>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2017/2018

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wreszcie! Po 6 miesiącach bez futbolu w końcu wielkimi krokami zbliża się nowy sezon NFL. Otwieram zatem temat na najbliższe rozgrywki NFL i NCAA. Zachęcam wszystkich do dzielenia się swoimi analizami ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dziś pierwsze przetarcie i inauguracja preseasonu czyli mecz Hall of Fame. W tym roku zagrają w nim Dallas Cowboys i Arizona Cardinals. Nie polecam stawiać nic z tego meczu, ani żadnego innego w preseasonie. To tylko sparingi, gdzie wynik mało kogo obchodzi i często jest to po prostu ruletka. Lepiej cierpliwie czekać na Week 1.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
San Diego Chargers są już przeszłością. Organizacja przyniosła się do Los Angeles, gdzie podobno jest wielkie zapotrzebowanie na NFL, stając się drugą obok Rams zawodową drużyną z tego miasta. Nazwa drużyny to teraz Los Angeles Chargers, a ich nową siedzibą na najbliższe 2 lata jest Carson i... stadion Los Angeles Galaxy. Co w tym dziwnego? A no to, że pojemność obiektu Galaxy to zaledwie 30.000 miejsc. Dla kontrastu, stadion Cowboys może pomieścić ponad 105.000 kibiców. Drużyny NFL grały na tak małych stadionach ale w latach 80. Nastoje po przenosinach nie są zbyt dobre, bo kibice średnio przyjęli nową drużynę w LA. Mecze preseasonu oglądało dużo mniej niż 30.000 kibiców co wygląda po prostu żałośnie i nie w stylu NFL, które kojarzy się z wielkimi, pełnymi obiektami. Niemniej jednak wszystkie karnety są już dawno wyprzedane i mecze sezonu zasadniczego powinny przynosić komplety, ale to nadal tylko 30.000 fanów. Szykują się więc duże straty z biletów. Chargers wraz z drugą drużyną z LA, Rams, czekają na wybudowanie nowego, ogromnego obiektu, z którego razem będą korzystać od 2019 roku. Póki co Chargers grać będą w Carson, a Rams na Los Angeles Coliseum, który notabene również wyglądał żałośnie w meczach przedsezonowych. Poniżej kilka zdjęć poglądowych, pokazujących, że chyba jednak Los Angeles nie czekało na NFL tak bardzo, jak wydawało się to władzom i właścicielom klubów. Zdjęcia z meczów preseasonu Chargers, Rams oraz projekt nowego stadionu, który w stanie w Inglewood w metropolii LA w 2019 roku. Przy okazji zapraszam do mojego tematu z typami NFL, z którego drugoroczną edycją ruszamy już za tydzień ????
Festyn na stadionie Amiki Wronki czy Groclinu? Nie, to mecz Chargers-Saints w ramach preseasonu NFL.

Los Angeles Rams? A komu to potrzebne? A na co to komu? Frekwencja przed meczem Rams-Chargers, który określano jako &quot;walkę o Los Angeles&quot;. Jak widać mało kogo ta walka obchodziła.

Być może nowy, ogromny stadion przypominający kolosa z Dallas sprawi, że LA zacznie żyć futbolem w wydaniu NFL. Póki co więcej ludzi ogląda mecze drużyn licealnych, niż pojedynki ekip z Kalifornii.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Los Angeles Rams? A komu to potrzebne? A na co to komu? Frekwencja przed meczem Rams-Chargers, który określano jako &quot;walkę o Los Angeles&quot;. Jak widać mało kogo ta walka obchodziła.
Bo to walka sztucznie napompowana. Ta ekspansja tych drużyn do LA to była wielka pomyłka. Kibice nie są głupi i widzą, że to jest zrobione tylko i wyłącznie dla kasy. Jeszcze o ile w przypadku Rams było to w miarę logiczne, bo oni od lat wypełniali zaledwie 80% swojego stadionu, o tyle San Diego przecież niemal co sezon mieli prawie komplet. No i przyznajmy szczerze - obie ekipy to od lat cienie tej ligi. Rams w PO ostatni raz byli ponad 10 lat temu, Chargers w 2013 i była to jednorazowa przygoda. W dodatku akademicki futbol w LA ma się dobrze i na inaugurację sezonu USC Trojans przyszło 60k ludzi. Nie wypełnili wprawdzie ogromnego stadionu, no ale mimo wszystko...

Kansas City Chiefs @ New England Patriots

Chiefs(+9,5) @ 1.84, BaH, 2/10 ✅✅

No to zaczynamy! Po miesiącach czekania wreszcie wracamy z NFL.
Po zdobyciu piątego Super Bowl, Patriots zaczynają wyścig po szósty tytuł. Na początek dostają za rywali ekipę z Kansas, która będzie konkurować z nimi o play-offy w AFC. No i jak to przed każdym sezonem, wiele jest opinii na temat drużyny mistrzów. Niektórzy nawet wieszczyli perfekcyjne &quot;19-0&quot;, ale mogą już odłożyć na bok takie zakłady, bo w presezonie kontuzji nabawił się skrzydłowy z New England, Julian Edelman. Gość podczas poprzedniego regular season zaliczył grubo ponad 1100 jardów!
Chiefs w poprzednim sezonie zaliczyli 12-4 w regular season, ale w play-offach szybko odpadli przeciwko Steelers. Wizyta na Gillette Stadium, gdzie Tom Brady ma bilans 101-17, na pewno nie przypada im do gustu. To właśnie narzucenie presji na rozgrywającego obecnych mistrzów powinno być priorytetem dla defensywy gości.
Ale to początek sezonu dopiero. Oczywiście wszyscy od początku będą próbowali zgarnąć jak najwięcej winów. Ja tutaj leciutko poszedłbym w stronę Chiefs. Przy okazji ostatniej wizyty w New England, która miała miejsce półtora roku temu, przegrali siedmioma punktami. A presezon w wykonaniu gospodarzy nie wypadł wspaniale, wygrali jedno z czterech spotkań i przegrali m.in. z Jagura czy Giants.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
snice 457

snice

Użytkownik
Osobiście widzę tutaj wynik coś w okolicach 25:15 , handicap według mnie wystawiony prawidłowo i może byc na granicy ale typu absolutnie nie neguje ???? Ciekawą opcją w takiej sytuacji jest under , kolega juz napisal ze z jednej strony wylatuje Julia natomiast z drugiej nie zagra Spencer Ware(921jardy w ubiegłym sezonie) , smaczku dodaje tutaj fakt ze sa to ekipy myślę z dosyć dobra obrona zaliczająca się do top 10 ligi.
Kilka statystyk podkradzionych z internetu ????
&gt;Statystycznie Patriots ostatnie 4 na 5 meczy otwierających miało underowych czyli nie szaleją na otwarcie
&gt;Kansas w ostatnich 13 meczach zaliczyło 9 underowych
&gt;Kansas ma bilans ats 1 do 4 w przypadku spotkań na Gillette
Ogólnie to raczkuje(dotychczas obserwacje ligi) a mój prywatny folwark to nba/nhl dlatego nie bijcie jak coś przekręciłem ????
Moje propozycje
&gt;Under 47.5 1.92
&gt;Under 51.5 1.7
kursy unibet
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Też jestem zdania, że KC pokryją ten handicap. Obecnie linia jest na poziomie 8, więc te 9,5 co kolega złapał to skarb ???? Oczywiście, że Pats to zdecydowany numer 1 ale grają bądź co bądź z drużyną z Top 10 ligi... no w niektórych rankingach, prawie Top 10 ???? . Ciekawe, coach KC Andy Reid ma rekord 12-5 jako underdog 6,5pts i więcej.
TE Travis Kelce trenował już wczoraj na full, więc na pewno zagra. Wśród Patriotów WR Malcolm Mitchell trenował w ograniczonym zakresie jeszcze w środę i jest ze statusem questionable na dzisiejszy mecz.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Gratulacje Panowie za dobry początek ???? Ja powoli wchodzę w sezon i te pierwsze mecze wolę tylko pooglądać.
Spotkanie pierwsza klasa, wrzucam poniżej highlighty i polecam obejrzeć, choćby dla Hunta który zmiażdźył w debiucie. Czyżby kolejny rookie RB po Elliottcie miał zdominować sezon biegowo? Oprócz 148 jardów rushem jeszcze aż 98 jardów w receptions. Zaczęło się tragicznie - pierwszy akcja w NFL i od razu stracony fumble. I to chyba go podrażniło. Ogólnie słaby występ obrony Patriots ale i świetna gra linii Chiefs co dało podstawy do legendarnego wyniku Hunta ale też świetnego meczu Smitha. Reid to jest gość. Jak mało kto potrafi zrobić coś z niczego. Szacun dla tego wąsacza!
No to do niedzieli!

 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Świetny mecz zagrała OL Chiefs. To dlatego Smith miał mnóstwo czasu, żeby zrobić te prawie 400 yds... Tam były chyba 2 czy 3 błędy tylko na całe spotkanie. Gra biegowa KC, była skazana na porażkę a zrobili prawie niedorzeczne 8 yds na próbę... !!!! Jedyna zła wiadomość to że SS Eric Berry nie zagra już w tym sezonie. Natomiast kontuzje wśród Pats nie są aż tak kłopotliwe. LB Hightower prawdopodobnie zagra w następnym meczu a WR Amendola zdiagnozowany jest z trzecim w karierze wstrząśnieniem mózgu. Na pewno nie zagra w następnym spotkaniu.Już nie mogę doczekać się niedzieli ????
Co do Pats, to jest jeszcze nadzieja ???? TE Gronkowski był kompletnie wyłączony przez Berrego ale na pewno się obudzi w tym sezonie ???? WR Cook praktycznie tylko raz dostał długie podanie, które złapał ( nie wiem czy dobrze zapamiętałem, ale większość podań do Cooka, było krótkich ) Secondary na pewno się musi zgrać, bo było dużo błędów w tej formacji...
RB Patsów Gillislee to kozak w redzone !!!! Głowa do dołu i wszystkie TD jego ????
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Pittsburgh Steelers @ Cleveland Browns

Browns(+9,5) @ 1.83, BaH, 2/10 ✅✅

Nie ma co szarpać budżetu i trzeba powoli budować profit. Tym bardziej, że ten pick może się wydać trochę kontrowersyjny. Jak to, stawiać na Browns? I to bez jedynki z ostatniego draftu, Garretta? A no tak.
Browns w presezonie wygrali wszystkie cztery mecze. Ich starter to dopiero co wybrany w drafcie Kizer, ale gość udowadnia, że nie bez powodu był tak chwalony w Notre Dame. Przeciwko Giants 74 jardy przy 13 próbach. Z Saints 184 jardy przy 18 próbach. Z Bears 144 jardy przy 19 próbach. To naprawdę nie są złe wyniki. Najlepsze jest to, że gdzieś tam z tyłu ma jakiś back-up w postaci Hogana. W tym presezonie trafił 21 podań na 32 próby dające 269 jardów i trzy przyłożenia! Siła ofensywna Browns jest naprawdę spora. Szkoda że wypadł Myles, ale z drugiej strony nie ma z tego powodu jakiejś wielkiej tragedii, bo prawdopodobnie tylko na dwa mecze. A sam kordynator defensywy podkreśla, że prócz Garretta ma do dyspozycji wielu innych świetnych ludzi.
Steelers są jednymi z faworytów do zdobycia w tym sezonie Super Bowl. Poprzedni sezon skończyli na finale AFC i porażce z Patriots. Teraz apetyty powinny być wyższe i brak pierścienia uznają za porażkę. Skład jest relatywnie młody, ale zarazem solidny. Na decydującą część sezonu będą gotowi, ale teraz mogą zdarzać im się wpadki. W tamtym roku na początku notowali przecież porażki, w drugiej części sezonu wszystko wygrywali. Nie mówię też, że w Cleveland przegrają, bo raczej tak nie będzie. Ale linia jest wysoka, ofensywa gospodarzy głodna, a sami Steelers w presezonie mieli małe kłopoty w defensywie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
BAL (+3,5) @1,70
Fortuna
Moim zdaniem, jedynym powodem, dla którego CIN jest faworytem, jest to że gra u siebie.
Jak dla mnie Ravens, na tę chwilę są lepszą drużyną. Podstawowi zawodnicy, w tym tygodniu, praktycznie trenowali już na full. I pomimo,że QB Flacco opuścił praktycznie cały preseason z powodu kontuzji pleców, trenerzy twierdzą, że prezentuje się nieźle. W CIN sporo braków w obronie. Na pewno nie zagrają LB Burfict i CB Jones oraz kontuzjowany S Williams.
W zapowiadającym się na wyrównane spotkanie, plusik powyżej FG wydaje się być wystarczający.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Week 1

Browns vs Steelers

Cleveland mimo ze wygrali wszystkie cztery mecze w presezon to nie wszystko wyglada tak kolorowo jak sie wydaje. Po za tym dluga droga przed nimi trzeba zgrac ponad 20 wydraftowanych chlopakow , wypadniecie M Garrett-a DE numer #1 draftu napewno nie napawa optimizmem tymbardziej ze ich obrona jest zklasyfikowana kolo 25 miejsca. W Ataku najslabszym ich punktem jest rozgrywajacy, niema tam jakiejkolwiek stabilnosci , mimo poprawnej postawy QB Kizera w presezon to prawdziwy test on przejdzie dzisiaj bo PITT ma bilans 19-4 przeciwko debiutantom od 2004 roku gdzie sa liderami tej klasyfikacji w NFL. Wedlog Cameron Heyward plan jest prosty - jak najczeszciej i njaszybciej go(Kizera) trafic.
Odmienna sytuacja jest w Pittsbourgh gdzie stabilne i konsekwetnte zarzadzanie stawia druzyne na pozycji pretendenta walce o tytul. Po stronie Pitt jest wiele plusow jak np. Atak w ktorym nie zabraknie tak znakomitych WR A Browna czy wracajacego po zawieszeni tak szybkiego WR M Bryant-a czy zmienikow jak Heyward , Do tego RB Bell , na Rozgrywaniu weteran Roethlisberger a wszytko to ma byc pokryte znakomita Linia ofensywna(Pouncey/Decastro/Gilbert) Obrona Pitt ma kilku debiutantowa ale mimo to i tak jest wysoko w zestawieniu druzyn NFL na CLE powinno wystarczyc.
Steelers ma silny atak i ma owiele wiecej opcji niz CLE, gospodarza bedzie trudno go powstrzymac przez co PITT powinno nabic troche pkt , owszem sadze ze CLE cos zdobedzie , maja utalentowanego rozgrywajacego ale nie doswiadczonego w lidze NFL.

Steelers -4,5HC 1,50 @ Unibet
(dla odwazniejszych do -8,5)

Packers vs Seahawks


Wedlug mnie Green Bay w nadchodzacym sezonie ma wiele znakow zaputania i na otarcie sezonu dostaje prawdziwa &quot;kose&quot; w postaci Seattle Seahawks. A mianowicie ich glowna bronia na Rozegraniu jest A. Rodgers, mam wrazenie ze jego parabola formy bedzie opadac w tamtym sezonie doznali 6 porazek a niektore wygrane byly wyszarpane w ostatniej kwarcie lub nawet momencie.W Ataku jest komu podawac jest Nelson i Cobb na skrzydle do tego wzmocniono TE Bennet-em a na Running B to Montgomery mimo wszystko to od Rodgers-a bedzie zalezalo jak bedzie zadzil i dzielil pilka a do tego nie najlepsza O-line przed nim wiec szybko bedzie musial szybko reagowac. Obrona nie wyglada najlepiej jest tam kilka ruchow w ustawieniu i spory znak zapytania w Pass Rush-u.
Seattle co sezon cechuje znakomita obrona jedna z najlepszych w lidze , takich zawodnikow jak Sherman, Wagner,Thomas,Chancellor,Bennett,Avrill czy Wright mozna wymieniac jednym tchem i tu mozna upatrywac szanse na zwycieztwo SEA w GB a napewno maja bo Atak SEA nie jest gorszy od GB a nawet ma byc lepszy niz poprzedni sezon na Rozgywaniu nie zawodny R Wilson na Skrzydle Baldwin i Richardson a na TE taka gwiazda jak Graham i na zmianie Lockett WR plus w zmocniona pozycja RB po przez E.Lacy-ego ktory wraca do GB jako zawodnik SEA(poprzednio GB) napewno dodaje to smaczku rywalizacji mimo to numerem jeden jest T.Rawls na RB Napewno problemem jest Linia ofensywana seattle ktora byla jedna z najslabszych w lidze ale w GB tam tez lepiej nie jest...
Tak zbalansowana druzyna jaka jest Seattle napewno nie pozostaje na straconej pozycji w Green Bay dlatego dziwia mnie takie kursy na GB jak i statystycznie 80% stawiajacych na GB , owszem SEA od 1999 nie wygralo tam meczu ale mecz bedzie wyrownany i tak silnej obronie seattle bedzie musial postawic atak Green bay ,a ataki sa podobne wiec ide w kierunku przelamania zlej passy Seahawks nie sa bez szans a kursy lekk juz pospadaly.

Seattle 2,35 @ Ladbrokes
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
W Czwartek wszedł fajny typ na kanzas, ale było dużo szczęścia. Pierwsza kolejka, więc nie będzie dużych stawek tylko bardziej badanie drużyn.
Kupon 1
Los Angeles Rams - Indianapolis Colts 2,45
Tennessee Titans - Oakland Raiders 2,15
Ako: 4,95
Stawka: 10,00zł
PW: 49,51zł
Kupon 2
Los Angeles Rams - Indianapolis Colts Indianapolis Colts 15 punktami lub więcej 10,75
Tennessee Titans - Oakland Raiders Oakland Raiders 15 punktami lub więcej 7,50
Ako: 75,79
Stawka: 15,00zł
PW: 1136,82zł
Nie przekonuje mnie pozycja Quarterbacka w Rams, Goff nie jest dla mnie postacią, która zwojuje NFL, ale raczej kandydatem na back upa. Andrew Luck musi w końcu udowodnić, że jest wstanie wygrać Super Bowl, tak jak wcześniej zrobił to Manning, którego zastąpił. Oczywiście sam Luck meczu nie wygra i potrzebuje duże wsparcia reszty zespołu - którego brakowało we wcześniejszych sezonach. Wierzę, że Chuck Pagano przygotował odpowiednio zespół, który może w tym sezonie zaskoczy, bo jeśli nie, to Jim Irsay nie będzie długo czekał i go po prostu zwolni.
Według mnie, gdyby nie kontuzja Derecka Carra to Raiders toczyliby by bój w Super Bowl z Atlantą. Stety lub nie stało się to do czego fani czarno- białych przywykli w ostatnich latach, czyli rozczarowanie. Jeżeli w tym sezonie nie wypadnie Carr to Raiders na pewno dojdą do play offs. Dodatkowo po rocznej przerwie wraca Beast Mode, czyli Lynch. Bardzo silny biegacz będzie z pewnością wzmocnieniem nie tylko na boisko ale i wszatni, gdyż jest doświadczonym zawodnikiem.
Kupon 3
San Francisco 49ers - Carolina Panthers 1,40
Detroit Lions - Arizona Cardinals 1,65
Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens 2,15
Ako: 4,97
Stawka: 5,00zł
PW: 24,84 zł
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Nie przekonuje mnie pozycja Quarterbacka w Rams, Goff nie jest dla mnie postacią, która zwojuje NFL, ale raczej kandydatem na back upa. Andrew Luck musi w końcu udowodnić, że jest wstanie wygrać Super Bowl, tak jak wcześniej zrobił to Manning, którego zastąpił. Oczywiście sam Luck meczu nie wygra i potrzebuje duże wsparcia reszty zespołu - którego brakowało we wcześniejszych sezonach. Wierzę, że Chuck Pagano przygotował odpowiednio zespół, który może w tym sezonie zaskoczy, bo jeśli nie, to Jim Irsay nie będzie długo czekał i go po prostu zwolni.

Oj, przyjacielu... Luck jest kontuzjowany od dawna i na pewno nie zagra. Co więcej, Colts na obecną chwilę nie są w stanie powiedzieć,kiedy w ogóle zagra....
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Granie Colts jest mocno ryzykowne. Rams mają mimo wszystko jedną z lepszych defensyw w lidze, a patrząc na ich terminarz, to mecz z Colts może być jedną z najlepszych okazji na wzięcie zwycięstwa. Do Rams przed sezonem dołączył Wade Philips, czyli koordynator defensywy, który wcześniej sprawował to stanowisko w Denver - najlepszej defensywie tamtego sezonu. A Colts znowu w defensywie są totalną przeciwnością wyrażenia &quot;świetlana przyszłość&quot;. Znowu we wszelkich rankingach byli daleko. Na przykład w oddanych jardach zajęli 30 miejsce. Ich roster jest przepełniony starymi i wolnymi defensorami. Tutaj nawet fatalna ofensywa Rams może dać radę.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Nie przekonuje mnie pozycja Quarterbacka w Rams, Goff nie jest dla mnie postacią, która zwojuje NFL, ale raczej kandydatem na back upa. Andrew Luck musi w końcu udowodnić, że jest wstanie wygrać Super Bowl, tak jak wcześniej zrobił to Manning, którego zastąpił. Oczywiście sam Luck meczu nie wygra i potrzebuje duże wsparcia reszty zespołu - którego brakowało we wcześniejszych sezonach. Wierzę, że Chuck Pagano przygotował odpowiednio zespół, który może w tym sezonie zaskoczy, bo jeśli nie, to Jim Irsay nie będzie długo czekał i go po prostu zwolni.

Oj, przyjacielu... Luck jest kontuzjowany od dawna i na pewno nie zagra. Co więcej, Colts na obecną chwilę nie są w stanie powiedzieć,kiedy w ogóle zagra....
Szczerze to tego nie sprawdziłem, bo głownie śledzę tylko Packersów. No cóż... to bardzo komplikuje sprawę więc jeśli wejdzie to będzie czysty przypadek... Dzięki za info
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Los Angeles Chargers @ Denver Broncos

Under 41,5 @ 1.95, Unibet, 1/10

Pierwszy tydzień zmagań kończymy w Denver. Póki co dobrze wszedłem w sezon, więc na koniec zmniejszam stawkę. Broncos i Chargers to &quot;kumple&quot; z AFC West. Pierwszy week i już bardzo ważny mecz, bo stawką być może są play-offy. Tym bardziej, że ich rywale z dywizji wygrali swoje mecze.
Dla Chargers poprzedni sezon na pewno nie był satysfakcjonujący. Tylko pięć wygranych meczów i ostatnie miejsce w AFC West, choć w swojej dywizji zdobyli najwięcej punktów w swoich meczach. No ale risk some, lose some, więc równie dużo punktów tracili, a ich defensywa była nieszczelna jak ser szwajcarski. Z tego też powodu Chargers... wzmocnili się w drafcie głównie zawodnikami bloku ofensywnego. Dziwna decyzja, a presezon pokazał, że być może nawet strzał w stopę. Trzy przegrane mecze, oddanie Seahawks aż 48 punktów, do tego porażki z Saints czy 49ers.
Broncos i ich dzisiejsi rywale znają się od podszewki. Ekipa z Denver liczy na powrót do play-offów. Do ich składu wraca Trevor Siemian, który wygrał walkę z Lynchem o bycie starterem. Draft w ich wykonaniu wyglądał obiecująco. W pierwszej rundzie offensive tackle w postaci Garetta Bollesa, a w drugiej zaś wspomagający DeMarcus Walker, który ma duży potencjał. Broncos od dawna nie mieli problemów z defensywą i nawet odejście ich dotychczasowego koordynatora defensywy nie powinno tego zmienić.
Podsumowując, bo niepotrzebnie się rozpisuję. Cholernie ważny test dla obu ekip. Wydaje mi się, że nikt tu nie będzie ryzykował i przede wszystkim gospodarze mądrze poczekają na swoją szansę. W tamtym sezonie na luzie pokryli dzisiejszą linię.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
A.J.Green (CIN) over 68,5 receiving yds @1,67 (67 yds....)
Unibet
Wygląda jak dobry prezent i kompletnie nie widzę tutaj żadnego haczyka ????
Obydwa zespoły są po dosyć kompromitujących porażkach w week 1. QB Bengls - Dalton gorzej już chyba nie może zagrać w tym sezonie ???? 170 yds przy 50% skuteczności chwały mu nie przynosi. Taką samą skuteczność, tyle że w łapaniu podań, miał WR Green. Złapał tylko 5 podań na 10, które poleciało w jego kierunku. Pomimo to zrobił spokojne 74 yds. Secondary Texans jest jednak słabsza od tej z BAL i niech Was nie zwiedzie to, że udało im się powstrzymać JAX na 125 yds w grze górą. To tylko JAX... ????
Masakra ???? 64 yds w dwóch pierwszych kwartach...
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Cleveland Browns @ Baltimore Ravens

Browns (+7,5) @ 1.92, Marathon, 2,5/10

Browns mnie zauroczyli w pierwszym weeku. Postawili się Steelers i gdyby nie idiotycznie oddanie pierwszego przyłożenia przez błąd puntera, to wygraliby może nawet tamten mecz. Kizer pokazał się z najlepszej strony, podawał na 222 jardy przy 30 próbach. Do tego samemu zdobył przyłożenie z runu z bodaj trzeciego czy tam czwartego jardu. Ale nie tylko jego należy pochwalić. Coleman złapał pięć piłek na łącznie 53 jardy, DeValve cztery na 42 jardy! Jedynym mankamentem Browns byli w linii ofensywnej centerzy i guardzi. Ci dali rywalom aż siedem sacków na Kizerze.
Ravens w pierwszym meczu pokonali Bengals. Bengals, którzy w czwartek znowu nie zdobyli przyłożenia. Ofensywa ekipy z Cincinnati wygląda fatalnie, to ostatni raz ekipa dwa razy z rzędu w meczach u siebie nie zdobyła przyłożenia w 1939! Wyjście na &quot;zero&quot; to oczywiście duża zasługa Ravens, ale jeśli Browns podtrzymają formę sprzed tygodnia, to naprawdę nie martwiłbym się tutaj o zdobywanie jardów i przyłożeń w wykonaniu gości. No i z drugiej strony - jeśli defensywa Browns sprawiała kłopoty Steelers, to i Ravens będą mieli problemy. Garrett wprawdzie dziś też nie zagra, ale jego zastępca, Carl Nassib, sprawował się tydzień temu dobrze i nawet zaliczył sacka.


Philadelphia Eagles @ Kansas City Chiefs

Over 46,5 @ 1.80, BaH, 1/10

Po takim meczu z Patriots od razu człowiekowi na myśl przychodzi over. Zrobić w openerze sezonu 42 punkty i 537 jardów? Wow! Z niesamowitej strony pokazał się rookie, Kareem Hunt. Wystarczy przytoczyć jego liczby z tego meczu: trzy przyłożenia, 148 przebiegniętych jardów i 98 jardów po podaniach. Dla porównania lider Eagles w przebiegniętych jardach, Blound, ma tylko 46 jardów.
Biorąc pod uwagę, że goście mają naprawdę fatalne secondary w defensywie, to dziś może być naprawdę niemała rzeź. Tydzień temu aż trzech zawodników Redskins złapało podania na 28 lub więcej jardów. Jakby tego było mało, to w pierwszym weeku kontuzji doznał Ronald Darby, cornerback Eagles, który wypada na co najmniej miesiąc. Występ ich głównego safety też stoi pod znakiem zapytania. Można więc się spodziewać mocnego wjazdu Chiefs w ich defensywę.
Ale żeby nie było, to znowu ofensywa Eagles już nie stoi na tak niskim poziomie. Wentz tydzień temu zaliczył podania do ośmiu różnych receiverów. W dodatku cała linia ofensywna jest zdrowa, a tackler Eagles, Peters, może nawet dziś zagrać. Biorę overek.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NO - NE over 57,5 @1,90
Fortuna
Ten typ jest tak oczywisty, że aż się go boję ????
Secondary Saints była po prostu żenująca w ostatnim spotkaniu z MIN. Jest więc szansa, że QB Brady po porażce z KC rozwinie swoje ofensywne skrzydła. Co prawda sporym osłabieniem będzie brak podstawowego WR Amendoli, ale i tak jest do kogo podawać. Może WR Cook dzisiaj zabłyśnie a może tak jak w SuperBowl, dużo podań pójdzie do RBs.... zobaczymy.
Saint są zdecydowanie lepszym zespołem w ofensywie w swojej domowej hali. QB Brees ma średnią 357.7 yards w ostatnich 15 spotkaniach w Nowym Orleanie. Na pewno pomocne będą kontuzje u Pats. Na pewno nie zagra LB Hightower a S McCourty jest ze statusem Q.
Over is 5-0 in Patriots last 5 games overall.
Over is 4-0 in Saints last 4 games overall.
Over is 4-1 in Saints last 5 games in September.
Over is 4-1 in Saints last 5 games on fieldturf.
Over is 10-3-1 in Saints last 14 home games.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
New England Patriots @ New Orleans Saints
Typ: New Orleans Saints +7.5 @ 1.65 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Ciekawym meczem Week 2 będzie spotkanie Saints z Patriots. Obie drużyny przegrały w pierwszej kolejce, co jest na pewno zaskoczeniem jeśli chodzi o Pats, który są przecież mistrzami z zeszłego sezonu. Buki całkiem mocno faworyzują Brady&#39;ego i spółkę, ale ja uważam, że gospodarze postawią się i obronią handicap na który stawiam.
Niewielu typowało, że Patriots na inaugurację przegrają u siebie z Chiefs. Tymczasem Smith i spółka całkiem łatwo poradzili sobie z gospodarzami. Bardzo słabo zagrał Brady, który zaliczył zaledwie 16/36 podań na 267 jardów i nie zdobył żadnego touchdowna. Bukmacherzy wierzą, że w Week 2 wszystko w New England wróci do normy. Moim zdaniem niekoniecznie. Pats są już 0-1 i jest presja, że sezon zaczną od 0-2. W niedzielnym meczu nie zagrają Amendola i Hightower. Pierwszy z nich to kluczowa postać w ataku, która w poprzednim meczu obebrała podania na aż 100 jardów. Donta Hightower to natomiast bardzoważny punkt obrony Pats. Absencja tych dwóch zawodników sporo może kosztować Patriotów.
Jeśli chodzi o Saints, Brees i spółka tradycyjnie źle weszli w sezon przegrywając z Vikings na wyjeździe. Ostatnie 3 sezony to rozpoczęcie rozgrywek od bilansu 0-3, 0-3 i 0-2. Ale wtedy były wielkie problemy z obroną. W tym sezonie ta formacja zaczyna już jakoś wyglądać i dla Saints jest to wielki mecz, który po prostu trzeba wygrać. Jakie mam podstawy aby myśleć, że Saints utrzymają tej spory handicap? Oglądałem ostatni mecz i w oczy rzuciła mi się skuteczność w redzone. Saints 3 razy byli w redzone, krok od TD i 3 razy nie dali razy zdobyć 7 punktów. Zamiast 21 punktów, 3 razy kopnęli FG co dało 9 punktów. Skuteczność w redzone była po prostu skandaliczna. New Orleans Saints na swoim stadionie-hali są zupełnie inną ekipą niż w momentach gdy grają na otwartych stadionach. Jestem przekonany, że znów ujrzymy wielkiego Drew Breesa i sporą liczbę punktów gospodarzy.
Mecz z Vikings dla Saints mógł potoczyć się zupełnie inaczej. Zabrakło skuteczności z redzone i to zadecydowało o przegranej. Był to jednak mecz wyjazdowy, przeciwko Bradfordowi który zagrał na skuteczności mega gwiazdy. Myślę, że każda ekipa szczególnie motywuje się na spotkanie z mistrzami i nie inaczej będzie tym razem. Saints grają u siebie gdzie ich ofensywa jest cholernie gorąca, pod presją, ale ze swoimi kibicami, przeciwko Pats, którzy są na ten mecz mocno osłabieni. Śmiało biorę więc handicap i uważam, że gospodarze pokryją go po walce, ale względnie spokojnie.

Tennessee Titans @ Jacksonville Jaguars
Typ: Jacksonville Jaguars ML @ 1.98 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Jaguars dogiem u siebie po takim starcie? Z drużyną, która jest 0-1 i nic wielkiego nie pokazała? Mi to pasuje. Wielka euforia w Jacksonville. Drużyna w końcu dobrze rozpoczęła sezon i w świetnym stylu. Dziś pierwszy raz od... 2006 roku mają szansę na start 2-0. Co więcej, jeśli wygrają to odskoczą swojemu rywalowi z dywizji, właśnie Titans na aż 3 mecze. Jest to zatem wielki mecz dla ekipy z Florydy. Jaguary zrobił na mnie wielkie wrażenie na inaugurację. Pojechali do Houston, gdzie Texans byli aż 6-punktowym faworytem i rozmazali gospodarzy na boisku wygrywając 29-7. Nowy RB, rookie Fournette zdobył biegiem aż 100 jardów. Genialnie zagrała obrona, która pozwoliła zdobyć tylko 7 punktów gospodarzom z Houston. Ale co najważniejsze - aż 10 razy sackowała Watsona i Savage&#39;a. Przez to niektórzy zaczęli mówić o drużynie - Sacksonville.
Titans na inaugurację przegrali z Raiders 16-26. Nie był to ich wielki mecz pod żadnym względem. Po prostu się odbył i po prostu przegrali. I to w domu, podczas gdy dziś mierzą się na wyjeździe.
To dopiero początek ligi, ale już widać, że przedsezonowe oczekiwania wobec niektórych zawodników się potwierdzają. Jags nie będą ciągle chłopcami do bicia i stawianie w ciemno przeciwko nim nie jest już pewniakiem. Raiders szybko zmienili się z leszczy na drużynę która może zagrać o SuperBowl. Podobnie może być z Jaguars, choć nie twierdzę, że w tej chwili są na tym samym poziomie co Oakland. Tak jak wyżej wspomniałem, wygrana da Jags 3-meczową przewagę nad Titans. Zostaną wtedy też samotnym i zdecydowanym liderem AFC South, gdzie żadna inna drużyna nie jest obecnie ponad .500. W Jacksonville długo czekano na takie chwile, na takie mecze. Uważam, że kibice nakręcą swoich zawodników, którzy zagrają u siebie jeszcze lepszy futbol niż w ostatnią niedzielę. Widzę tu zdecydowane zwycięstwo gospodarzy i taki jest mój typ.

Cleveland Browns @ Baltimore Ravens
Typ: Cleveland Browns +10.5 @ 1.62 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
W Baltimore w ramach 2. kolejki zmierzą się Ravens i Browns. Buki widzą tutaj zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Moim zdaniem nie jest to wcale takie oczywiste. Bardziej podoba mi się dodatni handicap na przyjezdnych z Cleveland.
Zacznę od Baltimore. Oni w zeszłym tygodniu mierzyli się w Cincinnati z Bengals. Wygrali 20-0. Niezły wynik, shutout czyli wygrana do zera to w NFL zawsze spory sukces. Ale czy to oznacza, że Ravens są tak silni? Nie. To co robią Bengals na rozpoczęcie sezonu to kompletny dramat. Po porażce 0-20 zagrali drugi mecz u siebie i znów przegrali, tym razem z Texans 9-13. Oznacza to, że nadal nie zdobyli w tym sezonie touchdowna. Co więcej &quot;fantastyczny&quot; występ przeciwko Ravens zaliczył w niedzielę Andy Dalton, rozgrywający Bengals. Rzucił aż 4 INT i dołożył do tego stracony fumble. 5 strat, 0 punktów. Także nie podniecałbym się za bardzo tym, że Ravens tak łatwo wygrali w Cincinnati. 20 punktów przy takiej grze rywali to wręcz żaden sukces. Kolejna ważna sprawa to osoba Joe Flacco, quarterbacka Ravens. Jest on po kontuzji przez którą stracił cały przedsezonowy camp. W zeszłym tygodniu podawał tylko 17 razy. Za to aż 42 razy biegali RB. Dlaczego tak? Czyżby z Flacco nie było do końca OK? Doszliśmy do tych prób biegowych co jest dobrym momentem żeby zacząć temat Browns.
Cleveland w zeszłym tygodniu podejmowali u siebie Steelers i przegrali, ale pokazali się naprawdę nieźle. Końcowy wynik to 18-21 i niewiele brakowało do wygranej. Swój pierwszy mecz w NFL rozegrał nowy QB Browns, Kizer, w którym pokładają wielkie nadzieje na to, że w końcu Cleveland będzie mieć swojego franchise quarterbacka, czyli solidnego QB na lata. Chłopak pokazał się z dobrej strony - 222 jardy, TD i INT. Myślę, że teraz może być już tylko lepiej, bo nie jest to już stresujący debiut. Najważniejszą zaletą Browns jest obrona. Hue Jackson i cały sztab trenerski zbudowali mocną, groźną, agresywną i młodą formację defensywną. Potwierdza to wynik sprzed tygodnia - LaVeon Bell, wielka gwiazda na swojej pozycji i według wielu nawet najlepszy RB ligi był praktycznie wyłączony z gry. 10 prób biegiem dało mu tylko 32 jardy.
Jakie wnioski? Ravens tydzień temu mieli aż 42 próby biegiem. Browns tydzień temu genialnie broniło biegi. Dzisiaj główna metoda sukcesu Ravens raczej się nie sprawdzi. Więcej będzi e musiał dać z siebie Flacco, a z nim chyba nie do końca jest w porządku. Cleveland Browns nie zawsze będą pośmiewiskiem ligi. Póki co to dopiero 0-1 więc pary i motywacji w zawodnikach jest jeszcze wiele. Myślę, że Browns powalczą i nie przegrają tego meczu aż tak wysoko. A może nawet coś więcej?

Po typy na późniejsze mecze zapraszam do mojego tematu około godziny 20.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom