>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Columbus -Boston
strzelec gola - D. Pastrnak 4 bramki Bruins ale Dawida nie było dziś widać
kurs - 1.75
Superbet

Przewidywania dotyczące meczu opisał powyżej 5xHaroldx5. Ciężko przewidzieć wynik spotkania (Kurtki u siebie potrafią zaskoczyć) ale Boston powinien trochę postrzelać. Zerkając na statystyki napastnika Bostonu można zauważyć dziwną prawidłowość. Otóż strzela on (bramkę lub nawet dwie) regularnie co drugi mecz. Seria ta ciągnie się już od 9 grudnia a w ostatnim meczu przeciwko Detroit David akurat bramki nie strzelił (miał za to 2 asysty). Oczywiście obstawianie bramki konkretnego zawodnika to swoista loteria ale dodając do siebie jego dobrą dyspozycję i przewidywaną sporą ilość bramek Bruins (kłopoty Kurtek w grze obronnej) wydaje mi się, że typ ów wart jest uwagi.

Vancouver - Ottawa
typ - więcej niż 6.5 bramki w spotkaniu wynik 6:3
kurs - 1.90
Superbet

Spotykają się dziś ze sobą 2 bardzo bramkostrzelne drużyny w NHL. Średnia bramek w meczach Ottawy to 6.9(najwyższa w lidze) zaś Vancouver 6.3. Ponadto 6 ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymiż drużynami kończyło się 7 lub więcej bramkami. Trzeba mieć zawsze z tyłu głowy, że to NHL ale statystycznie wszystko przemawia za powyższym typem.

I już bez analizy ale uważam, że to może wejść -
Dallas win 3:4 dla zmęczonego Montrealu. Dallas w dołku.
oraz Jets win(ml) wynik 4:2
Montreal gra 7 mecz pod rząd na wyjeździe + do tego szpital w szatni. Pewnie mają dość i chcieliby już tylko wrócić do domu.
Jets jest w gazie a Tampa (choć bardzo ich lubię) gra na wyjazdach straszny piach (w statystykach 10 ostatnich spotkań na wyjeździe zajmuje zaszczytne PRZEDOSTATNIE miejsce w konferencji wschodniej)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +435
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs

Typy:
Anaheim Ducks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,71 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,27 Fortuna

Szansą Anaheim jest to, że Toronto Maple Leafs zagrają dzień po dniu. Toronto zeszłej nocy zrobiło nietypowy jak na siebie wynik, bo wygrali do zera z Los Angeles Kings i jest to ich pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Toronto ma problemy w defensywie i mecze, w których tracą przynajmniej trzy bramki nie są rzadkością. Anaheim Ducks są jedną z najsłabszych drużyn w lidze, ale potrafią się zmobilizować na mecze z silnymi ekipami, w tym sezonie wygrywali już z Vegas, Caroliną, Bostonem, Colorado czy z New Jersey Devils. Do tego ich sytuacja kadrowa jest dość dobra, prawie wszyscy najważniejsi gracze są dostępni poza Terrym. Moim zdaniem Anaheim może powalczyć w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +736
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Teraz czeka nas noc bardzo ciekawych spotkań, które zapowiadają się na bardzo wyrównane potyczki. Wobec tego przewiduję, że w nocy remisów nie zabraknie i spróbuję na te remisy zapolować:

Nashville Predators - Calgary Flames typ: remis @4,40 Superbet
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins typ: remis @4,50 Superbet
Arizona Coyotes - New York Islanders typ: remis @4,50 Superbet
Vegas Golden Knights - Florida Panthers typ: remis @4,50 Superbet

Właśnie w tych czterech meczach widzę największe szanse na remis. Jeśli uda się trafić dwa z nich, to będzie bardzo dobrze, jeśli jeden, to tak sobie, a jeśli nic nie wejdzie, to chyba warto sobie będzie zrobić trochę przerwy od typowania ;)

No to czas na przerwę, bo kompletnie nie czuję NHL w tym nowym roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +736
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Dobra - wracamy po jednodniowej przerwie do próby przewidywania nieprzewidywalnego:)
Dziś dużo meczy. Powiedziałbym nawet, że za dużo -

1a. Rangers - Blackhawks
typ - Rangers z handi -1,5 wynik 4:1
kurs 1.58
Fortuna

Kurs dość niski ale nie wyobrażam sobie tutaj innego rezultatu niż wysokie zwycięstwo graczy z Nowego Jorku. Strażnicy ostatnio nieco spuścili z tonu (choć trzeba przyznać, że 3 ostatnie mecze grali z solidnymi przeciwnikami. Panthers, Canes i Lightnings to przecież top NHL) ale teraz dostali idealnego przeciwnika żeby się odkuć. Blackhawks trapią kontuzje ( 7 graczy ). Co ważniejsze zaś w ostatnich 10 meczach wyjazdowych zdołali ugrać 1 (słownie JEDEN) punkt. Nie sądzę żeby po dzisiejszej nocy wrócili do siebie w lepszych humorach.
Dla bardzie odważnych można tu zagrać np betbuilder
Rangers -1,5 i over 4,5 bramki w meczu(kurs 2.01) wynik 4:1

1b. Sharks - Jets
typ - Jets z handi -1,5 Jets wygrali ale tylko 2:1
kurs - 1.97

Czerwona latarnia ligi podejmuje dziś będących ostatnio w gazie Jets. Sharks po chwilowym efektownym zrywie w połowie grudnia wrócili do swej dyspozycji z początku sezonu. Przegrali oni ostatnie 8 meczy a ich ostatnie zwycięstwo to paradoksalnie wygrana u siebie z Jets (2:1) w połowie grudnia. Wydaje mi się, że gracze z Winnipeg zlekceważyli wtedy nieco gospodarzy i skończyło się jak się skończyło. Dziś nie powinni popełnić drugi raz tego samego błędu. Ostatnie ich wygrane z Bostonem, Minnesotą x2 czy Tampą robią wrażenie. Uważam, że dziś drugi raz niespodzianki tu nie zobaczymy.

Te 2 typy gram na 1 kuponie z kursem łącznym 3.11

Ponadto proponowałbym rozważenie jeszcze paru meczy:

Minessota - Tampa - wiem wiem. Ostatnio pisałem, że Tampa na wyjazdach zalicza tragiczne wyniki. Jednak w zespole gospodarzy sytuacja kadrowa jest nie do pozazdroszczenia. Ze składu wypadło 7 graczy w tym pierwszy bramkarz, Kaprizow oraz Zucarello. Liczę, że Tampa wygra ten mecz po niezłym kursie 2.28 a bramkę strzeli niezawodny ostatnio Kucherov - kurs 2.20.

Montreal - Buffalo - to trzeci mecz obu zespołów w tym sezonie. Oba wygrane przez graczy z Kanady(w tym jeden ml). I oba hokeiści z Montrealu grali na wyjeździe. Dziś ściany będą pomagać gospodarzom. Goście zas kiepsko prezentują sie na wyjazdach - na 10 meczy przegrali 7. Kurs 1.72 na zwycięstwo lub remis Montrealu jest według mnie wart uwagi. nienawidzę Buffalo:mad::mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2667
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
Wczesne mecze jakoś zawsze są dla mnie specyficzne ale myślę że można coś dla siebie poszukać, pierwszym meczem będą Flyers vs Flames. Obie ekipy mają serie, gospodarze 4 przegrane oraz goście 3 wygrane aż narzuca się tutaj przełamanie chociaż moim zdaniem mecz będzie wyrównany i tak naprawdę może potoczyć się w obie strony. Lotnicy ostatnio trochę pechowo bo mimo 4 przegranych to grali równo albo przeważali jednak więcej bramek strzelił przeciwnik, w tych meczach było również Calgary, które po wyrównanych zawodach wygrało 4-3 ale mogło to pójść w każdą stronę. Na pewno najjaśniejszym punktem gospodarzy jest Travis Koniecny, który po 38 meczach ma 35pkt a aktualnie od 6 spotkań regularnie punktuje i tutaj upatrujemy pierwszy swój typ, tak jak w przypadku Matthew ostatnio, jeśli dają to bierz, skoro regularnie zdobywa bramki i asysty to trzeba dać mu kolejną szansę że również w takim meczu gdzie po 4 przegranych wracają na własną taflę zrobi to co trzeba. Calgary wygląda trochę lepiej ale ilość straconych bramek w tym sezonie oraz sytuacji do których doprowadzają mówi mi że zobaczymy kilka trafień z obu stron bo tak jak goście potrafią strzelić to też często stracić i upatruję tutaj podobnego wyniku jak kilka dni temu czyli wyniki w okolicach 4:3 3:4 bo tak jak wspominałem może to pójść w obie strony a kurs na over 5.5 całkiem przyzwoity.

Philadelphia Flyers - Calgary Flames
Travis Konecny over 0.5pkt @1.63
over 5.5 @1.78


Następnym meczem będzie Colorado z Panterami i tutaj już troszkę krócej. Zrobił się mecz na szczycie bo gospodarze w konferencji zachodniej 2 miejsce a goście 3 miejsce w konferencji wschodniej obie też na winstreaku Colorado-4 Florida-6 także ktoś będzie musiał ustąpić. Z pozoru wydaje się że mecz fajerwerki natomiast ja uważam zupełnie inaczej, jedni jak i drudzy będą chcieli utrzymać serię zwycięstw i nie sądzę żeby ktoś tutaj chciał się mocno odkrywać, dodatkowo obie ekipy grają b2b dlatego uważam że ten mecz będzie "brudny" dużo gry fizycznej, fauli a co za tym idzie kary a tutaj mogą się popisać bo pod tym względem zajmują 2 i 7 miejsce w całej lidze a też są całkiem skuteczni grając w power playu. Wcale nie zdziwią mnie max 4 bramki tutaj, uważam że ten mecz wygra ekipa, która bardziej wykorzysta grę w przewadze bo wydaje mi się że z gry nie zobaczymy dużo bramek chociaż z drugiej strony to dalej NHL i nagle wynik 7:5 mnie nie zdziwi :D

Colorado Avalanche - Florida Panthers
over 1.5 gola w przewadze
@1.95



@@EDIT
Fun fact: 7-5 całkiem możliwe :D

Końcowo 8-4 kwintesencja NHL ^^
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3082
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
San Jose - Toronto
Typ: Auston Matthews strzeli (z dogrywką)
@1.85 Fortuna

San Jose fatalnie rozpoczęło sezon i już wydawało się, że odbijają się od dna, już udało im się pięć zwycięstw w siedmiu meczach, i wraz znowu ostre pikowanie w dół i fatalna passa 10 spotkań bez wygranej. Nawet bez dogrywki! Świadczy to o złej sile zespołu, który niechybnie straci kolejnych kilka goli w konfrontacji przeciwko Toronto. Liście Klonowe nie mają obecnie najlepszej serii, ale utrzymują się póki co w strefie play-off, i nie sądzę, by po dzisiejszym spotkaniu mieli swą pozycję pogorszyć. Auston Matthews jest zdecydowanie najskuteczniejszym strzelcem w Toronto mając a koncie 31 bramek. Sądzę, że z rywalem pokroju San Jose powinien poprawić tę statystykę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
Można zabrać się za nocne mecze i pierwszym wyborem będzie zdecydowanie mecz Torono cs San Jose Sharks. Rekiny w tym sezonie po prostu piach aktualnie na serii 10 przegranych a w tym sezonie zdarzyło im się mieć nawet 11, coś rzadko spotykanego w NHL. Nie wiem czy trzeba tu coś o nich pisać bo wygląda to bardzo źle po 39 spotkaniach zaledwie 21pkt do tego straconych 160 bramek także liczby mówią same za siebie.. Z drugiej strony Toronto, które mimo 7 miejsca dalej moim zdaniem poniżej swojego potencjału natomiast na takiego rywala powinni robić co chcą, potencjał ofensywny niesamowity a na "szpicy" Matthew, który w tym sezonie po prostu niszczy, 30 bramek i mnóstwo okazji w których się znajduje a dzisiaj nie powinno być z tym problemu.

Toronto vs San Jose Sharks
Matthew gol
@1.90



@UP successful successful
Aha.. :D

Jedynie co można powiedzieć "wielkie umysły myślą podobnie" ^^
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1055
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Można zabrać się za nocne mecze i pierwszym wyborem będzie zdecydowanie mecz Torono cs San Jose Sharks. Rekiny w tym sezonie po prostu piach aktualnie na serii 10 przegranych a w tym sezonie zdarzyło im się mieć nawet 11, coś rzadko spotykanego w NHL. Nie wiem czy trzeba tu coś o nich pisać bo wygląda to bardzo źle po 39 spotkaniach zaledwie 21pkt do tego straconych 160 bramek także liczby mówią same za siebie.. Z drugiej strony Toronto, które mimo 7 miejsca dalej moim zdaniem poniżej swojego potencjału natomiast na takiego rywala powinni robić co chcą, potencjał ofensywny niesamowity a na "szpicy" Matthew, który w tym sezonie po prostu niszczy, 30 bramek i mnóstwo okazji w których się znajduje a dzisiaj nie powinno być z tym problemu.

Toronto vs San Jose Sharks
Matthew gol
@1.90


@UP successful successful
Aha.. :D
Podwójna siła typu 😃
 
Otrzymane punkty reputacji: +454
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
To niech będzie, że i potrójna bo i mnie ten typ od rana chodzi po głowie:)

Z ciekawostek Matthews strzelał gola w 4 z ostatnich 5 meczy przeciwko Sharks
 
Otrzymane punkty reputacji: +1095
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
Kolejny mecz jaki rzuca mi się w oczy to NJ Devils vs Vancouver Canucks obie ekipy mocno ofensywne, mamy tutaj do czynienia z drużyną, która najwięcej strzela oraz z drużyną, która robi najwięcej bramek w swoich meczach 6.9 i myślę że w takim zestawieniu możemy zobaczyć fajerwerki bo w ich meczach dzieje się sporo a jak je połączymy to może wyjść z tego niezła strzelanina. Nawet patrząc na H2H ostatnie 5 spotkań to 5-6//4-4//2-5//6-3//7-2 także ewidentnie widać że w grze między sobą mają ten flow, szybki hokej sporo okazji z jednej pod drugą bramkę, coś takiego widzę jak myślę o tych drużynach i mam nadzieje że nie zawiedzie skuteczność bo sytuacji na pewno będzie dużo.

New Jersey Devils vs Vancouver Canucks
over 6.5
@1.97
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3776
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Niestety nie mam dużo czasu na pisanie ale dziś idę w stronę 2 drużyn:

1. Hurricanes vs Blues
Hurricans win
kurs coś około 1.85
Fortuna

Canes ostatnio w gazie. Rozjeżdżają kolejnych przeciwników jak w zeszłym sezonie przed Świętami. Po drugie stronie Blues.. bez rewelacji.. Od 2021 roku wszystkie pojedynki pomiędzy tymi drużynami kończyły się wygraną Caroliny. Liczę, że podtrzymają dobrą passę.

2. Oilers - Senators
typ - Oilers win i +5,5 bramki w meczu 🤦‍♂️ wynik 3:1, Mc David z asystą
kurs - 2.26
Fortruna

Spotykają się dwie bardzo bramkostrzelne drużyny. Gospodarze notują obecnie świetną serię 6 zwycięstw. Ottawa gra w kratkę choć i tak ostatnio nieco się podciągnęli. Po dwóch porażkach (Canukts i Craken) Senatorowie odwiedzą dziś Edmonton. Gospodarzy poprowadzi będący w świetnej formie Connor McDavid. W ostatnim meczu strzelił bramkę i miał dodatkowo 4 asysty. Dokładając do tego Leona Draisaitla i resztę ekipy o bramki dla Oilers się nie martwię. Dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami padły łupem NAfciarzy (6:3 i 3:6-wyjazd). Ponadto gospodarze mają 2 dni odpoczynku więcej. Liczę na przekonujące zwycięstwo.
Dla odważnych betbuilder
Oiler win z handi -1,5 + over 6,5 gola w meczu + gol Mc David
kurs 4.75
Fortuna

Edit: co się dziś mogło nie udać to się nie udało
 
Ostatnia edycja:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Arizona - Winnipeg
Typ: Mark Scheifele pow. 1,5 pktu kan. (z dogrywką)
@2.80 Fortuna

Widzę w tym meczu przewagę po stronie Winnipeg. Ich dzisiejszy rywal od długiego czasu nie potrafi stawić im czoła. Dość powiedzieć, że po raz ostatni Arizona w bezpośredniej konfrontacji wygrała w listopadzie 2021 roku. Od tamtej pory obydwaj rywale grali ze sobą ośmiokrotnie i za każdym razem wygrywał Winnipeg, z czego sześć razy w regulaminowym czasie gry. Ta przewaga przekłada się również na aktualną pozycję w tabeli. Winnipeg na zdecydowanie najskuteczniejszą obronę, gdyż w tym sezonie tracą tylko średnio 2,42 bramki na mecz. Wygrali pięć ostatnich spotkań, z czego trzy na wyjeździe. Najlepszym punktującym w teamie jest Mark Scheifele, który uzbierał jak dotąd 38 punktów, w większości dzięki asystom. W moim przekonaniu przyczyni się dziś do kolejnego sukcesu swojego zespołu i co najmniej dwukrotnie zapunktuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2286
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiejszego wieczoru ciężko coś grać, niby kusi granie w stronę Flames bo Chicago kiepsko i jeszcze mocno osłabione ale raczej nie tykałbym tego spotkania. Na ruszt bierzemy mecz kaczek ze skrzydełkami no i tutaj widać wyraźnie że ducksi w tym sezonie świata nie zwojują, bardzo kiepski sezon póki co plasując się w top 3 najsłabszych drużyn tracąc prawie 3.5 bramki na mecz a dzisiaj może być jeszcze więcej gdyż Wingsy to drużyna, która potrafi wciągnąć przeciwnika w swoją grę przez co kaczki mocno się otworzą. Detroit mimo iż plasuje się na 12 miejscu gra lepiej, po prostu punktacja względem konferencji zachodniej lekko inaczej się ułożyła ale bilansowo wyglądają ok, myślę że mogą powalczyć o PO w tym sezonie, jeśli tylko poprawią defensywę. Aktualnie top 3 pod względem bramek w ich spotkaniach 6.8, po 39 meczach 136/130 także widać że trzeba lekko dokręcić obronę natomiast taki jest ich styl mocno atakują i mocno są atakowani dlatego ich mecze mogą się podobać bo dużo się dzieje. Dzisiejszy rywal również nie słynie z mocnej obrony a tutaj dodatkowo tak jak mówiłem będą wciągani w grę przyjezdnych i się mocniej otwierali co może zaowocować w większą ilość bramek. Od przyjścia do Detroit Patrick Kane po 15 meczach zdobył 6 bramek i 8 asysty, gole zazwyczaj były zdobywane lub nie zdobywane seriami i aktualnie od 4 spotkań bez gola. Myślę że dzisiejszy przeciwnik idealnie nadaje się do tego aby znowu przełamać passe.


Anaheim Ducks vs Detroit Red Wings
Patrick Kane gol
@3.25
 
Ostatnia edycja:
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
Cały czas mi Capsi chodzą po głowie i wiem jak aktualnie wyglądają lub nie wyglądają ale to dalej Capsi nie wiem czy kursy tak spadły ze względu na to że występ Ovechkina jest pod znakiem zapytania ale moim zdaniem śmiało można to grać, Rosjanin nie jest w wybitnej formie a dalej ma tam kto strzelać Strome, Wilson czy Mantha mają więcej trafień od Ovechkina w tym sezonie i oczywiście będzie to pewne osłabienie, jeśli rzeczywiście nie zagra ale nie będzie to koniec świata. Uważam że te 2 brameczki na zwrot to na spokojnie do zrobienia a jak wpadnie 3 to będzie zysk.

Washington Capitals vs LA Kings
Caps over 2
@1.74
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4175
jozzy22 581,1K

jozzy22

Użytkownik
Minnesota Wild - Dallas Stars

Typ: ov 7.5 2-minutowych kar Kurs: 2.19

fortuna

Dziś próbujemy szczęścia w Minnesocie. W tym sezonie 3 starcia i w każdym było ostro. Nawet w meczu przedsezonowym panowie się nie oszczędzali tak więc i dziś może być podobnie. Kurs zacny jak na tą liczbę kar tak więc gram i czekamy na wynik końcowy

Wynik: 8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4039
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Jeśli powiem, że od rana ten sam typ mi chodzi po głowie (+7.5 kar w meczu Wilds) to on nie wejdzie (jak ostatnio z bramką Matthews).. więc.. nie powiem tego ;) (ale sam typ bardzo sensowny - pomiędzy tymi drużynami ostatnio iskrzy. Wilds z kontuzjami - powinni nadrabiać braki agresją. Dallas też daleko od optymalnej formy. to będzie mecz o 4 punkty. Ostatnie 3 mecze to zawsze 9-10 kar). 8kar(Tym razem nie wykrakałem😊👍 )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2726
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
1704736551113.png
Dzisiejszej nocy Flyers na własnej tafli podejmą Pingwiy, które grają bardzo nierówno potrafią przegrać 7:0 z Toronto żeby wygrać 7:0 z Islanders, 3 dni temu wygrana 6:5 z Bostonem żeby przegrać ze słabymi szabelkami, ogólnie widzę pewien rodzaju nieporządek. Z kolei lotnicy, mimo że na ostanie 8 spotkań aż 6 przegrali grają w miarę równo, w całym sezonie 2/3 spotkań kończyło się różnicą 1bramkową w jedną lub drugą stronę więc troszkę więcej skuteczności, czasami szczęścia a mogliby mieć spokojnie kilka oczek więcej. Oglądając ich widzę pewien progress i z pewnością te czerwone pola z wynikiem zamienią się na zielone, czy dzisiaj tak będzie to ciężko stwierdzić bo Pingwiny są nieprzewidywalne natomiast czego jestem pewien to tego że gospodarze będą mieli sporo okazji do tego aby szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę. W bramkach nie widać żeby byli jakoś mocno ofensywni bo jest to 116 trafień po 39 spotkaniach
ale widać to mocno w ich grze, ostatni mecz z Flames pokazał jak są groźni i jak szybko potrafią się przegrupować do ofensywy, kilka szybkich wyjść z kontrami i zabrakło szczęścia i trochę skuteczności żeby wpakować tam jeszcze ze 3 bramki i pomimo wyniku 3:2 było wyraźnie widać kto tam dominuje. Aktualnie top 3 w lidze pod względem oddanych strzałów 1290 w 39 spotkań daje 33~ strzałów na mecz i myślę że to będzie główna broń przeciwko rywalowi, który nie jest stabilny więc szybkie tempo może ich zakręcić. Moim zdaniem faworytem są tutaj gospodarze natomiast pójdę w trochę bezpieczną stronę bo uważam że Flyersi dadzą kilka trafień ale nie wiem ile Pingwiny odpowiedzą.


Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins
Flyers over 2.5
@1.70


Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins
Flyers over 30.5 strzałów na bramkę
@1.79

Na koniec klasyczek czyli "zwycięskiego składu się nie zmienia" a dokładniej Travis Konecny, który po 39 meczach ma 36pkt, podawałem typ w meczu z Calgary na jego bramkę i ją strzelił dodatkowo miał 2 dobre okazję na asysty lecz koledzy zawiedli oraz na 2 bramkę bo strzał w poprzeczkę, także widać że człowiek orkiestra w ofensywie, wszędzie go pełno i myślę że dzisiaj również zapunktuje tak jak robi to regularnie od 7 spotkań.

1704736524114.png
Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins
Travis Konecny over 0.5pkt
@1.60


No niestety pomimo 37 strzałów skuteczność bardzo marna, było kilka okazji gdzie wyszli 2v1 a dwa razy Konecny dogrywał i mógł zdobyć asystę ale obrona bramkarza oraz słupek, miał też okazję na punkt jak przed bramkę ładnie wystawił ale nawet nie było strzału w światło bramki.. W skrócie Pingwiny bardzo ładny mecz ale zdecydowanie było wystarczająco okazji aby lotnicy dołożyli jeszcze 2 trafienia a Konecny pkt, no szkoda..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1627
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Blues - Panthers
typ - poniżej 6,5 goli wynik 1:5 ledwo ledwo ale weszło. Tkachuk miał w 3 tercji dzień konia
kurs - 1.63
Fortuna

Na dziś biorę pod lupę spotkanie Nutek z Panterami. Patrząc na statystyki ostatnich spotkań rzucają się od razu w oczy niskie wyniki dzisiejszych gospodarzy z drużynami z Topu ligi. I tak po kolei (regularny czas gry)
Canes - Blues 1:1
Blues - Canucks 2:1
Blues - Avs - 1:2
Blues - Dallas - 2:1
Panthers - Blues 1:4
Blues - Dallas - 3:3

Dodam również, ze nawet patrząc generalnie na ostatnich 10 spotkań Blues to więcej niż 6 bramek padło tylko dwukrotnie (w radosnym przedświątecznym meczu z Blackhawks i nieco wcześniej z Tampą)
Dzisiejszy przeciwnik Blues jest w świetnej formie ale nawet oni w grudniowym meczu strzelili dzisiejszym gospodarzom tylko jedną bramkę. Przewidywania, jak to zwykle bywa, zweryfikuje ostatecznie lód natomiast widać mocne przesłanki za zaproponowanym przeze mnie scenariuszem na to spotkanie.

Dla odważniejszych również dość pewny typ poniżej 5,5 bramki po kursie 2.24.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3265
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
1704816757865.png

Moja sobotnia analiza:
" Można zabrać się za nocne mecze i pierwszym wyborem będzie zdecydowanie mecz Torono cs San Jose Sharks. Rekiny w tym sezonie po prostu piach aktualnie na serii 10 przegranych a w tym sezonie zdarzyło im się mieć nawet 11, coś rzadko spotykanego w NHL. Nie wiem czy trzeba tu coś o nich pisać bo wygląda to bardzo źle po 39 spotkaniach zaledwie 21pkt do tego straconych 160 bramek także liczby mówią same za siebie.. Z drugiej strony Toronto, które mimo 7 miejsca dalej moim zdaniem poniżej swojego potencjału natomiast na takiego rywala powinni robić co chcą, potencjał ofensywny niesamowity a na "szpicy" Matthew, który w tym sezonie po prostu niszczy, 30 bramek i mnóstwo okazji w których się znajduje a dzisiaj nie powinno być z tym problemu. "

Nic zbytnio się nie zmieniło jedynie seria przegranych rekinów wskoczyła na 11 po porażce 1:4, obie ekipy nie grały od tamtego meczu a dzisiejszej nocy zobaczymy rewanż i mimo że wtedy się nie udało to dzisiaj próbuję znowu. Potencjał ofensywny jaki jest w Leafs w porównaniu do drużyny Sharks jest nie współmierny i powinniśmy zobaczyć znowu pewne zwycięstwo gospodarzy. Nie da się ukryć że Matthews w tym sezonie wręcz błyszczy i ciężko mi uwierzyć żeby na tak kiepską ekipą w drugim meczu lider strzelców nie zdobył bramki.

PS. successful successful luke8308 luke8308 Proszę bez masówki bo znowu nie wejdzie :D
1704816787235.png
Toronto vs San Jose Sharks
Matthew gol
@2



1704817348571.png

Kolejne spotkanie to Buffalo Sabres z Seattle Kraken, którzy radzą sobie ostatnio nad wyraz dobrze bo po serii 8 przegranych zrobili 8 zwycięstw przez 10 spotkań a aktualnie na serii 6 zwycięstw. Goście mimo tych wygranych nie przekonywali jakoś bardzo wręcz bym powiedział że w większości byli słabsi i trochę tak wyglądało że gdy tylko wyszli na prowadzenie to głównie skupiali się na obronie niż strzelaniu dalej a "opatrzność boska" była z nimi bo zaledwie 6 bramek stracili w tych 6 meczach gdzie przeciwnicy łącznie oddali 211 strzałów co daje 2.8% skuteczności także jakaś totalna abstrakcja, coś takiego i tak już za długo trwa i musi się skończyć. Szabelki grają trochę chaotycznie i to może być ich broń przeciwko takiej drużynie a wtedy goście będą musieli trochę mocniej zagrać ofensywnie i uważam że nastąpi tutaj jakieś mocne przełamanie strzeleckie bo to też jest rzadko spotykane żeby drużyna w NHL zrobiła 7/8 underów 5.5 w ostatnich meczach. Podsumowując uważam że Szabelki przejmą inicjatywę i narzucą swoje tempo a skuteczność przeciwko Krakenom 2.8% nie może utrzymywać się w nieskończoność i wtedy będą też musieli odpowiedzieć.

Buffalo Sabres vs Seattle Kraken
Buffalo Sabres over 3.5
@2.48


Buffalo Sabres vs Seattle Kraken
over 6.5
@2.34


Na koniec
1704818424639.png

Tage Thompson, który może nie ma jakieś świetnej formy pod względem liczb bo aktualnie 12 trafień natomiast cały czas próbuję, miał już występy gdzie potrafił oddawać 10 czy 7 strzałów w 1 meczu w tym sezonie więc widać że się nie poddaje i jak może to uderza. Statystyka z całego sezonu wynosi równo 3.5sog na mecz a w ostatnich 7 meczach pokrył linię 6 razy a dzisiejszy rywal powinien być do tego bardzo dobry bo, jeśli zagrają jak zakładam czyli będą naciskać to będzie miał te możliwości, jeśli jakimś cudem znowu mecz ułożyłby się tak jak poprzednie że Seattle wyjdzie na prowadzenie i cofnie się do defensywy to wtedy również będzie miał szansę aby te strzały nabić, także moim zdaniem mamy tutaj trochę sytuację win-win w tym przypadku.

Buffalo Sabres vs Seattle Kraken
Tage Thompson over 3.5 strzałów na bramkę
@2.05

 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2773
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie da się ukryć że Matthews w tym sezonie wręcz błyszczy i ciężko mi uwierzyć żeby na tak kiepską ekipą w drugim meczu lider strzelców nie zdobył bramki.

PS. successful successful luke8308 luke8308 Proszę bez masówki bo znowu nie wejdzie :D
Pokaż załącznik 36705
Toronto vs San Jose Sharks
Matthew gol
@2​
Lider strzelców przeciwko najsłabszemu zespołowi. Zasadniczo to miało prawa się nie udać 😉 Jak nie na wyjeździe, no to u siebie. Kurs świetny na tę okoliczność. Oczywiście gratki 👏
 
Do góry Bottom