>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Vancouver - Chicago :hokej:

Obie drużyny spotkały się już raz w tym sezonie. Wygrała ekipa Vancouver aż 5-0. Poza tym za tym typem przemawia świetny h2h na korzyść Vancouver. Teraz troszkę o formie obu zespołów. Chicago sprawiło nie lada niespodziankę wygrywając po dogrywce. Myślę , że po tym meczu troszkę zdrowia stracili i wyjdzie to na jaw w dzisiejszym starciu. Poza tym w Chicago nadal szpital w składzie. Vancouver bez osłabień. Vancouver myślę, że po wygranej z St. Louis będzie chciało wygrać po raz 2 .

Mój Typ: 1 KURS: 1.78
✅
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wyniki - 19 listopad 2006

New York Rangers - Tampa Bay Lightning 4:1

Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes 6:4

Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks 2:1

Dzisiejsze mecze:

Dzisiejsze mecze :hokej:

 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik


Obie drużyny spotkały się w tym sezonie trzykrotni za każdym razem górą byli gracze Pittsbourg 4:0, 8:2, 3:2. Ostatnie mecze:

San Jose -Philadelphia 6:1
Los Angeles - Philadelphia 3:4
Anaheim - Philadelphia 4:7
Pittsburgh - Philadelphia 3:2


Pittsburgh - NY Rangers 3:1
Buffalo - Pittsburgh 4:2
Pittsburgh - Philadelphia 3:2
Carolina - Pittsburgh 6:2


Goście są na 21 miejscu a gospodarze na 29 miejscu. Oba zespoły grają praktycznie w najsilniejszych składach. Myśle że tutaj Pingwiny znowu wygrają.

TYP 2 lub
TYP under
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Mój typ na nockę:
Buffalo Sabres - Tampa Bay |1|

Buffalo musi złapać dobry rytm, a po ostatniej porażce z Ottawą na taki rytm czas najwyższy, a jeśli chodzi o Tampe to ostatnio jest kompletnie bez formy czego dowiodła wczorajsza porażka 4-1 z New York Rangers (jak ktoś oglądał to wie o czym mówie)!

Columbus - Nashville |2|

Myślę, że nie trzeba przypominać ostatnich porażek Columbusa, a jeśli chodzi o Nashville to ostatnio idzie im wyśmienicie.
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Buffalo Sabres - Tampa Bay Lighting ✅
Moim faworytem w dzisiejszym spotkaniu jest rewelacyjnie spisujące się w tym sezonie Buffalo. Sabres wygrali w ubiegłym roku wszystkie cztery spotkania (w tym jeden po dogrywce) z Tampa Bay. Widać, ze lubią grac z tym zespołem. W dzisiejszym meczu bez znaczących osłabień wystąpią oba zespoły. Sabres strzelają bardzo dużo bramek i są lepsi znacząco pod tym względem od swojego dzisiejszego rywala. Ponadto Lighting grali wczoraj mecz, w którym zostawili troche sił i przegrali 1-4 z NY Rangers.

Buffalo: 16-3-1 33pts ostatnie 5meczy: W-W-L-W-W
Tampa Bay: 10-9-1 21pts ostatnie 5meczy: W-W-L-W-L



Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguis ⛔
Phildelphia gra w tym sezonie bardzo słabo. Jednak wydaje mi się, że to oni grający dzisiaj w sytuacji outseidera wygrają ten mecz. Zawodnicy Flyers będą dzisiaj szczególnie zmotywowani gdyż przegrali w tym sezonie wszystkie trzy spotkania z pingwinami. Teraz na pewną bedą chcieli wygrać. Tutaj musze jeszcze dodac, że Philadelphia w poprzednich sezonach radziła sobie dobrze przeciwko Penguis wiec tym bardziej powinni dziś przerwac złą passe i zacząć grac jak dawniej. Typ bardziej na czuja i coś mi sie wydaje, że wejdzie. Pożyjemy zobaczymy!

Ostatnie 10meczy pomiędzy tymi zespołami:
Pittsburgh Philadelphia 3:2 - obecny sezon
Philadelphia Pittsburgh 2:8 - obecny sezon
Pittsburgh Philadelphia 4:0 - obecny sezon
Philadelphia Pittsburgh 4:3
Pittsburgh Philadelphia 2:0
Philadelphia Pittsburgh 4:2
Pittsburgh Philadelphia 1:2
Pittsburgh Philadelphia 4:5
Pittsburgh Philadelphia 3:6
Philadelphia Pittsburgh 2:3 OT

Philadelphia: 2-13-2 12pts ostatnie 5meczy: L-L-W-W-L
Pittsburgh: 9-7-2 20pts ostatnie 5 meczy: L-L-W-L-W
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Ottawa Senators - Minnesota Wild --&gt; 1 ✅ 5-3

Czy 2 zwycięstwa w ostatnim czasie nad najlepszą drużyną ligi Buffalo Sabres to był przypadek, czy też zapowiedź, że Ottawa powoli wraca do gry. Moim zdaniem hokeiści Senators zaczynają w końcu grać na miarę swoich możliwości. Widziałem ich ostatnie spotkanie z Buffalo wygrane 4-1 i muszę powiedzieć, że ich gra wyglądała w miarę poprawnie. Doskonale potrafili wykorzystać, grę w przewadze. W obronie popełnili w sumie tylko jeden poważny błąd, kiedy to na parę sekund przed końcem 1 tercji nie pokryli Maxima Afinogenova. Mieli w tym meczu olbrzymią przewagę w oddanych strzałach na bramkę. Zresztą Ottawa zawsze najsłabiej prezentuje się w początkowej fazie spotkania. Najlepiej grają w 3 tercji, wtedy strzelają najwięcej goli. Minnesota w ostatnich 2 spotkaniach dwa razy grała dogrywkę. Za pierwszym razem hokeiści Wild wygrali, za drugim ponieśli porażkę. Minnesota bo bardzo dobrym początku teraz trochę spuściła z tonu. Ostatni raz w regulaminowym czasie gry wygrali 2 listopada. Ostatni pojedynek między tymi drużynami zakończył się wygraną Ottawy 6-1 i to na lodowisku w Minnesocie. Mam nadzieję, że dzisiejsze spotkanie potwierdzi zwyżkującą formę Ottawy.

Fanom progresji chciałbym zaproponować ekipę Boston Bruins. Drużyna ta ma obecnie na swoim koncie 4 wygrane z rzędu (3 po dogrywce), tak więc pora chyba zacząć grę na ich przegraną. Najbliższy terminarz Bostonu przedstawia się następująco:

Nov 20 FLA HOME ✅ 2-3
Nov 22 PIT AWAY
Nov 24 CAR HOME
Nov 25 TOR AWAY
Nov 28 TOR AWAY

Dzisiaj grają z Floridą, która ma tyle samo pkt co Bruins. Z Panterami jednak zawsze grało im się ciężko, o czym mogliśmy się przekonać 6 października, kiedy to Boston przegrał z tą drużyną 3-8. Wydaje mi się, że w tych najbliższych spotkaniach przegrają w regulaminowym czasie gry.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Boston Bruins - Florida Panthers 21-11-06 00:05
Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning 21-11-06 00:05
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators 21-11-06 00:05
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins 21-11-06 00:05
Ottawa Senators - Minnesota Wild 21-11-06 00:30
Toronto Maple Leafs - New York Islanders 21-11-06 00:30
Dallas Stars - Colorado Avalanche 21-11-06 01:00

Mój typ na nockę trochę ryzykowny,ale wiekszość meczy które miałem zaanalizować ,zrobili za mnie moderatorzy i userzy.Cieszę sie bardzo,że temat sie rozwija.


[center:7b0f40ee3a]
[/center:7b0f40ee3a]

[center:7b0f40ee3a]Mój typ under 5.5 wynik 5-4 ⛔ [/center:7b0f40ee3a]

Coś ostatnio Gwiazdy graja w kratkę,czym irytuja swoich fanów.Meczą sie niemiłosiernie z najsłabszym zespołem Pacific -Phoenix.Przegrywaja u siebie z Islanders,Wygrywaja na wyjeździe z Drozdami.Ich wahania formy są zmienne jak humory starej panny.Czas najwyzszy ustabilizować formę.Zastanawia mnie ,którego bramkarza wystawi coach Lawin,Budaja czy Theodore?Ostatnio stawiał na pochodzącego z Bańskiej Bystrzycy ,Czecha Budaja,który ma % obrony strzałów 0.929.Dziś sadzę,że Budaj wraz z bramkarzem Dallas, Turco skutecznie bedą powstrzymywać napastników .Mój typ under 5.5 ⛔.Ewentualnie 1 ✅ .

Ostatnie mecze Dallas

19 Nov 06 DAL Stars v CAR Hurricanes 4:5
18 Nov 06 DAL Stars v ATL Thrashers 5:3
16 Nov 06 NY Islanders v DAL Stars 3:0
10 Nov 06 DAL Stars v PHX Coyotes 1:0
08 Nov 06 DAL Stars v CAL Flames 1:3
07 Nov 06 DAL Stars v VAN Canucks 1:2
04 Nov 06 DAL Stars v EDM Oilers 3:2
02 Nov 06 STL Blues v DAL Stars 1:4
29 Oct 06 LA Kings v DAL Stars 2:3


Ostatnie mecze Colorado

19 Nov 06 COL Avalanche v MIN Wild 2:1
18 Nov 06 COL Avalanche v CBS Blue Jackets 3:0
16 Nov 06 SJ Sharks v COL Avalanche 4:3
14 Nov 06 EDM Oilers v COL Avalanche 2:1
12 Nov 06 COL Avalanche v NAS Predators 0:1
08 Nov 06 LA Kings v COL Avalanche 6:5
05 Nov 06 VAN Canucks v COL Avalanche 2:3
03 Nov 06 COL Avalanche v STL Blues 1:4
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Toronto - NY Islanders :hokej:

Ekipa klonowych lisci troszeczkę osłabiona kontuzjami. Islandersi bez powaznych strat w zawodnikach. Toronto potrafi dobrze grać na włąsnej tafli chcoiaz ostatnia porażka z New Jersey Devils 2-1 daje trochę do myślenia, że cos stało sie z ofensywa Toronto.Islandersi w seri 4 meczów wyjazdowych aż 3 mecze wygrali więc czas aby te punkty zaczęli gubić. Jedyny team który w tej serii gier wyjazdowych potrafił pokonac NY to Tampa, która jakiś mocny mteamem nie jest. Dzisisia jliczę przede wszystkim na przełamanie serii 2 porazek z rzędu Toronto i myślę, ze dzisiaj to nastąpi.

Mój Typ: 1 KURS: 1.98
✅
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wyniki - 20 listopad 2006

Boston - Florida 2 : 3
Columbus - Nashville 1 : 3
Dallas - Colorado 5 : 4
Philadelphia - Pittsburgh 3 : 5
Buffalo - Tampa Bay 7 : 2
Toronto - NY Islanders 4 : 2
Ottawa - Minnesota 5 : 3


Dzisiejsze mecze:

 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik


Witam. Obie drużyny spotkały się w tym sezonie już 2 razy drużyny mają po jednym zwycięstwie odpowiednio 3:1 dla Oilers a drugi 2:1 dla Calgary. Edmonton ostatnio męczyła się i dopiero po dogrywce wygrała z Detroit. Grają dwa średniaki NHL Edmonto jest na 13 miejscu a Calgari na 20 ostatnie mecze. Oilers grają bardzo dobrze u siebie. A Flames spisuje się w kratke. Myśle że tutaj padnie under lub Gospodarze wygrają

Typ 1 lub under
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
No to i ja zapodam swoja analizkę

Mój Typ:

San Jose Sharks u Anaheim Mighty Duck&#39;s -2 (z dogrywką i karnymi) ✅

Według mnie kaczory nie zawiodą kibiców i pokażą że są bardzo trudnymi przeciwnikami na własnym lodowisku..................Przegrane kaczorow z chicago i philadelphią to był wypadek przy pracy.

 
R 0

robak1984

Użytkownik
Edmonton Oilers - Calgary Flames --&gt; X i 1 (z OT i SH)

Spotkania między drużynami z Kanady zawsze są bardzo zaciętę i wyrównane. Obie drużyny mają obecnie bardzo dobre passy - Edmonton nie przegrało od 3 spotkań, a Calgary od 6. Tak więc dzisiaj jakaś seria zostanie przerwana. Według mnie końcowy wynik rozstrzygnie się dopiero w dogrywce, ewentualnie w rzutach karnych. Obie ekipy w tym sezonie spotkały się już ze sobą 2 razy i solidarnie wygrały po 1 spotkaniu. Do kolekcji brakuje więc teraz remisu. Jak pokazuje historia spotkań z zeszłego sezonu to (licząc również gry przedsezonowe) to na 11 rozegranych spotkań 3 razy musiała być rozgrywana dogrywka. Za każdym razem w doliczonym czasie gry lepsi okazywali się hokeiści Edmonton. W tegorocznych grach przedsezonowych zanotowano również jedną dogrywkę i w niej też wygrali zawodnicy Oilers. W tym sezonie obie ekipy do tej pory w regulaminowym czasie gry zanotowały po 2 remisy. W poprzednim sezonie, mniej więcej w tym samym okresie co teraz, Calgary również miało znakomitą passę, kiedy to w 12 spotakanich odnieśli 10 zwycięstw. To 12 spotkanie rozgrywane było właśnie w Edmonton, gdzie Oilers wygrali po dogrywce 2-1. Być może w tym sezonie będziemy mieli podobną sytuację.
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Edmonton Oilers - Calgary Flames ✅
Moim faworytem jest Edmonton. Jednak patrząc na wyniki z poprzednich sezonów bardzo ciężko im się grało z Flames. Przegrywali z nimi bardzo dużo meczy, a co im się udało wygrać to różnicą jednej bramki i zazwyczaj po dogrywce. Oba zespoły spotkały się w tym sezonie już 2razy i raz wygrywali Oilers (3-1), a także raz Flames (2-1).

Najwiecej bramek w tym sezonie:
Oilers: Ryan Smyth - 14goli + 6asyst , Petr Sykora - 9goli + 11asyst , Joffrey Lupul - 7goli + 5asyst
Flames: Jarome Iginla - 9goli + 12asyst , Daymond Langkow - 6goli + 8asyst , Matthew Lombardi - 6goli + 7asyst

Dzisiejsi goalie:
Oilers: Dwayne Roloson - 18gier = 10-6-2 , GAA= 2.38
Flames: Miikka Kiprusoff - 17gier = 9-7-1 , GAA= 2.19

Edmonton: 11-8-1 23pts ostatnie 5meczy: W-L-W-W-W
Calgary: 9-7-2 20pts ostatnie 5meczy: W-W-W-W-W



NY Rangers - Carolina Hurricanes ⛔
Dla mnie faworytem tego spotkania jest zespół Carolina. Wygrywali oni bowiem w ostatnich dwóch sezonach i także w tym większość spotkań rozgrywnych przeciwko NY Rangers. Oba zespoły do dzisiejszego pojedynku przystąpią bez większych osłabień. Patrząc na obecny sezon wynika, że Carolina spisuje się troche lepiej w ofensywie (76bramek) niż NY Rangers (zaliczyli 66trafień).

Najwięcej goli zdobyli w tym sezonie:
Carolina: Eric Staal - 13goli + 10asyst , Rod Brind&#39;Amour - 10goli + 21asyst , Ray Whitney - 9goli + 19asyst
NY Rangers: Brendan Shanahan - 16goli + 11asyst , Martin Straka - 10goli + 12asyst , Jaromir Jagr - 9goli + 23asysty

Obaj dzisiejsi goalie prezentują sie tak:
Carolina: Cam Ward (19gier = 11-6-2 , GAA= 2.9
NY Rangers: Henrik Lundqwist (16gier = 9-7-0 , GAA= 3.11)

NY Rangers: 11-9-1 23pts ostatnie 5meczy: L-W-L-L-W
Carolina: 12-7-3 27pts ostatnie 5meczy: W-L-W-W-W

Ostatnie mecze pomiedzy tymi zespołami:
Carolina NY Rangers 2:1
Carolina NY Rangers 5:3
NY Rangers Carolina 1:2
NY Rangers Carolina 4:3
Carolina NY Rangers 5:1
Carolina NY Rangers 3:2
Carolina NY Rangers 6:3
NY Rangers Carolina 4:1
NY Rangers Carolina 2:2
NY Rangers Carolina 5:1
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wyniki 21 listopad

New York Rangers - Carolina Hurricanes 4:0
Edmonton Oilers - Calgary Flames 2:1
Anaheim Mighty Ducks - San Jose Sharks 5:0


Dzisiejsze mecze:



 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik


Witam. W tym sezonie Anaheim gra rewelacyjnie zajmuje 2 miejsce tuż ze Buffalo. Wysoką forme Kaczorów potwierdził wczorajszy mecz z Rekinami. Wygrany dośc gładko 5:0. Anaheim grał będzie bez żadnych osłabień. Drużyna Colorado spisuje się przeciętnie jest dopiero 21. Ostatnio dosyc niespodziewanie przegrała tylko 4:3 z Dallas. W zespole Avalanche plaga kontuzji nie zagra 5 zawodników.

Typ 2
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Washington Capitals - Atlanta Thrashers ✅
Według mnie dzis wygrają Thrashers! Atlanta ma obecnie serie 4 porażek z rzędu wiec sądze, że dziś się przełamią. Ponadto dzisiejszy ich rywal nie należy do czołowej elity (15miejsce w NHL). Oba zespoły spotkały się już w tym sezonie trzykrotnie i wszystkie mecze wygrali Thrashers (trzy razy 4-3). Licze na kolejne zwycięstwo.

Goalie:
Capitals: Olaf Kolzig ( 6-4-3 , GAA=3.00 )
Thrashers: Kari Lehtonen ( 9-5-3 , GAA=3.07 )

Najskuteczniejsi:
Capitals: Ovechkin ( 13goli + 10asyst ) , Zubrus ( 12goli + 6asyst ) , Semin ( 8goli + 9asyst )
Thrashers: Hossa ( 16goli + 15asyst ) , Kovalchuk ( 14goli + 13asyst ) , Kozlov ( 9goli + 17asyst )

Washington: 8-6-6 22pts ostatnie 5meczy: W-W-L-L-L
Atlanta: 12-7-3 27pts ostatnie 5meczy: W-L-L-L-L



Philadelphia Flyers - Ottawa Senators (remis i wygrana Ottawy) :?
Dzisiejsze spotkanie powinni wygrać Senators! Flyers jest to bowiem najsłabszy zespół w lidze (nie są na ostatnim miejscu jedynie dlatego, że rozegrali wiecej meczy od Columbus). Siła ofensywna Senators powinna dzisiaj rozwalić Philadelphie. Ottawa zdobyła w tym sezonie 71bramek, a Flyers zaledwie 51. Ottawa mimo tego, że jest nieco zagubiona w tym sezonie i szuka dalej właściwego rytmu zaczyna grać coraz lepiej więc zapewne dzisiaj będą chcieli zdobyć punkty z Flyers i piąć się w tabeli coraz wyżej.

Goalie:
Flyers: Antero Niittymaki ( 3-10-2 , GAA=3.23 )
Senators: Ray Emery ( 6-3-0 , GAA=2.03 )

Najskuteczniejsi:
Flyers: Gagne ( 11goli + 5asyst ) , Sanderson ( 8goli + 7asyst ) , Pitkanen ( 0goli + 14syst )
Senators: Spezza ( 9goli + 16asyst ) , Heatley ( 11goli + 13asyst ) , Alfredsson ( 6goli + 12asyst )

Philadelphia: 5-14-2 12pts ostatnie 5meczy: L-W-W-L-L
Ottawa: 9-11-1 17pts ostatnie 5meczy: L-W-L-W-W



Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs ✅
W tym meczu stawiam na Sabres! Jak już kiedyś wspominałem jest to rewelacja tego sezonu. Nikt chyba nie spodziewał się tak rewelacyjnych wyników. Siła ofensywna tego zespołu (94 bramki) {podobnie jak w dzisiejszym meczu Senators z Flyers} powinna rozjechać Maple Leafs (75 bramek). Golkiperów będzie dzisiaj czekał ciężki dzień i mnóstwo pracy!

Goalie:
Sabres: Ryan Miller ( 10-2-1 , GAA=2.69 )
Maple Leafs: Andrew Raycroft ( 10-4-2 , GAA=2.71 )

Najskuteczniejsi:
Sabres: Vanek ( 15goli + 11asyst) , Afinogenov ( 10goli + 14asyst) , Briere ( 8goli + 19asyst)
Maple Leafs: Tucker ( 13goli + 6asyst ) , Sundin ( 8goli + 11asyst ) , Kaberle ( 7goli + 12asyst )

Buffalo: 17-3-1 35pts ostatnie 5meczy: W-L-W-L-W
Toronto: 12-6-4 28pts ostatnie 5meczy: W-W-L-L-W
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Detroit Red Wings- Vancouver Canucks -x1 (z karnymi i dogrywką) ⛔

Detroit rzadko zawodzi na własnym lodowskiu..jak narazie graja świetnie praktycznie nie przegrywają.................z Vancouver bywa rożnie.........................

Moj typ: x1 ✅ ewentualnie under 5,5 ⛔

Calgary- Chicago-1x
✅

Myślę że calgary nie powinno mieć problemow z pokonaniem słabiutko spisującego siew tym sezonie Chicago........................
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Montreal Canadiens -Minnesota Wild

Typ: Minnesota Wild

Analiza:
Bardzo ciężkie spotkanie. Trudno w takich pojedynkach wskazać faworyta.
Ja osobiście licze na przełamanie okrutnej serii Minnesoty która ostatnio gra fatalnie.
Na 8 spotkań zaliczyli zaledwie 3 remisy i aż 5 porażek !!
Kibice sie denerwują, trener obiecuje poprawe stylu gry ale jak na razie cięzko im wyjść z dołka.
Co sie tyczy Montrealu to mimo że wg bukmacherów typowany jest do zwyciestwa to ja nie podzielam tego zdania. Montreal ostatnio spisuje sie nawet nieźle.
Potyczki tych zespołów w poprzednich sezonach - w sumie 6 spotkań od sezonu 2000\2001 z czego dwa zakończyly się zwycięstwem Minnesoty, 1 zwycięstwo Montrealu i 3 remisy (w tym dwa ostatnie spotkania)
Jednego czego w tym meczu napewno nie zabraknie to walki i mam nadzieję że obronną reka wyjdzie Minnesota ;)

PS. Minnesote zagrałem z X (tak jak podałem w kuponie).

 
menzel 3

menzel

Użytkownik
:hokej: Colorado - Anaheim

Typ: 2

Analiza:
Anaheim złapało ostatnio wiatr w żagle. Po wczorajszej wygranej 5-0 jest na fali i myślę, że dobrą passę powinno kontynuować. Colorado w tym sezonie spisuje się w kratkę dlatego wydaję mi się, że to Anaheim będzie dyktowało warunki.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ na nockę


[center:43ac34c481]
[/center:43ac34c481]

[center:43ac34c481]Mój typ 1[/center:43ac34c481] wynik 4-1 ✅

Drużyna z Chicago osłabiona kontuzjami 4 zawodników.Nie zagra Havlat,Lalime,Bourque,Handzus.Płomienie rewelacyjnie spisuja się w tegorocznym sezonie.Na ostatnie 7 meczy 6 WIN.Tylko w ostatnim meczu nie sprostali Olejarkom ,przegrali po zaciętym meczu 1-2.Doskonała defensywa Calgary Iginla ,Kipper ,Tanguay, w przodzie doskonali Lombardi,Langkow ,Huselius.Dziś nie powinni mieć problemów z pokonaniem Jastrzębi.Mój typ 1 ✅

Ostatnie mecze Calgary

22 Nov 06 CAL Flames v EDM Oilers 1:2
18 Nov 06 DET Red Wings v CAL Flames 1:4
15 Nov 06 STL Blues v CAL Flames 0:3
12 Nov 06 CAL Flames v VAN Canucks 3:2
11 Nov 06 ANA Mighty Ducks v CAL Flames 0:3
08 Nov 06 DAL Stars v CAL Flames 1:3
05 Nov 06 CAL Flames v STL Blues 3:2

Ostatnie mecze Chicago

20 Nov 06 CHI Blackhawks v VAN Canucks 1:2
18 Nov 06 CHI Blackhawks v ANA Mighty Ducks 4:3
17 Nov 06 CHI Blackhawks v PHX Coyotes 2:3
13 Nov 06 CBS Blue Jackets v CHI Blackhawks 0:1
11 Nov 06 STL Blues v CHI Blackhawks 1:3
10 Nov 06 CHI Blackhawks v NJ Devils 1:2
03 Nov 06 DET Red Wings v CHI Blackhawks 2:1
01 Nov 06 CHI Blackhawks v NY Islanders 2:5

Wyniki meczy w zeszłym sezonie.

Chicago - Calgary 3:5 29.01.2006
Chicago - Calgary 2:0 26.01.2006
Calgary - Chicago 3:2 02.01.2006
Calgary - Chicago 2:5 18.11.2005
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom