>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Edmonton - Nashville :hokej:

2 drużyny w dobrej formie. Drużyna Edmontonu tą formę ma chyba jendak lepszą. Jednak nie zremisowlai chyba jeszcze na własnej tafli wiec kiedy ma to nastąpić jak nie dzisiaj z ekipą Nashville która jak widac z meczu na mecz gra co raz to lepiej.

Mój Typ: X ⛔


Los Angeles - Pittsburgh :hokej:

Zaskakuje mnie troszke gra Pittsburgha. Jednak myśle ze po zwycięstwie z Philadelphia sp[oczną na laurach i zbiora baty od króli. Widać że ekipa LA zaczyna sie chyba rozkręcą c w końcu zaczynają strzelać bramki co daje dobrą prognoze na przyszłośc. Myślę ze dzisiaj Malkin niestety nie będzie mógł świętowac z drużyną wygranej.

Mój Typ: 1 ⛔
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
no to ja zarzuce swoje typki

BOSTON-BUFFALO-2 ⛔

Myślę że dla fenomenalnie grającego buffalo (jak narazie 9win) boston nie powinien być problemem

N.JERSEY-N.Y.ISL.-1 ⛔

Diabły się rozkręcaja w lidze a wyspiarze narazie nic pozytywnego nie pokazują,,,,,,,,,,,więc myślę że diabły bez problemu dadzą radę
 
grzesio 62,5K

grzesio

Forum VIP
Boston Bruins - Buffalo Sabres ⛔ 4:4
Typ : Buffalo

Buffalo jest tu zdecydowanym fawotytem 10 zwycięstw przy 1 porażce i to w dodatku po karnych.
W ostatnich dzieśięciu meczach Buffalo wygrało 9 razy i raz przegrało po karnych.
Boston w ostatnich dziesięciu wygrało ledwie 3 a przegrało 7 w tym jedno po karnych.
Mecz w Bostonie , a na wyjeżdzie drużynie Bostonu idzie poprostu świetnie w tym sezonie na 6 meczy 6 zwycięstw

Mecz z tego sezonu 21.10.06 ||| Buffalo 6 - Boston 2

Alternatywny typ : Kto wygra pierwsza tercje? - Buffalo 1.95 BAH ⛔ 0:0



Minnesota Wild - Vancouver Canucks ✅ 5:2
Typ : Minnesota

Kolejny mecz z faworytem , w tym przypadku Minnesota. Gra dziś u siebie z Vancouver.
▶ Minnesota jest liderem z 18 punktami w Northwest Division Zachodniej Konferencji , a ostatnie mecze to 8-2-0
▶ Vancouver jest tuż za nimi z 15 punktami , pstatnie mecze 5-4-1.
▶ W jedynym meczu w tymsezonie między tymi drużynami 10.10.06 Minesota wygrała po karnych 2-1.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
hm grzesio ostatni typek ryzykowny......................ale pewnie kursik ładny u bukmacherów..........ale jak najbardziej minesota ma większe szanse na wygraną.ewentualnie jeżeli jest mozliwość to bym polecał obstawić z podpórką(1x)
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
no to typek na dziś

ANAHEIM-PHOENIX-1✅


Mighty Ducks Raczej nie bedzie miał problemu ze słabiutkimi kojotami.............Patrzac na dotychczasowe mecze drużyn kojotom tylko raz udało się wywalczyc w 2002 roku remis......reszta meczy należała do mightu duck&#39;s......zdecydowana 1 (typ qwielce prawdopodobny)
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Mecze na dziś:

MINNES.-NASHVILLE
MONTREAL-N.JERSEY
N.Y.ISL.-ATLANTA
OTTAWA-CAROLINA
PHILADEL.-WASHING.
PHOENIX-L.ANGEL.
SAN JOSE-PITTSB.
ST.LOUIS-CALGARY
BOSTON-TAMPA BAY
BUFFALO-TORONTO
COLORADO-VANCOUVER
DETROIT-COLUMBUS

Moje Typy

DETROIT-COLUMBUS-1✅
Detroit powinno wygrć mecz z będącym ostatnim w tabeli central columbus

BUFFALO-TORONTO-1⛔
Buffalo gra świetnie jak narazie sezon.........toronto nie powinno być dla nich problemem

OTTAWA-CAROLINA-1x⛔
Dosyć ryzykownie ponieważ ottawa nie gra tak jak w zeszłym sezonie.....................ale zaczyna wracać do formy.................na wszelki wypadek 1x



Jednak ottawa nie dała rady jeszcze grajoą słabo a toronto zrobiło masakre z buffalo

not comment :zy3ou:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL


Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 05-11-06 00:05
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 05-11-06 00:05
Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets 05-11-06 00:05
Montreal Canadiens - New Jersey Devils 05-11-06 00:05
New York Islanders - Atlanta Thrashers 05-11-06 00:05
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes 05-11-06 00:05
Philadelphia Flyers - Washington Capitals 05-11-06 00:05
Minnesota Wild - Nashville Predators 05-11-06 01:00
St. Louis Blues - Calgary Flames 05-11-06 01:00
Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings 05-11-06 02:00
Colorado Avalanche - Vancouver Canucks 05-11-06 03:00
San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins 05-11-06 03:30

Mój typ dnia

[center:b002a2dd22] Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets typ 1 [/center:b002a2dd22] wynik 4-1 ✅

Doskonała passa Skrzydeł 5 meczy 5 WIN.Mimo kontuzji legendy NHL Haska spisują się w obronie fenomenalnie.Jego zmiennik Chris Osgood spisuje sie poprawnie w 2 ostatnich meczach przepuścił tylko 3 strzały.Silna formacja ataku z Zetterbergiem,Lidströmem i Dacjukiem poradzi sobie z Blue Jackets .Mój typ 1 ✅

[center:b002a2dd22]Montreal Canadiens - New Jersey Devils typ 1
[/center:b002a2dd22] wynik 1-2 ⛔

Plaga kontuzji w zespole Diabłów.Kanadyjczycy grajacy w tym sezonie wielce poprawnie maja na rozkładzie juz takie ekipy jak:Ottawa,Philadelphia,Colorado...Doskonały Kowaljow w przodzie Markow w defensywie...Mój typ 1 ⛔

i na sam koniec propozycja meczu z gatunku tych trudnych,w rozpisie wskazanym...

[center:b002a2dd22]San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins typ 1
[/center:b002a2dd22] wynik 3-2 ✅

Coś ostatnio Rekiny dostały zadyszki.Sadze jednak,że dzisiaj z młodą drużyną z Pittsburgha powinni sobie poradzić.Wschodząca gwiazda NHL ,Małkin powoli dostosowuje sie do stylu w gry w NHL.Jest coraz bardziej groźny.Jednak wystarczy przypilnować jego i Crosbego ,a trener i kibice Jose mogą być spokojni o wynik .Mój typ 1 ✅ , ewentualnie dla cierpiacych na wrzody żołądka 1x ✅ .
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
ottawa-carolina over 6 ⛔

dwie ofesywne grajace druzyny ktore po slabym początku sezonu graja bardzo dobrze.Ottawa gra przecietnie u siebie ale strzela bardzo duzo goli,carolina nie odstaje poziomem od przeciwnika i gra bardzo ofensywnie na wyjazdach.wynik bedzie przekraczal 6 goli
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
buffalo-toronto..toronto zaczelo dobrze grac po slabym poczoąku sezonu i ostatnio wygrywa ,dzisiaj w nocy zmierzy sie z dobrym zespolem ktory tylko raz zaznal smaku porazki.Buffalo bardzo dobrze gra u siebie przed sezonem wzmocnilo sie dobrymi zawodnikami,wiec dzisiaj powino wygrac poniewaz toronto przyjechalo mocno oslabione.
typ:over 6 ⛔
typ:1(OT) ⛔
 
L 237

lookash

Użytkownik
Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets 1 ✅
Mecz przed wlasna publicznoscia oraz passa kilku zwyciestw z rzedu to glowne atuty za detroit.w detroit marza zeby powrocily czasy Steve&#39;a Yzerman&#39;a za ktorych zdobywali mistrzostwa na przelomie ostatnich 10-ciu lat.
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
San jose -Pittsburgh.Gospodarze zlapali wiatr w zagle i beda w tym sezonie liczyc sie o mistrzostwo.San jose bardzo dobrze gra w swojej dywizji natomiast Pittsburgh przeplata swoje dobre wystepy slabymi meczami i jeszcze bardzo duzo traca goli.W dzisiejszym meczu rekiny wygraja maja mocna linie ataku i dobra lawke rezerwowych.Pittsburgh jest dobre tylko do 2 zmian skladu,pozniej jest tragedia.
typ-1(OT) ✅
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
NY Islanders-Atlanta.
Goscie w tym sezonie graja zadziwiajaco bardzo dobrze wygrywaja duzo meczow na wyjazdach i strzelaja jeszcze bardzo duzo goli.NY Islanders ostatnio przebudzilo sie i zaczelo wygrywac,ale w starciach z dobrymi druzynami przegrywalo bardzo wyraznie.W tym meczu padnie bardzo duzo goli ,poniewaz obie druzyny maja dobry atak,ale wyspiarze maja slaba obrone.
typ:over 6 ⛔
 
curtis 0

curtis

Użytkownik
i dostali w dupe w kolejnych a tak mi raszta pieknie weszla ???? ( no nic musieli kiedys przegrac szkoda ze teraz akurat :/

pzdr
 
G 0

general79

Użytkownik
Opinia
Chciałbym prosić Panów specjalistów w dziedzinie hokeja o określenie szans powodzenia mojego kuponu :wink:


Anaheim X Pittsburgh kurs 1.98
Atlanta X Boston kurs 1.88
Toronto X Philadelphia kurs 1.84

Stawka: 10 zł
EWK: ok. 65 zł


POZDRAWIAM
ak samo chciałem wytypować, ale spacjalistą nie jestem
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Chciałbym prosić Panów specjalistów w dziedzinie hokeja o określenie szans powodzenia mojego kuponu :wink:


Anaheim X Pittsburgh kurs 1.98
Atlanta X Boston kurs 1.88
Toronto X Philadelphia kurs 1.84

Stawka: 10 zł
EWK: ok. 65 zł


POZDRAWIAM
Atlanta i Toronto ok, ale Anaheim gram z podpórką ..
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
rookie co sie dzieje z mighty duck ze grasz z podporką...............przecież pittsburh to słabiutka druzyna
 
L 237

lookash

Użytkownik
Mecze na dzisiejszą noc:
Anaheim-Pittsburgh
Atlanta-Boston
NY Islanders-Tampa Bay
Toronto-Philadelphia
Vancouver-Dallas
Washington-Ottawa
 
R 0

robak1984

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Ottawa Senators ⛔

Wydawało się, że Ottawa po dość słabym początku sezonu, wróciła na właściwe tory. Od 22 do 27 października hokeiści tej drużyny odnieśli 3 bardzo przekonywujące zwycięstwa: z New Jersey Devils 8-1 oraz dwa z Toronto Maple Leafs 6-2 i 7-2. Jednak po tych spotkaniach przyszła seria trzech porażek z rzędu: z Boston Bruins 1-2, Montreal Canadiens 2-4 i Carolina Hurricanes 2-3. Wynikiem tego jest bardzo mały dorobek punktowy kanadyjskiej drużyny. W rozegranych 12 spotakaniach Ottawa ma na swoim koncie zaledwie 10 pkt (4 zwycięstwa w regulaminowym czasie gry. 1 zwycięstwo po dogrywce i 7 porażek w regulaminowym czasie gry). Jak na potencjał tego zespołu jest to fatalny wynik, który napewno nie zadowala zarówno kibiców tej drużyny, jak i samych trenerów i zawodników. Dzisiejszy rywal &quot;Senatorów&quot; - Washington Capitals - do tej pory wygrał również 5 spotkań, jednak na swoim koncie ma 14 pkt (4 dogrywki - każda z nich jednak przegrana). W ostatnich 5 spotkaniach &quot;Stołeczni&quot; odnieśli 2 zwycięstwa (Philadelphia Flyers i Calgary Flames) oraz ponieśli 3 porażki (Vancouver Canucks 2-3 po dogrywce, Edmonton Oilers 0-4 i Atlanta Thrashers 3-4). Washington w tym sezonie nie wygrał jeszcze dwóch meczy pod rząd. W pewnym stopniu fakt ten wpłynął na moją decyzję co do typu tego spotkania. Przede wszystkim liczę jednak na mobilizację hokeistów Ottawy, którzy zajmują obecnie ostatnie miejsce w swojej dywizji i jeżeli nie będą zdobywać punktów to konkurenci mogą im odjechać za daleko. Statystyka ostatnich pojedynków między tymi zespołami pokazuje, że Ottawa lubi grać z Capitals. Drużyna ze stolicy na własnym lodowisku ostatni raz pokonała Ottawę 11 marca 2001 roku (wynik 6-5). W poprzednim sezonie obie ekipy rozegrały między sobą 4 spotkania - bilans 3 zwycięstwa Ottawy (w tym 2 w Waszyngtonie) i 1 wiktoria Washington Capitals. Dlatego też liczę, że dzisiaj będzie podobnie i zwycięstwo odniesie drużyna z Kanady.

:hokej: Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers ✅

W ostatnim swoim spotkaniu drużyna Toronto dość nieoczekiwanie odniosła zwycięstwo 4-1 na lodowisku Buffalo Sabres. Po serii 3 wyjazdowych spotkań hokeiści Maple Leafs wracają dzisiaj na własne lodowisko, na którym w tym sezonie mają bilans 3 zwycięstw (2 po dogrywce) i 5 porażek. Ostatnie 5 spotkań tej drużyny pokazuje, że jest ona w dobrej formie (4 zwycięstwa - 1 porażka). Nie można tego natomiast powiedzieć o ekipie gości. Drużyna Philadelphii to napewno największe rozczarowanie tego sezonu. Do tej pory hokeiści Flyers zgromadzili na swoim koncie 7 pkt co sprawia, że są obecnie najgorszą drużyną w NHL. Na wyjazdach odnieśli zaledwie 1 zwycięstwo z New York Rangers i ponieśli 5 porażek. Razem z Columbus Blue Jackets strzelili najmniej bramek w całej lidze - tylko 28. Dla porównania, ekipa z Toronto ma na swoim koncie ponad dwa razy więcej strzelonych goli, bo aż 54. Philadelphia ostatnie zwycięstwo odniosła w spotkaniu z Chicago Blackhawks 3-0, należy jednak zaznaczyć, że ich rywale grali bez 4 kluczowych zawodników i ostatnio wszystko przegrywają. W poprzednim sezonie, kiedy Philadelphia grała zdecydowanie lepiej, bilans między tymi zespołami przedstawiał się następująco: 3 zwycięstwa Toronto, 1 zwycięstwo Flyers. Tak więc, jeżeli wtedy gracze z Kanady potrafili sobie poradzić z rywalami, to tym bardziej dzisiaj powinni wygrać z będącą w kryzysie ekipą gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom