>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Edmonton - Nashville :hokej:

2 drużyny w dobrej formie. Drużyna Edmontonu tą formę ma chyba jendak lepszą. Jednak nie zremisowlai chyba jeszcze na własnej tafli wiec kiedy ma to nastąpić jak nie dzisiaj z ekipą Nashville która jak widac z meczu na mecz gra co raz to lepiej.

Mój Typ: X ⛔


Los Angeles - Pittsburgh :hokej:

Zaskakuje mnie troszke gra Pittsburgha. Jednak myśle ze po zwycięstwie z Philadelphia sp[oczną na laurach i zbiora baty od króli. Widać że ekipa LA zaczyna sie chyba rozkręcą c w końcu zaczynają strzelać bramki co daje dobrą prognoze na przyszłośc. Myślę ze dzisiaj Malkin niestety nie będzie mógł świętowac z drużyną wygranej.

Mój Typ: 1 ⛔
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
no to ja zarzuce swoje typki

BOSTON-BUFFALO-2 ⛔

Myślę że dla fenomenalnie grającego buffalo (jak narazie 9win) boston nie powinien być problemem

N.JERSEY-N.Y.ISL.-1 ⛔

Diabły się rozkręcaja w lidze a wyspiarze narazie nic pozytywnego nie pokazują,,,,,,,,,,,więc myślę że diabły bez problemu dadzą radę
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Boston Bruins - Buffalo Sabres ⛔ 4:4
Typ : Buffalo

Buffalo jest tu zdecydowanym fawotytem 10 zwycięstw przy 1 porażce i to w dodatku po karnych.
W ostatnich dzieśięciu meczach Buffalo wygrało 9 razy i raz przegrało po karnych.
Boston w ostatnich dziesięciu wygrało ledwie 3 a przegrało 7 w tym jedno po karnych.
Mecz w Bostonie , a na wyjeżdzie drużynie Bostonu idzie poprostu świetnie w tym sezonie na 6 meczy 6 zwycięstw

Mecz z tego sezonu 21.10.06 ||| Buffalo 6 - Boston 2

Alternatywny typ : Kto wygra pierwsza tercje? - Buffalo 1.95 BAH ⛔ 0:0



Minnesota Wild - Vancouver Canucks ✅ 5:2
Typ : Minnesota

Kolejny mecz z faworytem , w tym przypadku Minnesota. Gra dziś u siebie z Vancouver.
▶ Minnesota jest liderem z 18 punktami w Northwest Division Zachodniej Konferencji , a ostatnie mecze to 8-2-0
▶ Vancouver jest tuż za nimi z 15 punktami , pstatnie mecze 5-4-1.
▶ W jedynym meczu w tymsezonie między tymi drużynami 10.10.06 Minesota wygrała po karnych 2-1.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
hm grzesio ostatni typek ryzykowny......................ale pewnie kursik ładny u bukmacherów..........ale jak najbardziej minesota ma większe szanse na wygraną.ewentualnie jeżeli jest mozliwość to bym polecał obstawić z podpórką(1x)
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
no to typek na dziś

ANAHEIM-PHOENIX-1✅


Mighty Ducks Raczej nie bedzie miał problemu ze słabiutkimi kojotami.............Patrzac na dotychczasowe mecze drużyn kojotom tylko raz udało się wywalczyc w 2002 roku remis......reszta meczy należała do mightu duck&#39;s......zdecydowana 1 (typ qwielce prawdopodobny)
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Mecze na dziś:

MINNES.-NASHVILLE
MONTREAL-N.JERSEY
N.Y.ISL.-ATLANTA
OTTAWA-CAROLINA
PHILADEL.-WASHING.
PHOENIX-L.ANGEL.
SAN JOSE-PITTSB.
ST.LOUIS-CALGARY
BOSTON-TAMPA BAY
BUFFALO-TORONTO
COLORADO-VANCOUVER
DETROIT-COLUMBUS

Moje Typy

DETROIT-COLUMBUS-1✅
Detroit powinno wygrć mecz z będącym ostatnim w tabeli central columbus

BUFFALO-TORONTO-1⛔
Buffalo gra świetnie jak narazie sezon.........toronto nie powinno być dla nich problemem

OTTAWA-CAROLINA-1x⛔
Dosyć ryzykownie ponieważ ottawa nie gra tak jak w zeszłym sezonie.....................ale zaczyna wracać do formy.................na wszelki wypadek 1x



Jednak ottawa nie dała rady jeszcze grajoą słabo a toronto zrobiło masakre z buffalo

not comment :zy3ou:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL


Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 05-11-06 00:05
Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 05-11-06 00:05
Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets 05-11-06 00:05
Montreal Canadiens - New Jersey Devils 05-11-06 00:05
New York Islanders - Atlanta Thrashers 05-11-06 00:05
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes 05-11-06 00:05
Philadelphia Flyers - Washington Capitals 05-11-06 00:05
Minnesota Wild - Nashville Predators 05-11-06 01:00
St. Louis Blues - Calgary Flames 05-11-06 01:00
Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings 05-11-06 02:00
Colorado Avalanche - Vancouver Canucks 05-11-06 03:00
San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins 05-11-06 03:30

Mój typ dnia

[center:b002a2dd22] Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets typ 1 [/center:b002a2dd22] wynik 4-1 ✅

Doskonała passa Skrzydeł 5 meczy 5 WIN.Mimo kontuzji legendy NHL Haska spisują się w obronie fenomenalnie.Jego zmiennik Chris Osgood spisuje sie poprawnie w 2 ostatnich meczach przepuścił tylko 3 strzały.Silna formacja ataku z Zetterbergiem,Lidströmem i Dacjukiem poradzi sobie z Blue Jackets .Mój typ 1 ✅

[center:b002a2dd22]Montreal Canadiens - New Jersey Devils typ 1
[/center:b002a2dd22] wynik 1-2 ⛔

Plaga kontuzji w zespole Diabłów.Kanadyjczycy grajacy w tym sezonie wielce poprawnie maja na rozkładzie juz takie ekipy jak:Ottawa,Philadelphia,Colorado...Doskonały Kowaljow w przodzie Markow w defensywie...Mój typ 1 ⛔

i na sam koniec propozycja meczu z gatunku tych trudnych,w rozpisie wskazanym...

[center:b002a2dd22]San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins typ 1
[/center:b002a2dd22] wynik 3-2 ✅

Coś ostatnio Rekiny dostały zadyszki.Sadze jednak,że dzisiaj z młodą drużyną z Pittsburgha powinni sobie poradzić.Wschodząca gwiazda NHL ,Małkin powoli dostosowuje sie do stylu w gry w NHL.Jest coraz bardziej groźny.Jednak wystarczy przypilnować jego i Crosbego ,a trener i kibice Jose mogą być spokojni o wynik .Mój typ 1 ✅ , ewentualnie dla cierpiacych na wrzody żołądka 1x ✅ .
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
ottawa-carolina over 6 ⛔

dwie ofesywne grajace druzyny ktore po slabym początku sezonu graja bardzo dobrze.Ottawa gra przecietnie u siebie ale strzela bardzo duzo goli,carolina nie odstaje poziomem od przeciwnika i gra bardzo ofensywnie na wyjazdach.wynik bedzie przekraczal 6 goli
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
buffalo-toronto..toronto zaczelo dobrze grac po slabym poczoąku sezonu i ostatnio wygrywa ,dzisiaj w nocy zmierzy sie z dobrym zespolem ktory tylko raz zaznal smaku porazki.Buffalo bardzo dobrze gra u siebie przed sezonem wzmocnilo sie dobrymi zawodnikami,wiec dzisiaj powino wygrac poniewaz toronto przyjechalo mocno oslabione.
typ:over 6 ⛔
typ:1(OT) ⛔
 
L 237

lookash

Użytkownik
Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets 1 ✅
Mecz przed wlasna publicznoscia oraz passa kilku zwyciestw z rzedu to glowne atuty za detroit.w detroit marza zeby powrocily czasy Steve&#39;a Yzerman&#39;a za ktorych zdobywali mistrzostwa na przelomie ostatnich 10-ciu lat.
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
San jose -Pittsburgh.Gospodarze zlapali wiatr w zagle i beda w tym sezonie liczyc sie o mistrzostwo.San jose bardzo dobrze gra w swojej dywizji natomiast Pittsburgh przeplata swoje dobre wystepy slabymi meczami i jeszcze bardzo duzo traca goli.W dzisiejszym meczu rekiny wygraja maja mocna linie ataku i dobra lawke rezerwowych.Pittsburgh jest dobre tylko do 2 zmian skladu,pozniej jest tragedia.
typ-1(OT) ✅
 
_kanonier_10_ 0

_kanonier_10_

Użytkownik
NY Islanders-Atlanta.
Goscie w tym sezonie graja zadziwiajaco bardzo dobrze wygrywaja duzo meczow na wyjazdach i strzelaja jeszcze bardzo duzo goli.NY Islanders ostatnio przebudzilo sie i zaczelo wygrywac,ale w starciach z dobrymi druzynami przegrywalo bardzo wyraznie.W tym meczu padnie bardzo duzo goli ,poniewaz obie druzyny maja dobry atak,ale wyspiarze maja slaba obrone.
typ:over 6 ⛔
 
curtis 0

curtis

Użytkownik
i dostali w dupe w kolejnych a tak mi raszta pieknie weszla ???? ( no nic musieli kiedys przegrac szkoda ze teraz akurat :/

pzdr
 
G 0

general79

Użytkownik
Opinia
Chciałbym prosić Panów specjalistów w dziedzinie hokeja o określenie szans powodzenia mojego kuponu :wink:


Anaheim X Pittsburgh kurs 1.98
Atlanta X Boston kurs 1.88
Toronto X Philadelphia kurs 1.84

Stawka: 10 zł
EWK: ok. 65 zł


POZDRAWIAM
ak samo chciałem wytypować, ale spacjalistą nie jestem
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Chciałbym prosić Panów specjalistów w dziedzinie hokeja o określenie szans powodzenia mojego kuponu :wink:


Anaheim X Pittsburgh kurs 1.98
Atlanta X Boston kurs 1.88
Toronto X Philadelphia kurs 1.84

Stawka: 10 zł
EWK: ok. 65 zł


POZDRAWIAM
Atlanta i Toronto ok, ale Anaheim gram z podpórką ..
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
rookie co sie dzieje z mighty duck ze grasz z podporką...............przecież pittsburh to słabiutka druzyna
 
L 237

lookash

Użytkownik
Mecze na dzisiejszą noc:
Anaheim-Pittsburgh
Atlanta-Boston
NY Islanders-Tampa Bay
Toronto-Philadelphia
Vancouver-Dallas
Washington-Ottawa
 
R 0

robak1984

Użytkownik
:hokej: Washington Capitals - Ottawa Senators ⛔

Wydawało się, że Ottawa po dość słabym początku sezonu, wróciła na właściwe tory. Od 22 do 27 października hokeiści tej drużyny odnieśli 3 bardzo przekonywujące zwycięstwa: z New Jersey Devils 8-1 oraz dwa z Toronto Maple Leafs 6-2 i 7-2. Jednak po tych spotkaniach przyszła seria trzech porażek z rzędu: z Boston Bruins 1-2, Montreal Canadiens 2-4 i Carolina Hurricanes 2-3. Wynikiem tego jest bardzo mały dorobek punktowy kanadyjskiej drużyny. W rozegranych 12 spotakaniach Ottawa ma na swoim koncie zaledwie 10 pkt (4 zwycięstwa w regulaminowym czasie gry. 1 zwycięstwo po dogrywce i 7 porażek w regulaminowym czasie gry). Jak na potencjał tego zespołu jest to fatalny wynik, który napewno nie zadowala zarówno kibiców tej drużyny, jak i samych trenerów i zawodników. Dzisiejszy rywal &quot;Senatorów&quot; - Washington Capitals - do tej pory wygrał również 5 spotkań, jednak na swoim koncie ma 14 pkt (4 dogrywki - każda z nich jednak przegrana). W ostatnich 5 spotkaniach &quot;Stołeczni&quot; odnieśli 2 zwycięstwa (Philadelphia Flyers i Calgary Flames) oraz ponieśli 3 porażki (Vancouver Canucks 2-3 po dogrywce, Edmonton Oilers 0-4 i Atlanta Thrashers 3-4). Washington w tym sezonie nie wygrał jeszcze dwóch meczy pod rząd. W pewnym stopniu fakt ten wpłynął na moją decyzję co do typu tego spotkania. Przede wszystkim liczę jednak na mobilizację hokeistów Ottawy, którzy zajmują obecnie ostatnie miejsce w swojej dywizji i jeżeli nie będą zdobywać punktów to konkurenci mogą im odjechać za daleko. Statystyka ostatnich pojedynków między tymi zespołami pokazuje, że Ottawa lubi grać z Capitals. Drużyna ze stolicy na własnym lodowisku ostatni raz pokonała Ottawę 11 marca 2001 roku (wynik 6-5). W poprzednim sezonie obie ekipy rozegrały między sobą 4 spotkania - bilans 3 zwycięstwa Ottawy (w tym 2 w Waszyngtonie) i 1 wiktoria Washington Capitals. Dlatego też liczę, że dzisiaj będzie podobnie i zwycięstwo odniesie drużyna z Kanady.

:hokej: Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers ✅

W ostatnim swoim spotkaniu drużyna Toronto dość nieoczekiwanie odniosła zwycięstwo 4-1 na lodowisku Buffalo Sabres. Po serii 3 wyjazdowych spotkań hokeiści Maple Leafs wracają dzisiaj na własne lodowisko, na którym w tym sezonie mają bilans 3 zwycięstw (2 po dogrywce) i 5 porażek. Ostatnie 5 spotkań tej drużyny pokazuje, że jest ona w dobrej formie (4 zwycięstwa - 1 porażka). Nie można tego natomiast powiedzieć o ekipie gości. Drużyna Philadelphii to napewno największe rozczarowanie tego sezonu. Do tej pory hokeiści Flyers zgromadzili na swoim koncie 7 pkt co sprawia, że są obecnie najgorszą drużyną w NHL. Na wyjazdach odnieśli zaledwie 1 zwycięstwo z New York Rangers i ponieśli 5 porażek. Razem z Columbus Blue Jackets strzelili najmniej bramek w całej lidze - tylko 28. Dla porównania, ekipa z Toronto ma na swoim koncie ponad dwa razy więcej strzelonych goli, bo aż 54. Philadelphia ostatnie zwycięstwo odniosła w spotkaniu z Chicago Blackhawks 3-0, należy jednak zaznaczyć, że ich rywale grali bez 4 kluczowych zawodników i ostatnio wszystko przegrywają. W poprzednim sezonie, kiedy Philadelphia grała zdecydowanie lepiej, bilans między tymi zespołami przedstawiał się następująco: 3 zwycięstwa Toronto, 1 zwycięstwo Flyers. Tak więc, jeżeli wtedy gracze z Kanady potrafili sobie poradzić z rywalami, to tym bardziej dzisiaj powinni wygrać z będącą w kryzysie ekipą gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom