>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
St. Louis ... Dyskusje.dziś w nocy się przekamia? Nie rozumiem ich słabego bilansu,coś się zacieki czy w szatni coś nie tak? Hmm ja się właśnie dziś mocno zastanawiam nad ich przełamaniem
Granie na przełamanie ma sens, szczególnie w takiej lidze, jak NHL, gdzie każdy może wygrać z każdym. Ale trzeba też na poszczególne serie patrzeć indywidualnie. Dziś w nocy np. Pingwiny przełamały serię 7 porażek z rzędu, ale zebrało się aż tyle meczów przez zwykłe frajerstwo i wypuszczanie wygranych spotkań, sama gra mogła się nawet podobać. W przypadku St. Louis coś się nie klei im gra, nie widać tam ducha zespołu za bardzo. Owszem, przełamać się w końcu przełamią, ale czy akurat dziś? Bardziej wierzyłem w przełamanie w ostatnim ich meczu, ale zostali wyjaśnieni konkretnie przez Flyers. Teraz grają z San Jose Sharks, którzy też zaczęli ten sezon regularny kiepsko, więc teoretycznie szansa jest na przełamanie, atut własnej tafli... Jedynie co mnie nie przekonuje, to kurs na zwycięstwo St. Louis. Tak rozłożone kursy kuszą mnie bardziej, jeśli już, spróbować na gości ML po kursie 2,32 w Unibet 🤔
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Tak typowo na przełamanie nie gram. Patrząc na skład to chyba tylko 2 zawodników kluczowych z tamtego sezonu odeszło, teraz im nie idzie, a tamten sezon był w miarę ok. Nie mam czasu śledzić newsy z za oceanu ci tam się dzieje, dlatego pytam tu, może ktoś będzie miał jakąś odp dlaczego coś nie idzie ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:07
Spotkanie: New Jersey Devils - Ottawa Senators
Typ: Jonas Siegenthaler powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt kanadyjski czyli bramka lub asysta)
Kurs: 4,00 niecałe pięć minut meczu, pierwsza bramka dla Devils i już asysta Siegenthalera
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jonas Siegenthaler to jest obrońca, który zbyt wiele punktów nie zdobywa, w tym sezonie ma póki co trzy punkty na czternaście rozegranych spotkań. Zawodnik ten miał ogromnego pecha w swoim ostatnim występie przeciwko Calgary Flames. Siegenthaler oddał bardzo ładny strzał, po którym krążek wylądował w bramce rywali. Niestety dla niego sędziowie dopatrzyli się jakiegoś niewielkiego spalonego chwilę wcześniej i bramka nie została uznana. Takie sytuacje bolą, a zwłaszcza graczy, dla których strzelony gol to jest rzadkość. Spodziewam się, że Jonas Siegenthaler w spotkaniu z Ottawą będzie aktywniejszy niż zwykle i że poszuka w meczu bramki albo chociaż asysty. Ottawa w obronie gra kiepsko, więc będące na fali New Jersey Devils powinno trochę bramek zdobyć i oby przy jednej z nich swój udział miał Jonas Siegenthaler.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2719
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
St. Louis Blues - San Jose Sharks
Typ: San Jose Sharks powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Superbet

St. Louis Blues mają obecnie serię ośmiu porażek. Najgorsze dla nich jest to, że wszystkie te mecze były przegrane w regulaminowym czasie gry, więc przez osiem spotkań St. Louis Blues nie zdobyli ani jednego punktu. W końcu nastąpi przełamanie, ale nie jestem przekonany co do tego, ze nastąpi to już teraz. Blues grają fatalnie, każde z tych ośmiu spotkań przegrywali różnicą przynajmniej dwóch bramek, a ich defensywa spisuje się bardzo słabo. San Jose Sharks strzelało po przynajmniej trzy gole w pięciu ostatnich meczach i moim zdaniem mają duże szanse na to, by i w tym spotkaniu zdobyć trzy bramki przeciwko pogrążonym w kryzysie St. Louis Blues.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2063
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj Seattle po raz kolejny niedoceniony przez bukmacherów. Kilka dni temu pokazali Minnesocie, że ci nie mają czego szukać na północnym zachodzie wygrywając 4:0. Dzisiaj warunki ponownie sprzyjają gospodarzom, bo nie dość, że są w imponująco dobrej formie i grają u siebie to Minnesota zagra trzeci mecz wyjazdowy w ciągu czterech dni. Dodatkowo ofensywa Wild nie zachwyca, a ostatni pojedynczy mecz z Ducks, gdzie strzelili cztery bramki nie może być dobrym wyznacznikiem, bo poprzednie mecze słabe ofensywnie.

Zastanawiam się jeszcze nad bramki Dallas w dzisiejszym meczu z Rekinami. Stars sporo u siebie strzelają i powinni poradzić sobie z defensywą Sharks, która bardzo słabo wypada. W każdym z ostatnich pięciu spotkań stracone co najmniej cztery bramki w regulaminowym czasie. Dzisiaj mecz back to back na terenie przeciwnika, więc warto spróbować za nieco ponad dwa.

❌ Seattle ML @1,97 4/10 Unibet
✅ Dallas over 3,5 2,02 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
Typ: X2
Kurs: 1,95 (opcja super kursy w Superbet)
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Pittsburgh Penguins grają w tym sezonie poniżej swoich możliwości. Zwłaszcza ich gra na wyjazdach pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio Pingwinom udało się przerwać serię siedmiu porażek. To było cenne zwycięstwo, gdyż wygrali na wyjeździe 4:1 z Washington Capitals. Bardzo podoba mi się skład Pittsburgh Penguins, a że w drużynie nie ma problemów w kontuzjami, to tą ekipę stać na wszystko i ich wyniki powinny być coraz lepsze. Toronto Maple Leafs jak na swoje możliwości grają dość przeciętnie. Od lat oczekiwania są duże, a Toronto niczego wielkiego nie osiąga. Według mnie warto postawić na to, że uskrzydleni cennym zwycięstwem nad Washington Capitals Pingwiny przynajmniej zremisują z Toronto Maple Leafs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2325
FNM99 708,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins
Typ: Toronto Maple Leafs wygra mecz (regulaminowy czas)
Kurs: 2.10 (Super Kursy) Wynik meczu: 2:4
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy gospodarzami, którzy trzy ostatnie spotkania rozgrywali z drużynami takimi jak Boston Bruins (1. miejsce w Konferencji Wschodniej), Carolina Hurricanes (3. miejsce w Konferencji Wschodniej) oraz Vegas Golden Knights (1. miejsce w Konferencji Zachodniej). Z dwiema pierwszymi wygrali w regulaminowym czasie, natomiast ostatnio przegrali po dogrywce z liderami z Vegas. Świadczy to o dobrej grze gospodarzy z mocnymi rywalami i goście mogą mieć trudne zadanie aby ugrać jakiś punkt.
Jeżeli chodzi o Pittsburgh Penguins, wreszcie, myślę że zasłużenie przełamali passę porażek i będą zmotywowani ostatnim zwycięstwem. Jednak moim zdaniem wygranie meczu w Toronto przerośnie gości i to Maple Leafs w regulaminowym czasie rozstrzygną spotkanie na swoją korzyść.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja odbieram kierunek Pingwinów bo to przełamanie serii wisiało w powietrzu od kilku meczy ale zawsze czegoś zabrakło. Przed sezonem Pingwiny typowane było do czołowych miejsc na wschodzie i licze ze teraz zaczną marsz w góre tabeli. Liściom z Kanady jakoś specjalnie nie ufam od wielu sezonów i nie zmienią tego nawet ostatnie dobre mecze. Dzis Leafs maja mocny team za rywala. Stawiam na Crosbego i społke

Pengiuns ml kurs 2,25 fortuna 💚

Jeszcze patrze na mecz w Seattle. Gospodarze nie doceniani przed sezonem ale zbudowali ciekawy zespoł. 5 wygranych pod rzad robi wrazenie, jednak ja dzis widze wygrana Wild , mysle ze ofensywnie idzie w góre , potencjał jest i licze na rewanż ze strony Wild.

Wild ml kurs 1,9 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3502
FNM99 708,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins wygra mecz + over 5.5 goli w meczu (regulaminowy czas) 1:3
Kurs: 2.65
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Liderzy tabeli Konferencji Wschodniej odwiedzą w tym meczu Buffalo, którzy zajmują obecnie 13. miejsce. Faworytem według bukmacherów oczywiście Bruins. Obie ekipy strzelają dużą liczbę bramek. W 14 rozegranych spotkaniach Boston Bruins strzeliło aż 57 bramek, natomiast ich rywale tylko 3 gole mniej. Forma Sabres dość słaba, na 10 ostatnich meczów wygrali tylko czterokrotnie, natomiast ostatnie 4 pojedynki przegrali w regulaminowym czasie. Jeżeli chodzi o Bruins forma jest świetna, na 10 ostatnich meczów wygrywali 9-ciokrotnie ulegając wyłącznie Toronto Maple Leafs. Mocno wierzę, że w tym meczu obejdzie się bez niespodzianek, padnie spora liczba bramek oraz to goście już w regulaminowym czasie będą mogli świętować zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 708,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators - New York Rangers
Typ: New York Rangers wygra mecz (regulaminowy czas + ewentualna dogrywka/rzuty karne) 2:1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Gospodarze zajmują aktualnie 12. miejsce w Konferencji Zachodniej z dość słabym startem sezonu i nie najlepszą formą. Na 14 rozegranych meczów zdobyli 11 punktów, strzelili 38 bramek, tracąc ich aż 50. Na 10 ostatnich spotkań wygrali zaledwie 3 z nich. W tych spotkaniach dwukrotnie doprowadzali do rzutów karnych, wychodząc z jednych zwycięsko.
Jeżeli chodzi o gości, to ich ostatnia gra jest w kratkę i również nie powala. Na 10 ostatnich spotkań wygrali 4 razy, a ich aktualne miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej to 7. pozycja z dorobkiem 17 punktów w 15 meczach. Oglądałem ich mecz z Bruins, gdzie ulegli ekipie z Bostnu 2:5, jednak ich gra nie była najgorsza i walczyli oni prawie do samego końca o zwycięstwo.
W ostatnim spotkaniu Rangers wygrali aż 2:8 z Detroit niszcząc rywali w 3. tercji spotkania. Robi to wrażenie biorąc pod uwagę, że chwilę wcześniej również mierzyli się z Red Wings, lecz wtedy ulegli rywalom w dogrywce.
Myślę, że gości stać na wygraną w tym spotkaniu, z lekką podpórką na możliwą dogrywkę lub rzuty karne.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New Jersey Devils - Arizona Coyotes

Typy:
Dougie Hamilton powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,55 Fortuna
Dougie Hamilton strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @4,70 Fortuna

New Jersey Devils póki co są rewelacją tego sezonu. Drużyna ta zajmuje obecnie drugie miejsce na wschodzie i mają serię ośmiu wygranych spotkań. Dougie Hamilton w tym sezonie spisuje się naprawdę nieźle, ma już na swoim koncie jedenaście punktów kanadyjskich w czternastu meczach- zdobył trzy bramki i miał osiem asyst. Hamilton od kilku spotkań jest bardzo aktywny, oddaje sporo strzałów co daje efekty. Ten zawodnik punktował w trzech ostatnich meczach, a w spotkaniu z Calgary Flames zdobył dwa punkty- strzelił gola i miał asystę. Arizona Coyotes nadspodziewanie dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych, gdyż ich cztery ostatnie wyjazdy zakończyły się zwycięstwem. Jakoś nie bardzo wierzę w to, że znowu wygrają. Według mnie New Jersey Devils trochę tutaj postrzelają i liczę, że jedną z bramek zdobędzie Dougie Hamilton.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2581
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis ide w kierunku Jets. Graja w tym sezonie swietny hokej, tak troche przypominaja ekipe z finalów 2018, gdzie mieli swietny zespol z najlepszym sezonem Patrika Laine docierajac do finału zachodu. Przez lata ten zespol przebudowano ale ten sezon wyglada obiecująco, i Jets zasluzenie sa wysoko. Mialem nadzieje ze Flames przelamia sie w Bostonie ale odnosze wrazenie ze utrata liderow z poprzedniego sezonu nie wplywa dobrze ani na gre ani na wyniki, zespołowi brakuje czegos.

Jets ml kurs 2,4 fortuna

Mam tez wrazenie ze wygra kos z trójki, Blues, Sabres, Coyotes. Gdyby Blues Jackets nie stracili Wernskiego to ten kierunek tez wyglada mi dzis ciekawie, a wszystkie kursy wart ryzyka.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:07
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: Tampa Bay Lightning (ML)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tampa Bay Lightning w tym sezonie grają dość przeciętnie jak na swoje możliwości. Skład Tampy w dalszym ciągu jest imponujący. Jeśli chodzi o kontuzje, to jakiegoś większego problemu nie ma, jedynym trochę poważniejszym brakiem jest Anthony Cirelli bez którego Tampa musi sobie radzić od początku tego sezonu. Sytuacja kadrowa u Washington Capitals jest dużo gorsza, gdyż tam jest mnóstwo kontuzji, co przekłada się na dość kiepskie wyniki tej drużyny. Kontuzje nie przeszkodziły im jednak w tym, by wysoko (5:1) ograć u siebie Tampę. Taka porażka była dla Tampy upokarzająca i powinni oni dołożyć wszelkich starań, żeby u siebie się zrewanżować. Według mnie zmotywowana Tampa powinna wygrać to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3013
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj dobrym wyborem powinien okazać się bet na win Bruins. Obydwa zespoły zagrają back to back, ale dla Vancouver będzie to trzeci wyjazdowy mecz, a Miśki kręciły się tylko po "okolicy". Canucks nieźle sobie radzą w tym sezonie, ale wątpię, żeby udało im się dzisiaj pokonać rozpędzony Boston, którego ofensywa stoi na najwyższym poziomie. Orki za dużo pozwalają przeciwnikom na działania w swojej tercji, a słabe penalty kill nie pomaga kanadyjczykom pod tym względem. Nie powinno się stosować takich praktyk, ale z tego względu, że kurs na win gospodarzy jest nie za wysoki dokładam under, bo nie sądzę, żeby nieco zmęczone wczorajszymi meczami drużyny urządziły strzelaninę, mimo że Canucks w tym sezonie bardzo overowo na wyjazdach. Bramek spodziewam się ze strony Bruins i można też sprobować ich indywidualnego overu.

✅ Boston ML & Under 7,5 @1,98 5/10 Unibet
✅ Boston over 3,5 bramki @1,82 6/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4201
FNM99 708,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - St. Louis Blues
Typ: Liczba goli w przewadze: over 1.5 (regulaminowy czas)
Kurs: 2.02
Bukmacher: GO+bet
Analiza:

W tym meczu spotkają się dwie ekipy Konferencji Zachodniej. Faworytem tego spotkania, zasłużenie gracze Colorado, którzy zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli, lecz mają rozegrane tylko 13 spotkań, czyli ~3 mecze mniej od reszty drużyn z góry tabeli. Ostatnio pokazują się dość dobrze o czym świadczą 4 wygrane z rzędu w ostatnich meczach.
Drugim zespołem są Blues, którzy nie zachwycili wynikami do tej pory. Tylko 5 wygranych na 13 meczów, ostatnie dwa spotkania do przodu, co może być startem oczekiwanej formy tej drużyny.
Według mnie mecz powinien być zacięty, każda z drużyn będzie chciała podtrzymać passę zwycięstw. Swój typ podpieram słabą grą obu zespołów w osłabieniu. Gospodarze zajmują dopiero 28. miejsce w lidze pod względem zbijania kar bez tracenia bramki, natomiast goście jeszcze gorzej bo dopiero 29. miejsce. Myślę, że bramek w tym meczu nie powinno zabraknąć, a przede wszystkim bramek strzelanych podczas gry w przewadze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1413
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj bardzo trudne do wytypowania mecze, ale warto zwrócić uwagę na spotkanie w Denver, gdzie Avs zagrają trzeci domowy mecz z rzędu z Nutkami. Mimo przełamania i dwóch zwycięstw z rzędu nie stawiał bym dzisiaj nic w kierunku St. Louis nawet jeśli zdołali pokonać VGK. Nawet jeżeli mecz w Colorado będzie dopiero drugim wyjazdem to sporo podróżowali, bo ze wschodnich stanów (Philadelphia) do St. Louis, a potem do Las Vegas i z powrotem do Denver to kawał drogi. Poza tym forma Blues faluje, a do pokonania ubiegłoroczny mistrz, który jest w bardzo dobrej formie. Wydaje mi się, że jeśli nie szalejąc ze stawkami to można wziąć kurs 1,52 na win Colorado i tak jak wczorajszego wieczoru warto zwrócić uwagę na indywidualny over gospodarzy, bo ofensywa Avs pracuje na najwyższych obrotach, power play w czołówce ligi, a topowi gracze zachwycają. Rantanen wspólnie z MacKinnonem zdobyli 46 punktów w 13 meczach, a ten drugi w ostatnim spotkaniu oddał prawie dziesięć celnych strzałów. Szczerze wątpię, że goście dopiszą sobie kolejny win na terenie Avs.

❌ Colorado ML @1,52 6/10
❌ Colorado over 3,5 @1,95 4/10
✅ Rantanen over 3,5 strzałów @2,20 4/10


Unibet

// Małe zaskoczenie. Dobrze, że Rantanen w ostatniej chwili oddał czwarty strzał. Szkoda, że nie doszło do dogrywki, bo wszystko mogło się zakończyć pomyślnie. Jak już wyjdę na plus to trafi się taki dzień i znowu pod kreską.

-2,68
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Calgary Flames - Los Angeles Kings

Typy:
Nikita Zadorov powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @3,20 Fortuna 6 bramek Calgary, ale Zadorov bez punktu
Calgary Flames powyżej 2,5 bramek w meczu @1,46 Fortuna

Calgary Flames świetnie zaczęli sezon, bo wygrali pięć z pierwszych sześciu spotkań. Potem niespodziewanie przyszła fatalna seria siedmiu porażek. Szczęśliwie ta seria została przerwana w ostatnim meczu Calgary przeciwko Winnipeg Jets. Teraz przyjdzie im grać z jedną z rewelacji tego sezonu, czyli z Los Angeles Kings. Los Angeles Kings w meczach wyjazdowych tracą sporo bramek. Na osiem rozegranych spotkań na wyjeździe Kings tylko w dwóch z nich stracili mniej niż trzy bramki. Moim zdaniem Calgary Flames strzelą w tym meczu przynajmniej trzy gole. Spodziewam się też punktu kanadyjskiego od Nikity Zadorova. Zadorov na dziesięć ostatnich spotkań w trzech z nich zdobył punkt. Praktycznie w każdym meczu ten gracz oddaje strzały na bramkę. W ośmiu ostatnich meczach Nikita Zadorov oddal po przynajmniej dwa celne strzały. Czuję, że w tym meczu ten zawodnik może zdobyć jakiś punkt.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis w kierunku dogów. Blues, owszem sa na dnie ale ja widze symptomy ich dobrej gry . O pokonaniu Vegas mozna mówic w rozych aspektach, potrafili wygrzebac sie z 2-1 na 2-3 co nie było proste i w ostatniej tercji mimo nawałnicy Rycerzy nie pękli i to moze byc dobry prognostyk na dalsze mecze. Avs wiadomo jaką ma silna pierwsza formacje , potrafia wyczarowac cos z niczego, jednak brak od jakiegoś czasu Niczuszkina bywa nieraz widoczny, ale bardziej brak mi obronców Byrama i Girarda, jeden aktywny po obu stronach, drugi facet od czyszczenia , oni mieli duzy wplyw na wynik Avs i tu jest klucz do wygranej dla Blues. A przeciez Blues rok temu bardzo postawili sie mistrzowi i bym powiedział ze najbardziej ze wszystkich ekip po drodze i potrafili grac w Denver. Mysle ze skazywani troche na porazke z mistrzem Blues moga dzis pokusic sie o mały rewanz i niespodzianke

Blues ml kurs 2,65 fortuna💚✅

Nadal nie przekonuje mnie Calgary, niestety odejscie dwoch liderów wg mnie nie wyszło im na dobre, poki co tej dziury nie idzie załatać i Flames beda grali sinusoidą. A LA robia swoje, taka mieszanka sporej ilosci doswaiadczenia i mlodosci, nawet Quick od kilku meczu pomijając gre z Panterami spisuje sie lepiej i kto wie czy faworyzowani Flames pociągną tę serie. Ja widze wiecej atutow po stronie gosci.

Kings ml kurs 2,4 fortuna⛔

W bramce Canes dzis młody Koszetkov, facet ma talent ale to jego drugi mecz w NHL , ekipa Huraganów tez gra ostatnio dziwnie, przegrywją z Leafs po czym leją Oilers a Hawks u siebie walczą a kursy smaczne na gospodarzy i chyba sie skuszę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1963
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tylko mała poprawka - drugi mecz w NHL w tym sezonie, bo w poprzednim też już bronił, nawet chyba w Play Offach się zdarzyło, że był w bramce 🤔
Wiem o tym. Z braku czasu nie rozwinąłem tematu, chodziło bardziej o to że mimo wszystko jest różnica między AHL a NHL ale jak widać Koszetkow to talent i radzi sobie z tym w tym sezonie bardzo dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom