>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
W &lt;u&gt;Gamebookers&lt;/u&gt; nie ma remisów na NHL !! To po pierwsze.
Po drugie typ był na zwycięstwo drużyny (ogólnie) więc nie wiem o co biega koledze explorerowi.
Następnym razem kolego ty napisz analize to pogadamy.
Takich ludzi nie cierpie, sam k**** nic nie zrobi jeszcze ma pretensje !!
Maxley trzeba było zaznaczyć ,ze obstawiasz u buka w którym nie ma opcji remisu,liczy się wynik z dogrywką i ewentualnymi karnymi.Dziwi mnie tak wysoki kurs na Vancouver Canucks w opcji wygra,przegra 1.80 .....
Koniec dyskusji!!!!
 
A 0

almighty

Użytkownik
Boston Bruins - Ottawa Senators 2,00 ⛔ 1 - 2 ????

Boston Bruins (home) (1 - 0 - 2) 7 - 11
Ottawa Senators (away) (3 - 0 - 0) 13 - 5

Boston zajmuje obecnie ostatnie miejsce w konferencji wschodniej. W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 pkt, wygrali raz. Strzelili najmniej bramek w lidze - 17, srednio niewiele ponad 2 w meczu.

Ottawa jest jedna z najlepszych druzyn w lidze, ktora zawsze nalezy traktowac jako jednego z faworytow do tytulu. Sezon 2006/07 rozpoczeli fatalnie - najgorszy poczatek od 10 lat - przegrali 4 z 6 spotkan, wszystkie u siebie. Ostatnio znowu zaczeli wygrywac, wysoko... 8-1, 6-2, 7-2. Zajmuja obecnie miejsce w srodku ligowej tabeli i potrzebuja zwyciestw by powrocic do ligowej czolowki.

Dallas Stars - Los Angeles Kings 1,65 ✅ 3 - 2

Dallas Stars (home) (3 - 0 - 1) 13 - 10
Los Angeles Kings (away) (1 - 0 - 4) 9 - 15

Stars przegrali w tyme sezonie zaledwie 2 z 10 spotkan (na wyzjezdzie z San Jose i u siebie z Detroit), zajmuja 5 miejsce w lidze.

Los Angeles graja slabo, wczoraj przegrali ze slaba ekipa Columbus. Wygrali 2 z 10 spotakn, zanotowali tez 2 remisy. Nie wykorzystali ostatnich 20 power - play, w tym 8 wczoraj...

W tym sezonie zespoly graly ze soba 2 razy w Los Angeles - oba mecze wygralo Dallas 4 - 1.

Chicago Blackhawks - Mighty Ducks of Anaheim 1,85 ✅ 0 - 3

Chicago Blackhawks (home) (2 - 0 - 3) 12 - 16
Mighty Ducks of Anaheim (away) (2 - 1 - 0) 7 - 6

Chicago zagra w bardzo oslabionym skladzie m.in. bez najlepszego strzelca i lidera druzyny Martina Havlata.

Anaheim nie przegralo jeszcze w tym sezonie 7 - 3 - 0 zagra w pelnym skladzie. W poprzednim sezonie Anaheim wygralo wszystkie 4 spotkania z Chicago.
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Edmonton - Washington

Typ: Edmonton

Edmonton to obok Anaheim i Minnesoty najlepsza drużuna w statystykach ,,home&quot;. Co do Washingtonu to ich statystyki gier na wyjeździe nie są już tak dobre. Dzisiejsze spotkanie pokaże czy Edmonton nadal pokaże sie z dobrej strony ,,u siebie&quot; czy może Washington zabłyśnie i wygra na wyjeździe. Edmonton to bardzo silna i równie grająca drużyna. Posiadajaca silny atak i kontratak. Ostatnio zaliczyli dwie porazki pod rząd z Phoenix i Anaheim. Liczę że dzisiaj sie podniosą i spokojnie wygrają.
Obie drużyny spotykały sie ze sobą już 8 razy z czego każda wygrała po 4 spotkania. Mam nadzieję że Edmonton po dzisiejszym spotkaniu przechyli szale na swoja strone ;)
4-0
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Usera explorer ostrzegam po raz pierwszy i ostatni.Twoje zachowanie na forum jest niezrozumiałe.Nic nie wnosisz do działu tylko obrażasz.... Pozdrawiam.
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
New York Islanders - Florida Panthers

Typ: NY Islanders

Jest to drugie spotkanie które dzisiaj gram. Właściwie do samego końca nie mogłem sie zdecydowac czy grać to spotkanie czy może Caroline z Tampą Bay, oczywiście na Caroline. Zdecydowałem sie jednak na NY Islanders. 4 ostatnie spotkania Isanders to aż 3 remisy (regulaminowy czas gry) i porażka z Buffalo. Floryda ostatnie spotkanie przegrała z New Jersey a wczesnijsze wygrała z Rangersami. Mam nadzieję że NY weźmie się do roboty i przerwie paskudną serie. Nie uważam drużyny z Florydy za team który może zwojowac lige. Zdecydowanie stawiam na NY Islanders którzy moim zdaniem nie powinni mieć problemów z Florydą.
Mam nadzieję że postawiłem na dobry typ i dobre spotkanie ????
4-3 (pen.)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Boston Bruins - Ottawa Senators 29-10-06 00:05
Buffalo Sabres - Atlanta Thrashers 29-10-06 00:05
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 29-10-06 00:05
Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 29-10-06 00:05
New York Islanders - Florida Panthers 29-10-06 00:05
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins 29-10-06 00:05
New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets 29-10-06 00:30
Chicago Blackhawks - Mighty Ducks of Anaheim 29-10-06 01:00
Dallas Stars - Los Angeles Kings 29-10-06 01:00
St. Louis Blues - Detroit Red Wings 29-10-06 01:00
Calgary Flames - Nashville Predators 29-10-06 03:00
Edmonton Oilers - Washington Capitals 29-10-06 03:00
Phoenix Coyotes - New York Rangers 29-10-06 03:00

Mój typ dnia
[center:a10a81eaad]Dallas Stars - Los Angeles Kings typ 1 [/center:a10a81eaad] wynik 3-2 ✅

Dziś Gwiazdy maja szansę na zrehabilitowanie sie za wczorajszą porażkę z Detroit Red Wings 3-4.Jak tego nie dokonać ,skoro grają z Kings którzy ostatnie 4 mecze przegrali.Licze również ,że mój pupil M Mondano strzeli bramkę lub bedzie asystował ⛔ .Ta propozycja dla osób obstawiajacych w Betgun ,który ma taka opcje .Mój typ 1. ✅


[center:a10a81eaad]Phoenix Coyotes - New York Rangers typ over 6.5 [/center:a10a81eaad] wynik 3-7 ✅

Typ ryzykowny ,lecz wielce prawdopodobny.Rangersi sprawiaja wielki zawód swoim kibicom.Maja przewagę w każdym meczu ,lecz skuteczność napastników woła o pomstę do nieba.Niby maja strzelby Jagr ,Prucha ,Shanahan,Nylander,Straka....Henrik Lundquist w ostatnim meczu z Flkorydą na 24 strzały obronił tylko 20!!!!Skuteczność 83,33%.Dziś bedzie miał trudna przeprawę ,liczę na grad goli .Mój typ over 6,5 ✅

[center:a10a81eaad]Edmonton Oilers - Washington Capitals typ 1 [/center:a10a81eaad] wynik 4-0 ✅

Pojedynki obydwu drużyn zawsze należały do zacietych.Dziś można również spodziewać sie wyrównanego meczu na pograniczu remisu.Na 5 ostatnich meczy w roli gospodarza Edmonton wygrali wszystkie 5.Dziś również przed wlasną publicznością wygraja po raz 6.Mój typ 1 ✅

[center:a10a81eaad]Buffalo Sabres - Atlanta Thrashers typ 1 [/center:a10a81eaad]wynik 4-5 Pen ⛔

Spotkanie dwóch rewelacji sezonu.Dla mnie faworytem tego meczu jest Buffalo,na 10 meczy 10 WIN ,3 po OT.Młode Wilki w drużynie Sabres - Vanek oraz Afinogenov, w fenomenalnej formie ,polecam jako hokeistę punktujacego w meczu Afigonenova ✅ .Trzeba przypilnować tylko Martina Hossę i Ilje Kowalczyka i 11 spotkanie z kolei bedzie roztrzygnięte na korzyść Buffalo,jak sie nie myle bedzie to rekord NHL!!!!!!Typ 1. ⛔
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Co by tu napisać, ze wszystkimi typami foxa się zgadzam, ale dodałbym jescze jeden

[center:f15dc3b99f]Boston Bruins - Ottawa Senators X2, 2 [/center:f15dc3b99f] ⛔ ????

Senators wreszcie złapali niezłą formę, strzelają dużo bramek i to pozwoliło im wygrać b. wysoko 3 mecze pod rząd. Bruins niczym nie zachwycają, różnica klas zespołów jest duża. Myśle że Ottawa powinna wygrać, ale bezpieczniej dać X2.

Powiem jecze tyle że warto dziś grać na Buffalo, wyrównali rekord 10 zwyciestw z rzędu należący do Toronto Maple Leafs - więc teraz muszą go pobić. W zespole jest tak ogromna chemia, że są w stanie pokonać każdego ... oby dziś to zrobili ???? ????

GO GO BUF FA LO !!!! ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dallas - Los Angeles

Hehe wiem że każdy postuka sie w głowe jak powiem ze myśle ze Los Angeles wygra to spotkanie. Hokeiści LA grają słabo ale.. No własnie NHL ma swoje własne prawa i sądze ze 2 to dobry typ jeśli te prawa dalej będą obowiązywały. Teraz coś o Dallas. Grają bardzo dobrze w tym seoznie już pokonali ekipe LA i właśnei to jest to . Czyli już wygrana Dallas więc przyszedł czas na wygraną LA ????

Mój Typ: 2 ⛔



New Jersey - Columbus

Daibełki grają coraz lepiej a w ekipie Columbus świetnei nie jest. Jedni z faworytów do wygrania Pucharu Stanley czyli New Jesrey nie powinni mieć problemu z Columbusem. Przewaga własnej tafli w tym meczu będzie miał ogromne znaczenie. Obawiam sie tylko tego ze forma New Jersey nie jest jeszcze stabilna i może paść tutaj inny wynik niż mój .

Mój Typ: 1 ✅


Boston - Ottawa

Hokeisci OTTAWY wracają chyba do formy z poprzedniego sezonu gdzie królowali do pewnego czasu. Minusem jets to ze Ottawie gra się bardzo trudno na tafli w Bostonie. Jednak sądze że tym razme nie będzie to dla nich żaden problem i wygrają w tym meczu. Jedynym plusem jest fatalna gra Bostonu tylko 2 zwyciestwa na 8 meczy ????

Mój Typ: 2 ⛔



Buffalo - Atlanta

Tutaj mam tylko 1 argument albo moze nawet 2 ???? Śietna forma Buffalo i chęć pobicia rekordu zwycięstw w NHL bez porażki ????

Mój Typ: 1 ⛔



New York Islanders - Florida Panthers

Hokeiści z Nowego Jorku zapewne są głodni zwycięstw a kiedy te zwycięstwo ma paśc jak nie z Floridą i to na własnej tafli. Wydaje mi się ze ejst to najpewniejszy mecz tej kolejki ale jak będzie to zobaczymy

Mój Typ: 1 ⛔


I jeszcze takie suche typki :
Philadelphia Flyers Pittsburgh Penguins Over 5,5 ✅
St. Louis Blues Detroit Red Wings X ⛔
Edmonton Oilers Washington Capitals X ⛔
Chicago Blackhawks Anaheim Mighty Ducks 2 ✅


Pozdrawiam :jezora54:
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
panowie plz dajcie typki na jutro.najlpepiej jakby jeszcze dzis ktos zajrzał i napisał.bo jutro rano zamierzam sie wybrać na zakąłdy............

St.Louis-Anaheim-2 (tak czuję) ⛔
Calgary-Washington-1( tu myślę że calgary wygra) ⛔

Proszę o komentarze.a jeszcze bardizej prosze o podanie swoich typkow

z góry thx
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
panowie plz dajcie typki na jutro.najlpepiej jakby jeszcze dzis ktos zajrzał i napisał.bo jutro rano zamierzam sie wybrać na zakąłdy............

St.Louis-Anaheim-2 (tak czuję)
Calgary-Washington-1( tu myślę że calgary wygra)

Proszę o komentarze.a jeszcze bardizej prosze o podanie swoich typkow

z góry thx
Sam nie umiesz nic sobie przeanalizować ??!!Jest internet, masa stron ze statystykami a nikomu sie nie chce chwile posiedzieć i pomyśleć ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
panowie plz dajcie typki na jutro.najlpepiej jakby jeszcze dzis ktos zajrzał i napisał.bo jutro rano zamierzam sie wybrać na zakąłdy............

St.Louis-Anaheim-2 (tak czuję)
Calgary-Washington-1( tu myślę że calgary wygra)

Proszę o komentarze.a jeszcze bardizej prosze o podanie swoich typkow

z góry thx


Nie myśl, daj innym myśleć za siebie, nie rób nic, inni zrobią za Ciebie, nie egzystuj bo inni egzystują za Ciebie. Zgadzasz sie z tą maksymą :?: Bo dla mnie :zoltakartka: za lenistwo. A jak nie wiejdzie to co oni dadzą to zaraz wyskoczysz że są słabi.... Nie popieeram takich tekstów-chyba masz 15-16 lat i nie zdajesz sobie sprawy że inni nie są tylko od odwalania czarnej roboty a ty sobie pójdziesz i obstawisz.
Odwiedzaj stronki i czytaj (nauczysz sie angielskiego przy okazji)
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Na dziś proponuje

[center:cb90ce1b5c]Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks X2, 2 [/center:cb90ce1b5c] ✅ 2-4

SJS zaliczyło 2 porażki pod rząd, muszą dziś coś zmienić bo spadają w tabeli. Tampa to mało wymagający przeciwnik więc myśle że San Jose powinno wygrać, ale bezpieczniej X2 ????
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
a możeszp odać jakieś linki...................ja sie zaczolem dopiero nhl interesować niecały 1 miesiąć z powodu na wysokie kursy dlatego się pytam.narazie zorientoiwałem sie jedynie w tym ze bufallo gra bardzo dobrze............
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
a możeszp odać jakieś linki...................ja sie zaczolem dopiero nhl interesować niecały 1 miesiąć z powodu na wysokie kursy dlatego się pytam.narazie zorientoiwałem sie jedynie w tym ze bufallo gra bardzo dobrze............
Śledź codziennie wyniki, a i strona http://www.nhl.com jest wypasiona na niej wszystko jest :p, statystyki, tabele itp. itd. ... w dziale Scores przy każdym meczu jest &quot;Prewiews&quot;, tam masz wszystko ładnie opisane co potrzebne do typowania .... oczywiście po angielsku, wiec jak nie znasz jezyka :zoltakartka: to problem :p
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Philadelphia Flyers-Chicago Blackhawks :hokej:

Dzisiaj moim zdnaiem fatalna passa gospodarzy się skończy. Nie dlatego ż ezaczynaja grać lepiej ale dlatego, że w Chicago panuje plaga kozntuzji ???? Jest to doskonała sznasa na zdobycie punktów dla Philadelphii i moze w końcu odbicie się od dna. Ostatnia fatalna porażka z Pittsburh pokazuje że kryzys trwa nadal jednak dzisiaj moim zdaniem zostanie ona złamana moze tylko na 1 mecz ale jednak ????

Mój Typ: 1 ✅



St. Louis Blue -Anaheim Mighty Ducks :hokej:

St Louis jednak dalej utwierdza w przekonaniu ze gra słabo. Tracą mniej bramek niż w poprzednim seoznie i grają lepiej jednak myśle że ich sezon lepszej gry może nadejsc dopiero gdzieś za rok. Za to Anaheim gra fantastycznie. Zwycięzają tam gdzie mają jakieś równe szanse a dzisiaj będa mieli szanse większe niż St Louis. Drużyny te spotkały sie juz w tym seoznie na tafli w Anaheim i gospodarze zwyciezyli 2 : 0. Dzisiaj spodziewam sie wyniku 4-2 dla Anaheim.

Mój Typ: 2 ⛔




Los Angeles Kings - New York Rangers :hokej:

Rangersi jakoś nie potrafią wtym seoznie pożądnie sie rozkręcić raz wygrywają wyraźnie a za drugim razem otrzymuję baty ???? Grają bardzo nierównie. Jednak dzisiaj przeciwnik nie zbyt wymagający i myślę że taka forma jaka prezentuja Rangersi spokojnie wystarczy na KRÓLI ????

Mój Typ: 2 ⛔



Pozdrawiam :jezora54:
 
W 9

witold197

Użytkownik
TORONTO MAPLE LEAFS - ATLANTA THRASHERS

Toronto jak do tej pry spisuje się nienajgorzej, zas Atlanta bardzo dobrze. Drużyny te bardzo często notują wyniki remisowe i uważam, że dzisiaj w nocy może paść remisik. Toronto jest drużyna na pewno troszkę gorszą od gości, jednak stawią duży opór i możemy tu oglądac mało bramek i dość wyrównany meczyk.

Mój typ: X ⛔ :hokej:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks 31-10-06 00:05
Toronto Maple Leafs - Atlanta Thrashers 31-10-06 00:30
St. Louis Blues - Mighty Ducks of Anaheim 31-10-06 01:00
Calgary Flames - Washington Capitals 31-10-06 02:00
Los Angeles Kings - New York Rangers 31-10-06 03:30


Moj typ dnia

[center:3f08faf771] Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks typ 1 [/center:3f08faf771] wynik 3-0 ✅

Fatalna postawa obu drużyn od początku sezonu.Plaga kontuzji w druzynie Chicago bramkarz Khabibulin, Havlat,Handzus, Ruutu...Dziś Lotnicy powinny odbić sie od dna i pokonać osłabione Jastrzębie.Dla grajacych w Betgun polecam Simon Gagne jako zawodnika punktujacego w tym meczu ✅ .Typ 1. ✅

[center:3f08faf771] Los Angeles Kings - New York Rangers typ over 5.5 [/center:3f08faf771] wynik 4-1 ⛔

Rangersi wreszcie obudzili się.W ostatnim meczu rozgromili na wyjeździe Phoenix ,aż 7-3.Mimo ,że Kings jest druzyna typowo underową,sądzę,że w dzisiejszym meczu padnie mnóstwo bramek.Doskonała linia napadu Rangersów wreszcie wyregulowała celowniki Straka ,Jagr,Shanahan. .Mój typ over 5.5 ⛔
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Vancouver Canucks - Nashville Predators

Typ: Vancouver Canucks ⛔

Jeśli mielibyśmy rozpatrywać to spotkanie w kategorii kto jest lepszy to ciężko byłoby wzkazać faworyta. Obie te drużyny prezentuja podobny poziom i nietaktem byłoby uznać jedną z nich za drużynę ,,słabszą&quot;.
Vancouver w ostatnich spotkaniach nie prezentuje się zbyt dobrze. W ostatnich 5 spotkaniach w regulaminowym czasie był remis.
Postawa Nashville jest nieco lepsza a mianowicie na 5 spotkań dwa zakończyły sie remisami ale pozostałem 3 wygrali Predatorzy.
Ostatnie pięc bezpośrednich starć tych zespołów zakonczyło sie dwoma remisami, dwoma zwycięstwami Nashville (5:0 i 3:1) oraz jednym zwycięstwem Vancouver (4:3)
Tak więc dzisiaj pora przełamać złą passe i na swoim lodowisku pokonać ,,Predatorów&quot; którzy miejmy nadzieję groźni będą tylko ,,z nazwy&quot; ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Atlanta Thrashers - Carolina Hurricanes 02-11-06 00:05
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche 02-11-06 00:05
Detroit Red Wings - Calgary Flames 02-11-06 00:30
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 02-11-06 00:30
Dallas Stars - St. Louis Blues 02-11-06 01:30 1,60
Ducks of Anaheim - New York Rangers 02-11-06 03:00
Edmonton Oilers - Nashville Predators 02-11-06 03:00
Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins 02-11-06 03:30

Mój typ dnia

[center:3c6660698a] Dallas Stars - St. Louis Blues typ 1 [/center:3c6660698a]wynik 4-1 ✅

Stars ostatnie 5 meczy 4 WIN , 1LOS u siebie z Detroit 3-4.W ostatnim meczu męczyli się ze słabymi Kingsami i wygrali 3-2.Blues ostatnie 5 meczy 4 LOS i tylko 1 WIN ze słabiutkim Chicago.Przegrali nawet u siebie z najsłabszą drużyną Pacyfic-Phoenix 2-5.Mike Modano poprowadzi dziś Gwiazdy do zwycięstwa.Mój typ 1. ✅


[center:3c6660698a] Detroit Red Wings - Calgary Flames typ 1 [/center:3c6660698a]wynik 3-2 ✅

Calgary ostanie 5 meczy 4 LOS.Fatalna passa Flames będzie podtrzymana.Nie sadzę,żeby Detroit pozwoliło na nadpalenie swoich skrzydeł Płomieniom.Detroit osiagnęło cenne zwyciestwa nad Dallas i Jose co wskazuje na zwyżkę formy.Mój typ 1 ✅

i ostatni typ ryzykowny,ale wielce prawdopodobny....


[center:3c6660698a] Edmonton Oilers - Nashville Predators typ 1 [/center:3c6660698a]wynik 3-5 ⛔

Olejarki niepokonane na swojej tafli od 6 spotkań,ich bilans jest niesamowity 6 spotkań -6WIN ,bramki 23-9.Mimo,że Nashville doskonale gra na wyjazdach 7 meczy -5WIN,nie sądzę,aby doskonała passa Olejarek została przełamana w tym meczu .Mój typ 1 ,ewentualnie 1x ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom