>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens
Typ: Sean Kuraly powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt kanadyjski czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Columbus Blue Jackets w dalszym ciągu mają ogromny ból głowy jeśli chodzi o kontuzje, ale zaskakująco dobrze radzą sobie w meczach domowych. Blue Jackets wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań u siebie. Duża w tym zasługa Seana Kuraly, który solidnie punktuje. Kuraly zdobył przynajmniej jeden punkt w trzech z ostatnich czterech spotkań w których grał. Najlepiej mu poszło właśnie przeciwko Montreal Canadiens, gdzie zdobył aż trzy punkty (dwie bramki i jedna asysta). Teraz znowu stanie od przed szansą zdobycia kolejnych punktów przeciwko Montrealowi, który na dodatek będzie grać dzień po dniu po ostrym laniu od Buffalo Sabres (2:7).

Oprócz tego polecam też taki typ:
Eric Robinson powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @3,20 Fortuna nie wiem czy Robinson nie musnął krążka przy bramce Oliviera, ale oficjalnie to Olivier jest strzelcem.

Czyli takie same typy jak na mecz Columubs Blue Jackets z Floridą Panthers. Wtedy się powiodło, może teraz będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Florida Panthers - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins wygra mecz + handicap: Bruins -1.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Spotkanie pomiędzy "średniakiem" tego sezonu jakim są gospodarze, a najlepszą drużyną w lidze w obecnym sezonie, czyli ekipą z Bostonu. Jeżeli chodzi o Panthers, na ten moment rozegrali oni 19 meczów zdobywając w nich 20 punktów. Nie jest to jakiś tragiczny wynik ale szału nie ma. Panthers na początku sezonu fajnie wyglądali w meczach u siebie, lecz teraz ich gra na własnym terenie się sypie. Co więcej, teraz muszą stawić czoła drużynie Bruins. Goście na 19 spotkań zdobyli aż 34 punkty, a ich bilans goli to 80 strzelonych i 40 straconych. Są to świetne statystyki, za którymi stoi świetna gra tego zespołu. Warto również wspomnieć o tym, że ekipy te rozegrały już spotkanie między sobą w tym sezonie, gdzie zwycięsko wyszli Bruins (wynik: 5:3). W ostatnich 7 meczach drużyna z Bostonu wygrała wszystkie spotkania w regulaminowym czasie z przewagą minimum dwóch bramek. Ponadto jest to drużyna, która gra najskuteczniej w lidze w osłabieniu, przez co Panthers prawdopodobnie będą mieli problemy ze zdobywaniem bramek w przewadze. Bruins są w świetnej formie i wydaje mi się, że gospodarze w tym meczu nie sprawią żadnej niespodzianki, co przełoży się na pewne zwycięstwo gości.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dodatkowo polecam jeszcze dość fajne dwa typy według mnie:

Spotkanie: Buffalo Sabres - St. Louis Blues
Buffalo wraca z meczów wyjazdowych mając tylko 24h na odpoczynek po ostatnim meczu. Blues nadal silni, nadal w formie, powinni sobie poradzić z gospodarzami, którzy nie będą dobrze wypoczęci. Trzeba jednak pamiętać, że w ostatnim meczu wreszcie się przełamali.
Typ: Blues wygra mecz + handicap: Blues -1.5
Kurs: 2.70 Superbet

Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens
Gospodarze na własnym terenie są na prawdę silnym zespołem, a w szczególności bramkostrzelnym. Goście po przegranej z Sabres rozpoczynają wyjazdy, co daje tylko dzień odpoczynku. Obie ekipy zmierzyły się już w tym sezonie gdzie padł wynik 6:4 dla Columbus. W tym meczu, biorąc pod uwagę liczbę bramek na spotkanie obu zespołów, spodziewam się wysokiego wyniku.
Typ: Over 6.5 goli w meczu
Kurs: 1.90 Superbet

NHL zaskakuje cały czas..
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:07
Spotkanie: Buffalo - St. Louis
Typ: St. Louis i powyżej 5.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS
Analiza:

Zaskakująco dobra forma hokeistów z Saint Louis. Odnotowują świetną passę siedmiu wygranych spotkań z rzędu, i zasadniczo pod tym kątem ustępują jedynie New Jersey. Każda passa kiedyś się kończy, ale czy nastąpi to w meczu przeciwko Buffalo? Myślę, że nie. Buffalo świeżo zakończyło osiem meczów pod rząd z porażką i wyjazdowa wygrana 7:2 nad Montrealem nieco zmyła tę plamę. Tak czy inaczej zespół wyraźnie musi coś zmienić w swoich szeregach, bo to nie wyglądało dobrze. Sam Tage Thompson ciężaru zwycięstw nie udźwignie. Saint Louis natomiast wygrał wyjazdowo między innymi z Colorado i Vegas, a więc zespołami mocno lepszymi od Buffalo. Mało tego - w kwietniu wygrali na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem 6:2. Dwa miesiące wcześniej - u siebie - również wygrana. Oczami wyobraźni widzę dzisiaj zwycięstwo gości w regulaminowym czasie gdy i co najmniej sześć strzelonych bramek w meczu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś gram na przerwanie swietnej passy Devils. Przeciwnik do tego idealny, Toronto grało z Devils niedawno i było blisko, to nie był łatwy mecz dla Diabłów, juz mylsłaem ze Oilers ich złamią ale nie dali rady, choc wynik nie pokazuje do konca tego co na lodzie. Dzis licze ze Leafs moga to zrobic to tacy troche jeźdzcy bez głowy , potrafi grac jak nie sa faworytami, przegrac z duzo nizej ceniona ekipa a wygrac u faworyta.

Maple Leafs ml kurs 2,15 fortuna✅🍀

Zagam też Oilers bo mecz z Devils był solidny, wczesniej tez nie grali źle a Isles mnie jakos ostatnio nie przekonali.

Oilers ml kurs 2,05 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +659
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 19:00 (25.11)
Spotkanie: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
Typ: Boston Bruins wygra mecz + handicap: Bruins -1.5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Po 7 wygranych z rzędu, Boston Bruins ulegli rywalom w ostatnim meczu. Czy to oznacza, że teraz zaczną przegrywać wszystko jak leci? Otóż mocno wątpię. Nadal grają świetny hokej i wydaje mi się, że jeden mecz nie wpłynie jakoś znacząco na nadchodzące spotkania. Tym razem do Bostonu przyjedzie ekipa Hurricanes. Na papierze goście są lepsi niż Panthers, którzy ograli Bruins, lecz ostatnio trochę stracili rytm i przegrali ostatnie 4 spotkania, w tym 3 z nich po dogrywce/karnych. Co więcej, Bruins wracają na własny teren, który w tym sezonie jest ich istną twierdzą. Zespół z Bostonu wygrał wszystkie rozegrane w tym sezonie mecze jako gospodarze. Myślę, że Bruins są w stanie bez większych problemów wygrać to spotkanie, więc dorzucam lekki handicap chociażby z powodu goli na pustą bramkę w razie niezbyt dużego prowadzenia gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj sporo spotkań i ciężko się zdecydować, ale niektóre zdarzenia bardzo ciekawe. Bruins zaczynają o 19:00 i tutaj celował bym w win gospodarzy bo Canes ewidentnie w jakiegoś rodzaju kryzysie, a Miśki u siebie to niebezpieczna machina. Kolejny wybór to Capitals. Flames przyjeżdzają na kolejny mecz wyjazdowy, a dodatkowo zagrają back to back. Nie faworyzował bym ich tak nawet jeśli Caps osłabieni. Ostatni wybór padł na Sabres. Devils zakończyli serię wygranych natomiast Sabres od dwóch spotkań zjeżdzają z kompletem punktów. Wydaje mi się, że Devils mogą nie wrócić od razu na zieloną ścieżkę i z takim kursem nie warto na nich grać.

✅ Boston ML @1,65 6/10 Unibet
✅ Capitals ML @2,04 5/10 Unibet
❌ Sabres ML @2,40 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1260
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niewielki kurs na zwycięstwo Minnesoty, ale wciąż nadaje się do gry, bo Arizona zagra kolejny mecz na wyjeździe. Dodatkowo będzie to spotkanie back to back a forma ostatnio niezbyt dobra. Minnesota z kolei ostatnie mecze gra dobrze i mimo kilku porażek były to mecze zacięte i na styku z różnicą nie więcej niż jednej bramki lub przegrana w dogrywce. Zaryzykujemy handicap.

❌ Minnesota -1,5 @1,92 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa Bay Lightning wygra mecz + over 7.5 goli w meczu (RT) // Wynik: 5:6 po dogrywce
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W tym meczu zobaczymy pojedynek dwóch zespołów, które lubią zdobywać bramki na masową skalę, jak zarówno je tracić. Spodziewam się, że to połączenie przyniesie masę goli w tym spotkaniu. Natomiast jeżeli chodzi o potencjalnego zwycięzcę, moim zdaniem gracze Tampa mają trochę większe szanse. Goście wygrali 5 z 6 ostatnich meczów ulegając tylko ekipie z Bruins, którzy w tym sezonie są praktycznie nie do zatrzymania. Jest to dobra forma połączona z solidnym składem i myślę, że nawet mimo ostatniego przełamania Sabres, to właśnie gospodarze opuszczą spotkanie bez punktu, lecz na pewno nie zejdą bez walki przez co możemy spodziewać się świetnego widowiska w tym meczu. Oczywiście nie jest to jeden z "bezpiecznych" typów, jednak myślę, że jak najbardziej warty uwagi.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś liczę na Kurtki, owszem grają ostatnio w kratkę ale lubią też zaskoczyć, skład każdy widzi, Jackets z pewnością grają poniżej oczekiwań. No ale jak to lider zachodu ma przegrać z czerwoną latarnią wschodu? Ano nie raz tak było w różnych sezonach bo to NHL. Vegas w ostatnich dwóch meczach nie błyszczeli i nie chodzi o sam wynik, mam wrażenie że coś się tam zacięło i dlatego sprawdzam. Typ ryzykowny ale w tej lidze 1,4 też ryzykowny (może nawet bardziej). Kto nie czuje niech nie gra.

Blue Jackets RT kurs 4,9 pzbuk
 
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Typ: Boston Bruins wygra mecz + handicap: Bruins -1.5 // Wynik: 3:1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Szykuje się spotkanie pomiędzy dwiema mocnymi ekipami, gdzie faworyta nie tak łatwo określić. Jednak na korzyść Bruins przemawia według mnie kilka powodów. Po pierwsze, w tym sezonie nadal nie przegrali żadnego spotkania na własnym terenie, ustanawiając tym samym rekord NHL (12 wygranych meczów z rzędu od początku sezonu). Pokazuje to, że rywalom Bruins na wyjazdach gra się na prawdę ciężko. Po drugie, niedawno oba zespoły mierzyły się ze sobą w bezpośrednim meczu, gdzie zwycięsko wyszli gracze z Bostonu wygrywając 3:5. Grając u siebie, Bruins powinni tym razem również podołać wyzwaniu jakim jest ekipa Tampa. Po trzecie, goście grają obecnie na wyjazdach i mają niecałe 24h przerwy od ostatniego spotkania z Sabres, gdzie nie mieli łatwej przeprawy. Natomiast gospodarze ostatni mecz grali 25.11, co moim zdaniem może zrobić szczególną różnicę w tym meczu. Najlepsza drużyna w obecnym sezonie przeciwko zmęczonym Tampa? Według mnie Bruins wygrają ten mecz w regulaminowym czasie z minimum dwiema bramkami przewagi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3336
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio w przypadku Minnesoty okazałem się zbyt chytry i zagrałem handicap czego zazwyczaj unikam i skończyło się 4:3... Dzisiaj zagram dubla "statystycznego". Cała filozofia polega na tym, że Boston jeszcze u siebie meczu nie przegrał, a po ostatniej porażce z Bolts na wyjedzie mają okazję wziąć odwet. Nieco dalej na zachód Ducks którzy jeszcze na wyjedzie nie wygrali zagrają z Preds i w obu przyadkach mam nadzieję na podtrzymanie serii.

✅ Boston ML & Preds ML @2,27 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3993
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroid Red Wings - Buffalo Sabres
Typ: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) // Wynik: 4:5 (po karnych)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W tym spotkaniu zmierzą się dwa zespoły, których mecze mają tendencję do wysokich wyników końcowych. Nie są to ekipy z "górnej półki" biorąc pod uwagę ten sezon. Jeżeli chodzi o gospodarzy, jest lekki problem z kontuzjami w drużynie, lecz ich ostatnie wyniki są na prawdę dobre. Na 5 ostatnich spotkań wygrali 4 z nich ulegając tylko ekipie Maple Leafs. Goście natomiast dość niedawno przełamali serię porażek ale dwa ostatnie swoje mecze przegrali. Jednak trzeba pamiętać, że przegrali oni z Tampa Bay oraz NJ Devils po dość niezłej walce co liczyłbym bardziej na plus. Dlaczego over 6.5? W szczególności, w meczu bierze udział drużyna Sabres, która to zdobywa i traci bramki na masową skalę. Ponadto w tym sezonie obie ekipy spotkały się w bezpośrednim meczu, gdzie padło aż 11 goli, a mecz zakończył się wynikiem 8:3 na korzyść Sabres. Zarówno gospodarze jak i goście mogą zdobyć w tym meczu wiele goli. Zastanawiałem się nad zagraniem tego typu w nadchodzącym meczu Blackhawks vs Oilers, lecz ostatecznie stawiam na mecz Red Wings vs Sabres. Podsumowując, uważam że w tym spotkaniu istnieje wysoka szansa aby mecz zakończył się wysokim wynikiem.

Dodatkowo polecam:
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
Typ: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) // Wynik: 4:5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1895
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj podobny dubel. Stawiam na zespoły, które grają dobrze na swoim lodowisku i prezentują niezłą formę. Toronto jest w czołówce jeśli chodzi o mecze u siebie i dzisiaj podejmą Rekiny, które na wyjazdach radzą sobie ostatnio całkiem nieźle, ale ogólnie prezentują słaby poziom. Dodatkowo kolejny wyjazdowy mecz raczej nie przeważy na ich korzyść. Co do Detroit to powalczą w tym sezonie o Play offy, a żeby to osiągnąć trzeba liczyć się z rywalami z dywizji, a Buffalo gra mkcno w kratkę i mam nadzieję że Red Wings postarają się to wykorzystać.

Dzisiejszy dubel jest mocno do przemyślenia. Ja gram, ale wczorajszej pary Bruins i Preds byłem pewien, a dzisiaj już takiej pewności nie mam.

❌ Detroit ML & Toronto ML @2,27 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks - Florida Panthers
Typ: Powyżej 7.5 goli w meczu (RT) // Wynik: 1:5
Kurs: 2.90
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tym razem pod lupę wezmę nachodzące spotkanie w Vancouver. Miejscowych Canucks odwiedzi ekipa Panthers, co może przynieść na prawdę ciekawe widowisko. Moim zdaniem trudno jest określić kto może wygrać to spotkanie. Nieznacznym faworytem według bukmacherów są goście, jednak ostatnie mecze Canucks pokazały, że są w stanie oni wygrać z zespołami takimi jak Colorado Avalanche czy Vegas Golden Knights co jest godne podziwu i przez co nie skreślałbym gospodarzy w tym pojedynku.
Natomiast przejdźmy do rzeczy najważniejszej, a mianowicie liczby bramek na mecz analizowanych zespołów. Obie ekipy zajmują czołowe miejsca w lidze pod względem zdobywanych jak i zarówno traconych bramek na mecz (Canucks: strzelają 3.5 bramki na mecz, tracą 3.8 bramki na mecz / Panthers: strzelają 3.3 bramki na mecz, tracą 3.5 bramki na mecz). Więc gdy te drużyny spotkają się w bezpośrednim meczu możemy mieć wielce bramkostrzelne spotkanie. Niezła forma gospodarzy w połączeniu z mocniejszymi "na papierze" Panthers (a w szczególności mocną grą ofensywną) moim zdaniem poskutkuje dużą liczbą goli w meczu.
Na początku chciałem zagrać over 6.5 ale kursy trochę spadają (wahania 1.80 do 2.05), dlatego zagram odważniej na over 7.5, jeżeli ktoś chce może zagrać jedną bramkę niżej co wydaje mi się mocno prawdopodobnym zdarzeniem w tym spotkaniu.

Dodatkowo polecam:
Spotkanie: St. Louis Blues - Carolina Hurricanes
Typ: Zwycięzca meczu: St. Louis Blues (ML) // Wynik: 4:6
Kurs: 2.15
Bukmacher: Superbet
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights
Typ: 1X
Kurs: 1,62 (opcja Super Kursy)
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Vegas Golden Knights świetnie rozpoczęli sezon i aktualnie zajmują pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej. Od jakiegoś czasu grają jednak trochę gorzej. Na dziesięć ostatnich spotkań Vegas wygrało pięć z nich. Ostatni swój mecz wygrali dopiero po karnych ze słabymi w tym sezonie Columbus Blue Jackets, a wcześniej były porażki z Vancouver Canucks i Seattle Kraken, więc gracze Vegas nie są w optymalnej dyspozycji. Pittsburgh Penguins dla mnie są drużyną z gigantycznym potencjałem, ale grają nierówno. Pingwiny świetne mecze przeplatają ze słabymi. Pittsburgh Penguins przegrali dwa ostatnie mecze u siebie i uważam, że trzeci raz z rzędu nie przegrają, a przynajmniej nie powinni przegrać w regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1646
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie zmierzał bym w stronę wyjazdowej porażki Ducks. Gdzie jak gdzie, ale w Dallas będzie im bardzo ciężko o punkty tym bardziej, że gdziekolwiek w tym sezonie nie pojadą nie mogą tych punktów przywieźć do Anaheim. Stars mocni u siebie nawet jeśli przegrywają to wyniki krążą wokół remisu. Do dubla dokładam win Devils bo ich forma jest w tym roku zadziwiająco dobra. Może nie grają ładnie, ale skutecznie i to jest najważniejsze. Do pokonania Preds, którzy ogólnie radzą sobie dobrze, ale jeśli przychodzi im wyjechać z Nashville wyniki mają o wiele gorsze.

❌ Stars ML & Devils ML @1,95 5/10 Unibet

Te dogrywki mnie wykończą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: New York Islanders - Nashville Predators
Typ: New York Islanders wygra mecz + poniżej 6.5 goli w meczu (RT) // Wynik: 1:4, szkoda bo Islanders ponad 2x więcej strzałów i nic
Kurs: 3.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tym razem spróbuję z meczem w Nowym Jorku, gdzie ekipa Islanders podejmie drużynę Nashville Predators. Spotkanie powinno być dość wyrównane gdyby nie fakt, że goście mają tylko około 24h odpoczynku od ostatniego meczu, gdzie również grali na wyjeździe. Zazwyczaj takie spotkania w znacznej większości kończyły się na niekorzyść drużyn mniej wypoczętych. Kolejnym argumentem są bardzo dobre wyniki Islanders podczas gry na własnym terenie, natomiast Predators grając jako goście nie zdobywają dużej liczby punktów, chociaż w ostatnim meczu udało się wygrać. O tej ostatniej wygranej wspomniałem z powodu drużyny, którą udało im się pokonać po dogrywce, a mianowicie NJ Devils, co robi wrażenie. Mimo tego, wydaje mi się, że to spotkanie powinno przebiegać pod dyktando Islanders, a że obie ekipy dość mocno polegają na swojej dobrej grze defensywnej, dorzucę under na bramki, natomiast śmiało można próbować grać bez goli po kursie bliskim 2.00.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Seattle Kraken - Florida Panthers
Typ: Seattle Kraken wygra mecz + powyżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W tym spotkaniu w Seattle zagości drużyna Panthers. W tym sezonie te zespoły jeszcze ze sobą nie grały. Według bukmacherów faworytem meczu jest ekipa przyjezdna. Gospodarze obecnie zajmują 2. miejsce w Konferencji Zachodniej, tracąc 2 punkty do lidera, lecz Kraken mają rozegrane dwa mecze mniej od Vegas GK (liderzy). Ekipa z Seattle wygrała 8 na 10 ostatnich meczów, co może świadczyć o świetnej formie drużyny i myślę, że mogą tę formę jeszcze utrzymać. Natomiast drużyna gości gra w kratkę przez cały sezon, ostatnie 10 meczów to tylko 3 zwycięstwa Panthers. Warto również zwrócić uwagę na bramki na mecz w obu zespołach. Panthers dużo traci, niewiele mniej potrafi zdobyć, natomiast gospodarze w ostatnim czasie potrafili grać mecze, gdzie padły wyniki takie jak 8:5 czy uwaga, aż 8:8 po regulaminowym czasie z LA Kings, co wskazuje, że w nadchodzącym meczu z Panthers istnieje duża szansa na over 6.5. Podsumowując, w tym spotkaniu spodziewam się wygranej ekipy Kraken oraz na prawdę dużej liczby goli w meczu, lecz zdecydowanie jest to jak najbardziej jeden z ryzykownych typów, ale NHL już przyzwyczaiło, że potrafi zaskoczyć w każdej sytuacji i w każdym momencie ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj konsekwentnie idę w porażkę Ducks na wyjeździe i zwycięstwo Bruins u siebie. Kaczki zmierzą się z kolejną ekipą ze "wschodu" w swoim tripie chociaż ten już dobiega końca i nie za bardzo wierzę że wywiozą punkt z Minnesoty. Co do Bruins to idą jak burza, szczególnie w Bostonie. Wydaje mi się że nawet taka ekipa jak Avs no jest w stanie ich zatrzymać. Mam nadzieję tylko że kolejnego typu nie uwali pech w dogrywce.

✅ Minnesota ML & Boston ML @2,06 7/10 Unibet

Weszło, ale rzuty karne w Minnesocie stresujące.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1415
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom