>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
R 0

robak1984

Użytkownik
▶ Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators --&gt; 2 /@ 2,30✅ (betgun)

Ottawa w 5 ostatnich spotkaniach nie potrafiła pokonać swoich rywali. Tak fatalna passa Senators ostatni raz przytrafiła się 10 lat temu. W meczu z Washingtonem zagrali dobrze jedną tercję, z Atlantą dwie dobre tercje... tak więc teraz pora na trzy dobre tercje i zwycięstwo. Siła ofensywna Ottawy jest bardzo duża - w końcu zaczął strzelać Alfredsson. Pingwiny w ostatnich meczach również nie zachwycają - 3 porażki z rzędu, jednak 2 po dogrywce, tak więc jakieś punkty zasiliły ich konto. Pittsburg ma w swoim składzie młodych, utalentowanych hokeistów, z których największą gwiazdą jest Sidney Crosby. Mam nadzieję, że stare wygi z Ottawy pokażą dzisiaj &quot;młodemu&quot;, że jeszcze musi się trochę nauczyć. Bilans ostatnich 10 pojedynków między tymi ekipami jest korzystny dla Ottawy - 8 zwycięstw Senators - 1 remis - 1 zwycięstwo Pingwinów. Na lodowisku w Pittsburgu Ottawa ostatni raz przegrała 23 listopada 2003 roku.

▶ Calgary Flames - Anaheim Mighty Ducks --&gt; 1 ✅/@ 2,50 (betgun)

Anaheim rozgromiło wczoraj na wyjeżdzie Vancouver Canucsk aż 6-0, przedłużając serię kolejnych meczów bez porażki w regulaminowym czasie gry do 16. Dzisiaj tą passę będzie starało się przerwać Calgary. Hokeiści Flames zdaje się, że w końcu odnaleźli formę, o czym świadczą 2 kolejne wygrane z St. Louis i Dallas. W poprzednim sezonie obie ekipy spotkały się w play-offach, gdzie lepsi okazali się gracze Anaheim, wygrywając tą rywalizację 4-3. W sezonie zasadnicznym obie drużyny wygrywały spotkania u siebie. Seria meczów bez porażki w 60 min nie może trwać wiecznie. Liczę na to, że dzisiaj gracze Flames potwierdzą swoją dobrą formę i zrewanżują się Kaczkom za zeszłoroczne play-offy.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers 11-11-06 00:05
Atlanta Thrashers - New York Rangers 11-11-06 00:30
Detroit Red Wings - Nashville Predators 11-11-06 00:30
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 11-11-06 00:30
Buffalo Sabres - Florida Panthers 11-11-06 01:00 1,55
Chicago Blackhawks - St. Louis Blues 11-11-06 01:30
Calgary Flames - Anaheim Ducks 11-11-06 02:30

mój typ dnia

[center:f75affc61b] Buffalo Sabres - Florida Panthers typ 1 [/center:f75affc61b] wynik 4-3 AOT ⛔


Szable od 4 meczy bez Win w regulaminowym czasie.Czas najwyższy sprężyć sie i wygrać bez problemów.Tym bardziej ,ze najprawdopodobniej po kotuzji wróci do składu Afinogenow..Mój typ 1 ⛔ ,ewentualnie jak za dużą stawke mozna sie podeprzeć. ✅


[center:f75affc61b] Detroit Red Wings - Nashville Predators typ 1 [/center:f75affc61b] wynik 3-0 ✅

Detroit ostatnie 5 meczy 5 WIN ,Nashville również 5 meczy i 5WIN.Najtrudniejszy według mnie mecz to typowania jednak po takim kursie biorę w ciemno.Licze na strzelecka forme Henrika Zetterberga i Holmströma.Mój typ 1 ✅ ewentualnie 1x ✅


[center:f75affc61b] Atlanta Thrashers - New York Rangers over 6.5 [/center:f75affc61b] wynik 2-5 ✅

Obie druzyny typowo overowe.Atlanta doskonały atak z Hossą i Kowalczukiem.W druzynie Rangersów Jagr,Straka,. Nylander , Shanahan...Liczę na wysoki wynik powyżej wysoko postawionego limitu.Mój typ over 6.5 ✅
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
ATLANTA - NY RANGERS ????

Niesety będa bardzo krótkie analziki bo nie mam czasu zbytnio ???? A wiec tak Atlanta tak jak psiałem już kiedyś grają bardzo dobrze ale przede wszystkim bardzo równo. NY RAngers niestety w tym seozniem nie nie przekonuje i myśle że tak jak w tamtym roku niesttey ale przegrają z Atlantą.

Mój Typ: 1 KURS: 2.07 ⛔


BUFFALO - FLORIDA ????

Tak jak już napisął Buffalo dawno już nie wugrało więc kiedy mają wygrać jak nie dzisiaj ze słabą Floridą ?? Myślę zę ekipa Buffalo to na tyle dobra drużyna że zagraja na maksa i bezproblemowo pokonają zespoł z Florydy który napsuł osttanio krwi RANGERSOM.

Mój Typ: 1 KURS: 1.68 ⛔



CHICAGO - ST LOUIS ????

Chicago nadal osłabione kontuzjami ciągle przegrywa i nie zapowiada się na to żeby tą czarną serie mieli skończyć. St Louis gra lepiej niż w poprzednim seoznie więc ma sznase na pokonanie Chciago nie tylko dlatego e gospodarze dzisiaj są osłabieni ale dlatego że już w tym seoznie St Louis wyszło zwycięskow z tego pojedynku ????

Mój Typ: 2 KURS: 2.37 ⛔


Kursy brane z oferty bukmachera PROFESJONAL

 
gunman 0

gunman

Użytkownik
moje typki na dzisiaj:

teraz radzę każdy mecz NHL grać z podporkami bo to rożnie bywa(np. Buffalo)

Buffalo Sabres u Philadelphia Flyers -1x ✅

Analiza króciutka : Philadelphia to najsłabiej grjąca druzyna w tym sezonie..mimo że bufallo gran a wyjeździe jest podbudowane wczorajszą wygraną i musi zdobywać punkty.......ale typek ryzykowny

Colorado Avalanche u Nashville Predators -x2 ✅

Tutaj myślę że nahville bedze szybko chciało zapomnieć o porażce z detoit i przed własną publicznaścia będzie chciało wygrać z colorado..........

San Jose Sharks u Phoenix Coyotes-1x ✅

Kojoty jak narazie bardzo słabo ale zaczynają sie rozwijać...jednak twierdze ze nei dadzą rady grająceym zadziwiająco dobze rekinom................



 
L 237

lookash

Użytkownik
Mecze na dzisiejsa noc:
01:00 Philadelphia - Buffalo
01:00 Toronto - Montreal
01:00 Washington - N.Y. Rangers
01:00 Boston - Ottawa NHL
01:00 Carolina - Pittsburgh
01:30 Tampa Bay - Atlanta
01:30 New Jersey - Florida
02:00 Nashville - Colorado
03:00 Phoenix - San Jose
04:00 Vancouver - Calgary
04:30 Los Angeles - Minnesota
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Boston Bruins - Ottawa Senators 12-11-06 00:05
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins 12-11-06 00:05
Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres 12-11-06 00:05
Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 12-11-06 00:05
Washington Capitals - New York Rangers 12-11-06 00:05
New Jersey Devils - Florida Panthers 12-11-06 00:30
Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 12-11-06 00:30
Nashville Predators - Colorado Avalanche 12-11-06 01:00
Phoenix Coyotes - San Jose Sharks 12-11-06 02:00
Vancouver Canucks - Calgary Flames 12-11-06 03:00
Los Angeles Kings - Minnesota Wild 12-11-06 03:30

Mój typ dnia

[center:bc8a6520d3] Nashville Predators - Colorado Avalanche typ 1 [/center:bc8a6520d3] wynik 1-0 ✅

Mimo,ze Wieśniaki przegrali ostatni mecz 0-3 z Detroit sadzę,że sa faworytem dzisiejszego spotkania.Paul Kariya doprowadzi swój zespół do zwyciestwa.W ostatnim meczu natomiast Lawiny skompromitowały sie u siebie przegrywajac 5-6 z Los Angeles.Mimo całej sympatii do Wojtka Wolskiego wystepujacego w Colorado,Nashville wygra ten mecz wysoko.Mój typ 1 ✅ ,grajac za dużą kase mozna sie podeprzeć. ✅

[center:bc8a6520d3]Phoenix Coyotes - San Jose Sharks typ 2[/center:bc8a6520d3] wynik 1-2 ✅

W druzynie Kojotów nadal szpital.Nie zagra Boynton,Doan,Comrie,Ricci,Reinprecht.Rekiny zaś graja jak natchnieni,obojetnie czy graja na wyjeździe ,czy u siebie.W ataku szaleje fenomenalny Cheechoo ,Patrick Marleau i ulubieniec publiczności Joe Thornton.Mój typ 1. ✅


i mała perełka Derby Kanady

[center:bc8a6520d3] Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens under 6.5 [/center:bc8a6520d3] wynik 5-1 ✅

Dziwi mnie wysoki próg bramek na ten mecz 6.5.Mimo,że ostatni mecz pomiedzy tymi druzynami 29-10-2006 zakończył sie zwyciestwem Toronto 5-4 Pen,sadzę,ze dzis wiele bramek nie padnie.Na ostatnie 5 meczy Toronto 1 over 6.5 ,4 Under,natomiast Montreal również w ostatnich 5 meczach ma taki sam bilans jak Klonowe Liście.Mój typ under 6,5
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dzisiejsze mecze

20:00

00:05

01:00


Mój typ dnia

[center:5663d45737] Mighty Ducks of Anaheim - Minnesota Wild typ 1 [/center:5663d45737] wynik 3-2 ✅

Minnesota osłabiona kontuzją Mariana Gaborika.Ostatni mecz Kaczory przegrały 0-3 z Calgary ,dziś przed własna publicznoscia bedą chcieli sie zrehabilitować.Liczę na wysoka forme strzelecką Selänne,Getzlafa,Kunitza.Mój typ 1 ✅
 
B 0

bart0sz

Użytkownik
Anaheim Ducks VS. Minnesota Wild ✅

Typ: 1 (czas reg.)
Kurs: 1.95 @ BWin

PLUSY:
- Na poprzednich 9 spotkań między tymi drużynami tylko 2 razy w regulaminowym czasie był remis, a aż 7 razy wygrało AD.
- W Minnesocie prawdopodobnie jeszcze nie zagra M. Gaborik, a P. Demitra w ostatnich dziewięciu meczach zaliczył tylko dwa gole i jedną asystę.
- W AD z tego co wiem kontuzji brak.

MINUSY:
- Gospodarze przegrali niestety ostatnie spotkanie z Calgary Flames 3-0 i nie można mieć pewności, że na dzisiejszy mecz się skutecznie pozbierają.

W ostatecznym rozrachunku stawiam dziś na AD.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś info nt. spotkania i jeśli coś źle napisałem to proszę pisać!

Powodzenia
????
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Dzisiaj Mecze są bardzo trudne do przewidzenia jednak ja bym widział to tak:

Edmonton Oilers u St. Louis Blue-x2 ✅

Pojedynki pomiędzy tymi drużynami były wyrównane jednak ST. Louis ma atut własnego boiska i wiecej wygranych z edmonton w historii

Minnesota Wild u Anaheim Ducks-x2 ✅

Tutaj raczej typek nie jest tak ryzykowny jak poprzedni mighty duck&#39;s nie bedą chciały zawieść swoich kibicow a w tym sezonie spisuja sie zadziwiająco dobrze





[/b]
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Jesteś nowy ale ja dostałem zjebe za takie cos i ty też dostaniesz :mrgreen: tutaj podajemy swoje typy i analizy a nie co obstawić

Przy okazji podam analize:

San Jose Sharks u Los Angeles Kings-x1
⛔

Rekiny jak narazie jedna przegrana przez ostatnie 6 meczy ostatnio wygrali bardzo wysoko z L.A myślę że nie będą mieć porblemów wygrać na wyjeździe u L.A

Philadelphia Flyers u Pittsburgh Penguins-x2 ✅

Philadelphia narazie bardzo słabo ostatnia w tabeli NHL.......młoda ekipa pingwinów na własnym lodowisku nie da się pokonać tak słabej drużynie i nie zawiedize kibicow

Montreal Canadiens u Ottawa Senators -x1 ✅

Na ten typek bardzo liczę...............ottawa jak narazie 1 wygrana na 6 meczy więc bardzo slabiutko przez co znalazła się na końcu tabeli .......Montreal musi zbierać punkty i sie pozbierać po przegranej w derbach kanady.....ostatnio wygrali z ottawą 5:3 więc myślę ze dokonają tego także na wyjeździe[/b]
 
B 0

bart0sz

Użytkownik
Wyedytowałem mój poprzedni post dodając analizę ale niestety został usunięty więc zrobię to jeszcze raz.

Tak jak kolega wyżej skłaniam się ku spotkaniu:
Philadelphia Flyers u Pittsburgh Penguins ✅
Typ: HW (czas reg.) (ewentualnie HW/X)
Kurs: 1.85 lub 1.32 @Bwin

- Obydwie druzyny ostatnie pięć meczy przegrały, ale dziś PP mają przewagę własnego lodu.
- U Flyers nie zagra P. Forsberg.
- Ostatni mecz tych drużyn 3.10.06 zakończył się zwycięstwem PP u siebie aż 4:0 i od tego czasu Flyers raczej nie zachwycają.

Cały czas się wacham ale myślę, że przy średniej stawce warto zaryzykować.



:hokej:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dzisiejsze mecze





Mój typ dnia

[center:5db414200c] Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers typ 1 [/center:5db414200c] wynik 3-2 ✅

Ostatnio nie wiedzie sie druzynie z Pittsburgha i Philadelphi.Ostatnie 5 meczy przegrali ...Czas najwyższy na zwyciętwo.Stwiam w tym spotkaniu na młodość Pingwinów.Jewgenij Małkin wraz z Nils Ekmanem pokonają całkowicie rozbita druzynę Flyers.Mój typ 1 ✅ ewentualnie 1x ✅


[center:5db414200c] Ottawa Senators - Montreal Canadiens typ 1
[/center:5db414200c] wynik 3-6 ⛔

Juz obydwa zespoły spotkały się w tym sezonie w bezpośrednim spotkaniu ,wygrali hokeiści z Montrealu 4-2 .Dziś Senatorowie wezmą srogi rewanż za ta porazkę.Liczę na dobra postawe Szwajcara Martina Gerbera w bramce Ottawy. Mój typ 1 ⛔ ,lub ewentualnie over 6.5 ✅


[center:5db414200c] Los Angeles Kings - San Jose Sharks typ x2
[/center:5db414200c] wynik 4-2 ⛔

San Jose jesr rewelacją tegorocznego sezonu,natomiast drużyna z Los Angeles jak co roku zawodzi. W tym sezonie spotkali juz sie na tafli Ainiołów i Rekiny rozgromili ich 7-3.Dziś też nie powinni mieć problemów z ich pokonaniem.Liczę również na zdobycz punktową Patricka Marleau.Mój typ asekuracyjny x2 ⛔ ,ewentualnie 2. ⛔
 
L 237

lookash

Użytkownik
Carolina-Buffalo 2
Buffalo jako lider swojej dywizji gra na wjezdzie z rownie dobrze dysponowana carolina.Buffalo wygralo ostatnio cztery z pieciu spotkan, zas carolina gra w kratke ze stosunkiem meczy 3-2.Buffalo w ostatnim czasie rozgrywa bardzo duzo dogrywek lub karnych nie mogac poradzic sobie z rywalem w regulaminowym czasie.Carolina nie wygrala juz z buffalo od czterech meczy.mysle ze po zacietej walce jednak gocie wygraja mecz.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

Dzisiaj w nocy spotykają się ze sobą drużyny, które od 5 spotkań nie zaznały smaku zwycięstwa. Philadelphia to obecnie najsłabsza drużyna NHL. Hokeiści Flyers mają na swoim koncie zaledwie 8 pkt. Jest to związane przede wszystkim z ich słabą grą w ofensywie (34 strzelone gole), jak i fatalną postawą defensywy (65 straconych bramek). Ekipa Philadelphii jest w głębokim dołku od początku rozgrywek. Pingwiny prezentują się znacznie lepiej. Mają w swoim składzie utalentowaną młodzież, która zapewne jest głodna sukcesów. W drużynie Flyers nie wystąpi dzisiaj dwóch znaczących zawodników: Forsberg i Knuble. Szczególnie brak tego pierwszego jest wielkim osłabieniem. Pittsburgh ma doskonałą okazję na przerwanie złej passy. W ostatnim czasie Flyers wyraźnie im leżą. W tym sezonie obie ekipy spotykały się dwukrotnie i dwa razy wygrywały Pingwiny: 4-0 i 8-2. W przedsezonowych grach dzisiejsi gospodarze również wygrali 5-4. Dzisiaj zapewne będzie podobnie.

Moje typy na ten mecz:

Pittsubrgh - Philadelphia --&gt; 1 (60&#39;) /@ 1,86
Pittsburgh - Philadelphia +1,5 --&gt; 1 /@ 2,45
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Florida - Washington ????

Wydaje mi się ze ekipa Washingtonu jest troszke niedoceniana przez BUKÓW. Florida ostatnie 3 mecze porażki jednak kazda porażka odniesiona była z dobrą drużyną i co ważne Florida przegrywała mała ilością bramek. Washington chyba zaczyna serie zwycięstw :p zaczął ją bradzo dobrze bo wygrywajac nad NY Rangers 3-1. Teraz maja chyba serei meczy wyjazdowych wiec bedą chcieli ugrac punkty ze słabszymi drużynami a do takich należy Florida moim zdaniem oczywiście ???? Jeszcze popatrzmy na H2h na tafli we Florydzie a prezentuje się on następująco 8-4-7 bilans pokazuje że ten mecz będzie wyrównany. Jednak moim zdnaiem w lepszej dyspozycji są gracze Washingtonu dlatego dzisiaj stawiam właśnie na nich.

Mój Typ: 2 KURS: 2.51
✅
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Vancouver Canucks - Detroit Red Wings --&gt; 1 (z OT i SH)

Detroit po 3 spotkaniach u siebie zaczyna serię 3 wyjazdowych spotkań w Kanadzie. Czerwona Skrzydła mają obecnie znakomitą passę - 8 kolejnych zwycięstw. W bardzo dobrej formie jest bramkarz Detroit - Dominik Hasek, który pozostaje niepokonany od 153 min i 28 sekund. Jak dobrze wiemy każda passa kiedyś musi się skończyć. Wg mnie Detroit, w którymś z trzech najbliższych meczów zanotuje przegraną. Drużyny z Kanady są u siebie bardzo groźne. Vancouver napewno chce się zrehabilitować za ostatnie 2 porażki na własnym lodowisku - zwłaszcza za fatalny występ przeciwko Anaheim Ducks (0-6). W tym sezonie obie ekipy już raz się ze sobą spotkały. Miało to miejsce 6 października w Detroit, gdzie lepsi okazali się gracze z Kanady, którzy wygrali 3-1. W poprzednim sezonie drużyny te spotykały się ze sobą 4-krotnie - bilans: 2-2. Pierwsze dwa spotkania wygrało Vancouver (wyjazd, dom). Kolejne dwa to zwycięstwa Czerwonych Skrzydeł (dom, wyjazd). Dzisiejsze spotkanie napewno będzie wyrównane, całkiem możliwa jest również dogrywka, gdyż obie ekipy już dawno nie notowały remisu.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
New Jersey Devils u New York Rangers -x1 ⛔

Zespoł N.J jak narazie daje sobie świetnie rade i wciąż ma w pamięci przegraną z N.Y u siebie.....................jak narazie Diabły notuja dobry bilans poniewaz na ostatnie 6 meczy przegrali tylko 1 z inną drużyna z N.Y............myślę że jadą do N.Y po zwycięstwo........
Typek bardzo ryzykowny ponieważ obie druzyny są na zbliżonym poziomie
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dzisiejsze mecze.



Mój typ dnia


[center:65f4d0c1d7] New York Rangers - New Jersey Devils typ 1 [/center:65f4d0c1d7] wynik 3-2 ✅

3rd Period
NY Rangers 2:05, Jaromir Jagr 6 (Marcel Hossa, Karel Rachunek)
NY Rangers 2:31, Jaromir Jagr 7 (Sandis Ozolinsh, Marcel Hossa)
NY Rangers 3:35, Brendan Shanahan 14 (Michal Rozsival)


[center:65f4d0c1d7] Mistrzostwo!!!!!!! [/center:65f4d0c1d7]



Bilans Rangersów u siebie fatalny 7 meczy- tylko 2 WIN ,5 LOS w tym 1 po OT.Co sie dzieje z druzyną o największym budżecie?Sam nie wiem ,jak mając w druzynie takich wspaniałych hokeistów jak Jaromir Jagr,Brendan Shanahan,Martin Straka,Petr Prucha,Michael Nylander można grać tak beznadziejnie...Jednak sadzę,że coś drgnęło w druzynie Rangersów ,wskazywało na to zwyciestwo na wyjeździe z Atlantą 2-5.Ostatni mecz z Diabłami ,Straznicy grali 17 października tego roku i wygrali 4-2 po bramkach Straki,Shanahana i 2 Warda.Dziś licze na powtórke z rozrywki .Mój typ 1 ✅
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Phoenix Coyotes - Minnesota Wild
Typ : Minnesota

Pewna 2 w tym meczu , z kilku powodów :
▶ W drużynie Phoenix plaga kontuzji.
▶ U siebie bilans Phoenix to 3-6-0 a bilans ostatnich meczy ogólnie to 2-8-0 , a Minnesoty na wyjeżdzie 3-4-0 , a bilans ostanich meczy to 5-5-0
▶ Minnesota jest trzecia w konfernecji Zachodniej z 22 punktami , a Phoenix ostatnie z ledwie 8 punktami
▶ Motywacjią dla Phoenix jest to że grają u siebie kolejne 3 mecze i będą liczyli na doping kibiców :]
▶ W tym sezonie obydwie drużyny ze sobą jeszce niegrały , a ostanie mecze tych drużyn to :
04.02.2006 PHO 4 - MIN 6
24.01.2006 MIN 3 - PHO 2
08.11.2005 MIN 2 - PHO 4
08.10.2005 PHO 2 - MIN 1

[center:85303bc4b2]4:3 ⛔ ⛔ ⛔ [/center:85303bc4b2]
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Calgary - St Louis :hokej:

Widać ze ekipa Calgary chwyciłą chyba wiatr w zagle jeśli sie nei myle to 5 meczy z rzędu wygrane robie wrazenie. St Louis zaś ostatnio pokonał ekipę Edmontonu jednak był to chyba zbieg okoliczności. Liczę tutaj na spokojną 1 dlatego że Calgary u siebie spisuje się swietnie i sa teraz w doskonałej formie. St Luois na wyjazdach gra fatalnie widac, że zdecydowanie lepiej czują się na własnych śmieciach.W tym sezonie grali już raz i wygrało Calgary 3-2 jednak mecz ten rozgrywany był na tafli drużyny St Louis ????

Mój Typ: 1 KURS: 1.78
✅


Vancouver - Detroit :hokej:

Detroit nie przegrało już od 8 spotkań zaś Vancouver nie wygrało od 2.Myślę ze przyszedł w końcu czas na przełamanie tej znakomitej serii Detroit. Poza tym dziisja mają mecz wyjazdowy i to z godnym przeciwnikiem bo drużyna Vancouver to nie chłopcy do bicia co pokazali już Detroit w tym roku. 6 październiak ekipa VAncouver wygrałą na wyjeździe z Detroit 3-1 :p Wynik jest imponujący dlatego , że Detroit ma u siebie wspaniały bilans 6-0-2.Moze paść tutaj również wynik remisowy jednak bardziej skłonny jetsem do psotawienia na ekipe gospodarzy.

Mój Typ: 1 KURS: 2.42
⛔



NY Rangers - New Jersey :hokej:

Jeśli ekipa gospodarzy marzy dalej o PLAY OFFACH to musza cos zrobić bo na razie nie wyglada to za dobrze. Jenak tego czego się obawiam to tego że ekipa gospodarzy jest bardzo ale to bardzo nieobliczalna. Jednego dnai potrafią zwycieżyć z Atlantą na wyjeździe żeby następnego przegrać z Washingtonem wiec chyba forma jeszcze ustabilizowanan nie jest. Zauważyłem również że NY RAngers lubią taką serię W P W P W P . Lubią przegrać zeby na drugi dzien wygrać ???? Za to ekipa New Jersey już od 4 meczy nie zjeżdża z tafli pokonana wiec dzisiaj jest najlepsza ku temu okazja aby doznać porażki z chaotycznie grającą drużyną gospodarzy.

Mój Typ: 1 KURS: 2.17
✅




Phoenix - Minessota :hokej:

To jedyny mecz dzisiejszej kolejki w którym zwyciężą goście , tak przynajmniej myślę. Popatrzmy na drużynę Phoenix 16 meczy i tylko 4 zwycięstwa i aż 12 porązke jest to fatalny bilans ale spowodowany częsciowo tak ja kto napsiał Grzesio plagą kontuzji w zespole. Teraz coś o gospodarzach. Przeplatają oni dobre mecz z fatalnymi jednak tych dobrych jest więcej. Wszystko wskazuje dzisja na wygraną Minessoty jednak jak wiadomo Phoenix to drużyna własnej tafli która u siebie gra można powiedzieć dobry hokej. Jednak dzisiaj upatruje zwycięstwa gosci ???? Poza tym Minessota troszkę punktów do czołowki już traci więc głupotą byłoby tracenei punktów z takimi rywalami. Sądzę ze dzisiaj kojoty zawyją z bólu :p

Mój Typ: 2 KURS: 2.07
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom