>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings
Vegas ml 1.43

Królowie nie dali rady zdobyć punktów ze słabymi Rekinami, a na tafli w Vegas będzie im jeszcze trudniej. Rycerze w spotkanich u spisują się bardzo dobrze notując 13W-3L. Vegas walczy o zwycięstwo w dywizji i takie spotkania powinni pewnie wygrywać. W tym sezonie z Kings mają bilans 3-1, dwukrotnie wygrywać u siebie.
San Jose Sharks - Minnesota Wild
Minnesota Wild ml 1.58

Nie widzę innego wyniku jak wygrana Wild, którzy przewyższają Sharks pod względem gry i skuteczności.

Ako 2.26 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Boston Bruins - New Jersey Devils
Typ: over 5,5
Kurs: 2,15 w etoto
Wynik: 4:4 (5:4 SO)

Dziś znów próbuję typu na przełamanie. Teoretycznie to nie ma prawa się udać, dlatego tym bardziej wierzę, że jednak postrzelają. Boston Bruins jest generalnie drużyną raczej underową i często ich mecze nie obfitują w bramki. Troszkę inaczej jest z New Jersey Devils, którzy bramek strzelają i tracą więcej, gra na obcej tafli wychodzi lepiej, niż u siebie, ale w ostatnim czasie jakby się zacięli ze strzelaniem. W ostatnich dwóch meczach ledwie 1 bramka. Bruins z kolei poza meczem z Wyspiarzami, gdzie też nieoczekiwanie postrzelali, w pozostałych meczach w marcu dużo bramek nie widzieliśmy w ich meczach. Dzisiejsze spotkanie to ich szósty mecz w tym sezonie, bilans 4 zwycięstwa NJD i tylko 1 drużyny z Bostonu. Czwarty raz zagrają na tafli Bruins, wszystkie poprzednie mecze wygrali przyjezdni. Boleć może szczególnie ostatnia porażka sprzed paru dni, gdzie było 1:0 i po challengu trenera anulowana została bramka na 1:1. We wszystkich meczach bezpośrednich w tym roku były undery, czas na jakieś bramkowe meczycho 😎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +664
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzisiaj próbuję identyczne typy jak ostatnio i pomimo porażki tak samo jak wcześniej uważam że Sabres stać na zwycięstwo. Dwa dni temu byli blisko zwycięstwa, niestety znowu o losach meczu przesądziła 3 tarcia gdzie Szable podały rękę Flyers (niewykorzystana sytuacja EN) i dali się dogonić doprowadzając do dogrywki.
Buffalo dnb 2.98 Fortuna ✅

Vegas ml/ Minnesota ml ako 2.26 Fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +826
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: Cody Eakin powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zeszłej nocy Buffalo Sabres spadł kamień z serca, gdyż wreszcie przełamali tą fatalną serię porażek i zrobili to w imponującym stylu, gdyż wygrali aż 6:1 z Philadelphią Flyers. Przełamać serię powinni byli już mecz wcześniej z Philadelphią, gdyż tam prowadzili 3:0, ale dali rywalom doprowadzić do dogrywki po czym w niej polegli. Teraz czas na spotkanie z New York Rangers i tutaj może być mnóstwo bramek. New York Rangers jest bardzo mocne w ofensywie, ale za to w obronie wygląda to słabo, więc Sabres mają szansę na parę bramek. Liczę na to, że Cody Eakin strzeli jedną z nich lub asystuje przy którejś. Eakin strzelił gola w swoim przedostatnim meczu przeciwko Philadelphia Flyers. U Sabres jest sporo kontuzji, więc między innymi dzięki temu Cody Eakin dostaje trochę więcej czasu niż normalnie, więc może zapunktować w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Typ: over 5,5
Kurs: 1,95 w Superbet
Wynik: 1:4

Ostatnio już stawiając na bramki w meczu Bruins z New Jersey Devils pisałem o tym, że są raczej drużyną underową. Dlaczego więc idę w over w drugim meczu z rzędu? Powodów jest kilka. Pingwiny zaczynają tym meczem wyjazdowe tournee. Przez 3 tygodnie będą rozgrywali tylko wyjazdowe mccze z przerwą na spotkanie w Pittsburghu z Philą. W ostatnim meczu z New York Islanders kontuzji doznał bramkarz Tristan Jarry. Przez resztę spotkania w bramce dość pewny był Casey DeSmith. Ma on całkiem niezłe statystyki, ale bronił on często w meczach z tymi słabszymi rywalami, przez co miał łatwiej. Dziś może go drużyna z Bostonu wystawić wiele razy na próbę - szykuje się dla niego ciężki mecz. Pingwiny grając mecze B2B często w tym pierwszym meczu wykręcają over, a w drugim under. Nie patrzyłem zbyt daleko w tył, ale często takie dwumecze układały się właśnie w ten sposób. Siła ofensywna gości wraca powoli do zdrowia - ostatnio wrócił do gry Zucker, dziś powrót Taneva. Bruins w tabeli tracą do Pingwinów raptem 7pkt mając rozegranych 4 meczów mniej. Nie powinni więc podchodzić zbyt zachowawczo do tego meczu.

Poza tym próbuję ustrzelić bramkę Crosby'ego. W tym sezonie 14 bramek w 35 spotkaniach. Średnia nieco poniżej 0,5 bramki na mecz. Można śmiało wysnuć wniosek, że w co drugim meczu powinien strzelić. W tym charakterystycznym sezonie gdy strzelał w którymś "dwumeczu", to w zdecydowanej większości w pierwszym spotkaniu (co ma sens, gdy Pingwiny w pierwszych meczach overowe, a w drugich underowe). Tylko raz - z Washington Capitals - była sytuacja, że w pierwszym meczu nie trafił, a w drugim strzelił. Pozostałe przypadki to bramki w obu albo w żadnym meczu. Ostatnie 4 mecze to 1,0,1,0 - dziś więc w tym zerojedynkowym systemie pora na 1 ;) Tradycyjnie z kursem nie zawiódł Superbet ;)

Typ: Sidney Crosby over 0,5
Kurs: 2,75 w Superbet
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ: Alex Ovechkin over 0,5 (łącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.15 w Fortuna

Po wczorajszej wygranej Pingwinów i Wyspiarzy sytuacja w dywizji wschodniej mocno się zacieśniła i teraz po 50 punktów mają 3 drużyny - dwie wymienione i Capitals. Drużyna w Waszyngtonu kontynuuje wyjazdowe tournee i zawita dziś do New Jersey. Będzie to siódme spotkanie między nimi, a wszystkie dotychczasowe wygrywali Capitals. Drużynę Devils lubi też Rosjanin Alex Ovechkin, gdyż do tej pory na te sześć meczów zaliczył 5 bramek i 1 asystę. Poprzednie spotkania z Rangersami i Islandersami choć przegrane, to w ofensywie całkiem niezłe, bo strzelili 6 bramek. Żadnej nie strzelił jednak Ovechkin. Dziś znów po przerwie będzie chciał wpisać się na listę strzelców. Podobny kurs na wygraną Washington Capitals, jednak seria wyników H2H, NJD u siebie, zbyt wiele wskazuje na wygraną Capitals, żeby to było takie oczywiste na tafli ;) Dlatego nie kombinując próbuję zagrać na bramkę Ovechkina, myślałem nawet o linii wyższej, ale ostatecznie postawiłem bezpiecznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New Jersey Devils - Washington Capitals
Typ: P.K. Subban powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,67
Bukmacher: Fortuna

Odważniejszy typ: P.K. Subban strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @8,50 Fortuna

Analiza:

Ostatnie trzy mecze Washington Capitals były bardzo overowe. Najpierw wygrali 5:4 z New York Rangers, następnie z nimi przegrali 2:5. Potem przyszedł czas na spotkanie z New York Islanders i tam to dopiero się dzialo, gdyż w sumie było aż 12 bramek. Capitals przegrali tamten mecz 4:8. W trzech ostatnich meczach Washington Capitals stracili w sumie aż 17 bramek. Jak widać defensywa tej drużyny przeżywa jakiś spory kryzys, więc New Jersey Devils nie są na straconej pozycji. Devils od jakiegoś czasu raczej zbyt dużo nie strzelają, ale ostatnio zagrali dobry mecz z Boston Bruins, gdzie strzelili cztery bramki. Mnie podoba się typ na to, że P.K Subban zdobędzie w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt. Na dziesięć ostatnich spotkań P.K. Subban w czterech z nich zdobył punkt. Gra tego zawodnika może się podobać, zwłaszcza w przedostatnim meczu z Boston Bruins był bardzo aktywny, oddał sporo celnych strzałów na bramkę, a było ich aż sześć. Wygląda na to, że ten zawodnik jest w całkiem niezłej formie i w meczu z mającymi problemy w defensywie Washington Capitals zapewne poszuka swojej następnej bramki w tym sezonie lub przynajmniej asystuje przy którejś z bramek. Polecam także typ na gola Subbana po kursie 8,50.
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Colorado Avalanche - St. Louis Blues
powyżej 5 goli 1,51

Colorado w ostatnim czasie w końcu gra na miarę swoich możliwości, w szczególności ofensywa spisuje bardzo dobrze strzelając w średnio po 5 bramek. Zasadniczo samo Avs jest w stanie pokryc linie 5 bramek ale Nutki pomimo przeciętnej gry dzisiaj też powinny zaliczyć jakieś trafienia bo w bramce Avs stanie trzeci goalie Johansson.

Edmonton Oilers - Calgary Flames
Edmonton ml 1.63

Gra Calgary po zmianie trenera nie uległam poprawie i nadal prezentują się słabo i będą mieli spore problemy przeciwko Edmonton które jest w formie i dobrze sie spisuje w spotkaniach domowych.

Ako 2.46 Fortuna // 1.63 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +322
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Panthers ML & Leafs ML @2,56 4/10 Betsson

Myślałem, że tu cisza, a ja po prostu nie dostaję powiadomień. Mam więcej czasu, więc mogę wrócić do oficjalnego typowania. Pantery wczoraj rozwaliły CBJ chociaż Bobrovsky miał bardzo dużo pracy i stawał na głowie, żeby Kurtki nie wygrały tego meczu. Pantery są w bardzo dobrej formie i podejrzewam, że z Driegerem w bramce nie zagrają gorzej niż wczoraj z Sergeiem. Szkoda, że brakuje Ekblada, bo to spora strata dla zespołu, ale radzą sobie. /// Nieszczęsne Toronto. Znowu na nich postawię, bo fajnie wyglądają natomiast na Flames można się było ostatnio kilka razy przejechać. Nawet Markstrom nie pomaga. Znając życie Flames dzisiejszej nocy nie dadzą sie pokonać, żebym za wiele nie zarobił ;)

63,28
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Również uważam że Pantery powinni sobie poradzi także dzisiaj. Do tego typu dokładam wygrana Hurricanes, pomimo wczorajsze porażki to nie zagrali złego meczu, bardzo dobre zawody rozegrał Oettinger broniąc 41 strzałów. Canes są jedna z lepiej grających drużyn u siebie. Ofensywa Dallas jest przeciętna w tym sezonie i przy dobrej postawie Reimera oraz lepszej dyspozycji ataku gospodarzy, sądzę że zrewanżują się Stars za poprzednia nockę.

Florida Panthers ml / Carolina Hurricanes ml
ako 2.33 Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Kings ML & Toronto ML @2,83 4/10 Betsson

Kojoty zagrają kolejny mecz na wyjeździe. Wcześniej dwukrotnie zwyciężyli w dwumeczu z Kaczkami. Kings po raz trzeci spróbują powalczyć o punkty u siebie. Poprzednie dwa spotkania wybaczył bym im, ponieważ zmagali się z nabierającymi prędkości Rekinami. Przyznam, że Kojoty grają całkiem nieźle, a spotkania z udziałem LAK dawno nie oglądałem, ale całkiem możliwe, że dzisiaj między słupkami ekipy z Arizony wystąpi debiutant chociaż to nic pewnego. Mimo wszystko stawiam na Kings. Jeśli chodzi o Leafs to nie będę kopiował wczorajszego komentarza. Mam nadzieję, że powtórzą dobry występ.

❌ Dla szaleńców: Winnipeg -1,5 & Philadelphia ML @5,41 2/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Po przerwie od udzielano się na forum proponuję dzisiaj dwa ryzykowne single:
Flyers ml @2.60 ✅
Coyotes ml @2.10 ✅

Lotnicy trochę pod prąd; kibicuje Bruinsom, ale muszę przyznać, że ostatnio nie wygląda to kolorowo. W tym sezonie początek relatywnie solidny, a później już tylko gorzej, pauzowanie przez koronę i powrót do grania lekko ponad tydz. temu. W porównaniu z tym, do czego przyzwyczaili mnie w obronie, to ostatnio tyły prezentują się słabo albo bardzo słabo, żeby nie powiedzieć bardzo słabo lub tragicznie. Strzałów dużo, ale ze skutecznością już bywa różnie. Moim zdaniem dużo brakuje do optymalnej formy i lotnicy mają jak najbardziej realne szanse na zwycięstwo ml. Moim zdaniem oddsy powinny być bardziej wyrównane i trochę żal mi nie pograć gości po @2.60. Zwłaszcza, że z ostatnich 8 meczy przegrali 6, a przecież wcale nie są tak słabą drużyną :) a nawet jeśli nie wejdzie, to nie będzie boleć aż tak, bo sercem w 100% za drużyną gospodarzy!

w drugim meczu Kojoty. Grają bardzo fajnie i wygląda to solidnie i po takim kursie też szkoda nie spróbować przeciwko LAK, którzy nie wyglądają zbyt pewnie, a już na pewno nie są drużyną solidną. W wygranym meczu z VGK mieli sporo szczęścia - trochę postrzelili i w obronie Częstochowa :)

Powodzonka i jeżeli chociaż jeden z typów wejdzie to będą plusy!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +292
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja na dzisiaj wymyśliłem sobie coś takiego
Boston Bruins - Philadelphia Flyers
+5 bramek 1,62
Minnesota Wild - Colorado Avalanche
-6 bramek 1,59
Ako 2,58 Fortuna ❌

Tak jak pisał kolega wyżej Bruins ostatnio spisują się słabo w obronie a Flyers takie problemy potrafią wykorzystać. Boston w kilku ostatnich spotkaniach również pokazał że potrafi zagrać ofensywnie stąd typ na co najmniej 5 trafień. W drugim uważam że nie zobaczymy za wiele bramek w tym spotkaniu. Avs grają świetny hokej, Grubauer z obrona nie pozwalają na wiele. Wild ostatnimi czasy lekko się przycieli, ale dalej dobrze spisują się w obronie.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:35
Spotkanie: Calgary Flames - Toronto Maple Leafs
Typ: Mikael Backlund strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,30 strzelił dwa gole w trzeciej tercji, w tym jednego w osłabieniu
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie ukrywam, że tak słaba postawa Calgary Flames w tym sezonie jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Wygląda na to, że tej drużyny nie zobaczymy w tegorocznych playoffach. Mimo wszystko teoretyczne szanse jeszcze mają i z pewnością jeszcze nie złożyli broni. Wczoraj zagrali dobre spotkanie przeciwko Toronto Maple Leafs, oddali sporo strzałów, jednak ze skutecznością było gorzej i strzelili tylko dwie bramki, choć zasłużyli na więcej. Z dobrej strony w tamtym spotkaniu pokazał się Mikael Backlund. Backlund zanotował asystę i oddał cztery celne strzały na bramkę. Patrząc na ostatnie dziesięć spotkań Mikaela Backlunda, to w każdym z nich oddawał 2-4 celnych strzałów na bramkę. Niestety nie przełożyło się to na liczbę zdobytych bramek, gdyż w tych dziesięciu meczach udało mu się trafić tylko raz. Ja jednak wierzę, że w końcu dopisze mu szczęście i strzeli gola i mam nadzieję, że nastąpi to już w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +519
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na jakiś czas muszę zrezygnować z AKO i pograć trochę singlami. Gdybym wczoraj tak zrobił to wyszedł bym co najmniej na zero. Początkowo wybrałem aż sześć spotkań na dzisiaj, ale ograniczę się do czterech najbardziej według mnie opłacalnych.

✅ NY Rangers ML @1,81 5/10 Betsson Pingwiny po serii zwycięstw dali ostatnio "niezły" popis w Bostonie. Rangersi wracają do siebie i mimo nierównej formy warto na nich postawić kiedy grają w Nowym Jorku. Tym bardziej, że w bramce Pens wystąpi Jarry, a w zespole jest kilka kontuzjowanych graczy.

❌ Washington ML @2,10 4/10 Betsson Zestawienie bramkarzy według mnie najlepsze, żeby zagrać Caps. Vanecek ostatnio sprawia wrażenie bardziej stabilnego i skoncentrowanego niż Samsonov. Poziom drużyn jest co najmniej równy, a Capitals mają niezły bilans w Nowym Jorku, więc kurs powyżej 2,00 mozna zaryzykować.

❌ Philadelphia ML @2,10 4/10 Betsson najważniejszym argumentem przemawiającym za Flyers jest bramkarz Bruins, który do tej pory miał szansę pokazać się tylko w ligach uniwersyteckich i zagrał dziewięć spotkań w Providence. Z debiutami bywa różnie, ale jeśli chodzi o bramkarzy wolę postawić na doświadczenie.

❌ San Jose ML @1,56 6/10 Betsson W bramce Jones, więc bardzo duży plus dla Rekinów. Obrona ostatnio wygląda co raz lepiej, a ofensywa robi robotę. O Kaczkach można powiedzieć tyle, że potrafią co jakiś czas zaskoczyć, ale o stabilnej dobrej formie nie ma mowy. Poza tym w Anaheim również sporo kontuzji.

47,33
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dzisiaj proponuje odwrotny kierunek w Filadelfii - Bruinsi ml @1.74 ✅w singlu. Pomimo niedoświadczonego bramkarza (debiut młodziutkiego Swaymana) drużyny gości jakoś wydaje mi się, że wezmą odwet tym razem, ale grać w czasie regulaminowym nie będę. Wczorajszy mecz był mocno wyrównany, sporo strzałów, niewiele kar i trochę loteria w dogrywce.

Dodatkowo proponuję w singlu grać rozpędzone Pingwiny ml @2.00 ❌w NY. Fajny kurs biorąc pod uwagę ostatnie mecze gości i ich formę, a mecz z Bruinsami można uznać za wypadek przy pracy i słabą dyspozycję dnia, chociaż nie ujmowałbym Bruinsom w tym wypadku, bo zdecydowanie nie są słabą drużyną.

Pobieram również w singlu San Jose ml @1.56 ❌ i już nie będę się powtarzać po przedmówcy, bo zgadzam się w tym przypadku w 100% :)

w pozostałych meczach typowałbym raczej Capsów, Pantery, Szabelki i Stars, ale są to suche przypuszczenia i czyste domysły (tych 4 meczy nie ruszam przed startem).

Niby Kaczki, a jednak na Rekiny starczyło 🙃
 
Ostatnia edycja:
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Columbos Blue Jackets vs Tampa Bay Lightning
Godzina: 01:00
Typ: wygrana TBL
Kurs: 1,75
Buk: Betclic


Według mnie mecz warty uwagi, gdzie faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości, która obecnie po rozegraniu 38 meczy zajmuję drugą pozycję w tabeli i jest na ten czas z awansem do play offu, gdzie gospodarze są na przedostatniej pozycji z dorobkiem 36 punktów (o 18 mniej niż TBL nawet pomimo tego, że zagrali od nich 2 mecze więcej ; 40 spotkań). Goście pomimo jednego mniej meczu na 1 drużyną w tabeli dorównała im w statystykach zdobytych bramek, aż 130 natomiast 129 straconych ma Columbos, więc widać tutaj, kto częściej traci bramki. W składzie nie brakuje niespodzianek są kontuzję, ale większość to temat stary i nie warto go odgrzewać, a na pewno jedna i druga drużyna wystawiła już swój poczciwy skład na to spotkanie. Columbos gra u siebie po prostu słabo również to wynika z obecnej formy na ostatnie 10 meczy wygrało tylko 2 spotkania. Jedyną rzeczą, którą się obawiam w tym spotkaniu jest agresywność drużyny TBL i wykluczenia mogą być ty kluczowe, ale wierzę w nich w końcu jest o co walczyć.. do boju TBL! Na koniec zauważyłem kto jest sędzią spotkania O'Roukre i St. Pierre znam troszeczkę tych Kanadyjskich sędziów i oni nie są bardzo rozrzutni w wykluczeniach. :)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzę, że na mecz Flyers z Bruins są dwie skrajne opinie, dlatego ja próbuję pogodzić Was i dać coś jeszcze innego :D

Philadelphia Flyers - Boston Bruins
Typ:
over 1,5 bramek w przewadze
Kurs: 2,20 w eWinner
Kurs jest wysoki, bo i w teorii nie powinno być PPG dużo. W końcu Bruins są najlepsi w całej lidze w statystyce defensywnej gier w osłabieniu. Jednak intryguje ten młody bramkarz w drużynie gości - Swayman. Dobra gra defensywna to jedno, ale w przypadku power play i gdy Flyers będą strzelać na bramkę są spore szanse, że w którejś sytuacji młodzian nie nadąży i skapituluje. Z kolei Flyers są na drugim biegunie gry defensywnej. Pisałem o tym z resztą typując to samo w ich meczu z Rangersami jakiś czas temu. W ofensywie podczas PP obie drużyny średnia ligowa - Flyers 19,63%. a Bruins 23,58%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom