>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL


Atlanta Thrashers - Boston Bruins 07-11-06 00:05
Washington Capitals - Ottawa Senators 07-11-06 00:05
New York Islanders - Tampa Bay Lightning 07-11-06 00:30
Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers 07-11-06 00:30
Anaheim Mighty Ducks - Pittsburgh Penguins 07-11-06
Vancouver Canucks - Dallas Stars 07-11-06 03:00

Mój typ dnia

[center:293ba52945] Atlanta Thrashers - Boston Bruins typ 1 [/center:293ba52945] wynik5-3 ✅

Drozdy rewelacyjne w tym sezonie.Juz raz pokonali w tym sezonie Bruins 4-1.Dzis również nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.Licze równiez na dorobek punktowy Kowalczuka ✅ i Hossy ✅ .Mój typ 1 ✅

[center:293ba52945] Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers typ 1 [/center:293ba52945]wynik 4-1 ✅

Sensacyjny pogromca Szabel,Toronto podejmuje Lotników. Obie druzyny sa osłabione kontuzjami,lecz wiekszą strate poniesli zawodnicy z Philadelphi.Nie zagra ich jeden z najlepszych strzelców Gagne.Mój typ 1 ✅
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Atlanta - Boston :hokej:

Tutaj już napsiali o tym meczu moi poprzednicy. Za tym typem przemawia równa i solidna gra Atlanty. TAk jak napisał FOX Atlanta juz raz w tym seoznie wygrała z Bostonem. Dzisiaj tez tak powinno być ale zobaczymy.

Mój Typ: 1 ✅


Anaheim - Pittsburgh :hokej:

Kaczory nie przgerali jeszcze w regulaminowym czasie gry a kiedyś ta seria musi się skończyc. Przyszedł czas na kaczory i co fo tego nie mma wątpliwoście że młoda ekipa z Pittsburgha na czela z Małkinem który gra co raz lepiej rozgromi drużynę kaczorów.

Mój Typ: 2 ⛔



Toronto - Philadelphia :hokej:

Ojjj bardzo ciężko widzę tegoroczny sezon w Philadelphii jeśli nic sie nie stanie chodzi mi o mocną reprymendę nie tylko dla trenera ale dla zawodników. Philadelphia jak na taki skląd jak iposiada gra fatalnie. Fox ma racje bardzo dużo kontuzji jednak nie wiem tylko FOX gdzie znalazłes że Gagne jest kontuzjowany, bo ja nic takiego nie widzialem./b]

Mój Typ: 1 ✅



Washington - Ottawa :hokej:

Oby dwie drużyny grają w pełnych składach. Myślę że Ottawa nie gra rewelacyjnie ale gra na tyle dobrze zeby wygrywac z takimi drużynami jak Wasington choc jak każdy wie to nie są chłopcy do bicia. Jednak myślę że Ottawa po ostatniej porażce z Caroliną będzie chcaiła się odegrać bo jak na razie nei jets zaciekawie tylko 10 pkt na koncie i strata 15 pkt do lidera. Więc starty trzeba odrabiać z takimi przeciwnikami./b]

Mój Typ: 2 ⛔
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
przedstawiam juz teraz typki ponieważ dzisiaj mnie nie będzie

Moje typki:

Dallas Stars Calgary Flames-1 ⛔

Mimo ze gwiazdy graja na wyjeździe powinny dać radę z calgary które jak narazie ma 4 porażki i 2 wygrane....................dallas natomiast posiada 4 wygrane i 2 porażki.a pozatym tak patze na wygrane galgary w statach na bwin i wygrali 2 razy z bardzo słabymi drużynami............zdecydowana 1 (typek wielce prawdopodobny)


Los Angeles Kings - Colorado Avalanche-2 ⛔

tutaj takze zdecydowana 2 l.a ma bardzo wile przegrancyh w dodatku podczas pojednku miedzy tymi druzynami w tym rku colorado wygrało bardzo wysoko bo aż 6;1
Typek wilece prawdopodobny


pwiem tylko &quot;kurwa&quot; :zy3ou:
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Ottawie do szczęścia zabrakło 30 sekund, bo właśnie na tyle czasu przed końcem meczu stracili trzecią bramkę, która doprowadziła do dogrywki. Niepotrzebny faul Phillipsa na minutę przed końcem no i Washington wykorzystał przewagę liczebną. Jedna dobra tercja to w hokeju za mało. Warto odnotować, że zbawienna dla Capitals była zmiana bramkarza w 1 tercji. Występujący od początku Olaf Kolzig przepuścił 3 z 5 oddanych na jego bramkę strzałów. Jego zmiennik Brent Johnson obronił wszystkie 21 strzałów i został uznany jednym z trzech najlepszych graczy tego meczu. Pocieszające w ekipie Ottawy jest to, że w końcu bramkę strzelił Daniel Alfredsson. Może dzięki temu trafieniu odzyska on swoją dawną skuteczność.

Plan spotkań na dzisiaj - 7.10.2006

:hokej: 01:00 New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
:hokej: 01:30 Montreal Canadiens - Edmonton Oilers
:hokej: 03:30 Colorado Avalanche - Los Angeles Kings
:hokej: 04:00 Calgary Flames - Dallas Stars
:hokej: 04:30 San Jose Sharks - Minnesota Wild
 
R 0

robak1984

Użytkownik
:hokej: Montreal Canadiens - Edmonton Oilers

Dzisiaj postanowiłem wybrać trzy spotkania, w których możliwy jest remis w regulaminowym czasie gry. Pierwszym z nich jest pojedynek Montrealu z Edmonton. Jak pokazuje historia spotkań między tymi zespołami, mecze między nimi są bardzo zacięte i wyrównane. Najczęściej drużyny wygrywają 1-2 bramkami. Co skłania mnie do zagrania remisu w tym spotkaniu? W pierwszej kolejności passa drużyny Edmonton, która w tym sezonie wszystkie swoje spotkania rozstrzyga w regulaminowym czasie gry. Obecnie Oilers od 13 spotkań nie zremisowali. W NHL bywało, że seria bez remisu była znacznie dłuższa, jednak dla Edmonton może się ona dzisiaj zakończyć. Ekipa Montrealu do tej pory zanotowała 4 remisy (w tym 3 z drużynami z Kanady). Edmonton w grach przedsezonowych zanotowało 2 remisy, również tylko z drużynami z Kanady. Obie ekipy mają podobne statystyki: 7 zwycięstw i 6 porażek to dorobek zarówno Montrealu, jak i Edmonton. Obie drużyny mają praktycznie taki sam bilans bramkowy: Canadiens 43-37, natomiast Oilers 38-36. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi najlepszy strzelec drużyny Montrealu Chrostopher Higgins, co napewno zmniejszy siłę ofensywną gospodarzy.

:hokej: San Jose Sharks - Minnesota Wild

Drugim spotkaniem, w którym oczekuję remisu, jest pojedynek San Jose z Minnesotą. Rekiny nie zanotowały remisu od 14 spotkań, natomiast Wild w tym sezonie już 5 razy musieli grać dogrywkę. Jedna i druga drużyna traci mało bramek, a w ofensywie mają bardzo dobrych hokeistów. San Jose Sharks w ostatnich spotkaniach zbytnio nie zachwycają. W meczu z Floridą Panthers remis był bardzo bliski, zwycięski gol strzelony został na kilka sekund przed końcem meczu. Minnesota w ostatnich meczach też gra w kratkę. Wydaje mi się, że obie ekipy w pierwszej kolejności skupią się na obronie, dlatego też nie spodziewałbym się dużej ilości bramek. Pokazuje to z resztą historia spotkań między tymi drużynami.

:hokej: Calgary Flames - Dallas Stars

Trzecim meczem, w którym bardzo prawdopodobna jest dogrywka to pojedynek Calgary z Dallas. Stars nie zanotowali remisu od 8 pojedynków. Calgary ma na swoim koncie 2 remisy. Historia pojedynków między tymi ekipami, zwłaszcza na lodowisku w Calgary, pokazuje, że są to mecze na pograniczu remisu. Taki rezultat został zanotowany 2-krotnie w 5 ostatnio rozegranych spotkaniach w Calgary. Obie ekipy większość swoich spotkań przegrywa bądź wygrywa różnicą jednej bramki. Liczę na to, że dzisiaj seria bez remisu drużny Dallas zakończy się.

Podsumowując:

Montreal Canadiens - Edmonton Oilers --&gt; remis (60&#39;) ✅
San Jose Sharks - Minnesota Wild --&gt; remis (60&#39;) ⛔
--&gt; under 5,5 (60&#39;) ✅
--&gt; under 6,5 (z dogrywką i rzutami karnymi) ✅
Calgary Flames - Dallas Stars --&gt; remis (60&#39;) ⛔
 
L 237

lookash

Użytkownik
Montreal Canadiens - Edmonton Oilers 1 ⛔

Montreal w ostatnich meczach gra w kratke.Edmonton prezgrał ostatnie cztery mecze na pięć spotkań.W ostatnich meczach między tymi drużynami różnie bywało.Monteral jest w swojej dywizji trzeci zas edmonton zajmuje przed ostatnia pozycje.Zawsze meczach druzyn kanadyjskich nie brakuje emocji oraz zacietej walki.Myśle ze po zacietej walce to jednak Montreal zwyciezy.
 
D 27

danielsan

Użytkownik
ja od dzis zacząłbym szukac OT, te mecze wyglądają na mocno wyrównane i nie miałbym przeciwko nic, gdyby gdzies hokeiści pograli dłużej niż 60 minut

Montreal - Edmonton X 4.00 ✅
-pewnie będzie mecz walki od początku do samego konca---&gt; jak zawsze gdy ze sobą grają Kanadyjczycy, faworytem wydaje się byc Montreal, bo Edm nie w formie.
Oilers 13 meczów bez remisu, pora go poszukac

San Jose - Minnesota X 4.05 &amp; under &amp; 1 ⛔ , ✅ , ✅
-San Jose lider ligi jeżeli chodzi o brak remisów- 14 mecz z rzędu, chyba można powoli myslec o progresji 8) Choc Sharks wydają się byc dzis kandydatem do zwycięstwa...

Calgary - Dallas X 3.95 ⛔
-tutaj poki upartują najbardziej remisu, a ja najmniej, dlatego ruszę ten mecz &quot;najlżej&quot;, wczoraj w meczu Gwiazdeczek pachniało remisem, ostatecznie pod koniec 3 tercji przegrali minimalnie 1:2 z Vancouver--&gt; sproboje strzelic X

Zobaczymy, powolanie na Ot zawsze nalezy zaczynac nie za mocno i byc przygotowanym na dłuższą passę.

pozdrawiam
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ja zarzuce sowje typki na dziś:

Edmonton Oilers Detroit Red Wings -2 ✅

myślę że detroit nie popsuje sobie pięknego dorobku 6 wygranych bez przegranych z emonton któremu udało sie wygrać tylko raz.jednak typek ryzykowny poniewaz w tym roku detroit przegrało z edmonton.............

Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins-x2 ⛔

Sam tego nie gram ale myślę ze na swoim boisku druzyna pingwinow powinna przynajmniej zremisować z błyskawicami

 
R 0

robak1984

Użytkownik
:hokej: Atlanta Thrashers - Ottawa Senators

Ottawa od 4 spotkań nie potrafi wygrać. W ostatnim meczu do zwycięstwa zabrakło im 25 sek, bo na tyle czasu przed końcem meczu z Washington Capitals, stracili gola na 3-3. W dogrywce musieli uznać wyższość gospodarzy i ostatecznie przegrali ten mecz 3-4. Pocieszające jest jedynie to, że w końcu Senators zdobyli jakiś punkt oraz, że Alferdsson w końcu zdobył bramkę. Mam nadzieję, że ten hokeista dzisiaj również coś ustrzeli. Co prawda fwaorytem bukmacherów jest ekipa Atlanty. Nie ma się jednak co dziwić - Thrashers nie przegrali 3 kolejnych spotkań i obecnie z 25 pkt na koncie zajmują 2 miejsce w ogólnej tabeli NHL. Drużynie gospodarzy bardzo często po serii dobrych występów przytrafia się słabszy mecz. Ottawa potrzebuje punktów bo rywala uciekają. To, że hokeiści z Kanady potrafią dobrze grać pokazała 1 tercja spotkania w Waszyngtonie, kiedy to po 12 min prowadzili już 3-0. Mam nadzieję, że goście zagrają dzisiaj 3 bardzo dobre tercje i rozstrzygną ten pojedynek na swoją korzyść.

Podsumowując:

Ottawa Senators (60&#39;) --&gt; 2,55 (betgun) ⛔
Ottawa Senators (z OT i SH) --&gt; 2,10 (betgun) ⛔
Ottawa Senators (+1,5) --&gt; 1,41 (betgun) ✅
Ottawa Senators lub remis --&gt; 1,56 (betgun) ⛔
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
mam dizsiaj zamiar ogladać mecz ottawy bo nie wiem co sie stało z drużyną z poprzedniego sezonu.....................alep olecam postawic na ottawę z podpórką

PoZdRo
 
L 237

lookash

Użytkownik
zestaw meczy na dzisiejsza noc:
01:00 Atlanta - Ottawa
01:30 Pittsburgh - Tampa Bay
01:30 Florida - N.Y. Rangers
02:00 Detroit - Edmonton
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Atlanta Thrashers - Ottawa Senators 09-11-06 00:05
Florida Panthers - New York Rangers 09-11-06 00:30
Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning 09-11-06 00:30
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 09-11-06 01:00


Mój typ dnia

[center:7f899ae382] Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning typ 1 [/center:7f899ae382] wynik 3-4 AOT ⛔

Młoda drużyna z Pittsburgha z Małkinem i Crosbym na czele powinni wreszcie przerwać pasmo porażek i pokonać Tampę.Przypomne,że dwa ostatnie mecze przegrane przez nich ,grali z takimi tuzami jak druzyny Anaheim i San Jose.Mój typ 1. ⛔


[center:7f899ae382] Detroit Red Wings - Edmonton Oilers typ 1
[/center:7f899ae382]wynik 3-0 ✅

Doskonała seria Detroit ostatnie 5 meczy 5 WIN.Olejarki osłabione po wczorajszym meczu w Derbach Kanady z Montrealem dogrywka + karne.Detroit grało juz w tym sezonie z Edmonton i przegrało 3-1.Maja wiec motywację ,aby przed własna publicznościa zrehabilitować się.Mój typ 1. ✅


Florida Panthers - New York Rangers .Ważne info w sprawie tego meczu .Nie wystapi w nim gwiazda Rangersów Jaromir Jagr z powodu kontuzji!!!
 
R 0

robak1984

Użytkownik
:hokej: Detroit Red Wings - Edmonton Oilers --&gt; 2 /@ 3,15 (Betgun) ⛔

Detroit legitymuje się obecnie passą 6 spotkań bez porażki. Edmonton nie wygrało od 4 meczy. Jest to przede wszystkim typ na przełamanie zarówno jednej, jak i drugiej passy. Edmonton rozegrało wczoraj dość dobry mecz z Montrealem. Detroit miało kilka dni przerwy i być może sprawi to, że hokeiści tego klubu nieco wyjdą z uderzenia. Historia pojedynków między tymi drużynami pokazuje, że Edmonton potrafi wygrywać na lodowisku Czerwonych Skrzydeł. W zeszłym sezonie Oliwiarki poradziły sobie z Detroit w play-offach.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pittsburgh - Tampa Bay :hokej:

Młodzież z Pittsburgha wczoraj prawie pokonała mocne w tym seoznie kaczory wiec to pokazuje ze są doysć dobrą drużyną. Malkin czuje się co raz lepiej w NHL i dziisaj poprowadzi swoją druzynę do WIN.

Mój Typ: 1 ⛔



Detroit - Edmonton :hokej:

Ogólnie 2 dobre drużyny jednak lepszy tema jak na razie to Edmonton. Detroit u siebie jets dosyć silne ale myślę że dzisija to nie wystarczy. Myślę zże mecz będzie wyrónany akle jeśli któraś z drużyn wygra to na pewno różnicą 1 gola.

Mój Typ: X2 ⛔




Florida - NY Rangers :hokej:

Rangersi bez Jagra to będzie masakra. Nie dość że nie zachwycają w tym seoznie to jeszcze starcili tak zanomitego gracza. W hsitorii spotkań widać że Rangersom trudno gra sie z Floridą i dlatego z dzisiejszym osłabieniem będzie jeszcze trudniej./b]

Mój Typ: 1 ⛔
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Boston Bruins - Toronto Maple Leafs 10-11-06 00:05
Carolina Hurricanes - Washington Capitals 10-11-06 00:05
Philadelphia Flyers - New York Islanders 10-11-06 00:05
New Jersey Devils - Chicago Blackhawks 10-11-06 00:30
St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets 10-11-06 01:00
Phoenix Coyotes - Dallas Stars 10-11-06 02:00
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 10-11-06 03:00
Los Angeles Kings - San Jose Sharks 10-11-06 03:30

Mój typ dnia

[center:d7ff44d6ba] New Jersey Devils - Chicago Blackhawks typ 1 [/center:d7ff44d6ba] wynik 2-1 Pen ⛔

Plaga kontuzji w drużynie Jastrzębi.Nie zagrają Salmelainen,Hamilton,Havlat,Lalime,Handzus,Khabibulin.Cicago ma serie 7 meczy przegranych mam nadzieję,że nie odblokuja sie w tym meczu...Mój typ 1 ⛔


[center:d7ff44d6ba] Phoenix Coyotes - Dallas Stars typ 2 [/center:d7ff44d6ba] wynik 0-1 ✅

Coś ostatnio Gwiazdy zawodza mnie 2 ostatnie mecze 2 LOS. 22 października juz oba zespoły spotkały sie wygrał wtedy zespół z Dallas 4-0.Dziś sądzę,że Stars znów pokonaja Kojoty ,liczę również na zdobycz punktową M.Modano.Kojoty też sa psłabione kontuzjami ,nie zagra ,aż 5 zawodników!Mój typ 2 ✅

i typ ryzykowny,ale wielce prawdopodobny....

[center:d7ff44d6ba] Los Angeles Kings - San Jose Sharks typ 2
[/center:d7ff44d6ba] wynik 3-7 ✅

W ostatnim meczu Kings wprawili wszystkich fachowców NHL w osłupienie,wygrali na wyjeździe z Colorado 6-5.Dziś zagrają z rewelacją tegorocznego sezonu San Jose i nie bedzie niespodzianki....Nie powinno być sensacji .Na ostatnie 10 meczy rozegranych pomiedzy tymi zespołami 8 wygrały Rekiny.Liczę również na zdobycz punktową Thorntona.Mój typ 1 ✅ ewentualnie dla cierpiących na nerwicę żołądka x2. ✅
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Dzisiaj można zacząć progresje na remis w spotkaniach takich drużyn jak: San Jose Sharks, Dallas Stars, Phoenix Coyotes.

Vancouver Canucks - Anaheim Mighty Ducks ⛔

Vancouver z Anaheim nie wygrało u siebie już od bardzo dawna (grudzień 2002). Orki po 3 kolejnych porażkach w końcu wywalczyły zwycięstwo w spotkaniu z Dallas (2-1). Anaheim w tym sezonie jeszcze ani razu nie przegrało w regulaminowym czasie gry. Tak więc jest to taki typ na przełamanie. Liczę na pełną mobilizację hokeistów Canucks. Innym typem na to spotkanie jest under. Do tego typu skłania mnie obsada bramki w jednej i drugiej drużynie. Zarówno Roberto Luongo, jak i Jean-Sebastien Giguere to bardzo dobrzy bramkarze. Obie drużyny tracą mało bramek, tak więc w konfrontacji między sobą zapewne w pierwszej kolejności skupią się na obronie. Historia pojedynków pokazuje, że under 5,5 padał dość często.

Tak więc moje typy na dzisiaj:

Vancouver Canucks - Anaheim Mighty Ducks --&gt; 1 /@ 2,80 (Bwin) ⛔
Vancouver Canucks - Anaheim Mighty Ducks --&gt; under 5,5 /@ 1,76 (Betgun) ⛔
Los Angeles Kings - San Jose Sharks --&gt; X /@ 4,0 (Betgun) ⛔
Phoenix Coyotes - Dallas Stars --&gt; X /@ 4,10 (Betgun) ⛔
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets

Typ: St. Louis Blues ⛔

Spotkanie dwoch bardzo porównywalnych drużyn. Obie zajmują niskie pozycje w tabeli i ostatnimi czasy idzie im naprawdę ,,w kratke&quot;
Obie drużyny na 5 spotkań wygrały zaledwie po jednym !!
Dzisiaj St. Louis mają ogromną szanse na przerwanie złej passy.

Analiza krótka bo naprawde nie mam czasu, ale sam na nich dzisiaj stawiałem.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Vancouver - Anaheim :hokej:

Te spotkanie bardzo mnie zainteresowało. Kaczory jeszcze w 60 &#39; min nie przgerały. Przeciwnik godny więc i o punkty będzie trudno. A jak to się mówi nic nie trwa wiecznie i w końcu porażka Anaheim musi nadejść ja sądze że ta porażka nadejdzie dzisiaj. Jedynym minusem nie jets zbyt dobre H2H między tymi druzynami na tafli w Vancouver. Anaheim wygrało tam już niestety 5 razy na 14 meczy. Osttanie 4 mecze to niestety porażka drużyny Vancouver. Jednak dzisiaj mam nadzieje ze zawodnicy Vancouver będą na tyle zmobilizowani ze będą potrafili ten mecz wygrać.

Mój Typ: 1 ⛔
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Dzisiaj proponuje

Florida Panthers -Buffalo Sabres -2 ✅

Pomimo kilku pwadek buffalo nadal gra bardzo dobrze................Floryda niej est zespołem tak dobrym jaknp. Toronto..................Myślę że Buffalo nie zawiodą swoich kibiców

Nashville Predators - Detroit Red Wings -x2 ✅

Nie mogę powiedizeć że ten typek jest wielce prawdopodobny bo nie jest........obie drużyny grają świetnie.......predatorsi jak narazie tylko jedna przegrana po dogrywce z Vancouver Canucks.......................Detroit jak narazie na ostanie 6 meczy żadnej przegranej.....myślę że czerwone skrzydął nie zawiodą swojej publiczności w Detroit

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom