>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
M 0

mat-156391

Użytkownik
Typ wydaje się być spoko Winnpieg wygrało ostatnie 2 mecze strzelając 12 bramek , rywale w ostatnich trzech stracili 20.
Ja jeszcze postawie na Montreal
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Popieram typ na Tampę. W bramce bardzo dobrze spisujący się mimo młodego wieku
Andrei Vasilevskiy z GAA na poziomie 2,22. Zawodnicy z Zatoki są w tym sezonie piekielnie bramkostrzelni i jeżeli jakimś cudem Wyspiarzom uda się strzelić powyżej tych dwóch bramek to według mnie i tak poniosą porażkę. Do tego dochodzi mecz b2b, co prawda daleko nie mieli, ale zawsze to mecz po meczu i do tego dochodzi dogrywka i karne.
Inną propozycją są dwa zdarzenia z jednego meczu.
LA Kings - Minnesota Wild
Uwielbiam Dzikusów i jest mi przykro, że będę stawiał przeciwko nim. Początkowo chciałem zagrać poniżej 2,5 bramki Minnesoty. Ale kurs @1,65 nie jest rewelacyjny. Mimo wszystko zagram go w dubelku. Dlaczego? Bo Królowie mają najlepszą obronę w lidze. Prawdą jest, że Rekiny mają tyle samo straconych bramek, ale stawiam obronę drużyny z LA dużo wyżej niż z SJ. Brak Zach&#39;a Parise w szeregach Minnesoty tym bardziej przekonuje mnie do typu.
I teraz jak dla mnie bet tej nocy. LA Kings wygrają 3 tercję @2,25. Królowie na ostatnie 10 meczów 8 razy wygrali trzecią tercję oraz 2 razy remisując. więcej meczów nie sprawdzałem. Obrona Królów + J.Quick w bramce? Jak dla mnie to Minnesota strzeli 1 max 2 bramki.
E:3x✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 15

maciek9988

Użytkownik
Co myślicie panowie nad typami
Winnipeg Jets win i powyżej 4.5 bramki w meczu 2.87 oraz Tampa Bay Lightning win i powyżej 4.5 bramki w meczu 2.29 ?
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ovechkin gol 2,20 forbet
Mysle ze killa bramek wpadnie a ze Alex dobra forma zapoluje jego bramke. 32 late jest liderem ofensywy stolecznej ekipy, oby dzis fart go nie opuszczal a ze w ostatnich meczach sporo bramek dzis tez cos ustrzeli;)
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Dziękuję, za miłe słowa które otrzymałem na PW.
Dzisiejszej nocy gratka bo można stworzyć bardzo mocny dubel.
LA Kings @ 1,75 + Tampa @1,65
Co do pierwszego meczu to podobnie jak w poprzednim poście użyję argumentów najlepszej obrony tej ligi. W tym meczu pojedynek bramkarski Quick vs Condon. Co do Pana Jonathana nie będę się wypowiadał bo napisałem o nim w poprzednim poście tak o Panu Mike&#39;u Condon można coś przytoczyć. Na 9 rozegranych meczów w których wychodził na taflę Senators wygrali tylko 2 spotkania, GAA na poziomie 3,17%. Nie za dobra jest to statystyka. Senators b2b po porażce ze słabiutkimi od dwóch sezonów Kaczorów, którzy i tak byli mocno osłabieni. Stawiam na pewne zwycięsko Królów czas poprawić poprzedni Home Stand i wymazać tamtą serię porażek. Do tego gram LA Kings wygrają 3 tercję @2.
Drugi mecz to zwycięstwo Tampy. Podejmują oni Lawiny z Colorado, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie. Ba, nie radzą sobie oni już od kilku dobrych sezonów. Nie pamiętam kiedy mieli dobry sezon, bo wygranie konferencji w 2014 to nie jest jakiś świetny wynik. Colorado to drużyna, która chyba ma zamiar tankować kilka sezonów, mieć jeden lepszy i wytrade&#39;ować co lepszych zawodników, jak było w przypadku Wojtka Wolskiego. Ale koniec historii i czas na teraźniejszość. W bramce gospodarzy prawdopodobnie zagra Vasilevskiy, który poprawił swoje GAA ostatnim meczem. Kucherov, Stamkos czy Namestnikov, jest to prawdziwa masa krytyczna jeśli chodzi o atak w NHL i nie powinni mieć oni większych problemów z trafieniem do bramki Varlamova. Jak dla mnie gładkie 4 lub 5:2.
Oczywiście kontekście obstawiania można jeszcze dużo pisać o pozostałych meczach bo dzisiaj fajna i obfita w profity kolejka się szykuję, ale nie chce mi się i mam nadzieję, że zobaczę tu również inne wpisy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 80

wojcieszynski77

Użytkownik
Dziękuję, za miłe słowa które otrzymałem na PW.
Dzisiejszej nocy gratka bo można stworzyć bardzo mocny dubel.
LA Kings @ 1,75 + Tampa @1,65
Co do pierwszego meczu to podobnie jak w poprzednim poście użyję argumentów najlepszej obrony tej ligi. W tym meczu pojedynek bramkarski Quick vs Condon. Co do Pana Jonathana nie będę się wypowiadał bo napisałem o nim w poprzednim poście tak o Panu Mike&#39;u Condon można coś przytoczyć. Na 9 rozegranych meczów w których wychodził na taflę Senators wygrali tylko 2 spotkania, GAA na poziomie 3,17%. Nie za dobra jest to statystyka. Senators b2b po porażce ze słabiutkimi od dwóch sezonów Kaczorów, którzy i tak byli mocno osłabieni. Stawiam na pewne zwycięsko Królów czas poprawić poprzedni Home Stand i wymazać tamtą serię porażek. Do tego gram LA Kings wygrają 3 tercję @2.
Drugi mecz to zwycięstwo Tampy. Podejmują oni Lawiny z Colorado, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie. Ba, nie radzą sobie oni już od kilku dobrych sezonów. Nie pamiętam kiedy mieli dobry sezon, bo wygranie konferencji w 2014 to nie jest jakiś świetny wynik. Colorado to drużyna, która chyba ma zamiar tankować kilka sezonów, mieć jeden lepszy i wytrade&#39;ować co lepszych zawodników, jak było w przypadku Wojtka Wolskiego. Ale koniec historii i czas na teraźniejszość. W bramce gospodarzy prawdopodobnie zagra Vasilevskiy, który poprawił swoje GAA ostatnim meczem. Kucherov, Stamkos czy Namestnikov, jest to prawdziwa masa krytyczna jeśli chodzi o atak w NHL i nie powinni mieć oni większych problemów z trafieniem do bramki Varlamova. Jak dla mnie gładkie 4 lub 5:2.
Oczywiście kontekście obstawiania można jeszcze dużo pisać o pozostałych meczach bo dzisiaj fajna i obfita w profity kolejka się szykuję, ale nie chce mi się i mam nadzieję, że zobaczę tu również inne wpisy ????
Podziwiam wiedzę..serio
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Ja nie posiadam tak duzej wiedzy jak niektorzy tutaj. W NHL i ogolnoe hokej wkrecilem sie w tym sezonie dopiero i powoli sie ucze i uwazam ze jak laika nie jest najgorzej;)
Rowniez na dzisiaj upatrzylem te spotkania ktore wymienil since1950 mialy byc grane solo a po tych kursach to szkoda. W oko wpadl mi jeszcze mecz Montrealu z Calgary które gra dzisiaj b2b po dogrywce i podróży choć długiej drogi nie mieli. Generalnie druzyny wyrownane, ostatnio lepsza forme maja Habs, graja u siebie. Kurs na gospodarzy 2.00 wart rozpatrzenia.
Szkoda ze w tym dziale tak malo ludzi.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Drugi mecz to zwycięstwo Tampy. Podejmują oni Lawiny z Colorado, którzy nie radzą sobie zbyt dobrze w tym sezonie. Ba, nie radzą sobie oni już od kilku dobrych sezonów. Nie pamiętam kiedy mieli dobry sezon, bo wygranie konferencji w 2014 to nie jest jakiś świetny wynik. Colorado to drużyna, która chyba ma zamiar tankować kilka sezonów, mieć jeden lepszy i wytrade&#39;ować co lepszych zawodników, jak było w przypadku Wojtka Wolskiego. Ale koniec historii i czas na teraźniejszość. W bramce gospodarzy prawdopodobnie zagra Vasilevskiy, który poprawił swoje GAA ostatnim meczem. Kucherov, Stamkos czy Namestnikov, jest to prawdziwa masa krytyczna jeśli chodzi o atak w NHL i nie powinni mieć oni większych problemów z trafieniem do bramki Varlamova. Jak dla mnie gładkie 4 lub 5:2.
Doszło do zmiany bramkarza Tampy i zagra 35 letni Peter Budaj. 4 mecze w tym sezonie i tylko jedna wygrana. Zmieniam swój typ na Tampa Bay i powyżej 5,5 bramki. @2,85
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Doszło do zmiany bramkarza Tampy i zagra 35 letni Peter Budaj. 4 mecze w tym sezonie i tylko jedna wygrana. Zmieniam swój typ na Tampa Bay i powyżej 5,5 bramki. @2,85
No wlasnie miałem pytać bo Budaj na budzie ????
Ja dorzucam do tego tripla Montreal -1 ze względu na bramkarza Calgary - Rittich :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom