>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Buffalo lub remis @2,28 3/10 Betsson

Kurs na Sabres taki jakby już do końca istnienia zespołu mieli przegrywać. Można powiedzieć że lekko dźwignęli się z kryzysu i od czasu do czasu potrafią zabłysnąć tak jak ostatnio z Waszyngtonem. Dzisiaj wracają do siebie i jeśli poradzili sobie z Caps to są w stanie poradzić sobie z Pingwinami.

❌ Detroit ML @2,25 4/10 Betsson

Można powiedzieć, że Red Wings są w gazie. Spodziewałem się niższego kursu, więc próbuję. Ostatnio pewnie ograli Hawks z Lankinenem w bramce. Dzisiaj może wyjedzie Subban, więc jeszcze lepiej.

❌ Bolts ML & Minnesota ML @2,53 4/10 Betsson

36,85
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Detroit ML @2,25 4/10 Betsson
Ja bym tu nie kombinował, Blackhawks mają ostatni taki "łatwy" mecz w fazie zasadniczej. Walczą o play offy, reszta spotkań z bezpośrednimi rywalami o czwarte miejsce albo z pierwszą trójką, która z kolei walczy między sobą o jak najwyższe miejsce w dywizji przed fazą PO. Dwa dni temu przegrali 1:4, Detroit jak piszesz są w gazie, bo było to ich trzecie zwycięstwo z rzędu. Myślę, że czwartego nie będzie, bo Blackhawks będą wystarczająco zdeterminowani, żeby wygrać.

Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks RT
Kurs: 2,15 w etoto
Wynik: 0:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +538
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Minnesota Wild - San Jose Sharks
Typ: Nick Bonino powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj udało się trafić fajny kurs na gola Zacha Parise, dzisiaj podoba mi się tym na to, że Nick Bonino zdobędzie w tym spotkaniu jakiś punkt. Nick Bonino rozegrał rewelacyjne dwa ostatnie mecze. Najpierw zdobył aż trzy punkty w spotkaniu przeciwko Arizona Coyotes. W tamtym meczu Bonino strzelił gola oraz miał dwie asysty. Następnie zdobył dwa punkty z San Jose Sharks strzelając jedną bramkę i notując jedną asystę. Biorąc pod uwagę formę Bonino oraz słabą grę San Jose Sharks w defensywie uważam, że Nick Bonino znowu może zapunktować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +466
verno 589,7K

verno

Znawca - Hokej
Ja dzisiaj idę w stronę underdogów, mam wrażenie że buku za bardzo wieszają na nich psy a to jednak NHL także próbuję.

Buffalo over 1.5 @1.55
Ducks over 1.5 @1.57
NY Devils over 1.5 @1.47
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +809
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Islanders
Typ: over 5,5
Kurs: 1,90 w Superbet
Wynik: 0:0 (0:1 OT)

Typ trochę na przełamanie bramkowe Islandersów, którzy w ostatnim meczach mało strzelali. Ponadto dość underowe (i remisowe) były ich ostatnie mecze. Teraz ósmy i ostatni mecz w tym sezonie. Myślę, że będzie tu sporo bramek, szczególnie Wyspiarze muszą się ogarnąć, bo Bruins złapało formę i zaraz ich prześcignie, a na straty punktów czają się Rangersi - narazie strata 6pkt, ale parę meczów i może być nerwowo.

Dodatkowo spróbuję z klasyfikacji kanadyjskiej pograć na Giroux. Ostatnio miał serię meczów bez punktów, przerwaną zdobyciem 2pkt z Capitals. Myślę, że choć w jedną bramkę będzie zamieszany 😉

Typ: Claude Giroux over 0,5 punktu
Kurs: 1,75 w eWinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Miałeś niezłego czują do bramek, wpadło ich sporo ... wynik 0:0 :D
Zbędna ironia. Sport niestety ma to do siebie, że możesz przeanalizować wszystkie czynniki, poświęcić na analizę dwa dni, a nawet zasięgnąć porady profesjonalisty, a wynik będzie zupełnie inny niż przewidywano. Wczoraj Pan Alan Denkenson - zawodowiec, którego bardzo doceniam wspominał o overze 10,5 w MLB. Mecz zakonczył się wynikiem 1:2 za co oczywiście nie można mieć do Denkensona żadnych pretensji. Ostatecznie każdy sam decyduje co gra, a uszczypliwe komentarze nie są potrzebne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +420
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:05
Spotkanie: Calgary Flames - Ottawa Senators
Typ: Mark Giordano powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,11
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ottawa Senators to jest jedna z najgorszych drużyn w lidze i najgorsza drużyna w tej dywizji. Do tego Senators mają najgorszą defensywę w lidze, więc jest to dobra okazja dla Calgary Flames, żeby sobie trochę postrzelać. Calgary Flames szanse na playoffy mają już małe, ale to nie znaczy, że nie warto jeszcze o nie powalczyć, bo Montreal Canadiens zawsze mogą mieć jakiś kryzys formy. Aktualna forma Flames jest dośc dobra, bo wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Co ważne w drużynie tej teraz nie ma problemu z kontuzjami, a zdrowe Flames to groźne Flames. Mnie podoba się typ na to, że Mark Giordano w tym spotkaniu zdobędzie jakiś punkt. Giordano jest w formie. W swoim ostatnim meczu co prawda nie zdobył żadnego punktu, ale wcześniej miał serię trzech spotkań ze zdobyciem przynajmniej jednego punktu. Mark Giordano spędza na lodzie mnóstwo czasu, więc przeciwko słabiutkiej obronie Ottawy ma szanse na asystę, a nawet na zdobycie bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +618
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Calgary Flames - Ottawa Senators
Typ: Ottawa Senators over 2,5
Kurs: 2,19 w Superbet
Wynik: 2:4

Mecz za chwilę, więc krótko. Myślałem tu o grze na bramki z dwóch stron, ale ostatecznie zostałem przy bramkach Senators. Ostatnie miejsce, ale to nie oznacza, że tylko będą przegrywać. Tym bardziej z Flames, których bardzo lubią w tym sezonie - 5 zwycięstw, 2 porażki. W tych meczach tylko raz zdarzyło się im strzelić mniej, niż 3 bramki (wygrany mecz 2:1). O play offy Flames nie powinni się martwić - Canadiens ciężko będzie przeskoczyć. NHL na tyle jest zaskakującą ligą, że na korzyść działa też paradoksalnie szczelna obrona w ostatnich 4 meczach - jedynie 5 bramek straconych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +731
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Buffalo Sabres - Boston Bruins
Typ: Riley Sheahan powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 3,67
Bukmacher: Fortuna

Patrząc na cały sezon, to Riley Sheahan nie błyszczy, bo zgromadził tylko 10 punktów w 42 meczach. Biorąc pod uwagę jego obecną formę, to tutaj wygląda to już dużo lepiej, gdyż Sheahan zapunktował w czterech na ostatnie dziesięć rozegranych spotkań, za każdym razem to była asysta. Gracz ten spędza niemało czasu na lodzie, bo w ostatnim spotkaniu grał ponad 16 minut. Buffalo ostatnio całkiem przyzwoicie sobie radzą, sporo strzelają, a ostatnie mecze grali z silnymi ekipami jak Pittsburgh Penguins czy Washington Capitals. Sądzę, że na dwie lub nawet trzy bramki ich stać i oby przy którejś z nich Riley Sheahan asystował.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Buffalo - Boston
Typ: Brad Marchand strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Buffalo podejmuje faworyzowany Boston, choć zgodzę się co do tego, że gospodarze mogą w tym meczu namieszać. Spodziewam się otwartego spotkania obfitującego w bramki. Tydzień temu w Bostonie gospodarze wygrali po rzutach karnych. Biorąc jednak pod uwagę obecną formę to Boston jest silniejszy. Pięć ostatnich spotkań wygrali (w tym dwa po dogrywce), podczas gdy hokeiści Buffalo wygrali trzy spośród siedmiu ostatnich spotkań. A skoro ekipa z Bostonu ma strzelić więcej bramek, to kto się do tego przyczyni punktowo? Brad Marchand jest absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o skuteczność strzelecką w zespole. Ma 24 gole na koncie. Co ciekawe, z całej ekipy ma także najwięcej asyst (31). Liczbą punktów przewyższa drugiego pod tym względem w ekipie, Patrice'a Bergerona, aż o 15 punktów. Sądzę, że Marchand, który w ostatnim spotkaniu strzelił dwa gole, dołoży swoją kolejną cegiełkę do dorobku bramek w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
New York Islanders - New York Rangers
Typ: over 5,5
Kurs: 2,03 w Fortuna
Wynik: 6:1

Może jestem szaleńcem, że znów próbuję po ostatnich wynikach bramkowych Wyspiarzy overa w ich meczu. Jednak u siebie są bardziej ofensywną drużyną i po powrocie z wyjazdowych meczów często rozgrywali overowe mecze (4:3 vs Penguins, czy 8:4 vs Capitals), raz zagrali underowo z Sabres, ale wygrali 3:2. Liczę na podobny efekt dziś. Poza tym Rangersi fajna seria 4 zwycięstw, niby włączają się w grę o play offy, choć już marginesu błędu nie ma praktycznie wcale. Z drugiej strony te 4 wygrane były z New Jersey Devils, więc wydźwięk ich jest jakby mniejszy. W tym sezonie jeszcze nie zagrali ze sobą meczu z wysokim wynikiem. Myślę, że dziś może być ten właśnie dzień.

Kombinowałem jeszcze z zakładem na ilość kar dwuminutowych w meczu, ale nie znalazłem linii 6,5. A 5,5 z kursem ~1,6 na over średnio mnie zadowala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +346
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Nashville Predators
Typ: Patrick Kane strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jest to bardzo ważne spotkanie, gdyż obydwa zespoły walczą o playoffy. W tej dywizji o czwarte miejsce walczą Nashville Predators, Dallas Stars oraz Chicago Blackhawks. Najgorzej wygląda sytuacja u Chicago Blackhawks, gdyż mają trochę straty do Nashville i Dallas, ale szybko mogą to odrobić. Chicago teraz zagra aż pięć spotkań z rzędu u siebie i nie ma co- muszą zagrać bardzo dobrze w tej serii, wygranie trzech spotkań to jest chyba takie absolutne minimum, żeby jeszcze myśleć o playoffach.
Patrick Kane od lat jest największą gwiazdą tej ekipy, ale trzeba przyznać, że ten sezon ma gorszy jeśli chodzi o zdobyte bramki. W 46 meczach Kane strzelił 15 goli co daje średnią mniej więcej jednej zdobytej bramki na trzy mecze. W porównaniu z poprzednimi sezonami ta średnia wygląda znacznie gorzej. Kane dobrze gra, ma swoje sytuacje, ale czasem po prostu ma pecha jak np. w meczach z Columbus Blue Jackets, gdzie oddawał po 6 i 10 celnych strzałów i w żadnym z tych dwóch spotkań bramki nie strzelił. Czuję, że w tym spotkaniu uda mu się trafić.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ja dzisiaj takiego tripelka spróbuję mocniej pograć - najwyższe kursy znalazłem na Fortunie, niestety jeden z nich poniżej 1.30 więc kupon nie podlega promocji bez podatku:

Patrick Kane (Chicago) zdobędzie punkt @1.40
Mark Stone (Las Vegas) zdobędzie punkt @1.36
Connor Mc David (Edmonton) zdobędzie punkt @1.26

Wszystko z dogrywką i decydującym karnym.

Patrick Kane jak słusznie nasz bardzo dobry analityk 5xharoldx5 5xharoldx5 zauważył w tym sezonie ma gorszą skuteczność ale próbuje ładować do bramki i dzisiejszej nocy to może być jego dzień. Niemniej jest niekwestionowanym liderem asyst w teamie więc podpieram się po prostu punktem zdobytym przez niego.

Mark Stone to lider pod względem uzyskiwanych punktów w drużynie, która ostatnio odnotowuje wygraną za wygraną. Podejmują San Jose który traci najwięcej goli na wyjazdach.

I wreszcie Connor Mc David, co do którego chwilę się zastanawiałem. Edmonton przedwczoraj wygrał u siebie 4:1 więc mniemam, że i dziś stać ich będzie na kilka bramek. Mc David jest liderem teamu zarówno pod kątem goli jak i asyst. Ma 74 punkty co daje mu blisko 2 punkty na mecz. Montreal nie traci zbyt wiele goli na wyjazdach i nie przegrywa zbyt wielu wyjazdowych meczów (chyba że po dogrywce), tym niemniej jeśli Edmonton trzy gole zaaplikuje przeciwnikowi, to co najmniej jeden punkt powinien być zdobyty przez Mc Davida.

AKO: 2.40

Wiem że z ekonomicznego punktu widzenia robię źle że wybrałem trzecie zdarzenie eliminujące możliwość gry bez podatku, ale tak to sobie upatrzyłem i nic innego na tę noc nie wybrałem. A kursy spośród ziemniaków najwyższe.

Powodzenia Panowie na dzisiejszej nocce! 🏒🏒🏒

No!! :love:

1619067868865.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Nashville Predators
Typ: Chicago Blackhawks ML
Kurs: 2,15 w etoto
Wynik: 4:4 (5:4 OT)

Bardzo ważny mecz w kontekście obsadzenia czwartego miejsca w dywizji centralnej. Blackhawks powracają po prawie dwóch tygodniach na własną taflę. Z delegacji przywieźli 3 zwycięstwa i 2 porażki. Nie da się wszystkiego wygrać, ale przegrane bolą, bo pierwsza z Detroit Red Wings, którzy akurat trafili super z formą na pierwszy ich mecz, a druga z Predators, z którymi walczą o play offy. No właśnie, walczą! Narazie jest to nierówna walka, gdyż wszystkie 6 meczów bezpośrednich przegrali, zdobywając jedynie 2pkt za przegraną dogrywkę i serię rzutów karnych. W bezpośrednich meczach stracili więc dystans 10pkt, a to już olbrzymi handicap dla Predators. Teraz wracają na własną taflę i myślę, że powalczą i dziś już wygrają. Nie chcę mi się wierzyć, że wszystkie mecze przegrają, a zostały już tylko 2. Dallas grają z Red Wings 2 mecze i może być nieciekawa sytuacja na finiszu fazy zasadniczej.
-------------------------------------
Próbuję ponadto punktacji kanadyjskiej Patricka Kane'a. 5xharoldx5 5xharoldx5 doskonale sytuację opisał. Życzę mu bramki, jednak w tym sezonie z tym gorzej, ale asyst ma sporo, liczę na Blackhawks w tym meczu, więc jeśli mają być bramki, to siłą rzeczy Kane będzie w nie zamieszany. Przy tym jednak stawka symboliczna 😉

Typ: Patrick Kane over 1,5 punktu
Kurs: 2,60 w Fortuna
Wynik: 1pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
New York Rangers - Philadelphia Flyers
Typ: Mika Zibanejad over 1,5 punktu
Kurs: 2,80 w Fortuna
Wynik: 1 punkt


No i "nastał dzień dzisiejszy" - Rangersi znów grają z Flyers. Ich mecze w tym sezonie bardzo overowe, co w dużej mierze jest zasługą obrony Flyers. Szwed Mika Zibanejad okazał się w dwóch meczach niesamowitym katem - w wygranej 9:0 u siebie i 8:3 na wyjeździe zdobył łącznie 12 punktów (po 6 w obu meczach). W jednym zdobył 2 punkty, w kolejnym 1, a w dwóch 0. Dziś na własnej tafli Rangersi są faworytem, w bramce Flyers Elliot, a to jemu Mika strzelił najwięcej spośród bramkarzy Philadelphi. Myślę, że po ostatnim 2:1 może to być znów wesoły, obfity w bramki mecz, a jeśli tak będzie, to widzę Zibanejada kradnącego show.
----------------------
Poza tym próbuję dubla na podwojenie z dywizji wschodniej:

Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
Buffalo Sabres - Boston Bruins

Typy: Penguins RT & Sabres +2,5
AKO: 2,29 w Fortuna
Wyniki:
5:1 & 1:5

Pingwiny znów grają z Diabłami, a ostatni mecz to istny rollercoaster. Jednak doprowadzić ze stanu 6:0 po dwóch tercjach do meczu z jednobramkową przewagą to trzeba być Pingwinami. Trzecia tercja i nagle się robi 6:3, ale strzela Crosby na 7:3 i powinien uspokoić mecz, a jednak Diabły pakują kolejne 3 bramki i mieli pół minuty na doprowadzenie do dogrywki, jednak im się nie udało. W bramce Jarry czynił cuda (w tym gorszym znaczeniu), puścić 6 bramek w 11 strzałów to też sztuka. Moim zdaniem jednak dobra decyzja, że i dziś on stanie w bramce - będzie miał okazję do rehabilitacji i powinien być zmotywowany. Poza tym wraca po kontuzji Kapanen. Pingwiny powinny ogarnąć bez dogrywki.

Pogromu bym się nie doszukiwał w meczu Sabres - Bruins. Goście grają teraz 3 mecze w 3 dni, więc powinni oszczędniej grać, tym bardziej, że po kolejnych dwóch meczach z Sabres czeka ich wyjazd na mecz z Pingwinami. Sabres miało serię z bramkami, ostatnio zakończoną - dziś może wrócą do strzelania? Widzę tu jednobramkowe zwycięstwo Bruins, handicap większy w razie jakiejś bramki do pustej. Powinno być dobrze 🤔😉
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
New York Rangers - Philadelphia Flyers
Typ: over 6,5
Kurs: 2,17 w Fortuna
Wynik: 4:1
Miłe złego początki 🙈
Mecz B2B między nimi. Wczoraj nie poszło po mojej myśli i Zibanejad zdobył tylko 1 punkt. Dziś próbuję iść stricte w bramki z obu stron. Zachęca mnie do tego to, co wczoraj zobaczyłem. Mnóstwo sytuacji bramkowych, słupki, poprzeczka, nietrafiony karny, szanse po stratach drużyny grającej w przewadze, Elliot broniący strzał pod poprzeczkę wyciągając rękę, gdy już leżał. No cuda się działy, 71 strzałów na bramkę dużo mówi o tym meczu. Okazji było bez liku, myślę, że dziś będzie podobny scenariusz meczu, tylko liczę na lepszą skuteczność i mogą nawiązać do overowych meczów bezpośrednich w tym sezonie.
----------
Po tym, jak wczoraj rozgrywane były gry w przewadze przez obie drużyny, muszę delikatnie spróbować, ale to tak za przysłowiową dyszkę, żeby nie żałować potem. Choć może być tych kar i okazji mniej:

Typ: Gol strzelony w osłabieniu
Kurs: 4,50 w Fortuna
Rangersi mieli świetną okazję, ale obronił bramkarz.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:05
Spotkanie: San Jose Sharks - Minnesota Wild
Typ: Patrick Marleau powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Minnesota Wild ma obecnie serię sześciu zwycięstw i moim zdaniem ta seria dobiegnie końca już teraz w San Jose. Minnesota zagra dzień po dniu, co zwiększa szanse Rekinów na zwycięstwo, gdyż ci będą wypoczęci. Motywacja Sharks jest spora, gdyż oni też mają serię i to nawet siedmiu spotkań, ale jest to seria porażek... Ta seria mogła zostać przerwana, gdyż w jednym ze spotkań z Vegas Golden Knights zremisowali 2:2 i przegrali dopiero w karnych. W sumie to nie rozumiem tak słabych wyników tej ekipy, bo większych problemów z kontuzjami obecnie tam nie ma, a dobrych graczy w drużynie nie brakuje. Według mnie Sharks wygrają to spotkanie.
Podoba mi się typ na to, że Patrick Marleau zdobędzie w tym meczu przynajmniej jeden punkt. Marleau ma tylko 9 punktów na 46 rozegranych spotkań, ale od jakiegoś czasu nie wygląda to tak źle- na dziesięć ostatnich spotkań w trzech z nich zapunktował. Według mnie w tym meczu Rekiny się przełamią i strzelą 3-5 bramek. Czuję, że Marleau strzeli jedną z nich lub przy którejś asystuje.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
New York Islanders - Washington Capitals
Typ: Ovechkin over 0,5 bramki
Kurs: 2,40 w Superbet
W ostatniej chwili podali informację, że kontuzja i nie Ovechkin nie zagra 😢
Szybciutko, bo mecz za parę minut. Stawiam trochę na przełamanie, gdyż Rosjanin nie strzelił bramki w ostatnich dwóch meczach, a dłuższa seria z brakiem gola zdarzyła mu się tylko w lutym bodajże. Dwa poprzednie mecze tych drużyn to raptem 1 bramka, ostatnio o wyniku decydowały karne. Tak jakby ten mecz z wynikiem 8:4 rzucił klątwę na te drużyny. Dziś liczę na kilka bramek i bardziej otwarty mecz, chyba trzeciego z rzędu takiego nie zagrają. Ovechkin całkiem nieźle wypada w kwestii bramek w przewadze, czołówka ligi, a Capitals są w nich świetni, więc może w ten sposób strzeli Alex? Zdziwił mnie wyższy kurs na jego bramkę, niż w ostatnim meczu, dlatego próbuję 😉
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Ottawa Senators - Vancouver Canucks
Typ: Evgenii Dadonov powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ottawa Senators ma bardzo słaby sezon, ale ostatnio ich forma jest dobra. Senators mieli teraz serię czterech spotkań wyjazdowych i ta seria była dla nich bardzo udana, gdyż wygrali trzy mecze. Trudno wytypować zwycięzcę tego meczu, ale czuję, że bramek nie zabraknie. W oczy rzucił mi się typ na to, że Evgenii Dadonov zdobędzie w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt. Na dziesięć ostatnich spotkań zapunktował on w czterech z nich. Szczególnie udany dla Dadonova był ostatni mecz w którym to zdobył dwa punkty- strzelił bramkę i miał asystę. Według mnie w tym spotkaniu również uda mu się zdobyć jakiś punkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:05
Spotkanie: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
Typ: Anze Kopitar strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Los Angeles Kings mają jeszcze cień szansy na zrobienie playoffów. Te szanse są naprawdę niewielkie, ale mimo to jeszcze warto powalczyć. Aby przedłużyć nadzieje trzeba wygrać to spotkanie. W dobrej formie jest Anze Kopitar, który ostatnio strzela sporo bramek. Na pięć ostatnich spotkań Kopitar zdobył bramkę w trzech z nich. Wcześniej gracz ten miał dość długą serię spotkań bez strzelonego gola, ale w końcu się przełamał i teraz trafia często. W ostatnim meczu Anze Kopitar bramki nie zdobył, ale oddał cztery celne strzały. Wierzę, że teraz też będzie tak aktywny i może bardziej mu się poszczęści niż w ostatnim spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom