>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2017/2018

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to mamy już dwa upsety i to w dwóch pierwszych meczach. Takie myślenie, że skoro wczoraj weszły oba dogi, to dziś wygrają faworyci, jest moim zdaniem błędne. Wszystko może się tu zdarzyć. Według mnie bliżej kolejnej niespodzianki będzie w meczu Bills-Jags. Saints uważam, że na spokojnie rozprawią się z Panthers, którzy końcówkę sezonu mają bardzo przeciętną, a Brees u siebie pod daszkiem jest bestią i wiadomo to nie od dziś.
Rozwaliło mnie wczoraj jak pokazali Snoop Dogga na trybunach w LA. Ten to już był kibicem wszystkich drużyn w NFL ???? Latka lecą i już coraz mniej gangster a coraz bardziej emeryt ;)

Żeby już nie dublować postów daję tylko link do swoich typów na dziś.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
JAC Jaguars -7.5 @ 1.87 Unibet ⛔ 10-3
Po wczorajszych wygranych underdogach nie zdziwie się jeśli dzisiaj wiele osób spodziewa się podobnego scenariusza. Linia została otwarta na 6.5 i szybko wskoczyła o punkt wyżej ale moim zdaniem to w niewielkim stopniu skomplikowało sytuacje. Mimo wszystko więcej w tym meczu przemawia za Jaguars; to oni mają przewagę boiska, lepszą ofensywe i defensywe. Jeśli ktoś spojrzy na statystyki i zobaczy że Jaguars sa 3 od końca przy Rush D to pomyśli gdzie ta lepsza defensywa? to idealna sytuacji dla McCoya (który ma niby zagrać mimo że nie jest w pełni zdrowy) oraz biegającego QB. Jednak przy częstym stosowaniu blitza przeciwnik nie może przeciwko nim rzucać dlatego wybiera run game co w przeliczeniu na cyferki ustawia ich w dole tabeli. Jeśli chodzi o ostatnie mecze to gospodarze są po dwóch porażkach, wyjazd z 49ers w którym Jimmy G buduje swoje momentum i w ostatnim tygodniu z Titans, którzy musieli wygrać ten mecz aby dostać się do playofów. Mimo to utrzymali ich na 232yrd z czego jedno podanie na 66 yrd budziło kontrowersje; gdyby cofneli im akcje to ich wynik w tym meczu wynosiłby 166yrd w ofensywie i 7 punktów mniej dla Titans. Natomiast co można powiedzieć o Buffalo... 31 run D to nic czego należy się bać , tym bardziej że Jaguars w tym sezonie 6 razy grali przeciwko zespołom z Top 10 Rud D. Ostatnie mecze Bills, to planowane lanie od NE (chociaż do połowy trzymali się nieźle), wygrana z Colts po OT i 2 razy z Dolphins. Zwycięstw nad Miami nie ma co brać na poważnie, w Miami rzucał niejaki Fales, a Kenyan Drake i Jarvis Landry zakończyli mecz w 3Q. W takim układzie nawet Browns wzieliby ten mecz. Osobiście widze ten mecz nawet z przewagą 2TD dla Jaguars, Bills 3 mecz z rzędu na wyjeździe, McCoy niepewny + defensywa Jags która przy Pass Rush zmusi Tyroda do uciekania z kieszeni i popełniania błędów.
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
Co za parodia meczu w Jacksonville....
Bills playcall przy 1&amp;goal z lini pierwszego yarda mając McCoya wymiata....
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
Nawet wbicie widelca w oko byłoby przyjemniejsze niż oglądanie tego meczu. Czekam na Saints z Panthers tam musi być lepiej.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Beznadziejny mecz. Bortles słaby jak barszcz, a Jags o czym mówię od początku roku przehajpowani. Teraz jadą do PIT i nie ma opcji, żeby Ben rzucił znowu tam 5int. Będzie fajny matchup między def Jags i OL Steelers z Bellem, ale czuje tu wysokie zwycięstwo PIT.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
No i jesteśmy po pierwszym weekendzie postseason ???? Pozwólcie na parę słów przemyśleń...
Moim zdaniem szykuje się nam świetny SuperBowl NE - MIN.... ???? Po kolei: nie ma najmniejszych szans, żeby MIN przegrała u siebie z NO. Tak samo jak kocham Saints u siebie, tak samo nie nawidzę ich na wyjazdach ???? Jeśli dodatkowo ATL uda się wygrać z PHI, sprawy dla Vikings przybierają dobry obrót. Uważam, że MIN u siebie jest nie do pokonania... przynajmniej do SuperBowl ????
Po drugiej stronie drabinki, chyba wszystko jest jasne. NE - PIT w finale konferencji i sędziowie na pewno nie pozwolą, żeby kto inny niż Patriots znaleźli się w finale ( SARKAZM !!! ???? )
A poważnie mówiąc, WR A.Brown wydaje się być zdrowy i szykuje się niezłe meczycho ???? Ciekawe jak z pogodą ?
Moim zdaniem, to jedno z ciekawszych postseason ostatnich lat. ????
Do usłyszenia przed weekendem. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
betheone 188

betheone

Użytkownik
Ogladaliscie Bama - Georgia? 0-13 do przerwy, Saban zmienia w połowie QB, robi się 20-20, na sekundę przed końcem field goal z 35yd dla Bamy, kicker jak Walsh kiedyś nie trafia, nie jest nawet blisko, dogrywka. Kicker Georgi robi fg z 51yd, piłkę ma Bama, sack przy pierwszej próbie, lost 16yd. Jest 2&amp;26 prawie na połowie boiska i cała Bama i Saban wie, że ich kicker nie trafi, więc muszą cos zrobić. I rezerwowy freshman odpala wtedy taka petarde na TD, że wow.
What.a.game.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
I znowu garść przemyśleń przed weekendem...
PHI +4,5 @1,65
Public bardzo idzie w stronę ATL, czytałem że jest to nawet 72% zakładów. Nikt nie wierzy, że PHI są nr 1...
Rozumiem, że strata QB Wentza jest znacząca i porównanie QBs Ryan-Foles zdecydowanie na korzyść tego pierwszego, ale to będzie bardzo wyrównane spotkanie.
R.Gronkowski (NE) TD oraz ilość yds.
Oczywiście nie ma jeszcze zakładów na to, ale Gronk zaszaleje w tym meczu ???? TE Kelce (KC) przed kontuzją w II kwarcie ? ( nie pamiętam... chyba w II ) miał TD i 66 yds. TEN dobrze broni vs run, Brady będzie sporo rzucał na pewno.
JAX +10,5 @1,68
Na ten mecz czekam najbardziej, bo po cichu liczę tutaj na niespodziankę. Te 10,5 to jakiś absurd... PIT po kontuzji LB Shaziera nie mają dobrej obrony. Ogólnie też trend w tym meczu jest na under.

MIN -5,5 @2,05

Trochę na wyrost ???? ale uważam, że to będzie święto w Minnesocie i łatwe zwycięstwo. Do głębszej analizy im bliżej weekendu.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
@up
Zgadzam się że Gronkowski będzie głównym celem w ofensywie ale bukmacherzy zapewne wystrzelą z linią grubo ponad 80yrd i troche strach to pograć. Jak patrze na mecz Patriots-Titans to może byc bardzo jednostronne widowisko. Titans jadą na północ gdzie warunki do gry bedą zupełnie inne niż w Kansas City; po za tym jak Belichek ma 2 tyg żeby przygotować zespół to musi byc wpierdol ???? Pewnie będzie powtórka z historii kiedy w 1 rundzie playoffów grali z Texans (Schaub), Colts (Luck) i Broncos (Tebow). Żaden z tych QB nie miał wtedy doświadczenia w playoffach. Zresztą kto wie czy Titans graliby dalej gdyby Kelce nie doznał kontuzji + zbyt zachowawcza druga połowa Reida. Belichek to nie Reid dlatego mimo sporego handicapu, -13.5 na chwile obecną jak najbardziej do grania. Pytanie w którą strone pójdzie ta linia przed meczem.
Co do reszty, to Ben nie rzuci 5 Int w kolejnym meczu przeciwko Jaguars. W meczu Jags - Bills najlepszym zawodnikiem ofensywy BUF był chyba Bortles ???? . Defensywa jaguars jest świetna ale po tym co sie wydarzyło w weekend nie postawie już na nich pieniędzy. Under jak najbardziej, może być kolejny oldschoolowy wynik i granie na pozycje. Zresztą Jaguars w ostatnim meczu mogli zrobić 45yrd FG attempt ale zdecydowali się na punt... żenada.
W meczu MIN - NO chodzi mi po głowie fajny zakład ale poczekam na kursy i jak będzie czas to coś napisze... ;)
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
B.Cooks (NE) over 65,5 receiving yds @1,90 ⛔ a jednak Gronk
Unibet

Miał być Gronkowski, będzie Cooks ????
Panowie byli odpowiednio na 10 i 11 miejscu w sezonie zasadniczym pod względem yds, mając też niemalże taką samą liczbę złapanych podań.O ile TEN dobrze broni po ziemi, to już ich obrona vs pass jest na 25 miejscu w lidze. W zasadniczym pozwolili opp WRs na średnio 143 yds i 12 złapanych podań na mecz. Brady podawał do Cooksa średnio trochę ponad 7 razy w meczu a ten łapał z tego prawie 5 piłek. Przy średniej 16,6 yds na podanie wystarczy po prostu, że w tym meczu &quot;zrobi swoje&quot;. Po kontuzji wraca WR Hogan, więc obrona będzie musiała skupić się na większej ilości celów.

J.Jones (ATL) over 89,5 receiving yds @1,90 ✅

Unibet
Moja taktyka na postseason jest prosta - ufać najlepszym zawodnikom.
Ta linia nie jest wbrew pozorom wysoka. To średnia yds jaką Jones miał przez cały regularny sezon. W każdym meczu, w którym miał powyżej 7 złapanych piłek - przekraczał dzisiejszą linię. Zakładając, że trudno będzie Atlancie grać po ziemi, Julio powinien być często wykorzystywany. W pierwszym meczu postseason miał aż 9 złapanych piłek, w sumie na 94 yds. Dzisiaj powinno być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Atlanta Falcons @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles ML @ 2.18 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
Tutaj krótko i treściwie. Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi na portalach czy forach amerykańskich. Tydzień temu nikt nie wierzył w Atlantę. Dziś za to wielu typuje Falcons jako zwycięzcę NFC. Ze skrajności w skrajność, nic po środku. Prawda jest taka, że Rams na własne życzenie przegrali zeszłotygodniowy mecz robiąc tyle poświątecznych prezentów w postaci strat. Nie lekceważę Atlanty, ale również przestrzegam przed lekceważeniem Eagles. OK, stracili Wentza, który miał blisko tytuł MVP. Ale to nadal ta sama drużyna, która wygrała w cuglach NFC East. Świetna obrona m.in biegów, która powinna ograniczyć jedną z najważniejszych broni gości, czyli Devonte Freemana. Nick Foles sroce spod ogona nie wypadł i też potrafi poprowadzić ofensywę Eagles z którą jest już 6 lat. Po kontuzji Wentza wystartował w kolejkach 14-17. Orły wygrały 3 z 4 tych meczów, w tym z Rams na ich terenie po wybuchowym występie ofensywy, która nabiła 43 punkty. A pewnie byłaby też czwarta wygrana, ale w nieistotnym Week 17 Foles zagrał tylko jedną kwartę. Gospodarze mieli dużo czasu na przygotowanie się pod dzisiejsze spotkanie. Do tego grają u siebie i to bez większej presji na sukces, bo faworytem są przyjezdni. Falcons grali natomiast tydzień temu i urazy z zeszłego meczu mogą być dziś jakoś odczuwane. Sporo bolesnych hitów dostał Matt Ryan, który biorąc pod uwagę, że Eagles są numerem 1 jeśli chodzi o rushing defense, będzie musiał wziąć na swoje barki dużą odpowiedzialność. Pobieram fajny kurs na Philę z pocałowaniem ręki. Fly Eagles fly!
Atlanta Falcons @ Philadelphia Eagles
Typ: Devonta Freeman under 62.5 rushing yards @ 1.80 - Unibet ✅✅✅
Linia 62.5. Po prostu wystawiona według średniej Freemana z regular season. Dziś Atlanta leci do Philadelphii zawalczyć o miejsce w finale NFC. Uważam, że ten mecz nie będzie aż tak udany dla running backa Falcons. Pierwsza sprawa - w tygodniu był limitowany na treningach. I oczywiście nie jest to wielka rzecz i dziś na pewno zagra, ale jednak coś tam z tym kolanem jest na rzeczy. Jeden mocniejszy hit może sprawić, że ten uraz przerodzi się w coś poważnego. Druga sprawa - Tevin Coleman, czyli drugi RB Atlanty. W zeszłym tygodniu udany występ - 40 yds przy 14 próbach. Śmiem więc twierdzić, że dziś trener Quinn da Colemanowi także słuszną ilość carries, zabierając trochę roboty Freemanowi. No i sprawa najważniejsza na koniec - rushing defense Eagles. Numer 1 jeśli chodzi o obronę biegów. W sezonie zasadniczym tylko raz pozwolili na 100-jardowy występ biegacza rywali. Po kontuzji Wentza mocno spadła siła ofensywy Eagles, więc żeby dziś wygrać, trudne warunki będą musieli postawić zawodnicy formacji defensywnej gospodarzy.
Typy na drugi mecz wkrótce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Tennessee Titans @ New England Patriots
Typ: Tennessee Titans +13.5 @ 1.86 - Unibet
Drugi dzisiejszy mecz czyli spotkanie Titans z Patriots. Ekipa z Tennessee znów niedoceniona. Wygrana nad Chiefs na ich terenie nie wystarczyła żeby buki wzięły na serio tę drużynę. I tak mamy 14-punktowy handicap na aktualnych mistrzów NFL. Tak jak pisałem w zeszłym tygodniu - gdyby typowanie NFL było tak łatwe, to nikt nie wystawiałby kursów. Ludzie śmiało ładują się w ujemny handicap na Pats, ale ja uważam, że Titans są w stanie wybronić tę potężną ilość punktów. Mamy przecież playoffy i nikt tu nie znalazł się z przypadku, szczególnie w 2. rundzie.
Patriots to ogromna siła ofensywna, Brady i cała masa jego targetów. Atak New England to numer 1 jeśli chodzi o total offense w tym sezonie. Ale czy to znaczy, że rozgromią Titans? Według mnie nie. A czemu? Bo Patriots choć ofensywnie są genialni, to w obronie są po prostu mizerni. Ranking total defense klasyfikuje ich na... 29. miejscu. Gorsze są tylko 3 inne ekipy. Myślę, że możemy być świadkami wymiany ciosów i stąd bierze się mój drugi typ, czyli over na liczbę punktów przyjezdnych.
Buki &quot;spuszczają się&quot; (przepraszam za słowo) nad Murrayem, jakby był on conajmniej Elliottem czy innym wielkim running backiem. Prawda jest taka, że ten sezon ma beznadziejny i właściwie wszyscy wiedzą już, że więcej w Titans nie zagra, bo po tym sezonie zostanie zwolniony. Pisałem już tydzień temu, że bukmacherzy absencję Murraya traktują zbyt poważnie. Jeszcze przed meczem z Chiefs pisałem, że Derrick Henry, swego czasu zdobywca Heisman Trophy, może zaprezentować wielką formę. I tak było. I to nie przypadek, bo cały sezon Henry miał lepszy od DMM (więcej o tym w mojej analizie meczu Titans @ Chiefs). I Henry wie, że nadszedł jego czas. W dużej mierze dzięki niemu Tennessee jest dziś w 2. rundzie PO. Teraz ma szansę pokazać, że nie był to przypadek. Motywacja na 101%, bo pracuje na swój drugi w karierze kontrakt, a tak poważnie na swój pierwszy wielki deal. Uwielbiam tego chłopaka, bo mało kto bierze go na poważnie, a karierę w NCAA kończył obładowany najważniejszymi nagrodami. Tegorocznymi wynikami pokazuje, że był tego wart. A Murray? Jedzie na swoim rekordowym sezonie z czasów gry w Cowboys, gdzie tak naprawdę linia ofensywna sprawiła, że wykręcił taki wynik. DeMarco Murray obwiesza się złotem, a Henry po prostu ciężko pracuje. I tak jak buki widzą na tej pozycji osłabienie, ja widzę tu mega wzmocnienie.
Jeszcze wrócę do obrony Patriots. Wszyscy zachwycają się Brady&#39;m, Belichickiem, Gronkowskim itd. No fajnie, ale obrona jest swoistym żartem. Obrona podań w wykonaniu Pats na tle reszty ligi to... 30. na 32 miejsca. Mariota trochę zwolnił, ale nadal jest mega perspektywicznym graczem w dodatku w końcu zdrowym. Przy takiej obronie NE śmiem twierdzić, że jest w stanie skutecznie przesuwać do przodu piłkę wraz ze swoimi kolegami z ofensywy.
Chiefs też byli dużym faworytem. Cwaniaczek Kelce&#39;y, którego osobiście nie trawię, bo jest życiowym przygłupem też pewnie liczył na łatwy mecz, tak jak dziś liczą na to kibice w Foxborough. Ale fakty są takie, że Kelce&#39;y może już sobie pojechać na wczasy, a Mariota i spółka dalej są w grze o pierścienie. Chiefs jako nieliczni w regular season pokonali Patriots i to u nich. Tydzień temu Titans wygrali natomiast z Chiefs. Nic nie sugeruję, po prostu uważam, że taka linia to kpina i totalne niedocenienie gości. Ale nie będę denerwował, tylko skorzystam z niej z przysłowiowym pocałowaniem ręki. Starczy już podniecania się Patriots, którzy w ofensywie są potworami, ale w obronie totalnie kuleją. Pobieram handicap i over na liczbę punktów Tennessee Titans.
Tennessee Titans @ New England Patriots
Typ: Tennessee Titans over 17.5 pkt @ 2.08 - Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Atlanta Falcons - Philadephia Eagles 1,68
Unibet
Falcons dałem w zakładzie z Alabamą która już weszła i Steelers. Powiem tak, Atlanta jest obecnym mistrzem NFC i ma bardziej dojrzałą drużynę niż Eagles. Gdyby grał Wentz i tak był zagrał Falcons. Rams byli faworytem tydzień temu ale, że posiadali debiutanta w PO jako rozgrywającego i running backa to nie dali rady. Dziś dla mnie to najważniejszy argument - doświadczenie! Jakie mają gospodarze? Dla mnie żadnego. Foles jest dobrym rozgrywającym ale nie będzie nigdy wygrywał decydujących meczów. Atlanta to oklepana drużyna na PO jak swego czasu byli Baltimore - nie błyszczeli w rundzie zasadniczej ale swoje robili w fazie pucharowej. Dzisiaj Atlanta wygra co najmniej różnicą 10 pkt. Takie moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
NE Patriots - TEN Titans
Kilka dni temu dodałem pare słów nt tego meczu. Od środy wiele się nie zmieniło tj. nadal gram w kierunku Pats ale o tym za chwile... Pierwszy zakład idzie na rec yrd Gronka. Spodziewałem się linii powyżej 80yrd a tutaj niespodzianka bo Unibet wystawił linię na 75,5. Być może linia sugerowana trochę przez pryzmat ich ostatniego meczu, w którym Gronk zagrał jedynie 1 połowe i nie dostał żadnego podania. Dziś będzie zupełnie inaczej i jestem pewien że to on będzie głównym celem w ofensywie. Tym bardziej że Titans secondary popełnia sporo błędów przy passing plays. Jak wygląda ich obrona vs TE? chociażby w ubiegłym tygodniu widzieliśmy co robił z nimi Kelce i to nie był przypadek. Titans defense sa 24th vs TE przy średniej 8,4 yrd/play (najgorszy wynik w lidze). Po za tym że podoba się over na Gronka, to Patriots powinni zdominować ten mecz. Wspomniałem w swoim poprzednim poście o tym jak to Chiefs przegrali wygrany mecz. Titans przez cały sezon nie widzieli takiej ofensywy jak Patriots a mimo to sa 25 vs passing plays, tymczasem Pats są ofensywą numerem 1 chyba w każdej możliwej statystyce. I teraz...jak ja mam uwierzyć że TEN po przypadkowym awansie do kolejnej rundy, z niedoświadczonym QB będą równym przeciwnikiem przeciwko drużynie która zagra po 2 tyg przerwy, z Belichekiem za linią, na Foxborough przy minusowej temperaturze. Moje propozycje poniżej.
Rob Gronkowski over 75,5 @ 1.8 Unibet ✅
Rob Gronkowski TD @ 1.67 Unibet ✅
NE Patriots -13,5 @ 1.98 Unibet ✅
NE Patriots -20,5 @ 3.45 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przypadkowy awans z niedoświadczonym QB. Serio? I co ma minusowa temperatura pod Bostonem skoro w Nashville również jest zimno jak jasny uj? Dobra, ja mam swoją wizję, Ty swoją, zobaczymy jak będzie, bez napinki z mojej strony oczywiście ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Muszę to napisać dużymi literami: SKANDALICZNY PLAYCALLING ATLANTY. To się nie mieści w głowie. Doceniam robotę defensywy Eagles, ale Falcons przegrali na własne życzenie, choć byli słabi i nie zasłużyli na awans. Poziom meczu dramatyczny, dużo przypadku, komedii, po prostu brzydkie spotkanie.
Final play ATL przy 4&amp;2 śmiech na sali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom