>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
A ja polecam dziś

San Jose Sharks - Los Angeles Kings 1 1.65 ( Milenium )

San Jose po wczorajszych batach od Anaheim, będzie chciało dobrze zaprezentować się przed własną publicznością, i zrewanżować się Los Angeles za niedawną przegraną na wyjeździe 4-2. Być może w Sharks zagra już Jonathan Cheechoo, który opuścił 2 ostatnie mecze z powodu kontuzji lewej nogi. Jednak bez niego San Jose powinni poradzić sobie z Kings.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Dzisiaj szybko bo zaraz się mecze zaczynają:

Philadelphia Flyers - Ottawa Senators --&gt; 2

Ottawa kryzys z początku sezonu chyba ma za sobą, Philadelphia wręcz przeciwnie. Senators po 2 kolejnych wygranych powinni być w gazie. W ekipie Flyers mały szpital - pod znakiem zapytania staje występ Forsberga. Sens wystąpią w najsilniejszym składzie. Gracze z Kanady jeżeli chcą grać w play-offach to nie mogą sobie już pozwolić na głupie porażki. Na chwilę obecną Philadelphia to tylko cień drużyny z zeszłego sezonu. Uważam, że Ottawa nie będzie miała dzisiaj problemu, żeby ten mecz wygrać.

Montreal Canadiens - Minnesota Wild --&gt; 2

Minnesota nie wygrała w regulaminowym czasie gry już od 10 spotkań. Jak na taką drużynę jest to już bardzo długa seria. Widziałem ostatni mecz Wild z Ottawą Senators i muszę przyznać, że ich gra nie była taka zła. Co prawda przespali kompletnie I tercję, jednak w kolejnych minimalnie przeważali, ale na ich drodze stał dobrze dysponowany bramkarz Ottawy, Emery. Montreal ostatnio gra w kratkę. Liczę w końcu na przebudzenie Minnesoty.
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wyniki 22 listopad

Buffalo Sabres 7 - 4 Toronto Maple Leafs
Columbus Blue Jackets 3 - 3 St.Louis Blues
Philadelphia Flyers 2 - 2 Ottawa Senators
Washington Capitals 2 - 4 Atlanta Thrashers
Detroit Red Wings 3 - 3 Vancouver Canucks
Florida Panthers 4 - 6 Tampa Bay Lightning
Montreal Canadiens 4 - 2 Minnesota Wild
New York Islanders 4 - 2 Carolina Hurricanes
Pittsburgh Penguins 3 - 3 Boston Bruins
Dallas Stars 1 - 0 Nashville Predators
Colorado Avalanche 2 - 2 Anaheim Ducks
Phoenix Coyotes 3 - 1 New Jersey Devils
Calgary Flames 4 - 1 Chicago Blackhawks
San Jose Sharks 6 - 3 Los Angeles Kings

Dzisiejsze mecze:

 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Nashville Predators - Vancouver Canucks ✅
Moim zdaniem dzisiejszy mecz wygrają Predators! Nashville zajmuje obecnie pierwsze miejsce w Central Division, a Vancouver trzecie w Northwest Division. Predators spisują sie znacznie lepiej w ofensywie ( 66bramek ) niż Canucks ( 54bramki ). Vancouver zagra bez większych osłabień. Natomiast w Nashville zabraknie między innymi Jasona Arnotta.

Goalie:
Predators: Tomas Vokoun ( 10-4-1 , GAA=2.59 )
Canucks: Roberto Luongo ( 11-9-1 , GAA=2.44 )

Najskuteczniejsi:
Predators: Arnott ( 7goli + 9asyst ) , Sullivan ( 6goli + 15asyst ) , Erat ( 5goli + 12asyst )
Canucks: Naslund ( 11goli + 6asyst ) , D.Sedin ( 6goli + 14asyst ) , H.Sedin ( 3gole + 19asyst )

Nashville: 13-5-2 28pts ostatnie 5meczy: W-L-W-W-L
Vancouver: 11-10-1 23pts ostatnie 5meczy: L-L-W-W-W


POZDRAWIAM i POWODZENIA ????
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Nashville Predators - Vancouver Canucks --&gt; 1

Obie ekipy w tym sezonie grały już ze sobą dwa razy. Co się rzuca w oczy patrząc na wyniki tych spotkań? Ano to, że za każdym razem wygrywali goście: 21 października w Nashville lepsze było Vancouver, które wygrało 4-3, natomiast 10 dni późnie w Kanadzie wygrali Predators 3-2. Pora więc na zwycięstwo gospodarzy. Vancouver, po serii 6 spotkań na własnym lodowisku, rozpoczęło wczoraj serię wyjazdową. Pierwsza wyprawa miała miejsce do Detroit, gdzie Canucks pokonali Red Wings 4-3 (po dogrywce). Po 2 tercjach przegrywali 1-3, jednak w ostatniej odsłonie gry udało im się strzelić dwie bramki i doprowadzić do dogrywki, w której przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Nashville natomiast wczoraj grało wyjazdowy mecz z Dallas Stars i przegrało 0-1. Trzeba przyznać, że w ostatnim okresi obie drużyny spisują się całkiem przyzwoicie. Patrząc jednak na ich grę od początku sezonu to można stwierdzić, że lepszą drużyną jest Nashville, które obecnie jest 6 drużyną ligi z 28 pkt na swoim koncie. Predators bardzo dobrze spisują się na wyjazdach, gdzie na 13 spotkań wygrali aż 9. Na własnych śmieciach wygrali 4 spotkania, a przegrali 3. Najwyższa więc pora, żeby zaczęli odnosić więcej zwycięstw u siebie, w końcu kibicom też się coś należy ;) Ktoś tutaj pisał, że dzisiaj mają wystąpić rezerwowi bramkarze. Jako, że Nashville jest drużyną skuteczniejszą od Vancouver (Predators 66 bramek w 20 meczach, Canucks 54 gole w 22 spotkaniach) to można mieć nadzieję, że dzisiaj strzelą więcej bramek od swoich rywali.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moj typ na wieczór.

[center:91f1275482]
[/center:91f1275482]

[center:91f1275482]Mój typ 1[/center:91f1275482] wynik 4-0 ✅

Od chwili ,gdy w drużynie Dzikusów kontuzjowany jest słowacki napastnik Marian Gaborik ,idzie im jak po grudzie.W dzisiejszym spotkaniu ,znów Gaborik nie zagra.Ja jednak skłaniam sie ku postawieniu na WIN Minnesoty.Nie sadzę,żeby nieobecność jednego zawodnika tak mocno wpływała na oblicze drużyny.To nie jest &quot;one-man -show&quot;...Wild posiadaja wartosciowych zwodników w osobie Demitry,Branko Radivojevica,Mikko Koivu,Dupuis...Wiele by wymieniać.W tym sezonie obie druzyny spotkały sie na lodowisku w Phoenix 2006-11-15 Phoenix Coyotes - Minnesota Wild 4 - 3 .Dziś Dzikusy udanie zrewanżuja sie za tą porażke,czego im serdecznie życzę.Mój typ 1 ✅

Ostatnie mecze Minnesoty

23 Nov 06 MIN Wild v MON Canadiens 2:4
21 Nov 06 MIN Wild v OTW Senators 3:5
19 Nov 06 COL Avalanche v MIN Wild 2:1
17 Nov 06 MIN Wild v NAS Predators 7:6
15 Nov 06 MIN Wild v PHX Coyotes 3:4
13 Nov 06 MIN Wild v ANA Mighty Ducks 2:3
12 Nov 06 MIN Wild v LA Kings 3:2


Ostatnie mecze Phoenix

23 Nov 06 NJ Devils v PHX Coyotes 1:3
20 Nov 06 PHX Coyotes v ANA Mighty Ducks 4:6
18 Nov 06 PHX Coyotes v LA Kings 3:5
17 Nov 06 CHI Blackhawks v PHX Coyotes 2:3
15 Nov 06 MIN Wild v PHX Coyotes 3:4
12 Nov 06 SJ Sharks v PHX Coyotes 2:1
10 Nov 06 DAL Stars v PHX Coyotes 1:0
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Typ na nockę

[center:ed3f19714b]
[/center:ed3f19714b]
[center:ed3f19714b]Mój typ 1[/center:ed3f19714b] wynik 5-1 ✅
Na ostatnie 5 meczy Olejarki wygrały az 4.Dzis z bardzo osłabionym Chicago nie powinni miec problemów.W druzynie Jastrzebi nie zagraja kontuzjowani:Havlat,Lalime,Bourque,Handzus.W doskonałej formie strzeleckiej są Torres,Smyth oraz Lupul .Liczę na zwycięstwo Edmonton po walce z Jastrzębiami.Mój typ 1. ✅

Ostatnie mecze Edmonton

22 Nov 06 CAL Flames v EDM Oilers 1:2
19 Nov 06 DET Red Wings v EDM Oilers 3:4
17 Nov 06 STL Blues v EDM Oilers 2:6
14 Nov 06 EDM Oilers v COL Avalanche 2:1
12 Nov 06 EDM Oilers v STL Blues 3:5
11 Nov 06 EDM Oilers v CBS Blue Jackets 4:1


Ostatnie mecze Chicago

23 Nov 06 CHI Blackhawks v CAL Flames 1:4
20 Nov 06 CHI Blackhawks v VAN Canucks 1:2
18 Nov 06 CHI Blackhawks v ANA Mighty Ducks 4:3
17 Nov 06 CHI Blackhawks v PHX Coyotes 2:3
13 Nov 06 CBS Blue Jackets v CHI Blackhawks 0:1
11 Nov 06 STL Blues v CHI Blackhawks 1:3
10 Nov 06 CHI Blackhawks v NJ Devils 1:2
03 Nov 06 DET Red Wings v CHI Blackhawks 2:1
01 Nov 06 CHI Blackhawks v NY Islanders 2:5
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj:

Boston Bruins u Toronto Maple Leafs-2 ⛔

Bardzo prawdopodobny typek toronto ostatnio ma bardzo dobrą formę..........ostatni mecz wygrany bardzo wysoko z washingtonem ktory jest lepszą druzyna od bostonu (7:1 dla toronto).....................Boston gra bardzo słabo...............W dodatku liście klonowe grają na własnym lodowisku i myślę że nie zawiodą swoich kibiców...............Warto dodać ze kursik na toronto wynosi ok 2 PLN moim zdaniem wysoki ponieważ typ jest bardzo prawdopodobny
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Atlanta Thrashers - Florida Panthers 26-11-06 00:05
Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild 26-11-06 00:05
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 26-11-06 00:05
New York Islanders - Washington Capitals 26-11-06 00:05
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 26-11-06 00:05
Pittsburgh Penguins - New York Rangers 26-11-06 00:30
Nashville Predators - Detroit Red Wings 26-11-06 01:00
St. Louis Blues - Phoenix Coyotes 26-11-06 01:00
Colorado Avalanche - Vancouver Canucks 26-11-06 03:00
Los Angeles Kings - Calgary Flames 26-11-06 03:30
San Jose Sharks - New Jersey Devils 26-11-06 03:30

Mój typ na nockę

[center:d31b467c78]
[/center:d31b467c78]

[center:d31b467c78]Mój typ 1[/center:d31b467c78] wynik 4-1 ✅

Coś ostatnio nie wiedzie sie Capitals ,na ostatnie 5 meczy,5 LOS.Nie zawodzi tylko mój ulubieniec, Aleksander Owieczkin ✅ :gool: .Jednak dziś Owieczkin i spółka nie maja,żadnych szans z rozpedzonymi Wyspiarzami.Capitals osłabieni sa brakiem 4 zawodników,nie zagraja:Fata,Sutherby,Sernin,Brashear.W ostatnim meczu Capitals zostali robici u siebie przez Toronto aż 1-7.Solidna druzyna z Nowego Yorku nie powinna mieć problemów z dzisiejszym zwyciestwem,,tym bardziej,że doskonałą formą strzelecką popisuje się w ostatnich meczach słowacki weteran Miroslaw Satan.Mój typ 1. ✅

Wyniki z zeszłego sezonu.

2006-04-09 New York Islanders - Washington Capitals 5 - 0
2006-03-07 Washington Capitals - New York Islanders 5 - 2
2006-02-01 New York Islanders - Washington Capitals 5 - 3
2005-10-14 Washington Capitals - New York Islanders 3 - 5


Ostatnie mecze Islanders

24 Nov 06 PIT Penguins v NY Islanders 1:3
23 Nov 06 CAR Hurricanes v NY Islanders 2:4
21 Nov 06 NY Islanders v TOR Maple Leafs 2:4
19 Nov 06 NY Islanders v FLO Panthers 4:1
18 Nov 06 NY Islanders v TB Lightning 2:3
16 Nov 06 NY Islanders v DAL Stars 3:0
10 Nov 06 NY Islanders v PHI Flyers 3:1


Ostatnie mecze Waszyngtonu

25 Nov 06 TOR Maple Leafs v WAS Capitals 6:1
23 Nov 06 ATL Thrashers v WAS Capitals 4:2
19 Nov 06 WAS Capitals v BOS Bruins 2:3
18 Nov 06 CAR Hurricanes v WAS Capitals 4:1
16 Nov 06 BOS Bruins v WAS Capitals 3:2
14 Nov 06 WAS Capitals v FLO Panthers 4:1
12 Nov 06 NY Rangers v WAS Capitals 1:3
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Atlanta Thrashers - Florida Panthers ✅
Sądze, że ten mecz wygrają Thrashers! Oba zespoły spotkały się już w tym sezonie trzykrotnie i zawsze wygrywała Atlanta 6-0 , 4-2 , 6-3. Mam nadzieje, że dziś znów zwyciężą i przełamią passe słabych wyników na własnej tafli. Atlanta ma w swoim składzie m.in. Mariana Hossa ( 16goli + 15asyst ) i Ilya Kovalchuka ( 15goli i 14asyst ), którzy są liderami Thrashers i dziś mam nadzieje poraz kolejny poprowadzą swój zespół do zwyciestwa!

Dzisiejsi Goalie:
Thrashers: Johan Hedberg ( 4-2-0 , GAA=2.48 )
Panthers: Ed Belfour ( 4-5-2 , GAA=3.07 )

Atlanta: [glow=green:d875e07827]13-7-4 30pts[/glow:d875e07827] ostatnie 5meczy: [glow=blue:d875e07827]L-L-L-W-L[/glow:d875e07827]
Florida: [glow=green:d875e07827]8-12-4 20pts[/glow:d875e07827] ostatnie 5meczy: [glow=blue:d875e07827]W-L-W-L-L[/glow:d875e07827]



Moje inne typy na nocke:
podobnie jak gunman sądze, ze w meczu Toronto Maple Leafs - Boston Bruins wygrają: Maple Leafs
jednak w przeciwieństwie do foxa stawiam w meczu NY Islanders - Washington Capitals na wygraną Capitals
San Jose Sharks - New Jersey Devils stawiam na: Sharks
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers stawiam na: Canadiens
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Columbus - Minessota :hokej:

Minessota już raz w tym sezonie sotkała sie z kurtkami. Wygrali dzikusi aż 5-0. Dlatego zatanawia mnie dosć wysoki kurs na Minessote. Jakies ale musi być i jest dzikusy poprostu nie radzą sobie na tafli w Columbusie i rzadko tam wygrywają jeśli w ogóle wygrywają. Columbus 8 porażek z rzędu &lt;wow&gt; to musi być zastanawiające troszkę. Columbus to ja kna razie najgorsza drużyna. Sa nawet goesi od Philadelphi która ostatnio zaczyna coś grać w przeciweiństwie do kurtek. Myślę , że dizisiaj czarna seria porażek będzie trwac nadal i dla Columbus będzie to już 9 porażka z rzędu.


Mój Typ: 2 KURS: 2.10
⛔
 
M 0

matrix

Użytkownik
Nashville Predators - Detroit Red Wings :hokej:

Nashville to drużyna, która nie gra za dobrze u siebie przynajmniej w tym sezonie zaledwie 0,375% wygranych meczy u siebie. Jednak z ostatnich 6 meczy wygrala 4 1 przegrala po dogrywce i jeden w regulaminowym czasie gry. Detroit ostatnio stracilo forme passa porazek nadal trwa a maja ich juz 4 z rzedu. Także procent wygranych meczy nie przemawia za Detroit 0,455%. Bilans meczy między soba tych druzyn w tym roku przedstawia sie nastepująco:
2006-11-11 Detroit Red Wings Nashville Predators 3 : 0
2006-04-19 Nashville Predators Detroit Red Wings 6 : 3
2006-03-31 Nashville Predators Detroit Red Wings 2 : 4
2006-03-22 Detroit Red Wings Nashville Predators 2 : 3
2006-02-10 Nashville Predators Detroit Red Wings 2 : 3
2006-02-09 Detroit Red Wings Nashville Predators 6 : 0
2006-01-25 Detroit Red Wings Nashville Predators 1 : 2
2006-01-24 Detroit Red Wings Nashville Predators 2 : 3
2006-01-07 Nashville Predators Detroit Red Wings 1 : 3

Jak widać statystyki między tymi drużynami są bardzo wyrównane. Sądze jednak że drużyna Detroit podniesie sie z dołka i wygra 1 spotkanie od 4 kolejek.
Typuje: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: BAH
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins --&gt; 1 /@ 1,90 (Betgun) ⛔ 1-3

Na początek 2 ciekawe ciągi - Toronto P Z P Z; Boston Z P Z P. Warto więc zagrać na ich przełamanie. Teraz parę sportowych askepktów. Wczoraj Toronto rozgromiło w Waszyngtonie miejscowych Capitals 7-1, natomiast Boston przegrał u siebie z Caroliną 1-5. Maple Leafs w tym sezonie spisują się bardzo dobrze, w 24 spotkaniach zdobyli 30 pkt, pod względem strzelonych goli zajmują drugie miejsce. Boston jest znacznie mniej skuteczny, traci również więcej bramek. W tym sezonie obie ekipy spotkały się ze sobą już dwa razy i to całkiem niedawno. Oba spotkania rozegrane zostały w Bostonie - 9 listopada wygrało Toronto 6-4, a tydzień później lepsi okazali się gospodarze wygrywając po dogrywce 2-1. Toronto u siebie gra ostatnio bardzo dobrze, wygrało m.in. z Montrealem 5-1, NYI 4-2. Dzisiejsze spotkanie jest meczem drużyn z tej samej dywizji, tak więc mobilizacja napewno będzie większa. Obecnie Toronto zajmuje 2 miejsce w Northeast Division, jednak zajmujący 3 miejsce Montreal ma tylko punkt straty, ale też 3 mecze rozegrane mniej. Boston natomiast zajmuje ostatnie miejsce. W chwili obecnej w lepszej formie są chyba hokeiści Toronto, tak więc myślę, że dzisiaj poradzą sobie ze swoimi rywalami z Bostonu.

Atlanta Thrashers - 1,5 - Florida Panthers --&gt; 1 /@ 2,30 (Betgun) ⛔ 1-0

Kolejny pojedynek wewnątrz dywizji. Ostatnio Atlanta zawodzi oczekiwania swoich kibiców. W 6 kolejnych meczach odnieśli tylko 1 zwycięstwo. Najwyższa pora na małe przebudzenie. Florida na wyjazdach gra bardzo słabo - w 11 meczach odniosła tylko 2 zwycięstwa.W tym sezonie grali ze sobą 3 razy i wszystkie mecze wygrała Atlanta - u siebie: 6-0, 4-2, na wyjeździe 6-3. Wczoraj Atlanta przegrała po dogrywce z Tampą (też ta sama dywizja), tak więc dzisiaj nadaża się okazja na zdobycie kompletu punktów, które pozwolą odskoczyć od zajmującej 2 miejsce Caroliny.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Anaheim - Calgary :hokej:

Calgary to jedna z lepszych drużyn grajacych bardzo dobrze w obronie. Nie mają zadnych powazniejszych kontuzji. W Anaheim kontuzjowany jest genialny bramkarz Giguere co bardzo osałbia kaczory. Jesli Calgary będzie miało dosyć dużo okazji stzreleckich to ten emcz powinni spokojnie wygrać bo najprawdopodobniej zgara 3 bramkarz Anaheim dla którego będzie to debiut w tym seoznie. Poza tym kaczory za dużo już wygrywają. Przeplatają WIN z LOSe ale dzisiaj kolejny LOSe bo innego wyniku tutaj nie widze a kursik bardzo kusi ????

Mój Typ: 2 KURS: 3.00
????
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wyniki 26 listopad

Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 3:1
New York Rangers - Buffalo Sabres 2:2
Anaheim Ducks - Calgary Flames 5:3


Dzisiejsze mecze:

 
R 0

robak1984

Użytkownik
Detroit Red Wings - Dallas Stars --&gt; 1 (z OT i SH) oraz X

Drużyna Detroit po 9 zwycięstwach z rzędu w ostatnim czasie trochę spuściła z tonu, czego efektem było 5 kolejnych spotkań bez zwycięstwa. Jak na tą drużynę jest to już dość długa passa. W ostatnim meczu na własnej tafli z St.Louis Blues, Czerwone Skrzydła oddały na bramkę rywala 43 strzały, przy 19 ekipy gości. Pomimo tak wielkiej przewagi nie potrafili jednak wygrać tego spotkania. W ostatnim meczu natomiast ponieśli wysoką porażkę z Nashville Predators 2-6. Mam nadzieję, że ten wynik podziała na chłopaków z Detroit mobilizująco. W tym sezonie obie ekipy spotkały się 27 pażdziernika w Dallas, gdzie lepsi okazali się goście wygrywając 4-3. Większość spotkań między tymi drużynami jest bardzo wyrównanych. W 2002 roku byliśmy świadkami 4 remisów z rzędu. Z racji tego, że Dallas w tym sezonie już bardzo dawno nie zremisowało, całkiem prawdopodobny jest dzisiaj właśnie taki rezultat po 60 min gry. Jeżeli dojdzie do dogrywki to w końcu Detroit musi przełamać złą passę w dodatkowym czasie gry (obecnie 4 OT i 4 porażki).
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks ( remis i wygrana w dogrywce Anaheim )
typ: Anaheim Ducks
Oilers zajmują obecnie pierwsze miejsce w Northwest Division a ich bilans wynosi 13-8-1 27pts. W dzisiejszym spotkaniu wystąpią bez większych osłabień. Natomiast kaczki zajmują obecnie pierwsze miejsce w Pacific Division z bilansem 17-2-6 40pts. W dzisiejszym meczu takze bez większych braków w składzie. oba zespoły grały przeciwko sobie w tym sezonie już raz i wtedy wygrały kaczki 6-2! Zdecydowałem zgrać się na Ducks ponieważ Oilers mają serie 5 wygranych z rzędu i kiedyś muszą przegrać, a dziś jest ku temu dobra okazja.

Pittsburgh Penguis - NY Islanders ✅
typ: Pittsburgh Penguis
Pingwiny zajmują obecnie 4 pozycje w Atlantic Division z bilansem 10-8-4 24pts. Natomiast Islanders s na drugim miejscu w tej samej dywizji z bilansem 12-7-3 27pts. Oba zespoły grały ze soba w tym sezonie dw razy i raz wygrywali pingwiny ( 4-3 ) a raz nowojorczycy ( 3-1 ). Pittsburgh zagra bez kontuzjowanego Crosbyego ( 10goli + 20asyst ). a Islanders bez Yashina ( 10goli + 18asyst ) Więc w dzisiejszym spotkaniu w ofensywie oba zespoły bedą mieć braki wiec może też być under. Zdecydowłem się postawić na pingwiny dlatego, ze licze na ich przełamanie fatalnej serii 3 porażek z rzędu, a dodtkowym atutem dzisiaj bedzie własna tafla i kibice. Nowojorczycy wygrali osttnie 3 mecze wiec dziś pora na porażke!

Tampa Bay Lighting - Washington Capitals ✅
typ: Washington Capitals
Lighting są obecnie na 3 miejscu w Southeast Division z bilansem 13-10-1 27pts, a Capitals w tej samej dywizji na 4 pozycji z dorobkiem 8-9-6 22pts. W obecnym sezonie oba zespoły grały ze soba już jeden raz i wygrali Lighting 6-4! W dzisiejszym spotkaniu stawiam na Capitals, którzy muszą w końcu przełamać serie 6 meczy bez zwycięstwa.



POWODZENIA :!:

PS
wczoraj podobnie grałem na przełamanie detroit i się udało mam nadzieje, że dziś równie dobrze mi pójdzie!
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Mój dzisiejszy pewniak to:



Typ: Over

Witam. W tym meczu trudno jest przewidziec wynik. Obi drużyny grają dobrze. Anaheim są wysoko na 2 miejscu a Edmonton są na 12. Ostatnie ich mecze:

Edmonton Chicago 5:1
Edmonton Calgary 2:1
Edmonton Detroit 4:3OT
Edmonton St. Louis 6:2
Colorado Edmonton 1:2

Anaheim - Calgary 5:3
Anaheim - New Jersey 4:2
Colorado - Anaheim 3:2OT
Anaheim - San Jose 5:0
Anaheim - Phoenix 6:4

W tym meczu najsłabszym punktem Kaczorów będzie napewno bramkarz. Brak Ilya Bryzgalov i Jean-Sebastien Giguere. Obaj bramkarze są kontuzjowani. Natomiast w Edmonton nie zagrają: Ethan Moreau i Marty Reasoner. Myśle że tutaj nie może paśc inny rezultat jak tylko over :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom