>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2018/2019

Status
Zamknięty.
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

San Francisco 49ers @ Minnesota Vikings

Panthers @ 1.67, 1xbet ✅
Moje pickina dziś to totalne porażki. A to jest typ, który miałem na oku, ale był to taki &quot;poboczny&quot;, gdyby linie w poprzednich pospadały czy coś. Cowboys podchodzą do sezonu bez dwóch największych gwiazd w postaci Bryanta(WR - wciąż nie podpisał kontraktu) i Wittena(TE - zakończył karierę). Panthers w pre-sezonie pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając trzy z czterech meczy. Newton naprawdę zaliczył progres pod okiem nowego koordynatora ofensywy. Obie ekipy mają długie listy kontuzjowanych - Cowboys troszkę dłuższą - ale to Cowboys polegają bardziej na indywidualności w postaci Elliota. A dla niego jest złą informacja. W Carolinie mają defensywę, która może go powstrzymać. Na końcu dodam, że na tydzień przed startem sezonu Cowboys wywalili drugiego najlepszego kickera w historii NFL pod względem skuteczności, Dana Bailey&#39;a. Zastąpili go gościem z CFL, który już w tamtej lidze nie miał najlepszych statystyk...
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

New York Jets @ Detroit Lions

Jets (+7) @ 1.835, 1xbet ✅
Ciąg dalszy pójścia w stronę underdogów i tym razem wierzę, że się uda. Pisałem już wcześniej, że w tym sezonie Lions nie będą mieli łatwego życia. NFC North wydaje się mocna, a po wczorajszym meczu w Green Bay stwierdzam wręcz, że jeszcze silniejsza. Bo Bears zdecydowanie napsują jeszcze krwi w tym sezonie rywalom. No ale wróćmy do Lions - sercem ich drużyny jest oczywiście Stafford, który rok w rok produkuje wielkie liczby. Problem dziś będzie miał taki, że Jets mają naprawdę silną pierwszą linię, więc rushe w wykonaniu Lions mogą być ciężkie do wykonania. Linebackerzy Jets to tykające bomby, mogą mieć równie beznadziejny mecz, ale mogą równie dobrze odpalić. Tak czy siak defensywa Jets wygląda nieźle. A warto przypomnieć, że ekipa z Detroit już w presezonie miała spore problemy w ofensywie. Z Browns przegrali zdobywając 17 punktów, z Giants podobnie. Jeszcze gorzej jednak pracowała ich defensywa, która w czterech meczach puściła łącznie aż 111 punktów. Dziś debiut zalicza Darnold, który wyglądał na obozach naprawdę obiecująco. To dla niego idealny mecz, by dobrze wbić się w sezon i zdobyć zaufanie trenera. Linia jest za wysoka, idę w stronę przyjezdnych.
Los Angeles Rams @ Oakland Raiders

Raiders (+4,5) @ 1.895, 1xbet ⛔
To jest trap tego weeku. Nie wiem o co chodzi, ale bukmacherzy muszą coś widzieć. Prawie 3/4 betów leci w stronę Rams, a linia wciąż nie jest wysoka. Jest dużo niższa niż w meczu Lions-Jets, a na tamto spotkanie podział pieniędzy na postawione picki to praktycznie 50-50. Coś tu więc wyraźnie nie gra, to raz. Dwa, że że wszyscy chyba za bardzo przeceniają Rams i spodziewają się nie wiadomo jakiego pogromu. A przypomnijmy, że Rams w ostatnim meczu presezonu przegrali z Saints do zera. Nie zdobyli ani jednego punktu i sami puścili ich 28. Brzmi to niezwykle śmiesznie biorąc pod uwagę, że wczoraj Buccaneers roznieśli Saints i wpakowali im prawie 50 punktów. I tak jak lubię Macka i uważam go za naprawdę kozaka - wczoraj to udowodnił tym pick-6 na Aaronie - tak cena za niego była za wysoka. Dwa pierwszorundowe picki?! Sam był ten deal przyklepał.
No i ważniejsza chyba część. Greg Olson był coachem Goffa rok temu w Los Angeles. Obecnie jest koordynatorem ofensywy w Oakland. Olson to był &quot;guru&quot; Goffa i to dzięki jego zagrywkom Jared zaliczył tak udany sezon. Olson zna go na pamięć i na pewno defensywa Raiders na tym skorzysta. W dodatku nie jestem pewien, czy Goffa stać na drugi tak dobry sezon. Raiders w offseasonie zakontraktowali doświadczonego linebackera, Johnsona, czterokrotnego uczestnika Pro Bowl. Może i ostatniego sezonu nie miał udanego, ale może w nowym zespole odnajdzie ponownie głód gry. Warto wspomnieć też o nowym nabytku na pozycji cornerbacka, czyli Melvinie. Razem z drugoroczniakiem Conley&#39;em będą maksymalnie uprzykrzać życie skrzydłowym Rams. Goff będzie miał naprawdę ciężkie zadanie i ten mecz też w sumie pokaże, czy z Rams w tym sezonie będzie coś więcej. Ja zaufam Raiders. Linia może nie jest przekonująca, ale nie wierzę w pogrom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dziś się nie zgadzamy totalnie. Rano będzie wiadomo... ????
Ja w meczu NYJ-DET wybiorę Lions. Mają nowego trenera który był DC w Pats. W zeszłym roku Detroit 6 miejsce od końca w ilości oddanych jardów. Patricia raczej zrobił tam porządek i możemy spodziewać się lepszej gry defence&#39;u. Stafford nie zwalnia tempa i pięknie prowadzi ofens, natomiast Darnold to rookie, przed nim pierwszy mecz w NFL, w dodatku primetime&#39;owy, pokazywany na całe Stany. Ciekawa jest też informacja, że podczas treningów Darnold dostarczył tylko 1 na 45 podań &quot;long pass&quot;. Może ramię jeszcze nie gotowe na tak długie podania? Można więc oczekiwać krótkich podań, z którymi Lions powinni sobie radzić. A w obronie Lwów jest kilka ciekawych nazwisk. Wierzę w Stafforda, wierzę w domową publiczność i w końcu liczę na niemałą wygraną nad Jetsami. Darnold ma zadatki na bycie starterem na lata, ale póki co jest na to za wcześnie.
Ramsi już w zeszłym roku byli potężnym teamem. W przerwie dodali Brandina Cooksa duże wzmocnienie na pozycji receivera. Dodali Taliba, który będzie utrudniał życie WR Raidersów. No i wreszcie temat który rozgrzegwał media przez wiele dni - wymiana Khalila Macka, jednego z najlepszych linebackerów do Bears. Dość powiedzieć, że wczoraj w pierwszym swoim meczu w Bears zaliczył sack, interception for touchdown, forced fumble i pass deflected. Masakra! Nie udało się go przekonać do podpisania, więc &quot;chociaż&quot; dało radę zamienić go na 2 first-round picki co jest wielką rekompensatą. Siła Raiders zatem mocno spadła. Rams mają super atak, Goff wchodzi w kolejny sezon, Todd Gurley również jest wielką bronią. Moim zdaniem Ramsi to biorą, mam nadzieję, że z handicapem, bo czysto kurs trochę za niski.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wołam wszystkich którzy udzielali się w temacie NFL, NCAA w zeszłym sezonie. Postarajcie się coś wrzucić lub chociaż napisać czasem. Niech dział tętni życiem.
kuba22 michael-ellis kkslec betheone fabregas little-dj bukeer12 snice
ted valverde grzesio traperek 5xharoldx5 gy_gy_craveel
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oakland Raiders - Los Angeles Rams
Typ: Los Angeles Rams zdobędą przynajmniej po jednym punkcie w każdej kwarcie
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet-at-home
W zeszłym sezonie Los Angeles Rams byli bardzo mocni, zdobywali mnóstwo punktów. Rams byli jedną z najlepszych ofensyw w lidze. Widziałem parę spotkań z ich udziałem i naprawdę fajnie to wyglądało. Raiders mieli nieudany sezon, ich defensywa nie była zbyt dobra. W zeszłym sezonie widziałem ich mecz z New England Patriots i zagrali wtedy katastrofalnie i w ofensywie i w defensywie. Linia na ilość punktów Los Angeles Rams wystawiona jest na 26,5. Myślę, że Rams powinni ją pokryć, ale mnie się bardziej podoba typ na to, że uda im się zdobyć przynajmniej po jednym punkcie w każdej kwarcie. Kurs na taki typ jest znacznie wyższy, a przy stylu gry Rams moim zdaniem jest dobra szansa na to, żeby zapunktowali w każdej kwarcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Początek fajny ale później... Patricia niech zajmie się swoim teamem, a mniej myśli o czapeczce i ołówki za uchem. Żenada ten mecz.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Co odwalił Carr w 4Q?! :mad: Raiders w pierwszej połowie grali lepiej wręcz, zabiły ich kary, w samym 4Q ich prawie dziesięć było na grubo ponad 100 jardów. Jakbym miał wskazać jedną formację Raiders, która zawiodła, to byłaby to OL, który nie dawał rady bronić swojego QB. To oczywiście nie usprawiedliwia dwóch głupich intów Dereka w ostatniej części meczu. Dziwne, masówka szła na Rams, więc bukmacherzy nie są szczęśliwi.
Ja w meczu NYJ-DET wybiorę Lions. Mają nowego trenera który był DC w Pats.
Problem polega na tym, że ten trener nie do końca dogaduje się z samymi zawodnikami. Nawet na oficjalnej stronie NFL był news w tym tygodniu, że zawodnicy nie są zadowoleni ze współpracy. ;)
Ogólnie week na lekki minus. Niepotrzebnie ryzykowałem tym typem na Raiders i to jest nauczka na przyszłość - nigdy więcej stawiania pod rynek i brania pod uwagę przede wszystkim vegas. Do tego Saints spaprali - chyba nie tylko mój ???? - kupon. Super week przed nami. Po pierwszej kolejce można wysnuć naprawdę sporo wniosków, w dodatku super kursy są do zrobienia parlay&#39;ów.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Moje pierwsze spostrzeżenia na gorąco...
SanFran nie przegra u siebie żadnego spotkania oraz NO u siebie zawsze będzie over i WR M.Thomas będzie miał over dowolną ilość receiving yds ???? Plus KC Chiefs zawsze będzie miało over w swoich spotkaniach. ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oakland Raiders - Los Angeles Rams
Typ: Los Angeles Rams zdobędą przynajmniej po jednym punkcie w każdej kwarcie
Kurs: 2,40 ✅
Bukmacher: Bet-at-home
Mój pierwszy typ trafiony, oby dalej też było dobrze.
Moje pierwsze spostrzeżenia na gorąco...
SanFran nie przegra u siebie żadnego spotkania
Patrząc na ich terminarz, to w sumie nie jest to nierealne, bo u siebie ich najgroźniejszym rywalem będą Rams. Denver i Seattle to już nie to co kiedyś. Jeśli czujesz, że tak będzie, to możesz dla zabawy zagrać np. za 10 zł na ich wygraną w następnym domowym meczu i potem za całą wygraną na zwycięstwo w następnych ich meczu u siebie itd. Jeśli Twoja prognoza się sprawdzi, to ładna sumka się uzbiera;)
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Baltimore Ravens @ Cincinnati Bengals

I połowa under 22,5 @ 1.91, 1xbet ⛔
Każdy z zespołów wykona over 1 udanych field goalów @ 3.1, 1xbet ⛔
Wyniku tego meczu nie da się przewiedzieć. Z jednej strony logika podpowiada, że Ravens, którzy w pierwszym weeku wyglądali zdecydowanie lepiej i roznieśli Bills, no ale właśnie... Roznieśli Bills, którzy grali Petermanem na starterze. Wynik tego eksperymentu? Statystyki pokazują, że gość miał ujemne AY/A. Oznacza to mniej więcej tyle, że Bills bardziej opłacało się po każdym snapie wywalać piłkę w trybuny. Ciężko więc powiedzieć, czy to Ravens byli aż tak dobrzy, czy jednak Bills tak fatalni. Na Bengals zerkałem okiem w red-zone i jakby nie było, to z Colts wygrali w samej końcówce po fumble&#39;u Doyle&#39;a, gdy Colts mieli ostatni drive na wygranie meczu.
Z tego powodu ja mam na dziś przygotowane dwa nietypowe picki. Po pierwsze under w I połowie. Nie wierzę, że od początku się rozstrzelają. Dalton już w pierwszym drivie przeciwko Colts zaliczył inta. Flacco przeciwko sobie nie miał obrony, więc u niego się to oczywiście nie przydarzyło, ale dziś będzie miał na pewno trudniejsze zadanie. Geno Atkins to gość, który powinien zdominować Lewisa i dostawać się do Flacco. Dlatego też gram over 1 FG każdego z zespołów. No jeden FG na drużynę to takie minimum chyba. Oczekuję niskiego wyniku i zbliżonego, nie zdziwię się, jak w końcówce FG zdecyduje o wygranej.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ravens - Benglas under 44 @ 1.91 Unibet⛔
Jak już wspomniał mój poprzednik, ciężko jest oceniać ofensywę obu drużyn przez pryzmat poprzedniego tygodnia. Duża szansa że to właśnie defensywy Bills i Colts zakończą sezon na dwóch ostatnich miejscach. Natomiast defensywy Ravens i Benglas wyglądają przyzwoicie; w ostatnim meczu kolejno 6 i 2 sacks na łącznie 32 yrd, zatem mocne linie z przodu. Secondary raczej z delikatną przewagą dla Baltimore; wydaje mi się, że Bengals mogą mieć troche więcej problemów z passing plays. Baltimore troche lepiej wygląda na pozycjach QB, WR i TE. Generalnie mecz dość trudny do typowania na strony. Po za tym krótki tydzień na przygotowanie, do tego division game w AFC North więc konserwatywny futbol. Historia też przemawia za underem, 30pkt lub więcej po jakiejkolwiek stronie to rzadkość. Nie wiem co tu więcej napisać... skład trenerski raczej po stronie Ravens, jeśli Harbaugh nie prześpi początku sezonu to mają szanse na wygranie dywizji. Sam jednak troche boje sie grać na strony więc biore linie punktową.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kansas City Chiefs @ Pittsburgh Steelers
Typ: Kansas City Chiefs +7.5 @ 1.64 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!
Sytuację Steelersów opisywałem w analizie z pierwszej kolejki. Bell nadal ma wysrane na drużynę i tutaj również nie zagra. Roethlisberger w tym tygodniu opuszczał treningi z powodu kontuzji łokcia, wrócił do trenowania dopiero wczoraj, ale jego status nadal jest &quot;questionable&quot;. Pewnie zagra, ale jak, nie wiadomo. A może defensywa Chiefs uszkodzi ten kontuzjowany łokieć jeszcze bardziej? Steelers w pierwszym meczu zagrali tak jak się spodziewałem, słabo, i mój typ na handicap na Browns wszedł jak w masło. 335 jardów ale przy 41 próbach, co daje ledwie 56% skuteczności podań, 1 TD, 3 (!) przechwyty i 2 stracone fumble. Chiefs natomiast bardzo ale to bardzo pozytywnie zaskoczyli. Wygrali z mocno faworyzowanymi Chargers i to na ich terenie. Po 3 kwartach było już 31-12 i w 4 mogli już spuścić z tonu przez co mecz skończył się wynikiem 38-28. I to mimo wielkiego meczu Riversa który wcisnął obronie 424 jardy i 3 TD (przy jednym INT). Chiefs zwolnili Smitha, bo zaczęli myśleć o przyszłości. Trzeba było zacząć już ogrywać Mahomesa. Że jest to materiał na wielkiego gracza, każdy to wiedział. I tutaj pokazał to ewidentnie rzucając CZTERY touchdowny. Do tego super występ Tyreeka Hill, który zaliczył 169 jardów i odebrał 2 podania na TD od Mahomesa. Za sterami gości siedzi również cwany lis Andy Reid, jeden z najlepszych trenerów w tej lidze i uważam, że znajdzie sposób na pokonanie Steelersów.
New England Patriots @ Jacksonville Jaguars
Typ: New England Patriots ML @ 1.85 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!
Jaguars z pośmiewiska ligi stali się już poważaną marką co pokazali w zeszłym sezonie. Ten rozpoczęli dobrze, bo od wygranej, ale bez fajerwerków. Teraz podejmą u siebie na Florydzie New England Patriots. Bardzo dawno nie mieliśmy tak przyjemnego kursu na tę ekipę. Patrioci w Week 1 wygrali z silnymi Texans, a żadnych oznak spowolnienia nie pokazał Brady i Gronkowski. TB12 rzucił 3 touchdowny i 1 INT, a Gronkowski 123 jardy i 1 TD. Pats nie mają Edelmana który będzie niedostępny do 5. kolejki, ale nadal jest komu tam grać. Myślę, że cwany lis Belichick ze swoimi chłopakami wywiozą wygraną z Florydy.
Carolina Panthers @ Atlanta Falcons
Typ: Carolina Panthers +8 @ 1.63 - Unibet
Atlanta czwartkowy mecz przegrała, ani jednego TD, same field-goale. Matt Ryan z klapkami na oczach tylko podania do Julio, a jak widać efekt nie był dobry. Panthers w zeszłą niedzielę (a więc mieli tydzień na przygotowania, zarówno taktyczne jak i z te związane ze zdrowiem) wygrali z Cowboys. Nie wiem czy Cam i spółka dadzą radę wygrać ten mecz, ale handicap w wysokości TD (niestety w Unibet nie mam +7) jak najbardziej powinni ogarnąć. Jeśli macie u siebie w bukach +7, +7.5 to również możecie grać.
Moje pozostałe typy, już bez analizy, w temacie w dziale VIP.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Carolina Panthers @ Atlanta Falcons

Falcons (-6) @ 1.87, 1xbet ✅
Mała nieścisłość się wkradła w poście kolegi wyżej - Falcons mieli dwa dni, ale więcej odpoczynku, bo grali w czwartek, ale ten poprzedni, nie ostatni. ;) Widziałem większość meczu Panthers z Cowboys i mnie osobiście nie przekonali na tyle, by stawiać na nich nawet z handicapem. Raz, że to naprawdę ważny mecz dla Falcons. Porażka z teamem z tej samej dywizji i 0-2 na start byłoby czymś tragicznym. Dwa, że Olsen w pierwszym meczu znowu coś zrobił sobie z nogą i w tym sezonie może nie wrócić. To spory cios dla Panthers, bo obecnie nie mają żadnego solidnego TE z przodu. Jakby tego było mało, to w tym samym spotkaniu kontuzjowany został ich RT, Williams. To ich najlepszy blocker i Newton na pewno nie będzie czuł się pewnie.
Czy Falcons wyglądali z Eagles jakoś fatalnie? No nie, wiadomo, że Ryan najlepsze sezony kariery ma już za sobą, ale gość stanął wtedy przed jedną z najlepszych defensyw w lidze i wciąż panujący mistrz, Panthers to jednak półka niżej. W dodatku w ten weekend Karolinę Północną nawiedził huragan, wiele miejscowości zostało ewakuowanych, są nawet ofiary. To zdecydowanie nie będzie łatwy mecz dla graczy, którzy myślami mogą być z ich rodzinami, które zostały w domu. No i u siebie z meczami wewnątrz dywizji Falcons w poprzednim sezonie wygrali wszystkie trzy mecze. Teraz są niejako pod ścianą, przeciwnik jest mocno osłabiony, więc muszą wykorzystać taką okazję.

Houston Texans @ Tennessee Titans

Texans (-3) @ 1.86, 1xbet ⛔
Wow, świetna linia. Nie wiadomo, czy zagra Mariota, a nawet z nim pograłbym ten typ. Bez niego Titans otworzą się na Texans i przegrają wysoko. Titans są po męczącej niedzieli. Pobicie rekordu na najdłuższy mecz w historii NFL na pewno nie osłodził im porażki. Po siedmiu godzinach zostali pokonani przez Dolphins, którzy wcale nie byli znacząco lepsi. W dodatku przytrafiło im się kilka kontuzji - prócz Marioty jutro nie zagra też Delanie Walker, który jest ich główny TE, oraz Taylor Lewan. Nieobecność tego drugiego może być podwójnie bolesna. W jaki sposób Titans będą bronili QB przez JJ Wattem czy Clowney&#39;em?
Oczywiście porażka Texans w pierwszym weeku była bolesna. Z drugiej dobrze, że przyszła tak szybko i to w dodatku przeciwko zdecydowanie faworyzowanym Patriots. Być może po prostu Belichick go zrobił na szaro. Watson powinien powoli wrócić do robienia tak dużych liczb jak w pierwszym sezonie. Jako trend podam, że Texans są 11-3 w ostatnich 14 grach przeciwko Titans.
Do tego szybkie przemyślenia na resztę niedzielnych meczów.
IND@WAS - wysoka linia, za wysoka. Ludzie chyba przeceniają Redskins po wygranej z Cardinals. To nie Redskins byli tak dobrzy, tylko raczej drużyna z Waszyngtonu tak słaba.
MIN@GB - Rodgers prawdopodobnie zagra, ale nie ćwiczył cały tydzień, ani razu go na treningu nie było. Jaka jest defensywa każdy wie, więc Aaron bez sprawnej gry na nogach będzie mocno ograniczony. Nie stawiałbym na Packers, z drugiej strony to Rodgers, nawet przeciwko Bears był w stanie samodzielnie wygrać mecz i to też z urazem.
LAC@BUF - Bills są fatalni, Chargers przegrali pierwszy mecz, więc nie widzę innej opcji jak ich łatwa wygrana tutaj.
KAN@PIT - wszyscy idą w kierunku Chiefs, a ja jestem zdania, że Steelers ten mecz wezmą. Raz, że Steelers ostatni raz po dwóch kolejkach bez wygranej byli w 2013 roku, dwa, że Hill drugi raz z rzędu aż tak dobrego spotkania nie zagra.
MIA@NYJ - rozumiem, że bukmacherzy doceniają Jets po takim meczu z Lions, ale ja już wcześniej pisałem, że w Detroit play-offów w tym sezonie nie ujrzą i mogą mieć ujemny bilans. Jeśli mam być szczery, to zamiast stawiać na czyjeś zwycięstwo, to poszedłbym w kierunku undera. Defensywa Jets w pierwszym meczu poradziła sobie świetnie, Dolphins w tym aspekcie może nie byli aż tak przekonujący, ale ofensywa Jets to też nie jest najwyższa półka. Przynajmniej jeszcze.
PHI@TB - z jednej strony chyba logiczne, że Eagles powinni to wziąć, z drugiej strony Fitz chyba walczy o jakiś kontrakt. ???? Niska linia na Eagles, ale to wygląda na jakiś haczyk. Dla mnie no bet.
CLE@NO - Saints to wezmą, nie ma innej opcji. Nie wiem tylko, czy pokryją linię.
ARI@LAR - Rams wyglądali solidnie przeciwko Raiders, a Arizona fatalnie przeciwko Redskins. Dlatego omijam ten mecz w betowaniu.
DET@SF - drugiego tak słabego meczu Jimmy nie zagra? Tylko że to samo można powiedzieć o Staffordzie. Jets po meczu z Lions mówili w wywiadach, że znali sygnały Stafforda - to niejako może usprawiedliwić taki a nie inny występ QB Lions przeciwko nim. Mimo wszystko skłaniałbym się bardziej ku zwycięstwu 49ers.
NE@JAC - naprawdę po równo te kursy? Z pocałowaniem ręki pobieram zwycięstwo Brady&#39;ego i spółki.
OAK@DEN - tutaj po prostu under. Carr zagrał fatalnie przeciwko Rams, a Broncos jakimś sposobem pokonali Seahawks, ale Raiders potrafią bronić.
NYG@DAL - jakby w USA funkcjonowało określenie derbów, to chyba można by ten mecz nazwać &quot;Derbami USA&quot;? ;) Wielką oglądalność będzie miało to spotkanie. Giants przegrali pierwszy mecz, ale w ofensywie czuć było powiew świeżości. Zdrowy Beckham Jr jest nieoceniony i myślę, że Giants mogą to wygrać.
Z tego wszystkiego puszczam taki kupon for fun: Giants(+4) + Patriots + Saints + Steelers + Colts (+12,5) @ 7.53, 1xbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przecież istnieje pojęcie derbów - rivalries i są to cholernie ważne spotkania. A Giants-Cowboys to klasyk NFC East. Dzięki za zwrócenie uwagi w sprawie Atlanty, moje niedopatrzenie.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
MIN-GB
Nie widziałem jeszcze kursów na to spotkanie, bo bukmacherzy zapewne czekają na decyzję w sprawie QB Rodgersa. Jednak jakakolwiek decyzja by nie zapadła, warto grać tutaj MIN.
Jeszcze raz obejrzałem sobie spotkanie GB-CHI i wiem jedno. Obrona Packers była bardzo słaba... QB Trubinsky dosyć dobrze radził sobie z secondary GB a akcje biegowe drużyny z Chicago bardzo często kończyły się sukcesem. Zdobyli 139 yds w 27 próbach, co daje 5,1 yds na próbę. Vikings takich błędów nie wybaczą...
QB Cousins był dosyć solidny w pierwszym spotkaniu. 244 yds przy 55% skuteczności. Czas gra na jego korzyść, zdecydowanie ????
Jeśli Rodgers zagra, to wtedy MIN(+1), jeśli nie MIN(-6,5), bo tak to pewnie będzie wyglądało.Reasumując, MIN wygra to spotkanie.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New Orleans Saints - Cleveland Browns

Nowy Orlean przegral pierwszy mecz na otwarcie sezony z Tampa Bay co bylo niemalym zaskoczeniem i nie tyle co slabo zagralo NO ale odziwo dobrze Tampa ,mecz bardzo ofensywny, a co za tym idzie druzyna Orleanu jest druzyna ofensywna a rozgrywajacy Brees(NO) podaniwo wyglada znakomicie kazdego roku potrafi krecicsie na poziomie 4 do 5 tys jardow , podawac tez ma komu i to mi wystarczy bo tak naprawde ty typ bardziej przeciw Cleveland.
Cleveland ktore zremisowalo tydzien temu ze Steelers ktore zagralo naprawde slabo a do tego przyczynil sie rozgrywajacy Roethlisberger ktory tracil pilke na potege(straty) jego parabola formy z sezonu na sezon spada a mial juz konczyc kariere. Spodziewalem sie po Browns jakiegos dobrego meczu po tych zmianach
a tak naprawde nic specjalnego nie grali , wystarczy podac to ze niemieli grac kim do przodu a za przyklad wystrczy podac Rozgrywajace Tyrod Taylor ktory dwa razy wykonal dobra robote za biegajacych , raz wbieg w pole przylozen zaliczajac TD a raz podciagnal ofenywe w Red zone zaliczajac 77 jardow na biegu i to
mi wystarczy - slaba ta ofensywa jezeli QB musi ratowac wynik no ale ten rozgrywajacy nalezy do mobilnych na szczescie dla Browns.
Podsumowujac Nowy Orlean bedzie chcail zmazac plame z pierwszego meczu a przeciez dobrze w nim zagrali ,Mocna ofensywa przeciw slabej tak to widze i zdziwie sie jak Clev to wygra ale tak naprawde kim maja to wygrac sa mocno ograniczeni w ataku a to co pokazli w meczu z PITT to nie ich dobra gra jak slaba PITT.
New Orleans Saints -6,5 HC @ 1,57 Bet365
I nastepny typ;
Player to throw most touchdowns - Including Overtime
Brees, Drew - Taylor, Tyrod 1@1,53 Unibet

Kto wiecej rzuci przylozen Brees to elitarny rozgrywajacy i dla niego niema problemu przekroczyc 400y podczas meczu a co zatym idzie bedzie mial wiecej szans na zdobycie TD niz Taylor ktory ma regres 20, 17, i 14 TD w ostatnim sezonie czy poprawi sie ? z tym atakiem ciezka mu bedzie narazie ma jeden TD
A Brees ostatnie trzy sezony 32,37 i 23 TD w ostatnim sezonie a w tym ma juz trzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
MIN-GB
Nie widziałem jeszcze kursów na to spotkanie, bo bukmacherzy zapewne czekają na decyzję w sprawie QB Rodgersa. Jednak jakakolwiek decyzja by nie zapadła, warto grać tutaj MIN.
Jeszcze raz obejrzałem sobie spotkanie GB-CHI i wiem jedno. Obrona Packers była bardzo słaba... QB Trubinsky dosyć dobrze radził sobie z secondary GB a akcje biegowe drużyny z Chicago bardzo często kończyły się sukcesem. Zdobyli 139 yds w 27 próbach, co daje 5,1 yds na próbę. Vikings takich błędów nie wybaczą...
QB Cousins był dosyć solidny w pierwszym spotkaniu. 244 yds przy 55% skuteczności. Czas gra na jego korzyść, zdecydowanie ????
Jeśli Rodgers zagra, to wtedy MIN(+1), jeśli nie MIN(-6,5), bo tak to pewnie będzie wyglądało.Reasumując, MIN wygra to spotkanie.
Co to jest za mecz? Nie ma go w ofercie w fortunie
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Ważna informacja w Cleveland: Josh Gordon zostanie wymieniony w Poniedziałek, a jeśli nie będzie chętnych to zostanie zwolniony. Podobno wrócił do nałogu, poniżej oświadczenie Browns:
&quot;For the past six years, the Browns have fully supported and invested in Josh, both personally and professionally, and wanted the best for him, but unfortunately we&#39;ve reached a point where we feel it&#39;s best to part ways and move forward. We wish Josh well.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom