>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Nie chcę się chwalić ale Matthews strzelił bramkę z nieocenioną pomocą mojej skromnej osoby:). Otóż, tak jak mecz wcześniej, ten typ chodził za mną od samego rana ale na prośbę Verno zawartą w jego poście nie napisałem tego - pograłem jedynie win z handi Leafs(y). Czekam teraz na stosowne podziękowania za to poświęcenie:D:D.

Ps. A tak już na serio to gratulacje Verno za typ (over bramek) na mecz Seattle. Podwójnie się cieszę, bo Krakens rozbili tych pastuchów z Buffalo co to zawsze potrafią zepsuć najlepszy kupon;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +251
verno 671,9K

verno

Znawca - Hokej
Jakie dzisiaj spostrzeżenia na nockę? Ja dzisiaj nie mam weny na rozpisywanie się ale tak po krótce myślę że Minnesota się trochę odgryzie bo pomimo wyniku 4:0 to mecz był równy po prostu Dallas więcej wykorzystało okazji a Murray w bramce zagrał dobre spotkanie. Okazji nie było może jakoś mnóstwo ale jak były to bardzo groźne i tak naprawdę mogło być 0:4. Uważam że Wildsy dzisiaj poprawią skuteczność i na spokojnie 2 bramki ustrzelą a docelowo 3 bo obrona Dallas obniżyła swoje loty względem poprzedniego sezonu. Kolejny meczyk to Flyers z Montrealem i tak jak wcześniej pisałem o lotnikach że stwarzają ogromną ilość sytuacji oraz oddają bardzo dużo strzałów co się sprawdziło w ostatnim meczu. Moim zdaniem to jest idealny przeciwnik dla Montrealu czyli taki "ofensywny średniak", z którym mogą sobie pograć szybki hokej mając szansę i powinniśmy zobaczyć mecz gdzie akcja bardzo szybko skacze z jednej pod drugą bramkę. Colorado z Vegas chyba nie do ruszenia.


Dallas Stars vs Minnesota Wild
Minnesota Wild over 2
@1.49



Flyers vs Montreal
over 5.5
@1.71

Flyers vs Montreal
over 58.5 strzałów na bramkę
@1.76


Co za dziwny mecz, Montreal w 1 tercji oddaje tylko 2 strzały przy czym strzela 2 bramki a Flyers w pierwsze 30min 4 słupki i 2 razy z linii bramkowej Montreal wybijał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers

Typy:
Detroit Red Wings powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,50 Fortuna
Detroit Red Wings powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,22 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,03 Fortuna

Faworytem meczu jest będący na fali Edmonton, ale Detroit Red Wings też złapali świetną formę. Imponuje zwłaszcza ofensywa Detroit, dodanie do składu Patricka Kane mocno pomogło. Kane, DeBrincat, Larkin, Compher- potencjał w tej ekipie jest. W ostatnim czasie prawie wszystkie mecze Detroit to są wysokie wyniki, więc w meczu z Edmonton też tak może być. Spodziewam się, że Red Wings pójdą z Oilers na wymianę ciosów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/NHL
Spotkanie: Ottawa Senators vs San Jose Sharks
Typ: Tim Stützle strzeli gola
Kurs: 3.30🟥 4 asysty
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza
:

Ostatnio było sporo ryzyko ze strzelcami w hokeju na lodzie, ale dzisiaj propozycja, którą od kilku dni miałem już w głowie. Skoncentrowałem się na jednym z moich ulubionych zawodników. Karierę Tima Stützle śledzę od czasów jego występów w Mannheim. Potem przyszły świetne występy na MŚ U20, a teraz jest jedną z gwiazd młodego pokolenia w NHL. Szkoda jedynie, że trafił do tak słabej drużyny, ale wysokie numery draftu już tak mają, a on przecież został wybrany z 3 w 2020 roku. Dla takich hokeistów jest to szansa na pokazanie swoich umiejętności pośród przeciętnych kolegów i Niemiec stara się ciągnąć swój zespół. Ostatnio przeżywa gorszy okres, tak jak całe Senators, ale dzisiaj nadchodzi dobra okazja na przełamanie. Do Ottawy przybędzie najgorszy klub w całej NHL, która na wyjazdach traci średnio ponad 4 bramki na mecz. Jestem zdania, że Tim po 8 starciach bez trafienia będzie cieszył się z bramki. Sharks to rywal, który leży Timowi i 2 niedawne potyczki z rzędu kończyły się golami Stützle. Wiele wskazuje na przełamanie Niemca i jego Senators.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Buffalo - Vancouver
typ - Vancouver handi -1.5 wynik 0:1. Ale i tak jestem zadowolony - przewidywania były słuszne. Ostatecznie u Sabres nie zagrał tylko Skinner. Thompson był bardzo aktywny - oddał 4 strzały.
Kurs 2.62
Fortuna

Dziś czeka nas ciekawy pojednek. Przyznam szczerze, że w pierwszym odruchu miałem zaproponować typ na Buffalo. Sabres ostatnio jakby odżyli. Wróciły wyniki i spora ilość bramek.
Jednak w dzisiejszym meczu nie zobaczymy Skinnera A pod znakiem zapytania stoi występ T. Thompsona. Jeśli i ta absencja się potwierdzi to z gry wypadną dwa bardzo ważne ogniwa Szabel. Po drugiej stronie rewelacja tego sezonu NHL.
Bez armat na szpicy przed Buffalo stoi bardzo trudne zadanie..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1436
jozzy22 571,9K

jozzy22

Użytkownik
Minnesota Wild - Arizona Coyotes

Typ: ov 7.5 kar 2-minutowych Kurs: 2.46

fortuna

Zaryzykuje taki bet z racji kursu który jest wyjątkowy jak na tą opcję. W tym sezonie nie mam odniesienia bo jeszcze ze sobą nie grali ale w starciu przeważnie było gorąco. Dużo kar nawet tych większych więc kto wie ... może tej nocy posypią się "dwójki"?!
Dla kursu spróbuje żeby nie żałować

Wynik: 8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3469
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Muszę jakoś przełamać swoją niemoc na początku tego roku, może tej nocy będzie lepiej:

Montreal Canadiens - Edmonton Oilers

Typy:
Montreal Canadiens powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,90 Fortuna
Montreal Canadiens (ML) @2,95 Fortuna przegrana Montrealu w dogrywce

Edmonton Oilers mają serię dziewięciu zwycięstw, ale ich dwa ostatnie mecze to męczarnie ze słabszymi drużynami, więc możliwe, że ich dobra forma powoli odchodzi. Montreal Canadiens mają słaby sezon, ale w ostatnim czasie dwie niespodzianki sprawili- wygrali po karnych z New York Rangers (w regulaminowym czasie gry było 3:3) i 4:3 z Dallas Stars. Jest to typ drużyny, który lubi urywać punkty faworytom i kto wie, czy to właśnie oni nie zakończą pięknej serii Edmonton Oilers.

Detroit Red Wings - Los Angeles Kings
Typ: obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna

Podoba mi się skład Detroit jeśli chodzi o ofensywę, a Los Angeles Kings ostatnio są w dołku, gdyż przegrali aż siedem ostatnich spotkań. W sześciu z nich był wynik 2:2 lub wyższy. Defensywa Kings nie jest aktualnie ich aż tak mocnym punktem jak wcześniej, więc wynik 2:2 lub wyższy jest tutaj mocno prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1926
jozzy22 571,9K

jozzy22

Użytkownik
NY Rangers - Washington Capitals

Typ: ov 7.5 2-minutowych kar Kurs: 2.11

fortuna

Kurczę ... miałem nie grać tego meczu ale jednak się skuszę z racji kursu. Panowie spotkali się wczoraj i uzbierali 10 kar 2-minutowych więc skąd kurs ponad 2 ?!
Mecz był 24 godziny wczesniej więc może ciśnienie jeszcze nie zdążyło opaść i dziś również pokażą emocję w grze. Spotkanie o "ludzkiej" porze więc będzie się można trochę podenerwować
Gramy i oby na

Wynik: 9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5565
verno 671,9K

verno

Znawca - Hokej
Ja dzisiaj próbuję Trocheck'a, który dla mnie jest gościem od "brudnej roboty" jak nie idzie to on wyciąga i to się dzieje w ostatnich meczach. Rangersi na 4 lose streaku a w 3 meczach Vincent strzelał i był aktywny, wczoraj się nie udało ale miał sytuacje do tego a Capsi trochę pomagają bo błędy w defensywie robią nagminnie przez co wczoraj też stracili bramkę i robili sobie niepotrzebne problemy także dzisiaj nie spodziewam się nagłego oświecenia bo tak jak mówiłem zdarza się to notorycznie.

NY Rangers vs Caps
Trocheck gol (z dogrywką)
@2.85


NY Rangers vs Caps
Trocheck over 2.5 strzałów na bramkę ( z dogrywką)
@1.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1313
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Toronto - Detroit
typ - liczba kar 2 minutowych - +7,5
kurs - 1.97
Fortuna

Bardzo ciekawy kurs na powyższe zdarzenie. Oczywiście liczba kar zależy przede wszystkim od tego czy ktoś odpowiednio wcześnie przyłoży przeciwnikowi kijem w głowę albo bardzo ostro wbije go 3 razy w bandę/ szybę(ewentualnie ktoś komuś coś złamie - jak ostatnio Bedardowi z Chicago przestawiono szczękę) ale są drużyny pomiędzy którymi częściej niż zwykle iskrzy. Spotykają się dziś właśnie 2 takie zespoły. Statystycznie podany typ zdarzył się 5 razy na 6 ostatnich meczy pomiędzy nimi. 3 ostatnie mecze to 11,9 i 10 kar 2 minutowych. Detroit w tym sezonie przeciwko bardzo dobrym drużynom również gra ostry (żeby nie powiedzieć brutalny) hokej. Graczy Leafs też nie trzeba zachęcać żeby przyłożyć przeciwnikowi.
W zestawieniu z 3 ostatnimi meczami w/w drużyn kusząco wygląda również typ na +8,5 kar po kursie 2.67.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1556
verno 671,9K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs Detroit
Matthews gol
@1.76


Toronto przegrało ostatnie 2 mecze 3:1>3:4 z NY Islanders i wczoraj z Colorado 3:0>3:5 dzisiaj będą szukali odkupienia a przeciwnik do tego całkiem przyzwoity gdyż ekipa z Detroit jest mocno ofensywna a do tego bardzo średnia w obronie a to najlepsza pożywka dla Toronto, która lubi wyprowadzać szybkie ataki. Ogólnie spodziewam się kilku trafień z obu stron bo jak pomyślimy sobie o tych drużynach to pierwsze co przychodzi do głowy to bramki natomiast często jest to "podpucha" i boje się w to iść, bardziej skłaniam się opcji ku Matthews, który jest liderem wśród strzelców no i tak jak już nie raz podkreślałem jest bardzo skuteczny. Jeśli zobaczymy dużo bramek to fajnie, jeśli natomiast nie to liczę że Austin jak będzie miał okazje to ją wykorzysta a będzie je mieć na pewno jak spojrzymy na styl obu drużyn.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1129
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Florida - Anaheim
Typ: Sam Reinhart strzeli (z dogrywką)
@2.15 Fortuna

Florida prezentuje wyśmienitą formę i gdyby nie porażka z New Jersey, niewątpliwie byliby w absolutnym topie jeśli chodzi o aktualną formę z ostatnich pięciu spotkań. Są natomiast niekwestionowanym liderem jeśli chodzi formę z ostatnich 10 spotkań we Wschodniej Konferencji. Przegrali właśnie ten jeden mecz. Ich rywalem są Kaczki, które są całkowitą odwrotnością - ostatnio udało im się wygrać pierwszy mecz w tym roku. Jeden z dwóch wygranych po 20 grudnia. Sądzę, że gospodarz stanie na wysokości zadania i wykorzysta formę do odniesienia zwycięstwa nad słabszym rywalem. A pomóc ma w tym najlepszy strzelec teamu, Sam Reinhart, który na koncie ma już 31 goli, co czyni go obecnie drugim, po Austonie Matthews najlepszym strzelcem NHL w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3818
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings

Typy:
w meczu będzie powyżej 6,5 bramek (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,64 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,26 Fortuna

Zeszłej nocy Detroit zagrało nawet lepiej niż tego oczekiwałem, udało im się zdobyć aż pięć bramek przeciwko Los Angeles Kings. Na początku roku Red Wings są w świetnej formie, zdobyli 9/10 punktów. Toronto Maple Leafs są faworytem tego meczu, ale nastroje w drużynie chyba najlepsze nie są, gdyż zeszłej nocy Toronto prowadziło 3:0 z Colorado Avalanche i przegrało 3:5. Początek roku dla Maple Leafs był obiecujący jeśli chodzi o ich defensywę, ale ich dwa ostatnie mecze były słabe pod tym względem, więc będący w gazie goście mogą trafić trzy razy do ich bramki.

No nic, dam jeszcze dwa typy bez analizy, a jak nie wejdą, to robię sobie przerwę z NHL tak mniej więcej na miesiąc:

Carolina Hurricanes - Los Angeles Kings

Typy:
remis @4,50 Superbet
Los Angeles Kings lub remis @1,75 Superbet

Chociaż jeden wszedł...
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Chociaż NHL za bardzo nie śledzę, to dzisiaj ciekawe mecze w europejskiej porze, gdzie faworyci powinni postrzelać i spróbuję sobie kanadyjkę oraz strzelców:

Sabres vs Sharks: John-Jason Peterka punkt @1.75
Blue Jackets vs Canucks: Elias Pettersson @1.35
Panthers vs Ducks: Sam Reinhart punkt @1.35
AKO @3.19 bez podatku TOTALBET

W singlach i w AKO:
Tage Thompson gol @2.60
Elias Pettersson gol @2.60
Sam Reinhart gol @2.15
AKO @14.53 Fortuna


Popularne Szable cały czas zawodzą. Wydawało się, że młody skład podparty doświadczeniem da radę zakwalifikować się do play-off, ale obecna sytuacja jest bardzo trudna dla ekipy z Buffalo. W składzie Sabres widzimy naprawdę ciekawych graczy, jak Dylan Cozens, John-Jason Peterka, czy też 1 draftu, które mają być podporą defensywy. Mowa tutaj o Owenie Power oraz o Rasmusie Dahlinie. Szczególnie ten drugi imponuje swoją walecznością i jest jednym z ulubieńców kibiców. Niestety obrona nie funkcjonuje, jak należy, a w ofensywie brakuje lidera Jeffa Skinnera. Odpowiedzialność muszą na swoje barki brać innych hokeiści. Czy gospodarze sięgną po łatwe zwycięstwo?

Rekiny są pośmiewiskiem ligi i takie są fakty. Jedna z najdłuższych serii porażek już za klubem z San Jose, co nie zmienia faktu, że przyjezdni i tak zajmują ostatnie miejsce w stawce. Nawet przegrana z Ottawą Senators wyraźnie pokazuje, gdzie Sharks znajdują się w tej chwili. Sporym problemem jest defensywa, która traci bardzo dużo goli, szczególnie w delegacjach. Średnia pod tym kątem wynosi pond 5 na mecz. Dzisiaj Rekiny są skazywane na porażkę i każdy inny wynik będzie uznany za niespodziankę. Czy Sharks pokonają Sabres?

Trzeba iść tutaj w stronę kanadyjki zawodnika gospodarzy, wszak Sharks to najgorsza defensywa ligi, a popularne Szable potrzebują punktów, jak tlenu, aby dalej liczyć się w walce o play-off. Zdecydowałem się na Johna-Jasona Peterkę. Dla młodego jeszcze Niemca jest to przełomowy sezon i na swoim koncie zgromadził już 27 punktów na 43 rozegrane spotkania. Widziałem jego występ przeciwko Canucks i oddawał groźne strzały na bramkę przeciwnika. Mam nadzieję, że jego współpraca z Dylanem Cozensem przyniesie owoce w postaci gola lub asysty. Dla Rekinów jest to 4 mecz z rzędu na wyjeździe i zmęczenie może być spore.

Przenosimy się do Columbus i jedna z moich ulubionych drużyn podejmie u siebie Vancouver Cunucks. Niestety popularne Kurtki najprawdopodobniej nie wystąpią w play-off. Strata jest już duża i ciężko będzie ją odrobić. Jeszcze niedawno sporą nadzieją była rosyjska kolonia, która rozumiała się bez słów. Yegor Chinakhov, Ivan Provorov, Kirill Marchenko, Dmitri Voronkov. Wspólnie wyjeżdżali na lód i przynosiło to zamierzone efekty w postaci goli, ale tylko do czasu. Blue Jackets po raz kolejny szybko zakończą kampanię i ciekawy jestem, w jakim kierunku pójdzie tej projekt.

Po drugiej stronie barykady znajdują się popularne Orki, które są jedną z najgorętszych ekip w ostatnim czasie. Mało kto spodziewał się, że klub ten będzie znajdował się tak wysoko podczas tej kampanii, ale fakty są takie, że ekipa z Vancouver jest liderem całej ligi. Wreszcie fani doczekają się po wielu latach play-offów w swoim mieście i są to zasłużone pochwały. Przede wszystkim imponuje ofensywa i pierwszy link zawodników złożonych z Brocka Boesera, J.T. Millera, Eliasa Petterssona. Każdy z nich ma już grubo przekroczonych ponad 45 punktów w punktacji kanadyjskiej. Co ciekawe drużyna ta nie oddaje zbyt wielu strzałów na bramkę, ale jest efektywna. Czy to trio zdecyduje o triumfie nad Kurtkami?

W Buffalo żaden zawodnik z pierwszej linii Orek nie cieszył się nawet z punktu, chociaż blisko było przy odwołanym golu Brocka Boesera. Uważam, że tym razem to właśnie najgroźniejsze trio ligi weźmie się do pracy. Stawiam na bramkę lub asystę Eliasa Petterssona. Jest to bardzo inteligenty gracz, który doskonale wie kiedy podać, a kiedy uderzyć. Uważam, że Szwed nie zawiedzie.

Czas na omówienie ostatniej rywalizacji, a więc Pantery podejmą Ducks. Gospodarze w poprzedniej kampanii przeżyli spory zawód, dochodząc do finału o Puchar Stanleya, ale to Vegas Golden Knights okazało się lepsze w decydujących rywalizacjach.
Szkoda, ale taki jest sport i cele pozostają te same. Swoją formą imponuje przede wszystkim Sam Reinhart, który strzela gola za golem i jest nie do zatrzymania. Niestety Pantery musiały uznać wyższość New Jersey Devils, ale szybko nadchodzi okazja do rehabilitacji.

Anaheim Ducks to drużyna, która będzie musiała pogodzić się z brakiem play-off w tej kampanii. Strata jest już zbyt duża i ciężko będzie ją nadrobić. Jest jednak młode pokolenie graczy, którzy w niedalekiej przyszłości mogą zrobić coś wielkiego. Mason McTavish, czy też Trevor Zegras to dwa gorące nazwiska w świecie hokeja na lodzie. Ten drugi jest kontuzjowany i nie pomoże swoim kolegom przez jakiś czas. Ducks zasłużenie jest skazywane na porażkę w spotkaniu z Floridą Panthers. Czy outsider zaskoczy?

Po przegranej z New Jersey Devils należy spodziewać się sporej motywacji ze strony faworyta. Zdecydowałem się na punkt Sama Reinharta. Nie lubię proponować zawodników, którzy mają serię, ale nie wyobrażam sobie przynajmniej 1 asysty z jego strony. Dla przyjezdnych jest to 4 mecz z rzędu na wyjeździe i liczę tutaj mocno na gospodarzy i na ich lidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2195
verno 671,9K

verno

Znawca - Hokej
Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Buffalo over 3.5
@1.74


Buffalo Sabres vs San Jose Sharks
Alex Tuch over 2.5 strzałów na bramke
@1.67

Florida Panthers vs Anaheim Ducks
Pantery over 3.5
@1.57

Pingwiny vs Seattle Krakens
Pingwiny over 2.5
@1,57

Pingwiny vs Seattle Krakens
Pingwiny OT
@1.70


sunxl sunxl Sporo się rozpisał więc nie ma sensu jakoś mocno dokładać szczególnie że polujemy na te same mecze i raczej się zgadzamy że Szable jak i Pantery będą dzisiaj przewodzić na taflach. Ostatni mecz jednych jak i drugich z mierną skutecznością a dzisiaj mają okazję sobie "odbić" i myślę że nie będzie tutaj żadnych niespodzianek. Myślałem nad golem Thompsona ale jednak wybieram bezpieczniejszą opcje czyli Alexa Tucha, który ostatnio się rozegrał i próbuje swojej szansy, dalej będzie brakować Skinnera więc myślę że tym bardziej więcej weźmie na swoje barki i będzie grał "pod siebie". Dzisiejszy rywal jak już wspomniano z kiepską defensywą dodatkowo mocno wycofaną co pozwoli oddać wiele strzałów. Na koniec czas powiedzieć STOP, może jestem nieobiektywny ale uważam że seria 9 zwycięstw Krakenów jest najbardziej niezasłużona jaką widziałem nie dość że z poważniejszych przeciwników to w zasadzie Vegas to reszta spotkań ze sporą ilością szczęścia i te % skuteczności nie mogą się tyle utrzymywać czy to mówimy o ich strzelaniu czy braku strzelania przeciwnika w porównaniu do oddanych strzałów.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4675
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ten Mikheyev też kusi, chłop nie ma farta ostatnio, słupek z Orkami, ma dobre przejazdy jak jest na tafli a dawno się nie przełamał, może dzisiaj przy słabszej defensywie Kurtek? 🫢 Punkt po 2.15 jest.

Ilya Mikheyev (Canucks) gol @4.50
Ilya Mikheyev punkt @2.15
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Montreal - Colorado
Typ: Colorado powyżej 3.5 gola (z dogrywką i decydującym karnym)
@1.79 Fortuna

Stawiam dziś na będących w wyśmienitej formie hokeistów z Colorado. Plasują się obecnie w top 3 Zachodniej Konferencji i mają bardzo niewielką stratę do prowadzącego Vancouver. Od 20 grudnia przegrali tylko jeden mecz w regulaminowym czasie gry, ale przeciwko Florydzie, którym zresztą i tak strzelili cztery bramki. Dzisiejszy przeciwnik nie jest szczególnie wymagający. Montreal dołuje we Wschodniej dywizji i obok Waszyngtonu ma najmniej strzelonych bramek. Sytuacja ta przekłada się również na obecną formę. Od dziewięciu spotkań tylko raz wygrali w regulaminowym czasie gry. Niedawno ulegli Buffalo u siebie 1-6. Myślę, że Colorado będzie w stanie zaliczyć dziś cztery trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +922
verno 671,9K

verno

Znawca - Hokej
NHL
Minnesota Wild vs NY Islanders
over 5.5
@1.73

5-0 ;x

ST. Louis Blues vs Phila Flyers
Flyers over 31.5 strzałów na bramke (OT)
@1.8


ST. Louis Blues vs Phila Flyers
Flyers więcej strzałów
@1.57

30:42 a linia pokryta już w 2 tercji​



Po krótce, Minnesota w dołku na 9 ostatnich spotkań 8 przegranych tracąc około 4.5 bramki na mecz, defensywnie nie wygląda to za dobrze i też sporo prostych błędów z czego Islandersi pewnie skorzystają, natomiast jest to całkiem niezły przeciwnik do przełamania tej serii bo ekipa z NY gra w kratkę a w defensywnie niczym się nie wyróżnia wręcz należy do tej dolnej połowy stawki. Ogólnie dobre zestawienie 2 średniaków co mogą sobie postrzelać po fajnym kursie jak na NHL. Następny mecz i dość ciekawe typy to Nutki z Lotnikami, gospodarze starają się grać bardziej spokojny hokej i czekają na swoje szanse do tego nie oddają za dużo "pustych" strzałów co pokazuje ich pozycja 25/32 pod względem oddanych strzałów i jak spojrzymy na ich spotkania to widać sporą dysproporcję w tym aspekcie gdzie większość meczów są drużyną, która strzela mniej. Lotnicy to trochę jeźdźcy bez głowy aktualnie 1 miejsce w oddanych strzałach 1437, mocno ofensywna ekipa, która jak ma tylko okazje to bombarduje może nie idzie to razem ze skutecznością ale jednak te strzały oddają a zestawiając ich z taką ekipą gdzie to więcej gry będzie miała drużyna przyjezdnych myślę że nie będzie żadnego problemu żeby wygrać w tej statystyce a linię pokrywali mnóstwo razy, aktualnie od 7 spotkań regularnie ją pokrywają i to często z niezłym zapasem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3258
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Średnio poszło podczas wieczornego rozdania, ale spróbuję dalej. W Minnesocie celuje w gola Kaprizova. Można powiedzieć, że od Kirila z Ufy zaczęła się moja przygoda z hokejem, ale to długa historia. Jeden z liderów Wild wrócił wreszcie do gry i nagle jego drużyna przegrała 0:6 z Kojotami. Czas się odbić i dzisiaj jest ku temu dobra okazja. Ktoś musi dzisiaj pociągnąć sznurki w ofensywie i wierzę, że zrobi to Rosjanin. Co ciekawe Islanders to jeden z ulubionych rywali Kirila w ostatnim czasie i zaliczył min. 1 trafienie w 3/4 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami. Motywacja jego oraz kolegów będzie spora i oby przełożyło się to na bramki. Kaprizov w starciu z Arizoną oddał 5 SOG i miał ponad 20 minut icetime, co tylko pokazuje, jak istotnym graczem jest dla Wild.

Minnesota Wild vs New York Islanders: Kiril Kaprizov gol @2.90 Betfan🟥

Ze strzelców warto jeszcze zastanowic się nad Forsbergiem (Nash) @2.70 i Konecny (Phila) na przełamanie @2.80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Chicago - San Jose
Typ: Tomas Hertl powyżej 0.5 punktu kanadyjskiego (z dogrywką)
@1.70 Fortuna

San Jose wciąż nie wychodzi z ogromnego dołka i notuje kolejne serie porażek, które nie pozwalają im odbić się z dna tabeli. Są absolutnie najsłabszą ekipą w NHL i póki co nie zanosi się, by ten stan rzeczy odwrócić. Jednak można próbować szukać punktów w grze ze słabszymi przeciwnikami, a dziś okazja do tego nadarza się wyśmienita. Od Chicago jest tylko jedna ekipa gorsza w NHL - właśnie San Jose. Zatem możemy tutaj mówić o względnie wyrównanych szansach. Z całą pewnością Chicago nastawia się na wygraną, gdyż wstydem byłoby przegrać z San Jose, w dodatku u siebie, ale oczami wyobraźni widzę zacięty pojedynek i nie odstępowanie ze strony gości. Tym bardziej, że Connor Bedard nabawił się kontuzji wykluczającej go z gry nawet do końca lutego. Najskuteczniejszym punktującym w teamie San Jose jest obecnie Tomas Hertl z dorobkiem 30 punktów. Całkiem niemało, jak na Rekinów. Sądzę, że dołoży starań by urwać punkty gospodarzom i zapunktuje w dzisiejszym pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +923
Do góry Bottom