>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj można chyba już spróbować delikatnie za pieniądze. Wstępnie wybrałem dwie drużny na dzisiejszą noc. Toronto i Flyers. CI pierwsi zagrali ciekawy mecz z Canadiens. Odrobili stratę dwóch bramek i pokonali rywali w dogrywce. Dobry mecz Nylandera i Tavaresa. Myślę, że ekipa z Toronto poradzi sobie w Ottawie z ekipą gospodarzy, która trwa w przebudowie i dodatkowo nie grali oficjalnego meczu od około roku. Sens wzmocnili się Murray'em w bramce i Dadonovem w ataku, ale poza tym większość zawodników to młodzi gracze, którym pewnie początkowo zabraknie zgrania i doświadczenia.

Jeśli chodzi o Flyers to zależy od tego, czy w bramce pojawi się Hart. Philadelphia może się pochwalić dobrą defensywą, która w połączeniu z Hartem potrafi dać drużynie zwycięstwo. Pingwiny już w poprzednim sezonie prezentowali gorszą formę i myślę, że dzisiaj polegną ponownie chociaż bramek będzie pewnie mniej niż poprzednio.

Zależy od składów, ale wstępnie:

❌ Toronto Maple Leafs @1,75 6/10 Unibet

✅ Philadelphia FLyers ML @1,91 4/10 Unibet


W sumie to może jeszcze pomyślę nad St. Louis. Wiem, że często dochodzi do rewanżu jesli zespoły grają dwa mecze z rzędu, ale ten sezon będzie taki w większości. Nie zagram Avs tylko dlatego, że będą chcieli się zrewanżować i graja u siebie. Może gdybym nie oglądał tego meczu to bym się nie zdecydował, ale Avs byli w tym spotkaniu bezzębni, a Blues całkiem nieźle sobie poczynali w tercji Colorado.

❌ St. Louis ML @2,23 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Tak sobie patrzę na niektóre kursy na bramki w meczu w Ottawie.. Anisimow @5.30, Simmonds @5, Spezza @6.. a Tim Stutzle 3.60 :cool:. Ciekawe, zwłaszcza w zestawieniu z Cozensem który był wyceniany wczoraj na @7. Ciekawy jestem lineupu Sens.

Edit: są składy, można powróżyć.

Postawię znów na Sabres, trochę na przełamanie, trochę po kursie, trochę ze względu na debiut w bramce Caps Vanecka. Samsonovowi wrzucili 4, może dziś troszkę uważniej w obronie i jest szansa. Flyers odwrotnie, nie bardzo widzę tu szanse dla Penguins, w bramce znów Jarry, a Flyers (znów broni Hart) mają potencjał z przodu wystarczający żeby moim zdaniem wygrać ten mecz. Można jeszcze pomyśleć nad Gustaffsonem (gol/punkt @6,80/@2,15), w pierwszym meczu 2 identyczne asysty po strzałach w PP, gdzie Patrick i v.Riemsdyk tylko musnęli krążek przed bramką, myślę że takich prób będzie dużo więcej. Chicago w bramce z Delią, co nie wróży dobrze przeciw Tampie (Vasilevski).Kursy na Tampę marne, ale myślę że znów nie powinni mieć problemu z RT i jakimś overem. Bardzo jestem ciekawy co pokaże Ottawa i ten mecz chyba odpuszczę do typowania - poza debiutem Stutzle, 2 atak (ale chyba najsilniejszy), ze Stepanem i Dadonovem, myślę że pogra sporo, fajnie by było jakby zadebiutował golem, chociaż kurs taki sobie. W ostatnim meczu skłaniam się ku Colorado, bo też mają powera w ofensywie, ale zobaczymy jak obsady bramek.
Edit: w Colorado bez zmian w obsadzie bramek, ale wraca do 1 ataku Landeskog - stawiam na Lawiny.

Sabres ML @2,17

Avalanche RT @2,05

Flyers ML @1.82
Tampa 1/+4.5 @1.89
AKO: @3,44

Stutzle strzeli bramkę
@3,60 (może sobie sprawi prezent na 19 urodziny)
Stutzle >0,5p@ @2,06

Cozens>0,5pkt @2,45 (bramka już dziś spadła do @6, ale może się jeszcze skuszę)



Kursy Fortuna.

Edit: Główne typy ogólnie na plus, szkoda Sabres, bo zagrali uważniej w obronie, nie złapali żadnej kary, a sami nie wykorzystali 5 przewag. Na dodatek udany debiut Vanecka no i po herbacie. W Avalanche jednak nie ma co mieszać w atakach z tego co widać. Fajny mecz Ottawy, może bez gwiazd pierwszej wielkości, ale poukładani, myślę że sprawią jeszcze niejedną niespodziankę, a dojdzie jeszcze Galchenyuk. A Stutzle tylko liznął wielkiego hokeja ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś mniejszy wybór meczy i tradycyjnie stawiam na bramki ale moze jeszcze na przełamanie ekip.

Pens over 2,5 kurs 1,63
Pens ml kurs 1,97

Myślę, że Pingwiny zrobie wiele by sie zrewanzowac sie Flayers za porażkę, spartolili pierwszy mecz ale sytuacji mieli wiele, gram na ich przełamanie i bramki

Avs over 2,5 kurs 1,5
Avs ml kurs 1,61

Nie spodziewałem sie tak słabego wystepu Lawin w pierwszym meczu, co nie zagrało chyba wszystko. Wierze ze dzis zobaczymy innych Avs bo mecz meczowi nierówny a potancjał jest duzy w tej ekipie.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ja gram skromne ako Leafs ml + Tampa ml po łącznym @2.01. ❌Wstrzymałem się w poprzednim meczu TB z Chicago, ale po tym co widziałem w pierwszym meczu idę w kierunku błyskawic. W przypadku kanadyjskiego spotkania idę w kierunku Liści, ponieważ miałem okazję oglądać ich już w akcji w tym sezonie i mają już na koncie jeden mecz w przeciwieństwie do drużyny z Ottawy, która w tym sezonie będzie grać dopiero po raz pierwszy.
Edit
Podoba mi się też Philly - Pingwiny: gol w każdej tercji po @1.45 ❌
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
To i ja podzielę się swoimi typami na nocke.
Tampa - Chicago za wiele nie ma co mówić spodziewał się powtórki ale zabezpiecze się dogrywka Tampa ml 1.33
Ottawa - Toronto
Toronto ml 1.43
Sens roszady w składzie, brak spotkań. Toronto po meczu a i kadra lepsza.
Buffalo - Capitals
Buffalo +2.5 gola 1.69
Dali radę Ilii strzelić 4 bramki to i Vaneckovi powinni poprawić. Tutaj nawet pokusie bym się o zakład Buffalo ml.
Ogólnie wszystkie 3 typy w ako 3.66
Szkoda gadać
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie przepadam za betami w stronę Toronto odkąd interesuję się hokejem na lodzie i ogólnie nie przepadam za tą drużyną, ale dzisiaj konsekwentnie stawiam na Leafs. Mecz z Senators był po prostu zły. Co tu dużo mówić. Nie wierzę, że Liście zagrają kolejne spotkanie na takim poziomie. Ottawa w tym meczu również zaskoczyła, ale w przeciwieństwie do Leafs - pozytywnie. W miarę poukładani wykorzystali swoje szanse. Może Campbell w bramce Leafs okaże się lepszym wyborem. Zobaczymy.

Mimo trochę niskiego kursu dorzucam do tego Canes. W poprzednim meczu kompletnie kontrolowali spotkanie z Detroit pozwalając im oddać jedynie około 14 strzałów. Widać moc. Trzeba się chyba przyzwyczaić, że Canes to ekipa na miarę wysokich wyników. W bramce Red Wings Bernier, więc jak dla mnie na minus, bo Greiss jest lepszym fachowcem. Zresztą nie przypadkowo obronił 40 strzałów.

❌ Maple Leafs ML & Hurricanes ML @2,14 4/10 Unibet

Z pozostałych spotkań złożę sobie takie szalone AKO, a jest ich aż cztery. Bruins, Arizona, Minnesota i Flames. Bruins kontrolowali mecz z Devils i powinni to wygrać szybciej niż w dogrywce. Diabłom najbardziej pomógł Blackwood w bramce i rykoszetowy strzał. Spodziewam się podobnego przebiegu meczu.

Ciekawi mnie kto stanie w bramce Sharks. Jones czy Dubnyk. Dla mojego typu wolałbym tego drugiego. Arizona zagrała dobry mecz. Dzisiaj też będzie na styku.

Wild zagrali z Kings raczej słaby mecz, a mimo to wygrali. W ekipie LAK brakowało zgrania, a Minnesota po "odrdzewieniu" powinna zagrać lepiej kolejne spotkanie. Poza tym goście mają chyba wszystkie formacje podobnej jakości. Według mnie bardzo "równy" zespół.

Na koniec Flames. Canucks grają trzecie spotkanie w ciągu czterech dni. Fajna ekipa, ale zdarza się sporo błędów. Pierwsy swój mecz wygrali, ale dlatego, że nie zdążyli odpalić liderzy Oilers. Dzisiaj może być ciężko w Calgary. W bramce gospodarzy były bramkarz ekipy gości - Markstrom.

❌ Bruins ML & Arizona ML & Minnesota ML & Flames ML @7,64 1/10 Unibet

Rozpisałem się, więc pewnie przegram ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nockę zostawię sobie na potem, na razie skupię się na meczach wieczornych. Kursy na Devils jeszcze wyższe niż w pierwszym meczu i skorzystam z tego. Fakt, przypadkowa bramka na 2-2, ale w dogrywce to Bruins mieli kupę szczęścia. 1x dla mnie do grania. W drugim meczu postawię ponownie na Sharks, wg mnie mają większy potencjał niz Yotes. Trochę dziwi mnie różnica kursowa.
Poszukam też jakieś kanadyjki, Karlsson i Burns średnio po 30 min na lodzie, aż dziwne że żaden z nich nie złapał choćby asysty. Może dziś będzie lepiej. Aktywny Kane i Hertl, może dołoży coś Meier i liczę na win.

Devils 1x @2(2-1 D, szybko poszło Yegorowi z pierwszą bramką w NHL i to GWG od razu 2s przed końcem dogrywki ;) )

Sharks ML @2.11(3-5, słabo w obronie, a Jones był do zmiany po 1 tercji)

B.Burns >0,5p @1,75(trzeba było jednak Karlssona)

E.Kane strzeli bramkę @2,80

D.Krejci >0,5p @1,55
T.Hertl >0,5p @1,67
AKO: @2,59

Kursy Fortuna.

Edit: Na noc prochu nie wymyślę, wszystko co sensowne do zagrania zostało zaproponowane. Dodatkowo:

R.Josi strzeli bramkę @4.70
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis spróbuje zagrac na zespoły które wg mnie sa kadrowo silniejsze niz ich rywale, mam tu na mysle Canes, którzy dominowali w pierwszym meczu a potencjal tej ekipy jest duzo wiekszy niz Red Wings, i Vegas, którzy mimo oporu ze strony Ducks maja bardziej doswiadczoną druzyne i powinni sobie drugi raz rowniez poradzic , gram jeszcze Kojoty, którzy szczesliwie doprowadzili do dogrywki i przegrali ale ten zespół oceniam wyżej niz Rekiny i dzis mysle ze zrewanzuja sie gosciom

Canes RT kurs 1,7 ⛔
Vegas RT kurs 1,68⛔
Coyotes ml kurs 1,71✅

Po głowie chodzą mi też Habs , bo Oilers graja póki co nierówno i widze tu szanse dla nich
Habs ml kurs 1,93💚

i teraz bramki
Coyotes over 2,5 kurs 1,66✅
Habs over 2,5 kurs 1,55✅
Canes over 2,5⛔
ako 3,57⛔

EDIT:
dodtakowo jeszcze
Canucks over 2,5 kurs 1,7
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jak na razie to drugie spotkania bywają "przewrotne" oby nie dzisiaj:)

NY Rangers - NY Islanders
Pierwszy mecz gładko wygrany przez Wyspiarzy 4:0, jeszcze było kilka dogodnych sytuacji ale Shesterkin dobrze reagował, dzisiaj jego miejsce zajmie Georgiev. Rangersi popełnili dużo błędów w obronie, przy wprowadzaniu krążka, widać było brak lodu, ogólnie słabe spotkanie Strażników. Goście co mieli wykorzystać to wykorzystali, błędy rywala, grę w PP. Pochwały za występ dostał Varlamov który również ma dzisiaj wystąpić. Stawia że dzisiaj Islanders również odniosą zwycięstwo, choć pewnie nie takie łatwe jak ostatnio. Do typu dokładam czystą wygraną Cannes.
Islanders ml 1.75
Carolina 1.70
Ako 2.98 Fortuna Tragedia
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie dotrwałem do końca meczu Leafs. Muszę przyznać, że wątpiłem w nich po pierwszej tercji, a rano jednak okazało się, że to Canes zawiedli. Szkoda, że nie przełożyło się to na wyniki, ale podsumowując wczorajsze typy 4/6 weszło. Można powiedzieć, że załatwił mnie Sharangovich ; ) Devils fajnie wchodzą w sezon zdobywając 3/4 punktów z najlepszą drużyną sezonu zasadniczego poprzednich rozgrywek. Arizona również z pazurem, ale Toronto jakieś takie... Widzę, że buki faworyzują ich również w nadchodzących spotkaniach, ale nie wiem czy słusznie. Dzisiaj dwa spotkania i wstępnie stawiałbym na Capitals i Panthers. Obrona Chicago taka nie za dobra, a bramkarze nie pomagają tylko nie wiadomo jak zagrają Panthers. Dziwny sezon się zapowiada. Ciągle te same mecze i chyba - przynajmniej w moim przypadku - pozostanie potraktować go bardziej jako rozrywkę i bawić się za drobne w typowanie, albo cieszyć oko dobrym wydaniem sportu na lodzie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
Caps ml 1.97 Fortuna

Pingwiny wracają do siebie po dwóch porażkach na otwarcie sezonu. Pens nie zachwycili gra, może ofensywnie wyglądało to dobrze ale defensywa pozostawia wiele do życzenia, nowe nabytki w obronie też za wiele nie pomogły. Capitals na inaugurację sezonu pokonali dwa razy Sabres, nie było to łatwe spotkania bo w obu spotkaniach gospodarze postawili ciężkie warunki ale liderzy drużyny zrobili swoje. Udany debiut w bramce zaliczył Vanecek który dzisiaj również może zagrać. Sądzę że dzisiaj Pingwinom będzie ciężko zdobyć punkty bo goście są w lepszej formie.
W dwóch przegranych meczach Pens fajnie pokazał się Jankowski(bramka+2 asysty) myślę że warto zagrać
+0.5 pkt po kursie 2.80

Przerwa bo na razie dokładam do tego interesu:mad:
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nie przekonuje mnie gra Pens, ani w ofensywie, ani w defensywie, Jarry w bramce nie pomaga, dziś od początku DeSmith, ale czy to wystarczy na Ovechkina i spółkę? Moim zdaniem nie. Wahałbym się gdyby kursy były niższe, ale jeżeli buki widzą w Caps doga, to próbuję.
Dodatkowo, Waszyngton dwa mecze, osiem bramek i ani jednej Alexa. Mam nadzieję że dzis otworzy sezon bramkowy, a nie sądzę żeby Pens zagrali tak czysto jak ostatnio Sabres i nie dali okazji w PP.

Capitals ML @2,12(3-4 K)

Ovechkin strzeli bramkę @2,25
(sezon uważam za otwarty ;) )

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W meczu w Pittsburghu spodziewam się wygranej Pens. Bilans 0 - 2 nie zbyt dobrze odzwierciedla grę Pingwinów. W bramce Stołecznych Samsonov, który wpuścił cztery bramki w pierwszym meczu. Nie mówię, że nie zagrał źle, ale na czyste konto bym nie liczył. Między słupkami Pens DeSmith i tutaj według mnie plus dla gospodarzy, bo Jarry się nie popisał w starciu z Flyers. Ofensywnie Pingwiny wyglądały całkiem nieźle. Poza tym Capitals zagrają trzeci mecz w ciągu czterech dni. Wydaje mi się, że w regulaminowym czasie Pingwiny nie przegrają. Sam tego nie gram, bo mam zamiar kibicować Caps.

✅ Pittsburgh ML @1,73 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Gram sobie Pingwiny ml po @1,75 ✅ 8 minuta w 3 tercji. Imo wyglądają lepiej i so far mieli więcej groźnych akcji. Dodatkowo argument, że podrażnieni po dwóch porażkach. Caps mnie nie przekonali jeszcze w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nie poszło z Caps, może w nocy będzie lepiej. Jeden jedyny mecz, buki faworyzują Florydę, ale ja wcale taki pewny nie jestem. Pantery grają pierwszy mecz, skład trochę przebudowany, a Hawks są już jednak po dwóch spotkaniach. Fakt, przegranych wysoko, ale jednak jakieś wejście w sezon mają już za sobą. Z taką obsadą bramki będzie im wprawdzie ciężko w sezonie, ale dziś Floryda wcale przewagi mieć w tym nie będzie, bo wypadł Bobrovski. ML 1.6 na nich nie do grania dla mnie, ale spróbuję po fajnym kursie Chicago. DeBrincat i Kane potrafią zamieszać, a może dołączy się Kubalik.

Chicago ML @2.29(2-5, trzeci mecz i trzecia piątka z tyłu, marnie)

Tak jeszcze patrzę na lineupy i spróbuję za drobne pograć bramkę Sutera. Młody Szwajcar debiutuje w NHL, ale był bardzo aktywny w dwóch pierwszych meczach, grając w 2 ataku 4 SOG, przy tylko 11 minutach na lodzie w pierwszym meczu, w drugim dostał już 17, w PP spędził więcej czasu na lodzie niż Kubalik za którego płacą @3.40. Teraz przesunięty do pierwszej linii, po bokach Kane i DeBrincat, wymarzona okazja żeby strzelić pierwszą bramkę w NHL, co powinno przełożyć się na icetime, a kurs ciekawy. Strzelil Sharangovich, Stutzle, może strzeli i kolejny debiutant.

P. Suter strzeli bramkę @4.60(1a)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
T twinkle ma rację, bo w sumie na jakiej podstawie bukmacherzy faworyzują tak mocno gospodarzy? Hawks przetarli się w dwumeczu z mistrzowską ekipą. Pantery z pewnością nie będą tak groźne jak Bolts. Nie oglądałem spotkań Chicago, ale z tego co czytałem to zagrali niezłe mecze i ofensywnie wyglądali dobrze. Gorzej z defensywą, ale atak Panter nie jest nawet w pierwszej dziesiątce ligi. Jedyne co mi się nie podoba to Subban w bramce, bo Delia chyba poradził sobie odrobinę lepiej w drugim meczu. Jeśli dojdzie do karnych to Kane, DeBrincat i spółka powinni sobie poradzić.

❌ Blackhawks ML @2,23 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To robi nam sie mała masówka na forum na Hawks :) Ja tez od rana mysle o tym typie. Jastrzebie miały przetarcie z najlepsza ekipą i to dwa razy, jest o czym myslec i co poprawiac. Pantery straciły przed sezonem Hoffmana i Dadonowa , oczywiscie tam ma kto strzelac ale Ci gracze sporo wnosili do ofensywy, dodatkowo dzis bez Bobrowskiego. To pierwszy mecz Panter i byc moze to tez bedzie miało znaczenie. W Hawks mimo kilku nieobecnosci, maja tez kim straszyć i moga zaskoczyc defensywe Panter.

Hawks RT kurs 2,98
Hawks i over 4,5 kurs 3,55
fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom