montreal Canadiens 3:3 (4-3 OT)
05/10-07 NHL Ottawa Senators vs. Toronto Maple Leafs 3:2
04/10-07 NHL Toronto Maple Leafs vs. Ottawa Senators 3:3 (3-4 OT)
30/09-07 NHL Preseason Detroit Red Wings vs. Toronto Maple Leafs 4:0
29/09-07 NHL Preseason Toronto Maple Leafs vs. Detroit Red Wings 6:4
27/09-07 NHL Preseason Toronto Maple Leafs vs. Buffalo Sabres 2:7
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Spotkanie: Detroid Red Wings - Calgary Flames (wynik 4-2)
Typ: Under 5.5
Kurs: 1.75
Buk: BetGun

Analiza: Dzisiejszej nocy, w Detroit, o godzinie 01:35 , zmierzą się Detroit Red Wings z Calgary Flames. Faworytem tego meczu są hokeiści z Detroit. Zaczęli sezon od dwóch wygranych (jednej po OT) oraz jednej przegranej. Dwa z trzech spotkań rozgrywanych przez Czerwone Skrzydła zakończyły się wynikiem powyżej 5.5 gola. Drużyna z Calgary zanotowała jeden over i jeden under. Calgary nie wygrała jeszcze żadnego meczu w tegorocznym sezonie. Sądzę, że będą chcieli za wszelką cenę wygrać i nie odpuszczą tak łatwo. Między tymi drużynami w sezonie 2006/2007 padło 8 underów i tylko 2 overy. Mój typ na dzisiejszą noc -&gt; UNDER 5.5

Ostatnie spotkania Detroit:

Detroit - Edmonton 4:2
Chicago - Detroit 4:3 (OT)
Detroit - Anaheim 3:2 (OT)

Ostatnie spotkania Calgary

Calgary - Vancouver 3:4 (OT )
Calgary - Philadelphia 2:3
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Anaheim Ducks vs Boston Bruins
Analiza: W końcu po raz pierwszy w sezonie kaczki zagrają na własnym lodowisku. Na dodatek po kilkudniowej przerwie. Tym razem spotkają się z misiami z bostonu, 12 druzyny konferencji wschodniej z tamtego roku. Grają słabo, szczególnie na wyjazdach, na dodatek w meczach pre-season odwalili straszną kaszanę - wygrali tylko jeden mecz na sześć. Rozegrali już 2 mecze z czego wygrali tylko jeden z Pheonix, przedostatnią druzyną poprzedniego sezonu. Na dodatek są osłabieni - nie zagra Marc Savard, najlepiej punktujacy &quot;miś&quot; w poprzednim sezonie (95 pkt). Co prawda u kaczek tez jest sporo kontuzji, ale uważam że Anaheim ma duzo lepszy zespół i powinni w końcu wygrać u siebie i pokazać że Pucharu Stanleya nie zdobyli przypadkowo. Tymbardziej ze kolejna porażka byłaby już czwartą z rzędu...
Mój typ: 1 @ 1,70 ✅ (2:1)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Chicago Blackhawks vs San Jose Sharks :hokej:
San Jose Sharks
2.10
Expekt
O godzinie 2:30 naszego czasu na tafli Indian - United Center zawitają Rekiny. Chicago póki co ma 2 punkty, za wygrana po dogrywce 4:3 z Detroit. Mało kto spodziewał się takiego wyniku, ba po 2 tercji Detroit wygrywało 3:1. Czy Chicago po raz drugi na swojej tafli pokona wyżej notowanego rywala? Wg mnie nie. Choć San Jose póki co nie zachwyca (4 punkty, po 3 spotkaniach) z Indianami powinno sobie poradzić, co czynili w ostatnim sezonie 4-krotnie. Drugie spotkanie Chicago przegrało z Minessotą 1:0. Rekiny - rozegrały 3 spotkania na wyjeździe (dziś 4). Najpierw przegrały z Nafciarzami 3:2 po karnych, później wygrały z Vancouver 3:1 i przegrali znacznie z Lawinami 6:2. W poprzednim sezonie po 3 spotkaniach mieli już 8 punktów. Joe Thorton - jak zwykle jest najlepszym zawodnikiem przyjezdnych - 2 gole + asysta. Nienajlepiej wiedzie się Kazachowi Nabokov&#39;ovi - GAA - 3.16, SV 0.873%. Jednak patrząc na wszystkie spotkania przeciwko Chicago wygląda to już lepiej - GAA - 2.16, SV - 0.922%. Nieco lepiej po drugiej stronie Nikolay Khabibulin - tylko 4 stracone gole (GAA-1.94, SV-0.920%) - ale po dzisiejszym spotkaniu jego dorobek straconych goli powinień się powiększyć. Passa zwycięstw nad Chicago +7, najlepszy wynik biorąc pod uwagę drużyny z Konferencji Zachodniej. Dziś 8? Najprawdopodobniej.
✅ CHI 1:2 SJS
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Spotkanie: Nashville Predators – Phoenix Coyotes ⛔ (wynik 3-6)

Typ: Under 5.5
Kurs: 1.87
Buk: Bwin

Analiza: Na dzisiejszą analizę wybrałem mecz pomiędzy Predatorami z Nashille a Kojotami z Phoenix. Mecz ten rozegrany będzie o godzinie 02.00 w Nashville. Gospodarze bardzo dobrze zaczęli ten sezon od dwóch wygranych, oraz jednej przegranej. W tych meczach padł jeden over. Natomiast goście nie są za dobrą drużyną. W dzisiejszym spotkaniu bramki gospodarzy będzie bronił M. Tellqvist (GAA 2.52, SVPCT 0.896%), natomiast bramki gości, będzie strzegł C. Mason (GAA 1.99, SVPCT 0.939%). We wszystkich spotkaniach jakie zdążyli rozegrać w tym sezonie zanotowali undery. W sezonie 2006 – 2007 wszystkie mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem poniżej 5.5 gola. W tym spotkania jestem skłonny postawić under 5.5.


Ostatnie spotkania Nashville:

St. Louise – Nashville 4:1
Nashville – Dallas 5:1
Nashville – Colorado 4:0

Ostatnie spotkania Phoenix:

Columbus – Phoenix 3:0
Phoenix – Boston 1:3
Phoenix – St. Louise 3:2
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
:hokej: Nashville Predators vs Phoenix Coyotes :hokej:
Analiza: W ciągu ostatnich 5 lat obie druzyny spotykały się na lodzie Predatorów tylko 7 razy. Tylko raz kojotom udało się ugrać remis, to wszystko. I to na dodatek w tych czasach, kiedy Nashville okupowało doły tabeli (dopiero po lokaucie w 2004 roku nagle zaczeli grac duzo lepiej), więc to tylko pokazuje jak słabe jest Phoenix. Praktycznie rzecz biorąc nie gra tam żaden hokeista z wyższej półki, no może od biedy mozna wspomnieć o Doanie. Najgorsza druzyna konferencji zachodniej w poprzednim sezonie, najgorsza druzyna w dywizji oceanu spokojnego od 4 lat. Są outsiderami ligi, jeśli chcą zacząć grać dobrze, to muszą przebudować cały skład. Co do Nashville - w tym sezonie wygrali 2 z 3 spotkan. Te 2 spotkania to mecze na własnym lodzie i były to efektowne wygrane - 4:0 z Colorado i 5:1 z Dallas. To świadczy o tym jak dobrze grają we własnej hali. W poprzednim sezonie na 41 spotkań &quot;domowych&quot; wygrali 28 meczy, a przegrali tylko 8 ( 4 wynik w lidze). W bramce drapieżników po stracie Vokouna (odszedł do Floridy) stoi Mason, który dobrze go zastępuje. Poniżej oczekiwań spisał się we wczorajszym meczu z St.Louis gdzie puscił 4 bramki, a Predatorzy przegrali mecz. To kolejny argument przemawiający za gospodarzami. Kolejny przegrany mecz, na dodatek u siebie z jedną z najsłabszych druzyn w lidze? Nie wierze w to i po prostu nie daje zadnych szans kojotom w tym spotkaniu.

Mój typ: 1 @ 1,70 ⛔ (3:6) :eek:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę


Ottawa Senators - Carolina Hurricanes (wynik 3-5)⛔
Mój typ 1
kurs BAW 1.90

Wspaniała seria Senatorów 5 meczy Win na początku sezonu wygląda imponująco.Jedno co prawda po OT. Mają szansę poprawić osiągniecie Buffalo 10 WIN pod rząd (łącznie z OT)Dziś bramk Ottawa bronił bedzieSzwajcar Martin Gerber (GAA 1.73 ,SV % 0.949 ,SO 1).Bramki Caroliny strzegł będzie młodziutki Cam Ward (GAA 1.66 ,SV % 0.951).Statystyki obydwu bramkarzy na początku sezonu sa imponujące.Carolina doskonale zagrała w ostatnim meczu pokonując,,Klonowe Liscie&quot; ,aż 7-1.Jednak ,według mnie są na straconej pozycji w grze z Senatorami.Ostatnie 3 bezposrednie spotkania wygrała Ottawa.W wspaniałej formie jest Daniel Alfredsson (5 goli,4asysty) a skutecznie jemu asystuje Jason Spezza (8 asyst).Mój typ 1.⛔


Wyniki ostatnich spotkań Ottawa.

Atlanta - Ottawa 1:3 10.10.2007
Ottawa - New Jersey 4:2 08.10.2007
Ottawa - NY Rangers 2:0 06.10.2007
Ottawa - Toronto 3:2 04.10.2007
Toronto - Ottawa 3:4 OT03.10.2007

Wyniki ostatnich spotkań Caroliny.

Toronto - Carolina 1:7 09.10.2007
Washington -Carolina 2:0 06.10.2007
Carolina - Pittsburgh 4:1 05.10.2007
Carolina - Montreal 2:3 OT0 3.10.2007
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Nashville Predators vs Phoenix Coyotes [1 tercja] :hokej: ⛔ 0:1
Nashville Predators
2.15
Expekt
O godzinie 2:00 naszego czasu mój ulubiony team NHL - Drapieżniki z Nashville na własnej tafli - Sommet Center podejmować będą Kojoty z Phoenix. Oba zespoły dotychczas rozegrały 3 spotkania, jednak to Nashville wygrało 2 przy jednym Phoenix. 2 wygrane na własnej tafli - Drapieżników - 5:1 z Dallas i 4:0 z Colorado - muszą robić wrażenie. Jednak wczoraj przegrana z St.Louis Blues 1:4 - jak powiedział trener, zostawili za dużo miejsce przeciwnikom i Mason musiał skapitulować 4-krotnie. Trzeba jednak o tym zapomnieć i skupić się na dzisiejszym przeciwniku, z którym u siebie nie przegrali od października 2002 - lecz wtedy Nashville byli chłopcami do bicia - klub założono w 1997 i trudno spodziewać się o dobre wyniki od razu. Teraz role się odwróciły i to Kojoty okupują od kilku sezonów dolne części tabeli. Do rzeczy - Phoenix zdołał wygrać inaugurujące spotkanie na własnej tafli z wczorajszymi pogromcami Predatorów - Blues 3:2. Później dwie przegrane - u siebie z Niedzwiadkami 1:3 i wczorajsze 3:0 z Columbus. Słabo wygląda ofensywa Kojotów przy Predatorach - 4 gole przy 10, z czego 9 u siebie. W spotkaniach, które Kojoty przegrały - w 1 tercjach także przegrywali i odwrotnie, w spotkaniach w których Drapieżniki wygrywały - 1 tercje również. A taki scenariusz dziś przewiduję, Predatorzy wygrają z Kojotami. Conieco o bramkarzach - w drużynie gospodarzy zapewne wystąpi dobrze spisujący się Chris Mason - GAA - 1.99, SA - 0.939 % (1 SO - 35 strzałów Lawin). W zespole gości najprawdopodobniej - Mikael Tellqvist - GAA - 2.52, SA - 0.896 %. Liderami Drapieżników są - Dawid Legwand (3G/1A) i Jason Arnott (2G/2A). Po cichu liczę na przebudzenie się Radka Bonka. W zespole gości - Shane Doan z dwoma asystami. Myśle, że za drobne można zaryzykować na 1 tercję, bo czasem to loteria (a było to spowodowane szybszym typem kolegi w Typach Dnia - panmv, oby obu nam się udało - bo 1 popieram jak najbardziej
;))
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: New York Rangers – Washington Capitals ✅ (wynik 3-1)
Typ: Under 5.5
Kurs: 1.80
Buk: BetGun

Analiza: Na dzisiejszą noc do dokładniejszego przeanalizowania wybrałem mecz pomiędzy New York Rangers’ami a Washington Capitals. W tym meczu mam zamiar postawić under 5.5, ponieważ bardzo przekonuje mnie do tego zespół z Washingtonu który ma bardzo dobrego bramkarza – Kolzig Olaf (GAA 0.50, SVPCT 0.981 %) oraz w swoich meczach zanotował same undery. Drużyna gospodarzy także wykazuje się małą ilością bramek. Pierwszy mecz pokazał Rangersów z bardzo dobrej strony. Wygrali oni wtedy z Floridą 5-2. Natomiast w następnych ich meczach nie było tak kolorowo. Najpierw przegrali z Ottawą (która idzie jak burza) a następnie NY Islanders, którzy też w tym sezonie jak na razie pokazują się z dobrej strony. W bramce gospodarz wystąpi dzis – Henrik Lundqvist (GAA 2.02, SVPCT 0.935 %). Washington wygrał wszystkie 3 mecze. Ich przeciwnikami byli: Atlanta, Carolina i NY Islanders. Sądzę, że w tym meczu drużyna gospodarzy będzie chciała wygrać za wszelką cenę i udowodnić na co ich stać, lecz niestety może im to pokrzyżować świetny bramkarz drużyny gości. Dlatego też stawiam na under 5.5 gola.

Ostatnie mecze Rangersów:

NY Islanders – NY Rangers 2:1
Ottawa – NY Rangers 2:0
NY Rangers – Florida 5:2

Ostatnie mecze Washingtonu:

NY Islanders – Washington 1:2
Washington – Carolina 2:0
Atlanta – Washington 1:3
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Dallas Stars – Calgary ⛔ (wynik 2:3 OT)
Typ: Over 5.5
Kurs: 2.25
Buk: BetGun

Analiza: Drugie spotkanie jakie wybrałem dzisiaj do przeanalizowania to mecz pomiędzy Dallas Stars a Calgary Flames. W tym spotkaniu proponuję postawić over 5.5 gola. Czynnikami, jakie przemawiają za tym, aby postawić na over w tym meczu, jest postawa gospodarzy, która jest drużyną overową. Dallas w tym sezonie rozegrało cztery mecze, z czego aż trzy zakończyły się dużą ilością bramek. Bramki gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu będzie bronił – Marty Turco (GAA 2.02 SVPCT 0.926 %) Natomiast drużyna z Calgary rozegrała trzy mecze, z czego dwa zakończyły się overem. Dodatkowym czynnikiem, który może przesądzić o wysokim wyniku jest bramkarz gospodarzy – Miikka Kiprusoff (GAA 3.59!!! SVPCT 0.871 %) W ubiegłym sezonie pomiędzy tymi drużynami aż w czterech meczach, z pięciu jakie rozgrywali padł wynik powyżej 5.5 gola. Podsumowując jestem skłonny postawić w tym spotkaniu over.


Ostatnie spotkania Dallas:

Dallas – Los Angeles 5:1
Nashville – Dallas 5:1
Dallas – Boston 4:1

Ostatnie spotkania Calgary:

Detroit – Calgary 4:2
Calgary – Vancouver 3:4 (OT)
Calgary – Philadelphia 2:3
 
sidney 4

sidney

Użytkownik

Spotkanie: Colorado Avalanche – Columbus Blue Jackets ✅ (wynik 3-1)
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: Unibet

Analiza: Dzisiaj pod dokładną analizę podszedł mi mecz pomiędzy Colorado Avalanche a Columbus Blue Jackets. Mecz odbędzie się o 03.00. Zespół z Colorado rozpoczął ten sezon można powiedzieć bardzo dobrze. Umiała sprostać wyzwaniu silnych drużyn i wygrać między innymi z San Jose oraz Dallas. Mecze, które wygrało Colorado, były to mecze u siebie. Na wyjazdach się jeszcze nie zdążyli popisać. Przegrali oby dwa mecze: z St. Louis 4:1 oraz Nashville 4:0. Dzisiaj bramki gospodarzy będzie strzegł Peter Budaj (GAA 3.29, SVPCT 0.890 %). Ich przeciwnicy wygrało dwa swoje mecze, które odbyły się na lodowisko Columbusów. Na wyjeździe przegrali mecz z Minnesotą 3:2. Drogi do bramki będzie strzegł Pascal Leclaire. Na cztery spotkania jakie drużyny rozgrywały między sobą w sezonie 2006/2007 aż trzy razy wygrała drużyna z Colorado. W tym meczu skłaniam się postawić na Colorado, myślę, że będzie w tym meczu zacięta walka, z której zwycięską ręką wyjdzie drużyna Colorado.

Ostatnie spotkania Colorado:

St. Louis – Colorado 4:1
Colorado – San Jose 6:2
Nashville – Colorado 4:0

Ostatnie spotkania Columbus:

Columbus – Phoenix 3:0
Minnesota – Columbus 3:2
Columbus – Anaheim 4:0
 
misiek_ik1 0

misiek_ik1

Użytkownik
NY Rangers -Ottawa 2 2,40
NY Rangers-Ottawa
typ: 2 ✅( 1-3 )
kurs:2,40

Dzisiaj poddałem do analizy mecz Ny Rangers-Ottawa.
Moim zdaniem nie ma teraz drużyny która będzie w stanie przerwać dobrą passę Ottawy. Nie sądzę żeby byli to Rangersi. Ottawa w konferecji wschodniej zajmuje 1 miejsce a Ny Rangers 8. Noc z soboty na niedziele będzie należec do Ottawy. Ottawa już raz w tym sezonie pokonała ich 2-0.

Wszystkie spotkania Ny Rangers z Ottawą:



W 33 spotkaniach Ottawa wygrywała aż 22 razy prz czym Ny Rangers tylko 8, a 3 razy padł remis. Statystyki wyraźnie przemawiają za Ottawą.

Ostatnie spotkania Ottawy:
Ottawa - Carolina3:5
Atlanta - Ottawa1:3
Ottawa - New Jersey4:2
Ottawa - NY Rangers 2:0
Ottawa - Toronto3:2
Toronto - Ottawa3:4OT
Ostatnie spotkania Ny Rangers :
NY Rangers - Washington 3:1
NY Islanders - NY Rangers2:1
Ottawa - NY Rangers2:0
NY Rangers - Florida5:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom