>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja do zwycięstwa Nashville dokładam powyżej 4,5 gola w Arizonie. Zasadniczo samo Colorado jest w stanie tyle strzelić ale mam nadzieję że nie będzie zmiany w Avs i między słupkami stanie Johansson, wtedy Yotes powinno również coś od siebie dołożyć.

Nashville ML/ Arizona-Colorado +4,5 bramki
Ako 2,40
Fortuna✅

Edit:
Preds-Detroit każda 2+ bramki
Phila-Devils powyżej 5,5 kar 2 minut
Stars-Tampa 2 drużyna +2,5 bramki
Ako 5,18❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Pens po maratonie 5 spotkań w 7 dni, w końcu mieli trochę wolnego na odpoczynek i powrócą do gry przeciwko najgorszej drużynie w lidze. Buffalo zalicza serię 14 porażek i ciężko w dzisiejszym spotkaniu szukać przerwania złej passy, dodatkowo stracili kolejnego bramkarza Huttona. Jego miejsce zajmie Tokarski - pierwszy mecz w wyjściowym składzie od 5 lat. Przy tak słabej obronie gości, Pingwiny pomimo braku Malkina i Taneva, który był widoczny w ofensywie w poprzednich meczach nie powinny mieć problemów z pokonaniem kolejny raz w tym sezonie Sabres.

Minnesota Wild - Anaheim Ducks
Minnesota to solidny i bardziej kompletny zespół niz ich rywale. Kaczki słabo spisują się w defensywie średnio tracąc ponad 3 bramki na mecz, ale w ofensywie również nie wygląda to kolorowo, zdobywają nieco ponad 2 bramki. Wild gra się dobrze przeciwko Ducks w tym sezonie, pokonali ich już czterokrotnie, tylko raz przegrywając na początku rozgrywek.

Pittsburgh Penguins RT
Minnesota Wild RT

Ako 2.69 Fortuna ✅


Przeważnie staram się unikać grać RT i to po takich kursach, ale dzisiaj nie widzę innej możliwości jak wygrane "faworytów"
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: over 5,5 dwuminutowych kar
Kurs: 1,75 w ewinner
Wynik: 8 kar dwuminutowych

Pingwiny przetrzebione ciągle kontuzjami, w ostatnich meczach forma nie zachwyca, no ale z kim innym wygrywać, jeśli nie z Sabres na własnej tafli? Szykują się teraz do dwumeczu z nimi u siebie i powinny być dwa zwycięstwa. Kurs na zwycięstwo w regulaminowym czasie jednak nie zadowala mnie. Poszukałem czegoś innego i znalazłem zakład na ilość kar dwuminutowych. Wydaje się całkiem rozsądny kurs z kilku względów. Przede wszystkim Pingwiny będą zdeterminowane, żeby wygrać, ale nie wszystko od razu musi pójść po ich myśli. W Buffalo z kolei niedawno była zmiana trenera i dziś po raz trzeci poprowadzi ich jako główny trener Don Granato, dotychczasowy asystent Kruegera. W tych dwóch meczach Sabres wyłapali odpowiednio 5 i 4 kary dwuminutowe, więc zaangażowanie i wola walki jest. Gdyby utrzymali średnią, to myślę, że gospodarze dołożą przynajmniej 1-2 kary przynajmniej. Goście mogą szukać szans na grę w PP, bo mają całkiem niezłą skuteczność na tle ligi - 25%. Pittsburgh w tej kwestii ciągle niezmiennie mają problemy z wykorzystaniem szans gry w przewadze.

Typ: Sidney Crosby strzeli gola
Kurs: 2,65 w Superbet

Poza tym moim zdaniem Superbet zaszalał z kursem na bramkę Crosby'ego - 2,65 :oops: U innych widziałem spory przestrzał, bo 1,9-2,4. Superbet jednak wyraźnie się z kursem wychylił. Jeśli Pingwiny w tym meczu są takimi faworytami i postrzelają, to Crosby ma bardzo dużą szansę wpisać się na listę strzelców. Jeśli będzie w drugą stronę i będą się męczyć, to Sidney będzie brał grę na siebie, jak na kapitana przystało. W dodatku będzie wypoczęty po kilku dniach przerwy od meczów, moim zdaniem value jak się patrzy ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzisiaj na szybko sucharami

Boston Bruins - NY Islanders
poniżej 5,5 bramki
Washington Capitals - New Jersey Devils
Caps powyżej 2,5 kary 2 minutowej
Ako 2.56 Fortuna ❌

Nashville ML / Tampa ML
ako 2,28 Fortuna❌
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes
Typ: over 5,5
Kurs: 1.95 w Superbet
Wynik: 3:3 (3:4 OT)

W ostatnim czasie dobrze idzie w NHL, więc spróbuję kolejny typ, tym razem na przełamanie - oby nie było to też przełamanie moich plusów
🤣
O północy rozpocznie się mecz w dywizji centralnej pomiędzy Columbus Blue Jackets, a Carolina Hurricanes. Obie drużyny notują serie underowe - gospodarze od czterech meczów, a goście od trzech. W tym sezonie spotykali się już 6 razy i over był w dwóch meczach, ale było to pierwsze i trzecie spotkanie. Ostatnie trzy już underowe. Pora więc na bramkowy mecz. Te overy w ich meczach były konkretne, bo Hurricanes najpierw na wyjeździe wygrali 6:5, a u siebie 7:3. Można by więc próbować wyższe linie zgodnie z zasadą, że jest albo mało bramek między nimi albo bardzo dużo. Ja wolę jednak próbować małą łyżeczką, a cały czas. Blue Jackets są drużyną, która u siebie jest względnie overowa, na wyjeździe za to under goni under. Hurricanes prędzej overowe wyniki wykręcają w delegacjach. Parę dni temu zaprzeczyli tej zasadzie i mecz się skończył wynikiem 0:3. Teraz czas odwrócić tendencję
🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Capitals ML & Flames ML & Sharks ML @5,02 1/10 Unibet

Stołeczni są w bardzo dobrej formie. Mimo, że wczoraj Devils dotrzymywali im kroku to myślę, że dzisiaj są w stanie powtórzyć sukces. W bramce Capitals Samsonov. W przypadku Flames liczę na silną chęć przerwania ofensywnej niemocy. Płomienie wracają do siebie i mają potencjał na tyle, żeby przerwać pasmo porażek. Jets graja nierówno. Jeśli Markstrom wyjdzie skoncentrowany to powinno się udać. Rekiny... Nie przepadam za graniem w ich kierunku, ale ostatnio próbowałem i poszło dobrze. Decyzję pomogło mi podjąć potwierdzenie Jonesa w bramce, który ostatnio popisuje sie niezłymi występami. Kojoty nie grzeszą defensywą, a w ich bramce Hill. Rekiny również dziurawi defensywnie, ale liczę po prostu na to, że strzela więcej bramek niż Kojoty.

Zastanawiam się również nad Kaczkami. Blues ostatnio przeciętnie ofensywnie, a ciekawie wygląda H2H, gdzie praktycznie wszystko wygrywają goście.

❌ Wyścig do trzech bramek wygrają: Capitals, Flames i Sharks @7,42 1/10 Betsson

Ostatnio bardzo dobrze mi idzie w wyścigach, więc szkoda nie spróbować ponownie ; )

1616788061756.png 1616788087774.png

65,04
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spróbuję typów długoterminowych również w NHL. Na początek zwycięzcy dywizji:

Capitals & Colorado & Bolts wygrają swoje dywizje @7,71 2/10 Unibet


Capitals zajmują aktualnie drugie miejsce mając dwa punkty straty do Isles, ale dwa mecze rozegrane mniej. Pozostało 20 spotkań do końca sezonu zasadniczego. Stołeczni po ciężkim początku sezonu wrócili do swojego optymalnego składu i wykazują bardzo dobrą formę. Isles również ida jak burza, ale zadyszka musi (może) ich kiedyś dopaść i tutaj upatruję szans dla Caps.

Colorado również juz w pełnym zestawieniu. Jeśli wszyscy zawodnicy utrzymają formę to nie widzę dla nich godnego rywala w dywizji. Nie skreślam Vegas i Minnesoty, ale jednak według mnie najwiekszy potencjał mają Avs.

Na koniec Bolts. Co tu duzo mówić. Sytuacja kadrowa aktualnych mistrzów się nie zmieniła. Mam wątpliwości, czy mają godnego rywala w swojej dywizji. Zastanowił bym się nad Hurricanes, ale juz mają trzy punkty straty, a czekają jeszcze pojedynki bezpośrednie w których większe szanse dawał bym jednak Błyskawicom.

Dywizję Kanadyjską omijam, bo z Toronto może byc różnie. Znając życie potknęli by się na koniec sezonu gdybym na nich postawił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
Dzia jak to mówią za oceanem Freaky Friday, który wiele razy już udowadniał ze tego dnia wyniki nie maja wiele z logika. Ciekawe jak będzie dziś w nocy wiec ja za najniższe stawki gram:
Devils ML 2,70👎
Ducks ML 2,70 - dobry bilans z STL road 💶
Jets ML 2,15💶
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Calgary Flames - Winnipeg Jets
Każda z drużyn zdobędzie goli 2+ 1.52

Jets ciężko będą mieli zagrać tak dobrze z tyłu jak w meczach w Vancouver bo Flames pomimo ostatniej niemocy strzeleckiej powinna dzisiaj się przełamać, siła z przodu jest i stać ich na minimum dwie bramki na swoim lodzie. Odrzutowce z forma jaka prezentują również powinni co najmniej zaliczyć dwie trafienia.

St. Louis Blues - Anaheim Ducks 1.59
Arizona Coyotes - San Jose Sharks 1.56
W obu spotkanich +5 bramek

Wszystkie drużyny z problemami w defensywnie, bramkarze również w nienajlepszej formie. W ofensywie potrafią zaskoczyć i urządzić niezłe widowisko.

Ako 4.30 Fortuna// ako 2.37✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Washington Capitals - New Jersey Devils
Typ: New Jersey Devils over 2,5
Kurs: 2.13 w Superbet
Wynik: 4:0

Dziś ponownie próbuję iść w bramki, tym razem jednej drużyny. Capitals są faworytami w tym meczu i może nawet go wygrają, ale ja się pochylam nad drużyną gości, która w delegacjach radzi sobie lepiej, niż u siebie. Nie wygrali w tym sezonie na wyjeździe tylko z Isles i właśnie Caps. Dotychczasowe wszystkie 5 meczów pomiędzy nimi były overowe, a 3 z nich rozgrywane w Waszyngtonie kończyły się przynajmniej trzema bramkami strzelonymi przez NJD. Caps złapali super formę, ale zdarzają im się błędy w tyłach. Tak z resztą padła pierwsza bramka wczoraj - błąd bramkarza, który nie trafił w krążek i Merkley to wykorzystał. W tym meczu wszystkie bramki dla NJD były jak ping-pong - co trafili, to w maksymalnie 2 minuty Caps odpowiadali. Mimo tych trzech bramek wczoraj, to Devils nie stworzyli dodatkowo bardzo wielu sytuacji. Wydaje mi się jednak, że warto im znów zaufać 🤔 Goście to stosunkowo młody zespół, czas tu grać będzie na ich korzyść.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Rangers
Typ: over 1,5 bramek w przewadze
Kurs: 2.10 w Betsson
Wynik: 2

Bardzo ciekawi mnie ten mecz rozgrywany o 18:00 naszego czasu, więc całkiem przystępna godzina do obejrzenia 😉 A ciekawi mnie głównie ze względu na Flyers - czy się wreszcie ogarną na mecz z Rangersami? Ostatnie dwa mecze gra obronna zdecydowanie nie dojechała - najpierw 0:9 na wyjeździe, a u siebie już lepiej, ale ciągle pogrom 3:8. W obu tych meczach było sporo kar i szans na bramki w PP. W pierwszym meczu padła tylko jedna, za to ostatnio już pięć. Co ciekawe obie drużyny nie wiodą prymu w statystykach goli w przewadze, jednak gdy grają ze sobą często takie bramki padają. Nieudolność wykorzystania szans jednak skutkuje też tym, że w ostatnich dwóch meczach zdarzyły się nawet bramki w osłabieniu. Linia na kary dwuminutowe jest podwyższona ze standardowej 5,5 do 6,5, co nie może dziwić patrząc na ostatnie mecze. Flyers napewno agresywnie podejdą do meczu, bo jednak w dwóch meczach stracić 17 bramek z jednym rywalem to nie częsty przypadek. Rangersi grają paradoksalnie lepiej, odkąd ich trener David Quinn trafił do protokołu COVIDowego i nie prowadzi ich bezpośrednio w czasie meczów. Pewnie przypadek, ale kibice Rangersów na to zwracają uwagę.

Poza tym uważam, że fajny kurs jest na over 1,5 punktu Miki Zibanejada. W tych dwóch meczach z Flyers zdobył łącznie 12 punktów - w obu miał po 3 bramki i 3 asysty. Myślę, że warto rozważyć zagranie tego - może się Szwed okaże ponownie katem Flyers?

Typ: Mika Zibanejad over 1,5 punktu
Kurs: 2,50 w Betsson
Wynik: 1


No i delikatnie muszę spróbować, żeby nie żałować, choć mało prawdopodobne, że to się znów wydarzy. Z drugiej strony podobnie mówiłem po 9:0 🤣 Stawka symboliczna 😉

Typ: New York Rangers over 6,5
Kurs: 15,50 w Fortuna
Wynik: 1


Główny typ wszedł, ostatnim się nie przejmuję, bo typowo dla zabawy. Szkoda Zibanejada 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Rangers
Typ:
over 1,5 bramek w przewadze
Kurs: 2.10 w Betsson
Bardzo ciekawi mnie ten mecz rozgrywany o 18:00 naszego czasu, więc całkiem przystępna godzina do obejrzenia 😉 A ciekawi mnie głównie ze względu na Flyers - czy się wreszcie ogarną na mecz z Rangersami? Ostatnie dwa mecze gra obronna zdecydowanie nie dojechała - najpierw 0:9 na wyjeździe, a u siebie już lepiej, ale ciągle pogrom 3:8. W obu tych meczach było sporo kar i szans na bramki w PP. W pierwszym meczu padła tylko jedna, za to ostatnio już pięć. Co ciekawe obie drużyny nie wiodą prymu w statystykach goli w przewadze, jednak gdy grają ze sobą często takie bramki padają. Nieudolność wykorzystania szans jednak skutkuje też tym, że w ostatnich dwóch meczach zdarzyły się nawet bramki w osłabieniu. Linia na kary dwuminutowe jest podwyższona ze standardowej 5,5 do 6,5, co nie może dziwić patrząc na ostatnie mecze. Flyers napewno agresywnie podejdą do meczu, bo jednak w dwóch meczach stracić 17 bramek z jednym rywalem to nie częsty przypadek. Rangersi grają paradoksalnie lepiej, odkąd ich trener David Quinn trafił do protokołu COVIDowego i nie prowadzi ich bezpośrednio w czasie meczów. Pewnie przypadek, ale kibice Rangersów na to zwracają uwagę.

Poza tym uważam, że fajny kurs jest na over 1,5 punktu Miki Zibanejada. W tych dwóch meczach z Flyers zdobył łącznie 12 punktów - w obu miał po 3 bramki i 3 asysty. Myślę, że warto rozważyć zagranie tego - może się Szwed okaże ponownie katem Flyers?

Typ: Mika Zibanejad over 1,5 punktu
Kurs: 2,50 w Betsson

No i delikatnie muszę spróbować, żeby nie żałować, choć mało prawdopodobne, że to się znów wydarzy. Z drugiej strony podobnie mówiłem po 9:0 🤣 Stawka symboliczna 😉

Typ: New York Rangers over 6,5
Kurs: 15,50 w Fortuna
W bramce stanie Elliot ze średnia 2.97 i 0.887 obron, w tym sezonie przeciwko Strażnikom puścił już 11 bramek także ciężki mecz psychicznie🙂. W sumie kto by dzisiaj nie bronił to defensywa i bramka wygląda słabo i to nie tylko w ostatnich meczach ale przez cały sezon, dobrze ze atak wygląda dobrze to tym nadrabiają. Ciężko będzie powtórzyć takie strzelanie ale ten kurs na 6,5 bramki gości robi wrażenie tym bardziej że już dwa razy się to zdarzyło.

O punktach Ziby sam myślałem i sądziłem że będzie niższy kurs. W ostatnio spotkaniach dobra forma, praktycznie w każdym spotkaniu coś zapunktuje a w spotkanich z Flyers to już statystyki podniósł mocno.
Zibanejad +1,5 pkt 2.75 Fortuna
Rangers +5,5 bramki 6,60 Fortuna


Ciekawe ile jeszcze Buffalo będzie przegrywać?? Kurs na Boston 1,40 pewniaczek;)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Colorado ML & Toronto ML @2,49 5/10 Betsson /// Ale pech mnie prześladuje w tym tygodniu...

Powtórzę się. Do składu Avs wróciła większość kontuzjowanych graczy i pokazali ostatnio w spotkaniu przeciwko Vegas na co ich stać. Mam nadzieję, że dzisiaj powtórzą ostatni wynik. Tym bardziej, że w bramce pewnie zobaczymy Lehnera, który ostatnio nie grał regularnie. /// Nie przepadam za stawianiem na Leafs, ale ostatnio sie ogarnęli i zaliczyli dwa zwycięstwa co wskazuje na lekką stabilizację formy. Liczę, że z Campbellem w bramce poradzą sobie z Oilers u siebie. Swoją drogą uważam, że wspomniany bramkarz powinien dostawać więcej szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Typ: over 5,5
Kurs: 2,0 w Superbet
Wynik: 6:3

Mecz już za chwilę, więc będzie krótko. Typ trochę na przekór, bo w ostatnim czasie u siebie Pingwiny zrobiły się underowe, a na wyjeździe Isles overowo tylko 3/18, w tym ostatnia delegacja w Bostonie. Obie drużyny grały ze sobą już 6 razy i były 3 overy (wszystkie w Nowym Jorku). Teraz czeka ich ostatni dwumecz w fazie zasadniczej. Gospodarze mają 4 punkty straty do drugiego miejsca i będą chcieli gonić drużynę z Nowego Jorku, a najlepiej robić to w meczach bezpośrednich. W bramce Pingwinów dziś Jarry - teoretycznie lepiej dla overu, bo DeSmith ma lepsze statystyki, ale bronił on w meczach z najsłabszymi w dywizji Sabres i Devils, więc trudno jednoznacznie ocenić. Obawiam się jedynie Isles i ich statystyk w delegacjach. Liczę jednak na otwarty mecz i rosnący już do 2,0 kurs nakłonił mnie do zaryzykowania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Capitals DNB & Blackhawks DNB @2,89 3/10 Unibet

Na KHL zawsze można liczyć. Wczoraj zabrakło bramki Avs w dogrywce, które zamykało mi dwa wypasione kupony. No nic. Budżet (jeszcze) jest, więc próbujemy ponownie rozgryźć pokrętną logikę NHL. Zastanawiałem się nad Rangersami, ale nie spodziewałem się Kinkaida w bramce. Występ backupa przeważył szalę na korzyść Caps. Graja u siebie. Forma jest. Samsonov z meczu na mecz gra co raz lepiej. Wszystkie formacje wydają się być w optymalnej dyspozycji, bo i przewagi wyglądają dobrze i osłabienia również. /// Chicago wczoraj dało się pokonać na swoim terenie Predatorom, którzy wydają się być na fali wznoszącej. Liczę na rewanż z ich strony. Przeciwko Rinne powinno być łatwiej. Saros według mnie radzi sobie lepiej. Mam nadzieję, że ofensywa Hawks zaliczy lepszy występ niż wczoraj. Podpieram się zwrotami za remis, bo na jakis czas mam dość tych pechowych dogrywek.

57,04
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
No ciężko coś tu dzisiaj wyczarować, ja tak typowo na "czutkę" Kuznetsov gol @3.40

Jeszcze dorzucę Detroit vs Columbus bo skrzydełka wczoraj ładnie się pokazali, bardzo mocny początek gdzie już zaznaczyli kto tu rządzi a później nie pozwalali na wiele gościom, którzy nie mieli za bardzo pomysłu na grę, jak dzisiaj tak wyjdą do tego meczu to powinno to wyglądać podobnie a kurs całkiem wysoki.

Detroit Red Wings OT @2.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dallas Stars - Florida Panthers
Typ: Dallas Stars RT
Kurs: 2,40 w Betsson
Wynik: 1:4

O północy rozpocznie się kolejny mecz Dywizji Centralnej. Będzie to mecz B2B, gdyż spotkali się wczoraj i po niezwykle emocjonującej dogrywce udało się Panterom wydrzeć zwycięstwo - najpierw anulowana została ich bramka przez spalonego, potem Bobrovsky kapitalnie bronił strzały gospodarzy i kontra na sekundy przed końcem zakończyła mecz po strzale Ekblada (który strzelił też pierwszą, nieuznaną bramkę). Dziś wydaje mi się, że Dallas weźmie odwet za tę porażkę. Patrząc jednak na ich statystyki dogrywek (2-9) wolę zaryzykować i postawić na ich zwycięstwo w czasie regularnym. W bramce Panter nie zobaczymy dziś Bobrovsky'ego, co ma sens, skoro ostatni mecz był wczoraj i to dodatkowo zakończony dopiero w dogrywce. Liczę więc, że Driedger nie urządzi pokazu kapitalnych interwencji, a Dallas będzie zdeterminowane, aby wygrać. Ich sytuacja w tabeli nie wygląda zbyt ciekawie, ale mają rozegranych kilka spotkań mniej od reszty, więc przy odpowiednim punktowaniu wciąż mogą zakwalifikować się do play-offów. W tym sezonie będzie to ich piąte spotkanie, trzy poprzednie na Fłorydzie zakończyły się jednym zwycięstwem Dallas. Mają więc coś do udowodnienia, a na własnej tafli spisują się nieco lepiej, mam nadzieję, że dziś to udowodnią. Myślałem również o pójściu tu w kierunku bramek, ale ostatecznie zrezygnowałem i zostawiłem samo zwycięstwo Dallas.
 
Ostatnia edycja:
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
Buffalo dnb 2.87 Fortuna


Buffalo w spotkaniu z Bruins poza 3 tercja która im kompletnie nie wyszła, prezentowało się całkiem nieźle. Do składu wrócił Ullmark, który daję więcej pewności i spokoju w bramce niż zmiennicy. Lotnicy w ostatnich meczach są bardzo nieprzewidywali, potrafią zagrać dobrze i nie dać za wiele szans rywalom, jak i "nie dojechać na spotkanie". Flyers największy problem mają w defensywie. Jeżeli przód zagra słabo co im się również zdarza widzę mimo wszystko szanse na przerwanie serii porażek Sabres.

Idą po rekord ;)
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
Buffalo dnb 2.87 Fortuna
Zgadzam się, też o tym myślałem, że albo dziś albo w kolejnym meczu z Flyers się Sabres przełamią. Ich seria sięga już 17 porażek, do rekordu brakuje tylko jednej porażki:

losing streak.png

Tabela ta też pokazuje, że tak długie serie to nie chleb powszedni i jednak zdarzają się w NHL stosunkowo rzadko.

Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Typ: over 6,5 kar dwuminutowych
Kurs: 2,10 w eWinner
Wynik: 7 kar dwuminutowych

Ja ponownie próbuję atakować over w meczu Pingwinów, ale tym razem nie bramek, a kar dwuminutowych. To będzie ich ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym, obie drużyny mają ambicje na wygranie dywizji, a Capitals w niezłej formie i nie będzie to takie łatwe. Dla Pingwinów jednak to szansa, aby dodać kolejne punkty w tabeli i dogonić Wyspiarzy. Ostatnio over wszedł z dużym zapasem, dziś spodziewam się bardziej zachowawczej gry, powinno jednak iskrzyć między zawodnikami. Poprzednie mecze w kratkę - zdarzały się mecze z 7,8 karami dwuminutowymi, a były też takie, gdzie było ich zaledwie 2-3.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Pittsburgh Penguins - New York Islanders
Typ: Frederick Gaudreau strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 8,50
Bukmacher: Fortuna

U Pittsburgh Penguins jest sporo kontuzji, w tym kilku ważnych zawodników nie zagra: Małkin, Zucker, Kapanen. W związku z tym jest to dobra szansa dla innych, żeby się pokazać z jak najlepszej strony. Jednym z takich graczy jest Frederick Gaudreau. Gaudreau niedawno dostał szansę na zagranie w swoim pierwszym meczu dla Pittsburgh Penguins (wcześniej gral w Nashville Predators), a było to 18 marca. W tamtym spotkaniu oddał dwa celne strzały na bramkę. Gaudreau świetnie się ostatnio spisuje, gdyż zdobył punkt w swoich trzech ostatnich występach. Najpierw w obydwu meczach przeciwko Buffalo Sabres zaliczył asystę. Potem(czyli w ostatnim meczu) udało mu się strzelić swojego pierwszego gola dla Pittsburgh Penguins przeciwko New York Islanders. Jak widać Pittsburgh Penguins dobrze zrobili dając szansę temu zawodnikowi, bo spisuje się on nadspodziewanie dobrze. Najpierw były dwie asysty, potem bramka, po tak dobrych występach z pewnością ma on ochotę na kolejne zdobycze punktowe. W ostatnim meczu Frederick Gaudreau spędził na lodzie ponad 17 minut, więc całkiem sporo i w tym spotkaniu też powinien mniej więcej tyle dostać, a może nawet jeszcze więcej czasu otrzyma, więc według mnie ma szanse na strzelenie swojego drugiego gola dla Pittsburgh Penguins.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom